PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات برنامه نویسی LUA Com (مشکلات برنامه نویسی در AutoPlay Media Studio)

Arsa Persian
22-08-2008, 09:58
دوستان عزیز هر مشکلی در مورد اسکریپت نویسی به زبان LUA دارید (زبان برنامه نویسی برنامه AutoPlay Media Studio ) میتوانید سوالات خود را در این بخش مطرح نمایید تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ داده شود

mahdi7210
22-08-2008, 22:47
با سلام من در مورد اسکریپت نویسی در مورد این برنامه شدیدا احتیاج به کمک دارم پس از سه سال کار با این نرم افزار تازه فهمیدم زبان برنامه نویسی ان با lua میباشد و عاجزانه نیاز به کمک شما دارم اگر مرجع کاملی از اموزش اون دارید بهم بدین با تشکر مهدی :mahdi7210@yahoo.com

Arsa Persian
23-08-2008, 12:37
با سلام من در مورد اسکریپت نویسی در مورد این برنامه شدیدا احتیاج به کمک دارم پس از سه سال کار با این نرم افزار تازه فهمیدم زبان برنامه نویسی ان با lua میباشد و عاجزانه نیاز به کمک شما دارم اگر مرجع کاملی از اموزش اون دارید بهم بدین با تشکر مهدی :mahdi7210@yahoo.com

مرجع کامل اسکریپت نویسی Help فوق العاده قدرتمند برنامه AutoPlay Media Studio هستش چون برای افراد مبتدی و نیمه حرفه ای خیلی کامل هست. اگه سوالی در مورد کد نویسی دارید و یا در اجرای آنها با Error مواجه هستید همینجا مطرح کنید تا در صورت یافتن پاسخ همینجا اعلام شود

با تشکر :46:

Arsa Persian
15-09-2008, 20:49
اگه برنامه رو در هنگام Publish روی Hard drive قرار بدیم آیا مشکل دامپ سورس از حافظه برطرف میشه یا نه؟

NIK SYSTEM
15-09-2008, 23:20
نه برطرف نميشه
تازه راحتتر هم ميشه
يه مشكلي كه اين برنامه داره اينه كه بهيچوجه نميشه از دامپ سورسش از حافظه جلوگيري كرد
چون در واقع ما تو اين برنامه دسترسي به فايل اجرايي اصلي نداريم
و فقط يه اسكريپت مينويسيم كه اون فايل اجرايي از روي اون دستور العمل ميخونه و طبقش عمل ميكنه.
كه البته مشكل خاصي نيست چون سگين ترين برنامه ها هم با دامپ كردنشون توسط دامپرهايي مثل Ollydbg و خيلياي ديگه كرك ميشن.
ولي ما تنها كاري كه ميتونيم بكنيم اينه كه هرچه بيشتر كار رو سختش كنيم .اگه دقت كرده باشي توي فولدر برنامه يه فايل با پسوند CCD هست كه كل اسكريپت ميره توي اون.
اون فايل رو با وينرار باز كن تا خيلي چيزا دستت بياد كه البته اگه تونستي پسوردش رو پيدا كني به منم بگو كه خيلي دنبالش گشتم.

Arsa Persian
17-09-2008, 12:12
اگه تونستي پسوردش رو پيدا كني به منم بگو كه خيلي دنبالش گشتم.

یه زمانی توی سایت های Warez گفته میشد که پیدا شده من خیلی دنبالش بودم ولی پیدا نشد
البته فکر نکنم پیدا بشه چون حداقل یه رمز 10 رقمی بزارن روش با سریعترین روشها بیشتر از چند ماه طول میکشه تا پیدا بشه

hami soft
04-07-2009, 15:58
با سلام ... من هم خیلی پیگیره این هستم که بتونم پسورد این فایل Rar رو پیدا کنم ...
اما حدس میزنم که هر دفعه که این برنامه این فایل رو میسازه یه سریال رندوم براش قرار میده !!!!

hami soft
04-07-2009, 15:58
با سلام ... من هم خیلی پیگیره این هستم که بتونم پسورد این فایل Rar رو پیدا کنم ...
اما حدس میزنم که هر دفعه که این برنامه این فایل رو میسازه یه سریال رندوم براش قرار میده !!!!

عــــلی
04-07-2009, 18:19

سلام.دقیقاً منم خیلی دوست دارم.فقط دنبال یه برنامه میگردم بتونم کد رار رو حتی به صورت اسمبلی هم که شده نشان بدم و پسوردشو بشکنونم.

