PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش استفاده از هاست های رایگان ! php,mysql

as13851365
14-08-2008, 10:35
یه آموزش کوچک در باره استفاده از هاست های رایگان اگه امکان داره بدید :11:

من در سایت freehostia ثبت نام کردم ولی حالا موندم که چطوری ازش استفاده کنم :18: یعنی وقتی که فایل های خودم را در سایت آپلود می کنم و به لینکی که سایت به من داده می رم سایتم باز نمی شه ! :11:

در ضمن وقتی اگه امکانش هست در باره هاست و دامین های هاست های رایگان یه توضیحی بدهید ممنون می شم یعنی وقتی که در سایت freehostia یه دامین جدید ایجاد می کنم یه ایمیل به من می ده که باید ثبتش کنم یا یه همیچین چیزی . حالا باید چطوری ثبتش کنم کجا ثبتش کنم برایم یه دردسر شده !:40:

اگر امکانش هست هاست های رایگانی که از php , mysql پشتیبانی می کنند را معرفی کنید و یه توضیحی هم در باره آن بدهید خیلی ممنون می شم ( یعنی چطوری هاست را تنظیم کنیم که با زدن نام سایت خودمان صفحهات ما نمایش داده بشه )

hadi_joulaee
14-08-2008, 10:53
اون سایتو ول کن برو تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ثبت نام کن خیلی راحته. میتونی دیتا بیسم توش بسازی و به راحتی فایلهای php رو توش آپلود کنی من خودم یه برنامه نوشتم که با دیتابیس کار میکنه گذاشتمش تو همین سایت میتونی ببینیش!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فقط از کسانی که لوگین میکنم تقاضا دارم که یوزر هارو تغییر ندن و کسانی که این پست رو میخونن بتونن ببینن.
user:admin
pass:85326175
این برنامه مال دوره کارآموزیمه اگه دیدیش یه نظر هم بده!
اگه با گیگفا مشکلی داشتی بپرس چون خودمم یه مشکلاتی داشتم ولی تونستم حلش کنم.:10:

as13851365
15-08-2008, 11:27
من که نتونستم سایت gigfa رو باز کنم ولی امیدوارم که به زودی بتونم وارد سایت شما بشم و ببینم که چی کار کردید ( امیدوارم که پسورد رو عوض نکنند)

as13851365
15-08-2008, 11:59
من سایت شما را دیدم به نظر که خوب بود

اگه می شه یه آموزش کوجولو در باره نحویه استفاده از سایت gigfa بزارید ممنون شما می شم

این آموزش هر چقدر کوچک که باشه می تونه کمک بزرگی برای ما باشه

تو سایت Gigfa هنگام ثبت نام با پیغام زیر مواجه می شم
Sorry. We are unable to supply you with an account at this time.

البته تو انجمنش ثبت نام کردم ولی ....

hadi_joulaee
17-08-2008, 19:34
اول باید تو انجمنش ثبت نام کنی بعد اون موقع میتونی واسه هاستینگ ثبت نام کنی.
بعد از ثبت نام تو یه صفحه کل مشخصاتت مثل آدرس Cpanle و آدرس ftp هاستت و آدرس دیتابیسو user , password, ...
بهت میده. وقتی با یوزر و پسوردت وارد کنترل پنل هاستت بشی میتونی فایل آپلود کنی و دیتابیس بسازی (با استفاده از phpMyadmin خود gigfa).

as13851365
17-08-2008, 20:39
اول باید تو انجمنش ثبت نام کنی بعد اون موقع میتونی واسه هاستینگ ثبت نام کنی.
بعد از ثبت نام تو یه صفحه کل مشخصاتت مثل آدرس Cpanle و آدرس ftp هاستت و آدرس دیتابیسو user , password, ...
بهت میده. وقتی با یوزر و پسوردت وارد کنترل پنل هاستت بشی میتونی فایل آپلود کنی و دیتابیس بسازی (با استفاده از phpMyadmin خود gigfa).

