PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قرآن و گیاه خواری

shiraz13
28-11-2008, 22:10
سلام این کتاب رو بخونید اگه خوشتون نیومد با من سوال دیگری هم از گیاه خواری داشتید من در خدمت هستم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alizshah
28-11-2008, 22:28
بله اتفاقا تو خیلی از کتاب های .... گفتن گوشت و لبنیات نخورید (حشرات هم جز اون هست )
فقط گیاه و حبوبات بخورید ...
اینم کتاب جالبی میاد
میشه بپرسم از کجا اوردید

milad_badboy
28-11-2008, 23:18
منم اينو زياد شنيدم كه گياه خواري فوايد زيادي داره اما بايد ببينيم از لحاظ علمي چطوره؟

shiraz13
29-11-2008, 01:55
سلام میلاد جان کتاب را تا اخر بخونش ارزشش رو داره خوب دیگه جست و جو کردم پیداش کردم
اگه به گیاه خواری علاقه مند شدی برو به این سایت ها مطالب زیادی هست
این رو هم بگم به جای گوشت شما می توانید از سویا استفاده کنید من خودم این کار رو می کنم درست کردن غذاهای گیاهی هم کتاب داره آموزش داره هر کس خواست بگه تا همین جا بهش آموزش غذا درست کردن(vegan) رو بهش آموزش بدم

خدا نگه دار

alizshah
29-11-2008, 04:15
سلام میلاد جان کتاب را تا اخر بخونش ارزشش رو داره خوب دیگه جست و جو کردم پیداش کردم
اگه به گیاه خواری علاقه مند شدی برو به این سایت ها مطالب زیادی هست
این رو هم بگم به جای گوشت شما می توانید از سویا استفاده کنید من خودم این کار رو می کنم درست کردن غذاهای گیاهی هم کتاب داره آموزش داره هر کس خواست بگه تا همین جا بهش آموزش غذا درست کردن(vegan) رو بهش آموزش بدم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخدا نگه دار
نه خوب دوست عزیز با سرچ همه چی پیدا میشه
اینو میخواستم بدونم از کجا پیدا کردی
نمیخوای نگی هم نگو

shiraz13
29-11-2008, 05:19
از اینجا لینکش ور گذاشتم دیگه ولی خودم یه سایت بود که ----- هم بود از اونجا دانلود کردم

shiraz13
29-11-2008, 05:20
از اینجا لینکش ور گذاشتم دیگه ولی خودم یه سایت بود که ----- هم بود از اونجا دانلود کردم

فک کنم این سایت بود که اولین بار دیدم

Sara Namy
05-01-2009, 19:46
بله اتفاقا تو خیلی از کتاب های .... گفتن گوشت و لبنیات نخورید (حشرات هم جز اون هست )
فقط گیاه و حبوبات بخورید ...
اینم کتاب جالبی میاد
میشه بپرسم از کجا اوردید

تو اکثر کتابها به خوردن گوشت و لبنیات تاکید شده اما در حد متوسط و رعایت در استفاده از آن
همچنین به خوردن گیاه هم تاکید شده