PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

eiankei
12-02-2009, 00:36
اگه داتک جرات داره سرویس هاشو محدود کنه! تنها حسن این شرکت سرویس نا محدودشه! محدود کنه ما هم ورشکستگی ایش رو جشن می گیریم!!!

StormWielder
12-02-2009, 00:54
اگه داتک جرات داره سرویس هاشو محدود کنه! تنها حسن این شرکت سرویس نا محدودشه! محدود کنه ما هم ورشکستگی ایش رو جشن می گیریم!!!

تایید میشه ، من از سرویس داتک خیلی تا به حال راضی بودم ، شاید اگر هزینه سرویس های نامحدودشون رو افزایش بدن ، تغییر سرویس ندم چون شرکت های دیگه هم خیلی تافته جدا بافته ای نیستن !

ولی اگر بخوان به کلی سرویس رو محدود کنن ، داتک بی داتک .

R e Z a
12-02-2009, 01:50
راسته که می گن تو ایران همی چی برعکسه !!!!!!!
تو دنیا همه دنبال افزایش سرعت و هم چنین برداشتن محدودیت ها هستن ولی اینجا ...........
این نیز بگذرد
تسلیت تسلیت :ی

راستی ندارایانه هم نامحدود ارائه می ده ولی به قیمت خون باباش !!!

sms11
12-02-2009, 09:20
راسته که می گن تو ایران همی چی برعکسه !!!!!!!
تو دنیا همه دنبال افزایش سرعت و هم چنین برداشتن محدودیت ها هستن ولی اینجا ...........
این نیز بگذرد
تسلیت تسلیت :ی

راستی ندارایانه هم نامحدود ارائه می ده ولی به قیمت خون باباش !!!

همه جا همینه.دارن قیمت خون باباشونو میگیرن
اینجوری بهتون بگم که دوستانی که 512 از داتک دارن اگر این شرکت سرویس های خودشو محدودیت روش بزاره رسما ماها بدبختیم.
چون هرچی شرکت که 512 نامحدود الان رفتم دیدم(سپنتا و اسیا تک و ندا رایانه) هیچ کدوم زیر 100000 تومن در ماه پایین تر نداره به غیر از اوراکل که اونم وضعیتش معلوم نیست که زیر مجموعه داتک هست یا نه

پس رسما با محدودیت دار شدن اینترنت از طرف داتک باید با سرعت 512 خداحافظی کنیم
به نظرم اگه همه زنگ بزنن از همین الان به داتک و نگرانیه خودشونو نسبت به این تصمیم بگن شاید اگه پشتیبانها ببینن که از هر 10 زنگش 9 زنگ اون مربوط به نگرانیه بچه ها از محدود کردن میشه شاید به مقام بالاتر خودشون ابراز بکنن و اونام یه تغییری بدن.لااقل میفهمن که کسی دوست نداره سرعتش بیاد پایین.فکر کن بعد از اینهمه مدت که با سرعت بالا کار کردیم بریم و دوباره 128 استفاده کنیم.
دوستان باید دوباره بگم بهتون که اگه داتک اینکارو بکنه باید با 512 خداحافظی بکنیما.پس جدی بودن قضیه رو در نظر داشته باشید
من خودم امروز بعدظهر برگردم خونه حتما به داتک میزنگم.چون دلم نمیخواد با 128 کار کنم یا همش نگران این باشم که محدودیت حجمیم کی تموم میشه

akhoond
12-02-2009, 11:23
سلام

اوه اوه ، چه کردم من ، چه جوی راه انداختم ها ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا من فکر می کردم همه تون می دونید این قضیه رو ...

خاک بر سر من کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه می دونستم نمی دونید ، می رفتم به داتک می گفتم که یا من رو بساز یا تو پی سی آبروت رو می برم ، به جون خودم می ساخت ها .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از اسپم که بگذریم ، من هم فکر می کنم داتک با دست خودش گور خودش رو نکنه ، سرویس هاش رو یه کم گرون می کنه ، و حجمی رو هم می ذاره بغل دستش ، این جوری هر دو جور مشتری رو داره ، عملا هم که قیمت ها رفته بالا ، پس کسی باهاش فسخ نمی کنه ، شاید عده ای از نا محدود مجبور بشن هجرت کنن به حجمی ( شاید ، به خاطر قیمت ، مثل آسیاتک که هر کسی که فسخ نکرد ، عملا مجبوره که حجمی بگیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باید صبر کرد ، ببینیم چی می شه ...

اما زد 2 عزیز ، من هم حرف شما رو قبول دارم ،متنفرم از این که آروم بشینم و بذارم این موج هر جا دلش می خواد من رو ببره ، حد اقل یه کم دست و پا می زنم ، بعد به هر جایی که می تونم چنگ می اندازم ، بعد اگه نشد ( که نمی شه ) بذار ببره دیگه ، کاری اش نمی تونم بکنم ، اما کارم رو می کنم ، برو من باهات ام :10:

*** حالا شما ها بد بخت می شید ، اما اگه حجمی بذاره ، من خوشوقت می شم ، البته احتمالا :21: :27: :8: :5:

مخلصیم :10: :46: :11:
یا حق

zed2
12-02-2009, 12:03
همه جا همینه.دارن قیمت خون باباشونو میگیرن
اینجوری بهتون بگم که دوستانی که 512 از داتک دارن اگر این شرکت سرویس های خودشو محدودیت روش بزاره رسما ماها بدبختیم.
چون هرچی شرکت که 512 نامحدود الان رفتم دیدم(سپنتا و اسیا تک و ندا رایانه) هیچ کدوم زیر 100000 تومن در ماه پایین تر نداره به غیر از اوراکل که اونم وضعیتش معلوم نیست که زیر مجموعه داتک هست یا نه

پس رسما با محدودیت دار شدن اینترنت از طرف داتک باید با سرعت 512 خداحافظی کنیم
به نظرم اگه همه زنگ بزنن از همین الان به داتک و نگرانیه خودشونو نسبت به این تصمیم بگن شاید اگه پشتیبانها ببینن که از هر 10 زنگش 9 زنگ اون مربوط به نگرانیه بچه ها از محدود کردن میشه شاید به مقام بالاتر خودشون ابراز بکنن و اونام یه تغییری بدن.لااقل میفهمن که کسی دوست نداره سرعتش بیاد پایین.فکر کن بعد از اینهمه مدت که با سرعت بالا کار کردیم بریم و دوباره 128 استفاده کنیم.
دوستان باید دوباره بگم بهتون که اگه داتک اینکارو بکنه باید با 512 خداحافظی بکنیما.پس جدی بودن قضیه رو در نظر داشته باشید
من خودم امروز بعدظهر برگردم خونه حتما به داتک میزنگم.چون دلم نمیخواد با 128 کار کنم یا همش نگران این باشم که محدودیت حجمیم کی تموم میشه
منم همین رو می گم حداقل یک بار بگیم که نگرانیم که شاید یک تاثیری بکنه....ولی مصطفی میگه دلت خوشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*** حالا شما ها بد بخت می شید ، اما اگه حجمی بذاره ، من خوشوقت می شم ، البته احتمالا :21: :27: :8: :5:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mostafaeshghi
12-02-2009, 12:51
منم همین رو می گم حداقل یک بار بگیم که نگرانیم که شاید یک تاثیری بکنه....ولی مصطفی میگه دلت خوشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه شما با احساسات حرف میزنید. بابا یه مقدار که فکر کنید متوجه میشید که یه شرکت برای به دست آوردن پول بیشتر (حالا اون چیزی که خودشون قصد کردند و دوست دارند بهش برسند) یه طرح جدیدی تصویب کرده و میخواد برنامه اش را اجرا کنه. حالا شما هر چه قدر تلاش کنید اونها عمرا از نظرشون برگردند چون فکر 1-2 روز نبوده که به این سادگی ازش برگردند و بلکه فکر و طرح تلاش چند ماهه و شاید1 سالشون است. شما خودتو بگذار جای اونطرف میای نظرتو عوض کنی و طبق نظر اونها رفتار کنی ؟!؟!

البته یه موضوع مهمتری هست که هیچکش توجه نمیکنه. تا ما ندونیم که شرکت چه قصدی داره (یعنی همه را حجمی میکنه یا حجمی را اضافه میکنه) نمیتونیم اظهار نظر کنیم و بیاییم بیانیه صادر کنیم یا زنگ بزنیم بهشون و ....

به هر حال من به نظر همه ی دوستان احترام کامل میگذارم و نظر خودم را هم به عنوان یه برادر کوچکتر ابراز کردم انشاءالله هر چه خیر است پیش آید. باید حداقل تا شنبه صبر کرد.

ashkan_mc
12-02-2009, 12:54
با سلام به داتکی های عزیز ... شنیدم عزا دار شدید ؟؟ ... می خوان نامحدود رو بردارند ؟؟ ان شاالله که اینطور نمیشه ...

من یه سوالی دارم ... دوستانی که 256 دارند سرعت دانلودشون چقدره ؟؟ قطعی داره ؟؟ ازش بهم یکم آمار میدین ؟؟؟ ..

ممنونم ...

یکی جواب مارو بده توروخدا .... :19::19::19:

mostafaeshghi
12-02-2009, 13:00
با سلام به داتکی های عزیز ... شنیدم عزا دار شدید ؟؟ ... می خوان نامحدود رو بردارند ؟؟ ان شاالله که اینطور نمیشه ...

من یه سوالی دارم ... دوستانی که 256 دارند سرعت دانلودشون چقدره ؟؟ قطعی داره ؟؟ ازش بهم یکم آمار میدین ؟؟؟ ..

ممنونم ...

هنوز هیچی معلوم نیست. در هفته ی اینده همه چیز مشخص میشه.

کاملا بستگی به منطقه ی مخابراتیت داره ولی با توجه به نظر عموم سرعت کمتر از 30 نمیشه. قطعی از طرف شرکت به ندرت ولی ممکنه از طرف مرکز مخابراتیتون به وفور بشه.

آمار چی بدیم!؟

10 هزار تومان هزینه رانژه و نصب هست.
هزینهی ماهیانه هم ماهیانه حدود 28هزارتومان میشه.
برای سوالات تخصصی تر و در صورت خواستن جوابهای واضح و دقیقتر میتونید با این شماره تماس بگیرید 81681

mehraboun1985
12-02-2009, 15:16
یه سوال
اینترنت شما هم اینقدر قطع میشه؟
من که هر روز خونه نیستم بدونم ولی چند روزی رو که چک کردم اینترنت من هر روز فطعی داره.
حدود ساعت 3 بعد از ظهر یه بار قطع میشه.که بین 1-2 دقیقه تا 15 دقیقه هست.
ساعت حدود 11 شب هم قطع میشه که حدود 30دقیقه میشه.(الیته همیشگی نیست.دیدم شما هم اون روزها رو اینجا نوشته بودید)
تازه نصف شب هم که چشمامو وا کردم دیدم چراغش قرمزه یعنی حدود ساعت 3 یا 4 صیح.

تازه این وسطها هم قطعی کوتاه حدود 2-7 دقیقه هم داره.
چرا؟
شما همچین مشکلی رو ندارید؟

sms11
12-02-2009, 18:27
آخه شما با احساسات حرف میزنید. بابا یه مقدار که فکر کنید متوجه میشید که یه شرکت برای به دست آوردن پول بیشتر (حالا اون چیزی که خودشون قصد کردند و دوست دارند بهش برسند) یه طرح جدیدی تصویب کرده و میخواد برنامه اش را اجرا کنه. حالا شما هر چه قدر تلاش کنید اونها عمرا از نظرشون برگردند چون فکر 1-2 روز نبوده که به این سادگی ازش برگردند و بلکه فکر و طرح تلاش چند ماهه و شاید1 سالشون است. شما خودتو بگذار جای اونطرف میای نظرتو عوض کنی و طبق نظر اونها رفتار کنی ؟!؟!

البته یه موضوع مهمتری هست که هیچکش توجه نمیکنه. تا ما ندونیم که شرکت چه قصدی داره (یعنی همه را حجمی میکنه یا حجمی را اضافه میکنه) نمیتونیم اظهار نظر کنیم و بیاییم بیانیه صادر کنیم یا زنگ بزنیم بهشون و ....

به هر حال من به نظر همه ی دوستان احترام کامل میگذارم و نظر خودم را هم به عنوان یه برادر کوچکتر ابراز کردم انشاءالله هر چه خیر است پیش آید. باید حداقل تا شنبه صبر کرد.

باشه مصطفی
ما تا شنبه صبر میکنیم
در مورد اینکه ایا تاثیر میکنه یا نه.باید بگم که باید تاثیر کنه وگرنه شرکت ضرر میکنه.اینجا که دیگه دولتی نیست که هرجوری دلشون بخواد رفتار کنن
اگه ناجور بشه خو بمشتریشون رو از دست میدن
با معین هم موافقم.احتمالا میاد قیمتا رو میبره بالا اما به نظر شمشا ممکنه مثه سایر اینترنت دهنده ها قیمت 512 رو بالای 100 هزار تومن ببره؟

zed2
12-02-2009, 20:17

می گم مصطفی مخالفه می گی نه ببین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قرار نیست ما بیام کل برنامه های شرکت رو تغییر بدیم ....فقط قراره نگرانیمون رو نشون بدیم( که یک موقع فکر نکنن مترسک پشت اینترنتشون هست)شاید یکم دقت بیشتر کنن تغییرات وحشتناک نزارن
البته راست می گی چون هنوز رسما چیزی رو رسمی نگفتن...به امید اینکه زودتر بگن ( نه اینکه بزارن اخرین روز سرویس ها)

یه سوال
اینترنت شما هم اینقدر قطع میشه؟
من که هر روز خونه نیستم بدونم ولی چند روزی رو که چک کردم اینترنت من هر روز فطعی داره.
حدود ساعت 3 بعد از ظهر یه بار قطع میشه.که بین 1-2 دقیقه تا 15 دقیقه هست.
ساعت حدود 11 شب هم قطع میشه که حدود 30دقیقه میشه.(الیته همیشگی نیست.دیدم شما هم اون روزها رو اینجا نوشته بودید)
تازه نصف شب هم که چشمامو وا کردم دیدم چراغش قرمزه یعنی حدود ساعت 3 یا 4 صیح.

تازه این وسطها هم قطعی کوتاه حدود 2-7 دقیقه هم داره.
چرا؟
شما همچین مشکلی رو ندارید؟
کدوم سرویس؟؟؟؟ipw یا adsl

باشه مصطفی
ما تا شنبه صبر میکنیم
در مورد اینکه ایا تاثیر میکنه یا نه.باید بگم که باید تاثیر کنه وگرنه شرکت ضرر میکنه.اینجا که دیگه دولتی نیست که هرجوری دلشون بخواد رفتار کنن
اگه ناجور بشه خو بمشتریشون رو از دست میدن
با معین هم موافقم.احتمالا میاد قیمتا رو میبره بالا اما به نظر شمشا ممکنه مثه سایر اینترنت دهنده ها قیمت 512 رو بالای 100 هزار تومن ببره؟

باید دید ولی یک جهش 100 درصدی خیلی وحشتناک میشه بقولی شوک کامل

eiankei
12-02-2009, 22:03
آقا بیخیال!!! همچین می گین فکر کردن رو قضیه انگار یادتون رفته ایرانه اینجا!!! شب می خوابن، صبح پا می شن، طرح می دن!!! خیابونای شریعتی ، میرداماد ، پاسداران و دولت رو دیدین؟ اینا هم طرحه و می گن روش فکر شده!!!
در ضمن، داتک خصوصی هست ولی زیر نظر شرکت نفته!

sms11
12-02-2009, 22:19
به هر حال متاسفانه باید صبر کرد ببینیم چی میشه
متاسفانه من که اصلا صبر ندارم.میخوام زودتر تکلیف معلوم بشه.
بچه ها به نظرم بشینیم نذر و نیاز بکنیم که داتک بیخیال محدود کردن بشه و بزاره ما به کارمون برسیم
ای خدا
ما توی این مملکت یه روزی خوش نمیتونیم داشته باشیم.هر روز یه مصیبت و بدبختی.حتی دریغ از یه خبر خوش

sms11
12-02-2009, 22:22
بچه ها به نظرم بشینیم نذر و نیاز بکنیم که داتک بیخیال محدود کردن بشه و بزاره ما به کارمون برسیم
ای خدا
ما توی این مملکت یه روزی خوش نمیتونیم داشته باشیم.هر روز یه مصیبت و بدبختی.حتی دریغ از یه خبر خوش

mehraboun1985
12-02-2009, 22:40
سرویس adsl
شما مشکل منو ندارید؟هر 3-4 ساعت یک بار قطع میشه.

منطقمون هم شهید طبرسی (4465) هست

mostafaeshghi
12-02-2009, 23:00
بچه ها به نظرم بشینیم نظر و نیاز بکنیم که داتک بیخیال محدود کردن بشه و بزاره ما به کارمون برسیم
ای خدا

داش محسن مواظب خودت باش یه بلایی سر خودت نیاری:13: آخه اینجور مه بوش میاد انگار خیلی برات مهمه

در ضمن نذر و نیاز کنید انشاءالله جواب بده.

ولی واقعا حماقت محضه اگر سرویسهای نامحدود را جمع کنه. ای بابا باز استرس زایی شروع شد :دی

تا شنبه صبر میکنیم پس

sms11
12-02-2009, 23:17
داش محسن مواظب خودت باش یه بلایی سر خودت نیاری:13: آخه اینجور مه بوش میاد انگار خیلی برات مهمه

ولی واقعا حماقت محضه اگر سرویسهای نامحدود را جمع کنه. ای بابا باز استرس زایی شروع شد :دی

تا شنبه صبر میکنیم پس

یعنی چی بلا سر خودم بیارم؟
مهم بودنش اره مهمه.چرا نباید مهمه باشه؟
حالا من توی این همه پست یه سوتی دادیما
اره همیشه همینطوریه.مگه روز بدون استرس هم توی این مملکت وجود داره؟

sms11
12-02-2009, 23:37
سرویس adsl

دوست عزیز من که شبا دانلود ندارم اما روزا که دانلود میکنم مشکلی ندارم
اتفاقا همین امروز صبح ساعت 8 گذاشتم واسه دانلود و بعدظهر اومدم دیدم همشو دانلود کرده
یه زنگی بزن پشتیبانی بگو مشکلتو ببین چی میگن

milky way
13-02-2009, 00:08
سرویس adsl

بره من در طول روز هر نیم ساعت یک ربع قطع میشه البته نه دیسکانکت سرعت برای 10-15 دقیقه به صفر میرسه دیگه کاملا نامیدم چون این دقیقا مشکل پهنایه بانده و محدودیت های مسخرشون وقتی هم وصله در طول روز دقیقا سرعت اینترنت من میانگین 10-12 کیلوبایته فقط شبا سرعت به حالت عادی بر میگرده، دیگه نمیدونم حتی باید به کی تو شرکت بگم مشکل رو چون انگار کسی اهمیت نمیده واقعا عصابم رو ریختن بهم هیچ کاری هم نمیشه کرد، بدبختی منطقه ما هم کاملا انحصاری در اختیار داتک و شاتل هست زنگ زدم شاتل میگه باید تو صف واستید تا نوبتون بشه اونم فکر کنم حداقله حداقل در بهترین حالت ممکن یک ماه باید تو نوبت وایستی تا پورت خالی بشه.
دوستان از تند صحبت کردن من ناراحت نشن خودتون رو بزارید جای من فکر کنید هیچ کاری نتونید بکنید و همینطور اینترنتتون مشکل دار و غیر قابل استفاده بمونه در شرایطی که نیاز شدیدی به اینترنت دارین، آخر ماه چیکار باید بکنم اگر هزینش رو بدم خوب این مشکل هست و انگار پولمو دور ریختم اگرم ندم مشخص نیست اصلا شاتل کی پورت خالی پیدا کنه اینترنتم قطع میشه بدون شک و باید از Dailup استفاده کنم.

StormWielder
13-02-2009, 01:27

ای کاش با نذر و نیاز مشکلات مملکت حل میشد ! :31:

بره من در طول روز هر نیم ساعت یک ربع قطع میشه البته نه دیسکانکت سرعت برای 10-15 دقیقه به صفر میرسه دیگه کاملا نامیدم چون این دقیقا مشکل پهنایه بانده و محدودیت های مسخرشون وقتی هم وصله در طول روز دقیقا سرعت اینترنت من میانگین 10-12 کیلوبایته فقط شبا سرعت به حالت عادی بر میگرده، دیگه نمیدونم حتی باید به کی تو شرکت بگم مشکل رو چون انگار کسی اهمیت نمیده واقعا عصابم رو ریختن بهم هیچ کاری هم نمیشه کرد، بدبختی منطقه ما هم کاملا انحصاری در اختیار داتک و شاتل هست زنگ زدم شاتل میگه باید تو صف واستید تا نوبتون بشه اونم فکر کنم حداقله حداقل در بهترین حالت ممکن یک ماه باید تو نوبت وایستی تا پورت خالی بشه.
دوستان از تند صحبت کردن من ناراحت نشن خودتون رو بزارید جای من فکر کنید هیچ کاری نتونید بکنید و همینطور اینترنتتون مشکل دار و غیر قابل استفاده بمونه در شرایطی که نیاز شدیدی به اینترنت دارین، آخر ماه چیکار باید بکنم اگر هزینش رو بدم خوب این مشکل هست و انگار پولمو دور ریختم اگرم ندم مشخص نیست اصلا شاتل کی پورت خالی پیدا کنه اینترنتم قطع میشه بدون شک و باید از dailup استفاده کنم.

دوست عزیز ظاهرا چاره ای نیست ، متاسفانه در تغییر سرویس این مشکلات وجود داره ولی بالاخره مجبورین تحمل کنید تا سرویس شاتل براتون وصل بشه .

یکی از دوستان من هم میخواست isp رو عوض کنه ، یک ماه طول کشید . البته اون برعکس شما میخواست از داتک اشتراک بگیره ، قبلش آسیاتک داشت .

sms11
13-02-2009, 11:15
پس چی کار کنیم که بیخیال بشن؟؟؟؟

StormWielder
13-02-2009, 12:17
پس چی کار کنیم که بیخیال بشن؟؟؟؟

چه عرض کنم !

mehraboun1985
13-02-2009, 15:12
پس این مشکل رو کسی نداره؟
من کلا چراغ مودمم قرمز میشه.

ولی خب من ایرادی نمیگیرم.24 ساعته رو دانلود.تا حالا هم ندیدم سرعتش زیر 20 بیاد.میاد ولی زود بر میگرده.
تازه من از تورنت فایل زیاد میگیرم که هرچی دقت کردم ندیدم محدود بشه حتی در طول روز.البته خب شاید چون روزهای تعطیل یا بین تعطیلات بوده

دانلود مستقیمم هم با 32 (تازه یه موقع هایی مینویسه 36!!!!) یه فیلم 700mb رو اگه هیچ کار دیگه ای نکنم بین 5.5 تا 7 ساعت طول میکشه .بسته به سایتش.:21::21:

به نظرم با این اوصاف عیب نداره اگه یه چند دقیقه قطع بشه.غر نزنم بهشون بهتره.(فقط میترسم کامپیوترم این وسط تلف بشه:41:)

sms11
13-02-2009, 16:03
پس این مشکل رو کسی نداره؟
من کلا چراغ مودمم قرمز میشه.

ولی خب من ایرادی نمیگیرم.24 ساعته رو دانلود.تا حالا هم ندیدم سرعتش زیر 20 بیاد.میاد ولی زود بر میگرده.
تازه من از تورنت فایل زیاد میگیرم که هرچی دقت کردم ندیدم محدود بشه حتی در طول روز.البته خب شاید چون روزهای تعطیل یا بین تعطیلات بوده

دانلود مستقیمم هم با 32 (تازه یه موقع هایی مینویسه 36!!!!) یه فیلم 700mb رو اگه هیچ کار دیگه ای نکنم بین 5.5 تا 7 ساعت طول میکشه .بسته به سایتش.:21::21:

به نظرم با این اوصاف عیب نداره اگه یه چند دقیقه قطع بشه.غر نزنم بهشون بهتره.(فقط میترسم کامپیوترم این وسط تلف بشه:41:)

دوست من این وضعیت خوبه به شرطی که محدود نشه
چرا کامپیوتر تلف بشه؟

sms11
14-02-2009, 13:53
بچه ها خبري نشد؟

ashahidi
14-02-2009, 14:01
سلام
ببخشيد من امروز زنگ زدم پشتيباني داتك گفت 256 نميده !
خواستم بپزسم پس شما ها چطوري گرفتين؟

zed2
14-02-2009, 17:22
سلام
ببخشيد من امروز زنگ زدم پشتيباني داتك گفت 256 نميده !
خواستم بپزسم پس شما ها چطوري گرفتين؟
معمولا افراد عادی با نامه از طرف شرکت یا گرفتن نامه از تنظیم مقررات( راهی که خود وزیر گفته ) و یا نامه از دانشگاه می دن.
راستی خبری نشد؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

sms11
14-02-2009, 17:54
مثه اینکه فعلا خبری نیست

HoJJaT_007
14-02-2009, 17:58
ما یه شرکت داریم (خونگیه :d) زنگ زدیم برای adsl میگن پورتامون پر شده (برای سعادتمند) چیکار باید کرد اینو ؟ کی اضافه میکنه ؟

mostafaeshghi
14-02-2009, 22:24
ما یه شرکت داریم (خونگیه :d) زنگ زدیم برای adsl میگن پورتامون پر شده (برای سعادتمند) چیکار باید کرد اینو ؟ کی اضافه میکنه ؟

اینها را هم از خودشون میپرسید دیگه !؟ :20:

والله ما چی بگیم.

تا زمانه اضافه کردن تجهیزات جدید در منطقه مخابراتی شما و یا انصراف شخصی که سرویس میگیره از همون منطقه مخابراتی میتونی این امکان را فراهم کنه .

ولی شما نباید بیخیال بشی. باید همش زنگ بزنی بپرسی و ببینی چی میگن.

sms11
14-02-2009, 23:13
دوستان در حال حاضر اینترنت برای شما نوسان سرعت نداره؟
البته دانلود خوبه و مثه سابق هست اما صفحه را یکم دیر لود میکنه
در ضمن بازم خبری از خبرای جدید نشد؟

missan1358
15-02-2009, 20:06
دوستان من که از شر داتک راحت شدم. چند روز پیش زنگ زدم گفتم هزینه شارژ را پرداخت نخواهم کرد سرویس منو جمع آوری کنید.

zed2
15-02-2009, 21:01
دوستان در حال حاضر اینترنت برای شما نوسان سرعت نداره؟
البته دانلود خوبه و مثه سابق هست اما صفحه را یکم دیر لود میکنه
در ضمن بازم خبری از خبرای جدید نشد؟
ان زمان که نوشتی من نررم افزار رو نگاه کردم تو ipw شوک داشت ولی رو سرعت تاثیر نزاشته بود

دوستان من که از شر داتک راحت شدم. چند روز پیش زنگ زدم گفتم هزینه شارژ را پرداخت نخواهم کرد سرویس منو جمع آوری کنید.

مبارکه ...ای کاش منطقه مخابراتی رو می گفتی که کسایی که مال ان منطقه ان بدونن برن درخواست بدن راژه شه خطشون....
حالا به کدوم شرکت تصمیم داشتی بری؟

کی تغییرات رو می گن...فکر کنم اخرش می زارن اخرین روز ....

StormWielder
16-02-2009, 01:09
کی تغییرات رو می گن...فکر کنم اخرش می زارن اخرین روز ....

من یکشنبه تماس گرفتم گفت تا آخر این ماه مشخص میشه ، از اونجایی که دوشنبه تعطیله ، میشه یه چیزی تو مایه های همون آخرین روز !

sms11
16-02-2009, 09:57
من یکشنبه تماس گرفتم گفت تا آخر این ماه مشخص میشه ، از اونجایی که دوشنبه تعطیله ، میشه یه چیزی تو مایه های همون آخرین روز !

پس احتمالا فردا یا پس فردا مشخص میشه که قضیه چیه؟
فقط اگه قرار باشه نامحدودو محدود کنه مجبورم بعد از عید بارو بندیلو از این شرکت بکنم برم جای دیگه
اما اینکه به کجا برم معلوم نیست
نمدونم از کجا اینترنت بگیرم که نامحدود باشه با قیمت های پایین.خدا به داد ما برسه

zed2
16-02-2009, 18:41
......فکر کنم منتظر یک شوک عظیم خواهیم بود......امیدوارم اگر محدودیت حجمی گذاشتن ساعات شبانه مجانی داشته باشه.

sms11
16-02-2009, 19:39
......فکر کنم منتظر یک شوک عظیم خواهیم بود......امیدوارم اگر محدودیت حجمی گذاشتن ساعات شبانه مجانی داشته باشه.

زد2 جان این چه حرفیه برادر؟
بابا اگه اینجوری بشه رسما من هیچی نمیتونم دانلود کنم.من فقط روزا دانلود دارم
بابا خدا نکنه محدود کنن
من رسما هیچ کار نمیتونم بکنم اگه فقط بزارن شبا دانلود کنم
تروخدا دعا کنید که بیخیال محدود شدن بشن

Hamed 360
16-02-2009, 20:18
به نظرتون از داتک adsl بگیرم یا لایزر !؟

eiankei
16-02-2009, 20:52
آقا جان! جای این حرفا همه زنگ بزنید و بگیذ اگه نا محدود نداشته باشین دیگه قید مشتری های سابق و شرکت ها و خود مارو بزنید!

rozbeh85
16-02-2009, 20:55
اگه محدودیت بگذارند من میرم پس میدم
اصلا وایرلس با محدودیت به صرفه نیست
انشالله ما هم داریم میریم راحت میشیم

sms11
16-02-2009, 22:21
برادران تا دو روز دیگه صبر کنید ببینیم میخوان چی کار کنن بعد زنگ بزنید .به هرکی که میشناسد اگه قرار شد که مدود کنن بگید که زنگ بزنن

mostafaeshghi
16-02-2009, 23:17
دوستان به این پست من توجه کنند مخصوصا جدیدیها :20:!

بر اساس گفته ی خود داتک یک مزیت خیلی جالب داره و انو اینکه اگر شما شخصی را به داتک معرفی کنید که بیاید از سرویسهای داتک استفاده کنه و حضورا اقدام کنید میتونید به همون اندازه که دوستتون برای ماه اول شارژ میکنید شما به رایگان برای 1 ماه استفاده کنید. کثلا شما کاربر 512 هستید و ماهی مثلا 50 تومان میدید یه رفیقتون را معرفی میکنید اون میاد 256 میگیره در حساب شما 28هزارتومان بستانکاری حساب میشه.

بنابر همین قضیه من به دوستان توصیه میکنم اگر میخواند سرویس جدیدی بگیرند با ما هماهنگ کنند (البته اگر دوست دارید یه حال به ماها بدید) ما هم بیاییم و از داتک بستانکار بشیم.

من خودم به شخصه کاملا پاه ی هر چی رفیقه اینجوری هستم:40:. و انشاءالله بتونم براش جبران کنم .:20:

امید است دوستان توجه خاصی به این پست داشته باشند.

akhoond
17-02-2009, 07:06
شدیدا استقبال می شه :31::21:

دوستان به این پست من توجه کنند مخصوصا جدیدیها :20:!

مصطفی ، از کی پرسیدی ؟ خب بقیه اش رو هم می پرسیدی دیگه بابا ؟ :31:

تو هم دلت خوشه ها ، کی میاد از این جنگولک بازی ها در بیاره ؟ :13:
حالا مثلا یکی مثل من ، اگه سرویس های داتک خوب باشه ، قیمت مناسب داشته باشه و و و و .....
شاید بخواد بیاد داتک ، اون هم بستگی به رفتارت داره ... :31:
از شوخی گذشته ، این فقط ماله یه ماهه ، هیچ کس نمیاد واسه یه ماه از یه جای دیگه فسخ کنه ، البته بعد از تغییرات ، کلی ریزش خواهیم داشت ، هم از شرکت ها دیگه به سمت داتک ، هم از داتک به سمت شرکت های دیگه ....

امیدوارم کار عاقلانه ای بکنن و چند تا مشتری برا روز مبادا نگه دارن :5:

sms11
17-02-2009, 09:00
معین این چه حرفیه؟
بابا خدا نکنه شبانه بزاره.همونطور که گفتم من بدبخت میشم

حالا مثلا یکی مثل من ، اگه سرویس های داتک خوب باشه ، قیمت مناسب داشته باشه و و و و .....
از شوخی گذشته ، این فقط ماله یه ماهه ، هیچ کس نمیاد واسه یه ماه از یه جای دیگه فسخ کنه ، البته بعد از تغییرات ، کلی ریزش خواهیم داشت ، هم از شرکت ها دیگه به سمت داتک ، هم از داتک به سمت شرکت های دیگه ....

در مورد این حرفی ندارم
اما در مورد اولی حرف دارم و من کلا با محدودیت مخالفم

دوستانی که به شرکت زنگ میزنن توی این دو روز هر خبری از شرکت رسید بلافاصله اینجا قرار بدین تا همه مطلع بشن

StormWielder
17-02-2009, 11:50
فعلا که خبری نیست ، من اشتراکم رو تمدید کردم ، به هر حال تا یک ماه دیگه وضع به روال سابق هست .

sms11
17-02-2009, 18:06
فعلا که خبری نیست ، من اشتراکم رو تمدید کردم ، به هر حال تا یک ماه دیگه وضع به روال سابق هست .

جدی خبری نشد؟
چیزی نگفتند؟
تو چیزی ازشون نپرسیدی؟
من فردا میخوام 2 ماهه شارژ کنم
خدا کنه همیشه همینطور باشه و محدود نکنه.من که فقط اینو میخوام

omid4mit
17-02-2009, 18:33
با سلام
سرویس 256 نامحدود داتک چطوره ؟
سرعت دانلودش چنده ؟
تعداد dc هاش در طول روز چقدره ؟

در کل ارزش تعویض پورت از شرکت فعلی (لایزر) رو داره که معمولا" 3 هفته الافی داره ؟

nikaan
17-02-2009, 20:20
سلام
من تازه عضو فروم شدم
در ضمن تقریبا2 هفته است که از داتک سرویس 256 گرفتم(از 12 بهمن)
یه مشکلی داشتم اونم اینه که اگر درست بررسی کرده باشم سرعت دانلود تورنتم از ساعت 8 صبح تا 7 شب افت شدیدی داره مثلا اوایلش روی 2 الی 3 کیلو بایته :2:بعد نزدیکای بعد از ظهر میرسه به 5 تا 6 کیلو بایت:2: اما از ساعت 7 شب به بعد 20 تا 25 و بیشتر دانلود دارم:20:
در ضمن توی ساعات افت سرعت ، با دانلود منیجر بین 20 تا 32 کیلو بایت دانلود دارم :13:
ونیز در سایت speed test هم پهنای باندم رو بین 200 تا 210 کیلو بیت نشون میده یعن همون 25 تا 26 کیلو بایت(در همون ساعات):13:
بعدشم پورت آزروس و ایمیول رو فوروارد کردم ولی بازم توی این ساعات همین مشکل رو دارم :46:
می خواستم بدونم این مشکل از محدود کردن فیل های تورنت توسط داتکه؟:41:
و نیز اینکه کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟

mostafaeshghi
17-02-2009, 21:45

بقیه اش چیه ؟!؟!

جنگولک بازی چیه. بابا به خدا مفته تو این دوره زمونه از این موقعیتها کم پیش میاد ها.

یعنی چی این ماله یه ماهه ؟!!؟ معین جان من یه بار دیگه دقیق بشین بخون.

بابا طرف میخواد مثلا 256 بگیره 28 تومانشو میده (حالا اگر دانشجو بود که یک ماه رایگانش سر جای خودشه) و تو هم اینجا 28 تومان بستانکار میشی. که خب خدایی بستگی به مرام معرفت طرف داره که پایه ی این قضیه باشه یا نه !

nikaan
17-02-2009, 22:24
سلام
چرا سوال منو نمی ذاری؟

omid4mit
18-02-2009, 00:03
با سلام
سرعت دانلودش چنده ؟

در کل ارزش تعویض پورت از شرکت فعلی (لایزر) رو داره که معمولا" 3 هفته الافی داره ؟

کسی نیست راهنمایی کنه ؟

mostafaeshghi
18-02-2009, 00:19
با سلام
سرعت دانلودش چنده ؟

ُسرویسهای خوبیه ولی بشتگی داره که تو مرکز مخابراتی شما چطور جواب بده. باید از دوستانی که تو منطقه مخابراتی شما هستند بپرسید.

سرعت دانلود که قاعدتا باید 32 باشه ولی خب مال من که خیلی عالیه درسته 32 به هیچ کس نمیده ولی پایینه 30 هم نمیده.

دیسکانکتی هم نداره. (اگر قرار باشه که دیسکانکتی داشته باشه اونهم جوری که شما میپرسی چند بار در روز که دیگه ای دی اس ال چه فایده ای داره.

من که تا به حال به جز 2 مرتبه ندیدم مشکلی از سمت شرکت باشه (3-4 دفعه مشکل از مرکز مخابراتی بود)

اونو دیگه خودتون باید بررسی کنید که ککدام از لحاظ هزینه ها و .... ارجحیت داره.

Acro-Crown
18-02-2009, 00:23
کسی نیست راهنمایی کنه ؟

فعلا شما ببخشید اکثر دوستان در شوک هستند!!!!

سرعت نرمالش زیر 30 نمیاد
ومن هفت شبانه روزبدون قطعی دانلود کردم:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته هفته پیش چند مورد قطعی داشت که برای من حداکثر نیم ساعت طول کشید

bleu2u4u
18-02-2009, 05:50
من میخوام 256 بگیرم به داداشم گفتم نامه هم از دانشگاهش بگیره که اومدم دیدم دارید صحبت از تغییر و تحول میکنید حسابی اعصابم ریخته بهم
نکنه داتک هم میخواد مثل اسیاتک تعرفه ها رو کُن فیکون بکونه.
حالا چند درصد احتمال داره این کارو بکنند.الان شماها مشکلی احساس میکنید(سرعت کم , نوسان , dc و ...) که این حرفهارو میزنید؟

بابا طرف میخواد مثلا 256 بگیره 28 تومانشو میده (حالا اگر دانشجو بود که یک ماه رایگانش سر جای خودشه)

در مورد قسمت پررنگ توضیح میدی

StormWielder
18-02-2009, 07:22
جدی خبری نشد؟
چیزی نگفتند؟
تو چیزی ازشون نپرسیدی؟
من فردا میخوام 2 ماهه شارژ کنم
خدا کنه همیشه همینطور باشه و محدود نکنه.من که فقط اینو میخوام

چرا گفت فکر نمیکنم برای اونایی که سرویس نامحدود دارن تغییر کنه ، چون یکی دوتا که نیستین .

فعلا شما ببخشید اکثر دوستان در شوک هستند!!!!

سرعت نرمالش زیر 30 نمیاد
ومن هفت شبانه روزبدون قطعی دانلود کردم:31:

البته هفته پیش چند مورد قطعی داشت که برای من حداکثر نیم ساعت طول کشید

LOL
این دیگه زده رو دست من !

خیر شوک برطرف شد .

دیروز در پیش فاکتور که برای من اومد ، نوشته طبق همون طرح زمستان نمیدونم چی چی :31:
اگر به صورت سه ماهه شارژ کنم ، تقریبا پول دو ماه رو باید پرداخت کنم ، اگر برخی از دوستان پیش فاکتور رو دریافت نکردن ، متن کاملش رو براتون قرار بدم .

این یعنی عملا تا 4 ماه دیگه (یک ماه که همین ماهی که تمدید کردم ، 3 ماه هم دوباره شارژ کردم میشه 4 ماه .) خبری از تغییر و تحولات نیست .

در مجموع من فکر نمیکنم برای User های قدیمی تغییر خاصی رخ بده .

mostafaeshghi
18-02-2009, 08:44
من میخوام 256 بگیرم به داداشم گفتم نامه هم از دانشگاهش بگیره که اومدم دیدم دارید صحبت از تغییر و تحول میکنید حسابی اعصابم ریخته بهم
نکنه داتک هم میخواد مثل اسیاتک تعرفه ها رو کُن فیکون بکونه.
حالا چند درصد احتمال داره این کارو بکنند.الان شماها مشکلی احساس میکنید(سرعت کم , نوسان , dc و ...) که این حرفهارو میزنید؟

در مورد قسمت پررنگ توضیح میدی

وقتی خواستید برید برای تهیه ی سرویس اینترنت پر سرعت یه کپی از کارت دانشجویی را هم ببرید. ماه اول پولشو میدید ، ماه بعد پول 1 ماه را میدید و 2 ماهه شارژ می کنید.

nikaan
18-02-2009, 09:34
سلام
من تازه عضو فروم شدم
در ضمن تقریبا2 هفته است که از داتک سرویس 256 گرفتم(از 12 بهمن)
یه مشکلی داشتم اونم اینه که اگر درست بررسی کرده باشم سرعت دانلود تورنتم از ساعت 8 صبح تا 7 شب افت شدیدی داره مثلا اوایلش روی 2 الی 3 کیلو بایته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gifبعد نزدیکای بعد از ظهر میرسه به 5 تا 6 کیلو بایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif اما از ساعت 7 شب به بعد 20 تا 25 و بیشتر دانلود دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
در ضمن توی ساعات افت سرعت ، با دانلود منیجر بین 20 تا 32 کیلو بایت دانلود دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
ونیز در سایت speed test هم پهنای باندم رو بین 200 تا 210 کیلو بیت نشون میده یعن همون 25 تا 26 کیلو بایت(در همون ساعات)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
بعدشم پورت آزروس و ایمیول رو فوروارد کردم ولی بازم توی این ساعات همین مشکل رو دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
می خواستم بدونم این مشکل از محدود کردن فایل های تورنت توسط داتکه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
و نیز اینکه کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟
مرکز مخابراتیم شهید اکبریه 7732
البته توی اون یکی فروم میگن تا 6 بعد از ظهر بزای تورنت محدودیت گذاشته(داتک)

b.crazy22
18-02-2009, 14:01
اقا من میخوام بیام داتک بگیرم :دی هنوز معلوم نشده که میخوان تعرفه هارو عوض کنن من الان صبا 5 گیگ دارم خیلی کمه برا همین میخوام نا محدود بگیرم حالا دیدم صحبت سر اینه که میخوان عوض کنن و..... نرم بگیرم 2 ماه بعد محدودیت بزارن بیچاره بشم :دی
یه شیر مرد :دی زنگ بزنه شرکت ببینه قضیه چه جوریه :دی
من الان مودم dsl 200 دارم باید عوض کنم یا نه خوبه ؟

bleu2u4u
18-02-2009, 16:22
اق راستی کسی هست اینجا توی منطقه شیخ فضل ا.. از داتک سرویس گرفته باشه؟

bleu2u4u
18-02-2009, 18:32
بالاخره تعرفه های جدید منتفی شد یا نه؟

omid4mit
18-02-2009, 19:10
برای سرویس 256 ارائه کارت دانشجویی کافیه یا باید از دانشگاه گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم ؟

sms11
18-02-2009, 19:39
چرا گفت فکر نمیکنم برای اونایی که سرویس نامحدود دارن تغییر کنه ، چون یکی دوتا که نیستین .

lol
این دیگه زده رو دست من !

خیر شوک برطرف شد .

دیروز در پیش فاکتور که برای من اومد ، نوشته طبق همون طرح زمستان نمیدونم چی چی :31:
اگر به صورت سه ماهه شارژ کنم ، تقریبا پول دو ماه رو باید پرداخت کنم ، اگر برخی از دوستان پیش فاکتور رو دریافت نکردن ، متن کاملش رو براتون قرار بدم .

این یعنی عملا تا 4 ماه دیگه (یک ماه که همین ماهی که تمدید کردم ، 3 ماه هم دوباره شارژ کردم میشه 4 ماه .) خبری از تغییر و تحولات نیست .

در مجموع من فکر نمیکنم برای user های قدیمی تغییر خاصی رخ بده .

