PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 8 مگاپیکسل سامسونگ M8800

صفحه ها : 1 2 [3]

gmt325gh
06-12-2009, 19:30
دوست عزیز میشه بگی از چه فریموری استفاده میکنی ؟

در حال حاضر روی گوشیم xeie1 نصبه که روش راحت میشه برنامه نصب کرد.
البته چون گوشی رو دارم میفروشم (i8910 خریدم :دی) میخوام روش jpib5 بریزم.

mr_khodaei2008
07-12-2009, 11:53
فکر کنم mr عزیز اشتباه امدی شما دنبال 12 مگا پیکسلی اومدی این پیکسون 8 مگا هستش :31:

نه عزیز درست اومدم همین 8 را برا یه دوستان میخوام 12 فعلا گرونه

gmt325gh
07-12-2009, 12:33
سلام دوستان عزیز من تا چند روز دیگه احتمالا میخوام این گوشی رو بخرم خواهش میکنم معایب کلی این گوشی رو بگید کلا چه معایبی داره نرم افزتری و سخت افزاری خیلی ممنون

سلام.
دو تا مشکل اصلی به نظر من تو این گوشی هست :
یکی اینکه ساپورت فارسیش خیلی مشکل داره (فقط یک فیرمویر هست که حروف فارسی میفهمه که اون هم در واقع فیرمویر عربی هست نه فارسی !!!)
مشکل دومش هم نداشتن wlan هست.
من تو این یک سالی که داشتمش ازش واقعا راضی بودم و تنها علتی که گوشیم رو عوض کردم اینه که wlan لازم دارم.

kamiyar
18-12-2009, 01:05
سلام.من pixon دارم .فارسی نمی نویسه .بهنظر شما چیکار میتونم بکنم؟

gmt325gh
18-12-2009, 12:33
سلام.من pixon دارم .فارسی نمی نویسه .بهنظر شما چیکار میتونم بکنم؟

برای بار هزارم قبل از سوال کردن تاپیک رو یه نیگا بکنین.
تو همین 5 صفحه ی آخر تاپیک حداقل 4 بار جوابت گفته شده !!!

ژولی لسکو
18-12-2009, 20:47
سلام و تشکر بابت مطالب مفيد
فريمور گوشيم m8800jvhl2 هست
واقعا از همه چيزش راضيم
تنها مشکلم دريافت sms فارسي هست
چند صفحه آخر رو خوندم و متوجه شدم بايد M8800JPIB5 بريزم
1- آيا راهي هست که بتونم از فريمور فعليم بک آپ بگيرم؟
2- فرمور جديد بخش خاصي رو از کار مياندازه ؟
3- يه جا خوندم که در محيط شلوغ صداي هنگام فيلمبرداري بد در مياد ، ضمن تاييد(آبروم رفت بابت اين موضوع سر کنسرت عصار هفته گذشته!) ميخاستم ببينم تنظيماتي چيزي براش هست؟
ممنون

gmt325gh
19-12-2009, 16:07
سلام و تشکر بابت مطالب مفيد
فريمور گوشيم m8800jvhl2 هست
واقعا از همه چيزش راضيم
تنها مشکلم دريافت sms فارسي هست
چند صفحه آخر رو خوندم و متوجه شدم بايد M8800JPIB5 بريزم
1- آيا راهي هست که بتونم از فريمور فعليم بک آپ بگيرم؟
2- فرمور جديد بخش خاصي رو از کار مياندازه ؟
3- يه جا خوندم که در محيط شلوغ صداي هنگام فيلمبرداري بد در مياد ، ضمن تاييد(آبروم رفت بابت اين موضوع سر کنسرت عصار هفته گذشته!) ميخاستم ببينم تنظيماتي چيزي براش هست؟
ممنون

سلام.

1- نه متاسفانه , بک آپ نمیتونی بگیری.
2- دو سه تا چیز جزیی رو از دست میدی : یکی تشخیص دستخط هست که علتش هم اینه که تشخیص دستخط فارسی (عربی) خیلی پیچیده تز از انگلیسی هست و تو گوشیهایی که دارن خیلی خطاش زیاده. اینها هم برای اینکه خودشون رو ضایع نکن کلا تشخیص دستخط رو برداشتن !!!
یه چیز دیگه که از دست میدی گوگلمپس ورژن جدید هست (که خوب میتونی آپدیت کنی و ورژن جدید رو خودت نصب کنی !!!)
سرعت گوشی تو منوها (احتمالا) یکم پایین میاد ولی اصلا اذیت کن نیست.
یه کمبود دیگش هم (احتمالا) بروزر اینترنتش هست که ورژن قدیمی هست.
یه مزیت ولی داره (احتمالا) اون هم این که برنامه ها رو راحت از روی خود گوشی میتونی نصب کنی و unsupported type نمیده.
اون احتمالا ها رو برای این گذاشتم که با فیرمویر شما کار نکردم و نمیتونم قطعا بگم.
3- راه حلی نداره. علت این ضعف در بیتریت پایین صدابردای و ضعف کدک amr هست. این باعث میشه که قدرت تفکیک فرکانسی پایین بیاد و تو محیط شلوغ و نویزی (پر فرکانس) این صدا ها تو هم نداخل پیدا کنن و قاطی پاتی بشه !!!

