PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The West ، شاهکاری دیگر از  InnoGames

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

mstf666
25-10-2008, 18:20
عجب ... !
مصطفی اگه هستی بگو یوزرتو دعوت کنم !
هستم !
یوزر علی رو دعوت کن ببینم چه خبره !

امضای تریبالت کو؟
تریبال رو ترک کردی؟
امضا هم میذارم !
من و ترک ؟

S A M
25-10-2008, 18:27
هستم !
یوزر علی رو دعوت کن ببینم چه خبره !

اون یوزرتم بده فکر کنم تا چند ساعت دیگه جمعیت به 15 برسه :21:
دعوتت کردم ... !

S A M
25-10-2008, 19:24
ظرفیت شهر بزرگ Persian Gulf به 15 نفر رسید !!
برای 2 نفر جا داریم ( ورلد 2 )
موفق باشید
محمد

aRThaS_08
25-10-2008, 19:48
بانک به لول2 ارتقاء یافت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ازین به بعد میتونید 250$ رو در بانک ذخیره کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
25-10-2008, 21:33
بانک به لول2 ارتقاء یافت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ازین به بعد میتونید 250$ رو در بانک ذخیره کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایول مبارکه.حالا میتونیم وسایل توپ بخریم...:40::10:

hadi_gamer
25-10-2008, 21:34
راستی وحید اسلحم رو تو بازی ببین چطوره!

aRThaS_08
25-10-2008, 21:39
goooooooooooooood [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منم میخوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
25-10-2008, 21:41
goooooooooooooood [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منم میخوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قابل نداره...:5::8:

hadi_gamer
25-10-2008, 21:42
دیگه میخوام بزنم تو خط دوئل...

aRThaS_08
25-10-2008, 21:45
ولی من امروز 2تا دوئل که جمعا" 190اکسپرینس و 130$ به همراه داشت زدم به بدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خعلی حال داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
25-10-2008, 21:50
یه نفر امروز وقتی لباس کار پوشیده بودم و داشتم تو شهر کار میکردم از فرصت استفاده کرد و من رو زد نامرد.شهرشون هم تو فاصله 35 دقیقه ای هست نمیدونم از اون فاصله اومده اینجا چه غلطی بکنه.الان تیریپ دوئل میزنم میرم حالش رو میگیرم تا دیگه از این غلطا نکنه.اصلا بیا دو نفری اعضای شهرشون رو بزنیم. چطوره؟

aRThaS_08
25-10-2008, 21:53
John Legend ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه بار لباس کار تنم بود حمله کرد ازم خورد و 60$ ازش گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه بار با لباس دوئل زدم نابودش کردم و 60$ دیگه هم گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الکی که نیست من دقیقا" 7لوله که دارم همه اسکیلهامو خرج vigor میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با اسلحه ای که ماکزیموم 16تا میزنه 24تا زدمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

phenom200
25-10-2008, 21:55
سلام.
ببخشید من تو این queste پر کلاغ گیر کردم.دو روز دارم تو field کار می کنم ولی هنوز پیداش نکردم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

m_r1986
25-10-2008, 21:59
یه نفر امروز وقتی لباس کار پوشیده بودم و داشتم تو شهر کار میکردم از فرصت استفاده کرد و من رو زد نامرد.شهرشون هم تو فاصله 35 دقیقه ای هست نمیدونم از اون فاصله اومده اینجا چه غلطی بکنه.الان تیریپ دوئل میزنم میرم حالش رو میگیرم تا دیگه از این غلطا نکنه.اصلا بیا دو نفری اعضای شهرشون رو بزنیم. چطوره؟

من هستم اسمشو بگو بریم دخلشو بیاریم:27:

amin_fixfox
25-10-2008, 21:59
عجیبه پر کلاغ رو که راحت باید پیدا کنی؟
چقدر میزاری کار کنه؟ با توجه به اینکه شانس پیدا کردنش 20% در هر نیم ساعت هست؛ راحت بزار دو ساعت کار کنه مطمئنا پیدا میکنی

aRThaS_08
25-10-2008, 22:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صفحه دوئلمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید حالشو ببرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در 20دوئل گذشته فقط 3تا باخت داشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m_r1986
25-10-2008, 22:02
John Legend ؟ با اسلحه ای که ماکزیموم 16تا میزنه 24تا زدمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لوووووووووووووول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aRThaS_08
25-10-2008, 22:04
لوووووووووووووول میخوای ادرس فلش دوئل رو بدم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

phenom200
25-10-2008, 22:08
خوب منم همین کارو میکنم ولی پیدا نمی کنه

m_r1986
25-10-2008, 22:09
میخوای ادرس فلش دوئل رو بدم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه یه لرزش کوچیک بود رفع شد:27:

aRThaS_08
25-10-2008, 22:11
نه یه لرزش کوچیک بود رفع شد استغفرالله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هی میخوام یه چیزی بگم میبینم جنبه ندارید ریپورت میدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m_r1986
25-10-2008, 22:17
استغفرالله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هی میخوام یه چیزی بگم میبینم جنبه ندارید ریپورت میدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا شما خودشو ناراحت نکن :27:

hadi_gamer
25-10-2008, 22:18
John Legend ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه بار لباس کار تنم بود حمله کرد ازم خورد و 60$ ازش گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه بار با لباس دوئل زدم نابودش کردم و 60$ دیگه هم گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الکی که نیست من دقیقا" 7لوله که دارم همه اسکیلهامو خرج vigor میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با اسلحه ای که ماکزیموم 16تا میزنه 24تا زدمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره خود نامردشه.من فتوا میدم که خون اعضای شهرشون حلاله.علیهشون جهاد کنید...:21::27::19:

aRThaS_08
25-10-2008, 22:20
آره خود نامردشه.من فتوا میدم که خون اعضای شهرشون حلاله.علیهشون جهاد کنید... 2تاشون رو زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یارو فاندر شهر بهم میل زده میگه اینوایتت میکنم و اعضای شهر فعلیت میشن تارگتهات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بهش میل زدم گفتم قصد جونتو کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aRThaS_08
25-10-2008, 22:25
منو بارون کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینهمه براتون دوئل کردم و جون کندم و 9ساعت کار کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خو منم بارون میخوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
25-10-2008, 22:35
اینم عاقبت کسی که به اعضای پاسارگاد حمله کنه.دخلش رو آوردم...
فقط لول دوئل یارو رو ببینید چقدر بالاتر از منه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aRThaS_08
25-10-2008, 22:36
بچه ها ببخشید من هر مطلب رو توی یه پست میدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای اینکه مرورگرم قاطی کرده و پی سی رو بصورت معمولی نمیاره و من مجبورم با پروکسـی بیام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینو میخواستم بگم که بعد از افزایش جمعیت هدف پاسارگاد رسوندن جنرال استور به لول3 هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همونطور که باید بدونید برای خرید کره اسب به لول3 این ساختمون نیاز است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] والسّلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
25-10-2008, 22:36
2تاشون رو زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یارو فاندر شهر بهم میل زده میگه اینوایتت میکنم و اعضای شهر فعلیت میشن تارگتهات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بهش میل زدم گفتم قصد جونتو کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دمت گرم بازم بزنشون.من هم فردا میریزم سرشون.حیف که الان انرژی ندارم...

aRThaS_08
25-10-2008, 22:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] YwLmpwZw%3D%3D خیلی خوردی dodging چقده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من فقط 11تا ازش خوردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2تا 4تا و یه 3تا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در هر دفعه هم به طور متوسط 16تا بهش زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aRThaS_08
25-10-2008, 22:41
دمت گرم بازم بزنشون.من هم فردا میریزم سرشون.حیف که الان انرژی ندارم... این یارو جان لیجند که انگار اصن اسکیلهای دوئل رو نبرده بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی بد میبازه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید فاندرشون رو بزنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به من اهانت کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
25-10-2008, 22:45
خیلی خوردی dodging چقده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من فقط 11تا ازش خوردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2تا 4تا و یه 3تا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در هر دفعه هم به طور متوسط 16تا بهش زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
dodging ام با لباسا 10 هستش.aim هم 20 .ویگور 13 .

hadi_gamer
25-10-2008, 22:47
این یارو جان لیجند که انگار اصن اسکیلهای دوئل رو نبرده بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی بد میبازه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید فاندرشون رو بزنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به من اهانت کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فاندرشون رو هم میزنیم.فردا همشون رو لخت میکنیم...

aRThaS_08
25-10-2008, 22:52
dodging ام با لباسا 10 هستش.aim هم 20 .ویگور 13 . منم dodging 10 هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] +++ بچه ها الان یه اتفاق باحال برام افتاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زدم 0.5ساعت کار کنه بعد دیدم بعد 2ثانیه اونجاییم که باید کار میکرد و کار هم تموم شده و ریپورتش هم اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0.5ساعت = 2ثانیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به جان مادرم راست میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به خدا راست میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه باورتون نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

phenom200
25-10-2008, 23:04
منم dodging 10 هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] +++ بچه ها الان یه اتفاق باحال برام افتاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زدم 0.5ساعت کار کنه بعد دیدم بعد 2ثانیه اونجاییم که باید کار میکرد و کار هم تموم شده و ریپورتش هم اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0.5ساعت = 2ثانیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به جان مادرم راست میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به خدا راست میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه باورتون نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدا نصیب ما هم بکنه(آآآآآمِِیییین)

aRThaS_08
25-10-2008, 23:07
خدا نصیب ما هم بکنه(آآآآآمِِیییین) اتیش کافیه به اندازه داشتیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زودتر برسه روزی که همه شادابن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشد که همه شاد باشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin_fixfox
25-10-2008, 23:12
منم dodging 10 هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] +++ بچه ها الان یه اتفاق باحال برام افتاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زدم 0.5ساعت کار کنه بعد دیدم بعد 2ثانیه اونجاییم که باید کار میکرد و کار هم تموم شده و ریپورتش هم اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0.5ساعت = 2ثانیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به جان مادرم راست میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به خدا راست میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه باورتون نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به طرز فجیعی خوش شانسی
با صاحب the west رفیقی؟