برای یوزر های قدیمیی منظورت چیه؟
مثلا چند سال قبل؟به نظرت من که الان یکو نیم ساله دارم هم جزو کاربرای قدمیم محسوب میشم؟
منم یه همچین حدس هایی میزنم.اگه برای عید این تغییرات نباشه حتما بعدشم نخواهد بد به نظرم.منم امروز 2 ماهه شارژ کردم
فعلا که فکر نمیکنم کاری بخوان بکنن یا لااقل برای یوزر های جدید اینکار میکنن(البته الان نه شاید بعدا)
راستی تو چند ساله از داتک سرویس میگیری؟

sms11
18-02-2009, 19:44
بالاخره تعرفه های جدید منتفی شد یا نه؟
فعلا که اره اما بعدا شاید بر حسب کابرای قدیمی یا جدید تغییر کنه.شایدم برای همه تغییر کنه.اما به نظرم انچکه مهمه اینکه محدود نمیشه چون بنظرم از اول هم قرار بود تعرفه عوض بشه نه مدودیت یا نامحدود بودن

برای سرویس 256 ارائه کارت دانشجویی کافیه یا باید از دانشگاه گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم ؟

من که گواهی اشتغال هم دادم
فکر کنم لازم باشه

zed2
18-02-2009, 19:59
اینو کی از بخش پیشنهادات پرسیده؟؟؟( چون جواب منو ندادن)

نام : پانتى فرهنگى
تاریخ : 1387/11/23
پیام/سئوال/انتقاد : سلام آیا این موضوع حقیقت دارد که داتک میخواهد سرویس هایش را از حالت نامحدود خارج کرده و به صورت محدود شده و حجمى ارایه کند؟ مرسى.
پاسخ : سلام
دوست عزیز این قضیه در برنامه کاری داتک می باشد ولی تاریخ دقیق عملی شدن آن مشخص نمی باشد.
با تشکر از شما
البته دیگر دونبالش نگردین ظاهرا اینو پاک کردن....

sms11
18-02-2009, 20:56
خوب اگه پاک کردن پس لابد قرار نیست این اتفاق بیافته دیگه

zed2
18-02-2009, 23:22
خوب اگه پاک کردن پس لابد قرار نیست این اتفاق بیافته دیگه
اخه از 23 ام بود ....تا من رفتم دیدم یکبار دوباره خواستم ببینم دیدم پاک کردن....از چی ترسیدن؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نکنه فکر کردن میام شرکتشون رو اتش می زنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sms11
18-02-2009, 23:47
نمیدونم از چی ترسیدن
اما شاید فکر کردن الان وقتش نیست ویا چیز های دیگه ای
خدارو شکر فعلا که بیخیال شدند وخدا کنه کلا بیخیال بشن یا بیخیال یوزرهای قدیمی بشن بزارن ما به کارمون برسیم

StormWielder
19-02-2009, 05:33
برای یوزر های قدیمیی منظورت چیه؟
مثلا چند سال قبل؟به نظرت من که الان یکو نیم ساله دارم هم جزو کاربرای قدمیم محسوب میشم؟
منم یه همچین حدس هایی میزنم.اگه برای عید این تغییرات نباشه حتما بعدشم نخواهد بد به نظرم.منم امروز 2 ماهه شارژ کردم
فعلا که فکر نمیکنم کاری بخوان بکنن یا لااقل برای یوزر های جدید اینکار میکنن(البته الان نه شاید بعدا)
راستی تو چند ساله از داتک سرویس میگیری؟

کلا User هایی که قبل از اعمال محدودیت سرویس گرفتن . یا حداقل دو سه دوره .

دو ماهه شارژ کردی ؟ منظورت سه ماهه ست دیگه ؟ چون در پست قبلی توضیح دادم که برای 3 ماه طبق همون طرح زمستانیشون حدودا به اندازه دو ماه باید پرداخت کنی ، یک ماهش رو تخفیف میدن .

من در حدود یک سال و نیم هست که از داتک سرویس دارم .

sms11
19-02-2009, 09:36
کلا user هایی که قبل از اعمال محدودیت سرویس گرفتن . یا حداقل دو سه دوره .

دو ماهه شارژ کردی ؟ منظورت سه ماهه ست دیگه ؟ چون در پست قبلی توضیح دادم که برای 3 ماه طبق همون طرح زمستانیشون حدودا به اندازه دو ماه باید پرداخت کنی ، یک ماهش رو تخفیف میدن .

من در حدود یک سال و نیم هست که از داتک سرویس دارم .

باز خوبه که اگه اینکارو بکنن ما جزوشون نیستیم
من خیلی راضیم که از داتک میگیرم .اگه داتک نبود باید بابد با همون سرعت های پایین دانلود میکردم و توی یه شبانه روز نهایت دوتا فیلم میشد دانلود کرد.
والا من به اندازه دوماه پول به حساب داتک ریختم.حالا اگه این دوماه طبق اون طرحشون بشه سه ماه که چه بهتر
مطمئنی؟
یعنی من که الان پول دو ماه رو دادم به اندازه سه ماه شارژ دارم؟

StormWielder
19-02-2009, 09:53
من خیلی راضیم که از داتک میگیرم .اگه داتک نبود باید بابد با همون سرعت های پایین دانلود میکردم و توی یه شبانه روز نهایت دوتا فیلم میشد دانلود کرد.
والا من به اندازه دوماه پول به حساب داتک ریختم.حالا اگه این دوماه طبق اون طرحشون بشه سه ماه که چه بهتر
مطمئنی؟

یک مقدار بیشتر از پول دو ماه ، مثلا برای ما دو ماه میشه 99000 تومان ، در این طرح با پرداخت 102400 تومان به اندازه 3 ماه شارژ میشه .

حتما زنگ بزن و با بخش فروش هماهنگ کن .

متن کامل که در پیش فاکتور اومده :

گروه شرکت های داتک حهت رفاه حال شما ، تخفیفات ویژه ای را برای فروش 3 ماهه (اسفند - فروردین - اردیبهشت) در نظر گرفته است . چنانچه اعتبار سرویس خود را به صورت 3 ماهه تمدید نمایید ، به واسطه این طرح از یک ماه اینترنت رایگان بهره مند خواهید شد . همچنین مشتریانی که تا پایان اسفند 87 اقدام به خریداری و یا حتی ارتقا سرویس خود نمایند ، باز هم از تخفیف ویژه بهره مند خواهند شد .

omid4mit
19-02-2009, 10:24
یعنی من که تازه میخوام از داتک سرویس بگیرم(احتمالا") وضعیتم چیه ؟ محدود بهم میدن ؟

sms11
19-02-2009, 10:54
یک مقدار بیشتر از پول دو ماه ، مثلا برای ما دو ماه میشه 99000 تومان ، در این طرح با پرداخت 102400 تومان به اندازه 3 ماه شارژ میشه .

حتما زنگ بزن و با بخش فروش هماهنگ کن .

متن کامل که در پیش فاکتور اومده :

گروه شرکت های داتک حهت رفاه حال شما ، تخفیفات ویژه ای را برای فروش 3 ماهه (اسفند - فروردین - اردیبهشت) در نظر گرفته است . چنانچه اعتبار سرویس خود را به صورت 3 ماهه تمدید نمایید ، به واسطه این طرح از یک ماه اینترنت رایگان بهره مند خواهید شد . همچنین مشتریانی که تا پایان اسفند 87 اقدام به خریداری و یا حتی ارتقا سرویس خود نمایند ، باز هم از تخفیف ویژه بهره مند خواهند شد .

الان بهشون زنگ زدم اول درمورد طرحشون گفتم که خانومه برام حساب کرد گفت که اگه 24000 تومن(با توجه به مرکز مخابراتی) دیگه الان بریزم به حساب برام سه ماهه شارژ میشه.گفت به مرکز مخابراتی شما 15000 تومن تخفیف میخوره که منم بنا به دلایل دیگه ای از خیر این 15000 گذشتم
دوم در مورد اینکه قراره تعرفه جدید بیاد یا نه پرسیدم که خانومه در جواب من اینطوری گفت(ایکاش میتونستم صداشو ضبط کنم تا ببینید چطوری تعجب کرده بود که خبرا زودتر به ما میرسه:31::31::31:):من نمودنم چطوریه که خبرا زودتر به شما میرسه.
بعدش گفت نه تعرفه جدید در راه نه محدودیتی.گفت هیچ خبری نیست و من به یه ارامش رسیدم که فعلا از این خبرا تقریبا تا 4 ماه اینده نیست.
اها گفت این خبرا از کجا به شما میرسه منم گفتم اینک یکی دیگه از فواید اینترنته که ما داتکی هارو کنار هم جمع کرده دیگه:46::46::27:
خلاصه گفتم اگه محدود بشه کابرای زیادی احتمالا جدا میشن ازتون و خود من هم نمیتونم دیگه اینترنت بگیرم بعد گفت حالا تا اون موقع!
خلاصه که فکر نمیکنم خبری باشه.
این اشوب ها همش زیر سر معین هست که یه جماعتی رو گذاشته سر کار.داشتیم زندگی مونو میکردیما.نمیزاره این معین که:31::31::31::10::10:
پس فعلا خبری نیست

mostafaeshghi
19-02-2009, 12:06
یعنی من که تازه میخوام از داتک سرویس بگیرم(احتمالا") وضعیتم چیه ؟ محدود بهم میدن ؟

دوست عزیز همانطور که در پست دوستان دیدید فعلا قضیه ی محدود کردن دانلود را کنار گذاشتن (مگر اینکه منظور شما محدودیت سرعت باشه که خب بحثش جداست).

وضعیت خاص که نداریم زنگ میزنید بخش فروش میپرسید اونجا دقیق براتون توضیح میدند که تو مرکز مخابراتی شما پورت خالی دارند ، چطور میشه سرعت بالای 128 گرفت ؟! ، هزینه ها چقدر میشه؟ ، مودم شما با شرکت سازگاری داره یا نه ، .....

mostafaeshghi
19-02-2009, 12:08
الان بهشون زنگ زدم اول درمورد طرحشون گفتم که خانومه برام حساب کرد گفت که اگه 24000 تومن(با توجه به مرکز مخابراتی) دیگه الان بریزم به حساب برام سه ماهه شارژ میشه.گفت به مرکز مخابراتی شما 15000 تومن تخفیف میخوره که منم بنا به دلایل دیگه ای از خیر این 15000 گذشتم
دوم در مورد اینکه قراره تعرفه جدید بیاد یا نه پرسیدم که خانومه در جواب من اینطوری گفت(ایکاش میتونستم صداشو ضبط کنم تا ببینید چطوری تعجب کرده بود که خبرا زودتر به ما میرسه:31::31::31:):من نمودنم چطوریه که خبرا زودتر به شما میرسه.
بعدش گفت نه تعرفه جدید در راه نه محدودیتی.گفت هیچ خبری نیست و من به یه ارامش رسیدم که فعلا از این خبرا تقریبا تا 4 ماه اینده نیست.
اها گفت این خبرا از کجا به شما میرسه منم گفتم اینک یکی دیگه از فواید اینترنته که ما داتکی هارو کنار هم جمع کرده دیگه:46::46::27:
خلاصه گفتم اگه محدود بشه کابرای زیادی احتمالا جدا میشن ازتون و خود من هم نمیتونم دیگه اینترنت بگیرم بعد گفت حالا تا اون موقع!
این اشوب ها همش زیر سر معین هست که یه جماعتی رو گذاشته سر کار.داشتیم زندگی مونو میکردیما.نمیزاره این معین که:31::31::31::10::10:
پس فعلا خبری نیست

آره اگر دستم به این معین نرسه ! :31:

البته یه خوبی داشت این که ما قدر اینترنت خودمون را بدانیم. و یه دوره استرس داشتن برای زندگی خوبه:31:

akhoond
19-02-2009, 12:11
اخه از 23 ام بود ....تا من رفتم دیدم یکبار دوباره خواستم ببینم دیدم پاک کردن....از چی ترسیدن؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نکنه فکر کردن میام شرکتشون رو اتش می زنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب ترس هم داری دیگه ، دستت واسه داتک هم رو شده .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون مصطفی نامرد هم تنکس زده بهت ، می دونم با اون چی کار کنم :31:
ادیت : حالا دستت هم برسه که نمی رسه ، می خوای چی کار کنی ؟ :31: :10:
چه محبوبیتی من دارم تو این پی سی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رییس جمهور هم می شدم ، این قدر محبوب نمی شدم ها ... :31: :21:
( حرف سیاسی بود ها ، باید بری تو عمق حرف ، تا بفهمی ، همیشه حرف هام سنگینه ، هیچ کس از چرت و پرت هایی که می گم سر در نمیاده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : دی )

جدی ، به نظرم در حد یه سوتی بوده ، نه این که نخوان این کار رو بکنن ها ، زود موضوع رو درز دادن ، نباید این قدر زود موضوع درز می کرد ، اگه موضوع غیر عمدی درز کرده باشه ، از فیدبکی که گرفتن فعلا بی خیال شدا احتمالا ، البته الآن یه چیز دیگه هم به ذهنم زد ، شاید واقعا می خواستن فید بک بگیرن ، ببین چجوریه اوضاع ... :20: نمی دونم والا ....
کسی خبر داره که جدید رانژه می کنه یا نه ؟
اگه رانژه نکنه ، یعنی یه خبر هایی هست ، اما برای یوزر تازه ، قدیمی ها رو نمی خوان از دست بدن ، فعلا ...
اما به نظر من که عدم تغییر تعرفه ها ، غیر ممکنه ، ببینید با بقیه شرکت ها که مقایسه بکنید می فهمید که خیل قیمت های پایین تری داره می ده داتک ، دیر و زود باید قیمت ها رو تغییر بده ، گذاشتن حجمی هم یه سود دیگه براش داره ، یه قمستی از بازار حجمی رو می تونه به سمت خودش بکشه ، که الآن نیست ...

البته به شرطی که اسم بدی که ازش در رفته رو بهبود ببخشه :21:

در هر حال امیدوارم حجمی رو اضافه کنه ، به همراه دان شبانه ... ( برای این که لعن و نفرین شما هم به دنبال هم نباشه ) به نا محدود ها هم کاری نداشته باشه ، خوبه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا حق

sms11
19-02-2009, 12:47
با حرفت موافقم معین
به هرحال ما با زنگی که بهشون زدیم نشون دادیم که داتکی ها میتوانند رای شرکت رو بزنند و نگذارند که نامحدود رو بردارن
تکبیر:19::19:
شرکت فکر نمیکنم حالا حالاها دست به همچین کاری بزنه که بخواد اشتراک های قدیمیشو محدود کنه.چون خیلی از شرکتا و کافی نت ها به این خاطور سمت داتک اومدن که هم ارزونتره و هم سرعت بالاتری نسبت به بقیه میده و الا میرفتن از شرکتای دیگه میگرفتن
اینکه که کی بخواد همچین کاری بکنه معلوم نیست.شاید فقط بخوااد در کنار نامحدود حجمی هم بیاره
چون داتک یکی از قدیمیترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت هست به خاطر همین یکم دم کلفت تر از بقیه هست.به خاطر همین شاید هماینکارو نکنه.
والا هیچی معلوم نیست.من خودم کلی سوال تو ذهنمه که بی جوابه که چی میخواد بشه اما اونچه که معلومه حداقل تا چند ماه اینده خبری نیست
بابا مارو(قدیمی تر هارو) بیخیال بشن بزارن ما دانلودمونو بکنیم بقیه هرچی شد شد

zed2
19-02-2009, 14:11
مطمئنی؟

پس فعلا خبری نیست

یکی از استفاده های مفید اینترنت....
پس برنامه ریزی دارن:13:
به امید ان روز که فقط سرویس حجمی با ساعات شبانه بیارن و بدون محدودیت حجمی هارو دست نزنن:46:

دوست عزیز همانطور که در پست دوستان دیدید فعلا قضیه ی محدود کردن دانلود را کنار گذاشتن (مگر اینکه منظور شما محدودیت سرعت باشه که خب بحثش جداست).

وضعیت خاص که نداریم زنگ میزنید بخش فروش میپرسید اونجا دقیق براتون توضیح میدند که تو مرکز مخابراتی شما پورت خالی دارند ، چطور میشه سرعت بالای 128 گرفت ؟! ، هزینه ها چقدر میشه؟ ، مودم شما با شرکت سازگاری داره یا نه ، .....

آره اگر دستم به این معین نرسه ! :31:

البته یه خوبی داشت این که ما قدر اینترنت خودمون را بدانیم. و یه دوره استرس داشتن برای زندگی خوبه:31:
:27:

خب ترس هم داری دیگه ، دستت واسه داتک هم رو شده .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون مصطفی نامرد هم تنکس زده بهت ، می دونم با اون چی کار کنم :31:
ادیت : حالا دستت هم برسه که نمی رسه ، می خوای چی کار کنی ؟ :31: :10:
چه محبوبیتی من دارم تو این پی سی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رییس جمهور هم می شدم ، این قدر محبوب نمی شدم ها ... :31: :21:
( حرف سیاسی بود ها ، باید بری تو عمق حرف ، تا بفهمی ، همیشه حرف هام سنگینه ، هیچ کس از چرت و پرت هایی که می گم سر در نمیاده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : دی )

جدی ، به نظرم در حد یه سوتی بوده ، نه این که نخوان این کار رو بکنن ها ، زود موضوع رو درز دادن ، نباید این قدر زود موضوع درز می کرد ، اگه موضوع غیر عمدی درز کرده باشه ، از فیدبکی که گرفتن فعلا بی خیال شدا احتمالا ، البته الآن یه چیز دیگه هم به ذهنم زد ، شاید واقعا می خواستن فید بک بگیرن ، ببین چجوریه اوضاع ... :20: نمی دونم والا ....
کسی خبر داره که جدید رانژه می کنه یا نه ؟
اگه رانژه نکنه ، یعنی یه خبر هایی هست ، اما برای یوزر تازه ، قدیمی ها رو نمی خوان از دست بدن ، فعلا ...
اما به نظر من که عدم تغییر تعرفه ها ، غیر ممکنه ، ببینید با بقیه شرکت ها که مقایسه بکنید می فهمید که خیل قیمت های پایین تری داره می ده داتک ، دیر و زود باید قیمت ها رو تغییر بده ، گذاشتن حجمی هم یه سود دیگه براش داره ، یه قمستی از بازار حجمی رو می تونه به سمت خودش بکشه ، که الآن نیست ...

البته به شرطی که اسم بدی که ازش در رفته رو بهبود ببخشه :21:

در هر حال امیدوارم حجمی رو اضافه کنه ، به همراه دان شبانه ... ( برای این که لعن و نفرین شما هم به دنبال هم نباشه ) به نا محدود ها هم کاری نداشته باشه ، خوبه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا حق

دستم بهت برسه:19:....

با حرفت موافقم معین
به هرحال ما با زنگی که بهشون زدیم نشون دادیم که داتکی ها میتوانند رای شرکت رو بزنند و نگذارند که نامحدود رو بردارن
شرکت فکر نمیکنم حالا حالاها دست به همچین کاری بزنه که بخواد اشتراک های قدیمیشو محدود کنه.چون خیلی از شرکتا و کافی نت ها به این خاطور سمت داتک اومدن که هم ارزونتره و هم سرعت بالاتری نسبت به بقیه میده و الا میرفتن از شرکتای دیگه میگرفتن
اینکه که کی بخواد همچین کاری بکنه معلوم نیست.شاید فقط بخوااد در کنار نامحدود حجمی هم بیاره
چون داتک یکی از قدیمیترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت هست به خاطر همین یکم دم کلفت تر از بقیه هست.به خاطر همین شاید هماینکارو نکنه.
والا هیچی معلوم نیست.من خودم کلی سوال تو ذهنمه که بی جوابه که چی میخواد بشه اما اونچه که معلومه حداقل تا چند ماه اینده خبری نیست

اره مشخص شد حداقل باعث شد بفهمیم گروهی می تونیم رو تصمیماتشون تاثیر بزاریم.
مصطفی بیا.... دیدی تونستیم تاثیر بزاریم رو تصمیمشون:10: ( حتی اگر تاثیر نمی کرد تلاشمون رو کردیم)

sms11
19-02-2009, 14:21
زد2 جان امیدوارم همینطور که میگی باشه.
من توی این مدت داشتم فکر میکردم که گزیه بعدی من اسه اینترنت چی میتونه باشه.هرچی فکر کردم دیدم زورم نمیرسه وو اصلا هم نمیارزه که ادم ماهی 100000 تومن بابت یکماه اینترنت به این شرکتا بده
یا باید میرفتم از سپنتا 384 میگرفتم که تقریبا هم قیمت 512 داتک هست یا باید از اوراکل میگرفتم که اونم معلوم نیست چطور شرکتیه.اومدیم و اصلا کلاهبردار بوود
پس رسما من کله پا میشدم و دیگه دستم به سرعت 512 نمیرسید
شرکتارو باید زودتر یقشونو بگیری تا بیخودی اقدام نکنن و فکر نکن که ( شرمنده قصد توهین ندارم به کسی) با یه مشکت گاگول طرفن
با این حال من بازم از داتک راضیم

sms11
19-02-2009, 14:23
زد2 جان امیدوارم همینطور که میگی باشه.
من توی این مدت داشتم فکر میکردم که گزیه بعدی من اسه اینترنت چی میتونه باشه.هرچی فکر کردم دیدم زورم نمیرسه وو اصلا هم نمیارزه که ادم ماهی 100000 تومن بابت یکماه اینترنت به این شرکتا بده
یا باید میرفتم از سپنتا 384 میگرفتم که تقریبا هم قیمت 512 داتک هست یا باید از اوراکل میگرفتم که اونم معلوم نیست چطور شرکتیه.اومدیم و اصلا کلاهبردار بوود
پس رسما من کله پا میشدم و دیگه دستم به سرعت 512 نمیرسید
شرکتارو باید زودتر یقشونو بگیری تا بیخودی اقدام نکنن و فکر نکن که ( شرمنده قصد توهین ندارم به کسی) با یه مشکت گاگول طرفن
با این حال من بازم از داتک راضیم

mostafaeshghi
19-02-2009, 15:36
اره مشخص شد حداقل باعث شد بفهمیم گروهی می تونیم رو تصمیماتشون تاثیر بزاریم.
مصطفی بیا.... دیدی تونستیم تاثیر بزاریم رو تصمیمشون:10: ( حتی اگر تاثیر نمی کرد تلاشمون رو کردیم)

دوست عزیز من به نظر شما احترام میگذارم. ولی بعید میدونم اینها به خاطر مشتری این کاررا کرده باشند اینها دل جز برای خود برای کسی نمیسوزنند.

حالا به هر جهت که فعلا به خیر گذشت .....

zed2
19-02-2009, 22:25
دوست عزیز من به نظر شما احترام میگذارم. ولی بعید میدونم اینها به خاطر مشتری این کاررا کرده باشند اینها دل جز برای خود برای کسی نمیسوزنند.

حالا به هر جهت که فعلا به خیر گذشت .....
عمرا من بتونم دید مصطفی رو نسبت به تلاش مثبت کنم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امروز دو بار داتک سکته ی ده دقیقه ای زد ( گرچه سرعت نوسانی نشد)-ipw

امیدوارم که مرکز مخابراتی مارو قبل از تغییرات نوع سوریس ها ببره زیر پوشش....( ارزو کنم )

sms11
19-02-2009, 23:15
عمرا من بتونم دید مصطفی رو نسبت به تلاش مثبت کنم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم که مرکز مخابراتی مارو قبل از تغییرات نوع سوریس ها ببره زیر پوشش....( ارزو کنم )

ایشالا که بتونیم بازم از این کارا بکنیم و بتونیم نظرشون عوض کنیم
ایشالا مرکز مخابراتیتون راه بیافته و شما زودتر adsl بگیری.
راستی مرکز مخابراتیتون کجاست و چه منطقه ای هستید؟

mostafaeshghi
19-02-2009, 23:59

داش زد2 (آخه این هم اسمه که ما باید بگیم:41:) من چاکرتممممممممممم ! شما خودتو ناراحت نکن من آدم مزخرفیم :دی

اصلا حالا که اینطور شد من اذعان میدارم که فقط وفقط به خاطر تلاشهای شما بود که داتک بیخیال محدود شد (این حرف دلم ولی عقلم را چه کنم که خلافش را میگه :دی)

ما هم دعا میکنیم کار شما هم ردیف بشه

b.crazy22
20-02-2009, 10:45
اقا این داتک dsl 200 رو ساپورت میکنه ؟
من چون شنبه میخوام سفارش بدم پرسیدم بعد مودمی که خود شرکت میده مارکش چیه ؟

Acro-Crown
20-02-2009, 12:11
اقا این داتک dsl 200 رو ساپورت میکنه ؟
من چون شنبه میخوام سفارش بدم پرسیدم بعد مودمی که خود شرکت میده مارکش چیه ؟

متاسفانه خیر
من داشتم بیچارم کرده بود....دائم قطعی داشت
از قسمت دوم هم اطلاعی ندارم:11:

StormWielder
20-02-2009, 16:31
با حرفت موافقم معین

چقدر من به این sms11 گفتم حرص نخور ! :31:

zed2
20-02-2009, 18:24
ایشالا که بتونیم بازم از این کارا بکنیم و بتونیم نظرشون عوض کنیم
ایشالا مرکز مخابراتیتون راه بیافته و شما زودتر adsl بگیری.
راستی مرکز مخابراتیتون کجاست و چه منطقه ای هستید؟
من مرکز مطهری ام پیش شماره هاش هم 8870 8871 و 8872 و یک شماره دیگر بود که الان یادم نیست

داش زد2 (آخه این هم اسمه که ما باید بگیم:41:) من چاکرتممممممممممم ! شما خودتو ناراحت نکن من آدم مزخرفیم :دی

اصلا حالا که اینطور شد من اذعان میدارم که فقط وفقط به خاطر تلاشهای شما بود که داتک بیخیال محدود شد (این حرف دلم ولی عقلم را چه کنم که خلافش را میگه :دی)

ما هم دعا میکنیم کار شما هم ردیف بشه

به یوزرم چی کار داری:31: ...

خبر بد...
کی منو چشم زد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]امروز دیدم دارن کوچه های اطراف رو کابل کشی مخابراتی می کنن...کابلشم خیلی کوچیک بود...دارم جون مرگ میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sms11
20-02-2009, 18:42
چقدر من به این sms11 گفتم حرص نخور ! :31:

دستت درد نکنه که به فکر منی
تو خودت میدونی که اگه داتک نباشه کله پاییم به خاطر همین من حرص میخوردم

sms11
20-02-2009, 18:46
من مرکز مطهری ام پیش شماره هاش هم 8870 8871 و 8872 و یک شماره دیگر بود که الان یادم نیست

الان رفتم یه سری به شاتل زدم دیدم طرف شما رو میگیره.البته همینجوری گفتما

به یوزرم چی کار داری:31: ...

خبر بد...
کی منو چشم زد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]امروز دیدم دارن کوچه های اطراف رو کابل کشی مخابراتی می کنن...کابلشم خیلی کوچیک بود...دارم جون مرگ میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب برو یه رشوه ایی چیزی بده طرف شما رو هم بیان بکنن دیگه

Hamed 360
21-02-2009, 00:42
سرعت دان 256 داتک چند هست !؟

mostafaeshghi
21-02-2009, 01:01
سرعت دان 256 داتک چند هست !؟

با توجه به مرکز مخابراتی سرویسهای خوبی داره و کمتر از میزان طبیعی نمیده و قطعیش هم در حد صفر است.

سرعت 256 باید 32 باشد که خب من ندیدم که شظ 30 کمتر بشه.

Hamed 360
21-02-2009, 11:37
من مرکز مخابراتی توحید هستم ! به نظرتون لایزر بگیرم یا داتک !؟

mostafaeshghi
21-02-2009, 12:31
من مرکز مخابراتی توحید هستم ! به نظرتون لایزر بگیرم یا داتک !؟

دوست عزیز اینو خودتون باید تصمیم گیری کنید. نهایت کار ما اینه که کمکتون کنیم !

شما با توجه به نیازهایی که دارید میرید تحقیق میکنید که کدام یکی از این شرکتها سرویس مورد نظر شما را ارائه میدند و قیمتهاش را سبک و سنگین میکنید و یکی از سرویسها را انتخاب میکنید. بعد تحقیق میکنید که کدام شرکت در مرکز مخابراتی شما قویتر عمل میکنند و خوب ساپورت میکنند. بعد تماس میگیرید با شرکت میپرسید که پورت خالی برای مرکز مخابراتی شما دارند یا نه ! و بقیه ی قضایا .....

XirowN
22-02-2009, 00:51
سلام خواهشا جواب بدید !
من وفتی از گوگل پینگ میگیرم Lostam 6% هست ... در صورتی که باید 0 باشه ...
من داتک دارم
چیکار کنم ؟

milky way
22-02-2009, 14:28
من واقعا بد شانسم شاتلم میگه مرکز مخابراتتیون (پاسداران) اصلا پورت خالی نداره تا 3-4 ماه آینده هم خالی نمیشه چون مخابرات قرار نیست پورت بده نمیدونم چیکار کنم انگار زورکی باید از داتک استفاده کنم. دوستان سرعت من در ساعات اداری خیلی بده بقیه دوستان سرعتاشون چطوره.

omid4mit
22-02-2009, 16:42
رانژه کردن خط چقدر طول میکشه ؟
چون شنیدم داتک طولش میده !

sms11
22-02-2009, 17:20
من واقعا بد شانسم شاتلم میگه مرکز مخابراتتیون (پاسداران) اصلا پورت خالی نداره تا 3-4 ماه آینده هم خالی نمیشه چون مخابرات قرار نیست پورت بده نمیدونم چیکار کنم انگار زورکی باید از داتک استفاده کنم. دوستان سرعت من در ساعات اداری خیلی بده بقیه دوستان سرعتاشون چطوره.
والا خدارو شکر که من مشکلی ندارم
شما یه سری به شرکت دیگه بزن ببین اونا پورت خالی ندارن؟

رانژه کردن خط چقدر طول میکشه ؟
چون شنیدم داتک طولش میده !

برای من دو هفته طول کشید .این طول کشیدن بستگی به مرکز مخابراتتیون داره

zed2
23-02-2009, 16:07

تو ساعات اداری معمولا افت سرعت رخ می ده....( تو سرویس های بدون محدودیت عادی است...)کاریش معمولا نمی شه کرد:46:

sms11
23-02-2009, 21:10
دوستان من برای ورود به پس سی مشکل دارم طوری که fail to connect میزنه.البته بعد چند بار رفرش درست میشه.فکر کنم امروز اینطوری شده و بعدا مشکل حل بشه اما فعلا که داره اذیت میکنه
با بعضی از سایت های دیگه هم همینطوری رفتار میکنه و بعضی دیگه رو به راحتی باز میکنه.میخواستم ببینم مال شما هم الان اینطوریه؟

mostafaeshghi
23-02-2009, 23:16
دوستان من برای ورود به پس سی مشکل دارم طوری که fail to connect میزنه.البته بعد چند بار رفرش درست میشه.فکر کنم امروز اینطوری شده و بعدا مشکل حل بشه اما فعلا که داره اذیت میکنه
با بعضی از سایت های دیگه هم همینطوری رفتار میکنه و بعضی دیگه رو به راحتی باز میکنه.میخواستم ببینم مال شما هم الان اینطوریه؟

محسن جان مشکل از فوروم بوده. چون من از دوستانی که ز دیگر شرکتهای هم سرویس داشتند پرسیدم همین مشکلرا داشتند. والبته بالاخره درست شد.

اون سایتهای دیگری که باهاش مشکل داشتی چی بوده مگه! من که یبه جز این فوروم با جای دیگه ای مشکل نداشتم .

zed2
24-02-2009, 00:39
محسن جان مشکل از فوروم بوده. چون من از دوستانی که ز دیگر شرکتهای هم سرویس داشتند پرسیدم همین مشکلرا داشتند. والبته بالاخره درست شد.

اون سایتهای دیگری که باهاش مشکل داشتی چی بوده مگه! من که یبه جز این فوروم با جای دیگه ای مشکل نداشتم .
یه 10 دقیقه ای اینترنت شرکت های مختلف ظاهرا مشکل پیدا کرده بودند ( فقط سرور های داخل کشور جواب می داد)
فکر کنم یک اشکال سخت افزاری تو سیستم های ارتباطی بوده

rezaxp
24-02-2009, 17:25
salam
دوستان شما امروز و دیروز کاهش سرعت نداشتید ؟

sms11
24-02-2009, 19:45
salam
دوستان شما امروز و دیروز کاهش سرعت نداشتید ؟

نه منکه مشکلی نداشتم

nikaan
25-02-2009, 20:00
سلام
یکی از دوستان از من پرسیده بود چند روزه خطم رانژه شد
برای من 7 روزه رانژه شد مرکز مخابراتی اکبری
در ضمن من محدودیت سرعتم برای فایل های تورنت در ساعات اداری رو حل کردم

sms11
25-02-2009, 20:30
سلام

دوست عزیز شما کی از داتک اینترنت گرفتید؟
یعنی چه تاریخی از داتک اینترنت گرفتید؟

zed2
26-02-2009, 11:37
سلام
چجوری محدودیت رو رفع کردی ؟؟؟؟

nikaan
26-02-2009, 22:31
سلام

من 12 بهمن خطم ران|ه شد و 1 هفته قبل هم درخواست دادم:20:

محدودیت فایل تورنت رو هم بوسیله فوروارد کردن پورت مورد استفاده در نرم افزار

تورنت حل کردم البته قبلا

هم پورت رو فوروارد کرده بودم ، اما فایروال مودم رو غیر فعال نکرده بودم برای همین کار نمی کرد

در ضمن باید قبل از فوروارد کردن یک ip ثابت برای کامپیوتر بسازید

اگر نمیدونستید چجوری این کار رو میکنیم بگید تا راهنماییتون کنم:11:

الان من بدون محدودیت دانلود میکنم البته اینجا تو ساعات اداری یه خورده پهنای باند افت داره و وقتی با

نرمافزارهای غیر شتابدهنده دانلود میکنم مثلا همین تورنت، متوسط سرعتم 18 الی 19کیلوست :41:

اما با دانلود منیجر متوسطم روی 25 کیلوست

در ضمن میخواستم از دوستمون که توی امضاشون ، عکس یانی رو گذاشتند(متاسفانه اسمشونو نمی دونم

:41:) تشکر کنم:11: چون منم عاشق یانی هستم ، خصوصا آهنگ های

a love for life, one mans dream,

sad lisa, nostalgia

بازم مرسی

zed2
27-02-2009, 14:07
سلام

من 12 بهمن خطم ران|ه شد و 1 هفته قبل هم درخواست دادم:20:

محدودیت فایل تورنت رو هم بوسیله فوروارد کردن پورت مورد استفاده در نرم افزار

تورنت حل کردم البته قبلا

هم پورت رو فوروارد کرده بودم ، اما فایروال مودم رو غیر فعال نکرده بودم برای همین کار نمی کرد

در ضمن باید قبل از فوروارد کردن یک ip ثابت برای کامپیوتر بسازید

اگر نمیدونستید چجوری این کار رو میکنیم بگید تا راهنماییتون کنم:11:

الان من بدون محدودیت دانلود میکنم البته اینجا تو ساعات اداری یه خورده پهنای باند افت داره و وقتی با

نرمافزارهای غیر شتابدهنده دانلود میکنم مثلا همین تورنت، متوسط سرعتم 18 الی 19کیلوست :41:

اما با دانلود منیجر متوسطم روی 25 کیلوست

در ضمن میخواستم از دوستمون که توی امضاشون ، عکس یانی رو گذاشتند(متاسفانه اسمشونو نمی دونم

:41:) تشکر کنم:11: چون منم عاشق یانی هستم ، خصوصا آهنگ های

a love for life, one mans dream,

sad lisa, nostalgia

بازم مرسی

تشکر ولی لازم نیست
من خیلی وقت پیش تنظمیات پورت تورنت رو حل کرده بودم ...مشکل من مربوط به ساعات زمانی بود که شما طوری گفتین فکر کردم تونستین سرعت رو در ان ساعت ها با حداکثر استفاده کنین ولی

نرمافزارهای غیر شتابدهنده دانلود میکنم مثلا همین تورنت، متوسط سرعتم 18 الی 19کیلوست

یعنی که شما هم همان مشکلی رو دارین که همه تو داتک دارن....

nikaan
27-02-2009, 18:01
البته من فکر کنم در این ساعات از دو نرم افزار دانلود استفاده کنید ، پهنای باند بهتری داشته باشید

مثلا emule با یک نرم افزار تورنت

البته من هنوز تست نکردم

ولی امتحان میکنم بهتون میگم

zed2
28-02-2009, 02:03
البته من فکر کنم در این ساعات از دو نرم افزار دانلود استفاده کنید ، پهنای باند بهتری داشته باشید

مثلا emule با یک نرم افزار تورنت

البته من هنوز تست نکردم

ولی امتحان میکنم بهتون میگم
این راه حل هارو می دونم...من دونبال راه حل درست برای این مشکلم که حداقل بشه تو ساعات اداری بزارن اپلود شه راحت.

nikaan
28-02-2009, 11:33
الان که دارم اینو مینویسم سرعت آپلودم توی آزروس و ایمیول در مجموع متوسط 20 کیلوست

mehraboun1985
28-02-2009, 11:42
همین الان برام این sms اومد :

مشترک گرامی،به اطلاع میرساند،سرویس adsl شما در تاریخ 10/12 (یعنی همین امروز ) از ساعت 23 به مدت حداکر 8 ساعت غیر فعال خواهد شد.

من تازه یک ماهه از داتک سرویس گرفتم.از این قضایا زیاد داره یا اینکه 1-2 بار بیشتر پیش نمیاد؟

StormWielder
28-02-2009, 13:47

مشترک گرامی،به اطلاع میرساند،سرویس adsl شما در تاریخ 10/12 (یعنی همین امروز ) از ساعت 23 به مدت حداکر 8 ساعت غیر فعال خواهد شد.

من تازه یک ماهه از داتک سرویس گرفتم.از این قضایا زیاد داره یا اینکه 1-2 بار بیشتر پیش نمیاد؟

برای من هم همین sms اومده ، امروز هم افت سرعت دارم .

حداقل از مدتی که من دارم استفاده میکنم برای من چنین مسائلی خیلی کم پیش اومده .

nikaan
28-02-2009, 14:14
برای من هم این اس ام اس اومد

sms11
28-02-2009, 14:23

بابا خودتو ناراحت نکن
من از اون روزی که از داتک گرفتم از این مشکلا پیش نیومده.این یه امر کاملا طبیعی هست دیگه
لابد میخوان سیستماشونو تعویض یا تعمیر کننهمونطور که سایر ارگانهای دولتی هر چند وقت یکبار خدماتشونو قطع میکن و درستش میکنن دیگه مثه اب و برق و ...
جای نگرانی نداره
چون شب هم هست زیاد اذیت نمیکنه
پس نگران نباشید

StormWielder
28-02-2009, 15:02
مشکل افت سرعت من با استفاده از IDM حل شد ، jDownloader با Netload مشکل داره .

sms11
28-02-2009, 17:23
برای من که تا الان مشکلی نداشته و مثه سابق دانلود داره میکنه

mostafaeshghi
28-02-2009, 20:42

نه از این دست اتفاقات کم میافته. و اگر دقت کنید متوجه میشید که ایراد از مرکز مخابراتی خاص شماست چون این اس ام اس را برای همه نزدند. حالا این همه حال میده یه 8 ساعت هم بگیره ازتون چی میشه ! :31:

ولی همانطور که محسن جان گقفتند دلایلش میتونه تعویض تجهیزات ، ارتقا ی آن ، مشکل در خطوط آن مرکز مخابراتی و یا ... باشه !

rozbeh85
28-02-2009, 20:59
ویا اضافه کردن تجهیزاتی واسه حجمی کردن سرویس ها باشه...
آخ جون، شایعه...

sms11
28-02-2009, 22:05
نه از این دست اتفاقات کم میافته. و اگر دقت کنید متوجه میشید که ایراد از مرکز مخابراتی خاص شماست چون این اس ام اس را برای همه نزدند. حالا این همه حال میده یه 8 ساعت هم بگیره ازتون چی میشه ! :31:

ولی همانطور که محسن جان گقفتند دلایلش میتونه تعویض تجهیزات ، ارتقا ی آن ، مشکل در خطوط آن مرکز مخابراتی و یا ... باشه !
مصطفی جان این اس ام اس برای منم اومده.فکر میکنم برای همه فرستادن
اما میگم شاید یه مشکل سراسری دارن یا شاید یه سیستم جدید هست میخوان بزارن
نمیدونم

ویا اضافه کردن تجهیزاتی واسه حجمی کردن سرویس ها باشه...
آخ جون، شایعه...

روزبه مگر اینکه گیرت نیارم:10:
باز مراسم شایعه درست کنی شروع شد.
اگه بخوان حجمی کنن روی همین سییستم الان هم میشه
پس نه بیخودی بچه ها رو نگران کن و چیزی
در ضمن یادمه معین گفت اگه شرکت جدید رانژه نکنه معلومه یه خبرایی هست در صورتی که دوستانی وجود دارند که توی بهمن ماه خطشون رانژه شده
پس معلومه هیچ خبری نیست
( هی شماها شایعه درست کنید هی ما بیام اینجا تکذیب کنیم.:31::31:)

omid4mit
01-03-2009, 09:30
من دیروز زنگ زدم بخش فروش طرف گفت برای مرکز شما فقط 265 و 512 چندکاربره ارائه میکنیم ! (که البته فقط برای شرکتها)

جریانش چیه که تک کاربره نمیدن ؟

یعنی عملا" به یوزرهای عادی سرویس نمیدن !

ممکنه چرت گفته باشه ؟

A r c h i
01-03-2009, 09:39
سلام

یک سوال داشتم اینکه داتک دانلود از رپید شر را محدود کرده یا نه؟؟؟ من اکانت ندارم ولی قبلا به راحتی فایلای 100 مگی را دانلود می کردم. چند روزه که وسط دانلود قطع می شه و فقط از 12 شب به بعد می تونم فایل های حجیم دانلود کنم.

بعدم اینکه برای عید مثل پارسال تخفیف می دن؟ نمی دن؟ چه جوریه؟ :31:

این اس ام اسی هم که همه می گید برای من نیومده :20:

من دیروز زنگ زدم بخش فروش طرف گفت برای مرکز شما فقط 265 و 512 چندکاربره ارائه میکنیم ! (که البته فقط برای شرکتها)

ممکنه چرت گفته باشه ؟
تک کاربره نمی دن دیگه. جدیدا هر کسی که زنگ می زنه برای اکانت جدید همینو بهش می گن!!!

StormWielder
01-03-2009, 12:00

فعلا که برای طرح زمستانی تخفیف دادن ، ممکنه دیگه برای عید تخفیف ندن .

A r c h i
01-03-2009, 12:25
فعلا که برای طرح زمستانی تخفیف دادن ، ممکنه دیگه برای عید تخفیف ندن .

طرح زمستانی چی بود؟؟؟

پ.ن. مرسی دیدم تو سایتش

زمستان دیجیتالی
گروه شرکتهای داتک جهت رفاه حال شما کاربر گرامی، تخفیف ویژه ای را برای فروش 3 ماهه (اسفند - فروردین - اردیبهشت) در نظر گرفته است.

به واسطه این طرح چنانچه اعتبار سرویس خود را به صورت 3 ماهه تمدید نمایید، با توجه به منطقه مخابراتی خود از 10% الی 33% تخفیف ویژه برخوردار خواهید شد. شایان ذکر است، طرح فوق مختص کاربرانی می باشد که تمدید اعتبار سرويس خود را تا کنون به صورت یک یا دو ماهه انجام داده اند.

همچنین مشتریانی که تا پایان اسفند 87 اقدام به خریداری و يا حتی ارتقاء سرویس خود نمایند، باز هم می توانند از تخفیف ويژه بهره مند شوند.

برای اطلاعات بیشتر با بخش فروش شرکت به شماره ۸۱۶۸۱ تماس بگیرید.

ای بابا، یعنی به من که سه ماهه تمدید می کنم تخفیف نمی دن!!!!!؟؟؟؟؟

sms11
01-03-2009, 14:04
سلام

یک سوال داشتم اینکه داتک دانلود از رپید شر را محدود کرده یا نه؟؟؟ من اکانت ندارم ولی قبلا به راحتی فایلای 100 مگی را دانلود می کردم. چند روزه که وسط دانلود قطع می شه و فقط از 12 شب به بعد می تونم فایل های حجیم دانلود کنم.

این اس ام اسی هم که همه می گید برای من نیومده :20:

تک کاربره نمی دن دیگه. جدیدا هر کسی که زنگ می زنه برای اکانت جدید همینو بهش می گن!!!