موفق باشی.

ژولی لسکو
19-12-2009, 19:13
سلام gmt325gh
واقعا اطلاعات جامع و کاملي داره، ممنونم
سرعت منوهام معموليه ولي آزار دهنده نيست اميدوارم کمتر نشه
در هر صورت شروع ميکنم دانلودش رو
يه جوجه سايت داريم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خوشحال ميشيم از وجودت اونجا بهرمند بشيم
مرسي

gmt325gh
19-12-2009, 20:39
سلام gmt325gh
واقعا اطلاعات جامع و کاملي داره، ممنونم
سرعت منوهام معموليه ولي آزار دهنده نيست اميدوارم کمتر نشه
در هر صورت شروع ميکنم دانلودش رو
يه جوجه سايت داريم
خوشحال ميشيم از وجودت اونجا بهرمند بشيم
مرسي

خواهش میکنم.
خوشحال شدم تونستم کمکی بکنم.
راستی کد فیرمویرت رو درست نیگا نکرده بودم ... hl هست یهنی مال دسامبر 2008 و از فیرمویرهای اولیه ی این گوشیه.
به احتمال 99% jpib5 از اون سریعتر هست.
کیفیت فیلم و عکست هم به احتمال زیاد بهتر میشه.

ممنون از لینک فرومتون. ولی همینجا رو هم خیلی کم سر میزنم.

alirezamrl
03-01-2010, 16:21
سلام اقا واقعا یعنی هیچ راه حلی واسه بهتر ضبط کردن صدا نیست!
این که خیلی بده.با تعویض فریمور چی مشکل حل نمیشه!
کلی تو ذوقمون خورد:41:
یکی کمک کنههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههه

ramin1988
12-01-2010, 21:31
سلام دوستان من چه طوری میتونم این گوشی رو به تلویزیون وصل کنم ؟

منظورم اینه چه مدل فیشی میخواست ؟

gmt325gh
12-01-2010, 22:19
کابل مخصوص خودش رو باید بخری ..... (فروشگاه مرکزی مایکروتل احتمالا داره)
ولی بعید میدونم چیز به درد بخوری باشه چون با رزولوشن 400.240 تصویر میفرسته ....
البته من خودم امتحان نکردم و نمیتونم دقیق بهت جواب بدم.

elnaz_fa66
14-01-2010, 21:14
در حال حاضر روی گوشیم xeie1 نصبه که روش راحت میشه برنامه نصب کرد.
البته چون گوشی رو دارم میفروشم (i8910 خریدم :دی) میخوام روش jpib5 بریزم.

گوشيتون رو چند ميخرن؟

gmt325gh
15-01-2010, 00:08
مغازه 240 بیشتر قیمت نداد ... ولی به پسر عمم 270 فروختم.

arash n
02-02-2010, 23:55
دوستان یه سوال

مقاومت گوشی چطوره؟منظورم مقابله ضربست

ژولی لسکو
03-02-2010, 15:34
معموليه مثل همه ي گوشيهاي سامسونگ، ظزيف مريفه
نبايد انتظار زيادي داشت

ژولی لسکو
15-02-2010, 17:43
درخواست آموزش نصب و راه اندازي GPS گوشي Pixon M8800
سلام
اگه کسي بلده خواهشا دريغ نکنه
تا جاييکه ديدم تنها نرم افزار جاواي موجود براي gps نرم افزار trekbuddy هست
من نصب کردم ولي سر در نيوردم و نتونستم استفاده کنم

aqronis
16-02-2010, 00:20
درخواست آموزش نصب و راه اندازي GPS گوشي Pixon M8800
سلام
اگه کسي بلده خواهشا دريغ نکنه
تا جاييکه ديدم تنها نرم افزار جاواي موجود براي gps نرم افزار trekbuddy هست
من نصب کردم ولي سر در نيوردم و نتونستم استفاده کنم

درود.
اول یه چیزی بگم شاید من اشتباه فهمیده باشم اما میگم. اینکه برنامه های آفلاینی که برای gps این گوشی پبدا کردم برای وصل شدن به ماهواره نیاز به آنتن شبکه داره. اینو وقتی فهمیدم که رفته بودم تو یه روستا و اونجا خواستم استفاده کنم اما هی ارور میداد که gps رو نمیشناسه و یکی از برنامه های پیغام میداد که نیاز به آنتن شبکه هست. اینجوری به نظرم واقعا افتضاحه!!!
حالا جواب شما، من این برنامه ها رو نصب کردم و همشون کار میکنن:
navigami
bbTracker
Mobile GMaps
بهترینش از نظر من Navigami هست که کلی امکانات داره مثل قطب نما و نقشه و نمایش سرعت و ارتفاع و ...
اما نقشه های خوبی فکر کنم نداره (البته مطمئن نیستم)
bbtracker یه برنامه سادست که فقط مشخصات مکانی و سرعت رو میده و مسیری که حرکت میکنی رو رسم میکنه و ذخیره میکنه.
Mobile Gmaps از نظز نقشه بهترینه، چون میتونی نقشه های google رو روی گوشی بریزی و آدرس بدی و اونم ساپورت میکنه. اینم مثل Navigami هست ولی من Navigami رو بیشتر ترجیح میدم.
البته من هیچ نقشه ای دانلود نکردم و وقتی نیاز داشته باشم از google map خود گوشی استفاده میکنم و نقشه رو دان میکنه.
اولی و دومی رو از Getjar.com بگیر، با خود گوشی میتونی بری تو این سایت و دانلود کنی، منم همینکارو کردم.
دومی خودش یه سایت داره.
همشون هم رایگان هستن.

aqronis
16-02-2010, 00:32
راستی در جواب مقاومتی دوستان.
گوشی من تا حالا چندین بار از دستم و از ارتفاع 120 سانتی افتاده زمین، هر بار فکر کردم که داغون شده اما هیچیش نشد، حتی یه خط هم روش نیفتاد. البته نمیگم با خیال راحت گوشیتونو بندازین زمین، چون بعضی قطعات گوشی به صورت چسبی و پرسی رو بورد نصب شدن که با ضربه جدا میشن و دیگه هیچ کاریشون هم نمیشه کرد.
به نظرم استحکامش خوبه. بازشم که کردم داخلش هیچ موردی نبود.
متأسفانه به خاطر یه اشتباه احمقانه تاچ گوشیمو خراب کردم و مجبور به باز کردنش شدم...
گوشی که باز بشه مثل اول نمیشه...

gmt325gh
16-02-2010, 11:27
درود.
اول یه چیزی بگم شاید من اشتباه فهمیده باشم اما میگم. اینکه برنامه های آفلاینی که برای gps این گوشی پبدا کردم برای وصل شدن به ماهواره نیاز به آنتن شبکه داره. اینو وقتی فهمیدم که رفته بودم تو یه روستا و اونجا خواستم استفاده کنم اما هی ارور میداد که gps رو نمیشناسه و یکی از برنامه های پیغام میداد که نیاز به آنتن شبکه هست. اینجوری به نظرم واقعا افتضاحه!!!

سلام.

این گوشی هم A-GPS داره و هم GPS ولی تو بعضی فیرمویر ها برای سرعت دادن به پروسه ی مکان یابی تنظیم رو روی A-GPS (که از طریق شبکه کار میکنه) قرار میدن که قابل حل شدنه.
تو منوی تست گوشی (این کد رو باید بزنین تا بیاد : *#6984125*# ستاره مربع شش نه هشت چهار یک دو پنج ستاره مربع ) یه سری امکانات برای تنظیم و تست گوشی وجود داره از جمله بلندی صدای اسپیکر ، تنظیم شدت ویبره ، تنظیم کارکرد GPS داخلی و یا AGPS ، تست ال ای دی ، تست دوربینها ، تست اسپیکر ، تست صفحه نمایش و ....
البته اینکه هر کدوم کجا هستن رو الان دقیق یادم نیست. به گوشی هم دسترسی ندارم که کامل بتونم راهنماییتون کنم. توصیه هم میکنم اگر گزینه ای رو متوجه نشدین و نمیدونستین چیکار میکنه باهاش ور نرین چون میتونه گوشیتون رو به هم بریزه .....
یه سری امکانات هم تو همون منو تو قسمت internals هست (برای وارد شدن به این منو از شما یه رمز میخواد که این رو وارد کنین : *#9072641*# ستاره مربع نه صفر هفت دو شش چهار یک ستاره مربع)

موفق باشین

ژولی لسکو
16-02-2010, 15:41
سلام
باتشکر فراوان از aqronis و gmt325gh
بابت اطلاعات مفيد

حتما امتحان ميکنم و اگه مشکلي بود مطرح ميکنم، خواهشا طي يکي دو روز آينده يه سري به تاپيک بزنين
متاسفانه اطلاعات براي گوشي سامسونگ خيلي کم هست
واقعا ممنونم

يه چيزي، اينکه با گوگل مپ گوشي کار ميکني به صرفه هست؟
من بار اول 5 دقيقه اي باهاش کارکردم 800 تومن رو قبض اومد!
خيلي گرونه!
البته فکر کنم مستقل از دقيقه باشه، حتما kbي حساب ميکنن

ژولی لسکو
17-02-2010, 14:13
با سلام
متاسفانه از هيچکدوم نتونستم استفاده کنم
اگه تنظيمات خاصي نياز دارن لطفا بگين
با تشکر

stuv
18-02-2010, 15:25
سلام
کسی کد مستر ریست گوشی رو داره؟

---------- Post added at 04:25 PM ---------- Previous post was at 04:23 PM ----------

گوشیم 3 ماه پیش تاچش خراب شد 65000 تومن صفحه تاچ براش عوض کردم الان هم بعد از گذشت 3 ماه صفحه تاچش قاطی کرده (فکر کنم خراب شده)

---------- Post added at 04:25 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

aqronis
18-02-2010, 23:50
با سلام
متاسفانه از هيچکدوم نتونستم استفاده کنم
اگه تنظيمات خاصي نياز دارن لطفا بگين
با تشکر