Hamed-Beckham
26-10-2008, 06:03
سلام !
کدوم ورد هستین ؟ :31:
منم معتاد نکنین نامردا !
این بازی همون Gladiatus هستش ! ( شبیه )

Hamed-Beckham
26-10-2008, 07:02
ای بابا ! همه تو ورد 1 هستن و ما تو ورد 3 !
کسی تو ورد 3 هست ؟:31: ( معتاد به تمام معنا شدم )
یوزر : Hamed-Beckham

logos
26-10-2008, 09:52
من بعد 1 هفته باز برگشتم

تو این مدت چه خبر بود

amin_fixfox
26-10-2008, 14:36
ای بابا ! همه تو ورد 1 هستن و ما تو ورد 3 !
کسی تو ورد 3 هست ؟:31: ( معتاد به تمام معنا شدم )
یوزر : Hamed-Beckham
من و3 هستم
amin.fixfox
و
max-payne
:31:

aRThaS_08
26-10-2008, 16:03
به طرز فجیعی خوش شانسی
با صاحب the west رفیقی؟
اصن نفهمیدم چی شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اومد اون پاپیون بزنم برم کارگری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد هنگ کرد کامپیوتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد 5ثانیه درست شد کام دیدم اونجاییم که باید کار میکرد و کار تموم شده و ریپورت اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام !
کدوم ورد هستین ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم معتاد نکنین نامردا !
این بازی همون Gladiatus هستش ! ( شبیه )
سلاملکم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حامد تو از کجا اومدی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا ما همه ورلد1 هستیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من بعد 1 هفته باز برگشتم

تو این مدت چه خبر بود
یه پاپیون پیدا کردم که ساخت و ساز رو +13 میکنه و به جمع کارگران پیوستم و طی یک عملیات انتحاری بانک رو در طی 1روز تموم کردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
26-10-2008, 19:54
بچه ها اعضای شهر stone همون یارو دیروزیه دوباره به من حمله کردن.من دارم میرم دخلشون رو بیارم.
وحید بیا بزنشون دیگه.بچه ها کجایید شما پس؟

hadi_gamer
26-10-2008, 20:37
رفتم با 4 تاشون دوئل کردم.فقط از فاندرشون باختم اونم شانسی.بقیه رو زدم له کردم.
وحید اگه تونستی فاندرشون رو بزن.هر کدومشون رو تونستی بزن له کن...

hadi_gamer
26-10-2008, 20:38
یعنی تو شهر ما غیر از من و وحید دوئلر پیدا نمیشه؟
بچه ها یه تکونی به خودتون بدید دیگه.

aRThaS_08
26-10-2008, 22:14
امروز 3بار فاندرشون رو ترکوندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از یکیشون به اسم cesar هم وقتی لباس کار تنم بود باختم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16$ ازم گرفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m_r1986
27-10-2008, 00:44
یعنی تو شهر ما غیر از من و وحید دوئلر پیدا نمیشه؟
بچه ها یه تکونی به خودتون بدید دیگه.

چرا دادا بنده هستم طبق رنکینگ بعد از aRThaS_08 و شما هادی جان سومین دوئلر شهر هستم:21:
فقط دنبال یه اسلحه هستم ... سخت دارم کار میکنم تا اسلحه گیرم بیاد:27: آخه امروز یه اتفاق جالب برام پیش اومد البته تو ورلد 2 که خیلی تا الان بهم حال داده:20:

امروز 4 ساعت تو trading کار کردم ... 2 ساعت اول که پوچ بود اما 2 ساعت دومی در جا شوکه شدم:27:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلی حال کردم:21:

Hamed-Beckham
27-10-2008, 11:02
تو بازی چطور میشه یکی رو به عنوان دوست ادد کرد ؟ :41:
نامردا منو تنها نزارین ! چرا من و امین باید تنها باشیم ؟ :5:
کمممممممممممممممممممممممم مممممک ! :19:

phenom200
27-10-2008, 12:12
دوستان یکی لطف کنه بگه من دقیقا باید کجا کار کنم تا پر کلاغ پیدا کنم(3 روز الاف اینم):41:

m_r1986
27-10-2008, 12:58
دوستان یکی لطف کنه بگه من دقیقا باید کجا کار کنم تا پر کلاغ پیدا کنم(3 روز الاف اینم):41:

اینجا باید پیدا کنی :
Scare birds off the field

phenom200
27-10-2008, 13:50
اینجا باید پیدا کنی :
Scare birds off the field

خدا خیرت بده:42:

aRThaS_08
27-10-2008, 15:51

این شهر دوئلر ها رو جذب میکنه

اگه خدا بخواد میرم به این شهر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
27-10-2008, 16:19
ارتاس شهر زدی ؟! : دی

S A M
27-10-2008, 16:45
بچه ها اگه به غیر از دوئلر شخصیت دیگه ای انتخاب کنیم بعدا میتونیم دوئل کنیم یا برای دوئل حتما باید دوئلر انتخاب کنیم ؟

hadi_gamer
27-10-2008, 17:31
بچه ها اگه به غیر از دوئلر شخصیت دیگه ای انتخاب کنیم بعدا میتونیم دوئل کنیم یا برای دوئل حتما باید دوئلر انتخاب کنیم ؟
با همه شخصیت ها میشه دوئل کرد.

hadi_gamer
27-10-2008, 17:36
بابا هتل رو برای چی دارین آپگرید میکنید؟
جنرال استور و گان اسمیت مهمتره.آخه هتل رو میخوایم چی کار؟

aRThaS_08
27-10-2008, 17:37
ارتاس شهر زدی ؟! : دی
نه بابا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این شهره خیلی توپه برا همین بهشون میل زدم گفتم منم دوئلر خوبی هستم . هنوز جواب ندادن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aRThaS_08
27-10-2008, 17:38
من نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فقط برا جنرال استور کار میکنم که بدلیل اینکه شهر موجودی کافی نداره فعلا نمیتونم کاری کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

logos
27-10-2008, 17:46
بابا هتل رو برای چی دارین آپگرید میکنید؟
کار من بود
من در جریان نبودم زدم تو کار هتل
الانم خیلیش نمونده میگم بزار هتل تموم شه بعد سریع میریم سراغ بقیه

S A M
27-10-2008, 17:48
اقا چرا لول های زیر 10 نمیتونن دوئل کنن ؟!

hellbrain666
27-10-2008, 17:52
بابا زود تر ظرفیت رو ببرید بالا

hadi_gamer
27-10-2008, 17:57
نه بابا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این شهره خیلی توپه برا همین بهشون میل زدم گفتم منم دوئلر خوبی هستم . هنوز جواب ندادن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ای خائن.به همین سرعت به رفیقات پشت کردی؟
واقعا که!!!:13:

logos
27-10-2008, 18:01
کجارو میگی ؟
پاسارگاد که 5 تا جای خالی داره

S A M
27-10-2008, 18:10
بچه ها یه شغلی که در امد خوبی داشته باشه + تجربه خوب برای لول 12 معرفی کنید
ممنونم

aRThaS_08
27-10-2008, 18:38
الان 5نفر جای خالی داریم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای خائن.به همین سرعت به رفیقات پشت کردی؟
واقعا که!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین من یه دست لباس توپ و اسب که خریدم برمیگردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
27-10-2008, 18:46
الان 5نفر جای خالی داریم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین من یه دست لباس توپ و اسب که خریدم برمیگردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر نکن اگه رفتی به راحتی میتونی برگردی.اونا حتما قوانین خودشون رو دارن.
بعدشم همه دوست دارن اسب و لباس خوب داشته باشن.نمیشه که همه ول کنن شهر رو برن.
مثل اینکه ما هم باید قوانین سخت گیرانه بذاریم.باید با مهرداد و مصطفی صحبت کنم.

Qubit
27-10-2008, 18:51
ما هم اومدیم.
بغول وسترنیا "ایییییییی ها".
ورلد 3.
یوزر: Qubit

S A M
27-10-2008, 18:57
بیا ورلد 2 همه کنار همیم
:دی

aRThaS_08
27-10-2008, 19:02
فکر نکن اگه رفتی به راحتی میتونی برگردی.اونا حتما قوانین خودشون رو دارن.
بعدشم همه دوست دارن اسب و لباس خوب داشته باشن.نمیشه که همه ول کنن شهر رو برن.
مثل اینکه ما هم باید قوانین سخت گیرانه بذاریم.باید با مهرداد و مصطفی صحبت کنم.
خو پس برنمیگردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لباس خوب میخوام چیکار من فقط اون اسلحه هه رو میخوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Qubit
27-10-2008, 19:03
خودمم دوست دارم با بچه های خودمون باشم.
ولی موقع ثبت نام فقط ورلد 3 فعال بود. هرکاری کردم نشد:41:.

