PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من دنبال يك سافتم كه بتونه شماره تلفن و پسوورد كسي كه با هاش دارم چت مي كنم رئو در بي

amin3d
11-01-2006, 08:29
من دنبال يك سافتم كه بتونه شماره تلفن و پسوورد كسي كه با هاش دارم چت مي كنم رئو در بياره

MaFia
11-01-2006, 09:45
در مورد شماره تلفنش خيلي صحبت شده كه نتيجه هم فكر نكنم داد
در مورد پسورد هم كه اصلا نگرد چون پيدا نمي كني

KING ESFANDIYAR
11-01-2006, 10:45
بهترين برنامه خود YAHOO MESSENGER هست

شما مي توني در زمان چت نام، فاميل ،ادرس،تلفن ، نام پدر، مدل ماشين و ....... ازش بپرسي!!!!

هم راحتتره هم سريعتر!!!!

ولي از شوخي گذشته چنانچه شما IP ADDRESS فرد مقابل رو پيدا كنيد ميتونيد به موارد مورد نظر خصوصا تلفن پي ببريد
به لينك زير مراجعه بفرماييد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه جواب مورد نظرتون رو پيدا نكرديد حتما بپرسيد.چون من در همون جا از دوست خوبم مافيا در مورد تنظيمات e-mail پرسيدم

kazemfdisk
11-01-2006, 11:16
سلام
خوب راجب پسورد كه همينجوري الكي هم نيست كه بخواهي پسوردش رو بدست بياري اصلا نرم افزاري نيست كه بتونه اين كار رو بكنه منظرورم ب غير از تروجا نها و ... هست ديگه بستگي به خودت داره مخ طرف و بكار بگيري و.......
در مورد شماره تلفنم فكر نكنم تو ايران جواب بده اگر جواب بده بايد خيلي مشكلات رو پشت سر بزاري
يا حق

amin3d
12-01-2006, 03:57
هر كي بره تو اين سايت 50 تا موضوع پست كنه من براش مي فرستم تا حال كنه

amin3d
12-01-2006, 04:41

hatef_4541
12-01-2006, 13:18
همچين چيزي وجود نداره كه تلفن رو پيدا كنه ! حتي با IP . چون وقتي يك نفر كه وارد ياهو مسنجر ميشه تو ايران روند اتصالش به طور ساده اين شكلييه:

شخص > مخابرات > ISP > مخابرات > سرور ياهو !

برا پيدا كردن تلفن شخص بايد اين روند رو شما بر عكس بري ! خيلي جلو بري كه اونم بعيده ميرسي به ISP ! يعني تلفن ISP رو ممكنه در بياري !

--
به نظر من كه ميخواستي سايتت رو تبليغ كني :biggrin: :angry: :biggrin:

KING ESFANDIYAR
12-01-2006, 15:25
همچين چيزي وجود نداره كه تلفن رو پيدا كنه ! حتي با IP . چون وقتي يك نفر كه وارد ياهو مسنجر ميشه تو ايران روند اتصالش به طور ساده اين شكلييه:

شخص > مخابرات > ISP > مخابرات > سرور ياهو !

برا پيدا كردن تلفن شخص بايد اين روند رو شما بر عكس بري ! خيلي جلو بري كه اونم بعيده ميرسي به ISP ! يعني تلفن ISP رو ممكنه در بياري !

--
به نظر من كه ميخواستي سايتت رو تبليغ كني :biggrin: :angry: :biggrin:

اول IP رو پيدا كنيد.بعد وارد سايت زير بشيد اونوقت IP رو وارد كنيد. تلفن رو هم ميده!!!

KING ESFANDIYAR
12-01-2006, 15:26
تاپيك ويزه پيدا كردن IP ADDRESS كه خودم تو سايت گذاشتم:

بريد حالشو ببريد!!!

'POP'
12-01-2006, 16:10
من دنبال يك سافتم كه بتونه شماره تلفن و پسوورد كسي كه با هاش دارم چت مي كنم رئو در بياره
سلام.
به اين تاپيك مراجعه كنيد:
"دانلود Modem Spy v 3.2.1.1 به همراه آموزش کامل و پلاگينها (با هر كي چت كنيد شماره تلفنش به دست مياد) " ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
;)

j0l6
12-01-2006, 16:25
اینکار امکان پذیر نمیباشد چون دو طرفی که با هم چت میکنن به طور مستقیم در ارتباط نیستن بلکه هردو به سرور یاهو وصل هستن و یا هو اپی رو تعیین میکنه و ای پی هیچ یک از دو طرف ای پی واقعی انها نمیباشد

هر كي بره تو اين سايت 50 تا موضوع پست كنه من براش مي فرستم تا حال كنه

این قا amin3d خیلی زرنگه ;) :biggrin: ;)
موفق باشی amin3d

FX64 Dual Core
12-01-2006, 18:09
با سلام

اول IP رو پيدا كنيد.بعد وارد سايت زير بشيد اونوقت IP رو وارد كنيد. تلفن رو هم ميده!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تاپيك ويزه پيدا كردن IP ADDRESS كه خودم تو سايت گذاشتم:
بريد حالشو ببريد!!!
در جواب شما دوست با يد بگم كه اون مشخصات مربوط به ISP طرف مقابل شماست و نه خودش و

سلام.
به اين تاپيك مراجعه كنيد:
"دانلود Modem Spy v 3.2.1.1 به همراه آموزش کامل و پلاگينها (با هر كي چت كنيد شماره تلفنش به دست مياد) " ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
;)
در مورد اين يكي هم فكر نميكنم برنامه Modem Spy با سيستم هاي مخابراتي ايران كار كنه
موفق باشيد.

FX64 Dual Core
12-01-2006, 18:21
شرمنده كه 2بار فرستاده شد