دقیقاً حرف درستی زدی پسر.آره رندوم میگیره.ولی فقط در مورد فایل های که پسورد دارن.طی این چند وقت فهمیدم که Winrar حدود 65535 مدل فایلهای خودش رو فشرده میکنه برای همین شکستن پسوردش بهمین سادگی نیست.
ما باید کلاسی که winrar برای پیدا کردن پسورد فایلهاش استفاده میکنه رو پیدا کنیم...
بعد به وسیله اون کلاس پسورد رو پیدا کنیم.
مثلاً ما به فایل پسورد 123 دادیم.
بعد رار پسورد وارد شده به وسیله ما رو با پسورد فایل مقایسه میکنه که آیا درست وارد کردیم یا نه.ما در اصل یا باید این شرط رو حدف کنیم یا باید کاری کنیم که این شرط فقط یه حالت اونم درست داشته باشه.

موفق باشید.

hami soft
04-07-2009, 18:50
به نظر من اگه بخواییم بریم تو مبحث Winrar از هدف دور میشیم ...
پیشنهاد :
مگه این فایل رو خود AMS پروتکت نمیکنه ؟؟؟ خوب اگه بریم سراغ AMS بهتره و با دستکاری تو کد های خروجی ... از پسورد گذاشتن روی این فایل جلوگیری کنیم بهتره ...

M o h a m m a d
16-07-2009, 12:03
سلام
چطوری میشه هنگام Jump به یک صفحه یک سری اطلاعات فرستاد براش ؟
مثلاً می خوام وقتی میرم توی یه صفحه یه string کوچولو براش بفرستم ؟؟
یا مثلاً یه متغیر تعریف کنم که تو همه صفحه ها ثابت باشه یعنی public
تو رو خودا اگه میدونید جواب بدین :40:

masood hashemy
24-07-2009, 08:55
من یک مشکل دارم دوستان
من یک پروژه ساخته ام که دارای چند page میباشد برای page 2 یک preload تعریف کرده ام یعنی هر وقت میخواهد به page 2 برود یک نرم افزار پلیر را اجرا میکند و در واقع از همین جا مشکل من شروع میشود من میخواهم بعد از اجرای برنامه فوق برنامه دوباره بسته شود ( یعنی در preload این گونه بگویم که برو این برنامه را اجرا کن و بعد آن را ببند) اما خودم رفتم در add action و گزینه system را زدم و چیزی بنام terminate داشت ولی دوستان برای terminate نیاز به process id میباشد شما چگونه مشکل من رو حل مکنید؟
با تشکر

masood hashemy
28-07-2009, 20:20
کسی نیست جواب بدهد؟

M o h a m m a d
30-07-2009, 08:32
البته شما فقط باید یک Application رو باز بکنی
اسم فایلت هم به چیز خاص باشه بهتره !
این یه حلقه ــه که لیست تمام برنامه های Process رو در میاره و چک می کنه ببینه کدومشون EsmeFile.exe هستن
بعدش اونو می بنده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sadeghlinux
31-12-2012, 01:19
با سلام

دوستان من دارم یه پروژه ای رو با auto play media studio درست میکنم ولی چون تازه باهاش آشنا شدم نمیتونم اسکریپت بنویسم

فقط یه سوال فوری داشتم که اگه زحمت بکشید جوابمو بدین ممنون میشم

من یه صفحه دارم که چند تا پاراگراف داره

میخوام با کلیک روی هر دکمه پاراگراف ها مخفی و فقط پاراگراف مربوط به دکمه نمایش داده بشه و این عمل برای بقیه دکمه ها هم میخوام درست کنم

با تشکر

smahdis
04-01-2013, 00:37
یه زمانی که کسی MMB رو نمیشناخت من باهاش یه اتوران خیلی حرفه ای ساختم. بعد هم سریع این AMS رو پیدا کردم. اگر اشتباه نکنم نسخه 4 بود. با اون هم یه اتوران خیلی حرفه ای درست کردم.

الان که فکر میکنم خیلی خلاق بودم یه زمانی. فایل سورس همه شون بر اثر یه اتفاق ناگهانی از روی هارد پاک شد + بکاپ خیلی از فایلهای دیگه ام.:n14:

ironman2
13-08-2013, 18:31
ببخشيد من يه سوال دارم چي طوري ميشه توي اين نرم افزار با يه كد نوشت وقتي ماوس رو عكس رفت عكس از هر چهار طرف(يا از مركز) بزرگ بشه؟:n28: