PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Usb

AaVaA
13-08-2008, 23:16
سلام ...
دوستان کسی میدونه با این ارور دیوانه کننده چه باید کرد؟

راه حلی به غیر از عوض کردن ویندوز باشه لطفا..ممنون
:11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

djsystem
14-08-2008, 01:59
ببینم هر usb وصل میکنی این ارور رو میده ؟usb ت رو به سیستم دیگه ای وصل کردی مشکلی نداشته؟

AaVaA
14-08-2008, 12:40
ببینم هر usb وصل میکنی این ارور رو میده ؟usb ت رو به سیستم دیگه ای وصل کردی مشکلی نداشته؟

نه فقط دو تا کابل دو تا گوشی مختلف ! تو سیستم های دیگه وصل میشن !

king emperor
14-08-2008, 14:09
حتما گوشي ها احتياج به نصب نرم افزار خاصي دارند

mahdi7610
14-08-2008, 16:01
سلام

راستش این مشکل یکی از مشکلات بسیار بد و در بعضی مواقع غیر قابل حل هستش .

قبلا روی این مورد که خیلی ها دچارش بودند کامل بحث شده ولی متاسفانه هیچ کدوم از اونها مشکلشون حل نشد .

یکی از دلایل به وجود اومدن این مشکل می تونه از ورژن usb ها باشه .
یعنی ممکنه قطعه ای که به سیستم وصل می کنید دارای usb ورژن2 باشه و usb ماردبورد شما ورژن 1 باشه .

ابتدا مطمئن بشید که ورژن هر دو یکی هستش . با استفاده از دفترچه ماردبورد می تونید ورژن usb را بفهمید . و برای دونستن ورژن usb قطعه ای که به سیستم وصل می کنید به دفترچه اون رجوع کنید . در صورت موجود بودن .

یکی از دلایل میتونه از نصب نبودن usb داریو شما باشه . به ادرس زیر برید و ببینید علامت سوال زرد رنگ جلوی usb ها وجود داره یا نه
Control Panel > System > Hardware > Device Manager

موفق باشی /

hardware2000
14-08-2008, 18:47
من مین بردم usb1 هست ولی فلش usb2 میزنم همچین اروری نمیده و فکر نمیکنم از usb 1 یا 2 باشه.

mystery8014
15-08-2008, 03:05
کامپيوتر شما نميتونه اين usb ها را دتکت کنه. تنها راهش اينه که برنامش را پيدا کني و نصب کني . اصلا خيلي وقتها با نصب ويندوز هم درست نميشه .

AaVaA
15-08-2008, 22:54
حتما گوشي ها احتياج به نصب نرم افزار خاصي دارند

عزیز جان نرم افزار گوشی نصبه..اما وقتی گوشی رو به کابل و کابل رو به کیس وصل میکنم همچین اروری میاد !

سلام

راستش این مشکل یکی از مشکلات بسیار بد و در بعضی مواقع غیر قابل حل هستش .

قبلا روی این مورد که خیلی ها دچارش بودند کامل بحث شده ولی متاسفانه هیچ کدوم از اونها مشکلشون حل نشد .

یکی از دلایل به وجود اومدن این مشکل می تونه از ورژن usb ها باشه .
یعنی ممکنه قطعه ای که به سیستم وصل می کنید دارای usb ورژن2 باشه و usb ماردبورد شما ورژن 1 باشه .

ابتدا مطمئن بشید که ورژن هر دو یکی هستش . با استفاده از دفترچه ماردبورد می تونید ورژن usb را بفهمید . و برای دونستن ورژن usb قطعه ای که به سیستم وصل می کنید به دفترچه اون رجوع کنید . در صورت موجود بودن .

یکی از دلایل میتونه از نصب نبودن usb داریو شما باشه . به ادرس زیر برید و ببینید علامت سوال زرد رنگ جلوی usb ها وجود داره یا نه
Control Panel > System > Hardware > Device Manager

موفق باشی /

سلام
ممنون..همونجور که گفتم واسه ی همه ی usb ها این مشکل نیست..بیشتر در مورد کابل usb موبایله..
اینم یه تصویر دیگه !

به هر پورتی که وصلش میکنم همینو میگه..

کامپيوتر شما نميتونه اين usb ها را دتکت کنه. تنها راهش اينه که برنامش را پيدا کني و نصب کني . اصلا خيلي وقتها با نصب ويندوز هم درست نميشه .

اهوم..چه باید کرد؟
بگیر نگیر داره...بعضی وقتا با عوض کردن ویندوز درست میشه

بالاخره چه باید کرد؟؟!

Saeed_askari
15-08-2008, 23:06
یا کابل رابط ضعیفه یا یو اس بی
اول کابل رو عوض کن
اگه دیدی نشد یکی از اینا بگیر

AaVaA
15-08-2008, 23:15
یا کابل رابط ضعیفه یا یو اس بی
اول کابل رو عوض کن
اگه دیدی نشد یکی از اینا بگیر

کابل رابط موبایل رو که نمیشه عوض کرد !

گرفتن یکی از اینا راه آخره؟

812
16-08-2008, 03:24
دوست عزیز من ایراد از کابل شما هست
چون این بلا سر من هم اومده
و فقط با عوض کردن کابل درست می شه

AaVaA
16-08-2008, 18:27
دوست عزیز من ایراد از کابل شما هست
چون این بلا سر من هم اومده
و فقط با عوض کردن کابل درست می شه

کابل رو هم عوض کردیم...حل نشد !

mahdi7610
16-08-2008, 19:03
توی پست 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتم در بعضی مواقع این مشکل غیر قابل حل می شه .