از این که جواب دادی ممنون ولی

من قبلا هم گفتم که توی انجمن ثبت نام کردم ولی وقتی که توی هاست می خوام ثبت نام کنم پیغام زیر را می ده :
Sorry. We are unable to supply you with an account at this time.

اگر کسی در باره استفاده از دستور include در php اون هم در سایت parsehgig می دونه بگه ممنون می شم

وقتی که با این دستور فایل را می خوام پیوسط کنم هنگام لود صفحه پیغام خطا می ده که باید مسیر دقیق را وارد کنم حالا این مسیر را از کجا بیارم نمی دانم
پیغام خطا

hadi_joulaee
17-08-2008, 22:17
خدایی این یه ارورو نمیدونم !!!!!!!!
ولی من خیلی راحت ثبت نام کردم.
بزار یه چند روز دیگه امتحان کن.

Hamid_RezaS
22-08-2008, 18:54
اگر کسی در باره استفاده از دستور include در php اون هم در سایت parsehgig می دونه بگه ممنون می شم

وقتی که با این دستور فایل را می خوام پیوسط کنم هنگام لود صفحه پیغام خطا می ده که باید مسیر دقیق را وارد کنم حالا این مسیر را از کجا بیارم نمی دانم
پیغام خطا

خوب علت اصلی ممکنه این باشه که آدرس فایلی که ضمیمه میکنی مسیرش درست نیست.
باید در مورد ضمیمه کردن فایلها بصورت تو در تو هم دقت کنی چیزی که در الحاق کردن اتفاق می افته اینه که کل متن فایل مثل اینه که در اون قسمت از برنامه کپی پیست شده باشه.
خیلی دقت کن...:20: حالا اگه تو همین فایل ضمیمه فایل دیگه ای ضمیمه شده باشه باید آدرسش نسبت به فایل اول باشه که پدر بزرگ این دو فایله. من خودم توی لوکالم یک چنین مشملی پیدا کردم و باعث دقت کنم.
ضمیمه کردن یک فایل به دو طریق نسبی و مطلق صورت میگیره.
اگه" اسم و آدرس" را با یک اسلش شروع کنی آدرس دهی مطلق است. در غیر اینصورت نسبی.

as13851365
23-08-2008, 11:06
خوب علت اصلی ممکنه این باشه که آدرس فایلی که ضمیمه میکنی مسیرش درست نیست.
باید در مورد ضمیمه کردن فایلها بصورت تو در تو هم دقت کنی چیزی که در الحاق کردن اتفاق می افته اینه که کل متن فایل مثل اینه که در اون قسمت از برنامه کپی پیست شده باشه.
خیلی دقت کن...:20: حالا اگه تو همین فایل ضمیمه فایل دیگه ای ضمیمه شده باشه باید آدرسش نسبت به فایل اول باشه که پدر بزرگ این دو فایله. من خودم توی لوکالم یک چنین مشملی پیدا کردم و باعث دقت کنم.
ضمیمه کردن یک فایل به دو طریق نسبی و مطلق صورت میگیره.
اگه" اسم و آدرس" را با یک اسلش شروع کنی آدرس دهی مطلق است. در غیر اینصورت نسبی.

درباره این مورد چنین می تونم بگم که :
من سه تا فایل با نام های beginpag.php , endpag.html , index.php دارم که محتویاتش به صورت زیر است :

محتوای فایل beginpag.php

محتوای فایل endpag.html

محتوای فایل index.php

لازم به ذکر است که من هر سه فایل را در ریشه سایت قرار دادم کار نکرد
در ریشه سایت پوشه ای با نام a1 ایجاد کردم و فایل ها را در آن قرار دادم باز هم کار نکرد و برای هر دو مورد پیغام زیر را نشان می ده

تا آنجایی که من فهمیدم باید مسیر دقیق فایل را وارد کنم اما منظور از مسیر دقیق چی است نمی دانم!

این فایل ها در سیستم خودم به خوبی کار می کنه و هیچ مشکلی ندارد ولی در سایت parsehgig با پیغام خطا مواجه می شم!