نه خیر دانلود از رپید به هیچ وجه محدود نیست
البته به شرطی که از رپید شیر اکانت داشته باشی.
خود رپید نیز دانلود به صورت فری رو محدود کرده نه شرکت
به نظرم اگه اکانت بگیری خیلی راحتتر میتونی دانلود کنی

دیشب با این حال که قرار بود اینترنت قطع بشه ولی برای من که قطع نشد و داشت دانلود میکرد.
حالا نمیدونم قطع نکردن یا اینکه چیز دیگه ای

sms11
01-03-2009, 14:08
طرح زمستانی چی بود؟؟؟

پ.ن. مرسی دیدم تو سایتش

فکر کنم دیگه الان این طرحو اجرا نمیکنن و کلا مهلتش گذشت
اگه شما سه ماهه شارژ میکردید با توجه به مرکز مخابراتیتون به شما تا 33% در صد تخفیف میدادن

StormWielder
01-03-2009, 14:14
طرح زمستانی چی بود؟؟؟

پ.ن. مرسی دیدم تو سایتش

چرا نمیدن ؟ منتها این بار به جای سه ماه ، تقریبا پول دو ماه رو از شما میگیرن .
اگر منظورتون اینه که سه ماهه شارژ کردین و سرویس شما تا یکی دو ماه دیگه هنوز از مهلتش مونده ، میتونید همین الان با استفاده از تخفیف بهش اضافه کنید .

البته من فقط محض اطلاع رسانی میگم ، فکر کنم شما خودتون از User های قدیمی داتک هستین و مسلما میتونید سبک سنگین کنید و ببینید که صلاح هست این کار رو انجام بدین یا نه .

mehraboun1985
01-03-2009, 14:32
این قطعی دیروز همچین بد هم نشدها.هر چند ساعت 11 شب قطع نکردن.باعث شدن مودم و کامپیوتر بیچاره بعد از 2 هفته یکم خنک بشه.

sms11
01-03-2009, 19:19
این قطعی دیروز همچین بد هم نشدها.هر چند ساعت 11 شب قطع نکردن.باعث شدن مودم و کامپیوتر بیچاره بعد از 2 هفته یکم خنک بشه.

دوست عزیز زیادی هم کار کردن مشکل دارد که کامپیوترت همش روشن باشه ها(البته بودن دوستانی که یک ماه هم روشن بوده کامپیوترشون)
البته بستگی به فنت هم داره اما هر چند ساعت یکبار یه کامپیوترتو ریستارت کن که یه نفسی تازه کنه ویندوز وگرنه سرعت ویندوز میاد پایین

akhoond
01-03-2009, 19:30
این داتک هم اسکل می زنه ها ، با این که سرویس اون شرکت جمع شد ( از م حبیب اللهی رفتن بچه ها ) اما هنوز شماره موب من تو سیستم شون هست و اس ام اس زدم که قرار بوده دیشب سرویس قطع بشه : دی

البته ، این خودش احترام به یوزر رو می رسونه ، کاش که لا اقل اسیا هم از این کار ها می کرد ... :13:

پ ن : تغییر تعرفه چی شد ؟
دوم این که رانژه صورت می گیره یا خیر ؟
البته اگه باز محسن کله مو نمی کنه .. :دی

XirowN
01-03-2009, 21:29
نه خیر دانلود از رپید به هیچ وجه محدود نیست
البته به شرطی که از رپید شیر اکانت داشته باشی.
خود رپید نیز دانلود به صورت فری رو محدود کرده نه شرکت
به نظرم اگه اکانت بگیری خیلی راحتتر میتونی دانلود کنی

دیشب با این حال که قرار بود اینترنت قطع بشه ولی برای من که قطع نشد و داشت دانلود میکرد.
حالا نمیدونم قطع نکردن یا اینکه چیز دیگه ای
فک نکنم موضوع سر قطع نکردن باشه ...
چون اینا نرم افزار دارن و به صورت اتوماتیک قطع میشه

mostafaeshghi
01-03-2009, 22:10

ممکنه چرت گفته باشه ؟

از این حرکتشون خیلی خیلی بدم اومد :41:

آخه این چه کاریه ! عملا دارند سر جدیدیها را کلاه میگذارند. چون همگی ما میدونیم که سرویس تک کاربره و چند کاربره خیلی توفیر نداره و میدونیم که برای کاربر خانگی که اصلا هیچ مزیتی نیست. پس این کارشون آخر نامردیه !

mostafaeshghi
01-03-2009, 22:12
فکر کنم دیگه الان این طرحو اجرا نمیکنن و کلا مهلتش گذشت
اگه شما سه ماهه شارژ میکردید با توجه به مرکز مخابراتیتون به شما تا 33% در صد تخفیف میدادن

نه هنوز نگذشته تا آخر اسفند تمدیدها شامل این طرح میشه.

اون هم که نوشته تا 33% به نظر من چرته یعنی تو یکی از مراکزشون که کلا 50 تا کاربر دارند به اونها 33% میدند دیگه نوشتند تا 33% ! ولی من که رفتم شرکت اغلب جواب کارشناسها به مشترکین عدد 10% بود ! به من هم همینو گفتند !

sms11
01-03-2009, 22:55

آخه این چه کاریه ! عملا دارند سر جدیدیها را کلاه میگذارند. چون همگی ما میدونیم که سرویس تک کاربره و چند کاربره خیلی توفیر نداره و میدونیم که برای کاربر خانگی که اصلا هیچ مزیتی نیست. پس این کارشون آخر نامردیه !
میدونم که اینکارشون نامردیه اما اولا تا اونجایی که من میدونم فرق قیمتی زیادی توی سرویس های سرعت پایین نداره اینا
مهمتر اینکه هنوز هم خط جدید رانژه بکنن
این موضوع نوید دهنده اینه که هنوز هیچ خبری نیست
امیدوارم هیچ وقت هیچ خبری بد نباشه

این داتک هم اسکل می زنه ها ، با این که سرویس اون شرکت جمع شد ( از م حبیب اللهی رفتن بچه ها ) اما هنوز شماره موب من تو سیستم شون هست و اس ام اس زدم که قرار بوده دیشب سرویس قطع بشه : دی

البته ، این خودش احترام به یوزر رو می رسونه ، کاش که لا اقل اسیا هم از این کار ها می کرد ... :13:

پ ن : تغییر تعرفه چی شد ؟
دوم این که رانژه صورت می گیره یا خیر ؟
البته اگه باز محسن کله مو نمی کنه .. :دی

سلام معین جان
من نوکرتم داداش:40:
ما خاکه پاتیم:10::10:
والا معین دو خط اولی که نوشتی اصلا نفهمیدم چی نوشتی.یه خورده زیر دیپلم صحبت میکنی ماهم بفهمیم؟
اما در مورد تغییر تعرفه باید بگم که فعلا خبری نیست و فکر نمیکنم حالا حالاها خبری باشه(البته اگه کسی چشم نزنه.منظورم تو نبودی معین جانا .کلی گفتم.وگرنه توکه جیگری:31::31:)
اره توی همین بهمن خبر دارم که واسه دونفرو رانژه کردن.تقریبا در اواسط بهمن

akhoond
02-03-2009, 09:03
سلام معین جان
من نوکرتم داداش:40:
ما خاکه پاتیم:10::10:
والا معین دو خط اولی که نوشتی اصلا نفهمیدم چی نوشتی.یه خورده زیر دیپلم صحبت میکنی ماهم بفهمیم؟
اما در مورد تغییر تعرفه باید بگم که فعلا خبری نیست و فکر نمیکنم حالا حالاها خبری باشه(البته اگه کسی چشم نزنه.منظورم تو نبودی معین جانا .کلی گفتم.وگرنه توکه جیگری:31::31:)
اره توی همین بهمن خبر دارم که واسه دونفرو رانژه کردن.تقریبا در اواسط بهمن
سرویس ما تو اون شرکت الآن یکی 2 ماهی می شه که از رانژه در اومده ( مکان شرکت عوض شد ) اما چون قرار داد رو من نوشته بودم ، شماره موب من دستشون بود ، با این که سرویس جمع شده ، اما هنوز اس ام اس هاشون میاد ، یعنی این ها اینقدر عقل ندارن سرویس هایی که جمع می شه ، شماره اش رو هم پاک کنن .... :13:

عرض کردم ، اما کلیت کارشون جای تحسین داره ، کاشکی این آسیایی ها هم از این داتکی ها یاد بگیرن ...

مخلصیم :11:

مصطفی جون ، بحث ، همون بحث انحصاره ، جاهایی که یکی دو تا شرکت بیشتر نباشه ، این طوریه ، یوزر هم که مجبوره ، چاره دیگه ای نداره ، باید بگیره ...

البته فکر کنم مخابرات هم شرکت ها رو کم تیغ نمیزنه ، حسابی از خجالتشون در میاد ، شرکت ها هم برای این که این ضرر ، و استفاده هر چه بیشتر از بازار شیر تو شیر ، از خجالت ما در میان .... :19:

حالا این هیچی ، چرا تعرفه ها رو عوض نکرد ، قرار بود ما رو بسازن ، کلی باهاشون صحبت کرده بودم ها .... :21: :8: :27: :10: :46:

یا حق

milky way
02-03-2009, 11:34
خبر خیلی بد، امروز از پشتیبانی مشتری زنگ زدن بهم گفتن که مشکلتون برطف شده یا نه که من گفتم هنوز نه و مشکل سرعت هم دارم زنه گفت سرویس ها از بعد عید حجمی میشه و از حالت نامحدود خارج میشه و قیمت ها کمتر میشه ولی سرعت ها رو بهتر می کنیم در عوض، گفت قیمت ها و شرایط جدید رو تو سایت داتک می زاریم.

akhoond
02-03-2009, 11:48
خبر خیلی بد، امروز از پشتیبانی مشتری زنگ زدن بهم گفتن که مشکلتون برطف شده یا نه که من گفتم هنوز نه و مشکل سرعت هم دارم زنه گفت سرویس ها از بعد عید حجمی میشه و از حالت نامحدود خارج میشه و قیمت ها کمتر میشه ولی سرعت ها رو بهتر می کنیم در عوض، گفت قیمت ها و شرایط جدید رو تو سایت داتک می زاریم.
اوووووووووه
پسر خوش خبر باشی :21: :27: :8:

از شوخی گذشته ، کار منطبق بر بازار همینه ، مغز ... که گاز نزده بیاد مفتی و اکلی ارزون بده که .... :5:

تسلیت می گم به دوستان داتکی :31: :5: :8: :21::27: :10: :46: :11:

milky way
02-03-2009, 12:00
اوووووووووه
پسر خوش خبر باشی :21: :27: :8:

از شوخی گذشته ، کار منطبق بر بازار همینه ، مغز ... که گاز نزده بیاد مفتی و اکلی ارزون بده که .... :5:

تسلیت می گم به دوستان داتکی :31: :5: :8: :21::27: :10: :46: :11:
البته برای من فرقی نداره چون سرعتم انقدر افتضاحه که با سرویس 512 ماه قبل 10-15 گیگ همش دانلود کردم که اونم همش شبها بود که سرعت خوب می شد، ولی خوب حتما بعضی از دوستان بالای 20-30 گیگ ترنسفر دارن ماهانه که ضرر می کنن، ولی اگر سرعت رو بهتر کنن .لی محدودیت 20-30 گیگی بزارن بازم برای من بهتره.

mostafaeshghi
02-03-2009, 12:43

دقیقا خلاف حرفهای شما :

من پریروز که برای تمدید حضورا رفتم شرکت ، دقیقا طرف را با سوالاتم ضربه فنی کردم :31: و نتیجه ی پاسخهاش این شد :

ما حتما سرویسهای حجمی میگذاریم بعد از عید !

اصلا این موضوع هیچ ربطی به حجمیهامون نداره ! مسلما سرویسهای نامحدود در کنارشون خواهد بود !

قیمتهای نامحدود ها یا تغییر نیمکنه یا تغییر کنه بسیار کم خواهد بود (ازش مثال خواستم:27: گفت مثلا الآن 27 تومان شما میشه مثلا 30 تومان) !

در مورد سرویسهای جدید هیچ چیز قطعی نشده ولی وجودش حتمیه ! اولین اشخاصی که باخبر بشوند گروه فروش هست که تا کنون خبر دقیقی داده نشده !

zed2
02-03-2009, 13:59
دقیقا خلاف حرفهای شما :

من پریروز که برای تمدید حضورا رفتم شرکت ، دقیقا طرف را با سوالاتم ضربه فنی کردم :31: و نتیجه ی پاسخهاش این شد :

ما حتما سرویسهای حجمی میگذاریم بعد از عید !

اصلا این موضوع هیچ ربطی به حجمیهامون نداره ! مسلما سرویسهای نامحدود در کنارشون خواهد بود !

قیمتهای نامحدود ها یا تغییر نیمکنه یا تغییر کنه بسیار کم خواهد بود (ازش مثال خواستم:27: گفت مثلا الآن 27 تومان شما میشه مثلا 30 تومان) !

در مورد سرویسهای جدید هیچ چیز قطعی نشده ولی وجودش حتمیه ! اولین اشخاصی که باخبر بشوند گروه فروش هست که تا کنون خبر دقیقی داده نشده !
امیدوار باشیم قیمت سرویس های بدون محدودیت حجمی همچنان خوب باشد.....عید برای ما داتکی ها عزای عمومی شد.....امیدوار همزمان با امدن سرویس های محدودیت حجمی ( که بدم هم میاد ) برای اینکه هر دفعه لازم نشه زنگ بزنیم پشتیبانی برای تغییر نوع سرویس منو تغییر سرویس رو برای شارژ در سایت قرار بدن.
این اخوند هم کلی داره کیف می کنه این وسط.....

akhoond
02-03-2009, 14:10
امیدوار باشیم قیمت سرویس های بدون محدودیت حجمی همچنان خوب باشد.....عید برای ما داتکی ها عزای عمومی شد.....امیدوار همزمان با امدن سرویس های محدودیت حجمی ( که بدم هم میاد ) برای اینکه هر دفعه لازم نشه زنگ بزنیم پشتیبانی برای تغییر نوع سرویس منو تغییر سرویس رو برای شارژ در سایت قرار بدن.
این اخوند هم کلی داره کیف می کنه این وسط.....

