PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 8 مگاپیکسل سامسونگ M8800

صفحه ها : [1] 2 3

saman65
20-09-2008, 21:37
سامسونگ تا چند روز دیگه دومین 8 مگاپیکسلی خودش و همچنین بعد از ال جی دومین 8 مگاپیکسلی تاچ رو معرفی میکنه
خیلی از سایت ها از جمله GSMArena خبر از معرفی این گوشی دادن.ولی هنوز نه عکسی و نه اطلاعات دقیقی راجب امکاناتش وجود نداره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اکثر سایت ها گفتن که M8800 داری این امکاناته...

Samsung Bresson:M8800 features
Large 3.2” display
8Megapixel camera
16million color touchscreen display
Thickness is 15.5 mm-slimmer than the Innov8
Improved office
GPS mapping
High speed downloads through HSDPA-with quad-band compatibility
Support of full HDTV

از فلشش چیزی نگفتن.ولی چون invo سامسونگ زنون نداره احتمالا این زنون رو داشته باشه...

منبع:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shutdown
20-09-2008, 22:16
سیستم املش چیه؟؟؟/
مطمعنا ویندوز نباید باشه.....................فکر نکنم امکاناتی که تو امنیا گذاشتند تو این گوشی قرار بدن..........

osmaan
20-09-2008, 23:23
احتمالا ویندوز نیست که اگه اینطوری باشه 8510 با کله میخوره زمین

shutdown
21-09-2008, 00:02
کلا اون هم ویندوز با صفحه 16 میلیون اگه میشد تو امنیا قرار میدادند تا بی عیب بشه.............که اصلا نمیشه.........البته فعلا

saman65
21-09-2008, 08:31
خدا کنه اصلا سیستم عامل نداشته یاشه.خیلی رو قیمتش تاثیر میزاره...
احتمالا هم همینجوره.چون سامسونگ هم گوشی با ویندوز موبایل (امنیا)تو بازار داره هم گوشی سیمبیان(Invo8)...واسه همین اگه بیاد رو این هم سیستم عامل بذاره اون 2 تا ...
.

shutdown
21-09-2008, 13:04
سامان جان بدون سیستم عامل که حال نمیده....................من مطمعا هستم هر چی باشه ویندوز نیست

saman65
21-09-2008, 16:56
سامان جان بدون سیستم عامل که حال نمیده....................من مطمعا هستم هر چی باشه ویندوز نیست

اتفاقا خیلی حال میده...با این همه امکاناتی که داره یه اینترفیس جاوا کافیه...

amir_rafie
22-09-2008, 00:54
Windows Mobile 6 بیشتر از 65K Color رو پشتیبانی نمیکنه....

shutdown
22-09-2008, 02:16
Windows Mobile 6 بیشتر از 65K Color رو پشتیبانی نمیکنه....
من هم منظورم همین بود

S A M S U N G
22-09-2008, 11:12
25 سپتامبر ، معرفی رسمی این گوشی .

بی صبرانه منتظرم ببینم چیه که هنوز نه عکسی و نه اطلاعاتی ازش هستش این همه سر و صدا کرده .

saman65
22-09-2008, 11:15
25 سپتامبر ، معرفی رسمی این گوشی .

بی صبرانه منتظرم ببینم چیه که هنوز نه عکسی و نه اطلاعاتی ازش هستش این همه سر و صدا کرده .

اه؟؟؟؟ممنونم امیر جان.مردم از بس رفتم سایت gsmarena که ببینم خبر جدیدی از این گوشی اومده یا نه...
من که بی صبرانه منتظر معرفی و ریلیزشم...خدا کنه زود ریلیز بشه...

amir_rafie
22-09-2008, 12:22
این گوشی کیبورد سخت افزاری داره ,
رزولوشن صفحه هم 800 * 480 !!!!!!! (خواسته مشکل omnia رو نداشته باشه)

Samsung روی خیلی از گوشی هایی که میزنه WLAN نمیذاره , اگه این یکی هم نداشته باشه, من Omnia رو بیشتر قبول دارم.... چون WiFi خیلی برای من مهمه................

shutdown
22-09-2008, 13:18
اگه این رزولوشن رو امنیا داشت واقعا بی نقص میشد

Ali_BlueBoy
22-09-2008, 13:28
اگه این رزولوشن رو امنیا داشت واقعا بی نقص میشد

امنیا چون ویندوز موبایله و اکثر برنامه هاش با رزولیشن 320*240 کار می کنند اگه رزولیشنش بره بالاتر دیگه برنامه ها خوب اجرا نمی شن واسه همین به نظر من واسه امنیا همین رزولیشن کافیه

osmaan
23-09-2008, 00:14

Samsung روی خیلی از گوشی هایی که میزنه WLAN نمیذاره , اگه این یکی هم نداشته باشه, من Omnia رو بیشتر قبول دارم.... چون WiFi خیلی برای من مهمه................

من می خوام : وقتی یه دکمه رو میزنی یه اسلحه دربیاد از توش:دی

ببخشید که مزاح کردم

saman65
23-09-2008, 05:22

فکر نکنم با این امکانات بی نظیری که داره با نذاشتن Wi Fi واسش ارزش گوشی بیاره پایین....

amir_rafie
23-09-2008, 09:02
یکی دو روز دیگه معلوم میشه... ولی اگه WiFi نداشته باشه دیگه برای خریدن omnia دودل نمیشم.......

S A M S U N G
23-09-2008, 16:57
زمان دقیق ریلیز ( وارد به بازار ) Bresson :

25 سپتامبر = تاریخ معرفی گوشی

10 نوامبر = ورود به بازار

مخلصیم .

saman65
24-09-2008, 03:59

مخلصیم .

با این یه چیز سامسونگ خیلی حال میکنم.هنوز معرفی نکرده گوشیش تو بازاره.(15 روز فاصله بین معرفی و ریلیز)
اگه سونی اریکسون همین کار و میکرد دیگه se باز ها چیکار میکردند:31:.یه گوشی 9 ماه پیش معرفی کرده:2: تازه میخواد ریلیز کنه بعد n نفر امضاشون رو ....:27:...:31:

Nabakhshoode
24-09-2008, 09:54

من فکر میکنم سامسونگ میخواد گور نوکیا رو بکنه امسال و سال آینده ! خدا وکیلی نوکیا رو ببینین که یه طرح N81 زده اونو تو 3-4 مدل از گوشیاش با تغییر کمی پیاده کرده ! همینطور 2 سال پیش یه N95 زد همون امکانات رو با کمی تغییرات هنوز داره تو N85 و N79 و N96 و N82 و... میذاره... و تازه N95 ی که 2 سال پیش اومده ( و قطعا N95 های الان به کیفیت 2 سال پیش نیستن ! ) داره هم قیمت یه گوشی مثل G810 توزیع میشه ( تقریبا )
ولی سامسونگ واسه گوشی های سیستم عامل دارش و بدون سیستم عاملش ( مثل F480 , اومنیا ) طرحهای سخت افزاری زیبا و در عین حال اینترفیس های اختصاصی و کاربر پسند تعریف میکنه... و حتی تو گوشی های جاواش مثل سری U و قبلشم سری G با تغییرات تو کل نرم افزار و همینطور اینترفیسش تونسته خیلیا که چندان راضی نبودن از جاواهای سامسونگ رو راضی کنه ( البته هنوز مشکلاتی مثل نصب برنامه داره که به نظر میرسه اونم به زودی حل شه ( با توجه به اینکه تو این گوشی مشترک با آرمانی قضیه رو حل کرده )
اما نوکیا چی ؟ از گوشی های مضخرف جاواش شروع کنم که هر سال یه ادیشن به ادیشن هاش اضافه میکنه من که از ادیشن 2 تا 5 رو دیدم هنوز خیلی مشکلات بیسیک رو داره هنوز 5310 و 5610 ریست میشن ( چیزی که 6270 هم که 3 سال پیش اومد بازار این مشکل رو داشت ) ... نوکیا بیشتر از 5-6 سال رو سیمبین کار کرد نیومد یه اینتر فیس و ظاهر رو کمی تغییر بده... باطنش که بماند !
نمیخوام زحمات نوکیا تو گسترش سیمبین رو نادیده بگیرم ( که الان اولین سیستم عامل تو گوشی های جهانه از نظر تعداد گوشی هایی که با این سیستم عامل فروش میره ) ... اما حس میکنم این رهی که نوکیا میره به ترکستانه...!
به هر حال نوکیا سالها تو این زمینه بی رقیب بوده و منه مشتریم مجبور بودم سیمبین نوکیا رو بخرم ! ولی الان دیگه نه ! یه سال دیگه که 10-15 تا سیمبین تو بازار داشته باشه میخوام ببینم نوکیا چیکار میکنه...!

این M8800 هم امیدوارم ویندوز موبایل نباشه...! اصولا منطق من میگه وقتی گوشی های 8 مگا پیکسلی تازه اومدن و گرون هم هستن منطقی نیست که یه ویندوز موبایل هم توشون بچپونی و قیمتشو 30-40% بالا ببری ! من فکر میکنم در حال حاظر دوربین 3-5 مگ برای گوشی های ویندوز موبایل دار کافیه...

^^ HAMID ^^
24-09-2008, 10:34
نوشته شده توسط S A M S U N G

مخلصیم .

با این یه چیز سامسونگ خیلی حال میکنم.هنوز معرفی نکرده گوشیش تو بازاره.(15 روز فاصله بین معرفی و ریلیز)
اگه سونی اریکسون همین کار و میکرد دیگه se باز ها چیکار میکردند.یه گوشی 9 ماه پیش معرفی کرده تازه میخواد ریلیز کنه بعد n نفر امضاشون رو .......

اولا که سامان جان فاصله ش 15 روز نیست و یک ماه و پونزده روزه اونطور که سامسونگ نوشته (بعد از سپتامبر , اکتبره) بعدش هم ما به امضامون افتخار میکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .. امضامون هم بیلبورد تبلیغاتی نکردیم مثله بعضیها ! هه هه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saman65
24-09-2008, 10:49
این M8800 هم امیدوارم ویندوز موبایل نباشه...! اصولا منطق من میگه وقتی گوشی های 8 مگا پیکسلی تازه اومدن و گرون هم هستن منطقی نیست که یه ویندوز موبایل هم توشون بچپونی و قیمتشو 30-40% بالا ببری ! من فکر میکنم در حال حاظر دوربین 3-5 مگ برای گوشی های ویندوز موبایل دار کافیه...

آره.ویندوز موبایل که حتما نیست.امیدوارم سیمبیان هم نباشه...:دی
راستی الان گوشی های سامسونگ که اینترفیس جاوا دارن راحت روشون برنامه نصب میشه؟؟؟

اولا که سامان جان فاصله ش 15 روز نیست و یک ماه و پونزده روزه اونطور که سامسونگ نوشته (بعد از سپتامبر , اکتبره) بعدش هم ما به امضامون افتخار میکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .. امضامون هم بیلبورد تبلیغاتی نکردیم مثله بعضیها ! هه هه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید درسته...فکر کنم یه جا دیگه امیر گفته بود اکتبر میاد واسه همین من الان هم فکر کردم همون اکتبره...(از شوق درست نخوندمش:31:)1 ماه و نیم که هیچ.1 سال هم واسه ریلیزش صبر میکنم:40:
1 ماه و 15 روز هم فکر نمیکنم زمان زیادی باشه...نسبت به 9 ماه و 10 ماه و ...

Nabakhshoode
24-09-2008, 11:43

الان این گوشی جدیدش ( نایت افکتز ) که به نظر میرسه مشکلی نداشته باشه...
احتمالا کم کم دیگه گوشی هایی که به بازار میده بعد نایت افکتز این مشکل رو نداشته باشن ( حالت نرمالش که اینه )
هر چند دیره ولی واسه طرفدارای سامسونگ و کسایی مثه من که این رو یکی از مشکلات مهم سامسونگ میدونستن یه قدم به جلوئه :

تا جایی که میدونم سامسونگ رو سیمبین تاچ کار نمیکنه ! حالا البته دوستان سامسونگی بهتر میدونن...
سونی رو سری UIQ کار میکرد از چند سال پیش و نوکیا هم که سری 60 رو با تغییراتی تو اینترفیس و... برای استفاده تو گوشی های تاچ آماده کرده و 5800 هم مثه اینکه اولین گوشی از این سریه ( هر چند هنوز رسما معرفی نشده )
بعید میدونم سامسونگ بیاد و روی سیمبین های تاچ کار کنه... کلا من فکر میکنم نوکیا هم که سری 60 رو آورد رو گوشی های تاچش نمیتونه موفق بشه... کلا نوکیا همون چنتا گوشی تاچی هم که داره شکست خوردست ازین به بعدم فکر نمیکنم تو این رده خیلی موفق باشه... ولی خوب سامسونگ چه تو F480 که سیستم عامل نداره و کلا اینتر فیس خاص خودشو داره و چه ویندوز موبایل هاش داره خوب پیش میره و نشون داده تو تاچ اسکرین هاشم میتونه جایگاه خوبی داشته باشه...
سونی اریکسونم به هر حال یکی از فعالهای این رده بوده و فروش مناسبی تو سری P داشته ( که خوب باعث شده UIQ رو به سری های دیگه مثه W , G هم بیاره ) و ال جی هم با ویوتی تونست خودی نشون بده تو این رده...
نمیدونم جدیدا چرا اینقد آنتی نوکیا شدم...من چند وقت پیش به شدت میخواستم یه 6500 اسلاید نوکیا بخرم ولی وقتی تو کلوپ این فروم انتقادایی دیدم و بعد رفتم پاساژ علائدین تا آمار بیشتر بگیرم تو مغازه هایی که دست دووم داشتن دیدم اکثرشون 1-2 تا 6500 اسلاید دارن ! اونم واسه گوشیی که چند ماهه ارزون شده و خوب بیشتر فروششم تو همین چند ماه بوده وجود این همه دست دووم غیر طبیعی بود و به هر حال نهایتا فهمیدم چندان گوشی مناسبی نمیتونه باشه... یا مثلا در مورد گوشی های دیگه یی مثل 5610 و 5310 و ... هم تا بخوای میتونم از مشکلات سخت افزاری و نرم افزاریشون نام ببرم ( باور کنید اغراق نمیکنم ! ) ولی هیچوقت این موارد رو تو گوشی های سامسونگ ندیدم اگرم مشکلی بوده تک و توک بوده و اونم سراغ ندارم سامسونگ گوشی بزنه که مثلا دم به دقیقه ریست بشه یا دکمش بشکنه یا...
من فکر میکنم کنترل کیفی سامسونگ روی محصولاتش نسبت به حتی نوکیا خیلی بالاتره ! با اینکه 2 برابر نوکیا گوشی میزنه سالانه ولی باز کم نمیذاره تو کیفیت و کنترل های سخت و نرم افزاری... قیمتشم مناسبتر بوده ! فقط میدونین چرا نوکیا تا الان بالاتر از سامسونگ بوده ؟ واسه دیزاینش ! آره من میگم نوکیا بهتر از سامسونگ مردم جهان رو میشناسه ! خیلیا طراحی های با ظرافت کمتر نوکیا و طراحی های ساده تر و کلاسیک تر نوکیا رو میپسندن به طراحی های سامسونگ ! این چیزیه که خود منم میپسندم و واسه همینه تا حالا طرف سامسونگ نرفتم ! سامسونگ خیلی طراحیاش تکراری بود تا پارسال ! با اینکه به اعتقاد من زحمت خیلی بیشتری میکشه نسبت به نوکیا تو طراحیاش ولی نوکیا بهتر نتیجه میگرفت چون با سلیقه ی مردم نقاط مختلف جهان بهتر و بیشتر آشنا بود ! اما الان خیلی بهتر شده... سامسونگ دیگه نمیاد سالی 40-50 تا گوشی بده بیرون که 90% طرحاش کشویی های تکراری باشن... اعتقاد دارم داره بیشتر به سلایق مختلف توجه میکنه...هم تو سطح نرم افزار هم سخت افزار داره تنوع خیلی خوبی تو گوشیاش به وجود میاره... و نتیجشم میبینیم... شک ندارم با این روند جلوتر از اینی که هستم خواهد رفت و حقشم هست...!
ببخشید سرتون رو درد آوردم...

saman65
24-09-2008, 12:10
الان این گوشی جدیدش ( نایت افکتز ) که به نظر میرسه مشکلی نداشته باشه...
احتمالا کم کم دیگه گوشی هایی که به بازار میده بعد نایت افکتز این مشکل رو نداشته باشن ( حالت نرمالش که اینه )
هر چند دیره ولی واسه طرفدارای سامسونگ و کسایی مثه من که این رو یکی از مشکلات مهم سامسونگ میدونستن یه قدم به جلوئه :

تا جایی که میدونم سامسونگ رو سیمبین تاچ کار نمیکنه ! حالا البته دوستان سامسونگی بهتر میدونن...
...
خدا کنه مشکلی نداشته باشه.چون من خیلی به دیکشنری احتیاج دارم:19:
آره.تا حالا که کار نمیکرده.ولی به گفته امیر جان الان یکی از مهمترین پروژه های سامسونگ همینه.کار کردن روی سیمبیان تاچ...

