PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل به 3gp اما متفاوت

Amin01
16-11-2008, 22:23
با سلام خدمت دوستان ارجمند سوالی که من دارم این است که به نظر شما بهترین نرم افزار برای تبدیل سایر فایلهای تصویری به فرمت 3gpکه قابل پخش در هر نوع از گوشی های تصویری باشد چه نرم افزاری است ؟ مثلاً هنگام تبدیل فایل کیفیت صدای فایل کاهش نیابد ومهمتر اینکه صدا وتصویر همزمان وهمگام باشند ومهمتر از اینها اینکه این نرم افزار بتواند حجم فایل را تا حد مطلوبی کاهش دهد .
من خودم بارها کلیپ های تصویری زیادی را دیده ام که کیفیت تصویر وصدا وحجم پایین آنها توجه را به خود جلب میکنند!
خودم از نرم افزار ImTOOMPEGEncoder Wizard 3
استفاده میکنم ولی تا کنون به کیفیت مطلوبی نرسیده ام
ازدوستانی که در این زمینه میتوانند کمک کنند خواهشمندم که بنده را راهنمایی کنند ونرم افزاری را که بتواند همۀ کارهایی راکه در بالا گفتم انجام بدهد را معرفی کنند
با تشکر

x_2007
16-11-2008, 23:00
با سلام خدمت دوستان ارجمند سوالی که من دارم این است که به نظر شما بهترین نرم افزار برای تبدیل سایر فایلهای تصویری به فرمت 3gpکه قابل پخش در هر نوع از گوشی های تصویری باشد چه نرم افزاری است ؟ مثلاً هنگام تبدیل فایل کیفیت صدای فایل کاهش نیابد ومهمتر اینکه صدا وتصویر همزمان وهمگام باشند ومهمتر از اینها اینکه این نرم افزار بتواند حجم فایل را تا حد مطلوبی کاهش دهد .
من خودم بارها کلیپ های تصویری زیادی را دیده ام که کیفیت تصویر وصدا وحجم پایین آنها توجه را به خود جلب میکنند!
خودم از نرم افزار ImTOOMPEGEncoder Wizard 3
استفاده میکنم ولی تا کنون به کیفیت مطلوبی نرسیده ام
ازدوستانی که در این زمینه میتوانند کمک کنند خواهشمندم که بنده را راهنمایی کنند ونرم افزاری را که بتواند همۀ کارهایی راکه در بالا گفتم انجام بدهد را معرفی کنند
با تشکر

دوست گرامی کاهش کیفیت صدا وتصویر در بین کانورترها یک امر طبیعی هست.

نرم افزاری که شما در اختیار دارید یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه هست باتوجه به نوع فرمتهای

ساپورت شده توسط گوشیتون فرمتی رو در هنگام تبدیل انتخاب کنید که از کیفیت بهتری برخوردار هست

zidane
16-11-2008, 23:07
من با Xilisoft 3gp Video Converter کار می کنم و ازش هم راضیم

Amin01
17-11-2008, 10:07
دوست گرامی کاهش کیفیت صدا وتصویر در بین کانورترها یک امر طبیعی هست.

نرم افزاری که شما در اختیار دارید یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه هست باتوجه به نوع فرمتهای

ساپورت شده توسط گوشیتون فرمتی رو در هنگام تبدیل انتخاب کنید که از کیفیت بهتری برخوردار هست

دوست من اینطور که من امتحان کردم هیچ
نتیجه ای نگرفتم اولین ایرادی که در این نرم افزار هست این که مثلاً هنگام انتخاب فرمت mp4 صدا وتصویر با هم همزمان نیستند اگر هم 3gp راانتخاب کنم هم که کیفیت صدا خیلی پایین می آید گذشته از اینها اگر از یک تنظیم سفارشی به دلخواه استفاده کنیم که دیگر در هر گوشی همراهی به خاطر حجم خیلی زیادش قادر به پخش نخواهد بود...
پس این نمونه کار هایی که من دیدم که هم از کیفیت صدای بالایی برخوردار هستند وهم حجمشان پایین است با چه
نرم افزاری درست شده اند؟؟؟؟

mahsai
17-11-2008, 10:26
بله دوست عزیز من هم ازImTOOMPEGEncoder Wizard 3 استفاده کردم و همTotal Video Converter از این نرم افزار.
نرم افزاری که شما استفاده میکنید کیفیت رو خیلی پایین میاره.اما Total Video Converter فوق العادس.

SADEGH 7
17-11-2008, 10:33
من از نرم افزار Ultra Mobile 3GP Video Converter استفاده می کنم که واقعا عالیه. مخصوصا اگه گوشی شما از فرمت mp4 پشتیبانی کنه.نمونش هم می تونید تو این پست ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این تریلر ها رو با همین برنامه کانورت کردم.البته اگه به حجم اوریجینال و حجم تبدیل شده هم نگاه کنید متوجه می شید که این برنامه چقدر می تونه حجم رو کاهش بده.اگه لینک دانلودش رو پیدا نکردی صبر کن تا فردا برات تو یه سایت رسیوم ساپورت آپلود می کنم.
موفق باشی

x_2007
17-11-2008, 23:09
Total Video Converter | تبدیل تمام فرمتهای ویدئو یی به يكديگر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Xilisoft 3GP Video Converter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ultra Mobile 3GP Video Converter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jang Bogo
18-11-2008, 15:58
نام : Xilisoft Video Converter Ultimate
نسخه : 5.1

لینک دانلود :

کلمه عبور :

Amin01
18-11-2008, 19:37
من از نرم افزار Ultra Mobile 3GP Video Converter استفاده می کنم که واقعا عالیه. مخصوصا اگه گوشی شما از فرمت mp4 پشتیبانی کنه.نمونش هم می تونید تو این پست ببینید :

این تریلر ها رو با همین برنامه کانورت کردم.البته اگه به حجم اوریجینال و حجم تبدیل شده هم نگاه کنید متوجه می شید که این برنامه چقدر می تونه حجم رو کاهش بده.اگه لینک دانلودش رو پیدا نکردی صبر کن تا فردا برات تو یه سایت رسیوم ساپورت آپلود می کنم.
موفق باشی

سلام دوست من برنامه ای که معرفی کردی کارش وا قعاً درسته! من نسخۀ trial این برنامه رو دانلود کردم ولی متاسفانه رجیستر نشده اگه زحمتی نیست نسخه کامل +کرک برنامه رو
برام بزار
راستی یه سوال هم داشتم اینکه بعد از کانورت کردن فایل وسط تصویر(کانورت شده)یه سری چیزا مثله آدرس سایتش ونام برنامه... نوشته شده که آخر زد حاله! فکر کنم بخاطر رجیستر
نشدنش باشه اگه ممکنه توضیح بده چجوری میشه از شرش راحت شد؟ وبعد اینکه این نسخه ای که من دانلود کردم فقط 5 دقیقه را کانورت میکنه اگه ممکنه راجع به این هم توضیح بده که برای کلیپ های بیشتر از 5 دقیقه چه باید کرد؟
باتشکر :8:

hadi_balaa
19-11-2008, 10:03
سلام دوست من برنامه ای که معرفی کردی کارش وا قعاً درسته! من نسخۀ trial این برنامه رو دانلود کردم ولی متاسفانه رجیستر نشده اگه زحمتی نیست نسخه کامل +کرک برنامه رو
برام بزار
راستی یه سوال هم داشتم اینکه بعد از کانورت کردن فایل وسط تصویر(کانورت شده)یه سری چیزا مثله آدرس سایتش ونام برنامه... نوشته شده که آخر زد حاله! فکر کنم بخاطر رجیستر
نشدنش باشه اگه ممکنه توضیح بده چجوری میشه از شرش راحت شد؟ وبعد اینکه این نسخه ای که من دانلود کردم فقط 5 دقیقه را کانورت میکنه اگه ممکنه راجع به این هم توضیح بده که برای کلیپ های بیشتر از 5 دقیقه چه باید کرد؟
باتشکر :8:

اینو امتحان کن : 2EE9F68E

Amin01
19-11-2008, 10:24
اینو امتحان کن : 2EE9F68E

سلام
نشد بخش رجیستر کردن این برنامه از دو قسمت تشکیل شده.
license name
license code

hadi_balaa
19-11-2008, 12:06
عزیز من قسمت name رو میتونی هر چیزی بنویسی . code ‌رو بچسب !!