درود
برای Navigami وقتی برنامه اجرا شد OK کلیدهای مجازی رو بزن و از منو باز شده روی GPS برو که آیکون یه دیش و ما*هواره داره و ok بزن. بعد Device و بعد Device رو Internal انتخاب کن و تیک Connected رو بزن.
برای بقیه برنامه ها هم همینطور. باید Device رو Internal انتخاب کنی.
اینم بگم که دفعه اول ممکنه خیلی طول بکشه که وصل بشه. من اولین بار با برنامه bbTracker وصل شدم. وقتی این برنامه وصل شد بقیه هم وصل شدن. در ضمن ماهواره های GPS روی خط استوا هستن، پس بهتره طرف جنوب مکانی که وایستادی گوشی رو به آسمونش دید داشته باشه.( یعنی گوشی رو به جنوب راحت دید داشته باشه)

سلام
کسی کد مستر ریست گوشی رو داره؟

---------- Post added at 04:25 PM ---------- Previous post was at 04:23 PM ----------

گوشیم 3 ماه پیش تاچش خراب شد 65000 تومن صفحه تاچ براش عوض کردم الان هم بعد از گذشت 3 ماه صفحه تاچش قاطی کرده (فکر کنم خراب شده)

---------- Post added at 04:25 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

درود
اینا رو میگم برای تجربه بقیه دوستان.
من هم تاچ گوشیم خراب شد. خودم خرابش کردم. بعد رفتم علاالدین طبقه های بالاش همه مغازه ها رو پرسیدم که تاچ این گوشی رو دارن یا نه، اون موقع همه تاچ هایی که بود از روی گوشیهای اوراقی بلز شده بود و پر خش بود. بعضیا با قاب کامل بود که اونا 35000 و بعضیا بدون قاب و فقط شیشه روی گوشی بود که 26000 بود. من 26 رو خریدم با اینکه روش پلاستیک بود اما من اونجا پلاستیک رو در نیاوردم بعد تو خونه دیدم پر خشه و حالم گرفته شد.تازه چسب هم برای اینکه رو گوشی بچسبه نداشت. اما با این حال نصب کردم چون گوشیم کار نمیکرد. برادرم که تعمیرکاره عوض کرد. چند هفته پیش دوباره رفتم علاالدین این دفعه تاچهای تجاری و با کیفیت اومده بود که هم سالم بود و هم چسب داشت.
منم با کله یکی خریدم 20000 و بعد خودم عوض کردم. دیگه یاد گرفتم! البته گرون خریدم چون طرف خودش قیمت نداشت و منم سادگی کردم و قیمت اصلی رو بهش دادم. اونم گفت 20. اما چون تاچ سالمی بود و گوشیم مثل روز اول تمیز شد ارزششو داشت.
حالا اگه تونستم نحوه تعویض تاچ رو با عکس برای دوستان میزارم.
حالا بعد از این همه سخنرانی برای شما دوست عزیز، من هر وقت تاچو نصب میکردم با اینکه کالبره نبوده اما درست کار میکرد. اگه تاچت قاطی کرده به احتمال زیاد خرابه...
اما کدهای این گوشی فکر کنم ایناست:

فکر کنم Pre-Configuration برای ریست کلی گوشی هست.

aqronis
18-02-2010, 23:56
سلام
باتشکر فراوان از aqronis و gmt325gh
بابت اطلاعات مفيد

حتما امتحان ميکنم و اگه مشکلي بود مطرح ميکنم، خواهشا طي يکي دو روز آينده يه سري به تاپيک بزنين
متاسفانه اطلاعات براي گوشي سامسونگ خيلي کم هست
واقعا ممنونم

يه چيزي، اينکه با گوگل مپ گوشي کار ميکني به صرفه هست؟
من بار اول 5 دقيقه اي باهاش کارکردم 800 تومن رو قبض اومد!
خيلي گرونه!
البته فکر کنم مستقل از دقيقه باشه، حتما kbي حساب ميکنن
درود
کلا کیلو بایتی هست و برای دانلود خوب نیست.
شما اگه بتونی برنامه Mobile GMaps رو استفاده کنی و تو سایتش بری اونجا یه سایت معرفی میکنه که میتونی از طریق اون سایت نقشه های گوگل رو از هر قسمتی و با هر محدوده درجه زوم به صورت سفارشی با برنامه ای که تو سایتش هست دانلود کنی، نقشه کل ایران با محدوده زوم 15 تا 17 فکر کنم میشه حدود 300 مگا بایت. البته بگم که اون ساتی که نقشه رو سفارشی برات تنظیم میکنه با آی پی ایرانی باز نمیشه و به اصطلاح تحریم کرده ما رو! با همون چیزایی خودت میدونی باز کن. فقط تنطیمش مهمه که به یه برنامه میدی، بقیش رو اون برنامه از گوگل دانلود میکنه. بعد این رو تو فلش گوشی کپی میکنی و به برنامه آدرس میدی و از اونجا برات میخونه بدون اینکه به اینت کانکت باشی مکانتو رو نقشه نشون مبده. البته من هرگز اینکار رو نکردم اما رو گوشی یکی از دوستان دیدم.
اگه بخوای دایم تو گوگل مپ باشی هزینت بالا میره، من فقط بعضی مواقع نیاز دارم.

ramin1988
26-02-2010, 12:32
دوستان من با این گوشی فیلمبرداری کردم .... کیفیتش عالی ولی یه کم صدای محیط میره بالا فقط خر خر شنیده میشه و بسیار افضاح صدارو ظبط میکنه .

حالا واسه این راهی هست ؟

aqronis
28-02-2010, 01:50
درود
تا جایی که میدونم راهی نداره...
البته تو محیطهای عادی مشکلی نداره و صدا خر خر نداره مگر اینکه باد بیاد. من خودم همیشه موقع فیلم برداری دستم رو به صورت ( جلوی میکروفونش میگیرم و خیلی بهتر میشه.

Elendil1
01-03-2010, 21:30
پیکسون تا گیگ ساپورت می کنه ؟ بعضی جاها نوشته 8 گیگ و بعضی جاها 16 گیگ ، قیمت مموری در چه حدود هست ؟

aqronis
01-03-2010, 23:46
درود
فکر کنم بستگی به سال ساخت داره، سری های اول 8 گیگ ساپورت بودن، اما الان همه 16 گیگ ساپورتن.
به نظر من رم 8 گیگ براش کافیه. رم 8 گیگ توشیبا رو من یک ماه پیش گرفتم 18500 تومان.

Elendil1
04-03-2010, 13:23
درود
فکر کنم بستگی به سال ساخت داره، سری های اول 8 گیگ ساپورت بودن، اما الان همه 16 گیگ ساپورتن.
به نظر من رم 8 گیگ براش کافیه. رم 8 گیگ توشیبا رو من یک ماه پیش گرفتم 18500 تومان.

رم ؟ :دی رم همون مموریه ؟ :دی الان مموری 16 گیگ چنده ؟

akbaraghaaaa
07-03-2010, 08:25
الان قیمتش دقیق چنده دارم میرم بخرم ؟

ramin1988
07-03-2010, 17:09
الان قیمتش دقیق چنده دارم میرم بخرم ؟

من که 2 ماه پیش خریدم 295

akbaraghaaaa
07-03-2010, 17:10
مرسی امشب میرم بخرم :11:

Elendil1
07-03-2010, 22:17
مموری 16 گیگ برای پیکسون چنده ؟

akbaraghaaaa
08-03-2010, 18:47
کیفیت فیلمبرداری عالی ولی صدای فیلمبرداری خیلی بده .

ramin1988
08-03-2010, 21:42
منم همین مشکل رو باهاش داشتم و دارم ولی چاره ای نداره :41:

saeed_majnoon
09-03-2010, 19:55
موقع ظبط کردن دستت رو بگیر جلو میک بهتر میشه .

ژولی لسکو
17-03-2010, 16:14
سلام
1)
راهي بلدين که بشه تعداد smsهاي قابل ذخيره ساري رو بالا برد

جمعا 250 sms بطور پيشفرض قابل دخيره در باکسها هست
من ميخام بذارم روي 999
همينطور اگه بشه فقط روي مموري باشن نه حافظه اصلي گوشي؟
2)
راهي هست که متن ساده رو از کامپيوتر وارد گوشي کرد که بشه smsش کرد؟

ramin1988
19-03-2010, 12:24
دوستان راهی هست که بشه رو این گوشی تم نصب کرد ؟

hasanmotori
19-03-2010, 12:56
دوستان راهی هست که بشه رو این گوشی تم نصب کرد ؟

رو استار که شده
تو فایلای فریمور یکیش فرمتش نمیدونم r01 فک کنم باشه
بعد بازش میکنی به جای مثلاً اون پیش زمینه منوش یه عکس دیگه میزاری
البته سخته و باید ور بری تا بفهمی چجوریه

aqronis
20-03-2010, 15:38
سلام
1)
راهي بلدين که بشه تعداد smsهاي قابل ذخيره ساري رو بالا برد

جمعا 250 sms بطور پيشفرض قابل دخيره در باکسها هست
من ميخام بذارم روي 999
همينطور اگه بشه فقط روي مموري باشن نه حافظه اصلي گوشي؟
2)
راهي هست که متن ساده رو از کامپيوتر وارد گوشي کرد که بشه smsش کرد؟

درود
1. اس ام اس ها قابل تغییر نیستن. روی گوشیهای سیستم عامل دار میشه اینکار رو کرد اما این گوشی سیستم عامل نداره.
2. با برنامه ای که با سی دی گوشی میاد میتونی وقتی گوشی رو به حالت pc suite به کام وصل کردی از روی سیستم اس ام اس تایپ کنی و بفرستی.

hamed_concrete
25-03-2010, 00:02
سلام وقتی گوشیمو فلش میکنم با M8800JPIB5 آخرش پیغام ??what میده و گوشی ریست آخرو نمیکنه در صورتی که همه مراحلو درست رفتم لطفا کمک کنید

hamed_concrete
25-03-2010, 08:18
ترو خدا یکی کمک کنه فریم جدید(M880BXXIE1) هم دانلود کردم گوشیو فلش کردم باز همون مشکل بود تقریبا با تمام مولتی لودر ها هم امتحان کردم پیغام خطا هم اینه ERR : NAK_INVALID_ADDR 0
ERR : Rsrc1 Erase

alimor
05-04-2010, 17:57
سلام دوستانم من هر کاری میکنم برنامه روی گوشی نصب نمیشه وپیغام unsuported file typ رو میده راه هل چیه

alimor
12-04-2010, 18:53
سلام لطفا یکی جواب بده من مشکلم جدیه به راهنمایی لازم دارم لطفا جواب سوالم رو بدین

gmt325gh
13-04-2010, 08:13
مشکل شما جدید نیست
بارها تو همین تاپیک جوابتون داده شده.
لطفا به جای اینکه تاپیک جدید باز کنین (که مدیر ها حذفش کنن !) تاپیک رو مطالعه کنین.