S A M S U N G
24-09-2008, 12:21
نابخشوده جان ممنون بابت اطلاعات تکمیل و مفیدتون دوست عزیز .

سایت Cnet اولین سایتی بود که اعلام کرد سامسونگ بعد از i8510 داره روی سیمبیان سری 60 تاچ کار میکنه و احتمال داده بود که اوایل سال 2009 معرفی و وارد بازار بشه .

یه عکس Fake هم از منتشر شده .

مخلصیم .

Nabakhshoode
24-09-2008, 13:57
سایت Cnet اولین سایتی بود که اعلام کرد سامسونگ بعد از i8510 داره روی سیمبیان سری 60 تاچ کار میکنه و احتمال داده بود که اوایل سال 2009 معرفی و وارد بازار بشه .

ممنون بابت اصلاحت... فقط یه چیزی این اینترفیسی که نوکیا برای سیمبین سری 60 ( تاچ ) در نظر گرفته با سامسونگ فرق داره دیگه ؟ یعنی جدا دارن کار میکنن یا کار مشترکه ؟ ( البته اصولا تو یه همچین کارایی مثل زدن اینترفیس خیلی کم پیش میاد دوتا شرکت یکسان کار کنن ولی واسه اطمینان میپرسم )

یه مساله ییم که مشخصه اگه سری 60 تاچ رو سامسونگ میخواد اوایل سال آینده معرفی کنه پس تنها حالت ممکن اینه که از یه اینترفیسی مثل F480 استفاده کنه این گوشی ؟!

shutdown
24-09-2008, 14:56
از نظر سی پی یو چه طوریاست؟؟؟؟
اگه اطلاعاتی منتشر شده.........

R@R#M@N
24-09-2008, 16:05
امروز 24 ام هست
فردا باید معرفی بشه اگه خدا بخوات
ببینیم دومین گوشی سامی چیه !!

ravani_13
24-09-2008, 20:30
سامسونگ که همیشه خوش قول بوده امیدوارم این دفعه هم ............
__________________________________________________ ____________

{ NOKIA 5800 TOUCH } جدید ترین گوشی تاچ با سیستم عامل سیمبین >>> .

mahyarSAMSUNG
25-09-2008, 03:06
امضامون هم بیلبورد تبلیغاتی نکردیم مثله بعضیها ! هه هه

البته میدونم منظورت با من نبود ولی اینم میدونم با کی بودی . اون بیل بورد نیست . چون گوشیای سامسونگ کمی نا شناخته هستند و هیچ کس هم توی ایران فکر نمیکنه که سامسونگ همچین گوشی بزنه حتما باید مشخصات گوشی نوشته بشه ! ها ها

osmaan
25-09-2008, 10:40
خوب معرفی شد یا نه؟

S A M S U N G
25-09-2008, 14:29
M8800 بعد از پذیرائی که در لندن تدارک دیده شده به طور رسمی معرفی میشه .

موبایل ریویو و نسخه پیشرفته شده اینترفیس Widget در M8800 :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب اولین تغییر اینترفیس اینه که شما میتونین هر آیتمی رو که میخواین توی Widget قرار بدین ( محدودیتی مثل Omnia و F480 نداره )

تغییرات آب و هوا هم وابسته به موسسه ACuu هم توی صفحه اصلی خیلی عالی میشه دید .

اوتو روتیت هم که در عکس آخر کاملا مشخص .

همانطور که توی عکس زیر معلومه میشه Widget های مورد علاقه خودتونو بزارین روی صفحه بزارین :

منو و شماری گیری :

قابلیت تشخیص دست خط :

دفترچه تلفن و تنظیماتش :

رادیو :

بلوتوث :

با M8800 نقاشی بکشید :

صفحه کلید QWERTY :

عکسی از خود گوشی تا الان منتشر نشده .

موارد بیشتر با Translate :

shutdown
25-09-2008, 14:46
سیستم عاملش مشخص نشد؟؟؟؟
عجب منویی واسه بلوتوث داره..........مثل رادار هست.......شاید هم راداری باشه........چه باهال میشه..........
خوشم امد ولی چه کنیم که i900 مارو کشته

S A M S U N G
25-09-2008, 14:49
سیستم عامل نداره .

جاوا هستش . ولی فکر کنم از اون جاواهای Night Effect باشه .

مخلصیم .

S A M S U N G
25-09-2008, 15:42
اولین ویدیو ( Demo Tour ) این گوشی

پیشنهاد میکنم %100 ببینید . واقعا قشنگه .

شکل ظاهریش واقعا عالیه و امکاناتش مخصوصا اونجائی که گوشی کج میشه میره عکس بعدی !!!!!

فلاش گوشی رو دقت کنین چقدر قشنگ طراحی شده !!!

امیدوارم در واقعیت هم همینطوری باشه .

Ali_BlueBoy
25-09-2008, 16:13
سیستم عاملش مشخص نشد؟؟؟؟
عجب منویی واسه بلوتوث داره..........مثل رادار هست.......شاید هم راداری باشه........چه باهال میشه..........
خوشم امد ولی چه کنیم که i900 مارو کشته

منوی بلوتوث اف 480 هم راداریه یعنی موقعیت مکانی بلوتوث های دیگه رو می تونی پیدا کنی

S A M S U N G
25-09-2008, 17:59
خب مشخصه های دوربین Pixon رو Eldar روی سایت گذاشته :

1. دوربین 8 مگاپیکسل از نوع CMOS در ابعاد 1/3.2
2. زوم دیجیتال 16 برابر
3. فلاش LED
4. حالت ماکرو از 10 سانتی متری
5. تشحیص چهره و لبخند
6. ISO از 100 تا 1600
7. فاصله کانونی 4.6 mm, 2.4

خب با توجه به مشخصات بالا کاملا مشخص هستش که اپتیک و سنسور استفاده شده در Pixon با INNOV8 فرق داره .

دوربین گوشی مثل INNOV8 کاور لنز اتوماتیک داره .

اینترفیس دوربین هم شبیه Omnia هستش که 2 ستون کنار صفحه نمایش ظاهر میشه

Pixon هم GPS Receiver داره که Geotagging در دوربین قابل استفاده هستش .

مقایسه دوربین گوشیهای C905 با Pixon ( نسخه بتا ) > حالت ماکرو :

راست Pixon
چپ C905

فلاش > LED در مقابل Xenon :

راست C905
جپ Pixon

مقایسه دوربین INNOV8 با Pixon ( نسخه بتا )
راست INNOV8
جپ Pixon

واسه نسخه بتا میشه گفت عالی بوده .

و اما ویدیو !

وضوح و سرعتی که میشه با Pixon فیلمبرداری کرد :

رزواوشن 480×720 پیکسل با 30 فریم در ثانیه
رزولوشن 480×640 پیکسل با 30 فریم در ثانیه
رزولوشن 240×320 پیکسل با 120 فریم در ثانیه
Eldar معتقده Pixon در حالت بتا با C905 برایری میکنه و گفته در عکسها حتی روشنی و زنده بودن عکسهای Pixon بهتره .

ریویو دوربین این گوشی با Translate :

ادامه رویو و عکسهایی از خود گوشی بزودی !

S A M S U N G
25-09-2008, 18:31
خب اینم عکسهای Pixon :

R@R#M@N
25-09-2008, 18:55
امیر شیطونی نکن !!
این سی905 ه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی خشکله ها !!
مخصوصآ فلاش پشتش

^^ HAMID ^^
25-09-2008, 19:11
عکسها ی اون عروسکرو جا به جا گزاشتی .. عجب فلاش قدرتمندی داره c905 .. تو ماله سامسونگ که هیچی معلوم نیست (برید فول سایز ببینید).. تو اون عکس عروسک که دیگه تابلو.. بلور بودن عکس و میشه در همین سایز کوچیک دید .

saman65
25-09-2008, 22:37
خیلی قشنگه...

corey
25-09-2008, 22:47
فوق العادست قیمتش هم که مناسبه 550 یورو
فقط نمیدونم سامسونگ کی میخواد روی 8مگا پیکسلی هاش زنون بزاره

saman65
25-09-2008, 22:54
فوق العادست قیمتش هم که مناسبه 550 یورو
فقط نمیدونم سامسونگ کی میخواد روی 8مگا پیکسلی هاش زنون بزاره

آره.ولی led ش هم کم قدرتمند نیستا....
550 یورو میشه چند دلار؟؟؟

corey
25-09-2008, 22:58
آره.ولی led ش هم کم قدرتمند نیستا....خوشگلیش به 100 تا زنون می ارزه:31:
550 یورو میشه چند دلار؟؟؟
آره ولی زنون چیز دیگست
550 یورو میشه 800 دلار حدودا
راستی این الدر هم زیادی گیر میده ها تابلوئه عکس های c905 بهتره بعد میاد میگه با هم برابری می کنن

saman65
25-09-2008, 23:02
آره ولی زنون چیز دیگست
550 یورو میشه 800 دلار حدودا
راستی این الدر هم زیادی گیر میده ها تابلوئه عکس های c905 بهتره بعد میاد میگه با هم برابری می کنن
اگه زنون و led با هم باشن آره.اما اگه یکیش باشه من led رو ترجیح میدم.:31:

corey
25-09-2008, 23:11
اگه زنون و led با هم باشن آره.اما اگه یکیش باشه من led رو ترجیح میدم.:31:
منم تا چند ماه پیش زنون به led ترجیح میدادم اما از زمانی که قطعی برق زیاد شده led بیشتر دوست دارم

ولی فیلم برداریش منو کشته دیگه ته فیلم برداریه خاک بر سر سونی اریکسون بکنن که روی کمرافونش فیلم برداری vga نمیزاره بعد میاد روی اکسپریا قرار میده

راستی 10 نوامبر هم این گوشی وارد بازار میشه

saman65
25-09-2008, 23:16
منم تا چند ماه پیش زنون به led ترجیح میدادم اما از زمانی که قطعی برق زیاد شده led بیشتر دوست دارم

ولی فیلم برداریش منو کشته دیگه ته فیلم برداریه خاک بر سر سونی اریکسون بکنن که روی کمرافونش فیلم برداری vga نمیزاره بعد میاد روی اکسپریا قرار میده

راستی 10 نوامبر هم این گوشی وارد بازار میشه

آره.واقعا فیلم برداریش عالیه...

S A M S U N G
25-09-2008, 23:24
WVGA با 30 فریم در ثانیه ! فکر کنم اولین گوشی باشه که این فیلمبرداری رو داره .

سامسونگ بیشتر از INNOV8 روی دوربین و صدای این گوشی کار کرده ... سری M سری Multimedia هستش ، نسخه آپدیت درایور جدید دورینش دیدن داره !

فلاشش واقعا خوشگله .

میشه گفت آپدیت شده F480 شده Pixon .

Ali_BlueBoy
26-09-2008, 00:03
با توجه به فیلم برداریش فلش ال ئی دی رو باید براش میزاشتن ولی اگه یه زنون هم بغلش بود بهتر بود..

corey
26-09-2008, 00:09
بهترین گوشی بازار برای کسی که سیستم عامل نمیخواد

ولی به نظرم f480 خشگل تره راستش هفته دی میخواستم f480 بخرم ولی با اومدن این گوشی دودل شدم!!!!!!!!!

saman65
26-09-2008, 00:22
بهترین گوشی بازار برای کسی که سیستم عامل نمیخواد

ولی به نظرم f480 خشگل تره راستش هفته دی میخواستم f480 بخرم ولی با اومدن این گوشی دودل شدم!!!!!!!!!

نظر منم همین بود.ولی با نداشتن wi fi و gps نظر من عوض شد:41:
من که همون kc910 رو میگیرم...چون بی نهایت به wi fi و gps احتیاج دارم...

S A M S U N G
26-09-2008, 00:51
دوستان ، Eldar توی رزولوشنهای این گوشی نوشته Wide با رزلوشنهای 3264х1960 و 400x240 پیکسل !

منتظور از Wide چی هستش ؟ یعنی وسیع عکسهارو نشون میده ؟

ممنون

corey
26-09-2008, 01:09
نظر منم همین بود.ولی با نداشتن wi fi و gps نظر من عوض شد:41:
من که همون kc910 رو میگیرم...چون بی نهایت به wi fi و gps احتیاج دارم...

ولی نه برای کسی که به wi fi و gps نیازی نداره و من نیازی به اینها ندارم

ضمنا تو ایران سامسونگ خیلی جاافتاده تر نسب به ال جی هست اگه گوشی ال جی دستت باشه بگی 800تومن ---- همه بهت میخندن و ضمنا موقع فروختن اذیت میشی ولی سامسونگ وضعیتش بهتره

saman65
26-09-2008, 01:40
ولی نه برای کسی که به wi fi و gps نیازی نداره و من نیازی به اینها ندارم

ضمنا تو ایران سامسونگ خیلی جاافتاده تر نسب به ال جی هست اگه گوشی ال جی دستت باشه بگی 800تومن خریدم همه بهت میخندن و ضمنا موقع فروختن اذیت میشی ولی سامسونگ وضعیتش بهتره

ایران آره.ولی اینجا ...:31:

mahyarSAMSUNG
26-09-2008, 01:48
خوب مثل اینکه معرفی رسمی هم شد از طرف جی اس ام آرنا . نفهمیدن سیستم عامل داره یا نه :

The Samsung M8800, be it Bresson or Pixon, is the second 8 megapixel handset by Samsung, following the Symbian-powered Samsung i8510 INNOV8. The Samsung M8800 however is not a smartphone and has no keyboard but a 3.2-inch touchscreen display. The Samsung M8800 has the same TouchWiz interface as the Samsung Omnia and Samsung F480 Tocco, however this time they've added a Weather and Google widgets.

Quad-band GSM, tri-band HSDPA
107.9x54.6x14.9mm, 110 g
3.2-inch touch screen display (240 x 400 pixels)
8 megapixel camera, auto focus, face recognition with smile detection and blink detection, WDR (wide dynamic range), ASR (advanced shake reduction), GPS geotagging, ISO 1600, WVGA (720x480 pixels) and VGA (640 x 480 pixels) @30fps video recording
Built-in GPS receiver
Accelerometer
DivX playback
FM radio with RDS

microSD card slot
Bluetooth
Landscape virtual QWERTY keyboard
Handwriting recognition
ShoZu integration - direct image and video upload
Office document viewer

ali racer
26-09-2008, 01:52
گوشی خوبیه
ولی کاش سیمبین بود و فلاش زنون داشت !!

از سامسونگ تعجب میکنم چرا این مدل وای فای ساپورت نیست !؟؟؟

S A M S U N G
26-09-2008, 01:55

خب ریویو کامل این گوشی رو Eldar روی سایت گذاشت.

توی پک گوشی :

باتری 1000 میلی آمپر با 5 ساعت تاک تایم و 260 ساعت آماده به کار .
هدفون 3.5 میلیمتری + آداپتور تبدیل
شارژر
کابل USB
1 گیگ مموری کارت
دفترچه
گوشی
خب طبق گفته Eldar از به بعد کمرافون های سامسونگ از سال 2009 به بعد تحت نام Pixon معرفی میشن که میشه گفت M8800 اولین گوشی از خانواده PIXON هستش .

اندازه گوشی 107.9х54.6х13.8 میلیمتر هستش که با دوربین ضخامتش به 15 میلیمتر افزایش پیدا میکنه .

وزن گوشی 124 گرم هستش که بیشتر بخش گوشی از فلز ساخته شده .

مقایسه با iPhone :

مقایسه با INNOV8 :

مقایسه با C905 :

مقایسه با N85 :

جنس بدنه گوشی از فلز ضد خش ساخته شده .

رنگهای گوشی : مشکی ، نقره ائی ، قرمز

صفحه نمایش گوشی در اندازه 3.2 اینچ با رزولوشن 400×240 پیکسل و قابلیت نمایش 256 هزار رنگ ساخته شده .

از بلوتوث و USB 2.0 استفاده میکنه .

110 مگابایت حافظه داخلی داره که قابلیت ارتقاء تا 32 گیگابایت توسط کارتهای microSD رو بدون مشکل اجرا میکنه .

پشتیبانی جاواش راحتتر شده و بدون نیاز به کد میشه جاوا رو نصب کرد حتی تو مموری کارت ، ولی محدودیت جاوا داره و جاواهای بیشتر 1 مگابایت رو اجرا نمیکنه . که شاید در نسخه اصلی بیشتر بشه .

ریویو کامل و دقیق Eldar Murtazin با Translate :

مخلصیم .

shutdown
26-09-2008, 01:55
بسیار عالی...............راستی علی بهتره امضا رو عوض کنی ...................دی
من که کلی دارم با سامسنگ حال می کنم .........البته جدیدا............چون داره بازار رو ...........میره.....دی

R@R#M@N
26-09-2008, 13:08
ای بابا
چه گندی زد سامسونگ باز !!
وای فای نداره !! بیچاره سامان چه نخشه ها کشیده بود =))
Wvga که دبلیو مخفف واید هست
یعنی عریض !!
عکسهای واید هم یعنی اینکه طولشون بیشتر از طول عکسهای معمولی هست !!

S A M S U N G
26-09-2008, 13:16
به نظر من اگه Wi-Fi و GPS میذاشت روی این گوشی گند میزد نه الان !

با وجود Omnia و INNOV8 که خیلی وقت نیست وارد بازار شدن ، اگه این گوشی امکانات بالاتری از این 2 تا داشت مطمئنا فروش اون 2 گوشی میومد پایین .

این گوشی نمونه تکمیل شده F480 هستش که توی کره به اسم Haptic 2 عرضه شده ( بدون دوربین 8 ) ولی نسخه جهانیش دوربین 8 داره .

به نظر من این گوشی به درد کسانی میخوره که امکانات Mulitimedia واسشون مهمه . مثل دوربین ، صدا ، زیبائی ، راختی کار .

در ضمن 3G با HSPDA هم چیز کمی نیست که بشه ازش گذشت !

مخلصیم

Maziar_69
26-09-2008, 14:26
درسته.
به نظرم سامسونگ بهترین کاری که میتونست بکنه انجام داد.
اینجوری هم امنیا فروش میره به خاطر ویندوز بودنش. هم I8510 فروش میره واسه سیمبین بودنش و هم این گوشی فروش میره به خاطر اینترفیس و دوربین و تاچ بودنش.

مرسیییی سامسونگ....

R@R#M@N
26-09-2008, 16:26
آره خب
ولی خداییش این وشی با این عظمت و ال سی دی و... باید وای فای رو میداشت حداقلش
باز جی پی اس نمیذاشت یه چیزی

Maziar_69
26-09-2008, 18:32
به نظر من اگه Wi-Fi و GPS میذاشت روی این گوشی گند میزد نه الان !

البته امیر جان GPS رو داره ها...
فقط Wi-Fi نداره...

S A M S U N G
26-09-2008, 22:48
خب اولین عکس تبلیغاتی این گوشی منتشر شده ، ولی هنوز به ظور رسمی معرفی نشده .

فلاشش LLED هستش ( مثل INNOV8 )گ
سیستم صدای SRS 5.1 داره .
سیستم لرزشگیر دست پیشرفته در دوربین .
Photo Browser هم اگه توی اون فیلم تبلیغاتی دیده باشین خیلی جالبه گوشی رو که کج کنی میره عکس بعدی !

اینم عکسش ( یه کم سایزش بزرگه ، ریسایز کنم چیزی ازش معلوم نیست )

مخلصیم .

osmaan
26-09-2008, 23:25
اگه قیمتش خوب باشه خریدن داره ها
نمی دونم چرا یهو از سیتم عامل دارا بدم اومد

Maziar_69
26-09-2008, 23:26
این صدای Srs 5.1 کاناله که داره مخصوص هدفونه یا اسپیکر یا هردو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا چیز خفنیه ولی چون ویندوز نداره مجبوریم همون امنیا رو بگیریم...

S A M S U N G
26-09-2008, 23:33
3 ویدیو جدید از PIXON :

gmt325gh
26-09-2008, 23:51
خیلی جالبه که تو اون تبلیغه میگه SRS=Surround Sound System ....
خدایی خیلی سوتیه !!!!!

mahyarSAMSUNG
27-09-2008, 01:43
آره خب
ولی خداییش این وشی با این عظمت و ال سی دی و... باید وای فای رو میداشت حداقلش
باز جی پی اس نمیذاشت یه چیزی

درسته که نداشتم وای فای نقص محسوب میشه ولی جی پی اس مهم تر از وای فای . جی پی اس رو بدون درد سر میشه استفاده کرد ولی همین وای فای . من هنوز نتونستم ازش استفاده کنم چون همه پسورد میخواد .

mahyarSAMSUNG
27-09-2008, 01:46
گوشی خوبیه
ولی کاش سیمبین بود و فلاش زنون داشت !!

از سامسونگ تعجب میکنم چرا این مدل وای فای ساپورت نیست !؟؟؟

به نظر من دیگه گفتن این حرفها درست نیست . همه میگفتند چرا آی 8510 فلاش زنون نداره ولی اگه داشت دیگه کی میرفت سراغ ام 8800 ؟ به نظر من که سامسونگ توی فکر سومین 8 مگی هم هست . :8:

danial_crazy
27-09-2008, 03:30
به نظر من دیگه گفتن این حرفها درست نیست . همه میگفتند چرا آی 8510 فلاش زنون نداره ولی اگه داشت دیگه کی میرفت سراغ ام 8800 ؟

اونوقت این یعنی چی!!
مگه 8800 زنون داره اونوقت!:31:
جملت معیوبه!!

R@R#M@N
27-09-2008, 13:29
درسته که نداشتم وای فای نقص محسوب میشه ولی جی پی اس مهم تر از وای فای . جی پی اس رو بدون درد سر میشه استفاده کرد ولی همین وای فای . من هنوز نتونستم ازش استفاده کنم چون همه پسورد میخواد .
شما نتونستی استفاده کنی !! من نتونستم استفاده کنم !! کلآ ایران نتونسته استفاده کنه
ولی مگه سامسونگ ایران واسش مهمه !! توی خارج وایرلس هست هم مجانی و هم اینکه آی اس پی ها وایرلس دارن و پولی میدن
در ضمن میشه بپرسم شما که از جی پی اس گوشی استفاده میکنی چیکار میکنی ؟؟
تو خیابون روشن میکنی رو نقشه خودتو میبینی :دی ؟؟؟ =)) ؟؟

به نظر من دیگه گفتن این حرفها درست نیست . همه میگفتند چرا آی 8510 فلاش زنون نداره ولی اگه داشت دیگه کی میرفت سراغ ام 8800 ؟ به نظر من که سامسونگ توی فکر سومین 8 مگی هم هست .
مهیار جون کسی که سیمبین رو بخواد در هر صورت میرفت آی 8510 رو میگرفت !! چه بهتر بود که زنون داشت (آخه کمرا فون هست)

S A M S U N G
27-09-2008, 14:09
HSPDA هم هزینه کمتری داره و هم مصرف باتری رو میاره پایین .

تا اونجائی که من میدونم سامسونگ اعتقاد داره Wi-Fi روی اسمارت فون کاربرد بیشتری داره .

سومین 8 مگاپیکسلی سامسونگ بزودی معرفی میشه ( سیمبیان سری تاچ )

اینم نظر Eldar در مورد فلاش :

In many ways and situations a LED flash is a superior choice to a Xenon unit, especially when shooting from several meters away. On the other hand, Xenon flash modules fare much better when it comes to close-ups..

mahyarSAMSUNG
27-09-2008, 17:58
گفتم این سامسونگ توی فکر سومین هم هست . فکر کنم دیگه اون زنون داشته باشه

ali racer
27-09-2008, 20:48
به نظر من دیگه گفتن این حرفها درست نیست . همه میگفتند چرا آی 8510 فلاش زنون نداره ولی اگه داشت دیگه کی میرفت سراغ ام 8800 ؟ به نظر من که سامسونگ توی فکر سومین 8 مگی هم هست . :8:
مهیار خودت میدونی که من آدم بهانه گیری نیستم
اگرم بهانه بگیرم از سونی اریکسون میگیرم نه سامسونگ:31:

8800 نه سیمبین داره نه ویندوز موبایل
بنابراین کمرا فون سامسونگ هستش

وکمرا فون باید فلاش زنون داشته باشه

گفتم این سامسونگ توی فکر سومین هم هست . فکر کنم دیگه اون زنون داشته باشه

اگه 8 مگی دیگری هم باشه
یا سیستم عامل داره که جلوی فروش 8510 یا اومنیا رو میگیره

یا بیسیستم عامل با فلاش زنون هستش
که اون جلو فروش 8800 رو میگیره !!!

S A M S U N G
27-09-2008, 21:23
من شخصا خودم فلاش LLED رو ترجیح میدم . با اون فیلمبرداری تکی که PIXON داره حتی اگه یه فلاش LED + فلاش زنون هم میذاشت نمیتونست جوابگو این باشه .

همینطور که توی گوشیهای جدید نوکیا هم میشه دید ( N85 و N79 )

خیلی گفتم ولی مگه ما فقط تو شب زندگی میکنیم و فقط توی شب عکس میگیریم ؟ فلاشش به نظرم بد هم نیست عکساشو با C905 نگاه کنین . تازه نشخه بتا هستش .. نسخه اصلی کیفیت عکس بهتر هم میشه .

مطمئن باشین اگه 8 بعدی سامسونگ سیستم عامل داشته باشه به این زودی به بازار نمیاد . تا 5800 نوکیا بیاد چند وقت بعدش سامسونگ معرفی میکنه و تا اون موقع INNOV8 و Omnia فروششون رو کردن و نیاز به آپدیت شدن دارن که میشه تاچ سامسونگ .

مخلصیم .

saeidsmxo
27-09-2008, 22:59
احتمالا" زوم اپتيک هم بايد داشته باشه. که خيلي متنوع ميشه.

ali racer
27-09-2008, 23:31
احتمالا" زوم اپتيک هم بايد داشته باشه. که خيلي متنوع ميشه.

زوم اپتیکال خوبه ولی تا به حال گوشی هایی که زوم اپتکال داشت نتونستن مشکل کم کردن کیفیت رو در هنگام زوم
حل کنن مثل ان93 و جی810

من شخصا خودم فلاش LLED رو ترجیح میدم . با اون فیلمبرداری تکی که PIXON داره حتی اگه یه فلاش LED + فلاش زنون هم میذاشت نمیتونست جوابگو این باشه .

همینطور که توی گوشیهای جدید نوکیا هم میشه دید ( N85 و N79 )

خیلی گفتم ولی مگه ما فقط تو شب زندگی میکنیم و فقط توی شب عکس میگیریم ؟ فلاشش به نظرم بد هم نیست عکساشو با C905 نگاه کنین . تازه نشخه بتا هستش .. نسخه اصلی کیفیت عکس بهتر هم میشه .

مطمئن باشین اگه 8 بعدی سامسونگ سیستم عامل داشته باشه به این زودی به بازار نمیاد . تا 5800 نوکیا بیاد چند وقت بعدش سامسونگ معرفی میکنه و تا اون موقع INNOV8 و Omnia فروششون رو کردن و نیاز به آپدیت شدن دارن که میشه تاچ سامسونگ .

مخلصیم .
بهترین گزینه به نظرم یک فلاش ال ایی دی به همراه فلاش زنون هستش

shutdown
27-09-2008, 23:33
هنوز دعوا سره فلاش هست..........یه فلاش داره حالا هر چی....خدا بزرگه........دی

saman65
28-09-2008, 03:46
HSPDA هم هزینه کمتری داره و هم مصرف باتری رو میاره پایین .

تا اونجائی که من میدونم سامسونگ اعتقاد داره Wi-Fi روی اسمارت فون کاربرد بیشتری داره .

سومین 8 مگاپیکسلی سامسونگ بزودی معرفی میشه ( سیمبیان سری تاچ )

اینم نظر Eldar در مورد فلاش :

In many ways and situations a LED flash is a superior choice to a Xenon unit, especially when shooting from several meters away. On the other hand, Xenon flash modules fare much better when it comes to close-ups..

معلوم نیست این سومی کی معرفی بشه؟؟؟:19:
چون سیمبیانه حتما wi fi رو هم داره...

Nabakhshoode
28-09-2008, 11:13

خوب اگه سیمبین تاچ باشه با توجه به تنوعی که تو سیستم عاملهای این 3 تا وجود داره و تنوع احتمالی تو ظاهرشون حتی همزمانم با هم تو بازار باشن فکر نمیکنم تاثیر خاصی تو فروششون بذاره... همین یه سال اخیر تعداد زیادی 5 مگی رو با فاصله زمانی نسبتا کم به بازار فرستاد... مثه G810 و G800 و U900 و F480 و اومنیا و... ولی اگه دقت کنین هم تو رنج قیمتهای مختلف هستن هم از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری هر کدوم دنیای خودشونو دارن و اشتراک چندانی ندارن ! خوب میبینیم همشونم پر فروشن !
من فکر میکنم با توجه به تنوع سخت افزاری سامسونگ ( تو گوشی های 1.5 سال اخیرش ) و همینطور تنوع سیستم عاملها و پلتفرماش و تنوع در قیمت گوشیاش و انواع و اقسام اینترفیس ها ( واسه هر گوشی یه اینترفیس !!! ) سامسونگ اگه 10 تا گوشی 8 مگی رو هم تو یه روز رلیز کنه باز فروش خوبی خواهند داشت... ولی خوب طبیعت بازار و منطقی بودن فروش و پخش کردن گوشی های پرفروش در فصلایه مختلف سال باعث میشه سامسونگم یه فاصله یی رو بین به بازار فرستادن گوشی هاش قرار بده...

S A M S U N G
29-09-2008, 20:22
بالاخره PIXON معرفی رسمی شد .

Samsung PIXON M8800

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] NpbWcvMDgvMDkvc2Ftc3VuZy1tODgwMC1waXhvbi9iaWcuanBn

امکانات قطعی این گوشی زیبا :

صفحه نمایش 3.2 اینچ با رزولوشن 400×240 پیکسل و قابلیت نمایش 256 هزار رنگ و تاچ

دوربین دیجیتال 8 مگاپیسکل با قابلیت اتوفوکوس ، فلاش LLED ، تشخیص چهره - لبخند - چشمک ، لرزشگیر دست پیشرفته ASR ، پانورامای خودکار ، ویدیو با وضوح WVGA با 30 فریم در ثانیه و VGA با 30 فریم در ثانیه و QVGA با 120 فریم در ثانیه ، geo-tagging

3G

خطوط اینترنت پرسرعت HSPDA با سرعت 7.2 مگابایت در ثانیه

اینترفیس کامل شده TouchWiz

Widget های آنلاین ( News, weather, stock )

مرورگر تصویر وابسته به شتابسنج ( Accelerometer Sensor, Tilt and flip, Sorting by Face/Time/Color/Folder )

قابلیت پخش فرمتهای ویدیوئی DivX و Xvid

200 مگابایت حافظه داخلی

قابلیت ارتقاء حافظه تا 8 گیگابایت توسط کارتهای microSD

سیستم صدای انحصاری سامسونگ DNSe یا ( Digital Natural Sound engine )

GPS Receiver با پشتیبانی A-GPS

سیستم صدای پیشرفته SRS Virtual 5.1CH

TV Out

باتری 1000 میلی آمپر با تاک تایم 3 ساعت و 40 دقیقه و آماده به کار 260 ساعت

ضخامت 13.8 میلیمتر و وزن 121 گرم

تاریخ عرضه » اواسط اکتبر ، اولین کشور عرضه این گوشی فرانسه ، قیمت اولیه گوشی 550 یورو ( 800 دلار آمریکا )

به نظرم یه مجموعه کامل واسه دوستداران تاچ هستش .

اینم از انتشارات سایتهای موبایل ایران !

shutdown
29-09-2008, 20:51
فکر کنم ایران تو تحریم هست اطلاعات بقیا سایت ها بهشون اشتباه میرسه.................واقعا دی...........ههههههههههههههههه

saman65
29-09-2008, 21:57
کم کم دارم وسوسه میشم بیخیال wi fi شم.ولی آخه مگه میشه؟؟؟(الان با wi fi free دانشگاه دارم این پست رو میدم.مگه میشه بیخیالش شم:19:)

shutdown
29-09-2008, 22:31
کم کم دارم وسوسه میشم بیخیال wi fi شم.ولی آخه مگه میشه؟؟؟(الان با wi fi free دانشگاه دارم این پست رو میدم.مگه میشه بیخیالش شم:19:)
i900 بگیر.....تو ........بدون wi fi بهت میخندن...........اگه ایران بودی یک چیزی اما اونجا باید داشته باشی......امنیا هم فقط دوربین با 2 چیز دیگه کم داره دیگه...........بگیرش امنیا رو

saman65
30-09-2008, 01:52
i900 بگیر.....تو ........بدون wi fi بهت میخندن...........اگه ایران بودی یک چیزی اما اونجا باید داشته باشی......امنیا هم فقط دوربین با 2 چیز دیگه کم داره دیگه...........بگیرش امنیا رو

آره والا.گوشیت 8 مگاپیکسل دوربین داشته باشه.اون همه امکانات.بعد یه wi fi که N91 هم داره نداشته باشه....
من به سیستم عامل احتیاج زیادی ندارم.یه گوشی جاوا کارم رو راه میندازه.که بشه روش یه دیکشنری نصب کرد و چند تا فایل pdf خوند.به دوربین هم خیلی احتیاج دارم...واسه همین قید امنیا رو زدم(فیلم برداری واسم مهمه...) و فکر میکنم بهترین گزینه واسم kc910 ه.:دی(چون تاچ بودن هم خیلی واسم مهمه)

mahyarSAMSUNG
30-09-2008, 02:03
یکی نیست به اون جی اس ام .آی آر بگه وقتی نوشتی صفحه لمسی نداره با چی میخوای گوشی رو کنترل کنی ؟!!!! با اون دوتا دونه دکمه ؟ اصلا مگه میشه صفحه به اون بزرگی لمسی نباشه ؟!!!

ولی باتریش یه خورده ضایع کرد . البته بالاترین فیلم برداری رو این گوشی داره .

S A M S U N G
01-10-2008, 17:50
Preview جدید این گوشی زیبا در PhoneArena

عکسهای گرفته شده با نسخه بتا PIXON :

فول سایز :

فول سایز :

فول سایز :

لینک اصلی :

S A M S U N G
10-10-2008, 22:25
ریویو جدید PIXON در PhoneArena .

امتیاز PhoneArena به این گوشی 9 از 10 !!!

فونت اینترفیسش خیلی خوشگله .

Dvix و XviD در PIXON

s-a-l-i-m
10-10-2008, 23:28
تو همین روزها باید ریلیز شه ؟؟؟

S A M S U N G
11-10-2008, 09:45
سایت Play.com قیمت این گوشی + تاریخ ریلیز .

یه نکته جالب در ریویو PhoneArena دیدم که خیلی واسم جالب بود .

نوشته شده اولین گوشی هستش که در زمینه MultiMedia با آیفون رقابت میکنه .

عکسهایی که باهاش گرفتن حتی از INNOV8 و KC910 هم بهتره .

حتی به این گوشی جایزه هم دادن !

s-a-l-i-m
11-10-2008, 22:39
من تازه اون قابلیت این گوشی رو دیدم که وقتی کج می کنی میره عکس بعدی............واقعا زیباست.........

R@R#M@N
11-10-2008, 23:48
370 یورو :o
بابا یعنی 400 500 تومن خودمون :!!
بیخیال !!
مطمئنید ؟؟

S A M S U N G
12-10-2008, 00:05
البته قیمت بالا به یورو نیست و به پوند هستش .

میشه حدود 625 هزار تومن .

actooor
12-10-2008, 14:22
این گوشی به این شاخی جی پی اس نداره؟؟؟
چه چیزه این گوشی از ای8510 کمتره؟؟؟

s-a-l-i-m
12-10-2008, 14:49
نه actoor جان........از نظر من که خیلی سر تره

S A M S U N G
23-10-2008, 22:11
ریویو جدید و کامل Pixon :

corey
23-10-2008, 22:35
حیف این گوشی زیبا که با این همه امکانات wi fi نداره!!!!!!!!!!!

اینترفیس پیکسون خیلی شبیه به امنیا هست و بر خلاف f480 پیکسون قلم هم داره
دوربینش که عالیه و صداش هم از gsmarena خیلی خوبگرفته و از آیفون و f480 نمره بهتری گرفته

توی عکس های gsmarena عکس های renior و c905 خیلی شبیه به هم هست و رنگ های پیکسون با این 2تا متفاوته حالا معلوم نیست کدوم طبیعی تره ولی به نظرم عکس های c905 و renior طبیعی تر هستن و رنگ های پیکسون جذاب تر
در کل بر خلاف 5 مگاپیکسلی ها که تفاوت کیفیت بینشون فاحش بود رقابت بین 8مگا پیکسلی ها خیلی نزدیکه

Maziar_69
24-10-2008, 10:25
ریویو این وشی در جی اس ام آرنا قرار گرفت...

mahyarSAMSUNG
24-10-2008, 11:02

اینم از خوبی های گوشی

3.2" 256K-color TFT LCD touchscreen display of WQVGA resolution
8 megapixel autofocus camera with LED flash and lens protection
Camera geo-tagging, auto-panorama shot, face, smile and blink detection, advanced shake reduction
WVGA video recording at 30fps
Slimmest 8MP phone
3G with HSDPA support
Quad-band GSM support
GPS receiver
microSD card slot
DivX, XviD and MP4 video player
SRS (Surround Sound System) Virtual 5.1CH
TV out functionality
FM radio with RDS
Bluetooth and USB v2.0
200 MB internal memory
Landscape on-screen virtual QWERTY keyboard
Accelerometer sensor
Multitasking
Office document viewer
ShoZu integration (direct image and video uploads)

اینم از بدیهای گوشی

No Wi-Fi, GPS for geotagging only
Stylus as dongle only, no stylus compartment
Camera performance well below Samsung i8510 INNOV8 standard
No smart dialing

gmt325gh
14-12-2008, 11:00
در مورد اون ریویوی قدیمی gsm arena بیاین اصلاحش کنین بابا اون مال هزار سال پیش بود الان که ریلیز شده مشکلات دوربینش حل شده .

بدونه گارانتیش که الان هست تو بازار حدودای 700 تومن ..... مایکروتل تو برنامش نیست که وارد کنه ؟؟؟
کسی خبری نداره ؟؟؟

s-a-l-i-m
14-12-2008, 14:05
این گوشی باید به 470 برسه و خیلی افت می کنه این گوشی......چون خریدارانش هم خیلی نیستند زودتر باید بیاد پایین

metapex
19-01-2009, 18:07
از بچه ها کسی این گوشی رو نخریده بیاد یه کم در موردش توضیح بده؟ به خصوص در مورد باتریش؟ من میخوام اینو برای خواهرم بخرم بین انتخاب اینو و امنیا موندم. کسی میتونه راهنمایی کنه؟ مهمترین نکته منفیش برای من نداشتن حافظه داخلی بالا مثل امنیا و قیمت بالاش هست.

S@nti@go_s&k
20-01-2009, 10:46
قیمتش به 540 هم رسید............:27::11:

mahdistar
20-01-2009, 13:42
البته این قیمت رو با گارانتی معمولی تو یه سایتی دیدم.درسته سانتیاگو جان.یا نه با گارانتی مایکروتل قیمتش 540؟؟

mahdistar
20-01-2009, 13:47
از بچه ها کسی این گوشی رو نخریده بیاد یه کم در موردش توضیح بده؟ به خصوص در مورد باتریش؟ من میخوام اینو برای خواهرم بخرم بین انتخاب اینو و امنیا موندم. کسی میتونه راهنمایی کنه؟ مهمترین نکته منفیش برای من نداشتن حافظه داخلی بالا مثل امنیا و قیمت بالاش هست.

metapex عزیز مگه گوشی رم نداره که شما حافظه داخلیه کم اون رو نکته منفی تلقی میکنی؟تازه کم که نیست 200مگ....رمشم که خدا بده برکت تا 8گیگ ساپورت میکنه دیگه چی میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در ضمن در مورد باطریشم شک نکن.باطری گوشی من که 800 آمپره من راضیم.دیگه چه برسه به اون که 1000آمپره...

S@nti@go_s&k
20-01-2009, 13:50
البته این قیمت رو با گارانتی معمولی تو یه سایتی دیدم.درسته سانتیاگو جان.یا نه با گارانتی مایکروتل قیمتش 540؟؟
سلام.............
ماکروتل هنوز وارد نکرده
این گارانتی معمولی بهتر بگم بدون گارانتیه

gmt325gh
20-01-2009, 23:03
اگه وایفای هم داشت دیگه حرف نداشت .....

Bahador.p
20-01-2009, 23:36
سلام آقا از لحاظ رم خوردن نگران نباش یکی از دوستام داره روش 16gb گوشی خودمو گذاشتم راحت خوند اصلا مشکل نداشت دستم گرفتم گوشی خوش استیل و راحتی بود من خوشم اومد فقط 2مشکل داشت اونم فلش گوشی بود خیلی خراب بود یعنی برای یک 8مگاپیکسلی کم بود و اینکه جک 3.5 برای صدا نداشت همون فیش های قبلی سامسونگ در کل گوشی خوبی بود من از فیلم برداریش خیلی خوشم اومد

shahab_f
22-01-2009, 15:22
کسی می دونه از لحاظ نصب برنامه جاوا چطوره ؟امیدوارم بازم مثه اف 480 نباشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احمدصالح پور
22-01-2009, 15:42
تو مشخصات گوشی که زده مکالمه مدوام 3ساعت و 40دقیقه بنا براین فکر نمیکنم باطریش چندان تعریفی داشته باشه ...تا نظر دوستان چی باشه .......

mahyarSAMSUNG
23-01-2009, 02:00
farsi nadaram .

baraye d600 yadame neveshte bood 7 saat talk time dar soorati ke man roozi 2 bar sharjesh mikaradam! ziad be in moshakhassate batri deghghat nakon . chon toye har keshvar taghir mikone !

gmt325gh
23-01-2009, 11:22
از لحاظ نصب برنامه هیچ مشکلی نداره و یه سیستم مشابه با سونی اریکسون برای نصب و کارکردن جاوا روش گذاشتن و خیالت راحت.

از لحاظ باتری فقط بستگی داره به اینکه کسی که ازش میخری از کجا وارد کرده باشه ، به عنوان مثال i8510 که رو بعضیها باتری 1200 هست رو بعضی دیگه 1000.
ولی به طور کلی این گوشی مشکل باتری نداره.

shahab_f
29-01-2009, 20:48
ببینم ، اصلا چن نفر تو این تاپیک گوشی رو خریدن ؟

hotaxis
04-02-2009, 15:02
اگه کسی این گوشی رو خریده میشه درموردش توضیح بده ،باطریش چطوره عکسهایی که گرفتید کیفیتش چطوره صداش چطوره داخل جعبش چیا هست کابل یو اس بی روش هست؟
چون امروز قیمت گرفتم با گارانتی ماکروتل 520 بود.

gmt325gh
06-02-2009, 10:40
خیلی جالبه که این گوشی رو هیچکس تو پی30 نداره !!!
کلا تو ایران (و خارج) از این گوشی کم استقبال شد .... در حالی که از لحاظ امکانات خیلی کامل و بی عیب و نقصه ، اون کسایی هم که خریدنش ازش راضین.

hotaxis
06-02-2009, 11:41
خیلی جالبه که این گوشی رو هیچکس تو پی30 نداره !!!
کلا تو ایران (و خارج) از این گوشی کم استقبال شد .... در حالی که از لحاظ امکانات خیلی کامل و بی عیب و نقصه ، اون کسایی هم که خریدنش ازش راضین.

دوست عزیز کی خریده که ازش راضیه،متاسفانه نه توی این سایت نه توی موبایلستان هنوز کسی این گوشی رو ازش اطلاعات تجربیشو نگذاشته.. خوب طبیعی هم هست که استقبالی نشه چون رقیب این گوشی kc910 ال جی خیلی کامل تر از این هست و ارزون تر...

gmt325gh
06-02-2009, 11:49
دوست عزیز کی خریده که ازش راضیه
ایران رو نگفتم.

خوب طبیعی هم هست که استقبالی نشه چون رقیب این گوشی kc910 ال جی خیلی کامل تر از این هست و ارزون تر...
تو ایران بله ، ارزونتره اونم به خاطر استقبال بیشتر ازش و فروش بیشترشه ، وگرنه قیمت جهانی پیکسون ارزونتر هست.
رنوار ایرادات خاص خودش رو داره ، که از همه مهمتر اینترفیس و فلش دوربینش هست.

shahab_f
08-02-2009, 18:08
رقیب این گوشی kc910 ال جی خیلی کامل تر از این هست و ارزون تر...
ارزون تر که آره اما طبق چه چیزی میگین کاملتره؟ اونم "خیلی"؟

S@nti@go_s&k
08-02-2009, 18:57
سلام........
درسته من با 2 تاش کار کردم به هیچ وجه رنوار نمیتونه کامل تر باشه البته از پیکسون پایین تر نیست رنوار
تقریبا در یه حد هستند
تو قیمت با هم تفاوت دارن (البته اونقدر هم نیست) به نظر من این 2 تا گوشیو نباید با هم مقایسه کرد چون هر دو گوشی گوشی های کاملی هستن

xpix
08-02-2009, 21:46
دوستان آخرین قیمت 470 هزار
یکشنبه 20 بهمن

shahab_f
08-02-2009, 21:56
سلام........
درسته من با 2 تاش کار کردم به هیچ وجه رنوار نمیتونه کامل تر باشه البته از پیکسون پایین تر نیست رنوار
تقریبا در یه حد هستند
تو قیمت با هم تفاوت دارن (البته اونقدر هم نیست) به نظر من این 2 تا گوشیو نباید با هم مقایسه کرد چون هر دو گوشی گوشی های کاملی هستن
درسته میگن عملکرد اینترفیس رنوآر به خوبیه پیکسون نیست ؟ (از لحاظ سرعت و دقت و زیبایی )

shahab_f
08-02-2009, 21:57
دوستان آخرین قیمت 470 هزار
یکشنبه 20 بهمن
بدون گارانتی دیگه؟؟

xpix
08-02-2009, 22:10
با گارانتی فونیران ( البته تقریبا همون بدون گارانتی میشه ... البته شاید ! )

S@nti@go_s&k
09-02-2009, 01:32
درسته میگن عملکرد اینترفیس رنوآر به خوبیه پیکسون نیست ؟ (از لحاظ سرعت و دقت و زیبایی )
سلام.....
سرعت و دقتشون هر دو خوبه اما زیبایی بستگی به کاربر داره :40:

gmt325gh
10-02-2009, 01:04
بالاخره مایکروتل هم این گوشی رو آورد (500 تومن)

captain JAVID
10-02-2009, 12:21
اين گوشی به 400 تومان هم ميرسه بخاطر نبود wi fi
و اينکه سطح پايين تری نسبت به 8مگا پيکسلی ها داره
نمونش رينور lg ke baa xenon
450تومان هست چون زودتر آمد

gmt325gh
10-02-2009, 20:59
اين گوشی به 400 تومان هم ميرسه بخاطر نبود wi fi

قطعا همینطوره ، همین الانش هم بدونه این گوشی 460-470 هست.
هنوز قیمت جهانیش ثابت نشده ، چه برسه به قیمت ایرانش !!!!

