PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با یک فایل عجیب در ویندوز . نیاز به کمک فوری

persianastronomy
02-08-2008, 12:26
سلام . چند وقته که وقتی ویندوزم بالا میاد یه چیزی باعث میشه یه مقدار سرعت سیستم پایین بیادش حتی چند وقت پیش اصلا نتوستم یکی از نرم افزارهامو اجرا کنم تا اینکه با Alt + Delete + Ctrl متوجه شدم که این مورد که تو تصویر مشخص کردم باعث شده سیستم اینجوری بشه . اول فکر کردم که ویروسه و فایل مربوط بهش رو و اصلا بعدش کل درایو مربوط به اون رو با آنتی ویروس ناد 32 آپدیت شده اسکن کردم ولی مورد خاصی نبود .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدش آدرس دقیق اون فایل رو که به این صورت بود
F:/DOCUME~1\CHELSE~1\LOCALS~1\Temp\WER6b18.dir00\bois 32.exe.mdmp
پیدا کردم که کل فایل رو از این قسمت به بعدش
WER6b18.dir00\bois32.exe.mdmp
پاک کردم ولی بازهم روز بعد همون مشکل تکرار شد .

باید چی کار کرد ؟

king emperor
03-08-2008, 00:06
به احتمال زياد يا يك برنامه مخرب يا برنامهاي كه خراب شده

شما سيستم رو يه بار ديگه با آنتي ويروس ديگه اسكن كن

در ضمن اگه موقع بالا اومدن ويندوز اجرا ميشه . از start up غير فعالش كن

Farahmand Farshidy
03-08-2008, 01:53
سلام دوست عزيز!:11::11:

سلام . چند وقته که وقتی ویندوزم بالا میاد یه چیزی باعث میشه یه مقدار سرعت سیستم پایین بیادش حتی چند وقت پیش اصلا نتوستم یکی از نرم افزارهامو اجرا کنم تا اینکه با Alt + Delete + Ctrl متوجه شدم که این مورد که تو تصویر مشخص کردم باعث شده سیستم اینجوری بشه . اول فکر کردم که ویروسه و فایل مربوط بهش رو و اصلا بعدش کل درایو مربوط به اون رو با آنتی ویروس ناد 32 آپدیت شده اسکن کردم ولی مورد خاصی نبود .

پاک کردم ولی بازهم روز بعد همون مشکل تکرار شد .ويندوز را با حالت Safe mode بالا بيار (در زمان روشن شدن كامپيوتر كليد F8 یا F5 را چندين بار فشار بده تا منوي بوت ظاهر شود و بعد Safe mode را انتخاب كن و بعد هم سيستم عامل مورد استفاده را.)

بعد از وارد شدن با حالت Safe mode در ويندوز، در كادر Run بنويس Msconfig و بعد اينتر بزن.پنجره اي ظاهر ميشه و شما بروي تب Startup كليك كن و بعد بروي دكمه Disable All كليك كن.

بعد بروي تب Services كليك كن و تيك گزينه Hide all Microsoft Services را گزاشته و بعد بروي دكمه Disable All كليك كن.

در اخير بروي دكمه OK كليك كن و بعد هم بروي دكمه Restart كليك كن تا سيستم ريستارت بشه.بعد بزار ويندوز بشكل عادي بالا بياد و نتيجه را اينجا بگو.

موفق باشيد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرهمنــــــــد

hardware2000
03-08-2008, 02:19

پاک کردم ولی بازهم روز بعد همون مشکل تکرار شد .

باید چی کار کرد ؟

معمولا وقتی سیستم ویروس میگیره عمل کرد انتی ویروس و شناخت اونو متوقف میکنه من کار برنامه نویسی کردم و هر روز کارم ور رفتن با ویروس هاست.
شما یک دور ویندوز عوض کن چون 100 انتی بریزی بی فایده هست. بعدش بدون اینکه درایوتو باز کنی با قوی ترین انتی ویروس در حال حاظر دنیا یعنی avira اسکن کن کل هارد 100 در صد دروغ نگم 99 درصد مشکلت حل میشه 1 درصدم میذاریم که هنوز ویروسش توسط هیچ انتی قابل شناسایی نیست که بعید میدونم. اگر بازم مشکل داشتی ویروسشو به من ایمیل کن info_bia2hits @ یاهو دات کام تا وسط انالیز کنم.