MNAGHASH
27-10-2008, 19:03
سلام
من الان لول 20 ورلد 1 هستم.
هیچی کوئست هم ندارم.به نظر شما کجا کار کنم؟؟؟؟

S A M
27-10-2008, 19:06
ببین اون بالا نوشته انتخاب ورلد
اونو بزن بعدش بزن ورلد 2

hadi_gamer
27-10-2008, 19:08
سلام
من الان لول 20 ورلد 1 هستم.
هیچی کوئست هم ندارم.به نظر شما کجا کار کنم؟؟؟؟
من که میگم دوئل کن.
اگه میخوای کار کنی trading - branding cattle - carving out claims گزینه های خوب هستن.

aRThaS_08
27-10-2008, 19:14
نظر من : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

coal mining - carving out claims - trading - setting up telegraph poles - repairing fences [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینکارهایی هستن که من توشون خیلی سود کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخصوصا setting up telegraph poles [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش :

breaking in horses هم بد نیست منتها پول خوبی نداره ولی در کل چیز خوبیه

S A M
27-10-2008, 19:21
شهر بزرگ Persian Gulf آماده خدمت به ایرانیان ساکن ورلد 2 میباشد .

Qubit
27-10-2008, 19:24
ببین اون بالا نوشته انتخاب ورلد
اونو بزن بعدش بزن ورلد 2

اگه منظورت موقع لوگینه، زدم ولی ورلد 1و2 خاکسترین و فقط ورلد 3 رنگیه :37:.
فکر کنم ظرفیت پر شده.
میگم شما همه بیاین ورلد 3.:31:

S A M
27-10-2008, 19:28
اگه منظورت موقع لوگینه، زدم ولی ورلد 1و2 خاکسترین و فقط ورلد 3 رنگیه :37:.
فکر کنم ظرفیت پر شده.
میگم شما همه بیاین ورلد 3.:31:

نه عزیز دلم موقع ثبت نام همون موقع که میخوای فرمو پر کنی اون بالا نوشته : Sign up World 3 (» change)
شما روی change کلیک کن ... بعدش ورلد 2 رو انتخاب کن
موفق باشی
محمد

S A M
27-10-2008, 19:33

hadi_gamer
27-10-2008, 19:43
بچه ها این شهر persia عجب پیشرفتی کرده.چطوری اینقدر پیشرفت کردن؟

phenom200
27-10-2008, 19:46
اقا واسه پیوستن به Persian Gulf باید لول چند باشیم تا invite کنید؟

S A M
27-10-2008, 19:47
مولتی بازاره هادی !

S A M
27-10-2008, 19:49
اقا واسه پیوستن به Persian Gulf باید لول چند باشیم تا invite کنید؟

بالای لول 10
فعلا جا برای 1 نفر داریم :46:
موفق باشید
محمد

aRThaS_08
27-10-2008, 19:56
من به لول 40 در دوئل رسیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تفاضل دوئل -1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا نمیدونم چرا زیاد میبازم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته من با لولهای خیلی بالا میدوئلم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من از همه ی شماها کمتر دوئل بردم ولی امتیازم بالاتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لیست لول بالاهایی که فقط لولشون بالاست ولی خیلی راحت میبازن رو اگه خواستید بگید تا بهتون بگم و همچنین صفحه دوئلی که میتونید ببریدشون رو بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

phenom200
27-10-2008, 19:56
من که هنوز لول9 ام.یه سوال:من پسمو داده بودم دست یکی از بچه ها اونم برداشته بدونه این که من بفهمم یه شهر زده.حالا چیکار کنم؟:)

S A M
27-10-2008, 19:57
من که هنوز لول9 ام.یه سوال:من پسمو داده بودم دست یکی از بچه ها اونم برداشته بدونه این که من بفهمم یه شهر زده.حالا چیکار کنم؟:)

کاری نمیتونی بکنی ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط 300$ پرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

phenom200
27-10-2008, 20:01
خوب میتونم به یه شهر دیگه invite بشم یا نه؟

S A M
27-10-2008, 20:06
بله میتونید ، باید از شهرتون خارج بشین ...
اگه خارج نشد یه اکانت دیگه بساز و اونو فاندر شهر کن بعد خودتو ساکن معمولی در شهر بکن و راحت بیا بیرون ...

hadi_gamer
27-10-2008, 20:14
الان یکی دو روزه آماره کسایی که با من دوئل میکنن زیاد شده.حداقل روزی 5 نفر با من دوئل میکنن.همه هم خفن!!!
جریان چیه؟
وحید سراغ تو هم میان یا نه؟

aRThaS_08
27-10-2008, 21:28
من والا فقط یکی هست که بهم گیر داده و همش ازش میبازم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Caesar. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
27-10-2008, 22:34
من والا فقط یکی هست که بهم گیر داده و همش ازش میبازم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Caesar. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره اون عوضی منم میبره همش.نمیدونم چی کار میکنه.اسلحش رو ببینی خندت میگیره.اسلحش یه سنگه ولی دمیجی که میزنه واقعا خفنه.فکر کنم پریمیومه دوئل داره...

hadi_gamer
27-10-2008, 22:41
ببینید این نامرد چه بلایی سر من آورد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بیایید که دوئلرتون رو کشتن...
آخه یکی نیست بگه برو با هم قد خودت دعوا کن!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

prince_fable
27-10-2008, 22:44
سلام راه ديگه اي بجز لول آپ هست كه Labor Points رو افزايش بديم؟؟ آخه يه مأموريت هست كه 10 تا Labor ميخواد...

phenom200
27-10-2008, 23:19
345 تا زده؟:18:جل الخالق اون دیگه کیه:13:

alizshah
28-10-2008, 04:56
راستی امضای بابک ((جان)بازنشسته ) رو بخونید خیلی باحاله

mstf666
28-10-2008, 08:56
این سایتش چرا نمیاد بالا :41:

m_r1986
28-10-2008, 09:47
مثل اینکه سرور ترکیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :27:

ali_metal_357
28-10-2008, 15:42
این دیگه کی بوده 345!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بابا بیخیال

S A M
28-10-2008, 15:56
آره اون عوضی منم میبره همش.نمیدونم چی کار میکنه.اسلحش رو ببینی خندت میگیره.اسلحش یه سنگه ولی دمیجی که میزنه واقعا خفنه.فکر کنم پریمیومه دوئل داره...

فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه تیزه ... ! :27:

S A M
28-10-2008, 16:01
به سکونت Persia در آمدیم .. :دی

S A M
28-10-2008, 21:22
بچه ها اینو نگاک کنین ، لولش از من والاتره ولی چقدر صدمه خوردش !! lol
هادی یاد بگیر !! : دی

phenom200
29-10-2008, 08:48
نامردا یکی هم منو اینوایت کنه مردم از الافی:45:
ورلد2 Mr.mamad

Hamed-Beckham
29-10-2008, 10:11
سلام .
چند تا سوال داشتم !
1 . وقتی یه جایی کار می کنی چطور میشه درصد وسایل دزدیدن از اون جا رو افزایش بدیم ؟ ( جنس مثلا پنبه )
2 . این Skill رو چه موقع هایی میشه به دست آورد ؟
3 . کسی راه قاچاق واسه اومدن به ورد 2 رو می دونه ؟ ( از ورد 3 )
4 . .... سوال های بعدی 1 ماه بعد ( بعد از پادگان )

Hamed-Beckham
29-10-2008, 10:14
سلام راه ديگه اي بجز لول آپ هست كه Labor Points رو افزايش بديم؟؟ آخه يه مأموريت هست كه 10 تا Labor ميخواد...

والا تا اون جایی که من میدونم باید وسایل ( کلاه و لباس و پوتین و ... ) بخرین . !
البته اگه نمی دونستین .

rootnt
29-10-2008, 13:03
سلام
بچه ها این گردنبند سلیب رو از کجا پیدا می کنید؟
یه مسئله دیگه
هنوزهم یه برنامه واسه دوئل نریختیدا
بابا مثلا دیروز یکی که خیلی قوی بود با من دوئل کرد داغونم کرد
اونایی که قوی ترن (پوینت دوئلشون) باید ساپورت کنن دیگه
کلا می گم
مثلا یه قسمت درست کنیم برای درخواست ساپورت

یه روش خوب برای دوئل هم کشف کردم خیلی باحاله

S A M
29-10-2008, 15:03
نامردا یکی هم منو اینوایت کنه مردم از الافی:45:
ورلد2 Mr.mamad
دعوتت کردم ...

سلام .
چند تا سوال داشتم !
1 . وقتی یه جایی کار می کنی چطور میشه درصد وسایل دزدیدن از اون جا رو افزایش بدیم ؟ ( جنس مثلا پنبه )
2 . این Skill رو چه موقع هایی میشه به دست آورد ؟
3 . کسی راه قاچاق واسه اومدن به ورد 2 رو می دونه ؟ ( از ورد 3 )
4 . .... سوال های بعدی 1 ماه بعد ( بعد از پادگان )

1 - پنبه درصد دزدیش کمه :31: اون سبزه درصد دزدیه
2 _ لول بالا بره 3 تا اسکیل میگیری + یه اسکیلی که وقتی بزنی به یه ردیف یکی اضافه میکنه
3 _ امکان نداره !
4 _ جواب یک ماه بعد ! :27:

V A H I D
29-10-2008, 17:38
سلام !!
بازی جالبیه ! :د ی
دارم شروع می کنم !! :د ی

S A M
29-10-2008, 17:40
وحید بیا ورلد 2 هواتو دارم : دی

V A H I D
29-10-2008, 17:42
رفتم 3 !! :د ی
بزار ببینم قضیه چیه بعدن می ام !! :د ی

phenom200
29-10-2008, 17:56
ممنون:40:.11 ساعت دیگه میرسم:8:

amin_fixfox
29-10-2008, 17:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
11 ساعت؟
من یه بار از پایین نقشه رفتم بالای نقشه شد 2 ساعت
11 ساعت؟!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

V A H I D
29-10-2008, 18:02
یکی بگه الان چی کار کنم ؟؟؟ : دی
همین جوری دارم می رم این ور اونور ! : دی هدفی نداره ؟؟ : دی

amin_fixfox
29-10-2008, 18:04
برو کار میکن مگو چیست کار
برو توی سالن و کوئست ها رو اکسپت کن و کارهایی که میگن رو انجام بده
اگه انرژیت تمام شد باید بری هتل و 10 دلار خرج کنی تا بتونی بخوابی
وگرنه باید اونقدر صبر کنی تا انرژیت زیاد بشه

amin_fixfox
29-10-2008, 18:08
دوستان من و3 دارم یه شهر میزنم
لطفا دیگه کسی پولشو هدر نده
البته تازه شروع به ساختن کردم و 8 ساعت و 40 دقیقه دیگه شهر ساخته میشه

S A M
29-10-2008, 18:08
ممنون:40:.11 ساعت دیگه میرسم:8:

تو دیگه کی هستی ! اول میگی دعوت کن بعد حرکت میکنی ؟! :27:
حقته الان یکی باهات دوئل کنه هرچی داری از دست بدی :21:

V A H I D
29-10-2008, 18:10
جالبه !! : دی
راستی اگه اون جونم تموم شد چی ؟؟؟ (البته خدایی نکرده !! : دی)

S A M
29-10-2008, 18:10
بچه ها امضام باحال شدش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
29-10-2008, 18:11
باید به جای 8 ساعت 12 ساعت بخوابی وحید ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

V A H I D
29-10-2008, 18:20
بچه ها امضام باحال شدش ؟
نچ !! : دی : دی
یه وقت نا راحت نشیا !! :د ی : دی

S A M
29-10-2008, 18:22
چیش بده ؟ بگو درستش کنم !

V A H I D
29-10-2008, 18:35
چیش بده ؟ بگو درستش کنم !
اخه این 2 تا تریپشون به هم نمی خوره !! : دی

S A M
29-10-2008, 18:37
خودمم موندم چی بزارم !!
یه چند تا کاراکتر که به هم میخورن بگو

amin_fixfox
29-10-2008, 18:54
یوگی و دوستان شخصیتشون به هم میخوره

phenom200
29-10-2008, 18:58
تو دیگه کی هستی ! اول میگی دعوت کن بعد حرکت میکنی ؟! :27:
حقته الان یکی باهات دوئل کنه هرچی داری از دست بدی :21:
اگه اینطوری بشه بدبخت میشم:41:یه بار که 300$ به باد دادم.الانم این؟:18:خدا کنه کسی نزنتم:42:

S A M
29-10-2008, 19:02
یوگی و دوستان شخصیتشون به هم میخوره
:27:

اگه اینطوری بشه بدبخت میشم:41:یه بار که 300$ به باد دادم.الانم این؟:18:خدا کنه کسی نزنتم:42:

از شهر انداختمت بیرون ، دوباره برات دعوت نامه فرستادم ....
هرموقع اومدی کنار شهر عضو شو و همه پولتو بریز توی خزانه :31:

phenom200
29-10-2008, 19:06
اخییییییش.ممنون:46:

Qubit
30-10-2008, 00:42
نمیدونم این ابزارو دیدید یا نه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این قبلا آلمانی بود تازه انگلیسیش کردن.
دل و روده ی بازی رو براتون میریزه بیرون.

خلاصه اینکه برای آماتورا، برا حرفه ایا، برا کوچیکا، برا بزرگا، برا اونایی که معتادشن، برا اونایی که تفریحی میزنن....

ازشوخی بگزریم وقتی رفتید توش خودتون متوجه میشید چی میگم.:11:

aRThaS_08
30-10-2008, 09:48

این شهر به شما هم میل زده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به من میل زده میگه ما به دوئلرها احتیاج داریم اگه میخوای اینوایت بشی بهم بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم حرکت کردم به سمتش تا 2ساعت دیگه میرسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شهر رنک3 هست ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m_r1986
30-10-2008, 11:54
نمیدونم این ابزارو دیدید یا نه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین قبلا آلمانی بود تازه انگلیسیش کردن.
دل و روده ی بازی رو براتون میریزه بیرون.

خلاصه اینکه برای آماتورا، برا حرفه ایا، برا کوچیکا، برا بزرگا، برا اونایی که معتادشن، برا اونایی که تفریحی میزنن....

ازشوخی بگزریم وقتی رفتید توش خودتون متوجه میشید چی میگم.:11:

باید premium داشته باشی ؟ ... اخه هر چی میزنم login نمیکنه .

ویرایش : آها فهمیدم قضیه چیه:21: ... دمت گرم چیزه باحالیه.

aRThaS_08
30-10-2008, 12:34

ویرایش :

نه بابا خیلی باحاله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
30-10-2008, 14:40
اینکه سایتش خرابه .... !

amin_fixfox
30-10-2008, 16:00
اینکه سایتش خرابه .... !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینکه سایتش درسته ... ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
30-10-2008, 16:03
الکی گفتم !
lol

amin_fixfox
30-10-2008, 16:11
الکی گفتم !
lol
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aRThaS_08
30-10-2008, 18:01
شهر Rock Ridge و شهر رنک3 برام اینوایت دادن !

برم تو کدوم ؟

S A M
30-10-2008, 18:06
برو شهر نک یک آرتیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aRThaS_08
30-10-2008, 18:21
البته کلی التماس کردم

یکیشون رنک5 و یکیشون رنک3 هست !

کدوم برم ؟ :31:

S A M
30-10-2008, 18:28
3 دیگه آرتیست

V A H I D
30-10-2008, 21:01
سلام !
اواتارم چه طوره ؟؟ :ذی

logos
30-10-2008, 21:41
Breaking in horses

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 89%

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2 hours [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] $ 0 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0 Experience points [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A horse throws you off. You lose 268 health points. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Your health points dropped to 0. You passed out and therefore you with receive no money and no experience points for this job. When you wake up you find yourself in a hotel room. During the accident you must have lost all of the money you had with you. You feel exhausted, all you need is sleep.

aRThaS_08
30-10-2008, 23:05
رفتیم رنک3

خوبی بدی از ما دیدید حلالمون کنید :دی

hadi_gamer
30-10-2008, 23:30
رفتیم رنک3

خوبی بدی از ما دیدید حلالمون کنید :دی
برات متاسفم....فقط همین...:2:

aRThaS_08
30-10-2008, 23:30
آقایون این شهر رنک3 دوئلر میخواد

هرکی میخواد به فاندر شهرش میل بزنه قبول میکنه !

برات متاسفم....فقط همین...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برا چی ؟

پاسارگاد اعضائی داره که کمک نمیکنن

همین علی متال یه بار 800$ داشت ولی هیچ کمکی نکرد

برای همین هیچ جای پیشرفتی نداشت

ولی اینجا رو بیای ببینی کف میکنی

ثانیه ای پول توی بانکشون میگرده !

aRThaS_08
31-10-2008, 08:26
Precise shot gun
Dueling weapon (Firearm)
10-36 Damage

+1 Toughness

Purchase price: 550 $
Sales price: 275 $
Requires level 23

اگه خدا قبول کنه اینو خریدم :دی

aRThaS_08
31-10-2008, 09:12
بچه ها سایتی سراغ ندارید لباساتو بهش بگی چیه و بگه بهترین لباس پوشیدن برای دوئل چجوریه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_metal_357
31-10-2008, 09:25

برا چی ؟

:13::13::13:

یک بار دیده من پول دارم هزار بار .........

اون موقع من وضعیت خوبی برای کمک نداشتم لولم پایین بود پول دراوردن برام سخت بود 2 ساعت کار می کردم

نهایت 10 سکه میگرفتم ولی بعد از خرید کلاه و لباس نه الان دیگه بهتر پول در میارم اگرم یک نگاه کنی می بینی که

کمک می کنم چون دیگه پول در اوردن برام بی ارزش شده .:18:

حالا هی تو اون زمان رو بگو

حالا رفتی می خوای اونجا باشی چرا می خوای گردن این و اون بندازی .

در ضمن فکر نکن اولین کسی هستی که برات از این چیزا زدن اون موقع که پاسارگاد زیاد رشد نکرده بود همین شهر

بالای پاسارگاد 20 دقیقه راه هست برای من هم دعوت نامه فرستاد ولی نرفتم دلیلشم این بود که انگلیسی حرف

می زدن منم نمی فهمیدم { دروغم نگفتم راستش رو گفتم می تونستم چیزای دیگه بگم ....} .

در کل کارات رو گردن دیگران ننداز

aRThaS_08
31-10-2008, 10:10
مشکل اینه که شهرهایی که برام اینوایت دادن به ترتیب 8ساعت و 9ساعت فاصله دارن :دی

خودت میگی لولت پایین بود پس به اون لباسهایی که خریدی تا 6لول دیگه هیچ احتیاجی نداشتی

قبول کن که خیلی خودخواهی

در ضمن دلیل دیگه ای هم داشتم که احتمالا" توی فروم پاسارگاد دیدید

250$ از یه دوئل به دست اورده بودم و میخواستم یه اسلحه خوب بخرم چون همش توی دوئلها شکست میخوردم

اعضای هتل هم که نمیتونستم ازشون پول در بیارم چون بانک لول4 داشتن و میتونستن تا 1500$ ذخیره کنن پس یگه پولی برای ما نمی موند

من در طی دو روز میتونستم 1000$ در بیارم ولی به دلیل لول پایین بانک همش بر باد میرفت

برای پول در اوردن کافیه 2ساعت carving out claims دو ساعت coal mining و دو ساعت setting up telegraph poles بزنید

اونوقت در طی 6ساعت میتونید 250$ بدست بیارید که میشد کل موجودی که میشد توی بانک پاسارگاد ذخیره کرد

پ.ن : بانک رو هم فقط من و هادی دلسوز شهر بودیم وگرنه حالا حالا ها شما نمیخواستید بانک رو آپ کنید

حالا هم خیلی دوست دارم برگردم پاسارگاد ولی بچه ها از دستم ناراحت میشن اگه برگردم

پس خداحافظ پاسارگاد

همین و بس

S A M
31-10-2008, 10:21

برا چی ؟

بگو منم اینوایت کنن دیگه نالوتی ! هنوز اسلحه ندارم ...

بچه ها سایتی سراغ ندارید لباساتو بهش بگی چیه و بگه بهترین لباس پوشیدن برای دوئل چجوریه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همین لباسایی که من دارم ... ! ( البته فقط لباس + گردند بند ... فعلا بهترین کفش یه کفش 1500$ هست که توی پرشیا موجوده + یه کلاه که توی پاسارگاد هستش ... )

خودت میگی لولت پایین بود پس به اون لباسهایی که خریدی تا 6لول دیگه هیچ احتیاجی نداشتی

قبول کن که خیلی خودخواهی

250$ از یه دوئل به دست اورده بودم و میخواستم یه اسلحه خوب بخرم چون همش توی دوئلها شکست میخوردم

اعضای هتل هم که نمیتونستم ازشون پول در بیارم چون بانک لول4 داشتن و میتونستن تا 1500$ ذخیره کنن پس یگه پولی برای ما نمی موند

من در طی دو روز میتونستم 1000$ در بیارم ولی به دلیل لول پایین بانک همش بر باد میرفت

برای پول در اوردن کافیه 2ساعت carving out claims دو ساعت coal mining و دو ساعت setting up telegraph poles بزنید

اونوقت در طی 6ساعت میتونید 250$ بدست بیارید که میشد کل موجودی که میشد توی بانک پاسارگاد ذخیره کرد

پ.ن : بانک رو هم فقط من و هادی دلسوز شهر بودیم وگرنه حالا حالا ها شما نمیخواستید بانک رو آپ کنید

حالا هم خیلی دوست دارم برگردم پاسارگاد ولی بچه ها از دستم ناراحت میشن اگه برگردم

پس خداحافظ پاسارگاد

همین و بس
من اگه لیپر بالا بودش میساختم ...
مثلا الان ما توی ورلد 2 بانک رو خیلی سریع لول 2 کردیم و از اعضا مالیات میگیریم تا عقب نیفتیم
لول × لول :21:

aRThaS_08
31-10-2008, 10:30
بگو منم اینوایت کنن دیگه نالوتی ! هنوز اسلحه ندارم ...
لول بالای 22

دوئل لول بالای 31

اگه هستی سفارشتو بکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin_fixfox
31-10-2008, 10:50
من اگه مشکل هتل نداشته باشم جه شخصیتی رو انتخاب کنم؟

ali_metal_357
31-10-2008, 11:07

قبول کن که خیلی خودخواهی

پس خداحافظ پاسارگاد

همین و بس

یادم نیست که لولم چند بود ولی یادمه همین که خریدم خیلی راحت پوشیدم و استفاده کردم و هنوزم دارم استفاده

می کنم .

از خود راضی هستم ولی خودخواه رو نمی دونم باید روش فکر کنم

ولی نکته مهم اینه که داری با این کارا فقط خودت رو گول می زنی .

تازه به نظرم بانک رو نباید افزایش می دادیم این طوری بچه ها حداقل 80 تا ذخیره داشتن ولی حالا 250 تا

اگر همون 80 بود بهتر کمک می کردن .

S A M
31-10-2008, 11:09
لول بالای 22

دوئل لول بالای 31

اگه هستی سفارشتو بکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لول دوئلم 20 هست و لول خودم 15
بهش بگو من 3 روزه از لول 11 به لول 15 رسیدم و لول 14 دوئلم رو به 20 رسوندم
بگو خیلی فعالم و کارم هم بیسته
دمت جیز ....

من اگه مشکل هتل نداشته باشم جه شخصیتی رو انتخاب کنم؟

دوئلر ...

S A M
31-10-2008, 11:12
یادم نیست که لولم چند بود ولی یادمه همین که خریدم خیلی راحت پوشیدم و استفاده کردم و هنوزم دارم استفاده

می کنم .

از خود راضی هستم ولی خودخواه رو نمی دونم باید روش فکر کنم

ولی نکته مهم اینه که داری با این کارا فقط خودت رو گول می زنی .

تازه به نظرم بانک رو نباید افزایش می دادیم این طوری بچه ها حداقل 80 تا ذخیره داشتن ولی حالا 250 تا

اگر همون 80 بود بهتر کمک می کردن .

همینه دیگه ...
شما هم به فکر پیشرفت شهرین ، در صورتی که براتون مهم نیست که ساکنانتون چع وضعی داشته باشن ! :41:
اون اولا میگفتن برای پول و این چیزا مهم نیستش ... مهم ایرانی بودنه که خیلی کم رعایت کردین ... :13:
شما بهتر بود بانک رو افزایش میدادین تا بچه ها بتونن پیشرفت کنن و هم مالیات میگرفتین تا خودتون عقب نمونین
این بهترین راهه ( از نظر من به عنوان یک ساکن رنج دیده :31: )

ali_metal_357
31-10-2008, 11:31
همینه دیگه ...
شما هم به فکر پیشرفت شهرین ، در صورتی که براتون مهم نیست که ساکنانتون چع وضعی داشته باشن ! :41:
اون اولا میگفتن برای پول و این چیزا مهم نیستش ... مهم ایرانی بودنه که خیلی کم رعایت کردین ... :13:
شما بهتر بود بانک رو افزایش میدادین تا بچه ها بتونن پیشرفت کنن و هم مالیات میگرفتین تا خودتون عقب نمونین
این بهترین راهه ( از نظر من به عنوان یک ساکن رنج دیده :31: )

بله من به فکر پیشرفت شهر هستم الان رنک 61 هستیم و به راحتی می تونیم پیشرفت خوب و قابل توجهی ایجاد

کنیم که به رنک 1 هم برسیم !! من خودم قصد خرید چیزی رو ندارم و سعی می کنم 200 تا ذخیره اونم برای مواقع

استراری نگه دارم و بقیه فقط شهر .

بچه ها بدون بانک هم می تونستن پیشرفت کنن نمونش خودم من موقعی خودم رو کشیدم بالا که بانک 80 بود

حالا بعضی ها کلیک کردن رو ما که پول داشته و نداده و..... بماند .

فعلا خبری از مالیات نیست همه دارن کیف می کنن و به دلخواه کمک می کنن .

من اهل دوئل نیستم ولی دوئل هم می کنم می برم :31:

باختم کم بوده فکر کنم دو تا اونم بخاطر این که لول 43 یا 21‍!!!!!!! خب می بازم دیگه

در کل آریای برای همیشه ایرانی برای همیشه ایرانی برای همیشههههههههههههههههه:10::11:

hadi_gamer
31-10-2008, 12:23
بعد میگن چرا ایرانیا پیشرفت نمیکنن.
چون هممون خودخواهیم و به فکر پیشرفت خودمونیم.چون کار گروهی و تیمی بلد نیستیم.چون نمیتونیم با هم زندگی کنیم.چون تا یه پیشنهاد بهتری میاد به همه چی پشت میکنیم و میریم و پشت سرمون رو هم نگاه نمیکنیم.
حالا این که یه بازیه و **رم هم نیست.
ولی در کل واقعا برای خودم متاسفم که ایرانیم...

S A M
31-10-2008, 12:32
چون هممون خودخواهیم و به فکر پیشرفت خودمونیم.چون کار گروهی و تیمی بلد نیستیم.چون نمیتونیم با هم زندگی کنیم.چون تا یه پیشنهاد بهتری میاد به همه چی پشت میکنیم و میریم و پشت سرمون رو هم نگاه نمیکنیم.

سلام
همه جایی یه

ali_metal_357
31-10-2008, 12:43

من افتخارم اینه که ایرانیم من ایرانی ام و ایرانی می مونم .

اینا رو میگم که یکم ارزش خودت رو بدونی :

ما قدمت 3000 ساله داریم ما با فرهنگ و قانون بزرگ شدیم ما حرف اول اخر رو می زدیم ما یعنی داریوش ما یعنی

کوروش کبیر ما یعنی یگانه پرستی ما یعنی ایرانی ما یعنی پیشرفت ما یعنی ما .

حالا خودخواهیم به فکر پیشرفت خودمونیم .کار گروهی بلد نیستیم ، نمی تونیم با هم زندگی کنیم ، چون تا یه

پیشنهاد بهتر میاد به همه چی پشت می کنیم و......... دلیل نمیشه که متاسف بشیم .

این آمریکایی های اعدا با قدمت 183 ساله این همه به خودشون احترام و کلاس و....... می زارن اون وقت بچه های

ما برای ایرانی بودن خودشون متاسفن .

من کارم ایراد داره یا دوستی کارش ایراد داره خیلی راحت میشه با دوستی و... بهش تذکر داد و راهنماییش کرد

قرار نیست که همه از روز اول همه چیز رو بدونن ولی می تونن یاد بگیرن .

آریایی برای همیشه ایرانی برای همیشه ایرانی برای همیشههههههههه:10::11:

mstf666
31-10-2008, 13:00
چه خبره ؟؟؟؟:31::31:

hadi_gamer
31-10-2008, 13:15
من افتخارم اینه که ایرانیم من ایرانی ام و ایرانی می مونم .