SAEEDSAMSUNG
21-04-2010, 21:00
این بنده خدا میگن مشکل من جدیه نه جدیده

alimor
26-04-2010, 19:03
سلام دوستان من جدیدا یه مشکل پیدا کردم قبلا وقتی گوشی روبه کامپیوتر وصل میکردم باتری شارج میشد و وقتی جدا میکردم باتری دیگه شارج نمیشد که طبیعی بود ولی الان وقتی گوشی رو از کامپیوتر جدا میکنم گوشی همچنان به شارج شدنش ادامه میده در حالی که به هیچجا وصل نیست و ارم کامپیوتر هم که بالای صفحه ظاهر میشه دیگه نمیره تا زمانیکه برشگردونم به تنظیمات کارخونه یه سری اختلالات دیگه هم بوجود اومده مثلا وقتی گوشی رو خاموش میکنم اتوماتیک روشن میشه که اونم با برگردوندن به تنظیمات کار خونه درست میشه این مشکل ماله چیه؟ یعنی میتونه ویروس باشه؟:2:

gmt325gh
26-04-2010, 19:19
اين گوشی ويروس نميتونه بگيره پس قطعا از اون نيست.
چه تنظيمی رو وقتی عوض میکنی اينجوری ميشه ؟

alimor
27-04-2010, 16:05
من تنظیمی رو عوض نمیکنم وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر اینطوری میشه.بردم یجا نشون دادم میگن باید گوشی فلش بشه ایا با این کار درست میشه؟ شما میگید از ویروس نیست . از تنظیماتش هم که نیست ینی ممکنه ایراد سخت افزاری باشه؟:41:

total_overdose
27-04-2010, 16:13
من تنظیمی رو عوض نمیکنم وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر اینطوری میشه.بردم یجا نشون دادم میگن باید گوشی فلش بشه ایا با این کار درست میشه؟ شما میگید از ویروس نیست . از تنظیماتش هم که نیست ینی ممکنه ایراد سخت افزاری باشه؟:41:
سلام
از لحاظ ویروس خیالت راحت.نمیگیره.
شما یه فلش بکن و بگو یه فریم ور جدید برات بریزه.
احتمال زیاد مشکلت حل میشه.

gmt325gh
27-04-2010, 16:23

به احتمال زياد فلش بکنی درست ميشه.
احتمال اينکه سخت افزاری باشه خيلی کمه ولی غیر ممکن هم نيست !

alimor
27-04-2010, 17:07
ممنون فلشش میکنم خبرشو بهتون میدم:20:

SAEEDSAMSUNG
28-04-2010, 00:09
چرا فلش میکنید؟ یعنی مشکلتون با هارد ریست حل نمیشه؟؟؟ درضمن یادتون نره فلش همیشه مرحله آخره.وقتی که دیگه راهی نباشه.

alimor
29-04-2010, 19:30
دقیقا الان من تو مرحله اخرم همه کار کردم یکی دوتا فروشگاه موبایل هم نشون دادم میگن بوت گوشی رو پروندی باید فلش بشه:41:

alimor
29-04-2010, 19:36
لطفا لینک دانلود نرم افزار مولتی لودر رو برام بذارین و لینک دانلود اخرین ورژن فریم ور رو برام بذارین اون لینک هایی که تو صفحه 35 هست مشکل داره میخوام خودم فلش کنم به نظر شما خودم اینکارو بکنم یا بدم بیرون برام انجام بدن :question::question::question::question::question: :question::question:

gmt325gh
30-04-2010, 16:41
کار پيچيده ای نیست ولی اگر میخوای خیالت راحت باشه بده بیرون برات انجام بدن.
مولتی لودر رو از لینک زیر میتونی بگیری (ولی باید فیل تر شکن داشته باشی !!!)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای فیرم ویر هم سایت زیر رو امتحان کن. تا جایی که میدونم توش فیرمویر ها رو گذاشته. ولی باید عضو بشی (البته عضویتش مجانیه :دی)
اگر از سایت بالا جواب نگرفتی تو رپید شیر / 4 شیر / مگا آپلود باید ورژن فیرم ویری که میخوای رو جستجو کنی.
موفق باشی.

ramin1988
01-05-2010, 10:16
سلام دوستان ...........

دیگه این اس ام اس های این گوشی دیوونم کرد .inbox میشه 185 تا میگه خالی کن . رااهی نداره بشه بیشترش کرد ؟

دیگه گوشی قدیمی ها هم 500 تا اس ام اس رو جا داره .........

gmt325gh
01-05-2010, 10:19
متاسفانه خیر !!!