H.Operator
03-08-2008, 07:02

ويندوز را با حالت Safe mode بالا بيار (در زمان روشن شدن كامپيوتر كليد Delete را چندين بار فشار بده تا منوي بوت ظاهر شود و بعد Safe mode را انتخاب كن و بعد هم سيستم عامل مورد استفاده است را.)

بعد از وارد شدن با حالت Safe mode در ويندوز، در كادر Run بنويس Msconfig و بعد اينتر بزن.پنجره اي ظاهر ميشه و شما بروي تب Startup كليك كن و بعد بروي دكمه Disable All كليك كن.

بعد بروي تب Services كليك كن و تيك گزينه Hide all Microsoft Services را گزاشته و بعد بروي دكمه Disable All كليك كن.

در اخير بروي دكمه OK كليك كن و بعد هم بروي دكمه Restart كليك كن تا سيستم ريستارت بشه.بعد بزار ويندوز بشكل عادي بالا بياد و نتيجه را اينجا بگو.

موفق باشيد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرهمنــــــــد
روش تآیید میشه ولی جای کلیدDELETE میتونی F8 رو بزنی.........:5:

djsystem
03-08-2008, 07:05
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اون هر چی که هست حتما registry شما رو هم الوده کرده با ابرنامه regrun یه دستی به سرو گوش registry بکش

persianastronomy
03-08-2008, 17:02
ممنون از همگی امتحان میکنمو خبرشو بهتون میدم . :10:.

persianastronomy
03-08-2008, 23:02

ويندوز را با حالت Safe mode بالا بيار (در زمان روشن شدن كامپيوتر كليد F8 یا F5 را چندين بار فشار بده تا منوي بوت ظاهر شود و بعد Safe mode را انتخاب كن و بعد هم سيستم عامل مورد استفاده را.)

فرهمنــــــــد

ممنون از راهنمایتون . مشکل حل شد ولی آنتی ویروسم دیگه خودش بالا نمیاد + Keyboard Software

Farahmand Farshidy
04-08-2008, 22:52
سلام!

ممنون از راهنمایتون . مشکل حل شد ولی آنتی ویروسم دیگه خودش بالا نمیاد + Keyboard Software

ساده ترین و آسان ترین راه اینست که آنتی ویروس و نرم افزار کیبورد تانرا Repair کنید.

مشکل 99 در صد حل میشه.

اگر باز هم مشکلی بود، اینجا مطرح نمایید.

موفق باشید!
فرهمنــــــــد

kodakan
08-08-2008, 02:21
سلام . من هم با این مشکل با یه کمی تفاوت برخورد داشتم .کاسپراسکی را نصب کردم اپدیتش هم کردم و گرفتش .همون جور که بقیه گفتن یه برنامه مخربه

DrXoX
08-08-2008, 14:26
سلام

این مشکلات به خاطر این هستش که اکثر دوستان از جمله خود من فقط به نصب یک آنتی ویروس بسنده می کنیم در صورتی که

بهترین آنتی ویروس ها هم قادر به شناسایی بعضی از Spyware ها و همین طور تروجان ها نیستند که اکثرا سوال هایی هم که در

مورد کاهش سرعت سیستم یا اشکالاتی از این قبیل به خاطر وجود این برنامه های مخرب تو سیستم هستش که از طریق بعضی

از سایت های آلوده به سیستم منتقل میشه ، درسته که بعضی از آنتی ویروس ها خودشون آنتی اسپایور هم دارن ولی آنتی

اسپایورشون زیاد خوب عمل نمی کنه و بهتره همیشه روی سیستم یک آنتی ویروس خوب و آپدیت شده و همین طور یک آنتی

اسپای وار نصب کنید اکثرا هکرها هم از طریق همین برنامه های جاسوسی به سیستم افراد راه پیدا می کنن

موفق باشید

danielrod
11-08-2008, 22:38
يک مشکل عجيب براي بعضي از فايل هاي من پيدا شده است . به طور خودکار يک پسوند Wgx به انتهاي هر فايل اضافه شده که با هيچ نرم افزاري باز نمي شود . لطفا کمک کنيد

812
15-08-2008, 04:30
دوست عزیز اگه می خوای ویروس های سیستم تو کلا! پاک کنی کاسپر 7 بزن حتما!!!
اونم الان به روز نکن
چون دیگه سایت کاسپر برای ماها غیر مجاز از برنامه استفاده می کنیم شناخت ویروس ها رو به صورت درس در اختیار ما نمی زاره چون 70 80 هزار تومن ندادیم تا بخریم