اینا رو میگم که یکم ارزش خودت رو بدونی :

ما قدمت 3000 ساله داریم ما با فرهنگ و قانون بزرگ شدیم ما حرف اول اخر رو می زدیم ما یعنی داریوش ما یعنی

کوروش کبیر ما یعنی یگانه پرستی ما یعنی ایرانی ما یعنی پیشرفت ما یعنی ما .

حالا خودخواهیم به فکر پیشرفت خودمونیم .کار گروهی بلد نیستیم ، نمی تونیم با هم زندگی کنیم ، چون تا یه

پیشنهاد بهتر میاد به همه چی پشت می کنیم و......... دلیل نمیشه که متاسف بشیم .

این آمریکایی های اعدا با قدمت 183 ساله این همه به خودشون احترام و کلاس و....... می زارن اون وقت بچه های

ما برای ایرانی بودن خودشون متاسفن .

من کارم ایراد داره یا دوستی کارش ایراد داره خیلی راحت میشه با دوستی و... بهش تذکر داد و راهنماییش کرد

قرار نیست که همه از روز اول همه چیز رو بدونن ولی می تونن یاد بگیرن .

آریایی برای همیشه ایرانی برای همیشه ایرانی برای همیشههههههههه:10::11:
شما هم دلتون به همون گذشته ها خوش باشه.مهم اینه که الان چی هستیم و و کیا دارن به ما حکومت میکنن و کجای دنیا قرار گرفتیم و وضع زندگیمون چیه.
بابا اینقدر مرده پرست و گذشته دوست نباشید یه خورده هم واقعیتها رو ببینید.
همون آمریکایی که میگی برای خودش کلاس و احترام قائله داره به الان خودش افتخار میکنه نه به گذشته خودش.مهم اینه که الان چی هستی...

S A M
31-10-2008, 14:18
چه خبره ؟؟؟؟:31::31:
سلامتی :27:

شما هم دلتون به همون گذشته ها خوش باشه.مهم اینه که الان چی هستیم و و کیا دارن به ما حکومت میکنن و کجای دنیا قرار گرفتیم و وضع زندگیمون چیه.
همون آمریکایی که میگی برای خودش کلاس و احترام قائله داره به الان خودش افتخار میکنه نه به گذشته خودش.مهم اینه که الان چی هستی...

اینکه الان چی هستیم تایید میشه ... بقیه جمله ها هم تایید میشه ولی ... !
ولی ما میتونیم خوب باشیم و یه پیشنهاد خوب بهمون بشه به همه چی پشت نمیکنیم ، خوبه حالا من خودم حدود 1000$ به پاسارگاد دادم و تا وقتی که پولی در می اوردم به پاسارگاد میدادم ولی ... :13:
ولی :41: پولی که میدادیم مصرف میشد و به ما هیچ توجهی نمیشد ، هیچ کدوم از نظراتمون به جایی نمیرسید تا اینکه ارتاس و هادی بانکو ساختن و تونستیم یکی قوی بیشیم ...
هرچی کار میکردیم توی دوئل از دست میدادیم چون نمیتونستیم پولامونو ذخیره کنیم :41:
در ضمن هادی جان مثه اینکه شما دنیای مجازی و واقعی رو مخلوط کردی ! :31:
با یک مدیریت خوب به همه ساکنان شهر میشد شهر موفقی داشت و همه هم از شهر راضی بودن ...
نه قانونی ! نه هیچی .... !
بهتره دیگه ادامه ندیم

*Ali*
31-10-2008, 15:10
يا الله......

به به تاپيك عجب خلوت شده!!!!:دي

aRThaS_08
31-10-2008, 15:13
تایید میشه
تایید نمیشه

ali_metal_357
31-10-2008, 15:25

الان توی یک طرز فکر اشتباه گیر کردیم اونم این که میگن همون دلتون به گذشته خوش باشه . ما الانم همون

هستیم که بودیم فقط متاسفانه یک سری جا زدن دولت مردامون کم اوردن اگر یکی مثل کوروش به جای دولت مردان

نشسته بود اون وقت ایرانی بودن باز هم ثابت می شد متاسفانه کشور های قدرتمند با سلاحی قوی به نام زبان

وارد عمل شدند و دارن روح ایرانیان را تضعیف می کنند . و با قدرت خود تفرقه ایجاد می کنند. بابا اگر یک نگاهی به

تاریخ بندازین می بینید که امریکا یک کشوری بوده که محل زندان دزدان و قاچاچیان بوده و این افراد را به جای دار زدن

به این کشور روانه می کردند که از جامعه خود دور باشند بنابراین امریکا یعنی این حالا اون وقت اومده از ایرانیان ما

انگشت نگاری می کنه خب با عقل جور در میاد دلیل کارش هم اینه که بعضی از ایرانیان ما میگن ما سمت قدرت می

رویم به جای این که بگویند ما قدرت را بدست می اوریم .

پس برای این است که الان این هستیم .

ali_metal_357
31-10-2008, 15:34
یک سوال الان رفتم توی بازی دیدم انرژی من دوباره کن شده !!!!!!!!!!!!

قبلا تا 150 بود اما دوباره برگشت به حالت اول شده 100 تا !!!!!!!!!!

داستان چیه ؟؟؟؟

S A M
31-10-2008, 15:47
یک سوال الان رفتم توی بازی دیدم انرژی من دوباره کن شده !!!!!!!!!!!!

قبلا تا 150 بود اما دوباره برگشت به حالت اول شده 100 تا !!!!!!!!!!

داستان چیه ؟؟؟؟

انرژیت 150 بود ؟!! پریمیوم داشتی ؟

aRThaS_08
31-10-2008, 15:55
پرمیوم رایگان 3روه بود که تموم شد :27:

Qubit
31-10-2008, 16:00

این شاید بدردت بخوره!
سایتش:

اول باید توش عضو بشی فقط از یوزر و پسورد غیر از یوزر و پسورد خود بازی استفاده کن.
بعد از اینکه عضو شدی، یه لیست باز می شه توش تمام ورلد ها با سرور های مختلف وجود داره و جلوشون دو تا لینک هست که یکی My Skills که اگه روش کلیک کنی یه صفحه باز می شه که توش یه دونه کادر قهوه ای رنگ است
که توش یه اسکریپت هست، همشو کپی کن بعد برو تو بازی و قسمت Skills رو کلیک کن تا پنجرش باز شه، بعد تو
قسمت آدرس بار مرورگرت اون اسکریپتو پیست کن و بعد اینتر کن، همین کار و با لینک دوم یعنی My Inventory انجام بده، تمام آیتم ها و مقدار اسکیل هات به اون سایت انتقال پیدا میکنه بعد تو پنل سمت چپ، زیر گروه Tools روی Best job items کلیک کن.

این یه اسکرین شات از اون قسمتی که این کارو انجام میده:

شغلی که می خوای رو می دی بعد میگه چه لباسایی واسه اون شغل خوب هستند.
اگه تیک اون قسمت سوم رو بزنی از آیتمهای توی اینونتوریت که بالا نحوه ی وارد کردنشونو گفتم استفاده می کنه.
فقط دوئل توش نیست ولی شبیه اون مثل Mercenary work هست.

m_r1986
31-10-2008, 16:24
ای خدا عجب ستمیه این ورلد1 هرچی کار میکنی هیچی بهت نمیده چه وضشه آخه :2: تو ورلد2 هر 2 ساعت که کار میکنم یه چی میده :31:

راستی آهنگ آرش با Emin3m و یاس و جنیفر خوانده رو گوش دادین :21: ... این ارش هم با چه کسایی میپره ها :27:

aRThaS_08
31-10-2008, 16:57
شایعه ای بیش نیست

جنیفر و امینم و یاس الکی هستن

فقط آرش توی اوا خودشه

اونا بچه محلای آرش هستن

Qubit خودت پیدا کردی ؟ :27:

پسر خر که نیستم هیچ کدوم ازین سایتا بهترین لباس برا دوئل رو نزدن :31:

S A M
31-10-2008, 16:59
میگم ورلد 1 چقدر حال میده !
روزی 400$ از دوئل در میارم !

aRThaS_08
31-10-2008, 17:04
میگم ورلد 1 چقدر حال میده !
روزی 400$ از دوئل در میارم !
من دیروز از یه دوئل 540تا در اوردم :31:

S A M
31-10-2008, 17:13
خالی بند !!

ali_metal_357
31-10-2008, 17:51
انرژیت 150 بود ؟!! پریمیوم داشتی ؟

پریمیوم خب این چیه ؟؟؟؟؟؟ به چه درد می خوره ؟ و امکانتش چیه ؟

اون جوری بازی بهتر شده بود اصلا نمی خوابیدم خودش سریع پر میکرد من کار می کردم اون پر می کرد :31:

S A M
31-10-2008, 17:52
پریمیوم خب این چیه ؟؟؟؟؟؟ به چه درد می خوره ؟ و امکانتش چیه ؟

اون جوری بازی بهتر شده بود اصلا نمی خوابیدم خودش سریع پر میکرد من کار می کردم اون پر می کرد :31:

پریمیوم به همین میگن دیگه ! :31:

aRThaS_08
31-10-2008, 17:57
خالی نمیبندم

بیا طرفای شهر ما

همی لول پایین هستن و خرپول !

دیدی که دیروز پول در اوردم یه اسلحه و یه کراوات خریدم در جمع 800$ !

ali_metal_357
31-10-2008, 17:59
پریمیوم به همین میگن دیگه ! :31:

خب از کجا باید بیارم !؟؟؟؟؟؟؟؟؟

S A M
31-10-2008, 18:00
کجایی آرتاث ؟

aRThaS_08
31-10-2008, 18:26
یوزر Spamp30

امرو 8دوئل کردم و 1دوئل کردن باهام

7تا از دوئلها رو بردم

و 2تا باختم

V A H I D
31-10-2008, 18:42
توی اکسپرینس راه دیگه ای به جز کار کردن نداره برای پیشرفتش ؟؟؟ ( جمله بندی رو داشتین ؟؟ :ذی)

Elrond
31-10-2008, 18:45
توی اکسپرینس راه دیگه ای به جز کار کردن نداره برای پیشرفتش ؟؟؟ ( جمله بندی رو داشتین ؟؟ :ذی)
با دوئل هم بالا میره.

V A H I D
31-10-2008, 18:48
با دوئل هم بالا میره.
با دمپایی هم می شه دوئل کرد؟؟؟ :ذی اخه من یه لباس و یه دمپایی بیشتر ندارم !! :ذی

S A M
31-10-2008, 18:52
با دمپایی هم می شه دوئل کرد؟؟؟ :ذی اخه من یه لباس و یه دمپایی بیشتر ندارم !! :ذی

اری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin_fixfox
31-10-2008, 18:54
اومدم توی the-west چکار داری؟ :دییییییییی

V A H I D
31-10-2008, 18:55
ماری ؟؟؟ :ذی
چه چوری ؟؟ :ذی

V A H I D
31-10-2008, 18:56
اومدم توی the-west چکار داری؟ یییییییی
خالی نبند ! اینجا پی سی ورلده !! :ذی

amin_fixfox
31-10-2008, 19:04
خالی نبند ! اینجا پی سی ورلده !! :ذی

amin_fixfox
31-10-2008, 19:16
The Most Wanted
100.000.000$
اینا کی هستن؟

V A H I D
31-10-2008, 20:07
اینا کی هستن؟
فضولی؟؟؟:ذی
سمت راستی ممده بلستر
وسظی حاجیته
:ذس
سمت چپی هم سلیمه همون میکر16

aRThaS_08
31-10-2008, 20:20
سمت راستی ممده بلستر
وسظی حاجیته
سمت چپی هم سلیمه همون میکر16

ممد چقد زشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها چکاری برای افزایش قابل توجه اکسپرینس خوبه ؟

hadi_gamer
31-10-2008, 21:04
خالی نمیبندم

بیا طرفای شهر ما

همی لول پایین هستن و خرپول !

دیدی که دیروز پول در اوردم یه اسلحه و یه کراوات خریدم در جمع 800$ !
تو با چه رویی میای این تاپیک؟
واقعا خیلی پررویی...:18:

Ali-ss
31-10-2008, 22:22
من هم اومدم تو ورد 3 اصلا هم نمی دونم چیکار باید بکنم!
یعنی تو این بازی باید accept quest , Completed quest بزنیم تمومه؟

pedram_1973
31-10-2008, 22:56
سلام
کسی تو ورد 2 نیست ؟؟؟؟
من تو ورد 2 هستم و لولم 9 هست
یک شهر هم دارم با 4 نفر بازی کن
کسی تو ورد 2 نیست ؟؟؟

pedram10

pedram_1973
31-10-2008, 23:09
:دی

اون فقط اولین ماموریت بود که میخاست یاد بده برای بقیه باید اکسپت بزنی بعد کاری که خاستو بکنی بعد کامپلتو بزنی تا بهت ریواردشو بده :دی

amin_fixfox
31-10-2008, 23:11
واقعا خیلی پررویی...:18:
نمیخوام از وحید طرفداری کنم (در واقع در اون حد نیستم!)، کارش خیلی خوب نبود؛ ولی این وضع شما هم دیگه افراطیه.
مالک تاپیک که نیستیم، هرکس حق داره بیاد و نظر بده
ضمنا توی تریبال وارز نامردی هایی میشه که کار وحید در مقابلشون هیچه. انتخاب شهر به نظر من یه مسئله کاملا شخصیه. بد اونوقته که وحید بیاد با یکی از شما دوئل کنه.

---------------------------

سمت راستی ممده بلستر
وسظی حاجیته
سمت چپی هم سلیمه همون میکر16 حاجی چرا اون پشت قایم شدی؟:31:
راستی این مبلغ جایزه برای هر سه نفرتونه یا برای هر نفر اینقدر؟

amin_fixfox
31-10-2008, 23:24
اولاش آره
ولی همیشه اینجوری نیست
اونها کوئست هستن و از تو چیزهایی میخوان و تو باید اول اکسپت کنی/بعد کار رو انجام بدی/بعد هم کوئست رو تکمیل کنی
ولی بعضی وقتها پیش میاد نمی تونی کوئست رو کامل کنی، بنابراین مجبور میشی کارهای اضافه انجام بدی تا تجربت زیاد بشه و بتونی با افزایش اسکیل ها کار درخواست شده رو انجام بدی.
اگه توی یه شهر عضو باشی میتونی دوئل کنی
کلا چند وقت با این بازی مدارا کنی معتادش میشی

سلام
کسی تو ورد 2 نیست ؟؟؟؟
من تو ورد 2 هستم و لولم 9 هست
یک شهر هم دارم با 4 نفر بازی کن
کسی تو ورد 2 نیست ؟؟؟

pedram10چرا اتفاقا خیلی از بچه ها و2 هستن. ولی اکثرا توی شهر سامی هستیم. رنک شهر زیر 70 هست! من هم یه شهر ساختم و حدود 800 دلار هم اضافه خرجش کردم، ولی بعد شهر رو ترک کردم و اومدم توی شهر سام.

pedram_1973
31-10-2008, 23:24
جواب منو ندادین
تو ورد 2 کییا هستن user : pedram10

pedram_1973
31-10-2008, 23:27
اها دیدمتون
10 ساعت با شهر من فاصله داره شهرتون :d
پرشین گلفه دیگه
من پرشین تون رو دارم
هرکی تو گلف نیست بگه دعوتش کنم

V A H I D
31-10-2008, 23:34
حاجی چرا اون پشت قایم شدی؟
راستی این مبلغ جایزه برای هر سه نفرتونه یا برای هر نفر اینقدر؟
بیا الان اومدم جلو نگام کن !! :ذی
برای هر 3 تاییمون !! :ذی
-----------
خواهشا دعوا نکنید !! اصلا تقصیر منه !! :ذی

MNAGHASH
01-11-2008, 01:47
ببین باز من 2روز نیومدم اینجا دعوا شد :دی
با یه سری صحبت ها موافقم.
مثل نداشتن بانک و هدر رفتن پولامون.ولی من از وقتی بانک رفت بالا اول حساب خودمو پر کردم.بعد با اسلحه ای که پیدا کردم
علاوه بر کار کردن دوئل میکنم و پولشو میدم شهر.
در صورتی که تا وقتی نمیتونستم دوئل کنم اگر پول اضافه ای داشتم به شهر کمک میکردم.
الانم به نظر من هر کی میتونه کمک کنه.چند وقت دیگه 2باره بانک رو ببریم بالا.چون من هر روز به شهر های اطراف حمله میکنم،بعید نیست اونا هم بیان برزن سرمون.پس اگه بانک بره هم پولمون سر جاشه هم به شهر کمک میکنیم.

m_r1986
01-11-2008, 03:06
ببین باز من 2روز نیومدم اینجا دعوا شد :دی
با یه سری صحبت ها موافقم.
مثل نداشتن بانک و هدر رفتن پولامون.ولی من از وقتی بانک رفت بالا اول حساب خودمو پر کردم.بعد با اسلحه ای که پیدا کردم
علاوه بر کار کردن دوئل میکنم و پولشو میدم شهر.
در صورتی که تا وقتی نمیتونستم دوئل کنم اگر پول اضافه ای داشتم به شهر کمک میکردم.
الانم به نظر من هر کی میتونه کمک کنه.چند وقت دیگه 2باره بانک رو ببریم بالا.چون من هر روز به شهر های اطراف حمله میکنم،بعید نیست اونا هم بیان برزن سرمون.پس اگه بانک بره هم پولمون سر جاشه هم به شهر کمک میکنیم.

تایید میشه ... از وقتی بانک لولش رفته بالا خیالم راحته پول یه جای امن دارم و هر چی کار میکنم دیگه بی نیاز از پولم ... بنابراین میریزم تو خزانه .

aRThaS_08
01-11-2008, 15:44
واقعا خیلی پررویی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خلاف شرع که نکردم :31:

رفتم یه شهر پیشرفته

تا الن هم 650$ بهشون کمک کردم به خاطر اینکه واقعا اونجا میشه پول در اورد :31:

hadi_gamer
01-11-2008, 16:25
خلاف شرع که نکردم :31:

رفتم یه شهر پیشرفته

تا الن هم 650$ بهشون کمک کردم به خاطر اینکه واقعا اونجا میشه پول در اورد :31:
منم میتونم بیام؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

logos
01-11-2008, 16:47
منم میتونم بیام؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این جدی بود ؟

aRThaS_08
01-11-2008, 17:00
اره چرا که نه

به یکی از فاندر ها (ترجیحا" اونی که لولش پایینتره) میل بزن بگو میخوای بیای

بدو تا جاهامون پر نشده

فعلا 6تا جای خالی داریم :دی

m_r1986
01-11-2008, 17:03
بابا شما دیگه کی هستین ... شهر خودمون چیزی کم نداره که میخوایین برین ... یکمی همت بخرج بدین تو ساخت و ساز 3 سوته پیشرفت میکنیم .

m_r1986
01-11-2008, 17:06
اره چرا که نه

به یکی از فاندر ها (ترجیحا" اونی که لولش پایینتره) میل بزن بگو میخوای بیای

بدو تا جاهامون پر نشده

فعلا 6تا جای خالی داریم :دی

ای بابا بکس پاسارگاد و داری اخفال میکنیا:27: ... خودت رفتی دیگه به بقیه چیکار داری:13:

phenom200
01-11-2008, 17:08
یکی بگه من چیکار کنم.از دیشب هروقت لوگ این میکنم error on page میده.صفحه رو اینطوری میاره.

aRThaS_08
01-11-2008, 17:13
ای بابا بکس پاسارگاد و داری اخفال میکنیا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... خودت رفتی دیگه به بقیه چیکار داری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سوالید منم جوابیدم

خلاف شرعه ؟ !

ali_metal_357
01-11-2008, 17:18

شوخیشم خوب نیست :13:

elendil
01-11-2008, 18:56
بچه ها شهر افزایش ظرفیت یافته؟

hellbrain666
01-11-2008, 18:58
بله خیلی وقته !

aRThaS_08
01-11-2008, 18:58
بچه ها شهر افزایش ظرفیت یافته؟
اگه ورلد1 رو منظورته که 4تا جای خالی داره !

بچه ها بیشترین صدمه ای که زدید چقد بوده ؟

من همین امروز حدود 20تا صدمه بالای 40 زدم که بالاترینش 47 بود !

elendil
01-11-2008, 19:02

ایول آقا منم بدعوتید تازه بعد از ا100 سال رسیدم لول13 :D:D:D

اسم یوزر AlirevengeR

hadi_gamer
01-11-2008, 19:08
این جدی بود ؟
بابا شوخی کردم.عصبانی نشو...:10:

mstf666
01-11-2008, 19:23
یادتونه اون زمانهای قدیم من دنبال پرچم امریکا میگشتم ؟
بالاخره دیروز پیداش کردم !:31:

hadi_gamer
01-11-2008, 19:28
ایول آقا منم بدعوتید تازه بعد از ا100 سال رسیدم لول13 :D:D:D

اسم یوزر AlirevengeR

دعوتت کردم...

hadi_gamer
01-11-2008, 19:30
بالاخره دیروز پیداش کردم !:31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali-ss
01-11-2008, 19:40
بچه ها من یک مقدار زبانم ضعیفه
جایی سراغ ندارید راهنمایی رد شدن کوست ها رو به فارسی گفته باشه؟

V A H I D
01-11-2008, 20:37
بالاخره دیروز پیداش کردم !
به نکته ی جالبی اشاره کردی !!! :ذی

S A M
01-11-2008, 20:43

من 170 تا رو به لول 17 زدم ( با لول 13 )

elendil
01-11-2008, 21:00
دعوتت کردم...

مرسی :D:D:D:D:D:D

hadi_gamer
01-11-2008, 21:38
بچه ها من یک مقدار زبانم ضعیفه
جایی سراغ ندارید راهنمایی رد شدن کوست ها رو به فارسی گفته باشه؟
تا جایی که من میدونم weststats کوئست ها رو با شکل راهنمایی کرده.نقاشی که بلدی؟!!!:46:

aRThaS_08
01-11-2008, 21:44
من 170 تا رو به لول 17 زدم ( با لول 13 )
بابا من یه ضربه رو میگم

من یه بار هر 8تا ضربه رو بین 20-40 زدم

اخرش 230تا زدمش

S A M
01-11-2008, 21:44
بهترین سایت برای راهنمایی :

S A M
01-11-2008, 21:46
بابا من یه ضربه رو میگم

من یه بار هر 8تا ضربه رو بین 20-40 زدم

اخرش 230تا زدمش

اهان !
آن دفعه من حدود 70 تا توی یه ضربه زدم ...

aRThaS_08
01-11-2008, 21:48
اهان !
آن دفعه من حدود 70 تا توی یه ضربه زدم ...
دیگه این اند خالی بندی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهترین اسلحه موجود با بهترین اسکیلها 62تا فوقش میزنه !

V A H I D
01-11-2008, 21:48
بیا ! راحت توضیح داده !!

V A H I D
01-11-2008, 21:49
دیگه این اند خالی بندی بود

نترس کسی نمی تونه رکورد خالی بندی های تو رو بشکنه !! :ذی

S A M
01-11-2008, 21:56
دیگه این اند خالی بندی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای من فرق فوکوله ... !

aRThaS_08
01-11-2008, 22:03
نترس کسی نمی تونه رکورد خالی بندی های تو رو بشکنه !! :ذی
نه دیگه شفاف شدم

اسمم مبین هست

19سالمه

والسلام

ازین ":ذی" هم خوشم اومده :27:

amin_fixfox
01-11-2008, 22:04
همین الآن توی یه دوئل که خودم راه انداختم 340 دلار از دست دادم

گفتن "خاااااک بر سرت" مانعی ندارد!

-------------
پس از بررسی مجدد دریافتم 314 دلار از دست دادم! طرف 42 تا experience گرفته بود با پولی که گرفته بود قاطی کردم :دی

S A M
01-11-2008, 22:07
همین الآن توی یه دوئل که خودم راه انداختم 340 دلار از دست دادم

گفتن "خاااااک بر سرت" مانعی ندارد!

اگه اسکیلت مثل من زیاد باشه راحت میبری .... ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin_fixfox
01-11-2008, 22:11
مردک یه لول از من پایین تر بود
تنها مزیتش این بود که اون دوئلر بود، من ماجراجو

amin_fixfox
02-11-2008, 00:51
و2!

من واقعا نوبرم!

S A M
02-11-2008, 08:17
پست بالا حفن تایید میشه !

aRThaS_08
02-11-2008, 18:56
دمش گرم

ولی خیلی پول کمی بهش رسیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ghazaleh366
02-11-2008, 19:51
بچه ها من تو world 1 شهر ساختم... p_ramses ...كيا هستن دعوتشون كنم؟

logos
02-11-2008, 20:09
جدی ؟؟
محدودیت دعوت داری ؟
چقدر باید پول بدیم ؟
حداقل لول چقدر هست ؟؟

میشه منم دعوت کنی ؟ تورو خدا چی کار باید کرد که دعوت بشم ؟؟ :27:

من شما رو دعوت کردم به شهر خودمون اگه دوست داشتی شهرتو بی خیال شو بیا پیش ما:10:

hadi_gamer
02-11-2008, 20:11
همه دارن از شهرهای کوچیک فرار میکنن برن تو یه شهر بزرگ شما رفتی پول هدر دادی شهر زدی؟الان پاسارگاد با اون همه امتیاز کسی دوست نداره عضو بشه.شما هم شهرت رو بیخیال شو برو یه شهر دیگه عضو شو.

MNAGHASH
03-11-2008, 00:12
سلام
می ارزه Pony بگیرم؟

S A M
03-11-2008, 08:39
سلام
می ارزه Pony بگیرم؟

نگاه کن عزیزم ! هیچ چیزی ارزش نداره ... پول دادم به خزانه ارزشش بیشتره :27:
فعلا که داریم جنرال استور رو میبریم بالا
کسانی که میگفتن خلیج فارس میپوسه ×! بهتره بهتون بگم یک صفحه جلوتر رفتیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m_r1986
03-11-2008, 15:53
حالا این پرشیا مال کی هستش بچه های کدوم فروم هستن ؟

1800$ تا به پاسارگاد کمک کردم یعنی همش پر :27:

hadi_gamer
03-11-2008, 16:33
خوب بچه ها همونطور که میدونید قراره به زودی همه به پرشیا کوچ کنیم.ایول چی میشه...

V A H I D
03-11-2008, 16:39
کسی توی ورلد 3 نیست ؟؟؟

V A H I D
03-11-2008, 16:48
ببخشید ! این یارو پوستر رو باید چه کاری انجام بدم تا بدست بیارم ؟؟؟ خودش نوشته اسمش "Hanging Posters" ه ولی همچین شغلی
پیدا نمی کنم !!

the_god_of_3dsmax
03-11-2008, 16:53
سلام
من تازه ساختم
ورلد 3ام
یه سوال این کوسته میگه اسکیله چوب بری بگیر ولی من همه اسکیلامو حروم کردم هر کاری هم می کنم اسکیل نمی ده چو کار کنم؟

the_god_of_3dsmax
03-11-2008, 16:54
من m0nster ام یکی یه دعوت نامه رسمی بفرسته برام بیام برا بازدید

hadi_gamer
03-11-2008, 16:55
ببخشید ! این یارو پوستر رو باید چه کاری انجام بدم تا بدست بیارم ؟؟؟ خودش نوشته اسمش "Hanging Posters" ه ولی همچین شغلی
پیدا نمی کنم !!
putting up posters

V A H I D
03-11-2008, 16:55
سلام
من تازه ساختم
ورلد 3ام
یه سوال این کوسته میگه اسکیله چوب بری بگیر ولی من همه اسکیلامو حروم کردم هر کاری هم می کنم اسکیل نمی ده چو کار کنم؟

برو الکی کار کن !! منم همین اشتباه رو کردم !!!

V A H I D
03-11-2008, 16:56
putting up posters

مرسی !!!! .....

hadi_gamer
03-11-2008, 16:56
سلام
من تازه ساختم
ورلد 3ام
باید اینقدر کارهای مختلف انجام بدی و تجربه بگیری تا بری لول بعد.هر لول که بری بالا 3 تا اسکیل بهت میده.

the_god_of_3dsmax
03-11-2008, 17:01
اوکی شما ها هم مثل من شهر ندارین؟ (بی خانمانین :دی )
اگه دارین بگین بیام
در ضمن وحید تو از روی دل پیرو خجالت نمی کشی اون عکس و گزاشتی تو امضات :دی