SAEEDSAMSUNG
01-05-2010, 23:49
دقیقا الان من تو مرحله اخرم همه کار کردم یکی دوتا فروشگاه موبایل هم نشون دادم میگن بوت گوشی رو پروندی باید فلش بشه:41:

اگه لوت گوشیتو پروندی. شنیدم یه نفر هست که میتونه بوت گوشی رو دورست کنه . تو تبریزه. سایتش هم فکر کنم pars-gsm.com باشه

alimor
03-05-2010, 15:13
دوستان گوشیمو فلش کردم درست شد ممنون از راهنمایی تون:20::20: یه سوال دیگه هم داشتم چرا وقتی گوشیرو خاموش میکنم ساعتش بهم میخوره این مشکل رو از اول داشتم مربوط به فلش نیست یعنی تنظیمی چیزی داره که بشه درستش کرد ؟ اگه اینم بگید ممنون میشم:31:

gmt325gh
03-05-2010, 19:48
دوستان گوشیمو فلش کردم درست شد ممنون از راهنمایی تون:20::20: یه سوال دیگه هم داشتم چرا وقتی گوشیرو خاموش میکنم ساعتش بهم میخوره این مشکل رو از اول داشتم مربوط به فلش نیست یعنی تنظیمی چیزی داره که بشه درستش کرد ؟ اگه اینم بگید ممنون میشم:31:

اين ی که ميگی احتمالا باتري داخليش تموم شده.... ولی عجيبه که به اين زودی باتريش تموم شه !
معمولا باتري ساعت گوشی بيشتر از 3 سال کار ميکنه ....

alimor
04-05-2010, 13:36
راهی برای شارجش نیست؟

gmt325gh
04-05-2010, 18:03
نه.
بايد ببری مايکروتل برات تعويض کنن.

amaska
19-05-2010, 17:34
می خوام بعد از مدت ها برم گوشی بخرم.بعد از تحقیقات فراوان به LG KC910i Renoir ,Samsung M880 Pixon, Samsung S8300 Ultratouch, SonyEricsson C905 رسیدم.به نظر شما کدوم بهتر.
ملاک های تصمیم گیری من:
1.قیمت از 250000 تا 300000 تومان
2.دارای بهترین کیفیت عکاسی و فیلم برداری(دوربین 8 مگا پیکسل به بالاو فیلم برداری 30fps به بالا)
3.وضوح و بلندی صدا
4.زیبایی
5.نداشتن مشکل محدودیت در نصب برنامه های جاوا
اشکالاتی که از LG KC910i Renoir گرفتن:
1.صدای زیر متوسط
2.مشکل با نصب برنامه های جاوا (محدودیت حجمی 3 مگا بایت)
3.باتری ضعیف
اشکالات samsung M8800 Pixon:
1.کیفیت فیلم برداری پائین تر ار LG KC910i Renoir
2.باتری ضعیف
3.از لحاظ عملکرد پائین تر از Samsung S8300 Ultatouch
اشکالات Samsung S8300 Ultratouch:
1.عمر يا زمان باطريش:اگر 25 دقیقه باهاش حرف بزنی باطریش کاملا خالی میشه.شارژ گوشیم تقریبا نصف روزه.
2.ساپورت نرم افزاری نداره.
3.صداش خیلی ضعیفه.
4.دوربینش کیفیت خوبی نداره.
اشکالات c905:
1.اسپیکراش ضعیفه
2.كيفيت متوسط فيلمبرداري .ضبط فیلم با رزولوشن QVGA و 30 فریم در ثانیه انجام می­شود.و همچنین دوام كم محافظ كشوئي لنز دوربين
ممنون از حسن توجهتان

gmt325gh
22-05-2010, 10:21
من بهت s8300 و رنوار رو توصیه میکنم.

yazdan1368
11-06-2010, 13:35
با سلام این برنامه file explorer رو از کجا گیر بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

hotaxis
14-06-2010, 12:55
گوشی من هم پس از 1سال و 3 ماه که از خریدش میگذره تاچش خراب شد.

هیچ کار خاصی هم باهاش نکردم.

Dark.Life
14-06-2010, 13:05
می خوام بعد از مدت ها برم گوشی بخرم.بعد از تحقیقات فراوان به LG KC910i Renoir ,Samsung M880 Pixon, Samsung S8300 Ultratouch, SonyEricsson C905 رسیدم.به نظر شما کدوم بهتر.
ملاک های تصمیم گیری من:
1.قیمت از 250000 تا 300000 تومان
2.دارای بهترین کیفیت عکاسی و فیلم برداری(دوربین 8 مگا پیکسل به بالاو فیلم برداری 30fps به بالا)
3.وضوح و بلندی صدا
4.زیبایی
5.نداشتن مشکل محدودیت در نصب برنامه های جاوا
اشکالاتی که از LG KC910i Renoir گرفتن:
1.صدای زیر متوسط
2.مشکل با نصب برنامه های جاوا (محدودیت حجمی 3 مگا بایت)
3.باتری ضعیف
اشکالات samsung M8800 Pixon:
1.کیفیت فیلم برداری پائین تر ار LG KC910i Renoir
2.باتری ضعیف
3.از لحاظ عملکرد پائین تر از Samsung S8300 Ultatouch
اشکالات Samsung S8300 Ultratouch:
1.عمر يا زمان باطريش:اگر 25 دقیقه باهاش حرف بزنی باطریش کاملا خالی میشه.شارژ گوشیم تقریبا نصف روزه.
2.ساپورت نرم افزاری نداره.
3.صداش خیلی ضعیفه.
4.دوربینش کیفیت خوبی نداره.
اشکالات c905:
1.اسپیکراش ضعیفه
2.كيفيت متوسط فيلمبرداري .ضبط فیلم با رزولوشن QVGA و 30 فریم در ثانیه انجام می­شود.و همچنین دوام كم محافظ كشوئي لنز دوربين
ممنون از حسن توجهتان