Amin01
19-11-2008, 12:59
عزیز من قسمت name رو میتونی هر چیزی بنویسی . code ‌رو بچسب !!

باز هم نشد :41:
ورژنی که من دارم اینه:ultra mpeg-4converter 4.21021
شاید این کد مال این ورژن نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:1 3:

x_2007
19-11-2008, 16:14
باز هم نشد :41:
ورژنی که من دارم اینه:ultra mpeg-4converter 4.21021
شاید این کد مال این ورژن نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:1 3:

سلام

به احتمال زیاد کیجن ورژن قبلش باید کار کنه:

Amin01
20-11-2008, 09:56
سلام این کیجن هم کارنکرد
مثل اینکه باید برم بخش در خواست کرک وسریال...

usfelme
20-11-2008, 11:09
سلام این کیجن هم کارنکرد

تو این لینک به همراه کیجن قرار داده شده که مطمئنا باید عمل کنه:
Ultra MPEG-4 Converter V4.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
pass:

hadi_balaa
20-11-2008, 12:28
سلام این کیجن هم کارنکرد

عزیز این وسط یه اشتباهی رخ داد . در حقیقت یه سوتی !!

شما اول دنبال برنامه ultra mobile 3gp converter بودی اما این وسط یه برنامه دیگه به اسم ultra mpeg_4 converter پیدا شد که احتمالا شما کرک یا سریال این رو واسه اون برنامه امتحان میکردی .
برنامه مورد احتیاج شما همون ultra mobile 3gp converter هست که از mp4 هم پشتیبانی میکنه . خود من هم دارم از این برنامه استفاده میکنم و باید گفت واقعا عالیه . اون سریالی هم که دادم رو آزمایش کن احتمالا بایستی کار کنه .

x_2007
20-11-2008, 15:32
عزیز این وسط یه اشتباهی رخ داد . در حقیقت یه سوتی !!

شما اول دنبال برنامه ultra mobile 3gp converter بودی اما این وسط یه برنامه دیگه به اسم ultra mpeg_4 converter پیدا شد که احتمالا شما کرک یا سریال این رو واسه اون برنامه امتحان میکردی .
برنامه مورد احتیاج شما همون ultra mobile 3gp converter هست که از mp4 هم پشتیبانی میکنه . خود من هم دارم از این برنامه استفاده میکنم و باید گفت واقعا عالیه . اون سریالی هم که دادم رو آزمایش کن احتمالا بایستی کار کنه .

واقعا خیلی جالبه بعضی از کاربرا فقط منتظر هستن یه همکار یا مدیر اشتباه کنه تا

به اصطلاح ازشون سوتی بگیرن :27::27: :27:

دوست عزیز کیجن برنامه رو من قرار دادم ومربوط به ورژن قبل همین نرم افزاری هست

که شما فرمودید ویوسف جان حواسش نبوده وبه اشتباه لینک دانلود یه برنامه دیگه رو گذاشته

ضمنا لینک دانلود نسخه کامل برنامه در پست 7 همین تایپک قرار داده شده ولی این دوستمون

اون رو ندیده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_balaa
22-11-2008, 10:35
واقعا خیلی جالبه بعضی از کاربرا فقط منتظر هستن یه همکار یا مدیر اشتباه کنه تا

به اصطلاح ازشون سوتی بگیرن :27::27: :27:

دوست عزیز کیجن برنامه رو من قرار دادم ومربوط به ورژن قبل همین نرم افزاری هست

که شما فرمودید ویوسف جان حواسش نبوده وبه اشتباه لینک دانلود یه برنامه دیگه رو گذاشته

ضمنا لینک دانلود نسخه کامل برنامه در پست 7 همین تایپک قرار داده شده ولی این دوستمون

اون رو ندیده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

x_2007 جان داشتیم ؟ من اصلا منظورم به شما نبود و اصلا حتی نخونده بودم که برنامه دومی توسط کی معرفی شد . تازه بیشتر روی سخنم با درخواست کننده بود اونم به شوخی . :7:

Amin01
26-11-2008, 11:38
سلام
از همۀ دوستانی که بنده را راهنمایی کردن تشکر میکنم
شاید اشتباه از من بوده به هر حال ببخشید