نمونش رينور lg ke baa xenon
450تومان هست چون زودتر آمد
البته اون هم قیمت بدونش 450 هست ، گارانتی گارانتی اصلیش 480-490 هست.

apoosh
10-02-2009, 21:22
یه نفر لطف کنه به سئوال من جواب بده که آیا این گوشی سخت افزار gps را داره یا نه؟ یعنی بدونه اینترنت و از طریق ماهواره میشه باهاش کار کرد؟(مثل i8510 و i900) فقط با اطمینان بگین چون برام خیلی مهمه. بعضی سایتها نوشتن دارای gps داخلی هستش...
لطف کنید زود جوابم را بدین.ممنون...

gmt325gh
10-02-2009, 22:05
جی پی اس داره.
ولی تا جایی که میدونم کارکردش محدوده و به راحتیه گوشیهای سیستم عامل دار نیست.

captain JAVID
11-02-2009, 14:00
apoosh جان در با ره gps من چند ماه تحقيق کردم انقدر اين سايت اون سايت کردم که ديگه مشخصا ت همه گوشيها اي
جديد رو حفظ شدم آخه خودم يکی از انتخابهيه اصليم همين pixon بود بد i8510 اينم بگم
که اگه عجله ندارين اين گوشی رو بگيرين آخه خيلی افت قيمت خواهد داشت در چند ماه ديگه
با ورود n97 و tg01 و touch 4gو... که همه گنده های tuoch هستن:18:
اين گوشی به 350-370 تومان قطعا خواهد رسيد تازه اين گوشی برايه جها ن سوم سا خته شده وگرنه
تو امريکا و... که اگهwi fi نداشته باشی که ديگه...
gps اين گوشی مشکلی ندارد اما فرماندهی سوتی ندارد(goole maps):thumbsdow
اگه gps برايه تان مهمه يه گوشی سيستم عامل دا ر بگيريد
که براحتی هر نقشه و نرم افزاری را اجرا کند

captain JAVID
11-02-2009, 14:16
اونايی که ميخوان اين گوشی رو بگيرن يه سر به gsmarenaبزنن و ببينن samsung چه گوشی هايی زده
با رزولشنی خفن و دوربين 8 مگا پيکسل با ورود اين گوشی ها ديگه حرفی برايه گفتن نيست
پيشنهاد ميکنم اگه دوربين برايتان مهم دوربين نيست 5800 بگيريد که تو کيفيت lcd بيهمتا س:5: ولی اگ گوشی touchبا دوربين 8 ميخواين چند ماه صبر کنيد چون پشيمون ميشيد سمسونگ داره کولاک ميکنه :21:
acer و toshiba هم ديگه گوشی ميسازن!!!:18:
در کل يه تحقيق بکنيد تا منظورم را بفهميد
(آخه من يه بار قربانی عجله شدم n91 8gb):34:

apoosh
11-02-2009, 22:15
جناب کاپیتان جاوید از توضیحاتتون خیلی ممنون. البته من نمیخوام این گوشی را بگیرم اما چون خودم تو سامسونگ موبایل کار میکنم و با گوشیهای سامسونگ سر و کار دارم می خواستم اینرا مطمئن بشم چون زیاد ازم درمورد پیکسون سئوال میپرسن. البته هنوز هم تو شک هستم چون بعضیها میگن نداره یا اینکه نمیشه راهش انداخت. حالا شما میگین که m8800قابلیت اینرا داره با برنامه ای مثل گارمین یا مشابه که نقشه ایران را داره از طرریق ماهواره وصل شد؟؟

behnam_tr
11-02-2009, 23:10
بين m8800 , i8510 كدام را پيشنهاد ميكنيد ؟؟؟

hasanmotori
11-02-2009, 23:26
i8510
ولي اگه واست os و ساير امكانات مهم نيست ميتوني صبر كني تا m8800 به قيمت واقعيش برسه بعد بگيريش

captain JAVID
12-02-2009, 14:25
همونطور که ميدونيد مشکل اين گوشی های جذاب touch که سيستم عامل نداره همين کم بودن نرم افزاره
در اين مورد هم اگه سيمبين يا windows باشه خيلی بهتره چون نرم افزار با سش گير مياد
تازه اونم يکم دوندگی داره آخه مگه چند نفر گوشيشون gps داره تازه هرکسی هم نميتونه سا اين کنه
تازه خيلی از اونايی هم که گوشيشين gpsداره تو ايران اسن ازش استفاده نميکنن حتی نميدونن کار باهاش چجريه
چه برسه به گوشی بدون سيستم عامل!!!
که فکر نميکنم براحتی بشه نرم افزار با سش پيدا کرد اونم ما که با crack &---- از نرم افزارها استفاده ميکنيم:15:
تازه جاهايی هم که نرم افزار نصب ميکنن اصولاً با گوشی های رايج بلدن کار کنن مثل گوشيهيه nokia و پا کت ها
که gpsدارن پس کسی که gps براش مهمه بهتره يه گوشی با سيستم عامل رايج بگيره
ولی خودمونيم اجب گوشی توپيه:33:

apoosh
12-02-2009, 22:15
اما به سئوال من واضح جواب ندادینا. ولی اگر درمورد پیکسون میگین گوشیه توپیه پیشنهاد میدم بیشتر فکر کنید. البته گوشیه بدی نیست اما با توپ هم فاصله زیاد داره. اگه خواستین براتون توضیح خواهم داد چرا چون هر روز باهاش سر و کار دارم...

gmt325gh
13-02-2009, 09:27
خوب توضیح بده عزیزم ، چرا معطلی ؟؟؟!!!
خیلیها از این گوشی خوششون میاد ولی تو خریدش دست نیگه داشتن تا چند نفر قبل از اونها بخرنش یا باهاش کار کرده باشن و یه توضیحی اینجا بدن .... شما اگه چیزی میدونی بنویس .

captain JAVID
13-02-2009, 11:09
من خودم در بازار چيزی نديدم منظورم net و بازار بود
البته بايد بگم يک سری از جاوا ها روش نصب ميشه نمونش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه (فکر کنم) نسفش کار نکنه
زمانی که يه امکاناتی در يه محصول قرار داده ميشه بايد نرم افزارش هم باشه
پس بايد باشه ولی تابحال من نديدم
اما بگم تابحال در هيچ جا نديدم و فکر نميکنم اينجا گير بياد
البته يه دوستم ميگفت که برايه اين محصول سامسونگ در سايت سيستم عامل simbian touch برايه دانلود
قرار داده(البته فکر کنم دروغ باشه)با اين حال اگه همچين چيزی برايه update اين گوشی باشه
بايد گفت براحتی براش نرم افزار پيدا ميشه

captain JAVID
13-02-2009, 11:29
apoosh جان شما تو سامسونگ موبايل کار ميکنی خوب زودتر ميگفتی من کلی سؤال دارم
آخه خودم ميخوام تو اين هفته برم گوشی بگيرم i8510 vs 5800 vs n85 vs pixon vs zn5
انقدر تحقيق کردم که ديگه دارم اقلم رو از دست ميدم آخه نميخام دوباره يه داستان n91 8gb
سرم بياد :24:
راستی شما گفتی گوشی توپی نيست دليلش چيه؟
يه سؤال ديگه آيا اين شايعه که سری جديد i8510 چينيه درسته
شما خودت بودی با توجه به اينکه حرفه اي هستی و دستت تو کاره کدوم را انتخاب ميکردی؟
من از زمانی که i900 را سامسونگ معرفی کرد دارم تحقيق ميکنم :wac:
ديگه همه مشخصات گوشی های جديد رو حفظ شدم:19:
از ترس اشتباه دوباره

apoosh
14-02-2009, 01:19
خوب توضیح بده عزیزم ، چرا معطلی ؟؟؟!!!
خیلیها از این گوشی خوششون میاد ولی تو خریدش دست نیگه داشتن تا چند نفر قبل از اونها بخرنش یا باهاش کار کرده باشن و یه توضیحی اینجا بدن .... شما اگه چیزی میدونی بنویس .

درمورد پیکسون من خدمت شما عرض کنم که این گوشی بیشتر از هرجایی برای آسیا و بخصوص کشورهای جهان سومی طراحی شده. دلیل اصلیش هم نداشتن wifi هستش. رزولوشن صفحه اش نه خیلی بالاست و نه خیلی پایین. متاسفانه رم داخلیش تنها 200 مگابایت هست که برای چنین گوشی ای انتظار نمیره.سیستم عامل جاوا داره که برای گوشی با این قیمت مناسب نیست.من خودم به شخصه با قیافش هم حال نمیکنم چون برخلاف گوشیهای خوبی نظیر امنیا و i8510 که از فلز در طراحی بدنه آنها استفاده کرده در پیکسون از پلاستیک استفاده شده که یه جورایی گوشی را چیپ نشون میده. البته این گوشی مزایای نسبتا خوبی هم داره. دوربینش عالیه و امکانات بینظیری را در اختیار کاربر میگذاره. صدای اسپیکرش به نسبته سایر سامسونگها خوبه و تاچش هم حساسیت نسبتا خوبی داره. به نظر من قیمت این گوشی کمی بالاست و با گارانتیه اصلیش بیشتر از 400 نمیارزه درصورتیکه الان 500 هستش پس صبر کنید تا وقتی به قیمتی که ارزرش داشت رسید اونموقع تهیه اش کنید چون الان با i8510 یک قیمت هستند اما i8510 کجا و پیکسون کجا!!

apoosh
14-02-2009, 01:23
apoosh جان شما تو سامسونگ موبايل کار ميکنی خوب زودتر ميگفتی من کلی سؤال دارم
آخه خودم ميخوام تو اين هفته برم گوشی بگيرم i8510 vs 5800 vs n85 vs pixon vs zn5
انقدر تحقيق کردم که ديگه دارم اقلم رو از دست ميدم آخه نميخام دوباره يه داستان n91 8gb
سرم بياد :24:
راستی شما گفتی گوشی توپی نيست دليلش چيه؟
يه سؤال ديگه آيا اين شايعه که سری جديد i8510 چينيه درسته
شما خودت بودی با توجه به اينکه حرفه اي هستی و دستت تو کاره کدوم را انتخاب ميکردی؟
من از زمانی که i900 را سامسونگ معرفی کرد دارم تحقيق ميکنم :wac:
ديگه همه مشخصات گوشی های جديد رو حفظ شدم:19:
از ترس اشتباه دوباره

در مورد سئوال اولت: منظورت را از zn5 متوجه نشدم اما در مورد اون سه تای دیگه یه توضیحی بدم. من خودم الان گوشیم i8510 هستش که البته شرکت بهم داده! قبل از اون هم n95 داشتم و کلا نوکیا را بهتر از هر برندی میشناسم. باید بگم که i8510 از لحاظ سرعت سیستم عامل خیلی خوب عمل میکنه. کلا گوشیه خوش دستی هستش. صدای خوب و شفافی داره.مشکلاتی مثل هنگ کردن و ریست شدن و این چیزا هم تو کارش نیست. اما ایراداتی که میشه بهش گرفت یکی کیفیت پایینتر صفحه نمایشش نسبت به دو مدل نوکیاست که حتی این کیفیت باعث میشه بعضیها در 8مگاپیکسلی بودن دوربینش هم شک کنند درصورتیکه ربطی نداره. معمولا باطریهاشون به مشکل برمی خوره که من شنیدم با عوض کردن فریمور میشه حلش کرد. فایلهای جار را سخت تر از سیمبیانهای نوکیا ساپورت میکنه و تم هم نمیشه براش پیدا کرد. درواقع باید بیشتر از چیزهایی که داره لذت ببری و به اندازه نوکیا نمیشه انگولکش کرد!!!
درباره پیکسون کمی در پست قبلی توضیح دادم و کلا الان نسبت به قیمتش نمی ارزه و فعلا بیخیالش باش.جز دوربینش چندان چیز قابل عرض اندامی نداره و وقتی قیمتش رفت زیر 400 روش فکر کن
در مورد 5800 هم بگم که با توجه به قیمتش عالیه و من خودم هم در فکر اینم که شاید بخرمش به چند دلیل. اول اینکه دلم میخواد یه گوشی تاچ داشته باشم.دوم کیفیت صفحه نمایشش خیلی عالیه.سوم امکانات جانبیه خوبی داره و چهارم صدای هندزفری فوق العاده و اسپیکر عالی ای داره. اما بعضی از دلایل هم مرددم میکنه. اول اینکه دوربین جالبی نداره.بخصوص تو عکاسی که دربین 3مگاپیکسلیها هم یکی از ضعیفهاست(البته فیلمش نسبتا خوبه) دوم اینکه تاچش در حد عالی نیست و سوم هم اینکه حدس میزنم به زودی تبدیل به یک گوشیه خز!! خواهد شد و دست همه خواهیش دید!
درباره n85 هم بگم که اگه مشکل ریست و هنگ پیدا نکنه چون بعضی مدلهاش دچارش میشن گوشیه خیلی خوبیه. دوربینش عالیه و کیفیت صفحه نمایشش هم بالاست. من چون قبلا n95 داشتم و شبیه بهم هستند دنبالش زیاد نمیرم اما درکل گوشیه مناسبیه و از نظر امکانات خوبه فقط اگه به همون مشکلاتی که گفتم برنخوری!
درباره چینی شدن i8510 هم بگم که فعلا اینطور نیست و سامسونگ اکثر محصولاتش را در کره میزنه بخصوص گوشی ای با این کیفیت را به دست چین نمیسپاره مگر اینکه مثل f480 خود چینیها محصول تقلبی بزنند به اسم سامسونگ.

hasanmotori
14-02-2009, 10:15
سلام
چرا نمیشه واسه i8510‎ ‎تم پیدا کرد من تا حالا هرچی تم 9.3 روش ریختم مشکلی نداشته
فایل های جاوا رو هم که میزنی روشون میگه کجا نصب بشه بعد نصب میشه فکر نکنم از این راحت تر هم باشه من روی گوشیم ان گیج هم ریختم پس خیلی هم قابل انگولک هست
الان باتری من خیلی بهتر شده اما خب هنوز هم خوب نیست

captain JAVID
14-02-2009, 16:36
apooshجان چه جای توپی کار ميکنی کاش همه جا اينطوری بود
يه سؤال گوشی شما update بود؟
و اينکه لطفاً فرمور گوشی رو ميشه بگين

captain JAVID
14-02-2009, 16:53
apoosh جان از توضيحت ممنون کارت درسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورم zn5موتورلا است که دوربين 5mp و 500 مگا هرتز cpuو سيستم عامل لينوکس
البته اضافه کنم فلشش xenonاست اونم گوشيه توپی هست:19:
نظر شما که حرفه اي هستی چيه؟

apoosh
14-02-2009, 22:36
تمهای اختصاصی نداره و اگر به سایتی مثل Mobile9 هم برین می بینین که اونها مختص به i8510 نیستن بلکه باتوجه به سیستم عامل شما تمهای نوکیا را میریزین که البته بد هم نیست. درضمن هرجاوایی نصب نمیشه. مثلا پریروز یه فای جار برای دیکشنری ریختم که نصب نکرد چون فایل جد آنرا نیز میخواست اما نسبت به سایر سامسونگها باز خیلی بهتره...

s-a-l-i-m
14-02-2009, 22:51
سرعت گوشی راضی کننده هست؟؟؟؟

hasanmotori
14-02-2009, 23:56
شاید اشتباهی فایل جد رو ریختی
اسم فایل رو بگو منم امتحان کنم

hasanmotori
15-02-2009, 00:04
سرعت این گوشی باید بالا باشه که بتونه wvga ‎فیلم بگیره

S@nti@go_s&k
15-02-2009, 12:11
سلام
منم هم باهاش کار کردم سرعت گوشی خیلی خوبه
یکی از چیزهاییش که به نظره من جالب بود صداش بود
بلند و با کیفیت

captain JAVID
16-02-2009, 09:32
اضافه کنم فلشش xenonاست اونم گوشيه توپی هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اينم بگم که i8510تقريباً از همه گوشی ها يه سر و گردن جلوتره ولی آخه ديزاين اين گوشی خيره کنندست
البته pixon هم 400 تومان ميرزه من ديگه نميتونم صبر کنم اين پنجشنبه ديگه کار و تمام ميکنم
اگه ميشه زودتر نظرتون رو بديد دوستان درباره zn5 ؟
که ديگه تصميمم رو عوض نکنم

captain JAVID
16-02-2009, 10:12
آقا کسی pixon را خريد يا نه? :9:
ميخوام بدونم براحتی بازی های جاوا رو ميشه روش نصب کرد و اين قضيه simbian touch که از سايت
سامسونگ ميشه روش نصب کرد حقيقت داره يا نه؟

apoosh
16-02-2009, 13:05
apooshجان چه جای توپی کار ميکنی کاش همه جا اينطوری بود
يه سؤال گوشی شما update بود؟
و اينکه لطفاً فرمور گوشی رو ميشه بگين

گوشی من جزو اولین سری هستش و حافظه داخلیش هم 16گیگابایته. این گوشی را خود سامسونگ برای ما می فرسته و از آپدیت و این چیزا هم براش خبری نیست!! اما مثل سایر گوشیهاست.

apoosh
16-02-2009, 13:14
apoosh جان از توضيحت ممنون کارت درسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اضافه کنم فلشش xenonاست اونم گوشيه توپی هست:19:
نظر شما که حرفه اي هستی چيه؟

موتورولا کلا یک سری ایرادات کلی داره که اول بهت بگم. یکی از مشکلات الانش اینه که پس از یک دوره رشد نسبتا خوبی که در ایران داشت به یکباره افول کرد و الان نه گوشیهاش دیگه شناخته شده اسن و نه کسی دنبالشه و این باعث میشخ که صاحبه اول و آخر گوشیت باشی!! اگر هم بخوای بفروشیش افت خیلی زیادی پیدا میکنه و جز خواهانش کسی اونرا نمیخره. مشکل دومش هم اینه که تا اونجایی که من میدونم آنتن دهی عمومیشون چندان در ایران رضایت بخش نیست. البته این مورد کلی هست و ممکن در مورد یک برند خاص بیشتر مشاهده بشه و به نوع گوشی هم مربوط میشه...
حالا درمورد این گوشی عرض کنم که شخصا با قیافه اش که حال نمیکنم! زیادی ساده هستش. اندازه مانیتورش2.4 هست که چندان بزگ نیست و رزولوشنش هم کاملا معمولی هست. سیستم عامل لینوکس نباید بد باشه اما چندان شناخته شده نیست و دوربینش شاید 5مگاپیکسل باشه اما کیفیت فیلمبردارش اصلا خوب نیست و 15فریم میگیره. اونهم احتمالا در qvga!خلاصه از نظر من گزینه های خیلی بهتری در بازار موجوده و برای خرید این گوشی عجله نکن...

