ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند مشكل با Vaio Bz560p34

mahdi053
02-11-2008, 12:44
سلام
من يه لپتاپ BZ560 دارم. و بايد بگم كه ويندوز روش XP هست و 2 تا DVD براي VISTA هم داره. حالا من مي‌خوام از ويندوز XP كه روش هست يه Recovery Disk بگيرم، وقتي دستورالعملش رو مطالعه كردم تو آدرسهايي كه داده نرم‌افزار معرفي شده كه همون Vaio Recovery Disk Creator هست رو پيدا نكردم. حالا مي‌خواستم به من كمك كنيد چطور مي‌تونم اينكار رو انجام بدم.
راستي نحوه پارتيشن بندي رو هم بمن اگر ياد بديد ممنون ميشم.
اين رو هم مدنظر بگيريد كه چون نرم‌افزارهاي من با Vista كار نمي‌كنه من مجبور به كار با XP هستم.
راستي بازم سئوال دارم: چطور مي‌تونم يه ويندوز XP ديگه البته 64 بيتي كنار همين ويندوزم داشته باشم؟
مرسي:5:

REGISTERED USER
03-11-2008, 00:34
همون Vaio Recovery Disk Creator هست رو پيدا نكردم. حالا مي‌خواستم به من كمك كنيد چطور مي‌تونم اينكار رو انجام بدم.

این برنامه توی بخش all programs در start menu هست و با سرچ یا help ویندوز هم می تونید بهش دسترسی داشته باشید به شرطی که XP و برنامه های آن اصلی باشند یعنی اوریجینال باشه

راستي نحوه پارتيشن بندي رو هم بمن اگر ياد بديد ممنون ميشم.

[آموزش] : پارتیشن بندی لپ تاپ های جدید در ویندوز ویستا و حل مشکلات ریکاوری اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستي بازم سئوال دارم: چطور مي‌تونم يه ويندوز XP ديگه البته 64 بيتي كنار همين ويندوزم داشته باشم؟

ای بابا ... شما بلدید با فروم کار کنید ؟ حاضر نیستید جستجو کنید لااقل صفحه هر بخش رو درست نگاه کنید !!!!!!

[ آموزش ] : نصب ویندوز Xp در کنار ویندوز ویستا بدون حذف نسخه اصلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahdi053
03-11-2008, 10:45
شرمنده ريجيستر جان
اما با وجود اينكه ويندوز xp اورجينال هست من اين نرم‌افزار رو پيدا نكردم.

mahdi053
03-11-2008, 10:51
بازم شرمنده بخصوص از ارسال 2 تا پست پشت سر هم
اما من مي‌خواهم 2 تا ويندوز xp رو باهم داشته باشم نه اينكه ويستا و xp؟ اگه ممكنه يه توضيح كامل بمن بديد تا بتونم با اين لپ‌تاپ كار كنم چون تا حالا با لپ‌تاپ از اين كارها نكردم

REGISTERED USER
04-11-2008, 01:35
برای داشتن دو تا ویندوز XP کافیه ویندوز دومی رو توی یک پارتیشن دیگر نصب کنید از طریق بوت کردن سی دی با زدن F12 در اول روشن شدن سیستم و آمدن لوگوی سونی وایو ... خودش در GUI boot menu دومی رو در کنار اولی میاره! همین !

دفترچه یا help رو بخون ... توی پوشه program files هم میتونی بگردی براش

REGISTERED USER
04-11-2008, 01:35
برای داشتن دو تا ویندوز XP کافیه ویندوز دومی رو توی یک پارتیشن دیگر نصب کنید از طریق بوت کردن سی دی با زدن F12 در اول روشن شدن سیستم و آمدن لوگوی سونی وایو ... خودش در GUI boot menu دومی رو در کنار اولی میاره! همین !

دفترچه یا help رو بخون ... توی پوشه program files هم میتونی بگردی براش

mahdi053
04-11-2008, 12:36
مرسي ريجيستر جان
حتما امتحان مي كنم و درصورت عدم موفقيت بازم مزاحمت مي شم.

mahdi053
05-11-2008, 11:01
سلام ريجستر جان
همونجور كه شما گفته بودي HELp و All Program رو واسه نرم افزار Recovery Disk گشتم ولي هيچچيزي پيدا نكردم. براي اينكه شما منو راهنمايي كنيد چند تا عكس از Help و All Program گرفتم كه مي گذارم اگر ممكنه كمكم كنيد؟
ضمنا آيا با Gost ايميج گرفتن راه درستيه و كلا بجز زماني كه من كلا هاردم رو از دست بدم جاي ديگه هم بدردم مي خوره؟ كجاها؟
مرسي
اول از همه هم عكس Help رو مي گذارم و آخر از همه هم نتيجه سرچ كلمه Recovery رو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

REGISTERED USER
06-11-2008, 01:42
سلام ريجستر جان
همونجور كه شما گفته بودي HELp و All Program رو واسه نرم افزار Recovery Disk گشتم ولي هيچچيزي پيدا نكردم. براي اينكه شما منو راهنمايي كنيد چند تا عكس از Help و All Program گرفتم كه مي گذارم اگر ممكنه كمكم كنيد؟
ضمنا آيا با Gost ايميج گرفتن راه درستيه و كلا بجز زماني كه من كلا هاردم رو از دست بدم جاي ديگه هم بدردم مي خوره؟ كجاها؟
مرسي
اول از همه هم عكس Help رو مي گذارم و آخر از همه هم نتيجه سرچ كلمه Recovery رو

1- ببین اگر ویندوزت اصلی باشه ، توی منوی استارت برنامه ای هست با نام VAIO Help and Support ... وقتی سیستم رو جدید میخری هم برای اولین بار روی دسکتاپت هست ... اجراش کن ... آیکونی داره با نام ackup and Recovery ... وقتی باز شد گزینه ای داره به نام Open VAIO Recovery Center که زیر صفحه لینک داده شده. از این برنامه می تونی Create Recovery Disks کنی :46:

2- برنامه Norton ghost میاد و یک کپی دقیقا مثل ایمیج یک سی دی از پارتیشنت که مشخص کردی میگیره و نگه میداره تا وقتی نیاز بهش داشتی با خود این نرم افزار برش گردونی ... اگر پارتیشن C باشه نیاز به نسخه بوت نرم افزار داری تا توی محیطی بجز ویندوز کار کنه تا بتونه فایل ها رو برگردونه !
کجا بدرد میخوره ؟ همه جا ! هر جا که بخوای سیستم و اطلاعاتت مثل روز اول بشه ... دقیقا عین ریکاوری ولی بسیار سریعتر.

:10: