PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : - - - * * * محفل گفتگوی دوستانه طراحان وب * * * - - -

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

DaRiOuShJh
10-11-2008, 23:25
دوستان برای اینکه بعضی دوستان!!! سو استفاده میکنن و یه دفه غیبشون میزنه این تاپیک ایجاد شد

زورکی باید روزانه کارت بزنید!!! و حضور غیابتون میکنم!!!:31:

شوخی کردم

فقط:

پست های پشت سر هم ممنوع

اسپم ممنوع

سوالات مربوط به طراحی ممنوع! او.نها رو در تاپیک های مجزا مطرح کنید

فعلا همینا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DaRiOuShJh
11-11-2008, 14:05
اهم!
چرا همه مفقودن پس!×!؟

خوب برای اینکه روتون باز شه یه مروری روی کاربرها و مدیرهای!!! کلیدی انجمن میکنیم همی!!!

محسن خان جان در راس هرم قرار داره و پسره خیلی خوبیه، ای کم و بیش هم سر میزنه ولی بیشتر سرش به اونیکی تالار اینترنت گرمه

نیما! این پسر که همکاران انجمنه قبلنا بهتر بود ولی الان سالی یه بار میاد اینورا یه حالی به تاپیک ها میده و دوباره مفقود میشه!
امضاش هم که معلوم نیست! یه بار داره پورتال صنعتی میزنه، یه بار داره در حده باشگاهی!!! کار میکنه یه وقت هایی هم بلاگ غیر قانونی میزنه! آخرشون هم همگی یه دفه غیبشون میزنه!

یاسر جان گل اونیکی همکار انجمن، گل و گلاب تشیف دارن کم میاد ولی پیوسته و راهکارهای خیلی جلبی هم میده هر دفه

امین عزیز کاربر فعال انجمن هم خیلی توی جاوااسکریپت تخصص داره ولی اونم قطع و وصلی داره! یه دفه میاد یه دفه نمیاد

دیگه اونیکی ها رو بعدا اضافه میکنم

در انتها هم خوده بنده قنده عسل! تشیف دارم که روزایی که خونه باشم تا 2-3 بار هم به انجمن سر بزنم و اگر از چیزی سرشا خه داشته باشم و شدیدا! تکراری نباشه کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم و دوستان رو اغفال میکنم بعضا!!!
در کل نمیدونم چرا اینجا موندم ولی موندم دیگه!

به عنوانه اشانتیون هم کلی کاربر داریم اینجا که میان و میپرسن و بعضا یک بی مرامن که به محضه ینکه کارشون راه افتاد حاجی حاجی مکه نه پیداشون میشه نه حداقل میگن آقا مشکل حل شد

تازه بعضیهاشون که دیگه هیچ!
بارها مشاهده شده که میان اینجا کدها رو درخواست میدن و میگیرن و میزارشون تو وبلاگشون!!! بعد یه نفره بنده خدایی که ازشون بخواد همون کد رو از 70 خانه رستم رد میکنن آخر هم نمیدن به بنده خدا! میگن کپی رایته خودمونه اصلا خودمون اختراعش کردیم

خلاصه اینطوریاس

eAmin
11-11-2008, 18:34
سلام بر داریوش کبیر p30!

قراره اینجا در رابطه با چی صحبت کنیم؟
به نظرم، تا یکی دوماه دیگه اینجا یه اسپم بازاری بیش نشه!!!!:21:

ولی اونم قطع و وصلی داره! یه دفه میاد یه دفه نمیاد
:31:
توصیف جلبی بود!
اگر بتونم که 24 ساعته اینجام ولی باید به مشکلهای زندگی هم رسید ( مشکل زندگی!؟!؟!! اونم امین:18: :13:)

قربونت:11::40::10:

David.Jn
11-11-2008, 19:44
اول از همه ميرم سراغ داريوش خان
فكر ميكنم كمتر كسي تو انجمن اين ركورد پست رو داشته باشن
به اطلاع مي رساند داريوش خان با 3,908 پست ركورد پستهاي انجمن را زده:5: و قراره تو كتاب گينس ثبت بشه:11:

بابا 100 تا هم بده به من تا از اين عنوان اگه نباشه جاش خاليه در بيام:5:
از اونوقتي كه اين عنوان بهم داده شده زندگيم مختل شده:41:

بيل گيتس ايشون هم با اين اسمايل ==:31: قرار داد بسته فكر ميكنم ايشون هم ركورد استقاده كردن از اسمايل خنده را زده باشه:10:

محسن خان را كه ما از جام رمضان به بعد نديدم شايد ما كم سعادت شديم:8:

و اما ياسر خيلي دوست داشتنيه و هم پشت كارش خوبه من با تاپيكهايي كه ياسر جواب داده باشه خيلي حال ميكنم

ولي داريوش احتمالش زياده چند وقت ديگه بايد بري دنبال تاپيك تو trash بگردي

Ultimator
11-11-2008, 22:24
جوابتو وقتی اینجا رقت ترش میدم ! :دی 

نیما! این پسر که همکاران انجمنه قبلنا بهتر بود ولی الان سالی یه بار میاد اینورا یه حالی به تاپیک ها میده و دوباره مفقود میشه!
امضاش هم که معلوم نیست! یه بار داره پورتال صنعتی میزنه، یه بار داره در حده باشگاهی!!! کار میکنه یه وقت هایی هم بلاگ غیر قانونی میزنه! آخرشون هم همگی یه دفه غیبشون میزنه!

دیگه فرقی نمیکنه من خیلی جاها رو جواب بدم یا ندم سوالا خیلی عمومی شده سعی میکنم بیشتر تو داینامیک به تخصصی تر ها رسیدگی کنم  قبول کن سطح علمی اومده پایین اما هنوز هستیم ! 

DaRiOuShJh
11-11-2008, 22:42
سلام بر داریوش کبیر p30!

قراره اینجا در رابطه با چی صحبت کنیم؟
به نظرم، تا یکی دوماه دیگه اینجا یه اسپم بازاری بیش نشه!!!!:21:

توصیف جلبی بود!
اگر بتونم که 24 ساعته اینجام ولی باید به مشکلهای زندگی هم رسید ( مشکل زندگی!؟!؟!! اونم امین:18: :13:)

قربونت:11::40::10:

:10:ساملیک!
قرار نیست درباره چیزه خاصی صحبت بشه
این تاپیک صرفا به این دلیل به وجود اومده که یه خبری از هم داشته باشیم دیگه!

اومدیم موضوعه جدیدی 1 هفته مطرح نشد!

ما باید از هم بی خبر باشیم؟ پروفایل تک تک که به درد نمیخوره

ای مشکلات زندگی!!!:31::40:

تق تق تق كسي خونست!!!!
سلام
اول از همه ميرم سراغ داريوش خان
فكر ميكنم كمتر كسي تو انجمن اين ركورد پست رو داشته باشن
به اطلاع مي رساند داريوش خان با 3,908 پست ركورد پستهاي انجمن را زده:5: و قراره تو كتاب گينس ثبت بشه:11:

بابا 100 تا هم بده به من تا از اين عنوان اگه نباشه جاش خاليه در بيام:5:
از اونوقتي كه اين عنوان بهم داده شده زندگيم مختل شده:41:

بيل گيتس ايشون هم با اين اسمايل ==:31: قرار داد بسته فكر ميكنم ايشون هم ركورد استقاده كردن از اسمايل خنده را زده باشه:10:

محسن خان را كه ما از جام رمضان به بعد نديدم شايد ما كم سعادت شديم:8:

و اما ياسر خيلي دوست داشتنيه و هم پشت كارش خوبه من با تاپيكهايي كه ياسر جواب داده باشه خيلي حال ميكنم

ولي داريوش احتمالش زياده چند وقت ديگه بايد بري دنبال تاپيك تو trash بگردي

هه هه هه
سلام
نه جانم دست بالا هونگ!!! بسیار است!×!

زیادن بچه ها که بالای من پست داشته باشن

بالاخره باید هوای همدیگه رو داشته باشیم! کمتر جایی محفلی از این شاهزاده های نابغه!!! که هر کدوم تو چند تا چیز مختلف تخصص دارن پیدا میشه

برای همینه که منم اینجا موندم

میگما راستی بچه ها به لطفه یکی از دوستان ما نیز دات کامی شدیم!!!:31:

نمیدونم حالا چی ریختی از این سرورهای رایگان که عمری باهاشون سر و کله زدیم و خونه جیگر خوردیم دست بکشم!×!

eAmin
12-11-2008, 11:27
سلام.

جای یکی دیگه خالیه هاااا...

اونم کسی نیست جز پیمان ( peyman1987 ) این پیمان دیگه رو دست همه مون زده! نمی دونم چی می شه که سالی یه بار به اینجا سر می زنه!!!:31:

الانم نمی دونم کجاها داره سِیر می کنه...

DaRiOuShJh
12-11-2008, 12:11
هه هه هه آره!
اونو از قلم با جاش انداختم!!!

هر چند در کل من و پیمان با هم مشکلاته اساسی داریم!!!

آبمون عمرا تویه یه جوب بره

راستی بچه ها!

زشته، قباحت داره .... داره که به عنوانه کاربرهای فعال وب یه سایتی چیزی از خودتون نداشته باشید!!!

دست بجنبونید دیگه! کاری نداره که

eAmin
12-11-2008, 12:42
زشته، قباحت داره .... داره که به عنوانه کاربرهای فعال وب یه سایتی چیزی از خودتون نداشته باشید!!!

دست بجنبونید دیگه! کاری نداره که
سلام.

منم می خوام یه کارایی بکنم.
راستش می خوام، یکم سکرت بمونه و الانم می خوام، فقط اینو بگم که یاسر و پیمان هم باید کمکم کنن، چون تو جاوااسکریپت می شه روشون حساب باز کرد! ( که خدا کنه وقت کافی رو برای اینکار داشته باشن. )
البته فقط محدود به این دو عزیز نیست، هرکی جاوااسکریپت اونم توپ بلد باشه، من درخدمتشم، فقط دوستای خودم ها نه بیشتر داریوش، نیما، داوود.
ولی فکر کنم این نیما به من گیر بده، چون می خوام با php کار کنم!:18: ( نیما نزنی منو باشه؟ )

فعلا کارهاش زیاده و هنوز خیلی مونده!!! ایشالله سره فرصت.

Bill Gates
12-11-2008, 13:04
خوب
سلام :31::31::#1:
بحث چیست که ما هم شرکت کنیم ؟ :31:#:1:31: جامون هست ؟ :31: :31:

DaRiOuShJh
12-11-2008, 13:05
به به به
آفنر پسر

والا منکه از جاوا اینا زیاد چیزی حالیم نمیشه!

ولی آماده خواستی!!! (هه هه هه ) در خدمتم

خیلی خوبه
حتما پشتش رو بگیر

Ultimator
12-11-2008, 23:22
اشکال نداره پی اچ پی باشه امین اما درست حسابی کار کن ما که دشمنی نداریم ! (  :^O )  

کی گفته من سایت ندارم ؟ من و ما ! ( شرکتی که تاسیس کردیم سایت داره میتونین تا دو سه روز دیگه نظرتون رو بگید چون این یه دمو بود که خودمم خوشم نیومد میخوام یه کار دیگه بکنم !  ) gate-group.ir
البته نگین چرا سنگینه حجم گرافیکاش الکی زیاده ! رو لوکال خوب بود و این نیز دمویی بیش نیست ! میدونم سنگینه :31: 

DaRiOuShJh
13-11-2008, 01:51
اشکال نداره پی اچ پی باشه امین اما درست حسابی کار کن ما که دشمنی نداریم ! ( :^O )

کی گفته من سایت ندارم ؟ من و ما ! ( شرکتی که تاسیس کردیم سایت داره میتونین تا دو سه روز دیگه نظرتون رو بگید چون این یه دمو بود که خودمم خوشم نیومد میخوام یه کار دیگه بکنم ! ) gate-group.ir
البته نگین چرا سنگینه حجم گرافیکاش الکی زیاده ! رو لوکال خوب بود و این نیز دمویی بیش نیست ! میدونم سنگینه :31:
هان؟ منظورت H2O بوده؟

اه اه اه
اینکه asp هست!:13:

چندتا موضوع رو باید همینجا روشن کنم (همینه که هست!)

آخه خجالت نمیکشی؟ اسکریپته نازنین منو برای fade روداشتی تو سایتت عکس های عجق مجق گزاشتی باهاش؟
کپی رایت رو هم که نزدی!

ها؟

معلومم نیست چه سنمی دارن به هم!
هر کدوم یه سازی برای خودشون میزنن! بعد میگید متال!!! خر تو خره:31:

این یه دونه ای به یه درده کمپانیتون میخوره! بزار جای لوگوتون!:31:

آخه چی فکر کردی تو پسر؟

عکسه عجق مجق رو با رزولیشن 1280 در 1024!!! انداختی تو بک گراند اونم با حجمه 280 کیلو!!!؟
مگه دسکتاپه آخه!!!

از باقیه خرابکاریهات بگزریم گرافیک های اصلیش مقادیری جلب شدن (البته یکم بیشتر از مقادیری)

فقط اون آدرس توی header زیاد جلب نشده! افکتش رو وردار
دیگه اون glow هم به نظرم یه نمه زیاده کمترش کنی بهتره

اگر هم برای لینک ها بک گراند تعریف کردی بزارشون توی جدولی div ای چیزی که کامل بک گراندشون عوض بشه نه خوده text

VA - METAL MASTERS - [2006] - METAL\CD1\15-The Final Countdown-Europe.mp3

امین!!! ببین مردم چه چیزهایی رو اسمشون رو میزارن سایت! ببین اعتماد به نفس بیاموز:31:

neopersia
13-11-2008, 03:26
سلام به همه دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با اجازه قند عسل جون منم حاضریمو بزنم و در برم :27:

زورکمی باید روزانه کارت بزنید!!! و حضور غیابتون میکنم!!!:31:
...
اسپم ممنوع

:5::5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منو چه به پشتکار! :31: چشمات قشنگ میبینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.

منم می خوام یه کارایی بکنم.
راستش می خوام، یکم سکرت بمونه و الانم می خوام، فقط اینو بگم که یاسر و پیمان هم باید کمکم کنن، چون تو جاوااسکریپت می شه روشون حساب باز کرد! ( که خدا کنه وقت کافی رو برای اینکار داشته باشن. )
البته فقط محدود به این دو عزیز نیست، هرکی جاوااسکریپت اونم توپ بلد باشه، من درخدمتشم، فقط دوستای خودم ها نه بیشتر داریوش، نیما، داوود.
ولی فکر کنم این نیما به من گیر بده، چون می خوام با php کار کنم!:18: ( نیما نزنی منو باشه؟ )

فعلا کارهاش زیاده و هنوز خیلی مونده!!! ایشالله سره فرصت.
فکر خیلی خوبیه امین جان. من کهخوشحال میشم اگه بتونم کمک کنم اما خودت که تو جاوا اسکرپت از ما سری :10:

اشکال نداره پی اچ پی باشه امین اما درست حسابی کار کن ما که دشمنی نداریم ! (  :^O )  

کی گفته من سایت ندارم ؟ من و ما ! ( شرکتی که تاسیس کردیم سایت داره میتونین تا دو سه روز دیگه نظرتون رو بگید چون این یه دمو بود که خودمم خوشم نیومد میخوام یه کار دیگه بکنم ! ) gate-group.ir
ها خیلی قشنگ تر شده ولی خدماتتون که هنوز تغییر نکرده! همِنا خوبه ولی باید توسعه بدین. دکون آفتابه لگن فروشی خوبی میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امین!!! ببین مردم چه چیزهایی رو اسمشون رو میزارن سایت! ببین اعتماد به نفس بیاموز:31:

نیما نبینه!
کاملاً تأیید میشه :27::27:

mohan21
13-11-2008, 12:22
وایسا ...

من جا موندم ....

میگم وایسااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا ..................

.
.
.

بعد از چند هفته ... (چند هفته ... !!؟)

بالاخره تونستم سوار بشم ، خوب اینجا چه خبره !؟

شام میدن !؟

چی میدن !؟

اوّل جلوی اسمم یه تیک بزنید تا فردا کسی مدعی نشه ...

خوب سفارش غذا باید بدم ...

کی میشه که تعداد پست هام بشه ==> 9300

منم میخوام یه سایت داشته باشم (چیه مگه !) اما حوصله ای برای کار کردن واسه خودم رو ندارم ...

در مورد چی هست !!؟ باشه میگم ؛

یه بخشش مربوط میشه به : کمک های مردمی به من ... (حتماً شما هم کمک کنید)

خوب بسه دیگه ... زیادی حرف زدم ...

مابقی برای بعد ...

شام آماده شد منو خبر کنید ...

فعلاً ....

Ultimator
13-11-2008, 12:34
اینکه asp هست!
بی سوات تکنولوژی دات نته نه asp 

آخه خجالت نمیکشی؟ اسکریپته نازنین منو برای fade روداشتی تو سایتت عکس های عجق مجق گزاشتی باهاش؟
کپی رایت رو هم که نزدی!
خودم نوشتمش ! تکذیب ! 

این یه دونه ای به یه درده کمپانیتون میخوره! بزار جای لوگوتون!
حال کن چقد فتوژنیکه ! 

آخه چی فکر کردی تو پسر؟

عکسه عجق مجق رو با رزولیشن 1280 در 1024!!! انداختی تو بک گراند اونم با حجمه 280 کیلو!!!؟
مگه دسکتاپه آخه!!!

--->

البته نگین چرا سنگینه حجم گرافیکاش الکی زیاده ! رو لوکال خوب بود و این نیز دمویی بیش نیست ! میدونم سنگینه  
ها ؟ 

اگر هم برای لینک ها بک گراند تعریف کردی بزارشون توی جدولی div ای چیزی که کامل بک گراندشون عوض بشه نه خوده text
عه  ؟ این یه تیکه رو یادم میدی بلد نیستم ! :31: 
اصلا به منوهاش دست نزدم مال استایل شیتیه که بهش چسبوندم نمیدونم از کجا اوردم ! :31: 

در کل 

این یه دمو بود که خودمم خوشم نیومد میخوام یه کار دیگه بکنم !  
آره 

ولی ! 

حد اقل چارتا کار بلدم نمیام واسه وبلاگ دامین بگیرم یه قالب آماده بذارم روش سرو تهش بنویسم DJH ! 

ها خیلی قشنگ تر شده ولی خدماتتون که هنوز تغییر نکرده! همِنا خوبه ولی باید توسعه بدین. دکون آفتابه لگن فروشی خوبی میشه
واسه خدمات نیرو نداریم داریوش راه بیاد این قسمت که میگی رو حتما اضافه میکنیم ! :31: 

amin2000
13-11-2008, 12:55
جمع همگی جمعه (جمع+ه)

از بس با این برنامه های در ناز و نوازش کار کردم که دیگه تایپ کردن برام سخت شده :D
only PhpDesigner

DaRiOuShJh
13-11-2008, 14:10
سلام به همه دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با اجازه قند عسل جون منم حاضریمو بزنم و در برم :27:

:5::5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منو چه به پشتکار! :31: چشمات قشنگ میبینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر خیلی خوبیه امین جان. من کهخوشحال میشم اگه بتونم کمک کنم اما خودت که تو جاوا اسکرپت از ما سری :10:

ها خیلی قشنگ تر شده ولی خدماتتون که هنوز تغییر نکرده! همِنا خوبه ولی باید توسعه بدین. دکون آفتابه لگن فروشی خوبی میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نیما نبینه!
کاملاً تأیید میشه :27::27:

هه هه هه!
2 تا غیبت داری ها
حواست باشه یکی دگه بکنی حذفی:31::10:

وایسا ...

من جا موندم ....

میگم وایسااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا ..................

.
.
.

بعد از چند هفته ... (چند هفته ... !!؟)

بالاخره تونستم سوار بشم ، خوب اینجا چه خبره !؟

شام میدن !؟

چی میدن !؟

اوّل جلوی اسمم یه تیک بزنید تا فردا کسی مدعی نشه ...

خوب سفارش غذا باید بدم ...

کی میشه که تعداد پست هام بشه ==> 9300

منم میخوام یه سایت داشته باشم (چیه مگه !) اما حوصله ای برای کار کردن واسه خودم رو ندارم ...

در مورد چی هست !!؟ باشه میگم ؛

یه بخشش مربوط میشه به : کمک های مردمی به من ... (حتماً شما هم کمک کنید)

خوب بسه دیگه ... زیادی حرف زدم ...

مابقی برای بعد ...

شام آماده شد منو خبر کنید ...

فعلاً ....

خوب کلا ما که چیزی سر در نیاوردیم

شما در اولین فرصت به خونتون مراجعه کنید!

خودم نوشتمش ! تکذیب !

حال کن چقد فتوژنیکه !

--->

ها ؟

عه ؟ این یه تیکه رو یادم میدی بلد نیستم ! :31:
اصلا به منوهاش دست نزدم مال استایل شیتیه که بهش چسبوندم نمیدونم از کجا اوردم ! :31:

در کل

آره

ولی !

حد اقل چارتا کار بلدم نمیام واسه وبلاگ دامین بگیرم یه قالب آماده بذارم روش سرو تهش بنویسم DJH !

واسه خدمات نیرو نداریم داریوش راه بیاد این قسمت که میگی رو حتما اضافه میکنیم ! :31:

اه اه اه

کلا با هر کلمه ای که asp توش باشه حال نمیکنم!!! چه نقطه داشته باشه چه نداشته باشه!:31:

دهه! آقا رو

یادته سره اون CMS عزیزی که نوشته بودم چه قد گیر دادی؟ الان وقته revenge هست! اونم بد:27::21:
آخه هر چی عکس رو کامپیوتر دارن که گرپی نمیندازن تو سورس که!

از اولم میدونستم! این استایل رو خودت ننوشتی:31: چون اگه خودت نوشته بودی یکیشون طرفه طلوعه خورشید بود یکیشون طرفه ماه گرفتگی بقیه هم تو فضا آویزون!

اگه راستی راستی بلد نیستی بگو

سادس

آمادشون هم زیاده

بیشین بینیم بابا! برار!
اگه یه قالب این شکلی یافتی مدیره ارشده باقالی ها!!! میکنمت:5:

اونم بستگی به مزنه قیمت داره! بگو ببینم میصرفه:20:

جمع همگی جمعه (جمع+ه)

از بس با این برنامه های در ناز و نوازش کار کردم که دیگه تایپ کردن برام سخت شده :D
only PhpDesigner

اهی!

مرگ بر ضده ولایت فقیه!

Bill Gates
13-11-2008, 14:42
موضووووووووووووع چیه بحث چیه؟ :31:

یه بحثی که توش نیما شرکت داره باید یا کل کل باشه یا خنده :31::31::31::31: کدومه؟ :31: آیا گزینه سومی در کار است؟ :31::31::31:

تشکر///

amin2000
13-11-2008, 14:56
موضووووووووووووع چیه بحث چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه بحثی که توش نیما شرکت داره باید یا کل کل باشه یا خنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کدومه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آیا گزینه سومی در کار است؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تشکر///
lموضوع این نیست مسئله بسیار است
چه گفتم پروفسفر

mohan21
13-11-2008, 18:15
هان ...

میگم غلط املائی زیاد شده ...

یه فکری کنید ...

نمونه ؛

کمک خواستید خجالت نکشید بگید تا کمکتون کنم ...

-------------------------------------------------------------------
(دبیر بازنشسته انشاء) ----> جدّی !

neopersia
13-11-2008, 18:17
هان ...

میگم غلط املائی زیاد شده ...

یه فکری کنید ...

نمونه ؛

بعضی کلمه ها غلطشون بار معنایی بیشتری داره (بیشتر میچسبه) :27:

Ultimator
13-11-2008, 18:36
کلا با هر کلمه ای که asp توش باشه حال نمیکنم!!! چه نقطه داشته باشه چه نداشته باشه!
منم باهرچی کلمه توش داریوش داشته باشه حال نمیکنم با JH یا بی JH ! 

از اولم میدونستم! این استایل رو خودت ننوشتی چون اگه خودت نوشته بودی یکیشون طرفه طلوعه خورشید بود یکیشون طرفه ماه گرفتگی بقیه هم تو فضا آویزون!

واستا خودم بنویسم نشونت بدم 

آمادشون هم زیاده
مگر مثل تو ام ! ما بچه های طراحی وب حاصل دسترنج خودمون رو میخوریم نه مثل کاربر فعال طراحی وب و آموزش های الکترونیکی آماده خوری کنیم !ً :31: 

اگه یه قالب این شکلی یافتی مدیره ارشده باقالی ها!!! میکنمت

وایسا بیام یاهو لینک بدم :31:

اونم بستگی به مزنه قیمت داره! بگو ببینم میصرفه
کارمند زیر دیپلم نمیخوایم 

یه بحثی که توش نیما شرکت داره باید یا کل کل باشه یا خنده کدومه؟ آیا گزینه سومی در کار است؟
نه والا !

ها من املام ضعیفه شما ببخش ! 
جدی گفتین ؟!:31: 

David.Jn
13-11-2008, 19:07
به به عجب محفل گرمي شد!!!! از همين اولش كل كل شروع شده!!! البته اينم يه مدلشه!!

mohan21
14-11-2008, 00:51
مگر شوخی هم دارم ، کار ما کاملاً جدیست ، ( جدی ! )

غلط های خودتون رو با دلایل بی اساس و الکی توجیه نکنید ...

باید کار کنی تا مشکلات املائی رفع بشه ... ( جدی ! )

معلم خصوصی خواستی بگو ، خجالت هم نکش ، [مرد که خجالت نمیکشه]

--------------------------------------------------------------------------------------------

میگم میخواید یه بازی راه بندازم تا همگی چند روزی یا هفته ای یا ... مشغول این بازی بشید ...

موافقان دستها بالا ...

eAmin
14-11-2008, 09:41
سلام.

میگم میخواید یه بازی راه بندازم تا همگی چند روزی یا هفته ای یا ... مشغول این بازی بشید ...

انجمن متفرقه اون پایینا هست هاااااا...

Mohsen khan
14-11-2008, 10:29
به به
می بینم که دوستان برای خودشون متفرقه راه اندازی کردند

البته بد نیست
همین داریوش خان سالی چند بار غیبش می زنه
اینجا هم که نمی یاد سر بزنه
این طوری و با این تاپیک به قول معروف پر رنگ تر می شه

mohan21
14-11-2008, 11:30
انجمن متفرقه اون پایینا هست هاااااا...

شلوغ کنی میگم تا جلوی اسمت چهار تا منفی بذارن آخر ترم هم ...

میخوام تا شما یه تفریح سالم داشته باشید ، یه سرگرمی ، مخالفان میتونند شرکت نکنند .

اما این رو باید بگم که ضرر میکنن ...

(از من گفتن ، از شما هم ...)

DaRiOuShJh
14-11-2008, 13:07
به به
می بینم که دوستان برای خودشون متفرقه راه اندازی کردند

البته بد نیست
همین داریوش خان سالی چند بار غیبش می زنه
اینجا هم که نمی یاد سر بزنه
این طوری و با این تاپیک به قول معروف پر رنگ تر می شه

سلام رییس!:31:
قدم رنجه فرمودید!
نه اصلا متفرقه نیست اینجا!
فقط یه جایی هست که در مورده موارده عمومی تر و خودمونی تر بحث بشه:40:

بنده تا تحسن نکنم غیبم نمیزنه در کل:31:

شلوغ کنی میگم تا جلوی اسمت چهار تا منفی بذارن آخر ترم هم ...

میخوام تا شما یه تفریح سالم داشته باشید ، یه سرگرمی ، مخالفان میتونند شرکت نکنند .

اما این رو باید بگم که ضرر میکنن ...

(از من گفتن ، از شما هم ...)

نه جانم!
از این خبرا نیست اینجا
همونطور که امین جان اشاره کردن + در پست اول گفتم نه جای بازی هست اینجا نه چیزهای دیگه

فقط مطالب عمومی تر کاربران طراحی وب و یه خوش و بش اینجا صورت میگیره

amin2000
14-11-2008, 13:51
مگر مثل تو ام ! ما بچه های طراحی وب حاصل دسترنج خودمون رو میخوریم نه مثل کاربر فعال طراحی وب و آموزش های الکترونیکی آماده خوری کنیم !ً [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خلاجت بکش ( با پوزش فراوان از معلم انشا :31: ) .....
منم کاملا از هر چی داخلش a s p باشه بدم میاد چه با نقطه چه بی نقطه ... (اهـــم)
به آموزش الکترونیکی ه اهم نبینم توهین کنی که یه کاری میکنم که مایکروسافت ورشکست شه ...ها...ولی فقط بخش توسعه asp اش (تحدید )

pedramch
14-11-2008, 14:01
سسسسسسسسسسسسسلام بر طراحان کبیر وب!
چه خبرا؟!
خوبید انشالله؟!
خدا رو شکر:دی:دی
به به ... عجب محفل با صفایی...

eAmin
14-11-2008, 14:03
خلاجت بکش ( با پوزش فراوان از معلم انشا :31: ) .....
به آموزش الکترونیکی ه اهم نبینم توهین کنی که یه کاری میکنم که مایکروسافت ورشکست شه ...ها...ولی فقط بخش توسعه asp اش (تحدید )
اگه واقعا می تونی برو پیش گوگل مطمئن باش از هر لحاظ کمکت می کنه :دی

خوش به حال خودم که از هیچکدومشون بدم نمی یاد، و بگی نگی با هردوشون دارم کار می کنم.

mohan21
14-11-2008, 15:14
مثل اینکه همگی نیاز دارید دوره ابتدائی رو دوباره بگذرونید ، البته اگر بار اولی وجود داشته باشه ...

DaRiOuShJh
14-11-2008, 15:23
خلاجت بکش ( با پوزش فراوان از معلم انشا :31: ) .....

اهم!
ممنون همکار!!!:5:
چه کنیم دیگه اینطوریاس! هواخواه زیاد داریم هی!:31:

سسسسسسسسسسسسسلام بر طراحان کبیر وب!
چه خبرا؟!
خوبید انشالله؟!
خدا رو شکر:دی:دی
به به ... عجب محفل با صفایی...

مرسی
دست به شما باشه!

اگه واقعا می تونی برو پیش گوگل مطمئن باش از هر لحاظ کمکت می کنه :دی

خوش به حال خودم که از هیچکدومشون بدم نمی یاد، و بگی نگی با هردوشون دارم کار می کنم.

:31:امین جان موضوع فراتر از این حرفاس!
بحثه تعصب و تفعل و مفتعل و مواد منفجره و عملیات انتحاری و این چیزاس برار!:21:

مثل اینکه همگی نیاز دارید دوره ابتدائی رو دوباره بگذرونید ، البته اگر بار اولی وجود داشته باشه ...

اگه من یکی ادبیاتم خوب بود هم تو آزاد و هم تو پیام نور بینه این همه درسه تخصصی و ... فقط ادبیات رو پیش نمیخوردم که!

199 درصد مشکل از ادبیاته!:27:

راستی چرا کسی توی این تاپیکه ICEPACK بنده نظری چیزی نمیده ها؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

David.Jn
14-11-2008, 15:33
امين جان راست ميگه بهتره بري اول تحقيق كني

الكي هم دوباره جنگ Asp و php راه نندازيد (اين بچه بازيارو بزاريد كنار)

amin2000
14-11-2008, 16:18

من کی دروغ گفتم :31:
کیه که بگه اسباب بازی .نت بهتره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

David.Jn
14-11-2008, 16:47
من کی دروغ گفتم
کیه که بگه اسباب بازی .نت بهتره؟شما از دكتر مهندسهاي php هستي كه .net را اسباب بازي فرض ميكني

يا شما با ماكروسافت مشكل داري؟!اگه با اون مشكل داري چرا windows نصب ميكنيد اونم ويندوز غير قانوني يا چرا از ديگر محصولاتش مثل word و ... اسنفاده ميكني!!!

به وقت فكر نكني من net. كار ميكنم بره اون دارم طرفداريشو ميكنم من خودم php كار ميكنم و به Opensource خيلي اعتقاد دارم.
قصد جسارت نداشتم فقط خواستم تدكر داده باشم

بحث را همينجا تموم كنيم بهتره تا اين محفل دوستانه بهم نخوره.

DaRiOuShJh
14-11-2008, 17:12

من کی دروغ گفتم :31:
کیه که بگه اسباب بازی .نت بهتره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما از دكتر مهندسهاي php هستي كه .net را اسباب بازي فرض ميكني

يا شما با ماكروسافت مشكل داري؟!اگه با اون مشكل داري چرا windows نصب ميكنيد اونم ويندوز غير قانوني يا چرا از ديگر محصولاتش مثل word و ... اسنفاده ميكني!!!

به وقت فكر نكني من net. كار ميكنم بره اون دارم طرفداريشو ميكنم من خودم php كار ميكنم و به Opensource خيلي اعتقاد دارم.

بحث را همينجا تموم كنيم بهتره تا اين محفل دوستانه بهم نخوره.

:18:جلل الخالق!!!

شما ها چرا تو شیش و پنج به سر میبرید!

نه موضوع با برتری این دوتا زبون نسبت به هم سنمی داره نه چیزی!!!

یه شوخی و کر کری خوندن بینه من و نیما بود! نه این چیزا!!!

David.Jn
14-11-2008, 17:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جلل الخالق!!!

شما ها چرا تو شیش و پنج به سر میبرید!

نه موضوع با برتری این دوتا زبون نسبت به هم سنمی داره نه چیزی!!!

یه شوخی و کر کری خوندن بینه من و نیما بود! نه این چیزا!!!

منم منظورم شما نبودي

Ultimator
14-11-2008, 18:35
بچه ها یه چیز ... 

اگه با متفرقه اشتباه گرفته بشه اینجا بسته میشه با عرض معذرت ! کل کل هم فقط حق منه نهایتا ! 
ممنون 

Ultimator
15-11-2008, 08:41
بچه ها تست ، نظر  :

واسه اونایی که نگرفتن چی شد !! :
nima.qsh.eu/tumb.aspx

amin2000
15-11-2008, 11:17
فکر کنم محفل دوستانه داره تغییر نام میده به محفل asp و php ؟

شما از دكتر مهندسهاي php هستي كه .net را اسباب بازي فرض ميكني

بحث را همينجا تموم كنيم بهتره تا اين محفل دوستانه بهم نخوره.منم شوخی کردم ولی ببخشید کی گفته php بهتره هر کدوم توی یه جایی به کار میرن مثل امین جان هر دوتاشو بلد بود بهتره :دی
ببخشید.

--------------------------------------

خیلی قشنگ شده.

اگه گفتین این چیه؟

فقط کوچیک نمیکنه بزرگم میکنه:

DaRiOuShJh
15-11-2008, 13:50
بچه ها تست ، نظر :

واسه اونایی که نگرفتن چی شد !! :
nima.qsh.eu/tumb.aspx

هه هه هه
بالاخره یه کاره به درد بخور کردی!
البتهخ احتماله 99 درصد میدم اسکریپتش رو پیچوندی!

ولی در هر صورت!

گندشون خوشگل تره:31:

فکر کنم محفل دوستانه داره تغییر نام میده به محفل asp و php ؟

منم شوخی کردم ولی ببخشید کی گفته php بهتره هر کدوم توی یه جایی به کار میرن مثل امین جان هر دوتاشو بلد بود بهتره :دی
ببخشید.

--------------------------------------

خیلی قشنگ شده.

اگه گفتین این چیه؟

فقط کوچیک نمیکنه بزرگم میکنه:

بی خیاله asp و pho

Ultimator
15-11-2008, 14:29
هه هه هه
بالاخره یه کاره به درد بخور کردی!
البتهخ احتماله 99 درصد میدم اسکریپتش رو پیچوندی!

ولی در هر صورت!

گندشون خوشگل تره:31:

بی خیاله asp و pho
دکی ! 

بزرگش بهتره ؟ 
خب بزرگشو بذار کی جلوتو میگیره ؟! :31: این Auto thumbnailـه معلومه کاربردش چیه ! :31: 

اسکریپتشو پیچوندم  ؟:31: بچه های گروه برنامه نویسا دیدن نوشته بودم تو یه تیکه مشکل داشتم پرسیدم رفع شد ! ;)
 اینم محض کلاس گذاشتن ! :31::46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sqwflol3
15-11-2008, 14:38
به به آقای ultimator خوبی؟
چه خبرا؟آقا خوب شد ما شما رو پیدا کردیم،تو رو خدا نزن ما رو !!!

Ultimator
15-11-2008, 14:43
به به آقای ultimator خوبی؟
چه خبرا؟آقا خوب شد ما شما رو پیدا کردیم،تو رو خدا نزن ما رو !!!

سلام غریبه !
از این ورا ! :31:

بچه ها اون تمبنیل رو یه فشار بهش بیارین ببینید چه میشه ! :31: 

mohan21
18-11-2008, 18:20
چی شده ....

همه به خواب رفتید ...

کجایید ...

neopersia
19-11-2008, 05:29
سلام غریبه !
از این ورا ! :31:

بچه ها اون تمبنیل رو یه فشار بهش بیارین ببینید چه میشه ! :31:
انقدر بزرگ خوفه:

چار تا کلیک بشه هاست خداحافظ :27::27: (حالا نترس یه صفرشو برداشتم سرور داون نشه :27:)

DaRiOuShJh
19-11-2008, 20:53
آهای!
چه معنی داره ها؟

رفتم پیامه نور یه درسه 6 واحدیم رو ارایه ندادن هر کاری هم کردم بیشتر از 6 واحد نمیتونم وردارم؟

حد نصاب هم 12 واحده!×

چی کار کنم!!!

آی

mohan21
19-11-2008, 21:12
آهای!
چه معنی داره ها؟

رفتم پیامه نور یه درسه 6 واحدیم رو ازایه ندادن هر کاری هم کردم بیشتر از 3 تا درس نمیتونم وردارم؟

چی کار کنم!!!

آی

غلط غلط ...

آخه چرا این همه اشتباه ...

چکار باید کرد با این اشتباهات ...

DaRiOuShJh
20-11-2008, 17:39
اهم!

مسنکه در آستانه ی اخراج از پیامنور در بدو ورود قرار دارم و حالم گرفتس! در نتیجه:

دوستان مقادیری وقت داشتم (یعنی وقت که نداشتم زورکی حس و حاله کاره دیگه ای نبود و ...!) یه طرحه همینطوری!!! زدم!

البته خیلی هم همینطوری نیست! میخواستم یه ایده ی کلی دستم بیاد برای resume که بزنم و بزارم تو سایت!

روی اون عکسه هم اصلا حساب نکنید کاملا موقتی هست و از اونجا که عکسه دیگه ای دمه دست نداشتم که به اندازه کافی رسمی باشه (مثلا تو ایران اینطوریا باشه کاملا رسمی هست!!! --> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و .... اونو موقتی چپوندم! اون بالا!×!

199 درصد عوض خواهد شد یا جاش گرافیک دیگه ای قرار داده خواهد شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که هنوز هم نمیدونم چی؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیگه همین دیگه

بقیش هم همینه که هست! میخواید بخواید نمیخواید هم زورکی باید بخواید!:31:

البته فکرهایی هم درباره ی Flash کردنش دارم که اونا هم هوز زوده!×! این طرح طرحه اولیه هست!×![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جدا از شوخی نظری پیشنهادی چیزی در مورده سایره قسمت ها بود بگید

در کل از یه طرحه همینطوری!!! نمیشه انتظاره بیشتری داشت!×! --> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

as13851365
21-11-2008, 09:42
مسنکه در آستانه ی اخراج از پیامنور در بدو ورود قرار دارم و حالم گرفتس!

آقا داریوش عزیز حالا تبریک بگم یا تسلیت ؟!؟

DaRiOuShJh
22-11-2008, 14:58
اون موضوع رو بی خیال!

بچه ها کسی از این استفاده کرده؟

000webhost.com

eAmin
22-11-2008, 15:46
اون موضوع رو بی خیال!

بچه ها کسی از این استفاده کرده؟

000webhost.com
سلام جیگر.

برای چی؟
من تا حدودی باهاش ور رفتم فکر می کنم برای نصب cms ها گزینه ی خوبی باشه.

DaRiOuShJh
22-11-2008, 17:18
هه هه هه
ساملیک

والا هیچی گفتم اینم نزنه وسطه کار بترکونه!

اینطور هم که نوشته اگر کمبوده جا نیاره هیچ محدودیته حجمی و فرمتی ای هم نداره!!×!

dogtag
23-11-2008, 03:28
محدودیت نداره ولی اگر 1 کم از TOS شون اونور تر بری، راحت Deleteت می کنن!

راسی، سلام!

به قول شاعر : مگذار که یاد ما را طعم تلخ این حقیقت ببرد این حقیقت است که از دل برود، هر آنکه از دیده رود

eAmin
23-11-2008, 09:42
محدودیت نداره ولی اگر 1 کم از tos شون اونور تر بری، راحت deleteت می کنن!

راسی، سلام!

به قول شاعر : مگذار که یاد ما را طعم تلخ این حقیقت ببرد این حقیقت است که از دل برود، هر آنکه از دیده رود
بَه نموردیمو چشممون به جمال این آقا مسیح هم روشن شد!:10:

از قبل خبر می دادین تا یه گوسفندی، گاوی چیزی قربونیتون می کردیم؟!؟!!:blink:
تو خجالت نمی کشی؟ ناسلامتی کاربر فعال این قسمتی، یعنی نباید حداقل روزی یه بار به اینجا سر بزنی؟!؟!:13:

Ultimator
23-11-2008, 11:26

تو خجالت نمی کشی؟ ناسلامتی کاربر فعال این قسمتی، یعنی نباید حداقل روزی یه بار به اینجا سر بزنی؟!؟!:13:
هر روز میاد پیش من کارت میزنه !!

منم میفرستمش سر درس و مشخ !

مسیح درست بخون که تو دانشگاه ریاضی پیش لنگ نمونی ! :دی

-------

راستی امین نظرت در مورد اتو ریسایز چیه ؟ اصلا به درد میخوره ؟

eAmin
23-11-2008, 11:38

-------

مگه تو نمی ری دانشگاه؟
منم براش آرزوی موفخیت می کنم:46:
می گم، همتون دانشجو شدین الا من بیچاره:19: برا منم دعا کنید امسال یا سال بعد قبول شم.
--------------

بستگی داره!
برای درست کردن آواتار خیلی مشته.
فقط یه چیزی یه فیلتری بزار تا سایزهای فضایی رو قبول نکنه چون همونطور که یاسر گفت اگر یه سایز غیر استاندارد بدی سرور بیچاره می شه:31:

DaRiOuShJh
23-11-2008, 12:04
محدودیت نداره ولی اگر 1 کم از TOS شون اونور تر بری، راحت Deleteت می کنن!

راسی، سلام!

به به به
چه عجب اینورا!×!
مرسی!×!

واقعا که چه قد بعضیها گشتاخ شدن!!!!!!!:31:

-------

پسر تو خودت پروندت رنگش CC0000 هست!×!

مگه تو نمی ری دانشگاه؟
منم براش آرزوی موفخیت می کنم:46:
می گم، همتون دانشجو شدین الا من بیچاره:19: برا منم دعا کنید امسال یا سال بعد قبول شم.
--------------

بستگی داره!
برای درست کردن آواتار خیلی مشته.
فقط یه چیزی یه فیلتری بزار تا سایزهای فضایی رو قبول نکنه چون همونطور که یاسر گفت اگر یه سایز غیر استاندارد بدی سرور بیچاره می شه:31:
دست به شما باشه برار!×!
ولی در کل دانشگاه چیزه بدیه!!:27:

بابا resize کیلو چنده! آمادش خوشمزه تره:21::31:

eAmin
23-11-2008, 12:23
دست به شما باشه برار!×!
ولی در کل دانشگاه چیزه بدیه!!