نظر من اس8300
بهترین فیلم برداریو بین این 3 تا داره ... عکسش میشه گفت با رنوار مساویه و از اون دوتا بهتره ... البته رنگ بندی اس8300 طبیعیتره ... نمیدونم از کجا میگی دوربینش ضعیفه !
ساپورت نرم افزاریو کاملاً بر عکس گفتی چون بیشتر از همشون براش فریمور هست
صداش ضعیفه مثل بقیشون
باتریش قوی نیست ولی انقدم ضعیف نیست که 25 دقیقه ای تموم بشه
یه دفه باهاش کار کردم با شارژ اولیش کلی عکس گرفتم و ور رفتم 2 تا خط داشت یه خطشم کم نشد
مشکل جاوا نداره و یه خوبی دیگش اینه که دکمه داره که واسه جاوا لازمه

به جتم میتونی فکر کنی البته فیلم برداریش در حد اس8300 نیست

1000_alkapone
15-07-2010, 22:29
سلام دوستان
من یه مشکل دارم : وقتی گوشیم رو وصل میکنم یه option میومد که 3 تا گزینه داشت pc suite , media player , file transfer از وقتی ویندوزم رو عوض کردم دیگه اون option نمیاد و مستقیم بصورت یه devıce توی my computer ظاهر میشه . چیکار کنم که دوباره مثل قبل بشه ؟

1000_alkapone
22-07-2010, 23:55
میشه کسی کمکی کنه ؟ لطفا.

forx
22-07-2010, 23:56
سلام وضعییت ضبط صدای این گوشی چطوری هست؟

((ممنون میشم کمک کنید اینجا نمیشه خوب سرچ کرد!))

reza6527
06-08-2010, 09:07
سلام دوستان من m8800 دارم کیمیدونه اگه فریمور m8800jpib5 رو روش نصب کنم جاوا نصب میکنه یا نه

reza6527
06-08-2010, 09:13
سلام کی میدونه اگه فریمور m8800jpib5 رو روی پیکسونم نسب کنم جاوا نصب میکنه یانه

nishat
12-10-2010, 23:09
از تجربه شخصی ام بگم که بیشتر از ۱۹ ماه میشود از این تلفن M8800 اSamsung ستفاده میکنم لطفا این را نخرید ، زمانیکه من این گوشی را گرفتم خیلی را حت میتوانستم در عوض آی فون بگیرم و حالا خوشحالم که قراردادم به اتما م رسیده و فعلا منتظر گوشی جدیدم هستم .

Nishat

سامسونگ تا چند روز دیگه دومین 8 مگاپیکسلی خودش و همچنین بعد از ال جی دومین 8 مگاپیکسلی تاچ رو معرفی میکنه
خیلی از سایت ها از جمله GSMArena خبر از معرفی این گوشی دادن.ولی هنوز نه عکسی و نه اطلاعات دقیقی راجب امکاناتش وجود نداره

اکثر سایت ها گفتن که M8800 داری این امکاناته...

Samsung Bresson:M8800 features
Large 3.2” display
8Megapixel camera
16million color touchscreen display
Thickness is 15.5 mm-slimmer than the Innov8
Improved office
GPS mapping
High speed downloads through HSDPA-with quad-band compatibility
Support of full HDTV

از فلشش چیزی نگفتن.ولی چون invo سامسونگ زنون نداره احتمالا این زنون رو داشته باشه...

منبع:

nishat
12-10-2010, 23:11
از تجربه شخصی ام بگم که بیشتر از ۱۹ ماه میشود از این تلفن M8800 اSamsung ستفاده میکنم لطفا این را نخرید ، زمانیکه من این گوشی را گرفتم خیلی را حت میتوانستم در عوض آی فون بگیرم و حالا خوشحالم که قراردادم به اتما م رسیده و فعلا منتظر گوشی جدیدم هستم HTC Desire HD

Nishat

alimor
25-12-2010, 10:37
سلام دوستان من یه مشکلی دارم دقت تاچم ریخته بهم یه جار میزنم یه جا دیگه عمل میکنه میخوام شماره 2 رو بزنم شماره 3 عمل میکنه میخوام 4 رو بزنم 5 عمل میکنه مشکل چیه؟

hasanmotori
25-12-2010, 17:10
سلام دوستان من یه مشکلی دارم دقت تاچم ریخته بهم یه جار میزنم یه جا دیگه عمل میکنه میخوام شماره 2 رو بزنم شماره 3 عمل میکنه میخوام 4 رو بزنم 5 عمل میکنه مشکل چیه؟

تو setting بعد phone setting برو بعد بزن calibration ممکنه جای دیگه باشه بگر
بعد 1 چیزی میاد باید وسطشو بزنی 4 گوشه صفحه میره میزنی درست میشه

alimor
25-12-2010, 22:45
از راهنمایی تون ممنونم ولی اولین کاری که کردم همین کار بود ولی درست نشد:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41: :41::41::41::41::41::41::41::41:

ramin1988
25-07-2011, 18:47
دوستان هدست من ترکید ..... از کجا میشه گیر آورد و حدود قیمت ؟