PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب , تقاضای کمک فوری

rapboy_d12
13-11-2008, 13:17
سلام
چند وقته یه مشکل عجیبی تو کافی نت من پیش اومده که هنوز نتونستم جلوشو بگیرم . مشکل اینه که بدون اینکه هیچ کاری در کلاینت هام انجام بشه یعنی نه پیج بازه نه دانلودی در کاره ولی کانکشن ها خودکار سند و ریسیو می کنن و همینجوری دارن حجم دانلودمو هدر میدنو روزی 1.5 یا 2 گیگ الکی داره از حجم دانلودم کم میشه . سیستم هامم کلا restore کردم ولی جواب نداد. یکی بهم گفت برنامه wireshark رو نصب کن نشون میده داده هات از کجا داره سند و ریسیو میشه منم نصب کردم که این برنامه نشون داد که netsupport school داره سند و ریسیو انجام میده منم netsupport رو پاک کردم از روی کل سیستم هام و چیزی که کانکشن هام داشت نشون میداد این بود که سند و ریسیو دیگه مثل قبل نبود و خیلی بهتر شده بود ولی فرداش که حجم دانلودمو چک کردم دیدم دوباره 2 گیگ بیهوده ازم رفته... تمام انتی ویروس ها رو اپدیت کردم و سیتم هارو اسکن کردم ولی جواب نداده.اپدیت ویندوز و تمام برنامه هایی که قابلیت اپدیت دارن رو هم disable کردم . حالا از دوستان و استادان گرامی تقاضای کمک دارم .منتظر جواب شما هستم
با تشکر

EHSANRF
13-11-2008, 13:28
هميشه و هميشه اين مشكل هست! شما اگه نميخواي اينطور بشه كانشكشن ها رو ديسيبل كن!

rapboy_d12
13-11-2008, 17:12
يعني چي؟؟؟يعني اين مشكل حل شدني نيست؟؟؟ من قبلا اين مشكل و نداشتم.لطفا كمك كنيد،هر روز دارم ضرر ميدم.

p_s_m
13-11-2008, 18:30
automatic updates تمام نرم افزارها و ویندوز رو غیر فعال کنید .

این مشکل به خاطر وجود تروجان یا back door هم ممکنه بوجود بیاد .

اسم آنتی ویروستون ؟؟

moslem.b
13-11-2008, 18:44
یه تجربه : آنتی ویروس کسپر اتوماتیک روی سیستم یکی از دوستام 600 مگ از اینترنت دانلود کرده بود چی دانلود کرده بود رو نمی دونم :18:

آپدیت ویندوز رو حتما" غیر فعال کنه حدودا" 300 مگه

می تونی فایروال نصب کنی و تمام پورت هاتو ببندی و اجازه ی دسترسی برای برنامه هات رو غیر فعال کنی ( البته بجز Internet Explorer & Yahoo! Messenger )

rapboy_d12
13-11-2008, 19:43
تمام اتوماتیک اپدیت ها disable هستن و انتی ویروسم symantec هستش و اپدیت انتی ویروسم واسه دیروزه.در ضمن من قبلا هیچ فایروالی رو سیتم هام نداشتم و بدون هیچ مشکلی داشتم کار می کردم و نکته دیگه ای که هست اینه که من گفتم شاید restore جواب نده و دوباره تمام سیستم هامو ویندوز عوض کردم

p_s_m
13-11-2008, 20:02
در مورد شبکه زمانی که شما به دلیل مشکوک بودن به الودگی سیستم ها می خواهید سیستم عاملتون رو عوض

کنید باید اول ارتباط تمام سیستم ها رو از شبکه قطع کنید و بعد تمام سیستمها رو دوباره پارتیشن بندی کنید

و ویندوز بریزید شما دقیقا همین کارو کردید ؟

rapboy_d12
13-11-2008, 20:09
یعنی اگه فقط فرمت کنم و ویندوز بریزم جواب نمیده؟؟؟ من سیستم هارو از شبکه خارج کردم یعنی کابل شبکه رو در اوردم بعد فرمتشون کردم و ویندوز نصب کردم بعد تک تک وارد شبکه کردم

p_s_m
13-11-2008, 21:23
یعنی اگه فقط فرمت کنم و ویندوز بریزم جواب نمیده؟؟؟ من سیستم هارو از شبکه خارج کردم یعنی کابل شبکه رو در اوردم بعد فرمتشون کردم و ویندوز نصب کردم بعد تک تک وارد شبکه کردم

گفتم تمام سیستمها ! یعنی سرور هم باید پارتیشن بندی بشه

در مورد اینکه آیا باید پارتیشن بندی بشه یا فقط درایو ویندوز فرمت بشه به اون بدافزار بستگی داره که چی باشه

ولی اگر میخوای مطمعن بشی پارتیشن ها رو پاک کن و دوباره پارتیشن بندی کن

moslem.b
13-11-2008, 23:58
گفتم تمام سیستمها ! یعنی سرور هم باید پارتیشن بندی بشه

در مورد اینکه آیا باید پارتیشن بندی بشه یا فقط درایو ویندوز فرمت بشه به اون بدافزار بستگی داره که چی باشه

ولی اگر میخوای مطمعن بشی پارتیشن ها رو پاک کن و دوباره پارتیشن بندی کن

خیلی ستمه کل سیستما رو پارتیشن بندی کنه :13:

یه سوال : سرور هم همین مشکل رو داره ؟

moslem.b
14-11-2008, 01:05
فکر کنم فهمیدم مشکل کجاست
ظاهرا" یه ویروسه جدیده که هیچ آنتی هنوز نشناختش

به تایپیک زیر یه نگاه بنداز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rapboy_d12
14-11-2008, 10:21
نه سرورم این مشکلو نداره ولی هر چند دقیقه یک بار چند بایت سند و ریسیو می کنه که فکر کنم اون یه چیز عادی باشه

rapboy_d12
16-11-2008, 10:54
از اساتید کسی نبود به داد ما برسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sus2
16-11-2008, 14:23
سلام

من از یکی از آشناها پرسیدم که تو کار Isp هست و گفت چند تا دلیل میتونه باشه:

1. بعضی از برنامه خودشون به صورت اتوماتیک به اینترنت وصل میشن بدون اینکه شما بفهمی مثل بابیلون
2.از نصب برنامه های اضافی خودداری کن و محدودیت رو ویندوز بزار تا کسی نتونه برنامه نصب کنه
3.احتمال داره که برنامه های مثل کازا یا تورنت رو سیستمت نصب کرده باشن و شما نفهمی
4. برنامه دیپ فرز نصب کن تا بعد از هر بار ریستارت به حالت اول برگرده
و در آخر ویندوز سرویس پک 3 معتبر نصب کن