apoosh
16-02-2009, 13:15
شاید اشتباهی فایل جد رو ریختی
اسم فایل رو بگو منم امتحان کنم

فایلی که من ریختم را یکی از دوستان برای تست برام ارسال کرد که دیکشنری بود و اسمش را یادم نیست. فقط میدونم که not recognize زد. البته منهم خیلی روش دقیق نشدم اما دیدم درخواست فایل جد هم کرده!!

apoosh
16-02-2009, 13:18
سرعت این گوشی باید بالا باشه که بتونه wvga ‎فیلم بگیره

در این مورد خدمت شما عرض کنم که سرعت گوشی چندان ربطی به سرعت فیلم گرفتن نداره و فیلم خوب این گوشی بخاطر دوربین و شاتر خوبش هست. درضمن این گوشی در رزولوشن 480*640 فیلم میگیره که میشه vga )رزولوشن wvga 480*700 هستش که پیکسون با این رزولوشن فیلم میگیره و اونهم بیشتر بخاطر ابعاد ال سی دیش هست)

captain JAVID
16-02-2009, 18:37
گوشی من جزو اولین سری هستش و حافظه داخلیش هم 16گیگابایته. این گوشی را خود سامسونگ برای ما می فرسته و از آپدیت و این چیزا هم براش خبری نیست!! اما مثل سایر گوشیهاست.
منظورتون را نميفهمم يعنی گوشی شما update نميشه يا اينکه روش دقيق نشدين؟
يه سؤال ديگه نظر خود شما درباره گوشی های موجود چيه چون ديگه فرصت ندارم ميخوام ديگه
مطمئن بشم خود شما با توجه به اينکه تو اينکار هستی اگه جای من بودی همين گوشی رو ميگرفتی
برايه من هنگ کردن سرعت گوشی نرم افزار و دوربينو gpsخيلی مهمه

apoosh
16-02-2009, 23:52
منظورتون را نميفهمم يعنی گوشی شما update نميشه يا اينکه روش دقيق نشدين؟
يه سؤال ديگه نظر خود شما درباره گوشی های موجود چيه چون ديگه فرصت ندارم ميخوام ديگه
مطمئن بشم خود شما با توجه به اينکه تو اينکار هستی اگه جای من بودی همين گوشی رو ميگرفتی
برايه من هنگ کردن سرعت گوشی نرم افزار و دوربينو gpsخيلی مهمه

با توجه به این نکاتی هم که گفتی zn5 که اصلا برات مناسب نیست چون نه دوربینش خوبه و نه تاجاییکه من میدونم gps هم نداره.
بین گزینه های n95,n96,n85 تو نوکیا و i8510 و i900 تو سامسونگ و x1 و c905 تو سونی اریکسون و touch hd تو htc یکی را انتخاب کن
البته باز اگر گزینه هات را محدودتر کنی شاید بیشتر بتونم کمکت کنم.
مثلا دوربین عکاسی برات مهمه یا فیلمبرداری؟
دوست داری بیشتر گوشیت تاچ باشه یا خیلی برات مهم نیست؟
سیستم عاملت ترجیح میدی سیمبیان باشه یا ویندوز و یا جاوا؟
کیفیت ال سی دی گوشی چقدر برات مهمه؟ دوست داری بالا باشه یا معمولی هم بود خیلی مهم نیست؟

hasanmotori
17-02-2009, 00:12
در این مورد خدمت شما عرض کنم که سرعت گوشی چندان ربطی به سرعت فیلم گرفتن نداره و فیلم خوب این گوشی بخاطر دوربین و شاتر خوبش هست. درضمن این گوشی در رزولوشن 480*640 فیلم میگیره که میشه vga )رزولوشن wvga 480*700 هستش که پیکسون با این رزولوشن فیلم میگیره و اونهم بیشتر بخاطر ابعاد ال سی دیش هست)

علاوه بر خود دوربین قدرت پردازنده هم موثر هست چون دستگاه باید این قدرت رو داشته باشه که در هر ثانیه 30 فریم با رزولوشن بالا رو save کنه

captain JAVID
17-02-2009, 16:42
از توضيحاتت ممنون apoosh jan
برام عکس برداری و ديدن فيلم وgps ومسيقی خيلی مهمه هنگ نکردن که ...:31:
نميخام touchباشه (دوست دارم اما شرايطه استفاده ازش رو ندارم)
با اينهمه نظر شما چيه?

apoosh
17-02-2009, 23:15
از توضيحاتت ممنون apoosh jan
برام عکس برداری و ديدن فيلم وgps ومسيقی خيلی مهمه هنگ نکردن که ...:31:
نميخام touchباشه (دوست دارم اما شرايطه استفاده ازش رو ندارم)
با اينهمه نظر شما چيه?

پس من بهت i8510 را پیشنهاد میکنم چون تمام چیزهایی را که میخوای داره و دوربین 8مگاپیکسلیش هم تمام نیازهات را برطرف میکنه

captain JAVID
18-02-2009, 13:43
apoosh جان شرمنده اينقدر سؤال ميکنم کيفيت lcdخوب هست؟
و اينکه ميشه wallpaperرو تمام صفحه گزاشت يا مثل سری های قبليه سيمبينه ؟
آقا کسی pixonخريد يا نه ما از هرکی ميپرسيم يا ميخواد بد از عيد بگيره يا منتظره گوشی های اين سری است که مياد
دوستان اگه کسی خريد بگه و ما رو از اطلاعاتش محروم نکنه

apoosh
18-02-2009, 23:16
کیفیت ال سی دیش خوب هست اما عالی نیست. مثل سیمبینها هم میمونه و نمیشه عکس را تمام صفحه گذاشت مگر اینکه تم بریزی.
درمورد پیکسون هم هرسئوالی داری بپرس چون اونهم دستمه

arash299
19-02-2009, 02:37
دوستان یک سری به سایت gsmarena بزنید آخرین ورژن pixon که اومده ظاهرا کیفیت عکسهاش از بقیه 8 مگاپیکسلیها خیلی بهتر شده!!! اینم لینکش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.::Farshad::.
19-02-2009, 09:23
با درود

از دوستان خوبم که انگلیسی خوبی دارند ( علی الخصوص سامسونگ عزیز ) خواهشمندم که جریان لینک مربوط به آرش عزیز رو کاملا مشخص کنند تا من هم از سردرگمی خرید گوشی خارج شوم .

:10:

captain JAVID
19-02-2009, 22:25
apoosh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان گوشی رو گرفتم i8510 خيلی شاخه الان تو شاجه فقط بابت باتری ميترسم
از ما کروتل گرفتم update هست راستی
ما کروتل pixonرو ميده 415 تومان همين امروز قيمتش اين شد
ولی من i8510گرفتم آخه حال حوصله مشکلات اين گوشی رو ندارم تازه خيلی ضد حال هست که gpsاين
گوشی قربانی نداشتن سيستم عامل بشه
apooshجان رو گوشی زده بود 1000 ميلی امپر با ورم نميشه رو خود گوشی نوشته بود راستی
گوشی رو هک کنم گارانتی باطل نميشه؟
راستی فروشنده گوشی رو تنظيم کرد و گفت تا دو سه رز بزار تا ته باطری خالی کنه بد شا رج کن نظر شما
چيست؟

apoosh
19-02-2009, 23:15
پیکسون حسابی ارزان شد! امروز قیمت گارانتی مایکروتل 415هزار تومان شد. حالا ارزش خرید را داره

arash299
20-02-2009, 14:43
پیکسون حسابی ارزان شد! امروز قیمت گارانتی مایکروتل 415هزار تومان شد. حالا ارزش خرید را داره

هنوزم گران هست چون تو کشور های دیگه 360 دلار به فروش میرسه!!

captain JAVID
20-02-2009, 17:12
apooshجان جواب اين سؤالت ما رو بده ؟

apoosh
20-02-2009, 18:00
تاجاییکه من میدونم باطریش 1200 هستش اما کلا این گوشیها توی شارژ به مشکل میخورن و به نظر من به حرف فروشنده عمل کن و ضرری که نداره
مبارکت هم باشه. گوشیه خیلی خوبی هستش
تا جاییکه من هم میدونم اگه بواسطه هک کردن گوشی مشکل پیدا کنه گارانتی هیچ مسئولیتی نمیپذیره

Mani Sasy
21-02-2009, 16:14
سلام
باطریش 1000 میلی آمپره.

hasanmotori
21-02-2009, 16:34
سلام
باطریش 1000 میلی آمپره.

درسته باتری ام8800 1000 میلی آمپره ولی دوستان در مورد باتری 8510 بحث میکردن

arash299
22-02-2009, 19:58
از دوستان هر کسی این گوشیو خریده یک توضیحات کامل بده چون منم احتمالا میخوام بخرم:5:
چند تا عکس از دوربینش بزارید تا ببینیم حالا که آپدیت شده چی شده؟؟:20:

gmt325gh
22-02-2009, 21:40
من همین الان خریدمش ، 410 تومن مایکروتل.
الان فرصتش رو ندارم ، دارم میرم شمال ،هفته دیگه یه ریویو ازش میذارم براتون.

arash299
22-02-2009, 21:53

مبارک باشه:20:
حتما چند تا عکس با دوربینش بگیر و اینجا بزار:13:راستی مال تو ورژن جدیدش هست؟؟

hasanmotori
22-02-2009, 23:48

به نظر شما کدامش بخرم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

100% i8510

masoudtr
22-02-2009, 23:50
منم بدم نمی یاد بخرم ولی کلا به سامسونگ مشکوکم جنس هاش مورد داره
یک چند ماهی صبر کنیم از 400 به نظر شما پایین تر هم می یاد یا نه؟
مثلا بشه 300

gmt325gh
23-02-2009, 02:41
راستی مال تو ورژن جدیدش هست؟؟

منظورت رو درست متوجه نشدم ،
ورژن فیرمویرش اینه : m8800xxhk5

مثلا بشه 300

حالا حالا ها بعید میدونم ، نهایتا تا اواخر خرداد به 350 برسه ، ولی یه سالی طول میکشه تا قیمتش از 300 کمتر بشه.

apoosh
23-02-2009, 23:17

به نظر شما کدامش بخرم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

100% i8510

به نظر من i8510 از همه نظر سرتره

apoosh
23-02-2009, 23:20
منم بدم نمی یاد بخرم ولی کلا به سامسونگ مشکوکم جنس هاش مورد داره
مثلا بشه 300

مثلا چه موردی؟بگو خود ما هم که تو سامسونگ کار میکنیم بفهمیم!!
در مورد قیمت هم بگم که الان معقوله و تو 8مگاپیکسلیها از همه کمتره و اگه بخوای منتظر بشی باید حالا حالاها بشینی چون f480 با کلی امکانات کمتر هنوز به300 نرسیده بعد از 2سال تولید!! پیکسون هم اگه بالاتر نره فعلا زیاد پایین نخواهد اومد

hasanmotori
24-02-2009, 11:47
به نظر من i8510 از همه نظر سرتره

من خودم i8510 دارم
اونجا جواب امضای دوستمون آرش خان رو دادم

arash299
24-02-2009, 16:32
[quote=gmt325gh;3533311]منظورت رو درست متوجه نشدم ،

منظورم اینه که آپدیت شده یا نشده؟؟ چون اگه آپدیت شده باشه کیفیت عکسش خیلی بهتر باید باشه
چند تا عکس با اندازه واقعی آپلود کن تا ببینیم چطوره کیفییتش:46:

arash299
24-02-2009, 16:34
منظورت رو درست متوجه نشدم ،

حالا حالا ها بعید میدونم ، نهایتا تا اواخر خرداد به 350 برسه ، ولی یه سالی طول میکشه تا قیمتش از 300 کمتر بشه.

منظورم اینه که آپدیت شده یا نشده؟؟ چون اگه آپدیت شده باشه کیفیت عکسش خیلی بهتر باید باشه
چند تا عکس با اندازه واقعی آپلود کن تا ببینیم چطوره کیفییتش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

yasmas
25-02-2009, 12:55
من خريدم و ازش راضيم

تنها نقطه ظعفش باطري كم دوامشه كه اونم فكر مي كنم به خاطر دست بردن فروشنده هاي محترم باشه كه باطريش رو عوض ميكنن و با فروش اون تفاوت قيمت و افت قيمتش رو جبران ميكنن.

البته اين حرف عقيده شخصي بنده است و صحت و سقمش هم صد در صد نيست. دارم بيشتر تحقيق ميكنم.

به هر حال با خريد اين گوشي ديگه فكر تعويض و خريد گوشي ديگه از سرم پريد .
فكر كنم 4 سالي نگهش دارم.

arash299
26-02-2009, 14:41
من خريدم و ازش راضيم

تنها نقطه ظعفش باطري كم دوامشه كه اونم فكر مي كنم به خاطر دست بردن فروشنده هاي محترم باشه كه باطريش رو عوض ميكنن و با فروش اون تفاوت قيمت و افت قيمتش رو جبران ميكنن.

البته اين حرف عقيده شخصي بنده است و صحت و سقمش هم صد در صد نيست. دارم بيشتر تحقيق ميكنم.

به هر حال با خريد اين گوشي ديگه فكر تعويض و خريد گوشي ديگه از سرم پريد .
فكر كنم 4 سالي نگهش دارم.

مبارکه....

لطف کن چندتا عکس با دوربینش بگیر بزار اینجا :46:

احمدصالح پور
26-02-2009, 15:49
کیفیت فیلم دیدن با هاش چه جورییه؟؟؟با اون صفحه نمایش توپ فکر کنم عالی باشه............

احمدصالح پور
27-02-2009, 18:10
راستی دوستان کسی میتونه در مورد کیفیت فیلمبرداری wvga یه توضیحی بده از vgaبهتره کیفیتش یا کمتره ؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایین..

S@nti@go_s&k
27-02-2009, 20:27
سلام
احمد جان wvga از vga بهتره
البته توی گوشی ها رنوار با اینکه vga هستش از پیکسون بهتره البته نه اونقدر بعد از رنوار هم پیکسون بهترین فیلمبرداریو داره
البته فعلا
بازم میگم اختلاف فیلمش با رنوار خیلی کمه تقریبا در یه سطحند عالییند

apoosh
27-02-2009, 22:36
Wvga به رزولوشن 480*720 گفته میشه و vga به رزولوشن 480*640
البته نسبت ابعاد در پیکسون بدین خاطر بهتر از گوشی ای مثل رنوار هستش اما w مخففه واید هستش و این هم بدین خاطره که ال سی دی پیکسون خودش وایده و بایستی هم به صورت wvga فیلم بگیره...

احمدصالح پور
28-02-2009, 15:09
apooshتو که خودت تو سامسونگ کار میکنی میفیت فیلمبرداری پیکسون چه جوریاست به ان95 میرسه ؟؟؟؟یا بهتره یا کمتر؟؟

S@nti@go_s&k
28-02-2009, 15:17
سلام
احمد جان خیلی بهتر از n95 هستش
فیلمبرداریاش تو gsmarena هست یه نگاه بنداز فوقالعادست

gmt325gh
28-02-2009, 16:45
خوووووووووووب
برگشتم !!! این یکی دو روز یه ریویو براتون میذارم ازش.

فیلمبرداری پیکسون چه جوریاست به ان95 میرسه ؟؟؟؟یا بهتره یا کمتر؟؟

از لحاظ صدا و وضوح تصویر بهتره ، ولی framerateش مثل آی8510 و ان95 و .... نیست

gmt325gh
28-02-2009, 16:56
محتویات جعبه (گارانتی میکروتل) :

خود گوشی !!!
باتری 1000mah.
سه عدد درپوش باتری (فلزی) به رنگهای مشکی ، قرمز و بنفش.
یک عدد مموری میکرو اس دی یک گیگ به همراه تبدیل اس دی.
یک عدد قلم (در دار و تزیینی برای آویزون کردن به گوشی !!!).
کابل یو اس بی.
کابل هندزفری + هدفون سامسونگ (تک سایز).
دفترچه راهنمای اصلی (به زبان فرانسه !!!!).
سی دی نرم افزار نیو پی سی سویت.
دفترچه گارانتی بین المللی سامسونگ.
کارت گارانتی مایکروتل.

gmt325gh
28-02-2009, 17:43
این یه هفته ای که باهاش کار کردم واقعا راضی بودم ازش و به نظر من تو این گوشی تمام ایرادات اف480 حل شده و یه گوشی خیلی عالیه.
یه لیست از مزایا و معایبش براتون میذارم (این یه هفته یه اف480 هم دستم بود و اکثر مقایسه ها رو با اون انجام میدم)

مزایا :
1- وضوح تصویر و رنگها خیلی عالی.
2- کیفیت عکس و فیلم خیلی عالی.
3- درپوش اتومات لنز دوربین.
4- فلش خیلی قوی (نسبت به بقیه ال ای دی ها)
5- اینترفیس دوربین خیلی راحت و بدون دردسر.
6- پاسخ دهی تاچ خیلی عالی ( خیلی بهتر از اف480)
7- امکان استفاده از شرتکاتهای تاچویز بدون نیاز به خارج کردنشون از باند تاچویز (اف480 این امکان رو نداشت)
8- کیفیت و بلندی صدای اسپیکر خیلی خوب (از اف 480 خیلی بیشتر ، از دبلیو950 و ان73 کمتر)
9- کیفیت صدا با هدفون خیلی خوب.
10- قابلیت مینیمایز کردن برنامه های جاوا.
11- گالری عکس عالی به خاطر شتاب سنج داخلی (اوتو روتیت و رد کردن عکس ها).
12- مکانیسم لاک و آنلاک کردن صفحه از یک کلید مستقل و در دسترس (بر خلاف اف480) استفاده میکنه.
13- پخش فیلم های DIVX/XVID (البته از 6 فیلمی که روش ریختم دو تاشون رو اجرا نکرد ..... ) با رزولوشین و بیتریت های بالا (تا 3000kbps رو امتحان کردم).
14- صفحه کلید کامل qwerty و امکان تشخیص دستخط.

ایرادات :
1- نداشتن وایفای.
2- ابعاد (نسبتا) بزرگ گوشی.
3- نداشتن فونت فارسی ( البته این ایراد رو احتمالا تا یکی دو ماه دیگه خود مایکروتل حل میکنه ، چون گوشی من از سریهای اولیه واردات این گوشیه و حتی دفترچه راهنمای فارسی و انگلیسی نداره و فرانسویه !!!)
4- فیلم برداریش در ماکسیمم رزولوشین بر خلاف تبلیغات سامسونگ 30 فریم واقعی نیست و یکم بریده بریده هست.
5- نصب برنامه روی این گوشی مثل اف480 هست و مثل سونی راحت نیست.
6- گوشی نسبتا سنگین هست (البته من گوشی قبلیم یو600 بود و بد عادت شدم !!!)

در مورد باتری هنوز زوده نظر قطعی بدم چون هنوز 10 بار هم شارژ نشده و گنجایش باتری کامل نشده .... در کل به نظرم خوبه ، ولی اگر بیشتر بود خیلی بهتر بود : دیروز با گوشی سه ساعت بازی کردم ، 15 تا عکس گرفتم ، یه ربع فیلم گرفتم ، ده دقیقه با جی پی آر اس اینترنت رفتم ، دو ساعت با هدفون موزیک گوش دادم ، نیم ساعت با اسپیکر موزیک گوش دادم ، پنج دقیقه با بلوتوث فایل رد و بدل کردم و یه ربع حرف زدم و شارژ گوشی 20 ساعت دووم آورد.

S@nti@go_s&k
28-02-2009, 18:25
سلام
اولا مبارکه روزبه
دوما کی گوشیامونو تاق بزنیم :د ی
ماله من c260
گوشیه خیلی خوفیه :د ی

ایجور که پیداست باتری خوبی داره

gmt325gh
28-02-2009, 19:32
یه سری عکس آپ کردم براتون (فول سایز) :

سلام
اولا مبارکه روزبه
دوما کی گوشیامونو تاق بزنیم :د ی
ماله من c260
گوشیه خیلی خوفیه :د ی

ایجور که پیداست باتری خوبی داره

چاکرم.
شما جون بخا ، کیه که بده !!!

Nabakhshoode
28-02-2009, 23:57
gmt325gh ( متاسفانه اسمت رو نمیدونم ) اولا مبارکت باشه و ممنون بابت توضیحاتت... فقط چنتا سوال داشتم : هدفونش ازین حلقوی هاست مثه سری W ؟ ثانیا درب باطریش خوب چفت میشه یا مشکل لق زدن یا... داره ( البته این مورد رو در گوشی های سامسونگ من نشنیدم و بیشتر تو نوکیا و سونی شایعه ) ولی به هر حال میخوام بدونم خوب قطعات و به خصوص در باطری فیکس هست و صدا و حرکت اضافه داره یا نه ؟
حروف و کاراکترا تو کیبرد QWERTY این گوشی سایز مناسبی دارن ؟ استفاده ازش برای تایپ راحت هست ؟
ممنون...

gmt325gh
01-03-2009, 09:55
gmt325gh ( متاسفانه اسمت رو نمیدونم ) اولا مبارکت باشه و ممنون بابت توضیحاتت... فقط چنتا سوال داشتم : هدفونش ازین حلقوی هاست مثه سری W ؟ ثانیا درب باطریش خوب چفت میشه یا مشکل لق زدن یا... داره ( البته این مورد رو در گوشی های سامسونگ من نشنیدم و بیشتر تو نوکیا و سونی شایعه ) ولی به هر حال میخوام بدونم خوب قطعات و به خصوص در باطری فیکس هست و صدا و حرکت اضافه داره یا نه ؟
حروف و کاراکترا تو کیبرد QWERTY این گوشی سایز مناسبی دارن ؟ استفاده ازش برای تایپ راحت هست ؟
ممنون...

چاکرم ، من روزبهم.
آره هدفونش از این سر لاستیکی گرد هاس . مثل این عکس :

در باتری و دکمه هاش و کلا کیفیت ساخت گوشی خیلی خوب هست و لق نمیزنه.
ظاهرش تو نیگاه اول به خاطر پلاستیکی بودن گوشی (غیر از در باتری و دور دوربین) تو ذوق میزنه یکم ، ولی به محض اینکه گوشی رو دست میگیری نظرت عوض میشه. (بر عکس اف480 که در ظاهر خیلی شیک و خقن هست ، ولی وقتی دست میگیری اونقدرا چنگی به دل نمیزنه !!!)
کیبرد qwertyش از بهترین قسمتهاشه. پاسخ دهی و سایز کلیدهاش مناسبن (7 میلیمتر در 7 میلیمتر) من تو هر 30-40 حرفی که تایپ میکنم یکی اشتباه میشه. البته اگه انگشتات چاق باشن احتمالا یکم کار کردن باهاش سخت بشه.

h_zaman06
01-03-2009, 10:19
به مبارکه ... همه چیز رو گفتی الا قیمتش ... چند خریدی ؟؟

shahab_f
01-03-2009, 10:45
سلام دوست عزیز دوتا سوال داشتم که خیلی برام مهمه :

1-آیا برنامه ی جاوای سنگین مثلا در حد 5 مگابایت نصب می کنه ؟ خواهشا اگه امتحان نکردی بگو نمی دونم:31: ، اصلا پر حجم ترین برنامه ی جاوایی که نصب کردی سایزش چقدر بوده ؟

2 - GPS اش رو راه انداختی ؟ با چه برنامه ای میشه راه انداخت (با توجه به اینکه باید برنامه جاوا باشه)

shahab_f
01-03-2009, 10:51

اگه طبق اون ریویو توی GSMArena میگی ، باید خدمت شما عرض کنم که نرم افزار پیکسون نسبت به نسخه ی اولیه ( قبل از release رسمی ) آپدیت شده ، در واقع اون حالت قبلی ، نسخه ی ابتدایی بود که GSMarena طبقش ریویو نوشته بود و نسخه ای که وارد بازار شد ( اصطلاحا retail ) همون حالت به قول شما آپدیت شده است. یعنی نتیجه می گیریم که پیکسونی که تو بازاره همونه که کیفیت عکسش بهبود یافته . آپدیتی در کار نیست .:46:

gmt325gh
01-03-2009, 21:39

به مبارکه ... همه چیز رو گفتی الا قیمتش ... چند خریدی ؟؟

؟ ؟ ؟ ؟ ! ! ! !

gmt325gh
01-03-2009, 21:48
سلام دوست عزیز دوتا سوال داشتم که خیلی برام مهمه :

1-آیا برنامه ی جاوای سنگین مثلا در حد 5 مگابایت نصب می کنه ؟ خواهشا اگه امتحان نکردی بگو نمی دونم:31: ، اصلا پر حجم ترین برنامه ی جاوایی که نصب کردی سایزش چقدر بوده ؟

2 - gps اش رو راه انداختی ؟ با چه برنامه ای میشه راه انداخت (با توجه به اینکه باید برنامه جاوا باشه)

1- برنامه نقشه تهران رو روش ریختم و داره کار میکنه (3.7mb)

2- آره ، روی خود گوشی گوگل مپس هست و باهاش کار کردم، خیلی خوب جواب میده ، توی اتاقم بودم (سه طبقه آپارتمان بالا سرم !!!). البته برای استفاده از گوگل مپس باید از جی پی آر اس استفاده کنی و عملا به درد نمیخوره ، وقت نکردم دنبال برنامه جاوا واسه جی پی اس بگردم. اگه برنامه ای میشناسی که ایران رو داشته باشه به منم بگو !!!

shahab_f
02-03-2009, 00:09
1- برنامه نقشه تهران رو روش ریختم و داره کار میکنه (3.7mb)

2- آره ، روی خود گوشی گوگل مپس هست و باهاش کار کردم، خیلی خوب جواب میده ، توی اتاقم بودم (سه طبقه آپارتمان بالا سرم !!!). البته برای استفاده از گوگل مپس باید از جی پی آر اس استفاده کنی و عملا به درد نمیخوره ، وقت نکردم دنبال برنامه جاوا واسه جی پی اس بگردم. اگه برنامه ای میشناسی که ایران رو داشته باشه به منم بگو !!!
ممنون از پاسخت ، یه دیکشنری 5 مگی هست ، می خوای لینک بدم اونم امتحان کنی :31:
نمی شناسم والا ، ولی
تو توضیحات این برنامه که نوشته هم جاواست و هم مپ از پیش دانلود شده باز می کنه ، اما طرز کارش و مپ هاشو نمیدونم :

آقا مرسی :11:

arash299
02-03-2009, 01:02
یه سری عکس آپ کردم براتون (فول سایز) :

چاکرم.
شما جون بخا ، کیه که بده !!!

مرسی روزبه جان به خاطر عکس و فیلم هایی که گرفتی:20: مخصوصا اون عکس ماشین قدیمیه خیلی با حال بود :31:اگه تونستی چند تا عکس دیگه از مناظر طبیعی و آدما بگیر تا بیشتر بررسی کنیم:5:

Nabakhshoode
05-03-2009, 19:52
روزبه جان تو این مدت از گوشی تا چه حد راضی بودی ؟ ایراد خاص و جدیدی ( چه سخت افزاری چه نرم افزاری ) رو توش ندیدی که تو چشم بیاد ؟ با استفاده نرمال چند روز باطری نگه میداره ؟
با این روندی که سامسونگ پیش میره من در مورد خرید گوشی بعدیم نمیتونم به برند دیگه یی فکر کنم...

gmt325gh
06-03-2009, 19:57
روزبه جان تو این مدت از گوشی تا چه حد راضی بودی ؟ ایراد خاص و جدیدی ( چه سخت افزاری چه نرم افزاری ) رو توش ندیدی که تو چشم بیاد ؟ با استفاده نرمال چند روز باطری نگه میداره ؟
با این روندی که سامسونگ پیش میره من در مورد خرید گوشی بعدیم نمیتونم به برند دیگه یی فکر کنم...

تا حالا که خیلی راضی بودم.
هیچ ایراد و کمبودی غیر از نداشتن فارسی(که با تغییر فیرم ویر قابل حله) تا حالا توش ندیدم . البته یه بار گوشی هنگ کرد که خودش اتومات گوشی رو ریست کرد و مشکل بر طرف شد.
باتریش در حد قابل قبولیه ، بیشتر از دو روز برای من کار میکنه . البته من کاربریم سنگین نیست، در حد روزی یه ربع حرف زدن ، 45 دقیقه موزیک گوشی دادن ، دو سه تا اس ام اس زدن ، سه چهار تا عکس گرفتن و 45 دقیقه بازی کردن.

shahab_f
07-03-2009, 11:58
دوست عزیز پست 204 رو هم پاسخ میدی لطفا ؟
خصوصا در مورد نصب برنامه

gmt325gh
07-03-2009, 12:17
دوست عزیز پست 204 رو هم پاسخ میدی لطفا ؟
خصوصا در مورد نصب برنامه

شرمنده، فرصت نکردم اون برنامه رو امتحان کنم.
در اولین فرصت که امتحان کردم بهت جواب میدم.

shahab_f
08-03-2009, 12:55
شرمنده، فرصت نکردم اون برنامه رو امتحان کنم.
در اولین فرصت که امتحان کردم بهت جواب میدم.
آقا ممنون ، البته منظورم از برنامه ، برنامه ی جاوای بالای 3 مگابایت بود مثل دیکشنری لینک زیر ، نه برنامه ی GPS چون اونو مطئن نیستم نقشه ی تهران داشته باشه و یا درست حسابی کار کنه .
دیکشنری :

:11::10:

Maziar_69
08-03-2009, 21:21
سلام دوستان.
آقا روزبه منم یه چنتا سوال داشتم خیلی لطف میکنی جواب بدی دوست من:
1- حافظه ی اس ام اس گوشی نامحدود هست؟ یا نه؟ یعنی مثل سیمبین های نوکیا یا سامسونگ اومنیا میشه روش یه چند هزار تایی اس ام اس نگه داشت؟ :دی

2- کیفیت پخش موزیکش چطوریه؟ (این خیلی مهمه ها) میشه اکولایزر دستی تنظیم کرد؟ و اینکه هدفون هاش چه شکلیه؟

3- تاچش اذیت نمیکنه؟ راحت جواب میده با یه اشاره ی کوچیک؟

واقعا ممنونم از جوابت.

Maziar_69
08-03-2009, 21:23
آقا شرمنده پست های صفحه ی قبلت رو خوندم جواب سوالام رو گرفتم به جز اولی.
:دی
خیلی ممنون.

gmt325gh
08-03-2009, 23:10
سلام دوستان.
آقا روزبه منم یه چنتا سوال داشتم خیلی لطف میکنی جواب بدی دوست من:
1- حافظه ی اس ام اس گوشی نامحدود هست؟ یا نه؟ یعنی مثل سیمبین های نوکیا یا سامسونگ اومنیا میشه روش یه چند هزار تایی اس ام اس نگه داشت؟ :دی

2- کیفیت پخش موزیکش چطوریه؟ (این خیلی مهمه ها) میشه اکولایزر دستی تنظیم کرد؟ و اینکه هدفون هاش چه شکلیه؟

3- تاچش اذیت نمیکنه؟ راحت جواب میده با یه اشاره ی کوچیک؟

واقعا ممنونم از جوابت.

اس ام اسش محدودیت تا 500 تا داره (ویرایش شد)
کیفیت صداش عالیه (تو هدست) و بعید میدونم از هدفون خودش بهتر پیدا کنی ...
اکولایزرش رو نمیشه خودمون تنظیم کنیم ( چهار پنج حالت پریست داره فقط )

Maziar_69
09-03-2009, 00:06
الان داشتم ریویو جی اس ام آرنا رو میخوندم نوشته بود برای اس ام اس 500 تا بیشتر جا نداره !!! :18:

شما بیشتر از 500 تا نداشتی تا الان؟ :11::10:

gmt325gh
09-03-2009, 08:38
آقا شرمنده ، حق با شماس. (دیشب احتمالا خوابم میومده !!!)
برای اس ام اس 500 تا جا داره ، برای پوش مسیج 30 تا ، برای برودکست 200 تا ، برای ایمیل و ام ام اس نا محدود.

hotaxis
09-03-2009, 19:25
دوستانی که این گوشی رو خریدند مموری چند گیگ روش انداختند؟

gmt325gh
09-03-2009, 21:12
الان یه 4 گیگ روش انداختم ، مغازه ای که ازش خریدم 8 گیگ نداشت وگرنه 8 گیگ میخریدم.....

Maziar_69
10-03-2009, 00:45
آقا ما امشب رفتیم این رو برای برادرمون بخریم هرکی یه قیمت میگفت همه هم میگفتن مایکروتل !!!!!!!!

از 415 تا 460 قیمت گرفتیم.
خود فروشگاه مایکروتل بسته بود.

hotaxis
10-03-2009, 08:07
منم این گوشی رو خریدم 400 تومان با گارانتی ماکروتل از نمایندگی اون البته قبلش از چندتا مغازه قیمت گرفتم هر کس یه سازی میزد یکی میگفت 500 دیگری 520 .
یه مموری 8 گیگ کلاس 4 سندیسک اصل هم خریدم 32 تومن.
توی جعبش فقط یه در مشکی بود و بقیه چیزهایی که دوستان نوشتن.

یه فایل جاوا 4 مگی هم روش نصب کردم به راحتی اجرا شد.

ای کاش این گوشی جی پی اس و وای فای داشت که دیگه محشر میشد........

gmt325gh
10-03-2009, 08:49
عزیز مال شما فارسی ساپورت میکنه یا نه ؟؟؟ دفترچش به چه زبونی بود ؟؟؟

Maziar_69
10-03-2009, 12:05
منم این گوشی رو خریدم 400 تومان با گارانتی ماکروتل از نمایندگی اون البته قبلش از چندتا مغازه قیمت گرفتم هر کس یه سازی میزد یکی میگفت 500 دیگری 520 .
یه مموری 8 گیگ کلاس 4 سندیسک اصل هم خریدم 32 تومن.
توی جعبش فقط یه در مشکی بود و بقیه چیزهایی که دوستان نوشتن.

یه فایل جاوا 4 مگی هم روش نصب کردم به راحتی اجرا شد.

ای کاش این گوشی جی پی اس و وای فای داشت که دیگه محشر میشد........

دوست عزیز جی پی اس داره. فقط چون سیستم عامل نداره برنامه های مربوط به جی پی اس راحت روش نصب نمیشه.

آقا روزبه شما بازی هم روش نصب کردی؟ بازیهای جاوا و راحت اجرا میکنه؟ چطوری میشه بازی کرد؟ :11:

gmt325gh
10-03-2009, 13:48
آره ، الان کلی روش بازی دارم ، (grid , Call of duty 4 , worms 2008 , spore , ...... )
چون اکثر بازی ها 320*240 هستن و رزولوشین صفحه 400*240 هست توی اون قسمت اضافی از صفحه ، کلید های مجازی و .... قرار میگیره. تو اجرای اکثر بازی ها و برنامه ها مشکلی نیست ، ولی بعضی ها رو ارور میده (مثل بقیه سامسونگ ها !!!)

برای نصب بازی هم از روشی که امیر برای اف480 گفت باید استفاده کرد :

برای اولین بار در فروم های فارسی .

آموزش نصب بازی و برنامه روی گوشی F480 بدون استفاده از WAP گوشی .

1. برنامه File Explorer و درایور F480 را از لینک زیر دانلود کنید . ( حجم : 502 کیلوبایت )
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tall.rar
2. بعد از دانلود فایل فوق ، پوشه ائی با نام JavaInstall بر روی کامپیوتر ذخیره میشود ، JavaInstall را از حالت فشرده خارج کنید ( UnZip ) .

3. در درون JavaInstall یک پوشه فشرده ( ZIP ) دیگر با نام SAMSUNG_Composite_USB_Driver_4_34_WHQLوجود دارد ، پوشه مربوطه را از حالت فشرده خارج کرده .

4. پس از خارج کردن پوشه SAMSUNG_Composite_USB_Driver_4_34_WHQL از حالت فشرده ، وارد پوشه شده و Setup را انتخاب کرده تا درایور مربوط به گوشی شما بر روی کامپیوتر نصب شود .

5. بعد از نصب شدن فایل فوق بایستی پیغام زیر را ببینید .

6. در این قسمت گوشی خود را به وسیله کابل USB به کامیپوتر وصل کنید .

7. در درون پوشه JavaInstall برنامه TkFileExplorer_2.2.exe را اجرا کنید .

8. در درون برنامه به قسمت Settings و COM بروید .

9. بعد از باز شدن قسمت COM گزینه اول یعنی Port را باز کنید ، در این قسمت فقط یک COM را مشاهده میکنید ، آن را انتخاب و OK کنید .

10. در درون برنامه به قسمت File رفته و Connect را انتخاب کنید .

11. پس از Connect شدن گوشی به برنامه ، بایستی در قسمت پایین برنامه گزینه های موجود در گوشی رو ببینید .

12. در همان قسمت به Exe سپس JAVA سپس Game بروید .

13. یک پوشه جدید در قسمت Game ایجاد کنید ( New Folder )

14. از قسمت بالای برنامه TkFileExplorer فایلهای Java و Jad را از درون درایورهای کامپیوتر خورد انتخاب کنید و سپس بر روی آنها کلیک راست کرده و گزینه Download را انتخاب کنید .

15. کابل USB را از گوشی جدا کنید .

16. کد رو به رو را در گوشی تایپ کنید #*6984125#*

17. سپس به قسمت Internals بروید ، در اینجا گوشی از شما Master Key می خواهد ، کد رو به رو را وارد کنید #*9072641#*

18. به قسمت Storage Settings بروید و سپس گزینه Update Java DB را انتخاب کنید .

از بازی و برنامه های نصب شده بر روی گوشی خود لذت ببرید .

دوستان عزیز همه این مراحل رو میشد در 2 خط توضیح داد پس زیاد نگران نباشین که 18 قسمت هستش . همه این مراحل در عرض 30 ثانیه قابل انجام هستش .

نویسنده و تهیه کننده : امیر S A M S U N G

hotaxis
10-03-2009, 16:28
عزیز مال شما فارسی ساپورت میکنه یا نه ؟؟؟ دفترچش به چه زبونی بود ؟؟؟

دفترچه انگلیسی هست، فارسی، نه

شما برای نصب هرفایل جاوا مراحل بالا رو انجام میدید؟

hotaxis
10-03-2009, 16:31
دوست عزیز جی پی اس داره. فقط چون سیستم عامل نداره برنامه های مربوط به جی پی اس راحت روش نصب نمیشه.

آقا روزبه شما بازی هم روش نصب کردی؟ بازیهای جاوا و راحت اجرا میکنه؟ چطوری میشه بازی کرد؟ :11:

منظورم جی پی اس مستقل بود که موقعیت رو از ماهواره تشخیص بده اما این جی پی اسی که داره باید برای استفاده به اینترنت وصل باشی.

آیا اینطور نیست؟

gmt325gh
10-03-2009, 17:39
شما برای نصب هرفایل جاوا مراحل بالا رو انجام میدید؟

آره . کار پیچیده ای نیست واقعا.
شما اگه راه دیگه ای بلدین به ما هم یاد بدین. اون برنامه 4 مگی که میگی نصب کردی چجوری نصب کردی ؟

منظورم جی پی اس مستقل بود که موقعیت رو از ماهواره تشخیص بده اما این جی پی اسی که داره باید برای استفاده به اینترنت وصل باشی.

آیا اینطور نیست؟

اشتباه نکن دوست من ، برای استفاده از google maps باید به اینترنت وصل بشی ، برای استفاده از جی پی اس نیازی به اینترنت نیست.
من فرصت نکردم برنامه های جی پی اس مختلف رو امتحان کنم ، ولی مطمئنا برنامه های جاوایی وجود دارن که نقشه ایران رو تو خودشون داشته باشن و نیازی به اینترنت نباشه.

hotaxis
11-03-2009, 00:04
آره . کار پیچیده ای نیست واقعا.
شما اگه راه دیگه ای بلدین به ما هم یاد بدین. اون برنامه 4 مگی که میگی نصب کردی چجوری نصب کردی ؟

شما فایل جاوا رو بریز توی مموری کارت وبعد روش کیلیک کن خودش توی قسمت گیم نصب میشه، اینم عیدی شب عید

hasanmotori
11-03-2009, 00:31
شما فایل جاوا رو بریز توی مموری کارت وبعد روش کیلیک کن خودش توی قسمت گیم نصب میشه، اینم عیدی شب عید

چیی میگی!!؟(با لحن اون پسره توی خانه به دوش اسمش همیشه یادم بود الان یادم رفت)
یعنی توی مموری کارت نصب میشه!!؟
تا 4 مگ شایدم بیشتر هم که ساپورت میکنه
با اینکه تاچ هست ولی جاوای غیر تاچ رو با داشتن دکمه های مجازی ساپورت میکنه
سامسونگ یا کاری رو نمیکه یا اگه کرد میترکونه.

gmt325gh
11-03-2009, 08:32

؟؟؟؟؟ نمنه ؟؟؟!!!
داداش با چی حال میکنی ؟؟؟!!!
unsupported file type میده !!!
اگه اونجوری نصب میشد که مریض نبودم اینجوری نصب کنم !!!
ورژن فیرم ویر گوشیت چیه ؟

hotaxis
11-03-2009, 09:38
؟؟؟؟؟ نمنه ؟؟؟!!!
داداش با چی حال میکنی ؟؟؟!!!
unsupported file type میده !!!
اگه اونجوری نصب میشد که مریض نبودم اینجوری نصب کنم !!!
ورژن فیرم ویر گوشیت چیه ؟
خیلی بده که انسان فکر کنه فقط خودش همه چیزو میدونه!
من مثله شما نیستم که بصورت عبارتهای بالا جوابتو بدم، فقط میگم برات متاسفم...

همینطوری که نوشتم نصب کردم شما فایل رو بریز روی مموری کارت بعد اجراش کن خودش توی قسمت گیم internal memory نصب میشه من 2 تا فایل جاوا رو اینطوری نصب کردم.

ورژن فریمور m8800jvhlz

hasanmotori
11-03-2009, 13:14
سلام
آیکن فایلهای جاوا چجوریه؟
بعد وقتی روی فایل های جاوا میزنی چی میگه؟

hotaxis
11-03-2009, 15:31
سلام
آیکن فایلهای جاوا چجوریه؟
بعد وقتی روی فایل های جاوا میزنی چی میگه؟

اگه منظورت توی ویندوزه ،بستگی داره چه برنامه ای رو برای خوندنش معرفی کرده باشی من با وین رر بازش میکنم پس برای من آیکن وین رر رو نشون میده. و اگه توی گوشی رو میگی آیکنش برای من بنفش رنگه

پیغام نصب شدن installation completed بعد از اون میری توی قسمت applications--games and more فایل نصب شده رو میبینی

hasanmotori
11-03-2009, 16:41
منظورم توی گوشی بود

osmaan
11-03-2009, 18:41
گفت دیگه بنفش رنگه
--------------------------------
یعنی شما ها تا حالا نتونستید اینشکلی نسب کنید؟
یعنی این آقا داره راست میگه؟

hasanmotori
11-03-2009, 18:48
ميدونم منطورم اين بود كه خودم ميدونم توي ويندوز چطوريه

hotaxis
11-03-2009, 20:41
گفت دیگه بنفش رنگه
--------------------------------
یعنی شما ها تا حالا نتونستید اینشکلی نسب کنید؟
یعنی این آقا داره راست میگه؟

آره عزیزم مطمئن باش درسته.

حداقل این آقایون نمیاند ورژن فریمور گوشیشونو قرار بدن تا بفهمیم مشکل از چیه !

hasanmotori
11-03-2009, 21:26
ببخشيد كه اينجا اينو ميگم
لطفاً بيايد به بهترين گوشيه سال i8510 راي بدين:

بهترين دوربين:

بهترين موزيك فون:

پيشاپيش دمتون گرم

gmt325gh
11-03-2009, 22:44
آره عزیزم مطمئن باش درسته.

حداقل این آقایون نمیاند ورژن فریمور گوشیشونو قرار بدن تا بفهمیم مشکل از چیه !

عزیز دل چرا قاطی میکنی ؟ اگه بهت بر خورد معذرت میخوام.
رو گوشی من که unsupported file میده.
ورژن فیرم ویرم هم اینه : m8800xxhk5

hasanmotori
11-03-2009, 23:06
خب شما گوشيتو آپديت كن ببين چي ميشه
اگه بشه كه خيلي عاليه
راستي راي يادتون نره

hotaxis
11-03-2009, 23:46
عزیز دل چرا قاطی میکنی ؟ اگه بهت بر خورد معذرت میخوام.
رو گوشی من که unsupported file میده.
ورژن فیرم ویرم هم اینه : M8800xxhk5

اوکی فریمور من با شما متفاوته، میتونی صفحه قبل ببینی.

بدرود

Maziar_69
12-03-2009, 01:24
بچه ها این گوشی مثل امنیا اتو روتیت نداره؟
فقط توی نوشتن اس ام اس و گالری عکس من دیدم این قابلیت رو.
توی منوها یا صفحه ی اصلی کار نمیکنه؟

gmt325gh
12-03-2009, 01:57
بچه ها این گوشی مثل امنیا اتو روتیت نداره؟
فقط توی نوشتن اس ام اس و گالری عکس من دیدم این قابلیت رو.
توی منوها یا صفحه ی اصلی کار نمیکنه؟

نه تو منو هاو صفحه اصلیش نداره.
فقط تو عکس ، فیلم ، ورود text (اس ام اس و ....) ، اینترنت ، برنامه های آفیس ، فلش پلیر و پی دی اف کار میکنه.

Maziar_69
12-03-2009, 13:45
ببخشید بازم یه سوال:
چطوری میشه ورژن گوشی رو دید و چطوری میشه آپدیتش کرد؟

چون مال منم که میخوام جاوا نصب کنم میگه unsopported file type ...

اینترفیش انقدر باحاله که فعلا از چنگه داداشم درش آوردم امنیای خودمو دادم بهش !!!! :دی

gmt325gh
12-03-2009, 15:05
ببخشید بازم یه سوال:

اینترفیش انقدر باحاله که فعلا از چنگه داداشم درش آوردم امنیای خودمو دادم بهش !!!! :دی

این کد رو وارد کن : *#1234# (ستاره مربع یک دو سه چار مربع)
آپدیت رو بد نیستم. (تو وب بگردی پیدا میکنی...)

یه چیز خیلی باحالش نقاشی کردنشه (livepix)

osmaan
12-03-2009, 19:55
یه چیز خیلی باحالش نقاشی کردنشه (livepix)

نقاشی کرد؟!
یعنی چی؟

gmt325gh
12-03-2009, 20:13
یه چیزی تو مایه های paint با این تفاوت مهم که شیوه و ترتیب نقاشی کشیدنت رو یادش نیگه میداره و به صورت فایل swf برات ذخیره میکنه !!!!
خییییییییلیییییییی حال میده خدایی !!!

Maziar_69
12-03-2009, 22:34
آره خیلی باحاله.
این گوشی که ما گرفتیم ظاهرا برای فرانسه ساخته شده !!!
جعبش با اونی کهعکسش تو GSMArena هست فرق داره و روش فذانسوی نوشته شده.
اسم گوشی رو هم رو جعبه نوشته Player Pixon !!!
دفترچش هم فرانسویه...

من با تغییر فونتش هم خیلی حال میکنم.
فونت سوم انصافا خوشگله...

Maziar_69
14-03-2009, 10:34
آره ، الان کلی روش بازی دارم ، (grid , call of duty 4 , worms 2008 , spore , ...... )
چون اکثر بازی ها 320*240 هستن و رزولوشین صفحه 400*240 هست توی اون قسمت اضافی از صفحه ، کلید های مجازی و .... قرار میگیره. تو اجرای اکثر بازی ها و برنامه ها مشکلی نیست ، ولی بعضی ها رو ارور میده (مثل بقیه سامسونگ ها !!!)

برای نصب بازی هم از روشی که امیر برای اف480 گفت باید استفاده کرد :

این فایل رو نمیتونم دانلود کنم آقا روزبه...
همون فایلی که امیر جان گفته بود برای اف 480.
لینک دیگه نیست؟

gmt325gh
14-03-2009, 20:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این لینکیه که من ازش گرفتم ( در واقع همون لینکه امیره ، ولی مستقیمش ....)

shahab_f
16-03-2009, 00:03
کاش یکی میرفت دنبال gps گوشی.

ببخشید بازم یه سوال:

سلام ، تاچش در مقایسه با آمنیا چطوره ؟
و اینکه آمنیا یه سری دکمه داره ( مثل اون آیکونی که زیر صفحه قرار داره و میزنی تا کیبورد بیاد بالا ، بغلشم یه فلش داره ) که خدایی با دست که سهله ، با قلم هم ممکنه اشتباه بزنی ، تو پیکسون چی ؟
کلا ممنون میشم تاچ هر دو رو مقایسه کنی

Maziar_69
16-03-2009, 21:45
تاچ پیکسون خیلی بهتره. چون امنیا رو من فقط اگه با نوک ناخن میزدم میگرفت. ولی این حتی با پهنای انگشت هم خیلی راحت کار میکنه.
پیکسون اوو دکمه ی کیبرد رو اصلا نداره.
هرجا احتیاج به تایپ باشه خودش یه کیبرد میاره که اونجا میتونی صفحه رو بچرخونی و کیبرد افقی اسفاده کنی.

تاچش در کل بسیار بهتر و حساس تره.