حتی گاهی این مشکل تا حدی است که کاربرها مجبور به تعویض usb مادربورد می شن . این در واقع اخرین راه حل هستش .

موفق باشید .

812
16-08-2008, 20:44
یه بار دیگه usb های مادر بوردت رو حذف و نصب کن
اگه نشو ایراد از دستگاه شما است که به سیستمتان نصب می کنین
راستی شاید شما اشتباه وصل می کنین کابلتان را
آخه ما هم usb1 و هم usb 2 داریم اینا در سرعت فرق دارن
همه درگاه های usb سیستمت رو چک کن بیبن به 1 زدی یا 2

AaVaA
16-08-2008, 22:47
خب مشکل از کابل که نبود !
ویندوز هم عوض کردیم حل نشد...
البته دو تا موبایل سونی اریکسون وصل کردم..اولی که اصن مشکلی نداشت ..این دومی رو تویه سیستم دیگه هم امتحان کردیم نشد!!..یعنی مشکل از موبایله ؟؟

812
17-08-2008, 04:48
بله امکانش زیاده که ایراد از گوشی شما هم باشه
بالا هم گفتم که شاید ایراد از دستگاه شما باشه

812
17-08-2008, 04:51
بله امکانش زیاده که ایراد از گوشی شما هم باشه
بالا هم گفتم که شاید ایراد از دستگاه شما باشه:5:

vartan.alive90
17-08-2008, 05:28
منم يه مشكل دارم در مورد Usb:
جلوي كيس دوتا جاي Usbهستش كه قبلا ازش استفاده ميكردم ولي مدتي هست كه كار نميدن و مجبورم از درگاههاي پشت كيس بهره ببرم.
مشكل درگاههاي جلويي چيه؟چطوري حل مشيه؟-----بارها ويندوز رو عوض كردم ولي تغييري حاصل نشد

mahdi7610
17-08-2008, 09:20
منم يه مشكل دارم در مورد Usb:
جلوي كيس دوتا جاي Usbهستش كه قبلا ازش استفاده ميكردم ولي مدتي هست كه كار نميدن و مجبورم از درگاههاي پشت كيس بهره ببرم.
مشكل درگاههاي جلويي چيه؟چطوري حل مشيه؟-----بارها ويندوز رو عوض كردم ولي تغييري حاصل نشد

سلام

به خاطر این هست که usb های جلوی کیس شما وصل نیست یا احتمالا شل شده یا از جاش در اومده .

با استفاده از دفترچه مادربورد میتونید اونها را دوباره چک کنید .

موفق باشید .

812
18-08-2008, 01:46
بله 100 درصد از کابل های usb جلوی کیس شما است که از جاش در امده

Reza_Sadeghi
20-09-2008, 16:40
........................

my email
20-09-2008, 22:19
سلام اصلا ربطی نداره من تا دیروز این مشکل رو نداشتم چطور که دیروز با تمامی گوشی ها کار می کرد امروز هیچی رو نمی شناسه من مطمئن هستم که به 1 یا 2 بودن Usb نیست و مشکل از جای دیگه است

ADuser
21-09-2008, 11:15
سلام نخواستم یه تاپیک جدا بزنم گفتم همین جا مطرح کنم :

چه طوری به ویندوز بفهمونم که وقتی فلش مموری رو زدن به USB اونو نشناسه ، نصبش نکنه

جریان اینکه که USB ها همشون بستن ، ولی محبورا بایستی یکی باز بشه تا براش پرینتری که فقط کابل usb خوره بهش وصل بشه .
حالا ترسم اینکه یارو بیاد کابل پرینتر رو دربیاره و بجاش فلش رو بزنه خو الان چطوری میشه جلو اینکار رو گرفت ؟

یه راه حلی پیدا کرده بودم که usb جلو کیس را باز میکردم می دادم داخل کیس !
بعدش کابل رو هم می دادم تو کیس اونجا وصل میکردم به usb ، در کیس رو هم پلمپ میکردم

حالا این کیسی که هستش usb جلو نداره

چکار میکنم ؟

( همه سیستم ها تو شبکه هستن تحت یه دامین )

my email
23-09-2008, 17:19
سلام اصلا ربطی نداره من تا دیروز این مشکل رو نداشتم چطور که دیروز با تمامی گوشی ها کار می کرد امروز هیچی رو نمی شناسه من مطمئن هستم که به 1 یا 2 بودن Usb نیست و مشکل از جای دیگه است
سلام به دوستان راه درمان این مشکل رو پیدا کردم کامپیوتر من همینطوری شده بود که کیبورد و ماوس رو می شناخت کار می کرد اما کول دیسک و رم ریدر و رم موبایل رو در حالی که می شناخت (درایو های جانبی) رو باز نمی کرد و ارور می داد الان من این مشکل رو حل کردم و نیازی به ویندوز عوض کردن هم نیست فقط باید آخرین روزی که کامپیوتر شما این مشکل رو نداشت رو بیاد داشته باشید که سیستم شما رو به اون تاریخ restore بکنید راه انجام اون هم اینطوری است :
1-all program
2-Accessories
3-System Tools
4-system Restore و وقتی رسیدین به این جا سیستم تون رو به تاریخی مثلا وقتی که یک ماه پیش نرم افزاری نصب کرده بودید برگردونید شاید چند نرم افزاری که بعد از اون تاریخی که برمیگردونید حذف بشه اما سیستم شما اگر از لحاظ نرم افزاری مشکل داشته باشه با این راه حل درست می شه