PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک . کمک . مشکل در نصب ویندوز Xp

alizadeh.6
15-10-2008, 00:10
به نام خدا
با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان
من وقتی می خواهم ویندوز نصب کنم. تا ان قسمت می ره که می نوسیه که ویندوز جدید می خواهید اینتر. اگه می خواخید تعمیر کنید r و اگر می خواهید خارج شوید کویت را فشار دعید.
من وقتی اینتر برای نصب ویندوز جدید می زنم. گاهی اوقات صفحه ابی پرنگی باز می شود و می نوسید کامگیوتر شما ویروس دارد و باید ان را خاموش کنید که باید سیم را از برق بکشم. ویا صفحه جدیدی باز می شود و می نوسید برای خروج اف 3 را بزنید.
به نظر شما برای نصب ویندوز چه کار بکنم.لازم بذکر است کامپیوتر من در حال حاضر اصلاً ئیندوز ندارد.

siavash2death
15-10-2008, 00:38
عزیز.معمولا نباید همچین اروری به شما بده.مگر اینکه شما یا یک فرد دیگه تنظیمات بایوس مادربوردتون رو تغییر داده باشید.
باید موقعی که دکمه پاور کامپیوتر رو می زنی تا سیستم روشن می شه زمانی که مشخصات سیستم یا مادربورد براتون میاد بسته به مادربورد کلید f1 یا delete رو مرتبا فشار بدید تا وارد تنظیمات بایوس مادربوردتون بشه.بعد که وارد شدید دنبال یه همچین گزینه ای مثل scan virus و یا alert virus یا activate antivirus یا یه همچین چیزی بگردید و وقتی پیدا کردید اگر روشن بود اون رو تغییر داده و خاموش کنید و دیگه نباید مشکلی داشته باشید.