بابا resize کیلو چنده! آمادش خوشمزه تره

بابا چه می شه کرد عقل امروز مردم که به چششونه:18:
ما هم باید به خاطر این تفکر اشتباه بیچاره بشیم و بریم دانشگاه:41:

اصولا از نظر شما مٌفت باشه حالا هرچی می خواد باشه، ما که استفاده مون رو می کنیم و همی حالش رو می بریم:5::31:
:11::10:

David.Jn
23-11-2008, 17:00
بابا چه می شه کرد عقل امروز مردم که به چششونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما هم باید به خاطر این تفکر اشتباه بیچاره بشیم و بریم دانشگاه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه میشه کزد تو این مملکت که مدرک محوره باید بریم دانشگاه
بدبختی اینجاست که بری دانشگاه هم وفتی میخوای بری یه جای درست حسابی بری کار کنی بهت میگن برو فرم پر کن بهت زنگ میزنیم
این یعنی بیخیال کارشو مدرکتو بزار دم کوره آبشو بخور ..... برو با پارتی بیا....

Ultimator
23-11-2008, 17:20
خبر خبر !

دانشگاه غیر انتفائی ما روزانه دولتی شد !!

ازین پس برای قبولی در دانشگاه شمال به رتبه زیر 3000 ریاضی نیازمندید ! :دی

David.Jn
23-11-2008, 19:28
دانشگاه شمال به رتبه زیر 3000 ریاضی نیازمندید ! منظورت همون هتل شماله. یکم از امکاناتش بگو تا بچه ها حال کنن...

dogtag
23-11-2008, 20:53
یعنی نباید حداقل روزی یه بار به اینجا سر بزنی؟!؟!
قربونت امین جان.
این حرف رو یکی می زنه که 24/7/365 اینجا باشه!

درکل خوشحال شدیم در خدمتتون بودیم.
----
راستی نیما، اون رو پیدا کردی؟

as13851365
24-11-2008, 09:22
دوستان کسی می دونه منابع دقیق کنکور کادانی به کارشناسی سال 88 رشته کامپیوتر ( نرم افزار - سخت افزار ) چی است ؟

فکر کنم یکی دو نفر از دوستان دارن برای کارشناسی می خونند برای همین این جا مطرح کردم .

منظور من هم از منابع دقیق این است که مثلا برای برنامه نویسی از کدام زبان و کدام کتاب سوال طرح می کنند و یا برای درس معارف اسلامی و غیره از کدام کتاب و انتشار و ...

David.Jn
24-11-2008, 13:09
دوستان کسی می دونه منابع دقیق کنکور کادانی به کارشناسی سال 88 رشته کامپیوتر ( نرم افزار - سخت افزار ) چی است ؟

فکر کنم یکی دو نفر از دوستان دارن برای کارشناسی می خونند برای همین این جا مطرح کردم .

منظور من هم از منابع دقیق این است که مثلا برای برنامه نویسی از کدام زبان و کدام کتاب سوال طرح می کنند و یا برای درس معارف اسلامی و غیره از کدام کتاب و انتشار و ...

یه سر برو کارشناسی دات کام خیلی اطلاع رسانیشون خوبه .
برنامه نویسی پیشرفته 2 ++c میاد.
ولی هنوز منابع دقیق اعلام نشده.
چند وفت دیگه منابع دقیق میاد ولی زیاد با منابع امسال که اونجا گزاشتن فرقی نمیکنه.

تو دو راهی گیر کردم نمیدونم برم پیام نور یا برم کنکور سراسری بدم.
همه از پیام نور مینالن و از طرف دیگه این همه طلبه داره و این همه دانشجو .
اون روز هم رئیس ش داشت جرف میزد من که داشتم حال میکردم.
خیلی ها به خاطر سخت بودنش مینالن ولی مگه چقد سخته... ما که این همه سال خودمون درس خوندیم استاد هم که قربونش برم فقط میومد چرت و پرت می پروند همه رو سر کار میزاشت میرفت.

DaRiOuShJh
24-11-2008, 13:36
چه خبره اینجا اونوقت؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]میبینم که تا یه روز نبودم سواستفاده کرده و تاپیک رو منحرف و مقادیری منهدم دارید میکنید

DaRiOuShJh
24-11-2008, 13:39
بابا چه می شه کرد عقل امروز مردم که به چششونه:18:
ما هم باید به خاطر این تفکر اشتباه بیچاره بشیم و بریم دانشگاه:41:

اصولا از نظر شما مٌفت باشه حالا هرچی می خواد باشه، ما که استفاده مون رو می کنیم و همی حالش رو می بریم:5::31:
:11::10:

هه هه هه

در هر دو زمینه حق با شماس اونم 3 بار!:27::40:

چه میشه کزد تو این مملکت که مدرک محوره باید بریم دانشگاه
بدبختی اینجاست که بری دانشگاه هم وفتی میخوای بری یه جای درست حسابی بری کار کنی بهت میگن برو فرم پر کن بهت زنگ میزنیم
این یعنی بیخیال کارشو مدرکتو بزار دم کوره آبشو بخور ..... برو با پارتی بیا....

در کل همینه که هست اونم زورکی!

خبر خبر !

دانشگاه غیر انتفائی ما روزانه دولتی شد !!

ازین پس برای قبولی در دانشگاه شمال به رتبه زیر 3000 ریاضی نیازمندید ! :دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مردم چه خیال های باطلی دارند!:27:

as13851365
25-11-2008, 09:54
یه سر برو کارشناسی دات کام خیلی اطلاع رسانیشون خوبه . روزهامو اونجا به شب تبدیل می کنم تازه آقا پیمان ( مدیری سایت ) به من گفته که به زودی منابع رو اعلام می کنن .

برنامه نویسی پیشرفته 2 ++c میاد.
ولی هنوز منابع دقیق اعلام نشده.
چند وفت دیگه منابع دقیق میاد ولی زیاد با منابع امسال که اونجا گزاشتن فرقی نمیکنه.

دوست گرامی زیباترین نام ممنون که جواب دادید ولی منابع دقیقی من برای سال گذشته هم ندیدم !
در ضمن شما گفتید که منابع دقیق چند وقت دیگه اعلام می شه فکر کنم این چند وقت دیگه ما کنکور رو هم داده باشیم و خبری ازش نباشه

تو دو راهی گیر کردم نمیدونم برم پیام نور یا برم کنکور سراسری بدم.
فکر کنم شما شاگرد اول یا رتبه داری و چیزی باید باشید ! مگه نه ؟

راستی سایت سنجش چندتا آدرس ایمیل گذاشته بود برای ارسال ایمیل ولی نمی دونم چی شده که بعد از ارسال ایمیل با ایمیل زیر روبه رو شدم :

this is an automatically generated delivery status notification

delivery to the following recipient failed permanently:

em_pourabbas@sanjesh.org

technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 550 550 <em_pourabbas@sanjesh.org>, recipient unknown (state 14).

میبینم که تا یه روز نبودم سواستفاده کرده و تاپیک رو منحرف و مقادیری منهدم دارید میکنید

آقا داریوش مگه این تایپیک هدف خاصی داشت که منحرف بشه ؟!؟ ( از اولش منحرف بود )

David.Jn
25-11-2008, 10:32
از کجا فهمیدی؟ من نمیخواستم کسی بدونه از فردا گزارشگرا میریزن جلو درمون و نمیزادن به کارام برسم.
حالا که دیگه ما لو رفتیم باید چیزاری دیگه رو هم بگم :
توی دانشگاه کلمبیا رتبه اول در علوم سیاسی رو آواردم
چند سال بعدش توی هندوستان دانشگاه بمبیی رتبه اول رشته متالوژی رو آواردم که منجر به دعوت من به سازمان ناسا شد که من دعوتشونو رد کردم
و .... دیگه.

جدا از شوخی ما رو گرفتی یا .... ؟؟؟!!!
بابا شاگرد اول کجا بود ما تمام تلاشمون این بود که تو این دوران ناپلئونی قبول شیم و جوری نمره بگیریم که مشروط نشیم.

راستی سایت سنجش چندتا آدرس ایمیل گذاشته بود برای ارسال ایمیل ولی نمی دونم چی شده که بعد از ارسال ایمیل با ایمیل زیر روبه رو شدم :
اینا طبیعیه اگه اینجوری نشه باید تعجب کنی.

راستی چرا به پروفایلت سر نمیزنی؟

چه خبره اینجا اونوقت؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]میبینم که تا یه روز نبودم سواستفاده کرده و تاپیک رو منحرف و مقادیری منهدم دارید میکنید
یعنی چی؟ مگه موضوعی به غیر از گپ داشت که ما منحرفش کردیم.... یا اینکه دوست نداری ما تو تاپیکت پست بدیم؟! چشم پست نمیدیم.

DaRiOuShJh
25-11-2008, 13:47
روزهامو اونجا به شب تبدیل می کنم تازه آقا پیمان ( مدیری سایت ) به من گفته که به زودی منابع رو اعلام می کنن .

دوست گرامی زیباترین نام ممنون که جواب دادید ولی منابع دقیقی من برای سال گذشته هم ندیدم !
در ضمن شما گفتید که منابع دقیق چند وقت دیگه اعلام می شه فکر کنم این چند وقت دیگه ما کنکور رو هم داده باشیم و خبری ازش نباشه

آقا داریوش مگه این تایپیک هدف خاصی داشت که منحرف بشه ؟!؟ ( از اولش منحرف بود )

:18:اهداف در پسته اول نوشته شده!
اگر از اول منحرف بود تا به حال دووم نمیاورد

از کجا فهمیدی؟ من نمیخواستم کسی بدونه از فردا گزارشگرا میریزن جلو درمون و نمیزادن به کارام برسم.
حالا که دیگه ما لو رفتیم باید چیزاری دیگه رو هم بگم :
توی دانشگاه کلمبیا رتبه اول در علوم سیاسی رو آواردم
چند سال بعدش توی هندوستان دانشگاه بمبیی رتبه اول رشته متالوژی رو آواردم که منجر به دعوت من به سازمان ناسا شد که من دعوتشونو رد کردم
و .... دیگه.

جدا از شوخی ما رو گرفتی یا .... ؟؟؟!!!
بابا شاگرد اول کجا بود ما تمام تلاشمون این بود که تو این دوران ناپلئونی قبول شیم و جوری نمره بگیریم که مشروط نشیم.

اینا طبیعیه اگه اینجوری نشه باید تعجب کنی.

راستی چرا به پروفایلت سر نمیزنی؟

یعنی چی؟ مگه موضوعی به غیر از گپ داشت که ما منحرفش کردیم.... یا اینکه دوست نداری ما تو تاپیکت پست بدیم؟! چشم پست نمیدیم.

هه هه هه
نه بابا
مشکلی نیست برار
هر چه دله تنگت خواست بگو!

ولی دیگه موضوع یه جوری نشه این نیما که کشیک میده منتظره این تاپیک رو بفرسته ترش! بگه مطالب مربوط به یه انجمن دیگه میشه و ببنده این تاپیک رو:27:

در هر صورت سوالی درباره پیام نور یا آزاد داشتی بنده تجربه دارم بگو

David.Jn
25-11-2008, 14:16
مشکلی نیست برار
هر چه دله تنگت خواست بگو!
ما هم دل تنگمون خواست پست دادیم(^_^)

ولی فکر میکنم شما خودت داشتی تاپیک رو منحرف میکردی یه سر به این پست بزن:

همکارهای انجمن هم فکر نمکینم به خاطر یه گپ ساده تاپیک رو ببرن تو ترش مگه اینکه اسپم بارون بشه یا کار به دعوا بکشه.

در هر صورت معذرت اگه ما پست انحرافی داده بودیم.

DaRiOuShJh
25-11-2008, 14:35
هه هه هه
اون بنده خدا که یه طرح بود برای سایتم!
انحرافی نبود!×

این نیما رو نمیشناسی!
یک آدمیه! حواسمون نباشه خودش چند تا پسته اسپم میزنه و همونا رو هم بهونه میکنه تاپیک رو میفرسته ترش![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ultimator
26-11-2008, 01:47
هه هه هه
اون بنده خدا که یه طرح بود برای سایتم!
انحرافی نبود!×

این نیما رو نمیشناسی!
یک آدمیه! حواسمون نباشه خودش چند تا پسته اسپم میزنه و همونا رو هم بهونه میکنه تاپیک رو میفرسته ترش![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسمال غیر مجاز !
ترش ! چیه ؟ دنبال چی میگردی ؟ منتظری بگم شوخی کردم ؟ زرشک !! هه هه ! : دی !!

DaRiOuShJh
28-11-2008, 02:01
بچه ها!
بابا پیر شدم تا اطلاعات رو از روی byet بیارم رو 000

بعد از 5-6 ساعت کار فعلا تا حدودی کاراش تموم شده و دومین هم وصل شده

یه تست بزنید:

amin2000
28-11-2008, 10:53
سلام دوشتان :31:
کسی میتونه کمک کنه؟

داریوش کمک کنی اگه خریدم از این هاست فری ها نجاتت میدم :دي

eAmin
28-11-2008, 11:25
بچه ها!
بابا پیر شدم تا اطلاعات رو از روی byet بیارم رو 000

بعد از 5-6 ساعت کار فعلا تا حدودی کاراش تموم شده و دومین هم وصل شده

یه تست بزنید:

سلام.:10:

خوب خوب کار می کنه، مشکلی من ندیدم فقط یه کوچولو ایراد داره، یعنی از اول همینطوری بود! این عکسو ببین:

توی Opera 9.62 امتحانش کردم، اگه این اسکروله رو درستش کنی، دیگه از نظر من هیچ مشکلی نیست.

eAmin
28-11-2008, 12:00
راستی یه چیز دیگه، این رادیو آنلاین هم خبری ازش نیست!

واسه من یکی که ارور می داد.

DaRiOuShJh
28-11-2008, 13:28
سلام دوشتان :31:
کسی میتونه کمک کنه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدداریوش کمک کنی اگه خریدم از این هاست فری ها نجاتت میدم :دي

هه هه هه
بچه بیشین سره جات

هاست هم دارم ولی به خیکه شمر نمیره!

اونو نمیدونم
ولی این هم به نظر بد نمیاد باشه ایرانی هم هست:

سلام.:10:

خوب خوب کار می کنه، مشکلی من ندیدم فقط یه کوچولو ایراد داره، یعنی از اول همینطوری بود! این عکسو ببین:

توی Opera 9.62 امتحانش کردم، اگه این اسکروله رو درستش کنی، دیگه از نظر من هیچ مشکلی نیست.

ای بابا!:18:
این اسکروله دیگه ماله کجاس

نمیاد برای من

نباید هم بیاد
مرسی

پس چرا زودتر نگفته بودید؟

تا الان 3 تا مشکل داره:

1. تو صفحه ی پست ها نمیره نمیدونم چرا؟
2. امکاناته filemanger و ... ش هم از همون byet کمتره
3. گیج هم همچین کم نمیزنه! بعضی اوقات یه چیزایی عجیب غریبی نشون میده!

اون رادیو آنلاین رو هم هنوز لینکش رو وصل نکردم
باید وصل کنم
در کل بازم کار داره:10::40:

راستی یه چیز دیگه، این رادیو آنلاین هم خبری ازش نیست!

واسه من یکی که ارور می داد.

DaRiOuShJh
29-11-2008, 14:13
امین هنوز مشکل داره؟
من تست کردم نمیومد

چند تا کارای دیگه هم کردم و بنر هم رندوم کردم

دیگه اون ایا میدانسد رو هم رندوم کنم دیگه کارای اصلیش تموم میشه

دیگه بچه ها نظری ندارید

از این جنگولک آلات چی بندازم بغله سایت؟

page rank و این چیزا منظرمه!@×!

eAmin
29-11-2008, 15:56
امین هنوز مشکل داره؟
من تست کردم نمیومد

چند تا کارای دیگه هم کردم و بنر هم رندوم کردم

دیگه اون ایا میدانسد رو هم رندوم کنم دیگه کارای اصلیش تموم میشه

دیگه بچه ها نظری ندارید

از این جنگولک آلات چی بندازم بغله سایت؟

page rank و این چیزا منظرمه!@×!
آره والا، شاید ایراد از opera ی منه، یا شایدم از لپ تاپم ( یه چند وقتیه که سیستمم رو فروختم، و با این کوچولو دست به یقه ام! )

می گم، این هاستای رایگان خیلی حال می کنن هاااا مفت مفت واسشون تبلیغ می زاری:31:

بسه از بس که از این جنگولکها می زاری تو وبلاگت خیلی سنگین شده...

DaRiOuShJh
29-11-2008, 16:17
آره والا، شاید ایراد از opera ی منه، یا شایدم از لپ تاپم ( یه چند وقتیه که سیستمم رو فروختم، و با این کوچولو دست به یقه ام! )

می گم، این هاستای رایگان خیلی حال می کنن هاااا مفت مفت واسشون تبلیغ می زاری:31:

هه هه هه
همینه دیگه
این لپ تاب ها هیچی نبفهمن!:31:

هه هه هه×!
نه بابا مفته مفت نیست!
پول میدن مثلا!

ولی درکل دوستدارم از جاهایی که سرویس خوب بدن پشتبانی کنم

:31:حالا مرامی یه ذره هم راه نداره جنگولک بازی بزاریم! بابا سبکه که:31:

راستی لینک های تبادل بنر و رادیو رو هم درست کردم
دمه این rapidleech گرم
ما را از 20 مگ آپلود نجات داد همی

ترک ها رو آوردم روی هاست

ولی چند تاشون بالای 2 مگ بودن فقط تا دو مگشون رو وارد کرد:13:

نامرد حالا خوبه نوشته محدودیت نداریم!×!

David.Jn
29-11-2008, 16:32
سلام
چطوری حاج امین، بابا به فقیر فقرا سر نمیزنی.

خواستم یه سر به وبلاگ یا وبسایت داریوش خان بزنم 10min منتظر موندم تا login تموم بشه تازه بعدش هم لاکپشتی شروع کرد به ریدایرکت شدن آخرش هم کامل لود نشد حوصلم سر رفت زدم DC.
حالا نظر شخصی من اینه که لودینگ رو بردار من که کم مونده با سر برم تو مانیتور بس که طول کشید.

نمیدونم چرا این همه سنگینه انگار داشت یه فایل 10mb لود میشد (^_^)
فکر میکنم تو حودت هم Dial-Up وصل میشی حداقل به مردم رحم نمیکنی به خودت رحم کن (^_^)
قبل از وارد شدن به سایت یه پیغام گنده بزار که اگه Dial-up هستید بیخیال شید (^_^)

DaRiOuShJh
29-11-2008, 16:52
سلام
چطوری حاج امین، بابا به فقیر فقرا سر نمیزنی.

خواستم یه سر به وبلاگ یا وبسایت داریوش خان بزنم 10min منتظر موندم تا login تموم بشه تازه بعدش هم لاکپشتی شروع کرد به ریدایرکت شدن آخرش هم کامل لود نشد حوصلم سر رفت زدم dc.
حالا نظر شخصی من اینه که لودینگ رو بردار من که کم مونده با سر برم تو مانیتور بس که طول کشید.

نمیدونم چرا این همه سنگینه انگار داشت یه فایل 10mb لود میشد (^_^)
فکر میکنم تو حودت هم dial-up وصل میشی حداقل به مردم رحم نمیکنی به خودت رحم کن (^_^)
قبل از وارد شدن به سایت یه پیغام گنده بزار که اگه dial-up هستید بیخیال شید (^_^)

:18:

بابا بی خیال!
اونوقت شما مگه از چه کانکشن هایی استفاده میکنید!
خیلی حجمه لودینگ بشه و فایل ها کمتر از یک مگ هست که نهایتا 3-4 دقیقه تمومه

مجبورم چون میخوام سفارش بگیرم سایتم یه جوری باشه که به چشم بیاد

ولی بازم مشکلی نداره! خودمم ناسلامتی دایالم ها

مشکل از کانکشنته برار:31:

اون لودینگ رو هم نمیتونم ور دارم چون اون وقت خوده سایت بالا اومدنش افتضاح میشه! و بیشتر ناقص لود میشه

بابا همین انجمن بیشتر از 2-3 مگ میکشه تا بیاد بالا!

David.Jn
29-11-2008, 17:52
نيدونم ولي الان با Adsl هم وصل شدم درست 6min طول كشيد هنوز هم باز نشده تو همون لودينگ مونده(البته آخرش گير كرده حدودآ 98% رفت جلو)

eAmin
29-11-2008, 19:23
نيدونم ولي الان با adsl هم وصل شدم درست 6min طول كشيد هنوز هم باز نشده تو همون لودينگ مونده(البته آخرش گير كرده حدودآ 98% رفت جلو)
نه بابا!؟!؟!؟!؟!؟
پس طرفای شما سرعت و پهنای باندتون خیلی خسته ست، نیست شما تو تهرانی پس باید این دردسرها رو هم تحمل کنی ( ولی اینم دلیل نمی شه که، آخه داریوش هم تو تهرانه پس چرا اون اینجوری نیست؟؟!؟! ) !!!

از من اگه خیلی طول بکشه، حتی در حال دانلود هم باشم، حداکثر 3 دقیقه هست.

David.Jn
29-11-2008, 19:50
ندانم
آخه دیگه این Adsl ما ختمه تو محلمون ولی احتمال داره از IE درپیت باشه چون اولاش خوب جلو رفت بعد یهو آخراش به ترتر افتاد و یا اینکه غروب بود اونجوری شد

Ultimator
29-11-2008, 20:24
مشکلی نیست ! راه حل اینه که مثل مشتری بی خیال دیدن و کلا طراحی داریوش شیم ! یکی از راه های جلب مشتری سرعت لود شدنه سایته نه جنگولک !! گرچه کسی که بخاد تورو واسه کارش انتخاب کنه حتما یه چیزیش میشه پس خیالی نیست بسپرش به خدا خودش در و تخته رو جور میکنه !

داریوش ولی preloaderت رسما کاریانجام نمیده آخه بعدش دوباره سایت از اول لود میشه ! :دی

با preload پنج دقیقه ای لود شد بدون اون تو 4 دقیقه ! :دی

--------

امین چطور میشه یکاری کرد که به هر عکسی که کلاس فلان دادیم ( حتی اگه بشه DIV ) سیاه سفید بشه !؟ یدون عکس دوم با خود توابع و چیز میزای DX و .. ؟

DaRiOuShJh
29-11-2008, 20:26
نيدونم ولي الان با Adsl هم وصل شدم درست 6min طول كشيد هنوز هم باز نشده تو همون لودينگ مونده(البته آخرش گير كرده حدودآ 98% رفت جلو)

برار به خونتون مراجعه کن این وصله ها به ما نمیچسبه!
بیشتر کاربرهای سایتم دایال دارن
کاش یه سیستمی بود میگفت کانکشن هم چه سرعتیه!×!

نه بابا!؟!؟!؟!؟!؟
پس طرفای شما سرعت و پهنای باندتون خیلی خسته ست، نیست شما تو تهرانی پس باید این دردسرها رو هم تحمل کنی ( ولی اینم دلیل نمی شه که، آخه داریوش هم تو تهرانه پس چرا اون اینجوری نیست؟؟!؟! ) !!!

:31:هی من میگم!
همش زیره سره خودته امین!
شایعه درست میکنی بفرما!
اصلا پس فردا شایعه درست میکنن سایت داون شده!

ندانم
آخه دیگه این Adsl ما ختمه تو محلمون ولی احتمال داره از IE درپیت باشه چون اولاش خوب جلو رفت بعد یهو آخراش به ترتر افتاد و یا اینکه غروب بود اونجوری شد
آخه پسر
IE هم شد مرورگر!
هر چند با اون هم مشکلی نداره:31:
شاید آخراش دانلود شروع کردی@!

بچه ها زده حال زد بهم این هاسته:

REPLY HAS BEEN ADDED:

Hello,

Upgrade to our payed services at

Thank you,

ORIGINAL MESSAGE:

greeting

first thank you for your fantastic web hosting

second

my online radio uses XML but it seems your webhost didnt support it?

what can i do?

regards
DaRiOuShJh

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
If you like our services, please help us:

neopersia
29-11-2008, 22:52

ندانم
والا اگه ADSL تون هم مثل دایال آپتون باشه که مشخصه چه شاهکاریه :27::27:
بابا شما این ISP اعجوبه رو چطوری تحمل میکنید؟ :27:

نه بابا!؟!؟!؟!؟!؟

دایال آپ همه جا معمولاً چند وقت یه بار خسته میشه اما برا داوود اینا همیشه خستس :21::21:

مشکلی نیست ! راه حل اینه که مثل مشتری بی خیال دیدن و کلا طراحی داریوش شیم ! یکی از راه های جلب مشتری سرعت لود شدنه سایته نه جنگولک !! گرچه کسی که بخاد تورو واسه کارش انتخاب کنه حتما یه چیزیش میشه پس خیالی نیست بسپرش به خدا خودش در و تخته رو جور میکنه !

داریوش ولی preloaderت رسما کاریانجام نمیده آخه بعدش دوباره سایت از اول لود میشه ! :دی
ها منم با این موافقم این پری لوده یه کم اضافیه :31: تازه از چشم سئو هم بخوایم نگاه کنید بزرگترین ضربه ای که به سایت میخوره از همین پری لوده چون صفحه اصلی سایت مهمترین صفحهشه که اون پیش لود رو توش گذاشتی!

بچه ها زده حال زد بهم این هاسته:

REPLY HAS BEEN ADDED:

Hello,

Upgrade to our payed services at

Thank you,

ORIGINAL MESSAGE:

greeting

first thank you for your fantastic web hosting

second

my online radio uses XML but it seems your webhost didnt support it?

what can i do?

regards
DaRiOuShJh

If you like our services, please help us:

مگه این ایکس ام ال چی میخواد که سرور ازش پشتیبانی کنه؟ احتمالاً یه جا دیگش میلنگه مشکل رو میندازه گردن ایکس ام ال!! اینا هم میخوان از آب گل آلود ماهی بگیرن میگن بیا هاست بخر تا مشکل حل بشه!!
راستی یه پیشنهاد! یه اکستنشن برای فایرفوکس هست به اسم YSlow البته خودش به تنهایی نصب نمیشه باید کنار Firebug نصبش کنی. این اکستنشنه میاد فاکتورهایی رو که روی سرعت لود شدن صفحه تأثیر دارن بررسی میکنه و به صفحه نمره میده از 0 تا 100! هر غلط یه نمره کم میشه تکرار غلط هم مجاز نیست :27:
خود فایر باگ هم یه سری امکانات دیگه داره برای سرعت صفحه مثلاً میاد درخواستهای رو جدا میکنه و زمان هر کدوم رو جدا جدا محاسبه میکنه تا ببینی کدوم قسمت بیشتر طول میکشه لود بشه. یه کم با این دو تا اسکرپت بازی کنی دستت میاد کجای صفحات رو باید بهینه کنی که بیشتر روی سرعت تأثیر داشته باشه

یه چیز دیگه! اون اسکروله برا منم هست توی اپرا 9.62 باید دو سه پیکسل div اصلیتو عریضتر کنی یا اینکه div داخلی رو کوچیکتر کنی تا درست بشه! (خودمم نفهمیدم چی گفتم :31:)

Ultimator
29-11-2008, 23:57
والا اگه adsl تون هم مثل دایال آپتون باشه که مشخصه چه شاهکاریه :27::27:
بابا شما این isp اعجوبه رو چطوری تحمل میکنید؟ :27:

دایال آپ همه جا معمولاً چند وقت یه بار خسته میشه اما برا داوود اینا همیشه خستس :21::21:

ها منم با این موافقم این پری لوده یه کم اضافیه :31: تازه از چشم سئو هم بخوایم نگاه کنید بزرگترین ضربه ای که به سایت میخوره از همین پری لوده چون صفحه اصلی سایت مهمترین صفحهشه که اون پیش لود رو توش گذاشتی!

مگه این ایکس ام ال چی میخواد که سرور ازش پشتیبانی کنه؟ احتمالاً یه جا دیگش میلنگه مشکل رو میندازه گردن ایکس ام ال!! اینا هم میخوان از آب گل آلود ماهی بگیرن میگن بیا هاست بخر تا مشکل حل بشه!!
راستی یه پیشنهاد! یه اکستنشن برای فایرفوکس هست به اسم yslow البته خودش به تنهایی نصب نمیشه باید کنار firebug نصبش کنی. این اکستنشنه میاد فاکتورهایی رو که روی سرعت لود شدن صفحه تأثیر دارن بررسی میکنه و به صفحه نمره میده از 0 تا 100! هر غلط یه نمره کم میشه تکرار غلط هم مجاز نیست :27:
خود فایر باگ هم یه سری امکانات دیگه داره برای سرعت صفحه مثلاً میاد درخواستهای رو جدا میکنه و زمان هر کدوم رو جدا جدا محاسبه میکنه تا ببینی کدوم قسمت بیشتر طول میکشه لود بشه. یه کم با این دو تا اسکرپت بازی کنی دستت میاد کجای صفحات رو باید بهینه کنی که بیشتر روی سرعت تأثیر داشته باشه

یه چیز دیگه! اون اسکروله برا منم هست توی اپرا 9.62 باید دو سه پیکسل div اصلیتو عریضتر کنی یا اینکه div داخلی رو کوچیکتر کنی تا درست بشه! (خودمم نفهمیدم چی گفتم :31:)

یا آور فلو هایدنش کنی ! !

David.Jn
30-11-2008, 00:39
والا اگه ADSL تون هم مثل دایال آپتون باشه که مشخصه چه شاهکاریه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا شما این ISP اعجوبه رو چطوری تحمل میکنید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دایال آپ همه جا معمولاً چند وقت یه بار خسته میشه اما برا داوود اینا همیشه خستس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دیگه چه کنیم اینجا هر چی تفاله ISP ه میرسه دست ما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!!
ولی این Adsl ای همچین زیاد زیقی هم نبود که نتونه داون کنه من هر چی دانلود دارم میرم پیش این بابا سرعتشم در حد توپه ولی نمیدونم چی شد که یهو تو سایت داریوش خان به ترتر افتاد.

ولی بالاخره معلوم نشد داریوش طرفدار IE یا نه. یه بار قربون صدقش میره میگه کی گفته IE درپیته یه بار دیگه میگه:

IE هم شد مرورگر!
یادته بهت گفتم لودینگ رو بردار حتی بعد از لودینگ صفحه کامل نشده بود اینم دو نفر دیگه:

داریوش ولی preloaderت رسما کاریانجام نمیده آخه بعدش دوباره سایت از اول لود میشه ! :biggrin:

با preload پنج دقیقه ای لود شد بدون اون تو 4 دقیقه ! :biggrin:
ها منم با این موافقم این پری لوده یه کم اضافیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه از چشم سئو هم بخوایم نگاه کنید بزرگترین ضربه ای که به سایت میخوره از همین پری لوده چون صفحه اصلی سایت مهمترین صفحهشه که اون پیش لود رو توش گذاشتی!

DaRiOuShJh
30-11-2008, 00:54
والا اگه ADSL تون هم مثل دایال آپتون باشه که مشخصه چه شاهکاریه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا شما این ISP اعجوبه رو چطوری تحمل میکنید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیاسر اتفاقا داتک هم از وقتی که شماره هاش رو عوض کنه افتضاح شده!
آرزو به دله یه ذره دانلود موندم

ماشالله میمیره تا وصل شه!
لامصبا زمانی هم اینطوری کردن که گفتم یه بار 3 ماهه بگیرم به جای یه ماهه!
مجبورم بکشم!!!

داریوش ولی preloaderت رسما کاریانجام نمیده آخه بعدش دوباره سایت از اول لود میشه ! :biggrin:

باز این شلوغ کرد!!
مردک اگه راست میگی کشه مرورگرت رو خالی کن و مستقیم به ای آدرس برو:

اونوقت که اشکت در اومد میفهمی!!!

آزار نداشتم که برای خودم کد اضافه بزارم!

ها منم با این موافقم این پری لوده یه کم اضافیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه از چشم سئو هم بخوایم نگاه کنید بزرگترین ضربه ای که به سایت میخوره از همین پری لوده چون صفحه اصلی سایت مهمترین صفحهشه که اون پیش لود رو توش گذاشتی!

آره مشکله اصلیش همون seo هست! ولی کی میاد دنباله سایت های ما از گوگل بگرده!
ماشالله اینقد رتبه ی deviant art و .... بالاتره که این سایتم صفحه شونصدم پیدا میشه!!! فعلا

ولی نمیدونم این گوگله بی مخ چرا این همه صفحه رو ول کرده رفته صفحه wp-admin رو کچ کرده!!!

راستی یه پیشنهاد! یه اکستنشن برای فایرفوکس هست به اسم YSlow البته خودش به تنهایی نصب نمیشه باید کنار Firebug نصبش کنی. این اکستنشنه میاد فاکتورهایی رو که روی سرعت لود شدن صفحه تأثیر دارن بررسی میکنه و به صفحه نمره میده از 0 تا 100! هر غلط یه نمره کم میشه تکرار غلط هم مجاز نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه چیز دیگه! اون اسکروله برا منم هست توی اپرا 9.62 باید دو سه پیکسل div اصلیتو عریضتر کنی یا اینکه div داخلی رو کوچیکتر کنی تا درست بشه! (خودمم نفهمیدم چی گفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آره
والا خودمم موندم!!!
این فایله فلش رو لود میکنه
فقط دو تا فایل میمونه:

jb-config.txt
darioushjh.xml

حالا نمیدونم کدومه اینا رو مشکل داره!

اینم که فقط گفته بیا هاست بخر! باز دمه byet (هه هه هه یاده نون باگت میوفتم!) گرم به اون سره اینکه rar رو ساپورت نمیکرد ایمیل زدم گفت از zip استفاده کن! نگفت بیا بخر!!!

راستی یه پیشنهاد! یه اکستنشن برای فایرفوکس هست به اسم YSlow البته خودش به تنهایی نصب نمیشه باید کنار Firebug نصبش کنی. این اکستنشنه میاد فاکتورهایی رو که روی سرعت لود شدن صفحه تأثیر دارن بررسی میکنه و به صفحه نمره میده از 0 تا 100! هر غلط یه نمره کم میشه تکرار غلط هم مجاز نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دستت درد نکنه
کار نکردم والا
ولی خوب سایته من گرافیکه! تا حده ممکن هم چلوندمشون! اونطوری خیلی فک نکنم راه داشته باشه

یه چیز دیگه! اون اسکروله برا منم هست توی اپرا 9.62 باید دو سه پیکسل div اصلیتو عریضتر کنی یا اینکه div داخلی رو کوچیکتر کنی تا درست بشه! (خودمم نفهمیدم چی گفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بابا این اپراهاتون قاطن!
من که با اپرا تست کردم چیزی نبود!
از div های کلی نیست هر چی هست!
بچه ها یه سر برید صفحاته دیگه ببینید هست هنوز؟ احتمال میدم از اون یه خاطره ی اسپمری دوران جوانی باشه! چون عکسش درازه
ولی 99 درصد از ماله اصلی نیست

بچه ها راستی چرا تو آپرا اون تعداد صفحات رو یه border الکی میندازه؟ هر کارش کردم نرفت ولی تو مرورگرهای دیگه نشون نمیدتش؟

سلام!
حال همگی خوبه؟ چه خبرا! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به به به
یاسر تویی
سلام
چه طوری برار!!!
هاستت چی شد آخر عوض کردی؟ byet از این امکاناتش بهتر و بیشتره فقط حیف redirect همچین کم نمیکنه
cpanel اش هم ویستاس باهاش حال نمیکنم
تبلیغ هم تو phpmyadmin زیاد داره

بیاید همه از یه هاست استفاده کنیم مشکلاتش رو بفهمیم دیگه!×!

neopersia
30-11-2008, 14:37
الان که میخواستم وارد شم مثل اینکه به دیتابیس وصل نمیشه! سرور mysql داون شده یا تو وردپرس دستکاری کردی زدی خرابش کردی؟ :31:
من که سایتم رو با mysql کار نکردم روی بیشتر سرورها بدون داون شدن اجرا میشه ولی بدبختانه این هاسته منو به رسمیت نمیشناسه! نمیزاره ثبت نام کنم یعنی میزاره بعدش میگه چون تو ایرانی هستی برو خونتون!! چند وقتی هست که یه سری برنامه برای گسترش سایتم دارم که بایر براش هاست بخرم ولی جور نمیشه برم دنبال اون برنامه ها!

DaRiOuShJh
30-11-2008, 16:02
الان که میخواستم وارد شم مثل اینکه به دیتابیس وصل نمیشه! سرور mysql داون شده یا تو وردپرس دستکاری کردی زدی خرابش کردی؟ :31:
من که سایتم رو با mysql کار نکردم روی بیشتر سرورها بدون داون شدن اجرا میشه ولی بدبختانه این هاسته منو به رسمیت نمیشناسه! نمیزاره ثبت نام کنم یعنی میزاره بعدش میگه چون تو ایرانی هستی برو خونتون!! چند وقتی هست که یه سری برنامه برای گسترش سایتم دارم که بایر براش هاست بخرم ولی جور نمیشه برم دنبال اون برنامه ها!

دهه! عمرا برار
شایعه نده!

از مادر زاده نشده کسی که سایته منو داون ببینه!!!:31:

هه هه هه
عجیبه ها@! آی پیت رو بده 4 تا خروس قندی بگیر!

خوب ار همون بایت بگیر!
بد نیست ها

این تاپیکه منو کی فرستاد ترش؟ چرا>؟

eAmin
02-12-2008, 23:55
امین چطور میشه یکاری کرد که به هر عکسی که کلاس فلان دادیم ( حتی اگه بشه DIV ) سیاه سفید بشه !؟ یدون عکس دوم با خود توابع و چیز میزای DX و .. ؟
سلام.

شرمنده نیما، باور کن به جون خودم که یادم رفته بود به این سوالت جواب بدم:41:
انسان جایزالخطاست(!)، می بخشی منو؟
-------------

خب بریم سر اصل مطلب:
توی این سایت می تونی برای مرورگرهای فایرفاکس و ... (البته جاوااسکریپت)، به جز ie می تونی اینکار رو انجام بدی، ولی برای ie برو msdn فیـلتر BasicImage رو بسرچ.

ولی اگر حتما اسرار داری با کلاس فلان باشه می شه یه کاریش کرد، راستی الان یادم اومد قبلا یاسر یه کد نوشته بود که کلاس یه المنت رو می گرفت، اگر جستجو کنی شاید پیداش کنی ( %0.99 ) و از اون ایده بگیری، خود یاسر می تونه پیداش کنه، ولی اگر پیدا نشد بازم می شه یک کاریش کرد.
قربونت:11:

DaRiOuShJh
03-12-2008, 01:37
جلل الخالق
من برای ie ش رو فقط دیده بودم

eAmin
03-12-2008, 12:07
جلل الخالق
من برای ie ش رو فقط دیده بودم
تازه کجاشو دیدی برار!

این هنوز یه چشمش هست، ie ( :2: البته قبل از ورژن هشتش ) بره شیرش رو بخوره بهتره، هنوز خیلی بچه ست:31:

DaRiOuShJh
04-12-2008, 14:03
بچه ها این 000 پاک قاطیه ها!
بعضی اوقات mysql hش مییترکه بعضی اوقات FTP اش
مثله الان که اصلا پست های سایتم رو نشون نمیده + ftp هم وارد نمیشه

DaRiOuShJh
04-12-2008, 20:22
بچه ها دیگه خیلی قاطیه!!!
دو روز sql ام نمیاد بالا!!!

neopersia
04-12-2008, 22:16
با این همه CMS رایگان نقطه ضعف هاستهای رایگان اکثراً همین سرور mysql هست!
حالا بگذریم هاستهای پولی هم خیلیاش همینجوری شده (حالا نه به این تابلویی) چون ریسلر هم مثل CMS زیاد شده!! :27:

DaRiOuShJh
04-12-2008, 23:06
هان!
والا ندانیم چی به چیه!
تو این مدت که بایت بودم یه بارم پیش نیومده بود
ولی الان مسنکه خدا رو شکر خوبه فعلا

Ultimator
05-12-2008, 01:40
با این همه cms رایگان نقطه ضعف هاستهای رایگان اکثراً همین سرور mysql هست!
حالا بگذریم هاستهای پولی هم خیلیاش همینجوری شده (حالا نه به این تابلویی) چون ریسلر هم مثل cms زیاد شده!! :27:
کلا مشکل از ذات مای اس کیو اله ! ( و لینوکس و ماتبع ! ) :دی

DaRiOuShJh
05-12-2008, 02:19

الان که ریپورت دادم به ادمین ها که لینک میزاری تو امضا خلعه درجه شدی میفهمی سروره ویندوز کیلو چنده!!!:27::21:

eAmin
05-12-2008, 10:33
الان که ریپورت دادم به ادمین ها که لینک میزاری تو امضا خلعه درجه شدی میفهمی سروره ویندوز کیلو چنده!!!:27::21:
آه ه ه ه ه ه....:5:

چه لذتی داره آدم، کل کل این دوتا رو ببینه:31:

neopersia
05-12-2008, 19:45
ها میگم میخوای دعوای قدیمی رو دوباره شروع کنیم؟ :31::31:
هشدار میدم اگه شروع بشه آخرش دودش تو چشم خودت میره ها :27:

dogtag
05-12-2008, 20:11
اگر این دفعه شروع بشه، من می رم طرف OOP ها.
(البته میرم طرف ActionScript ها! زیاد با net. حال نمی کنم :دی)

DaRiOuShJh
06-12-2008, 00:52
ها میگم میخوای دعوای قدیمی رو دوباره شروع کنیم؟ :31::31:
هشدار میدم اگه شروع بشه آخرش دودش تو چشم خودت میره ها :27:

اگر این دفعه شروع بشه، من می رم طرف OOP ها.
(البته میرم طرف ActionScript ها! زیاد با net. حال نمی کنم :دی)

هه هه هه
این پسر از اشتباهاته نیاکانش!!! درس نمیگره!!

فعلا من و یاسر و امین که طرفه php هستیم

فلش هم نداریم داداش یا asp یا php

Ultimator
06-12-2008, 01:26
:27:

چقد بی جنبه این ! یه تیکه انداختم انرژی زیاد شه هی میخواید ضعفتون رو بپوشونید ! :27: لازم نیس همه میدونن همه چیز رو ! بحث نکنید که جمیعا کم میارید و اینجا هم جاش نیست ! :دی خواستین یاهو در خدمتیم :21:

:46:

الان که ریپورت دادم به ادمین ها که لینک میزاری تو امضا خلعه درجه شدی میفهمی سروره ویندوز کیلو چنده!!!
داریوش میدونی دخالت تو کار مدیریت شش ماه حبث داره !؟ :27: تو که حبث چشیده ای چرا !؟

آه ه ه ه ه ه....
چه لذتی داره آدم، کل کل این دوتا رو ببینه
حیف حسش نیست وگرنه لذت بخش تر میشد !

اگر این دفعه شروع بشه، من می رم طرف oop ها.
(البته میرم طرف actionscript ها! زیاد با net. حال نمی کنم )
نصف آفرین نصفش اشکال نداره !

ها میگم میخوای دعوای قدیمی رو دوباره شروع کنیم؟
هشدار میدم اگه شروع بشه آخرش دودش تو چشم خودت میره ها
یاسر تو چرا ! :31: دود ؟ تو انجمن باشه آره اما بیا یاهو دود رو نشونت میدم ! :5:

هه هه هه
این پسر از اشتباهاته نیاکانش!!! درس نمیگره!!
فعلا من و یاسر و امین که طرفه php هستیم
فلش هم نداریم داداش یا asp یا php

:5: بیشین بینیم !
چه واس خودش یار گیری هم میکنه با تو کار دارم حالا !

DaRiOuShJh
07-12-2008, 00:55
هه هه هه!
برار اولا اون مدیره نه همکار!×!

ثانیا هم مدلشه!

آخه نمیدونم امروز موقعه ویندوز ترکیدن بود؟!

از صبح تا به حال دارم یرنامه ها رو مینصبم بازم مونده یه من!!#$$%%$

Ultimator
07-12-2008, 01:12
هه هه هه!
برار اولا اون مدیره نه همکار!×!

ثانیا هم مدلشه!

آخه نمیدونم امروز موقعه ویندوز ترکیدن بود؟!

از صبح تا به حال دارم یرنامه ها رو مینصبم بازم مونده یه من!!#$$%%$
حقته !! یه دفه دیگه از ویندوز بد بگی همین ویندوز سیستمت حالتو میگیره ! مین بردت میسوزه !×! :31:

خجالت هم خوب چیزیه اینهمه مفت مفت راه میره استفاده میکنه حرف هم پشتش میزنه ! :دی

DaRiOuShJh
07-12-2008, 02:37
نه جانم
همونه که گفتم!
مشکل از سرورهای ویندوز و اون asp هست که به این ویندوزه محجوبه خودمون هم سرایت کرده!!!

as13851365
07-12-2008, 11:07
یعنی آقا داریوش برای یک ویندوز از صبح تا ساعت 1 بعد از ظهر وقت گذاشته !؟!؟

چرا از روش های سریع تر استفاده نمی کنید ؟

خیلی دشوار است که کلی برنامه رو دوباره نصب کنی ولی راههای زیادی وجود داره که جلوی این گونه فوت وقت رو می گیره مثلا یک برنامه ای قبلاها بود که از ویندوز کپی می گرفت و هر وقت ویندوز خراب می شد به راحتی می تونستید ازش استفاده کنید چرا از این ها استفاده نمی کنید خیلی حال می ده من یکی که به صورت متوسط هر 3 هفته یک بار ویندوز عوض می کردم با این کار خیلی راحت شدم دیگه چیزی حدود 2 ساله که من روی سیستم خودم جز موارد ضروری ویندوز نصب نکردم و از کپی استفاده کردم .

DaRiOuShJh
07-12-2008, 14:11
یعنی آقا داریوش برای یک ویندوز از صبح تا ساعت 1 بعد از ظهر وقت گذاشته !؟!؟

چرا از روش های سریع تر استفاده نمی کنید ؟

خیلی دشوار است که کلی برنامه رو دوباره نصب کنی ولی راههای زیادی وجود داره که جلوی این گونه فوت وقت رو می گیره مثلا یک برنامه ای قبلاها بود که از ویندوز کپی می گرفت و هر وقت ویندوز خراب می شد به راحتی می تونستید ازش استفاده کنید چرا از این ها استفاده نمی کنید خیلی حال می ده من یکی که به صورت متوسط هر 3 هفته یک بار ویندوز عوض می کردم با این کار خیلی راحت شدم دیگه چیزی حدود 2 ساله که من روی سیستم خودم جز موارد ضروری ویندوز نصب نکردم و از کپی استفاده کردم .

مرسی
ولی این روش ها به کار من نمیاد!
اینهو اینه که یه شونصد کیلو شلغم و پیاز رو با هم یوهویی بریزی تو وانت بعد دوباره از تو این وانت بریزی تو یکی دیگه
من رو نظمه این چیزا خیلی حساسم
تازه من همه ی برنامه ها رو دوباره نصب نمیکنم
برنامه های حجیم یا پرکاربرد مثله فتوشاپ و .. روی یه درایوه دیگه هستن

as13851365
07-12-2008, 14:56
ولی این روش ها به کار من نمیاد!
اینهو اینه که یه شونصد کیلو شلغم و پیاز رو با هم یوهویی بریزی تو وانت بعد دوباره از تو این وانت بریزی تو یکی دیگه

چه شلغمی چه پیازی نکنه می خواهی بگی ویندوز شلغمه ؟ ( به دور از چشم ultimator جان :11: )
اگه کارت جوری است که دخل ویندوز رو دو سه روزه می آره بهترین گزینه همین کاری بود که من گفتم یعنی یک کپی از ویندوز بگیری و حال کنی در غیره این صورت حق با شماست ( سالی یک ویندوز نصب کردن ارزش کپی کردن رو نداره )

من رو نظمه این چیزا خیلی حساسم

بر منکرش لعنت ولی نظم زیادی هم معایبی داره ها ! :19:

تازه من همه ی برنامه ها رو دوباره نصب نمیکنم
برنامه های حجیم یا پرکاربرد مثله فتوشاپ و .. روی یه درایوه دیگه هستن

من قبلا این کار رو می کردم ولی بیشتر برنامه ها با ریجیستر ویندوز کار می کنند پس نصب برنامه در مسیر دیگه فکر نکنم زیاد کمک کنه :18:

اگه زیاد اهل خراب کاری و این جور چیزها هستی بهتر است که بری تو کار کپی ویندوز .:31:

مثلا من قبلا زیاد تو یاهو مسنجر می جنگیدم و کلا برنامه هایی که نصب می کردم و یا از اینترنت می گرفتم در عرض دو سه روزه دخل ویندوز رو می آورد و بیچاره کامپیوتر اشکش در می آمد تا ویندوز رو لود کنه . :18:

یا مثلا بچه ها فایل های مخربی رو برای همدیگه ارسال می کردن و کلی حال گیری بود اوایل کار برای من خیلی سخت بود که دو سه روز یک بار ویندوز رو با کل برنامه دوباره نصب کنم رفتم سراغ برنامه ولی برای من که افاقه نکرد و به صورت دستی از ویندوز کپی کرفتم و زیپش کردم و حالا فقط کافیست که ویندوز کمی من من کنه در عرض کمتر از 10 دقیقه یک ویندوز پاک و سالم به همراه تمام برنامه های مورد نیازم رو دارم.

شما استفاده نکردید وگر نه می گرفتید که من چی می گم البته شما زیاد با ویندوز و یا برنامه های دیگه ای کار نمی کنید برای همین هم است که شما یک ویندوز نصب می کنید و یک سال بعد اگه خدایی نکرده خراب بشه دوباره ویندوز نصب می کنید

کپی گرفتم از ویندوز در حالت کلی برای دوستانی خوب است که در کمترین زمان ویندوزشون می پره و حوصله نصب ویندوز رو ندارن ( نصب کردن خود ویندوز - نصب کارت گرافیکی - مودم - کارت TV - چاپکر- برنامه های کاربردی مانند آفیس - دلفی - ومپ - آنتی ویروس و.... وای خدای من چه قدر طول می گشه همه این ها رو با حوصله نصب کنم !؟!؟! هر چی باشه کمتر از 10 دقیقه نخواهد بود من که کلا رازی هستم ) :10:

DaRiOuShJh
07-12-2008, 16:12
هه هه هه
مرسی
نه دیگه ما زمانه ترکوندنه هر روزمون گزشته! دیگه دور دوره شما جووناس

من خیلی نصب کنم 2-3 ماهی یه باره که تا 5-6 ماه هم طول میکشه

اون برنامه های رجیستری رو ولش کن

مثلا فتوشاپ و برنامه های طراحی وب و مقادیری برنامه های گرافیکیه دیگم که حجمشون زیاده و یا مثلا همین نرو رو توی یه درایوه دیگه نصب میکنم

DaRiOuShJh
07-12-2008, 17:55
بچه ها من یه مدتی میرم مجید!
شاید نرسم اینجا زیاد سر بزنم
در کل موفق باشید همی

neopersia
07-12-2008, 23:41
حالا دعوا رو ولش! بحث این ویندوزم نکنید که اعصابمون خرد بشه آخه منم از وقتی که سیستممو عوض کردم محکومم از همین ویندوز استفاده کنم!!

کی میتونه دو سه تا سایت معتبر مذهبی به من معرفی کنه که چند تا سوال در مورد قرآن ازشون بپرسم؟ قضیه حساسه نمیخوام یه وقت اشتباهی قرآن رو تحریف کنم برا همین باید مطمئن شم!

David.Jn
07-12-2008, 23:58
حالا دعوا رو ولش! بحث این ویندوزم نکنید که اعصابمون خرد بشه آخه منم از وقتی که سیستممو عوض کردم محکومم از همین ویندوز استفاده کنم!!

کی میتونه دو سه تا سایت معتبر مذهبی به من معرفی کنه که چند تا سوال در مورد قرآن ازشون بپرسم؟ قضیه حساسه نمیخوام یه وقت اشتباهی قرآن رو تحریف کنم برا همین باید مطمئن شم!
سلام یاسر جان
من تبیان رو بهت پیشنهاد میکنم.

و وب سایت خود آقای مکارم شیرازی

David.Jn
16-12-2008, 18:35
بچه ها کسی از همکارهای انجمن خبر نداره. خیلی کم پیدا شدن من که دلم واسه یاسر خیلی تنگ شده کسی ازش خبر نداره. راستی انجمن خیلی بی روح شده نه؟

Bill Gates
16-12-2008, 18:50
راستی انجمن خیلی بی روح شده نه؟

آره اینو قبول دارم :31:
ولی چون امتحانات نزدیکه کمتر میان (هفته دیگه امتحاناته دیه :31: )

David.Jn
16-12-2008, 19:33
چه زود امتحاناتتون شروع شد! البته فکر میکنم مدارس هفته بعد شروع بشه دانشگاه ها که اواسط دی شروع میشه... یه نکته انحرافی کسی راهی برای کمر درد نداره 24 ساعته پای کامپیوترم بد جور کمرم درد میکنه.

Ultimator
16-12-2008, 19:46
من که همیشه هستم ! حرف در نیارین ! امتحن هم نداریم فعلا !

David.Jn
16-12-2008, 20:19
من که همیشه هستم ! حرف در نیارین ! امتحن هم نداریم فعلا ! نه دیگه همیشه نه! یکی در میون میای.

Ultimator
23-12-2008, 11:03
نه دیگه همیشه نه! یکی در میون میای.
خب معلومه ! همیشه 24/7 که آنلاین نیستم ! گاهی هم پیش میاد 2 روز نباشم اینم نمیشه پیش نیاد ! :31:
دایل آپ هم درد سر خودشو داره اما حضور همیشگی که لازم نیست ! انجمن ما هم ماشالله انقده فعاله که نیازی به کار ما نیست :31:

Mohammad King
27-12-2008, 17:10
سلام بر همه ی دوستان

می خواستم بدونم ما هم میتونیم اینجا پست بدیم

قوانین را بلدم :دی :20:

eAmin
27-12-2008, 17:35
سلام بر همه ی دوستان

می خواستم بدونم ما هم میتونیم اینجا پست بدیم

قوانین را بلدم :دی :20:
سلام.

درِ اینجا به روی همه بازه!

Mohammad King
27-12-2008, 18:16
سلام.

درِ اینجا به روی همه بازه!

آقا دستت درد نکنه

ممنون از مهمان نوازیت:31:

DaRiOuShJh
27-12-2008, 18:17

باید به فکره راهی بود که با هم یه جورایی در تماس باشیم
اینطوری نمیشه

Mohammad King
27-12-2008, 18:34
آقا یه سوال من در بعضی از سایته میرم میبینم که از قالب پیسی ورلد استفاده کردند این قضیه اش چه؟؟

مثلا ن یه سر به این سایت بزنید

Bill Gates
27-12-2008, 18:42
سلام
این قالب defaulte این سیستم مدیریت فروم هستش :) اختصاصی پی سی ورلد نیست دادا :)

Mohammad King
27-12-2008, 18:47
درود خدا بر همه ی دوستان

بچه ها بیاین یه موضوع انتخاب کنیم بعد بشینیم در باره اش بحث کنیم.

Mohammad King
27-12-2008, 18:57
کی موافقه هر کی موافقه دستاش با لا[/e]

eAmin
27-12-2008, 19:08
شما شروع کن، موافقهاش هم خود به خود پیدا می شن!

درضمن یه چیزی رو هم من همین الان بگم که از زدن پستهای اسپم وار بپرهیزیم، یعنی پشت سر هم پست ندیم چون خلاف قوانین هست و ممکنه این تاپیک هم بره ترش...

باید به فکره راهی بود که با هم یه جورایی در تماس باشیم
اینطوری نمیشه
سلان(!) قشنگ!
چیه چرا باز اینورا پیدات نیست؟ اونورا هم که نمی بینمت!

Mohammad King
27-12-2008, 20:17
[]خوب من چیزی به نظرم نمیرسه خوب هرکسی چیزه جالبی داره شروع کنه و قرار بده تا همه درباره اش صحبت کنن

David.Jn
27-12-2008, 21:54
خوب من چیزی به نظرم نمیرسه خوب هرکسی چیزه جالبی داره شروع کنه و قرار بده تا همه درباره اش صحبت کنن

شما خودت میگی بحث راه بندازیم باید خودت هم بحث رو شروع کنی دیگه.
ولی من چندتا نظر دارم :دی
نظرتون در مورد رنگ قورباغه ها و یا نازکی بال پشه ها و یا تعداد مولکولهای بدن مورچه ها
و اینکه چرا قورباغه طاقت آمپول زدن نداره و تو همون فشار اول میترکه و دل و رودش میریزه بیرون
و یا اینکه چرا پشه طاقت تنبیه شده نداره و تو همون ضربه اول چند دهم سی سی خونی خم که داره میپاچه بیرون
یا اصلآ اضافه وزن شاهرودی(بازیکن 10 سال پیش تیم ملی)

از شوخی بگزریم
به نظر من یه بحث در مورد Edit کردن قوانین انجمن طراحی وب بزاریم.

Ultimator
27-12-2008, 22:09
نظرتون در مورد رنگ قورباغه ها و یا نازکی بال پشه ها و یا تعداد مولکولهای بدن مورچه ها
و اینکه چرا قورباغه طاقت آمپول زدن نداره و تو همون فشار اول میترکه و دل و رودش میریزه بیرون
و یا اینکه چرا پشه طاقت تنبیه شده نداره و تو همون ضربه اول چند دهم سی سی خونی خم که داره میپاچه بیرون

از شوخی بگزریم
به نظر من یه بحث در مورد edit کردن قوانین انجمن طراحی وب بزاریم.
آره این خوبه قوانین خیلی ناقصند ! 

جاتون خالی 6 ماهه واه انجمن داینامیک هم تاپیک زدم حسش نیست 2 خط اضافه کنیم پابلیش شه ! :31: 

Mohammad King
28-12-2008, 10:30

از شوخی بگزریم
به نظر من یه بحث در مورد edit کردن قوانین انجمن طراحی وب بزاریم.

با این نظرت موا فقم خوب پس شروع کن دیگه :5: :13:

DaRiOuShJh
28-12-2008, 14:03
شما شروع کن، موافقهاش هم خود به خود پیدا می شن!

درضمن یه چیزی رو هم من همین الان بگم که از زدن پستهای اسپم وار بپرهیزیم، یعنی پشت سر هم پست ندیم چون خلاف قوانین هست و ممکنه این تاپیک هم بره ترش...

سلان(!) قشنگ!
چیه چرا باز اینورا پیدات نیست؟ اونورا هم که نمی بینمت!

به به به
در ایتدا سخنی از آقا:

من اسپمر نیستم ولی اسپمر ها را دوست دارم همی

سلام از ماست عزیزه دله برادر
اینجا که تعطیلاته
بیشتر تو پی تی میپریم فعلا
به پای اینجا و بچه های گلش نمیرسه ولی یه چیزی هست دیگه:31:

Bill Gates
28-12-2008, 14:22
به به به
در ایتدا سخنی از آقا:

من اسپمر نیستم ولی اسپمر ها را دوست دارم همی

هــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــی :دی چه عجب چشمون به آواتارت وا شد :دی کجا بودی امقلی ؟ :31:

Mohammad King
28-12-2008, 18:22
سلام بچه ها پس دیگه چرا هیچکس پست نمیزنه ؟؟؟؟

David.Jn
28-12-2008, 19:06
دارم یه سیستم واسه یکی از آشنایان اسمبل میکنم لاکر دار هیچ جوره راه بیا نیست اعصابمو خورد کرده.... من نظرمو دارم که در مورد چی بحث کنیم ولی انگار باید حودم شروع کنم. به نظر من یکی از قوانینی که تو انجمن باید رعایت بشه درخواست پروژه هستش یعنی کسی اجازه نداشته باشه واسه واحد درسی بیاد بگه من فلان پروژه رو میخوام (نظرتون چیه؟).... نظرات دیگه ای هم در راهه بریم ببینیم با این سیستمه چکار میتونیم بکنیم

tabriz-info
28-12-2008, 19:45
اینجا چه خبره؟

بخش متفرقه تالار طراحی وب ؟!

Mohsen khan
28-12-2008, 19:56
اینجا چه خبره؟

بخش متفرقه تالار طراحی وب ؟!
بله
يك جور متفرقه
البته بامجوز رسمي !!!

Mohammad King
28-12-2008, 19:57
سلام جناب آقای محسن خان مشتاق دیدار

tabriz-info
28-12-2008, 20:07
بله
يك جور متفرقه
البته بامجوز رسمي !!!

مجوز رو شما صادر کردید؟:46:

Mohsen khan
28-12-2008, 20:10
مجوز رو شما صادر کردید؟:46:
بله
مگه كسي ديگري هم مي تونه مجوز بده :27:

tabriz-info
28-12-2008, 20:23
بله
مگه كسي ديگري هم مي تونه مجوز بده :27:

چقدر رشوه گرفتی واسه این تاپیک؟ :10:

Bill Gates
28-12-2008, 20:47
:31: بحث رو راجع به تاپیک های تکراری بزاریم خشنگ :دی تره :دی امقلی هم میشیم :#1:

Ultimator
28-12-2008, 21:02
کلا این داریوش یکم چیزه محسن هم اونطور دیگه رفت داریوش چیز شد اون شد که بعدش اومد تاپیک زد ! 
دیگه خواستم افش گری کرده باشم همه مسائل پشت پرده رو شد !! :31: 

Bill Gates
28-12-2008, 21:09
نیمااااا :31: چطوری ؟ :31: حالت امقلیه؟ :31:
دیگه نیستی :31:
همون شرکت قبلی هستش ؟ :31:
میدونم حسه بازگشت به وطنه :31: اشکال نداره

David.Jn
28-12-2008, 21:55
اسمبل کردن هم دردسریه ها!!!
مثل اینکه پاورهای گرین توزرد از آب در اومدن میگفتن این روزا گرین داره پول اسمشو میخوره و خرابیهاش بالا گرقته.

خوب من اومدم نظراتم رو درموردEdit قوانین انجمن بگم ببینم نظر شما چیه و شما هم نظر بدید تا تو 2009 قوانین Update شده ای داشته باشیم.

1-درخواست پروژه کلی به هیچ وجه داده نشه چه درسی چه غیر درسی یا اینکه کاربرا بیان بگن بره من یکی فلان سایت رو با این جور چیزا طراحی کنه.

2-سوالهایی که به بیشتر به تالار اینترنت و شبکه ربط داره به هیچ اینجا پرسیده نشه.

3-تاپیکِ Double زده نشه (مثلآ یکی میاد یه تاپیک تو استاتیک میزنه یکی دیگه هم تو صفجه اصلی تالاز طراجی وب میزنه و یا میان یکی تو NET. فریم ورک میرنن و یکی دیگه هم تو مسائل مربوط به Asp.net)

4-چیزی که خیلی پیش میاد جستجو نکردن قبل از زدن تاپیک.

5-ندادن پست های اضافی منظورم اینه که یکی میاد جواب یه سوالی رو میده یکی دیگه میاد میگه آره این درسته ویا میاد همون جواب رو که یکی داده به یه شکل دیگه میده(کمی تا نیمه ابری اسپم!)

خوشحال میشم مدیرها و کاربرهای همیشگی نظرشونو بگن

حالا دو تا نکته انحرافی :
چرا این سیستم پس از یکم انگولک کردن کانکتور پاور فن Cpu ش روشن میشه ولی خودش نه یعنی Post نمیشه و بایوس چیز نمیشه(Beep نمیزنه و هیچ چیز نمایش داده نمیشه)
کسی آدرس گارانتی پاورهای Green رو (تو تهران) نداره ؟!

Bill Gates
28-12-2008, 22:07
1-درخواست پروژه کلی به هیچ وجه داده نشه چه درسی چه غیر درسی یا اینکه کاربرا بیان بگن بره من یکی فلان سایت رو با این جور چیزا طراحی کنه.

این خیلی خوبه :) من قبول دارم اینو :دی

-تاپیکِ double زده نشه (مثلآ یکی میاد یه تاپیک تو استاتیک میزنه یکی دیگه هم تو صفجه اصلی تالاز طراجی وب میزنه و یا میان یکی تو net. فریم ورک میرنن و یکی دیگه هم تو مسائل مربوط به asp.net)

این که جزء همون تاپیک ها تکراری زده نشه هست که مدیران باید گشت بزنند

==

5-ندادن پست های اضافی منظورم اینه که یکی میاد جواب یه سوالی رو میده یکی دیگه میاد میگه آره این درسته ویا میاد همون جواب رو که یکی داده به یه شکل دیگه میده(کمی تا نیمه ابری اسپم!)

در ساعاتی از شب نیز باران های پراکنده :31::31::31::#1:31::31: :دی
اینم خوبه

mehdi.kr
30-12-2008, 12:23
سلام
من میخوام یک دامین ثبت کنم.
اما نمیدونم ویندوز خوبه یا لینوکس یا اصلا چه فرقی با هم دارن
یکی دیگه اینکه یک شرکتی که دامینش اطمینانی باشه رو خواستم
با تشکر از زحماتتون.

tabriz-info
30-12-2008, 12:32
سلام
من میخوام یک دامین ثبت کنم.
اما نمیدونم ویندوز خوبه یا لینوکس یا اصلا چه فرقی با هم دارن
یکی دیگه اینکه یک شرکتی که دامینش اطمینانی باشه رو خواستم
با تشکر از زحماتتون.

دامین که لینوکس ویندوز نداره عزیزم

دامین بستگی داره که کجا ثبت بشه onlinenic و....

قیمت .com از 6000 تومنی داریم تا 15000 تومن بستگی به چیزای مختلف داره

فکر میکنم منظورت هاست باشه

البته جای این سوال اینجا نبود

ولی هاست یا لینوکس هست یا ویندوز

خوب هر دو شون مزیتها و عیبهایی دارن نمیشه گفت

مثلا در مورد ساپورت اسکریپتها
پنل های مختلف
امنیت

ولی در کل لینوکس بهتره از نظر من

ولی خوب اینا همش نسبی هست
یه مثال ساده cpanel برای لینوکس هست plesk برای ویندوز
عربا یک باگ پرایوت از cpanel پیدا کردن و حمله کردن به تک تک سایتهای مهم که رو لینوکس بودن و راحت هک کردن

من هم لینوکس دارم هم ویندوز بگو چقدر فضا میخوای قیمتش رو بگم بهت

tabriz-info
30-12-2008, 12:34
کلا این داریوش یکم چیزه محسن هم اونطور دیگه رفت داریوش چیز شد اون شد که بعدش اومد تاپیک زد ! 

نیما به نظرت زمان بن شدن داریوش فرا نرسیده ؟:21:

DaRiOuShJh
30-12-2008, 13:30
کاره خاصی نداشتم فقط گزری رد میشدم گفتم اینم بگم:

بچه بیشین سره جات بعد از نیم ساعت هم برو خونتون! دهه!×!

Ultimator
30-12-2008, 22:43
دقیقا ! داشتم به همین فکر میکردم ! :31: داریوش باید دوره ای بن شه ! الان مدتیه دلش تنگ شده ! مخصوصا الان که دیگه تبلیغ میکنه واسه فرومای دیگه !! وای وای ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

DaRiOuShJh
30-12-2008, 23:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] --->[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که اینطور!!!

حالا خوبه یعضی ها امضای تبلیغاتی اونم با لینک میزارن تو امضاشون
امضای منو که گرفتن ولی بهشون گفتم مرامی گیتار رو با خودت نبر (صدای دهل میاد!×!)

هــــــــــــــــی! بشکنه (نه بابا چی چی حیفه) این دست که نمک نداره به جاش شیکر داره

حالا که بحثه تبلیغ شد اینم ذکر کنم که بنده از این به بعد با DJH.IR نیز در دسترس میباشم همی (مدلشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن: باز دمه همین شاتل گرم با 4.500 ش این داتک که گند گرفته!×!

راستی خودتون رو گرم کنید جون فروم های دیگه قسمته طراحی وبشون همه همچینن --> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با یه 10-20 تایی تاپیکه ملث خدمتتون میرسیم (پروژه ی به نامه خود کردن کلیه تاپیک های صفحات اول[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DaRiOuShJh
31-12-2008, 00:09

هر چی اومدم این پست رو ندیده بگیرم و ignore کنم نشد:21:
آخه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بیب بیـــــــــــــب بیـــــــــب بیب بیب .... بیب!×!

نیمااااا :31: چطوری ؟ :31: حالت امقلیه؟ :31:
دیگه نیستی :31:
همون شرکت قبلی هستش ؟ :31:
میدونم حسه بازگشت به وطنه :31: اشکال نداره

سلام عزیره دله برادره بسیجی!
بابا این امقلی چیه حالا؟
ما کلا در تحسن که به سر میبردیم پا را فراتر گزاشته پیشه تحسن به سر میبریم

اسمبل کردن هم دردسریه ها!!!
مثل اینکه پاورهای گرین توزرد از آب در اومدن میگفتن این روزا گرین داره پول اسمشو میخوره و خرابیهاش بالا گرقته.

خوب من اومدم نظراتم رو درموردEdit قوانین انجمن بگم ببینم نظر شما چیه و شما هم نظر بدید تا تو 2009 قوانین Update شده ای داشته باشیم.

2-سوالهایی که به بیشتر به تالار اینترنت و شبکه ربط داره به هیچ اینجا پرسیده نشه.

3-تاپیکِ Double زده نشه (مثلآ یکی میاد یه تاپیک تو استاتیک میزنه یکی دیگه هم تو صفجه اصلی تالاز طراجی وب میزنه و یا میان یکی تو NET. فریم ورک میرنن و یکی دیگه هم تو مسائل مربوط به Asp.net)

4-چیزی که خیلی پیش میاد جستجو نکردن قبل از زدن تاپیک.

خوشحال میشم مدیرها و کاربرهای همیشگی نظرشونو بگن

حالا دو تا نکته انحرافی :
چرا این سیستم پس از یکم انگولک کردن کانکتور پاور فن Cpu ش روشن میشه ولی خودش نه یعنی Post نمیشه و بایوس چیز نمیشه(Beep نمیزنه و هیچ چیز نمایش داده نمیشه)
کسی آدرس گارانتی پاورهای Green رو (تو تهران) نداره ؟!

خدا به داده صاحبه سیستم برسه!:27:
آخه پسر کار را به کاردان (یعنی بنده!) بسپر
کاره هر بز نیست خرمن کوفتن (اینو نمیدونم چی کارس!)

1. چی بگم والا؟ مگه تا به حال زیاد از این موارد پیش میومد؟

2. کلا اینجا و انجا اساسا تقسیم بندی و ... شون مشکل داره

3.اینم هیچ! یکی اونجا میزنه جواب نمیگیره اینجا میزنه! خوب حق هم میشه داد به بنده خدا
تاپیک میزنه که جواب بگیره نه ماهی

4.این که والا یکی هم سرچ بزنه گرگیجه میگیره ولی باید بزنن و بگیرن زورکی

5.مخالفم
نقشه چند تایید مهمه برای خیلی ها

مثلا این نیما میاد جوابه یکی رو میده :21:! خوب
من میرم بعدش مقادیری تایید (به ندرت) میکنم
خوب این پسته من خیلی تاثیر داره چون طرف میدونه که این نیما هیچی ....
ولی بنده از بچگی قوی بودم و روی این پسته من به پسته اوشون اعتماد میکنه

اینطوریاس دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی کلا یه مقدار انجمن های دیگه پرسه زدم بدونه غرض ورزی عرض میکنم خیلی از قوانینه کلی انجمن دست و پای ما رو بسته

که هم به ضرره ماست هم به ضرره اون بنده خدایی که 4 تا چیز میخواد یاد بگیره

طراحی وب و زیر بخشاش خیلی بحث مفصل و پر برگ و شاخه ایه

این خیلی خوبه :) من قبول دارم اینو :دی

این که جزء همون تاپیک ها تکراری زده نشه هست که مدیران باید گشت بزنند

==

در ساعاتی از شب نیز باران های پراکنده :31::31::31::#1:31::31: :دی
اینم خوبه

بیا و مرامی روی ما رو سفید کن و به جای :31: از این استفاده کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سره کریسمسی میگن شوگون داره ها!

دامین که لینوکس ویندوز نداره عزیزم

دامین بستگی داره که کجا ثبت بشه onlinenic و....

قیمت .com از 6000 تومنی داریم تا 15000 تومن بستگی به چیزای مختلف داره

فکر میکنم منظورت هاست باشه

البته جای این سوال اینجا نبود

ولی هاست یا لینوکس هست یا ویندوز

خوب هر دو شون مزیتها و عیبهایی دارن نمیشه گفت

مثلا در مورد ساپورت اسکریپتها
پنل های مختلف
امنیت

ولی در کل لینوکس بهتره از نظر من

ولی خوب اینا همش نسبی هست
یه مثال ساده cpanel برای لینوکس هست plesk برای ویندوز
عربا یک باگ پرایوت از cpanel پیدا کردن و حمله کردن به تک تک سایتهای مهم که رو لینوکس بودن و راحت هک کردن

من هم لینوکس دارم هم ویندوز بگو چقدر فضا میخوای قیمتش رو بگم بهت

همینا که دوستمون اشاره کردن ( مثلا این خیلی تاثیر داشت ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی از نظره من plesk خیلی اعصاب خورد کنه

به درده دایال اینا اصلا نمیخوره

دقیقا ! داشتم به همین فکر میکردم ! :31: داریوش باید دوره ای بن شه ! الان مدتیه دلش تنگ شده ! مخصوصا الان که دیگه تبلیغ میکنه واسه فرومای دیگه !! وای وای ! :21:

بفرما
همکارای فروم رو!
به جای اینکارا به تاپیک های خلق الله برسید که موندن رو زمین
2 هفتش رفتیم ها![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bill Gates
31-12-2008, 01:29
بیا و مرامی روی ما رو سفید کن و به جای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از این استفاده کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سره کریسمسی میگن شوگون داره ها!

نه بابا اون چیا تا جفت گوشاش بازه :دی:دی:31::#1::31:

David.Jn
31-12-2008, 01:33
خدا به داده صاحبه سیستم برسه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه پسر کار را به کاردان (یعنی بنده!) بسپر
کاره هر بز نیست خرمن کوفتن (اینو نمیدونم چی کارس!)
نه دادا اگه داود(علی) صاریونه میدونه شتر رو کجا بخایونه.
تقصیر من چیه که پاور از تو کارتون در میاد سیمش(24 پینی) اتصالی داره.
بین خودمون باشه رفتم سمیه (گازانتی گرین) از فامیلیم سواستفاده کردم طرف یه پاور آک بهم داد.
هنوز هم میگم پاورهای گرین نون اسمشونو میخورن.
ولی دمت گرم ما رو بز هم کردیا!

1
. چی بگم والا؟ مگه تا به حال زیاد از این موارد پیش میومد؟

2. کلا اینجا و انجا اساسا تقسیم بندی و ... شون مشکل داره

3.اینم هیچ! یکی اونجا میزنه جواب نمیگیره اینجا میزنه! خوب حق هم میشه داد به بنده خدا
تاپیک میزنه که جواب بگیره نه ماهی

4.این که والا یکی هم سرچ بزنه گرگیجه میگیره ولی باید بزنن و بگیرن زورکی

5.مخالفم
نقشه چند تایید مهمه برای خیلی ها

مثلا این نیما میاد جوابه یکی رو میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]! خوب
من میرم بعدش مقادیری تایید (به ندرت) میکنم
خوب این پسته من خیلی تاثیر داره چون طرف میدونه که این نیما هیچی ....
ولی بنده از بچگی قوی بودم و روی این پسته من به پسته اوشون اعتماد میکنه

اینطوریاس دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی کلا یه مقدار انجمن های دیگه پرسه زدم بدونه غرض ورزی عرض میکنم خیلی از قوانینه کلی انجمن دست و پای ما رو بسته

که هم به ضرره ماست هم به ضرره اون بنده خدایی که 4 تا چیز میخواد یاد بگیره

طراحی وب و زیر بخشاش خیلی بحث مفصل و پر برگ و شاخه ایه
در مرو نظراتت بگم که:
1-آره
2-چی بگم
3-هیچی دیگه مثلآ فرض کن تالار طراحی وب بشه 10 بخش (یکی وب1 یکی دیگه وب2 یکی دیگه جاوااسکریپت یکی دیگه xml و ...) کاربر باید بیاد بر اینکه جوابشو بگیره تو همه اینا تاپیک برنه!جلبه!
4-خوب خودم من هم دوست ندارم به طرف بگم سرچ بزن ولی خداییش یه چیزایی هست که خیلی ابتدایی و بارها در موردش تاپیک زده شده و اگه طرف سرچ میزد سریعتر به جواب میرسید.
5-یه جورایی حق با شماست ولی نه اینکه پست کاربری که جواب داده رو تکرار کنه بگه اینطوری میشه.
اگه راه بهتر در نظر داره بده چه بهتر
مبتونه بگه تایید میشه و واسه اونم دکه تشکر هست.

باز هم یه جورایی حق باشماست به غیر از قوانین حتی به کاربر فعال ها اجازه لینک دادن هم نمیدن و... (آدم تو این وضعیت یاد ماجرای محاصره غزه میفته).

Ultimator
31-12-2008, 01:37
باز هم یه جورایی حق باشماست به غیر از قوانین حتی به کاربر فعال ها اجازه لینک دادن هم نمیدن و... (آدم تو این وضعیت یاد
ماجرای محاصره غزه میفته).

ازین محدودیت ها چیزی نگین داریوش میشین آخرش ! :31: 
اینو نیگا نکن هی را میره اعتراض میکنه ! حبس  کشیدس ! 

David.Jn
31-12-2008, 01:54
ازین محدودیت ها چیزی نگین داریوش میشین آخرش ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو نیگا نکن هی را میره اعتراض میکنه ! حبس کشیدس !
اعتراض نشانه زنده بودن آدمه
اگه به خاطر نقد یه چیزی یا اعتراض انجمن بخواد یکیو بن کنه دیگه باید به حال اون انجمن نشست گریه کرد
من کاربر فعال نیستم ولی وقتی میبینم کاربر فعال هامون هم هیچ فرقی با کسای دیگه ندارن واقعآ...

Ultimator
31-12-2008, 03:16
اگه به خاطر نقد یه چیزی یا اعتراض انجمن بخواد یکیو بن کنه دیگه باید به حال اون انجمن نشست گریه کرد
من کاربر فعال نیستم ولی وقتی میبینم کاربر فعال هامون هم هیچ فرقی با کسای دیگه ندارن واقعآ...
کاری که ما میکنم رو بکن ! 
همون گریه ! 

سیاست و این جور حرفا دشمن علمه ! :31: ( جمله ای از حاج آقای سرکوچه ! ) 

DaRiOuShJh
31-12-2008, 03:22
نه بابا اون چیا تا جفت گوشاش بازه :دی:دی:31::#1::31:
خوب اون رو نپسندیدی برو یه کی دیگه برای خودت جور کن!
یا اصلا از این کلاسیکش!!! استفاده کن -->[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:31::31::31:

نه دادا اگه داود(علی) صاریونه میدونه شتر رو کجا بخایونه.
تقصیر من چیه که پاور از تو کارتون در میاد سیمش(24 پینی) اتصالی داره.
بین خودمون باشه رفتم سمیه (گازانتی گرین) از فامیلیم سواستفاده کردم طرف یه پاور آک بهم داد.
هنوز هم میگم پاورهای گرین نون اسمشونو میخورن.
ولی دمت گرم ما رو بز هم کردیا!

1
در مرو نظراتت بگم که:
1-آره
2-چی بگم
3-هیچی دیگه مثلآ فرض کن تالار طراحی وب بشه 10 بخش (یکی وب1 یکی دیگه وب2 یکی دیگه جاوااسکریپت یکی دیگه xml و ...) کاربر باید بیاد بر اینکه جوابشو بگیره تو همه اینا تاپیک برنه!جلبه!
4-خوب خودم من هم دوست ندارم به طرف بگم سرچ بزن ولی خداییش یه چیزایی هست که خیلی ابتدایی و بارها در موردش تاپیک زده شده و اگه طرف سرچ میزد سریعتر به جواب میرسید.
5-یه جورایی حق با شماست ولی نه اینکه پست کاربری که جواب داده رو تکرار کنه بگه اینطوری میشه.
اگه راه بهتر در نظر داره بده چه بهتر
مبتونه بگه تایید میشه و واسه اونم دکه تشکر هست.

باز هم یه جورایی حق باشماست به غیر از قوانین حتی به کاربر فعال ها اجازه لینک دادن هم نمیدن و... (آدم تو این وضعیت یاد ماجرای محاصره غزه میفته).

علی دادا داوود شتر صاربون بز! ... بابا چه خبر شد؟؟!!:31::27:

نه عزیزه دل شما جات اون بالا بالا هاس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثلا مثل بود!!!

3. آره! این زیر بخش ها هم مصیبت میشن چه باشن چه نباشن
ولی در کل تالار اصلی به مراتب به قوله مغازه دار ها پا خور بیشتر داره!×!

4. خوب اون بنده خدا هم اگه یه نمه فوت و فن کار رو بلد بود توی گوگول یه سرچ میزد
آره قوانین و مقررات اینو میگه ولی خوب ...

5.بله درسته اگه همون رو بخواد بگه که همون بالایی گفته
یا باید یه چیزی رو اضافه کنه یا یه چیزی رو نهی! کنه مثلا در مورده پست های نیما دومی بیشتر جواب میده:27::31:

اون مورد آخری هم بی خیالش...طول و تفسیل زیاد داره که ....:46:

ازین محدودیت ها چیزی نگین داریوش میشین آخرش ! :31:
اینو نیگا نکن هی را میره اعتراض میکنه ! حبس کشیدس !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به به به
سلام همکاره گرانقدر
آقا ما اگه شما رو نداشتیم چی میکردیم
آواره میشدیم
بی سواد میشدیم
خودکشی میکردیم

(... و به این صورت یه دونه به در بزنید 5-6 تا به دیوار که نه سیخ بسوزه نه دستتون)

درسته
ولی کسی که ندونه کی باید اعتراض کنه زیاد زنده نمیمونه:31:
همینجوری عرض کردم:10:

tabriz-info
31-12-2008, 11:47
درسته
ولی کسی که ندونه کی باید اعتراض کنه زیاد زنده نمیمونه:31:
همینجوری عرض کردم:10:

تا حالا چند تا اخطار گرفتی ؟
چند تاش در محدوده ی محسن خان بوده ؟

اگه جاتو با محسن خان عوض کنی چند سال بنش میکنی؟:21:

یادته یه بار شورش کردی منم متحد شدم باهات اخطار گرفتم

DaRiOuShJh
31-12-2008, 13:18

:27:
دهه
هیچی!×![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میارزید ولی×!:31:

راستی بچه ها این park دومین هم موهبت وبیه خوبیه ها!

Mohsen khan
31-12-2008, 13:27

صندلي داغ راه انداختين ؟

Bill Gates
31-12-2008, 13:29
صندلي داغ راه انداختين ؟

:16::16::16: تایید میکنم -

حالا راه هم بندازیم بد نیست محفل گپ دوستانست :31:

قوانین چی شد زیباترین نوشت؟

Mohammad King
31-12-2008, 13:37
صندلي داغ راه انداختين ؟

تا یید میکنم :39: :16:
خوب با هم دوستن دیگه

Mohsen khan
31-12-2008, 13:38

مي گم مي خواين كلا يك متفرقه اين جا راه بيندازين ؟
بد نيست ها !!!

Bill Gates
31-12-2008, 13:48
بد نيست ها !!!

ممم ... :31: نه الان زوده از نظرم یکم بگذره آق سینا هم اینروز ها تو طراحی وب زیاد میاد و پشت سرش هم یه دست درو میکنه پست ها رو :31::31: واسه همین فعالا فکر نکنم نیازی باشه :16:

Ultimator
31-12-2008, 15:15
بد نيست ها !!!
فکر کردی پس چیه الان ؟!

آدم به داریوش میتونه بخنده ؟ :31: جو گیر میشه !

DaRiOuShJh
31-12-2008, 19:27
صندلي داغ راه انداختين ؟
ساملیک

به! تازگی ها بد تر هم میخندی که!×!:31:

تا یید میکنم :39: :16:
خوب با هم دوستن دیگه

بد نيست ها !!!

محسن جان یه دفه میخوای ببندی ببند بره!:27: چرا بچه ها رو تحریک میکنی!×!

ممم ... :31: نه الان زوده از نظرم یکم بگذره آق سینا هم اینروز ها تو طراحی وب زیاد میاد و پشت سرش هم یه دست درو میکنه پست ها رو :31::31: واسه همین فعالا فکر نکنم نیازی باشه :16:
آهان! پس سینا توی پروفایله منم میاد از اینجا ها نشات گرفته نه؟

فکر کردی پس چیه الان ؟!

آدم به داریوش میتونه بخنده ؟ :31: جو گیر میشه !
بچه بیا برو خونتون!
محسن خدایی میبینی
این دو تا همکار خودشون معضلن یه پا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون یاسر هم که کاماکان در غیبت صغری به سر میبره

Mohsen khan
31-12-2008, 19:34
ساملیک

به! تازگی ها بد تر هم میخندی که!×!:31:

محسن جان یه دفه میخوای ببندی ببند بره!:27: چرا بچه ها رو تحریک میکنی!×!

بچه بیا برو خونتون!
محسن خدایی میبینی
این دو تا همکار خودشون معضلن یه پا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه بیا برو خونتون!
محسن خدایی میبینی

قراره همشون اخراج بشن
ناراحت نباش

tabriz-info
31-12-2008, 19:40
قراره همشون اخراج بشن
ناراحت نباش

همشون کدوما هستن ؟

Mohsen khan
31-12-2008, 19:58
همشون کدوما هستن ؟
همه يعني همه ..........
به قول قلعه نوئي : كلهم

DaRiOuShJh
31-12-2008, 20:03
قراره همشون اخراج بشن
ناراحت نباش

خوب پس
کاره ما تو این انجمن تمومه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بریم برسیم به کارهای دیگه

یاسر رو اخراج نکنی ها! اون فرق داره! نمیاد نمیاد یه دفه که میاد یه شونصد تایی تاپیک رو مفیوض میکنه در حده باشگاهی:10:

همشون کدوما هستن ؟

....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی بچه ها حرفه چند پست پیشم رو پس میگیرم
domain parking هم سره کاریه ها!×!

Ultimator
31-12-2008, 21:49
قراره همشون اخراج بشن
ناراحت نباش
مگه استخداممون کردن که بخوان اخراجمون کنن ؟ ! :31: 

نمیاد نمیاد یه دفه که میاد یه شونصد تایی تاپیک رو مفیوض میکنه در حده باشگاهی
نخیر اصلا هم اینطوری نیست ! یاسر یه مدت غیبت موجه داشت واسه سیستمش ! الانم برگشته این که میبینی یهو همه سوالا جواب داده شدن واسه اینه که همه کاره ی اینجاس ! و بی اطلاعی خودت بخاطر حسن ایناست و قهر کردنهاته که از اتفاقات اینجا خبر نداری ! نه تخسیر یاسر ! :31: 

Mohsen khan
31-12-2008, 21:50

نخیر اصلا هم اینطوری نیست ! یاسر یه مدت غیبت موجه داشت واسه سیستمش ! الانم برگشته این که میبینی یهو همه سوالا جواب داده شدن واسه اینه که همه کاره ی اینجاس ! و بی اطلاعی خودت بخاطر حسن ایناست و قهر کردنهاته که از اتفاقات اینجا خبر نداری ! نه تخسیر یاسر ! :31: 
بلي
استخدام
هر ماه اين همه حقوق مي گيري

Ultimator
31-12-2008, 21:55
بلي
استخدام
بابا دلت خوشه ها کجا استخدامیم ! ؟ یه قرار داد کشکی هست ! :31: مثل کارگر روز مزد ! :31: 

Bill Gates
31-12-2008, 23:11
بابا دلت خوشه ها کجا استخدامیم ! ؟ یه قرار داد کشکی هست ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مثل کارگر روز مزد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نیما مثل همونایی که دوره فلکه 17 شهریور خودمون هستند صبح ها ؟ :دی:دی
دیدی خیلی باحاله :31: یه سر بزن بگو 10000 تا آدم میخوام واست جیک ثانیه زن و بچه و دایی رو میارن :16:
واست کار میکنند اینهو دریل !! :31:

DaRiOuShJh
01-01-2009, 00:19

پسر شلوغ نکن!
دهه!

آخه بدونه امضا خدایی پستام کچل نمیزنه؟

بلي
استخدام

آها!
بالاخره لو دادید پس

این همه حقوقه عقب افتاده ی من + دیرکرد و ... چی میشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تازه پارکینگم (امضام) هم این اواخر گرفتید

بابا دلت خوشه ها کجا استخدامیم ! ؟ یه قرار داد کشکی هست ! :31: مثل کارگر روز مزد ! :31:
سهمه من یادت نره! اخ کن بیاد

نیما مثل همونایی که دوره فلکه 17 شهریور خودمون هستند صبح ها ؟ :دی:دی
دیدی خیلی باحاله :31: یه سر بزن بگو 10000 تا آدم میخوام واست جیک ثانیه زن و بچه و دایی رو میارن :16:
واست کار میکنند اینهو دریل !! :31:

که دوره فلکه 17 شهریوربه آقا رو باش
بابا همین سره فرشته (الهیه) هم جمعشون جمعه
وضعشون از ماها بهتره:31:

همینجاس که میگن

نمیدونم چی به چی چی میشه مزد داد عزیزه جانه برادر که کار کرد (یا یه چیزایی تو این مایه ها)

David.Jn
01-01-2009, 00:44
سلام
کریسمس مبارک
مدیرها، همکارها هیچ نظری در مورد Edit قوانین ندارن
حداقل بگید هیچ کدوم مورد قبول نیست.
کی بود گفت یه موضوع بگید تا بحث کنیم.

neopersia
01-01-2009, 05:09

دو حالت داره :5:
یا اینکه قراره بن بشی! اینجوری -> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا اینکه قراره من بن بشم و تو بشی همکار انجمن ای مدلی -> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محسن خدایی میبینی

دهه! چرا شایعه درست میکنی غیبت چیه منو غیبت ؟ :20:
یه مدت اینجوری شده بودم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی چند روزی هست ظهور کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :31:

قراره همشون اخراج بشن
ناراحت نباش
سلام مدیر جون :31:
دلت میاد! همکار به این خوش قولی که همیشه تو فرم باشه دیگه چطوری گیر میاد

یاسر رو اخراج نکنی ها! اون فرق داره! نمیاد نمیاد یه دفه که میاد یه شونصد تایی تاپیک رو مفیوض میکنه در حده باشگاهی:10:

خیالت راحت قرار باشه کسی اخراج بشه اولیش خودمم :31:

تنکیو همکار بالاخره یکی پیدا شد از ما حمایت کنه :31: بعداً نزنی زیر حرفت ها! :31:

بگذریم! ماشالله تو این فروم همه دست به آواتارشون خوبه :31:
ثواب داره همیاری کنید منم یه آواتار محرمی پیدا کنم :31: :10:

dogtag
01-01-2009, 05:39
شما ها چرا تا الان بیدارید؟
ساعت 5 و نیم ه!

برو بگیر بخواب بابا!

اون چراغ رو هم سر راهت خاموش کن!

(نمی ذارن 1 دقه کپه ... مون رو بذاریم)

به میزان لازم از اینها : :دی

neopersia
01-01-2009, 08:33
ساعت 5 و نیم ه!

برو بگیر بخواب بابا!

:31: :31: :31:...
وقت برا خوابیدن زیاده فعلاً باید بدویم که عقب نمونیم :31: حالا اگه جوونمرگ نشیم پنجاه شصت سالی وقت داریم که بخوابیم

Bill Gates
01-01-2009, 09:26
ساعت 5 و نیم ه!

برو بگیر بخواب بابا!

:31: چرا همه شبگرد هستن؟ :دی:دی
:16: ... خنده ام رو آپگرید کردم به این :31::31: :دی :16:

tabriz-info
01-01-2009, 11:34
بلي
استخدام

محسن خان حقوق این ماهت رو بده من ضروری نیاز دارم منم حقوق ماه بعدم رو میدم به تو

خواستی نزولشم حساب کن :21:

DaRiOuShJh
01-01-2009, 13:25
سلام
کریسمس مبارک
مدیرها، همکارها هیچ نظری در مورد Edit قوانین ندارن
حداقل بگید هیچ کدوم مورد قبول نیست.
کی بود گفت یه موضوع بگید تا بحث کنیم.

ساملیک
مبروکه آقا باشه:31::10:
معمولا این جور چیزا process چند ساله ای رو میطلبه!×!:27:

دو حالت داره :5:
یا اینکه قراره بن بشی! اینجوری -> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا اینکه قراره من بن بشم و تو بشی همکار انجمن ای مدلی -> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دهه! چرا شایعه درست میکنی غیبت چیه منو غیبت ؟ :20:
یه مدت اینجوری شده بودم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی چند روزی هست ظهور کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :31:

سلام مدیر جون :31:
دلت میاد! همکار به این خوش قولی که همیشه تو فرم باشه دیگه چطوری گیر میاد

خیالت راحت قرار باشه کسی اخراج بشه اولیش خودمم :31:

تنکیو همکار بالاخره یکی پیدا شد از ما حمایت کنه :31: بعداً نزنی زیر حرفت ها! :31:

بگذریم! ماشالله تو این فروم همه دست به آواتارشون خوبه :31:
ثواب داره همیاری کنید منم یه آواتار محرمی پیدا کنم :31: :10:

هی بابا!
اون موقع ها بابک بود یادش میموند از بنم در بیاره! سینا یه وقت ناشی بزنه من میرم تهه سیاه چال ها!×!

شرمنده برار! سیاست فروم ایجاد میکنه که از اصله زیر آب زنی تا حده ممکن استفاده کنیم!×!

راستی پیشه خودمون باشه زیاد رو حرفای این نیما حساب نکن! بادمجون دوره قابچی ایه در حده نون به نرخ روز با سوده صدی 6!

ساعت 5 و نیم ه!

برو بگیر بخواب بابا!

اتفاقا داشتم neverhood بازی میکردم:21:

:31: :31: :31:...
وقت برا خوابیدن زیاده فعلاً باید بدویم که عقب نمونیم :31: حالا اگه جوونمرگ نشیم پنجاه شصت سالی وقت داریم که بخوابیم

یاسر جان میخوای لاغر شی؟ یا از اتوبوسی قطاری هواپیمایی چیزی جا موندی!

اتفاقا میخواستم یه تاپیک بزنم دو همگانی پی سی ورلد بدونه امضا!××!

:31: چرا همه شبگرد هستن؟ :دی:دی
:16: ... خنده ام رو آپگرید کردم به این :31::31: :دی :16:

:13:به!
تو هم که یه دم پسرفت میکنی!×!

اینم آخرین پیشنهادم برای تویه
از این بهره بجو (ضد یخ یادت نره) -->[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محسن خان حقوق این ماهت رو بده من ضروری نیاز دارم منم حقوق ماه بعدم رو میدم به تو

خواستی نزولشم حساب کن :21:
به!
دیگه این کاربر باید حتما بن بشه!
در ملا عضام + روز روشن پیشنهاد ربا + نزول داد و همینطور trade اونم در محیطه مقدسه انجمن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bill Gates
01-01-2009, 13:46
در ملا عغام + روز روشن پیشنهاد ربا + نزول داد و همینطور trade اونم در محیطه مقدسه انجمن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:16: بچه کوچیک اینجاست ( خودم :16: ) رعایت کنید :16:

DaRiOuShJh
01-01-2009, 14:22
راستی بچه ها این چند وقتی که نبودم این موضوعه ابعاد و سایز امضا به کجا رسید؟

کلا هر قانونی تصویب میشه اولین قربانیش منم!×!

بهتره نامه کاربریم رو بغلش یه (آزمایشی) کوچولو هم اضافه کنن

هنوز همون 300 در 60!!! پیکسله؟

tabriz-info
01-01-2009, 17:18
راستی بچه ها این چند وقتی که نبودم این موضوعه ابعاد و سایز امضا به کجا رسید؟

کلا هر قانونی تصویب میشه اولین قربانیش منم!×!

بهتره نامه کاربریم رو بغلش یه (آزمایشی) کوچولو هم اضافه کنن

هنوز همون 300 در 60!!! پیکسله؟

نه نگران نباش الان میرم گزارش میدم زیر محل سکونتت وبسایت تجاری الکترونیکی صهیونیستی .... تبلیغ کردی یه ده بیست سالی تو عالم بنیت آب خنک میل کنی :8::5:

Ultimator
01-01-2009, 19:09
خداحافظ !! :31:

DaRiOuShJh
01-01-2009, 20:40
نه نگران نباش الان میرم گزارش میدم زیر محل سکونتت وبسایت تجاری الکترونیکی صهیونیستی .... تبلیغ کردی یه ده بیست سالی تو عالم بنیت آب خنک میل کنی :8::5:
دهه!
خوده آقا خوبه یه قرار ملاقات آنچنانی با سران کشورهای عرب + استکبار جهانی اون هم بدونه لنگه کفش داره ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خداحافظ !! :31:
اهم!
شما هم برادر نپیچون متهم دومی! هم با اون کد! هم اون resizer هم با ساندویچ!×!

این موضوعه امضا چی شد؟
محسن جان شما اطلاعی ندارنی در این زمینه؟

David.Jn
02-01-2009, 00:17
خودمونیما خوب لهجه شمالی را یاد گرفتیا!(نکنه شمالی هستی)

در مورد امضا بگم که من دیروز یه سرویس خواستم امضا رو متحول کنم یهو ضد حال زد گفت اندازه تصویر باید 300 در 150 باشه و حجمش کمتر از 300kb .
ما هم دیدیم اونجوری امضا یه نمه از آواتار بزرگتر میشه و این شعار را بر زبان جاری کردیم==> زنده باد p30world(با این محدودیتهاش)(^_^)

tabriz-info
02-01-2009, 10:40
دهه!
خوده آقا خوبه یه قرار ملاقات آنچنانی با سران کشورهای عرب + استکبار جهانی اون هم بدونه لنگه کفش داره ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اهم!
شما هم برادر نپیچون متهم دومی! هم با اون کد! هم اون resizer هم با ساندویچ!×!

این موضوعه امضا چی شد؟
محسن جان شما اطلاعی ندارنی در این زمینه؟

میگما

محل حبسمون مجید آفلاینه

مگه نه؟ :21:

یعنی آب خنکمون رو اونجا میل مینمائیم

DaRiOuShJh
02-01-2009, 15:19
خودمونیما خوب لهجه شمالی را یاد گرفتیا!(نکنه شمالی هستی)

در مورد امضا بگم که من دیروز یه سرویس خواستم امضا رو متحول کنم یهو ضد حال زد گفت اندازه تصویر باید 300 در 150 باشه و حجمش کمتر از 300kb .
ما هم دیدیم اونجوری امضا یه نمه از آواتار بزرگتر میشه و این شعار را بر زبان جاری کردیم==> زنده باد p30world(با این محدودیتهاش)(^_^)

هه هه هه
چه کنیم دیگه!×!
تازه چند تا دیگه هم بلدم خودم معنیشون رو نفهمیدم هنوز:

آکوردومی
درنی
درنیه
دارنیه
دارنی
دبرنا

میگما

محل حبسمون مجید آفلاینه

مگه نه؟ :21:

یعنی آب خنکمون رو اونجا میل مینمائیم

هه هه هه
پس اقرا کردی که اونجا هم ویلا گرفتی!×!
دانلود افلاین هم میکنی پس!!!!!%$#@%#$^
نه جانم بنده پیت نفت رو بیشتر ترجیح میدم! اون مجید خستس با دایال میمیریم تا بالا بیاد

Bill Gates
02-01-2009, 17:41
کی بود ؟ :31: چی شد؟ :دی کی حاله مارو گرفت :312: مرده معرفی کنه خودش رو :31::31: نیما تو بودی :16:؟؟؟

David.Jn
02-01-2009, 18:11
تازه چند تا دیگه هم بلدم خودم معنیشون رو نفهمیدم هنوز:

آکوردومی
درنی
درنیه
دارنیه
دارنی
دبرنا
بزار من بهت میگم
آکوردومی نمیدونم ولی فکر میکنم بقیش یه معنی میده که تو شهرهای مختلف یه لهجه ایه و معنیشون هم داشتنه

کی بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چی شد؟ :biggrin: کی حاله مارو گرفت :312: مرده معرفی کنه خودش رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیما تو بودی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟؟؟
چی شده؟!
پست تو ویرایش شد نه!

Bill Gates
02-01-2009, 18:16
چی شده؟!
پست تو ویرایش شد نه!

نه زدن پاک کردن نامردا :31: خنجر خوردیم خون آلود شدیم :31::31: Aqua اسم خوشگلتر نبود ؟ :31:

DaRiOuShJh
02-01-2009, 18:42
کی بود ؟ :31: چی شد؟ :دی کی حاله مارو گرفت :312: مرده معرفی کنه خودش رو :31::31: نیما تو بودی :16:؟؟؟

هه هه هه
اینکارا فقط از یه نفر برمیاد!

هوخ شتره!×!:27: :666:

بزار من بهت میگم
آکوردومی نمیدونم ولی فکر میکنم بقیش یه معنی میده که تو شهرهای مختلف یه لهجه ایه و معنیشون هم داشتنه

چی شده؟!
پست تو ویرایش شد نه!

آهان آره ما نیز یه چیزایی پی برده بودیم!×!
باید یه کارشناسی هم برای سر در آوردن از این لحجه ی خشنگ!!! بگزرونیم!×!

نه زدن پاک کردن نامردا :31: خنجر خوردیم خون آلود شدیم :31::31: Aqua اسم خوشگلتر نبود ؟ :31:
هه هه هه

(جمله ابهام دار و اسرار آمیز: چرا همه دارن کوچ میکنن تازگی ها! ای بابا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همه پخش و پلا داریم میشیم که

این shoutbox هم درد سریه ها!!!
دو روز قافل شی سر نزنی کلی فحش و کلمات ناموزون و حرکات موزون و .... سبز میشه!×!

بفرما

بیا و اختیارات در دسترس کاربر قرار بده!×![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حتما باید اینطوری هی سرکوب نماییم1×![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DaRiOuShJh
02-01-2009, 19:29
بچه ها گفتم این رو هم باهاتون در میون بزاریم ببینید چه مزه ایاس

چند سالیه تو فکره زدن یه سایت البته بیشتر انجمن تخصصی برای طراحی صفحات وب و موضوعات مرتبط بزنم

البته این چند سالی هم که منتظر بودم بیشتر به خاطره این اینترنته لعنتی بود! با دایال آپ نمیشه یه یه سایت مخصوصا انجمن رسید
برای کارهایی که انجام میخواستم بدم هم حتما اتصاله دایم به اینترنت + سرعته بالاتر از دایال لازم بود

گزینه هایی که این سایت رو با سایت های دیگه در این زمینه متفاوت کنه هم میشه فعلا گفت ایناس: (هدف اصلی هم جمع کردن طراح ها و برنامه نویس های حرفه ای در یک جا برای فعالیت ها هست)

رایگان نیست!!! یعنی حق اشتراک خواهد داشت!×! (خیلی نه مثلا برای شروع 3-5 چوق)
قسمت های مختلفی داره ولی همه در حیطه ی تخصصی وب که دو شاخه اصلی برنامه نویسی و طراحی گرافیکی هستن
یه قسمت مخصوص وبمسترها داره تا حده امکان گلچینی کامل از cms ها و script های لازم در موارد مختلف داره، همشون رو هم رو سرور آپ میشن و لینک مستقیم هستن
همینطور یه قسمت پروژه گروهی هم داره که مثلا اسکریپت ها و ... ترجمه و با زبان فارسی مطابقت داده میشه
برای همه کاربرها چندین راهه کسب در آمد وجود داره از داخل انجمن که مثلا: شرکت در پروژه ها، طراحی سایت گروهی یا انفرادی، حتی حل مشکلات کاربرها و ....
چون حق اشتراک داره و هر کسی عضو نمیشه در نتیجه مطالب تخصصی تر مطرح میشه توش که همین اساسه کار انجمن هم هست
دیگه یه قسمت دیگه برای کاربرها داره که هر کاربر یه تاپیک اختصاصی برا خودش داره و پست اول رزومه و ... نمونه کاراش و .... ش رو میزاره و به این صورت هر کاربر یه جایی داره که طرح و .... بگیره
امکانات تشویقی نظیر کاربر ماه و .... هم داره که مثلا به مدت یه ففته یه بنر کوچیک از این کاربرها در یه قسمت سایت گزاشته میشه
تبلیغات هم به صورته کلی دو نوع هست! تبلیغانی خارجی مثله همین google و سایت های دیگه و دومی تبلیغات داخلی هست که مربوط به کاربرهایی که طراحی و ... میکنن میشه و لینک میشه به تاپیک اختصاصیشون که هم ارزونتره و هم اگر استقبال بشه بیشتر رو این قسمت کار میشه
سعی میشه تا حده امکان تسهیلاتی هم در اختیار کاربرهای فعال و ... قرار بگیره

فعلا تا همینجاش رو داشته باشید و نظراتتون رو بگید تا قسمت های بعدیش

البته از حرف تا عمل خیلی راهه ولی مگه یه کاربر چی میخواد از یه انجمن اینطوری هم پست هاو و قتی که صرف میکنه بی فایده نیست و هم خودش هم از بغلش میتونه با فعالیت هاش یه درآمدی داشته باشه

این امتحان هام رو بدم شرشون کم بشه نم نم روی لوکال با vBulletin کار میکنم ببینم چی کارا میشه کرد باهاش
ولی فک کنم بیشتره اینا رو میتونم در بیارم توش

David.Jn
02-01-2009, 22:08
من هم به چیز تو همین مایه ها در نظر داشتم
حالا که شما اول مطرح کردی من خودم هم پایه هستم ولی به خاطر مشکلاتی که گفتی و مشکلات دیگه معلق مونده بود
میدونم کسای دیگه هم هستن
در کل چیزه خوبیه

اجازه هست یکم در مورد پارامترهایی که گقتی فکر کنیم و ما هم نظرمونو بدیم(^_^)

Ultimator
02-01-2009, 22:22
کی بود ؟ چی شد؟ کی حاله مارو گرفت :312: مرده معرفی کنه خودش رو نیما تو بودی ؟؟؟.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کار من بود حرفیه ؟! توضیحات بیشتر رو آکوا خصوصی بهت گفت مگه نه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه پروژه ای که چند سالیه تو فکرشم!×!

همون تو فکرش باش کافیه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از حرف تا عمل فاصل زمین تا آسمونه ! 
قوانین اینجا هم اجازشو نمیده ! ( قوانین کلی پی سی نه انجمن ما ) 

یا مجوز بحث رو از ادمین بگیر و واسش تاپیک بزن !!! یا بی خیال مطرح کردنش تو انجمن شو ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داریوش محسن ( در تحسن ) بهتر از مبند ( بنیده ) است ! 

Bill Gates
03-01-2009, 00:12
کار من بود حرفیه ؟! توضیحات بیشتر رو آکوا خصوصی بهت گفت مگه نه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ها ؟ :31: نـــه :31: خوبی؟ :31: :31:ادامه بده :31:

DaRiOuShJh
03-01-2009, 15:30
هــــــــــــــــی!×!
اوکی اوکی!×!

فقط داشتم با صدای بلند فکر میکردم!×!

خوب دیگه چه طوریایید؟
این امین بازم مفقوده که!×!
اون تاپیکای منم موندن رو زمین

Bill Gates
03-01-2009, 23:47
این امین بازم مفقوده که!×!

آره رفتش که رفت کجا رفت؟ :دی من برم دنبالش تو چند خونه اونور تر ببینم اونجاها هست یا نه :31::31:

اون تاپیکای منم موندن رو زمین

نیوفتاد ؟ :31:
==

فقط داشتم با صدای بلند فکر میکردم!×!

تا باشد از این فکرها :16:

David.Jn
04-01-2009, 12:41
این هاست رو یه تست بزنید ببینیم در چه حدیه!

من خودم عضو شدم و اکانتم هم فعال شده.
این واسه palne one

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم واسه plan two

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفکر میکنم واشه palne two باید تو فرومش عضو بشی.
راستی اینو نمیدونم منظورش چیه ؟! تو تکست باکس paln to جلوی order نوشته :
50 forum post(s) per month.
تو paln one هم نوشته:
0 forum post(s) per month.
منظورش چیه؟!

Mohsen khan
04-01-2009, 12:47
راستی اینو نمیدونم منظورش چیه ؟! تو تکست باکس paln to جلوی order نوشته :
50 forum post(s) per month.
تو paln one هم نوشته:
0 forum post(s) per month.
منظورش چیه؟!

یعنی برای پلن یک هر ماه حداقل باید 50 پست در فروم بدی
برای اون یکی پلن نیازی به پست نیست

Mr.K2
04-01-2009, 13:00
این دخمه کجا بود ما ندیدیم ! ؟!:دی

Mr.K2
04-01-2009, 13:54
راستی .. محسن خان و دیگران ..

توی سایتم چند تا موفعیت ماژول اضاف کردم .. بالا و پایین شد user 14 تا .

حالا بحث سر چینشش هست .. یه راهنمایی میکنید که بهتره چند تا باکس بالا باشه .. چند تا پایین باشه . ؟ ؟ همش پایین باشه به غیر از آخرین مطالب و پربازدید ترین ها و .. ؟؟

میخواستم توی دوتا ستون چپ و راست ، ابزار ها و ماژولهای مربوط به سایت رو قرار بدم و آخرین مطالب رو جدا توی باکسها نشون بدم حالا شما در مورد چینشششش نظر بدید لطفا ..

DaRiOuShJh
05-01-2009, 01:50
بچه ها!!!!
این ویروسه لعنتی!!! CKVO.EXE افتاده رو سیستمم پدرم رو درآورده

هیچ حرکتی نمیتونم بزنم تا یه ویروس کشه مرد پیدا کنم

لعنتی کله catch این firefox م هم پریده هم کوکی ها هم پسورد ها و favorite ها و ....

خلاصه بد داغونم

شاید مدتی مفقود شدم

Mr.K2
05-01-2009, 13:01
بچه ها!!!!
این ویروسه لعنتی!!! Ckvo.exe افتاده رو سیستمم پدرم رو درآورده

هیچ حرکتی نمیتونم بزنم تا یه ویروس کشه مرد پیدا کنم

لعنتی کله catch این firefox م هم پریده هم کوکی ها هم پسورد ها و favorite ها و ....

خلاصه بد داغونم

شاید مدتی مفقود شدم

افلا تعقلون ؟! :18:

این عذاب الهی هست که بری بشینی پای درس و مشخت !

DaRiOuShJh
05-01-2009, 16:11
بابا چی چی!
همین موضوع بدتر از درس و زندگی انداختتم!
من کامپیوترم یه روز روبه راه نباشه اعصابم داغونه و به همه گیر میدم
چه برسه چند روز!×!

فعلا فقط میتونم باهاش ماهواره ببینم و یه مقدار هم بیام اینترنت

Bill Gates
05-01-2009, 17:06
بیچاره شدم :31: فتوشاپم خراب شد الان دارم گریه میکنم به دادم برسید :31: دل داریم بدید :31:
اینم از شانس خوشگله ما یک روز بیکاری باید بشینم دانلود کنم دوباره :(

Mr.K2
05-01-2009, 18:32
بیچاره شدم :31: فتوشاپم خراب شد الان دارم گریه میکنم به دادم برسید :31: دل داریم بدید :31:

الفرار ..

عذاب الهی ریخته توی این تاپیک . هر کی میاد یه بلای سرش میاد ! :31:

اون که ویروس کش کردنش اونم که فتوشاپش پپوکیده .. منم برم تا یه بلایی سرم نیومده ..

DaRiOuShJh
05-01-2009, 20:07

دهه!
پسر چی کارش کردی؟ خودت لو بده بیبینیم!
فتوشاپ که الکی نمیپوکه؟
موضوعه دانلود چیه اینوسط؟

الفرار ..

عذاب الهی ریخته توی این تاپیک . هر کی میاد یه بلای سرش میاد ! :31:

اون که ویروس کش کردنش اونم که فتوشاپش پپوکیده .. منم برم تا یه بلایی سرم نیومده ..

یک ویروسیه تو عمرم ویروی به این ***** ای ندیده بودم!×!

یه طوری بگم کلکسیونه ویروس هاست

خیلی چیزه خفنیه
polymorph بودنش که دیگه هیچ

یه سرچی بزنی میبینید چه چیزه خوفیه1×!

DaRiOuShJh
06-01-2009, 19:22
آره رفتش که رفت کجا رفت؟ :دی من برم دنبالش تو چند خونه اونور تر ببینم اونجاها هست یا نه :31::31:

نیوفتاد ؟ :31:
==

تا باشد از این فکرها :16:

:20:دهه! خوب حل نشده دیگه من چه کنم!

این دخمه کجا بود ما ندیدیم ! ؟!:دی

پسر اینجا محفله!×!
کلاسش رو نیار پایین

راستی .. محسن خان و دیگران ..

توی سایتم چند تا موفعیت ماژول اضاف کردم .. بالا و پایین شد user 14 تا .

حالا بحث سر چینشش هست .. یه راهنمایی میکنید که بهتره چند تا باکس بالا باشه .. چند تا پایین باشه . ؟ ؟ همش پایین باشه به غیر از آخرین مطالب و پربازدید ترین ها و .. ؟؟

میخواستم توی دوتا ستون چپ و راست ، ابزار ها و ماژولهای مربوط به سایت رو قرار بدم و آخرین مطالب رو جدا توی باکسها نشون بدم حالا شما در مورد چینشششش نظر بدید لطفا ..

کو چی کجا؟
این سایتت هم مثله اون آدرسه فرضیه؟:27:
خوب همه ی این موارد به جا بستگی داره! یعنی طول متوسط مطالب در هر قسمت چه قدره ومیتونی چند پیکسل بهشون اختصاص بدی

بچه ها ویروسه رو به کمکه AVG زدم کشتمش!×!
لعنتی ویروس نبود که! root kit بود!
رفته بود اون بالا نشسته بود همه چیه ویندوز رو داشت برای خودش عوض میکرد1!×!

Bill Gates
06-01-2009, 20:11
رفته بود اون بالا نشسته بود همه چیه ویندوز رو داشت برای خودش عوض میکرد1!×!

بفرست برای ما میخوام یه دست مشت و مال بدم بهش :16:

Mr.K2
06-01-2009, 23:38
کو چی کجا؟
این سایتت هم مثله اون آدرسه فرضیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب همه ی این موارد به جا بستگی داره! یعنی طول متوسط مطالب در هر قسمت چه قدره ومیتونی چند پیکسل بهشون اختصاص بدی

بع ! ببین با کیا رفتیم 13 به در !

ادرس سایت رو نمیدونستی ؟

حد اقل یه سری به پروفایل میزدی ! :دی

DaRiOuShJh
07-01-2009, 02:29
بفرست برای ما میخوام یه دست مشت و مال بدم بهش :16:

پسر با دمبه شیر بازی نکن

بع ! ببین با کیا رفتیم 13 به در !

ادرس سایت رو نمیدونستی ؟

حد اقل یه سری به پروفایل میزدی ! :دی

:31:بابا این شاتل رو گندش بزنه
آشغالیه دومی نداره
صفحه باز نمیکنه که
یه دم هم داون هستش

Bill Gates
07-01-2009, 15:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بابا این شاتل رو گندش بزنه
آشغالیه دومی نداره
صفحه باز نمیکنه که
یه دم هم داون هستش

بابا شما دارین با همین شاتل تازه حال میده بهتون اینه بیاین اینجا ببینید ما چی میکشیم از درست اینترنت adsl که نداریم هیچ دیال آپ هم که کارش از دانلود کتاب + باز کردن گوگل هم گذشته :16: مجبوری بری 200 تومن خرج دکل و ... کنی بعدش هم ماهی 100 به بالا پول نت بدی :16: تازه بشی موش!

DaRiOuShJh
07-01-2009, 16:13
بابا شما دارین با همین شاتل تازه حال میده بهتون اینه بیاین اینجا ببینید ما چی میکشیم از درست اینترنت adsl که نداریم هیچ دیال آپ هم که کارش از دانلود کتاب + باز کردن گوگل هم گذشته :16: مجبوری بری 200 تومن خرج دکل و ... کنی بعدش هم ماهی 100 به بالا پول نت بدی :16: تازه بشی موش!
نه بابا
ببین چه قد آشغاله که ماهیانه نامحدودش!!! 4450 تومنه!×!

این جور موارد تو شهرستان ها بهتره بعضا
چون کاربر کمتر داره

همینطوریه دیگه علی با دایال 7 دانلود داره!!!

Mr.K2
07-01-2009, 17:06
نه بابا

این جور موارد تو شهرستان ها بهتره بعضا
چون کاربر کمتر داره

همینطوریه دیگه علی با دایال 7 دانلود داره!!!

منو میگه ! خواهش میکنم بلند نشید بفرمایید .. :18:

Bill Gates
07-01-2009, 22:40
منو میگه ! خواهش میکنم بلند نشید بفرمایید ..

:16: باشیم در خدمت :31:

==

:16: خوب میگفتم رایگان اینطوری سنگین تر بودنا :16:

DaRiOuShJh
08-01-2009, 00:17
آی!
بابا باد کردم!×!
چه کاری کردیم اومدیم تهران ها!@

هر کدوم از جزوه ها اندازه ی کله کارشناسیه×!×!

دو تا امتحان هم تویه یه روز داشته باشی میشه در حده دکترا×!×!

مخم باد کرده! یه خورده بشینم popeye + فیلم اینا ببنیم بادش بخوابه!×!

[/b]

منو میگه ! خواهش میکنم بلند نشید بفرمایید .. :18:

اینطوری نمیشه!×! دستت رو بده باید خودم ببرم دمه خونتون تحویلت بدم!×!:27:
موضوعه سایتت در چه حاله!×! به باشگاهی رسیده یا نه؟

جوملا کار کردی؟

:16: باشیم در خدمت :31:

==

:16: خوب میگفتم رایگان اینطوری سنگین تر بودنا :16:
:27:با در نظر گرفتن ضمیر "ی" به جای "م " باید به این موضوع عنایت داشت که خریده اینترنتیش 50 درصد تخفیف داره وگرنه 8 و اندی هزار چوقه!×!

هر چند پسز کلا ضمیرات مشکلات + ابهام و ایهام های مختلفی داره!×!

Bill Gates
08-01-2009, 00:29

ها ؟ :31:
خوب میگفتم رایگان اینطوری سنگین تر بودنا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظور همون میگفتـند بود :31:
===
چطوری داریوش بابا؟ :31: خوبی ؟:31: عزاداریتون قبول :31:

David.Jn
08-01-2009, 00:42
سلام
عزاداری ها حال داد؟
ما که حال کردیم امسال(فکرت جای دیگه نره منظورم معنویه(^_^) )
خداییش این علامت کشی تو تهران هم شده دردسر ها راننده ها فحش ه که نثار رئیس هیئت ها میکنن
آخه بیچاره ها هم تقصیری ندارن اونروزی از آزادی میومدم خونه (20Min راهه ) حدود 1ساعت طول کشید همش هم به خاطر علامت بود و دسته ها.

آی!
بابا باد کردم!×!
چه کاری کردیم اومدیم تهران ها!@

هر کدوم از جزوه ها اندازه ی کله کارشناسیه×!×!

دو تا امتحان هم تویه یه روز داشته باشی میشه در حده دکترا×!×!

مخم باد کرده! یه خورده بشینم popeye + فیلم اینا ببنیم بادش بخوابه!×!
گفتی باد کردن مخ یاد امتحانم افتادم که تا صبح بیدار موندم (و با بسی تلاش کار یه ترم رو انجام دادیم) و درس خوندم
ساعت 8 که رفتیم بره امتحان سوالات رو میدیدم جواب رو هم میدونستم ولی به خاطر خستگی و متورم شدن ذهن(^_^) دیگه نمیتونستم بنویسم
که اون روز 2 تا امتحانم رو خراب کردم.
با در نظر گرفتن ضمیر "ی" به جای "م " باید به این موضوع عنایت داشت که خریده اینترنتیش 50 درصد تخفیف داره وگرنه 8 و اندی هزار چوقه!×!

معلومه این ترم زبان فارسی داری.
نه؟!

سایتهایی رو نمیشناسید که Iconهای جلب مخصوص وب سایت واسه دانلود گزاشته باشن؟!

DaRiOuShJh
08-01-2009, 00:59
ها ؟ :31:

منظور همون میگفتـند بود :31:
===
چطوری داریوش بابا؟ :31: خوبی ؟:31: عزاداریتون قبول :31:

مرسی برادر:11:
قبول حق + آقا

والا دروغ نگم امسال عزاداریه خاصی نکردم

فقط زیادش این بود که دیشبی یه سر رفیتم جمهوری + گلشن + آذربایجان و تقاطع رودکی و ... یه 4 تا دسته دیدم

ولی در کل هر سال بدتر از پارسال
دارن آب میرن هر سال به جاش به زوج های نامشروع در گوشه و کانر های خیابون ها افزوده میشه××!@#%$@#$%[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا حرمت باقیمونده این شب ها رو دارن به باد میدن

بگزریم! بحثه دینی مستحبا حرام است!×

راستی بچه ها دارم نم نم کارهای یه قرانه انلاین 3 زبونه برای سایتم رو میکنم ها

انگلیسی - عربی - فارسی

ولی کارهای اصلیش میونه برای بعده امتحانها!×! بلکه این ترم واحد های پاس شدمون به دو رقمی برسه:31:

سلام
عزاداری ها حال داد؟
ما که حال کردیم امسال(فکرت جای دیگه نره منظورم معنویه(^_^) )
خداییش این علامت کشی تو تهران هم شده دردسر ها راننده ها فحش ه که نثار رئیس هیئت ها میکنن
آخه بیچاره ها هم تقصیری ندارن اونروزی از آزادی میومدم خونه (20Min راهه ) حدود 1ساعت طول کشید همش هم به خاطر علامت بود و دسته ها.
گفتی باد کردن مخ یاد امتحانم افتادم که تا صبح بیدار موندم (و با بسی تلاش کار یه ترم رو انجام دادیم) و درس خوندم
ساعت 8 که رفتیم بره امتحان سوالات رو میدیدم جواب رو هم میدونستم ولی به خاطر خستگی و متورم شدن ذهن(^_^) دیگه نمیتونستم بنویسم
که اون روز 2 تا امتحانم رو خراب کردم.
معلومه این ترم زبان فارسی داری.
نه؟!

سایتهایی رو نمیشناسید که Iconهای جلب مخصوص وب سایت واسه دانلود گزاشته باشن؟!

ساملیک حاج آقا

پشته دسته موندناتون قبول!×! دسته ما رو هم بگیر حاجی

بابا بازم فرقی نکرده که
مثله قدیمه

نه بابا ادبیات رو که 5 ترم پیش با 10 !!! قبول شدم:31:

سایت زیاد داشتم تو این مایه ها! ولی حیف که این ویروسه لعنتی کله favorite هام که حاصله یه عمر گشت و گزار تو اینترنت بود رو پروند!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی برو تو اینجا سرچ بزن چیزای جلبی خواهی یافت:

as13851365
08-01-2009, 11:49
داریوش خان اگه یک لیست از این جور سایت هایی که برای داود خان معرفی کردی اینجا قرار بدی ممنونت می شم می دونستی ؟!

Mr.K2
08-01-2009, 11:58

:18: ؟!

اینطوری نمیشه!×! دستت رو بده باید خودم ببرم دمه خونتون تحویلت بدم!×![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موضوعه سایتت در چه حاله!×! به باشگاهی رسیده یا نه؟

جوملا کار کردی؟

حالش خوبه .. به باشگاهی هم در حال رسیدنه چون آدماش دارن جمع میشن !

اره با جوملا ساختم ..

فروشگاهش هم در راهه ! :46:

Mr.K2
08-01-2009, 12:01
مرسی برادر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبول حق + آقا

والا دروغ نگم امسال عزاداریه خاصی نکردم

فقط زیادش این بود که دیشبی یه سر رفیتم جمهوری + گلشن + آذربایجان و تقاطع رودکی و ... یه 4 تا دسته دیدم

ولی در کل هر سال بدتر از پارسال
دارن آب میرن هر سال به جاش به زوج های نامشروع در گوشه و کانر های خیابون ها افزوده میشه××!@#%$@#$%[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا حرمت باقیمونده این شب ها رو دارن به باد میدن

بگزریم! بحثه دینی مستحبا حرام است!×

عزاداری رو بزار کنار .. خودتو عشق است ! درگیر نشی بیتره ! :دی

Bill Gates
08-01-2009, 12:16
ما نیز از 5 صبح تا 4 عد از ظهر عزاداری کردیم ولی به همین اندازه توی خماری بودیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از بس زندگی سخته :16: :16: از وسط برنامه نویسی خوابم بر تـــا 9 شب بعدش هم که بیدار شدیم به درو دیوار میخردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:16::16::16:

as13851365
08-01-2009, 12:23
شما در و دیوار می خریدید یا می خندیدید

tabriz-info
08-01-2009, 12:42
از دوستان کسی آشنای نزدیک داره تو دبی کار مهمی دارم

یکی از اشناها تو فرودگاه گیر کرده

اگه کسی داشت حتما خبرم کنه خیلی مهمه برام

DaRiOuShJh
08-01-2009, 13:45
داریوش خان اگه یک لیست از این جور سایت هایی که برای داود خان معرفی کردی اینجا قرار بدی ممنونت می شم می دونستی ؟!

:31:خواهشات!
ولی چه کنیم برار
همونطور که اشاره شد در اون حادثه ی تلخ همشون تلفات دادن و از دست دادمشون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین سایت خیلی جامعه! اونو سرچ بزنید چیزای حرفه ای و خوبی پیدا میکنید
منم بیشتر گرافیک های سایته خودم رو از همینجا گرفتم

:18: ؟!

حالش خوبه .. به باشگاهی هم در حال رسیدنه چون آدماش دارن جمع میشن !

اره با جوملا ساختم ..

فروشگاهش هم در راهه ! :46:

ایول:31: (بیا هی میگم این بیلی بد آموزی داره میگید نه! ما هم عادت کردیم هی :31: :31: هستیم وسطه پست دادن و ناشتا!)

عزاداری رو بزار کنار .. خودتو عشق است ! درگیر نشی بیتره ! :دی
:46:

ما نیز از 5 صبح تا 4 عد از ظهر عزاداری کردیم ولی به همین اندازه توی خماری بودیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از بس زندگی سخته :16: :16: از وسط برنامه نویسی خوابم بر تـــا 9 شب بعدش هم که بیدار شدیم به درو دیوار میخردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:16::16::16:

شما در و دیوار می خریدید یا می خندیدید

نه این برادر متاسفانه بعد از اینهمه مشقت غذای نذری گیرش نیومده و مجبود به خوردنه در و دیوار گشته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از دوستان کسی آشنای نزدیک داره تو دبی کار مهمی دارم

یکی از اشناها تو فرودگاه گیر کرده

اگه کسی داشت حتما خبرم کنه خیلی مهمه برام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بنده که از شعاعه جوادکوه اونورتر نرفتم

Bill Gates
08-01-2009, 14:16
نه این برادر متاسفانه بعد از اینهمه مشقت غذای نذری گیرش نیومده و مجبود به خوردنه در و دیوار گشته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیا :31: :16:

=====
خوب یه بحثی راه بندازین :31: در این روز ها دارین روی چه کاری کار میکنید و از این جور چیزا :31:

Bill Gates
08-01-2009, 18:05
سلام العلیــــک
انجمن طراحی وب چه اتفاقی افتاد ؟ :31:
چرا یهو همه چی قاطی شد
!!!

David.Jn
08-01-2009, 18:26
و علیکم اسلام(^_^)
چیزی نشده اعلان خورده که کسایی که نمیدونن تو کدوم بخش سوال بپرسن راهنمایی بشن
جلبه نه؟!

راستی کی میدونه نام پدر طفلان مسلم چی بود؟!

Bill Gates
08-01-2009, 18:31
نه بابا همه چی بهم ریخته بود
تاپیک های قدیمی با تاپیک های جدید قاطی شد مهم ها همه قاطی شدن و ... :31:

S@jj@d
08-01-2009, 18:33
سلام دوستان سجاد سالمی هستم ، عضو جدید سایت
به زودی بنده حقیرم خدمتی به به بخش های برنامه نویسی این فروم می کنم. چون تو زمینه برنامه نویسی یکم حالیم :31:

David.Jn
08-01-2009, 19:26
واسه تنوع بوده(^_^)

Bill Gates
08-01-2009, 19:39
سلام دوستان سجاد سالمی هستم ، عضو جدید سایت
به زودی بنده حقیرم خدمتی به به بخش های برنامه نویسی این فروم می کنم. چون تو زمینه برنامه نویسی یکم حالیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هستیم در خدمت :31:

DaRiOuShJh
08-01-2009, 23:29
سجاد جان خوش اومدی برادر!
پسته امین رو میخوای یا یاسر رو یا نیما رو؟

اصلا از این بعد هر کی مفقود بشه بیشتر از چند روز جاش رو میدیم به یه نفر دیگه!×![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منکه چیزی ندیدم ولی کسی تو سورسه انجمن دست برده؟>

David.Jn
08-01-2009, 23:52
این مفقود شدن هم ماجرایی شده ها!!

ایتیمالآ رفته باشن غزه برای کمک(^_^)

Bill Gates
09-01-2009, 00:35
:31: امین الان مدتیه نیست هرچی بهش زنگ میزنم میگه > Down With Israel :16:

اصلا از این بعد هر کی مفقود بشه بیشتر از چند روز جاش رو میدیم به یه نفر دیگه!×![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باشه!:16::16:

eli va omid
09-01-2009, 01:41
سلااااااااااااااااااااااا اااام اینجا چه خبره.....انقده دوست دارم تو بحث شرکت کنننننننننننننننننننننننن نننم