PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ASUS MAXIMUS FORMULA یا dfi dk x48

mcsg
05-09-2008, 12:18
سلام من میخواستم یه مادر بورد برای بازی:اورکلاک و کارای سه بعدی انتخاب کنم که تا الان تونستم به دو تا بورد برسم اولی ASUS MAXIMUS FORMULA که از نظر امکانات خیلی فوله و دومی هم dfi dk x48 که از نظر کیفیت و اورکلاک عالیه حتی تو مجله خوندم بوردای سه کنسول بازی wii / ps3 /xbox360 رو هم این شرکت تولید کرده در ضمن قیمت دو تاشونم یکی هست دوستان اگه مادربورده خوبه دیگه ای هم سراغ دارید لطفا معرفی کنید
cpu : q6600
vga : 4850 or 4870 =250/370
hdd:320 or 500
ram : 4gb

Professor Massoud
05-09-2008, 13:08
سلام من میخواستم یه مادر بورد برای بازی:اورکلاک و کارای سه بعدی انتخاب کنم که تا الان تونستم به دو تا بورد برسم اولی ASUS MAXIMUS FORMULA که از نظر امکانات خیلی فوله و دومی هم dfi dk x48 که از نظر کیفیت و اورکلاک عالیه حتی تو مجله خوندم بوردای سه کنسول بازی wii / ps3 /xbox360 رو هم این شرکت تولید کرده در ضمن قیمت دو تاشونم یکی هست دوستان اگه مادربورده خوبه دیگه ای هم سراغ دارید لطفا معرفی کنید

همین برد ASUS MAXIMUSعالیه و از dfi بهتره . اگه X48 میخواید میتونید ASUS RAMPAGE FORMULA با قیمت حدود 310 تومن بخرید. البته همین ماکسیموس امکاناتش عالیه.
عکس ASUS RAMPAGE FORMULA

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alborz_k
05-09-2008, 15:10
سلام. maximus formulla فوق العادست و تمام امکانات مورد نیاز رو داره و لازم نیست که هزیمه ی بیشتر برای مادربرد دیگه انجام بدی.

daffy
05-09-2008, 15:36
برای کار شما من باشم DFI رو انتخاب میکنم...
DFI به نظر خیلی ها و با توجه به تست های انجام شده در ضمینه OverClock حرف اول رو میزنه و همیشه انتخاب حرفه ای های دنیای سخت افزار بوده!!!
زیاد طرف ASUS نمیرم ولی maximus formulla رو دوست دارم. نکته بعدی که باید بهش توجه کنید اینه که چیپ DFI x48 هست ولی ماله maximus formulla x38

alborz_k
05-09-2008, 15:44
برای کار شما من باشم DFI رو انتخاب میکنم...
DFI به نظر خیلی ها و با توجه به تست های انجام شده در ضمینه OverClock حرف اول رو میزنه و همیشه انتخاب حرفه ای های دنیای سخت افزار بوده!!!
زیاد طرف ASUS نمیرم ولی maximus formulla رو دوست دارم. نکته بعدی که باید بهش توجه کنید اینه که چیپ DFI x48 هست ولی ماله maximus formulla x38
سلام دوست من.
در این که dfi برد خوبیه شکی نیست. ولی به این نکته توجه کن که تولیدات dfi بسیار کمه و اون ها فقط مادربرد های سطح بالا دارند . ولی ایسوس پر فروش ترین مادربرد دنیاست و طبیعیه که نشه در مورد مادربرد هاش به صورت کلی صحبت کرد چون تنوع مادربرد هاش بسیار بالاست. ولی maximusformulla یک از نیرومند ترین مادربرد های دنیاست و به راحتی می تونه حتی با چیپست قدیمی تر ، با dfi رقابت کنه.

mcsg
05-09-2008, 17:06

ولی ایسوس پر فروش ترین مادربرد دنیاست و طبیعیه که نشه در مورد مادربرد هاش به صورت کلی صحبت کرد چون تنوع مادربرد هاش بسیار بالاست.
من با هر دوی اینا موافقم ولی چیزی که هست این سری p5q منو از asus ترسونده چون خرابی تا حالا زیاد داشته ولی یه چیزی که منو وسوسه میکنه امکاناته ایسوسه مثله هیت سینک و کارت صدا و چیزای دیگه بازم از دوستان ممنونم اگه مادر بورد خوبی به غیر از این دو تام هستش دوستان اگه معرفی کنن ممنون میشم البته تو همین رنج قیمت

Professor Massoud
05-09-2008, 17:24
من با هر دوی اینا موافقم ولی چیزی که هست این سری p5q منو از asus ترسونده چون خرابی تا حالا زیاد داشته ولی یه چیزی که منو وسوسه میکنه امکاناته ایسوسه مثله هیت سینک و کارت صدا و چیزای دیگه بازم از دوستان ممنونم اگه مادر بورد خوبی به غیر از این دو تام هستش دوستان اگه معرفی کنن ممنون میشم البته تو همین رنج قیمت

یه مادربرد گیگا تو این رنج هست و تازه وارده و از کیفیتش خبر ندارم. دوستان نظر بدن .
GIGABYTE - EP45-DS4P

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mcsg
05-09-2008, 22:13
یه مادربرد گیگا تو این رنج هست و تازه وارده و از کیفیتش خبر ندارم. دوستان نظر بدن .
Gigabyte - Ep45-ds4p
ممنونم ولی این سری یه کم گرونه

mcsg
05-09-2008, 22:15
البته مادربوردای گیگا بد نیست ولی برندای دیگه نسبت قیمت و کارایی بهتری دارن البته نظره شخصیمه

vivid806
05-09-2008, 22:23
به نظر من با توجه به اینکه چیپ مادربرد Dfi با X48 چون رم Ddr2 ساپرت میکنه نسبت به مادربرد ایسوس برتری داره و تازه این مین از لحاظ اورکلاک نسبت به ایسوس سرتره

Professor Massoud
05-09-2008, 22:33
به نظر من با توجه به اینکه چیپ مادربرد Dfi با X48 چون رم Ddr2 ساپرت میکنه نسبت به مادربرد ایسوس برتری داره و تازه این مین از لحاظ اورکلاک نسبت به ایسوس سرتره

بردهای X48 رو با X48 مقایسه میکنن. شما باید این برد X48 محصول DFI رو مثلا با بردی مثل Rampage مقایسه کنی. نه با ماکسیموس فرمولا. البته ماکسیموس به نظر من قویتره. :21:

mcsg
05-09-2008, 23:17
چیزه دیگه ای که من تا الان فهمیدم اینه که dfi dk x48 دارای یه سیستم توان 4 فاز دیجیتال هستش که نسبت سیستم توان انالوگ پایداری و بازده مصرف انرژی بهتری داره البته اینو تو روزنامه خوندم ولی در کل بازم دو دلم چون هر دوشون یه سری ویژگی خاصی دارن

PCminister
06-09-2008, 01:54
اگر فقط بین این دو مادربرد میخواین انتخاب کنید نوع DFI بهتره چون:

1- دارای بازده بهتری در اورکلاکینگ هست اول بخاطر X48 بودنش و دوم بخاطر همین موضوع Digital PWM که خودتون هم بهش اشاره کردین.

2- دارای اکثر امکانات Maximus هست!

اما از طرف دیگه Asus هم برای ماکسیموس هیچی کم نگذاشته و قابلیتهایی مثل LCD poster و خنک کننده ی خوبی مثل Pin-Fin آدمو وسوسه میکنه اما در مقام مقایسه DK X48-T2RS بیشتر بخاطر دلیل اول انتخاب مناسبتری بین این دو برد هست!

اینم از یک ریویو در CPU3D که امیدوارم براتون کمک خوبی باشه:

در آخر اگر من جای شما بودم P5Q-E میخریدم چون دارای کارایی به قیمت خوبی هست و میتونه در اورکلاکینگ (اگر قصد شما اورکلاک کردن بصورت کاربردی هست و نه رکوردزنی!) جوابگوی نیازهای شما باشه.

باتشکر

vivid806
06-09-2008, 13:22
بین مادربردهای بازار اگر بخوام یک مادربرد با قابلیت اورکلاک وحشتناک بخرم چی بهتره البته BioStar رو پیشنهاد ندید خوشم نمیاد
برند Asus,DFI,XFX,GigaByte اینها رو هستم برندهای دیگه رو کمتر

Professor Massoud
06-09-2008, 14:05
بین مادربردهای بازار اگر بخوام یک مادربرد با قابلیت اورکلاک وحشتناک بخرم چی بهتره البته BioStar رو پیشنهاد ندید خوشم نمیاد
برند Asus,DFI,XFX,GigaByte اینها رو هستم برندهای دیگه رو کمتر

من اینها رو پیشنهاد میکنم. هر کدوم رو پسندیدی بگو :

ASUS MAXIMUS FORMULA

ASUS - Rampage Formula

GIGABYTE - X38-DS4

ASUS P5Q DELUXE

dfi dk x48

vivid806
06-09-2008, 18:47
اگر بین اینها مجبور به انتخاب باشم حتماً Asus Maximus Formula رو انتخاب میکنم الان که بیشتر سرچ کردم متوجه شدم که با مادربرد DFI در یک سطح اورکلاک هست پس با توجه به خنک کننده قوی که داره این رو انتخاب میکنم داداش مسعود دستت درد نکنه

alborz_k
07-09-2008, 15:44
اگر بین اینها مجبور به انتخاب باشم حتماً Asus Maximus Formula رو انتخاب میکنم الان که بیشتر سرچ کردم متوجه شدم که با مادربرد DFI در یک سطح اورکلاک هست پس با توجه به خنک کننده قوی که داره این رو انتخاب میکنم داداش مسعود دستت درد نکنه

سلام. maximusformulla يك انتخاب بسيار خوبه و شما مي توني اون رو تا 535 مگاهرتز به صورت كاملأ پايدار اوركلاك كني.

alborz_k
07-09-2008, 15:46

سلام . من p5q داشتم. كه 3 هفته پيش سوخت و هنوز هم شركت ويستا پخش مادربردم رو درست نكرده ، ولي ماكسيموس فرمولا بحثش فرق مي كنه و خيلي وقته كه تو بازاره و جوابش رو پس داده ، پس از نظر كيفيت اصلأ نگران نباش.

naser_2006
07-09-2008, 15:57
سلام . من p5q داشتم. كه 3 هفته پيش سوخت و هنوز هم شركت ويستا پخش مادربردم رو درست نكرده ، ولي ماكسيموس فرمولا بحثش فرق مي كنه و خيلي وقته كه تو بازاره و جوابش رو پس داده ، پس از نظر كيفيت اصلأ نگران نباش.
من می خواستم یه P5Q بخرم حالا چیکار کنم نخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Professor Massoud
07-09-2008, 16:01

تو این رنج قیمت بهترین انتخاب همین برده . همشون این شکلی نیست که خراب بشه. باید یه کم شانس داشته باشی ! به نظر من همین رو بخر.

alborz_k
07-09-2008, 16:01
سلام. شايد من بد شانسي اوردم و فقط مال من ايراد داشته باشه، من نمي تونم به خاطر اين كه متدربردم خراب شده ، بگم كه همشون خراب مي شن.
البته بايد بگم اون موقع كه سالم بود ، من ازش راضي بدم و كارايي فوق العاده اي داشت.

faal
14-09-2008, 00:01
Maximus Formula آخرین قیمت ؟