ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Help me (مشکل با بالا نیومدن DVD بوتیبل)

mehdi_halla
05-12-2008, 10:15
سلام به همه- مشکلی دشتم-من چند تا DVD بوتیبل بوده-مجموعه گــــــردو- که دوستم برام رایت کرده و این مجموعه همه شون بوتیبل هستند ولی برای من بوتیبل نیستند -یعنی DVD رو که تو درایو میذارم و سیستم رو ری استارت میکنم
سیستم با DVD بالا نمیاد(تنظیمات یاباس درسته-یعنی تو همین درایو , سی دی بوتیبل که میذارم بالا میاد البته DVD بوتیبل دیگه ای رو هنوز امتحان نکردم غیر این مجموعه)
به نظر شما مشکل چیه؟
اگه مشکل از رایت بوه باشه(مثلا Data رایت شده باشه ) میشه کاریش کرد که اون رو یه DVD دیگه به صورت بوتیبل رایت کنم(یعنی فایل ها ناقص نیستن برای انجام دادن این کار)؟

moslem.b
05-12-2008, 11:31
سلام به همه- مشکلی دشتم-من چند تا dvd بوتیبل بوده-مجموعه گــــــردو- که دوستم برام رایت کرده و این مجموعه همه شون بوتیبل هستند ولی برای من بوتیبل نیستند -یعنی dvd رو که تو درایو میذارم و سیستم رو ری استارت میکنم
سیستم با dvd بالا نمیاد(تنظیمات یاباس درسته-یعنی تو همین درایو , سی دی بوتیبل که میذارم بالا میاد البته dvd بوتیبل دیگه ای رو هنوز امتحان نکردم غیر این مجموعه)
به نظر شما مشکل چیه؟
اگه مشکل از رایت بوه باشه(مثلا data رایت شده باشه ) میشه کاریش کرد که اون رو یه dvd دیگه به صورت بوتیبل رایت کنم(یعنی فایل ها ناقص نیستن برای انجام دادن این کار)؟

1- با یه دی وی دی بوتیبل دیگه امتحان کن ببین بوت میشه ؟

2- اگه دیتا رایت شده باشه نمیشه کاریش کرد

3- بعضی وقتا دی وی دی هایی که با یه دی وی دی رایتر دیگه بجز دی وی دی رایتر خودتون رایت میشه روی دستگاه شما اجرا نمیشه