نه بابا ، همه اش شوخی و مسخره بازیه ، و این اذیت کردن این محسنه این قدر حال میده :31:
برای من که توفیری نخواد داشت ، کمتر از سرویس های آسیا که نیست ، تازه همین چند وقت پیش بود که 3 ماهه شارژ کردم ، برای من توفیری نمی کنه باور کن ، لا اقل حالا حالا ها ...
واقعا هم راضی نیستم که این همه یوزر ، و به خصوص دوستانی که می شناسم ، بیچاره شن ، واقعا راضی نیستم ، امیدوارم زلزله ای که می خواد بیاد ، خیلی زیاد نباشه :46: :10: :11:

ولی با گرون تر شدن سرویس داتک ، دیگه فکر کنم باید ارزونی رو بذاریم کنار ، دیگه با این جو ، هیچ وقت سرویس ها پایین نخواد اومد ، مگه یه اتفاق ویژه ای بیفته ، وگرنه همه قمیت ها رو رسما کشیدن بالا ، دیگه از دست سازمان تنظیم هم کاری بر نخواهد اومد ، حالا هی بیان و جلسه بذارن و نامه بدن ، چه فایده .... :13: :19:

من هم امیدوارم به خیر بگذره :40:

mehraboun1985
02-03-2009, 16:18
دوست عزیز زیادی هم کار کردن مشکل دارد که کامپیوترت همش روشن باشه ها(البته بودن دوستانی که یک ماه هم روشن بوده کامپیوترشون)
البته بستگی به فنت هم داره اما هر چند ساعت یکبار یه کامپیوترتو ریستارت کن که یه نفسی تازه کنه ویندوز وگرنه سرعت ویندوز میاد پایین

خب چه کنیم.میگن مفت باشه...... ما هم خب اینترنت پر سرعت به عمرمون ندیدیم مثل آدمهای تشنه که یهو به آب رسیدن انقدر میخورن تا بترکن ...... بعد از 2 ماه فکر کنم دیگه همچین کاری نکنم.
البته از سیستم مطمئنم.چون تازه خریدم.کیسی که گرفتم green silent storm اه مشخصاتش رو دیده باشید میفهمید.5 تا فن همزمان دارن خنک میکنن.من هم که در کیس رو باز گذاشتم.اصلا دستم رو که توش میگیرم انگار جلو کولر نشستم.از این بابت خیالم راحته.با این حال سعی میکنم هر از گاهی (سالی 1 بار:31:) خاموشش کنم

راشتس اگه مودم طولانی مدت روشن باشه مشکلی نداره؟
من مودم خونه رو مثل مودم شرکتمون گرفتم( linksys wag200 )که 24 ساعته روشنه و هیییییییییچوقت خاموشش نمیکنیم.همیشه حتی شبها هم ازش کار میکشیم.مشکلی پیش نمیاد؟

mehdi_vsgh
02-03-2009, 16:20
قیمتهای نامحدود ها یا تغییر نیمکنه یا تغییر کنه بسیار کم خواهد بود (ازش مثال خواستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفت مثلا الآن 27 تومان شما میشه مثلا 30 تومان) !

زیاد به این قسمت حرفشون اعتماد نکنید....
فکر میکنید چرا میخوان سرویس حجمی بزارن؟؟
برای اینکه میخواین سرویسای نامحدود را گرون کنن
نمیان که به خاطر 3 هزارتومن این همه تغییرات در سرویسهاشون بدن...(اصلا با عقل جور در نمیاد)

نمیخوام نا امیدتون کنم ها؟!
ولی خیلی بعیده به خاطر افزایش 3 هزار تومن بخوان سرویهاس حجمی اضافه کنن برا مشترکینشون.....(با اینکار مشکلشون 2 برابر میشه نه اینکه حل بشه)

اینا الان میخوان کاری کنن که مشترکین کمتری به سمت سرویسهای نامحدود برن(اخه این نامحدودیا به صورت ناجوانمردانه‌ای پهنای شبکه رو اشغال میکنن)
بنابراین من حدسم اینه که قیمتای نامحدود را میبرن بالا(به صورت عرف بازار مثلا 512 میره روی 100 تومن)

با اینکار چه اتفاقی میوفته...اکثر مشترکین میان به سمت سرویسهای حجمی
در نتیجه وقتی شما سرویس حجمی داشته باشی دیگه نمیتونی پهنای باند رو به طور کامل اشغال کنی و اون همه مشکلاتی که برخی از کاربران ازش رنج میبرن قطعا حل خواهد شد....

nikaan
02-03-2009, 20:13
سلام

بچه ها میدونید این شرکت با کدومیک از isp ها قرارداد داره؟ (لینک زیر)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sms11
02-03-2009, 20:58
زیاد به این قسمت حرفشون اعتماد نکنید....
فکر میکنید چرا میخوان سرویس حجمی بزارن؟؟
برای اینکه میخواین سرویسای نامحدود را گرون کنن
نمیان که به خاطر 3 هزارتومن این همه تغییرات در سرویسهاشون بدن...(اصلا با عقل جور در نمیاد)

نمیخوام نا امیدتون کنم ها؟!
ولی خیلی بعیده به خاطر افزایش 3 هزار تومن بخوان سرویهاس حجمی اضافه کنن برا مشترکینشون.....(با اینکار مشکلشون 2 برابر میشه نه اینکه حل بشه)

اینا الان میخوان کاری کنن که مشترکین کمتری به سمت سرویسهای نامحدود برن(اخه این نامحدودیا به صورت ناجوانمردانه‌ای پهنای شبکه رو اشغال میکنن)
بنابراین من حدسم اینه که قیمتای نامحدود را میبرن بالا(به صورت عرف بازار مثلا 512 میره روی 100 تومن)

با اینکار چه اتفاقی میوفته...اکثر مشترکین میان به سمت سرویسهای حجمی
در نتیجه وقتی شما سرویس حجمی داشته باشی دیگه نمیتونی پهنای باند رو به طور کامل اشغال کنی و اون همه مشکلاتی که برخی از کاربران ازش رنج میبرن قطعا حل خواهد شد....

پس بلاخره کاری رو که داتک میخواست بکنه داره بعد عید عملی میکنه.
در بحث این موضوع که میخواد حجمی رو در کنار نامحدود بحثی نیست
اما اینکه بخواد قیمت 512 رو یهو بکنه 100 هزار تومن هم یه خورده بعیده .چون بیشتر دارند 512 میگیرن بعد یهو قیمت بخواد دوبرابر بشه صدای همه رو درمیاره.بیشتر مشتریای 512 هم شخصی نیست که بخواد چیزی نگن
پس فکر نمیکنم اینقدر زیاد کنن
اگه وقت کردم فردا زنگ میزنم شرکت ببینم چه خبره؟
فک کنم باید برم شرکت که گردوخاکی بکنیم تا بشینن سر جاش
من که خیلی خیلی دوست دارم با داتک ادامه بدم اینترنتمو اما ببینم داره بازی در میاره و خیلی گرون کرده به فکر رفتن به سمت شرکتای دیگه هستم
شاید هم این دفعه یه دیش گذاشتم بالا پشت بوم و خودمو راحت کردم

akhoond
02-03-2009, 22:47
با حرف های مهدی موافقم ، اما نه اینکه 512 بره روی 100 تومان ، مثل بازار ، یه کاری می کنه که کمتر کسی بیاد سمت اش ، هر کسی نره و این که اگه کسی هم رفت ، پول خوبی به جیب بزنه ، ، به نظر من اختلاف 3 تومانی معقول نیست ، اما بیشتر از 10 تومان هم نباید بشه ....
مثلا برای 512 تا 75 _ 80 به نظرم جا داره ، متاسفانه :13:

باید ببینیم چی می شه ، امیدوارم کار غیر عاقلانه ای انجام ندن ، همین جوری کلی یوزر ناراضی داره ... :13:

sms11
02-03-2009, 23:59
من حاضرم 75 -80 بدم اما واقعا بیشتر از این مقدار دیگه خیلی ستمه
بابا مام که جیبمون به بانک مرکزی که وصل نیست که...
بابا من نمیدونم اینا اینقدر ماهی دارن از بچه ها پول میگیرن.یعنی اینقدر که پول میگیرن کافی نیست؟
بین مخابرات و اینا کدورت هست و ما این وسط داریم پولی خیلی خیلی زیادی بابت اینترنت داریم میدیم
اگه یه خورده مخابرات هم کوتاه بیاد اینام کوتاه میان
واقعا واسه این مخابرات مزخرفمون متاسفم
خدایی ما هرچی میکشیم از دست این مخابراته

StormWielder
03-03-2009, 01:17

موافقم ، این یعنی فروش 512 به قیمت دو برابر . اصلا این حرف که فقط میتونن چند کاربره بدن چه معنی داره ؟ یه شرکت یا یک منطقه رو سرویس نمیده ، یا اگر سرویس میده درست و حسابی سرویس میده .

پس بلاخره کاری رو که داتک میخواست بکنه داره بعد عید عملی میکنه.
در بحث این موضوع که میخواد حجمی رو در کنار نامحدود بحثی نیست
اما اینکه بخواد قیمت 512 رو یهو بکنه 100 هزار تومن هم یه خورده بعیده .چون بیشتر دارند 512 میگیرن بعد یهو قیمت بخواد دوبرابر بشه صدای همه رو درمیاره.بیشتر مشتریای 512 هم شخصی نیست که بخواد چیزی نگن
پس فکر نمیکنم اینقدر زیاد کنن
اگه وقت کردم فردا زنگ میزنم شرکت ببینم چه خبره؟
فک کنم باید برم شرکت که گردوخاکی بکنیم تا بشینن سر جاش
من که خیلی خیلی دوست دارم با داتک ادامه بدم اینترنتمو اما ببینم داره بازی در میاره و خیلی گرون کرده به فکر رفتن به سمت شرکتای دیگه هستم
شاید هم این دفعه یه دیش گذاشتم بالا پشت بوم و خودمو راحت کردم

الان که فایده ای نداره تا مشخص بشه میخوان چی کار کنن ، راحت بهت میگن هنوز معلوم نیست و چیزی به ما نگفتن .

ای کاش با استفاده از دیش میشد مشکل رو حل کرد ، فعلا که فقط به درد دانلود offline میخوره .

با حرف های مهدی موافقم ، اما نه اینکه 512 بره روی 100 تومان ، مثل بازار ، یه کاری می کنه که کمتر کسی بیاد سمت اش ، هر کسی نره و این که اگه کسی هم رفت ، پول خوبی به جیب بزنه ، ، به نظر من اختلاف 3 تومانی معقول نیست ، اما بیشتر از 10 تومان هم نباید بشه ....
مثلا برای 512 تا 75 _ 80 به نظرم جا داره ، متاسفانه :13:

باید ببینیم چی می شه ، امیدوارم کار غیر عاقلانه ای انجام ندن ، همین جوری کلی یوزر ناراضی داره ... :13:

خوب 75 - 80 تومان هم مگه کمه ؟ میشه 50 درصد افزایش تعرفه ها .

بین مخابرات و اینا کدورت هست و ما این وسط داریم پولی خیلی خیلی زیادی بابت اینترنت داریم میدیم
اگه یه خورده مخابرات هم کوتاه بیاد اینام کوتاه میان
واقعا واسه این مخابرات مزخرفمون متاسفم
خدایی ما هرچی میکشیم از دست این مخابراته

بحث مخابرات و این حرفها نیست ، هممون میدونیم که خانه از پایبست ویران است ...

nikaan
03-03-2009, 09:12
سلام
این رو هم در نظر بگیرید که اینها از برنامه توسعه (کوفتی) چهارم توی نصب پورت عقبند وقرار شرکت های

مخابرات هم وارد

کسب و کار اینترنت پرسرعت بشن

حالا این مخابراتیها چون امکانات هم دارند مب تونند ارزونتر بدن بعدش این isp ها باید سبزی فروشی باز کنن

این همون دعوای حدود مهر بین مخابرات و isp ها و شرکت زیر ساخت(دلال پهنای باند) بود که اگه درست یادم مونده باشه ورود

بعضی از شرکت های مخابرات آزاد شد که همین زنگ خطری برای اونهاست!

در ضمن بچه ها میدونید این شرکت با کدومیک از isp ها قرارداد داره؟ (لینک زیر)

sms11
03-03-2009, 10:00
موافقم ، این یعنی فروش 512 به قیمت دو برابر . اصلا این حرف که فقط میتونن چند کاربره بدن چه معنی داره ؟ یه شرکت یا یک منطقه رو سرویس نمیده ، یا اگر سرویس میده درست و حسابی سرویس میده

موافقم

الان که فایده ای نداره تا مشخص بشه میخوان چی کار کنن ، راحت بهت میگن هنوز معلوم نیست و چیزی به ما نگفتن .
ای کاش با استفاده از دیش میشد مشکل رو حل کرد ، فعلا که فقط به درد دانلود offline میخوره .[/

میدونم فایده ایی نداره ولی من حوصله صبر کردن ندارم

خوب 75 - 80 تومان هم مگه کمه ؟ میشه 50 درصد افزایش تعرفه ها

من حاضرم ماهی 80 بدم ولی دیگه بعد از اون دست از سر ما وردارن دیگه بزاره به کارمون برسیم
در مورد دیش هم دارم اطلاعات جمع میکنم اگه دیدم خوبه استفاده میکنم
قشنگ شبی حداقل 10 گیگ بدون دردسر دانلود میکنیم.این همه هم بگیرو ببند و از این حرفا ندارم

بحث مخابرات و این حرفها نیست ، هممون میدونیم که خانه از پایبست ویران است ...
اون که اره اما من بیشتر تقصیر ها رو از طرف مخابرات میدونم
با این وضعیت تازه میخوان خصوصی سازی هم بشه

ramin4116
03-03-2009, 17:26
سلام من من می خوام ipw بگیرم نظرتون چیه 128 سرعت دانلودش چنده

zed2
04-03-2009, 18:02
سلام من من می خوام ipw بگیرم نظرتون چیه 128 سرعت دانلودش چنده
بسته به انتن فرق می کنه ولی در کل تو ساعات اداری و پیک سرعت میاد رو 5 6 7 8 کیلوبایت و در ساعت عادی ( بهتر گفت خلوت )تا 12 13 کیلوبایت )برای من می تونست بره.

بچه ها خبر جدید:
منطقه من هم بعد از سه سال رفت زیر پوشش....
حالا موندم بخندم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا بگریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب منطقه ما در بدترین زمان ممکن از لحاظ تغییرات سریوس رفت زیر پوشش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زنگ زدم گفتم بزارنم تو نوبت سرویس (با اکانت فعلیم-چون فعلا گفتن هنوز تصمیم ندارن یوزر بگیرن) ولی مثل چند روز قبل گفتن 256 و 512 چند کاربره میدن نه تک کاربره( نامردا)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من چه گناهی کردم......( من تک کاربره می خوام)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالبه اگر بخوام سرویس بگیرم 512 چند کاربره اش از 512 ipw گرون تر درمیاد ( ادم خل باشه بره 512 adsl رو اینجوری بگیره) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
256 چند کاربره اش هم که فرق چندانی با 256 ipw نداره....
امیدوارم زودتر این مسئله سرویس هاشون حل شه قبل اینکه بخوان زنگ بزنن( چون من همین حالاش هم فشار میاد بهم.....حالا هم بخوان رو adsl این کارو بکنن نامردن...انهم زمانی که تازه منطقه من رو بردن زیر پوشش.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته باز خوبه 128 اش 199,000 هست شاید بشه صبر کرد تا زمانی که بخوان سرویس هاشونو درست کنن...البته اگه نخوان فقط حجمی بدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بنظرتون میشه با شرکت رفتن این مشکل رو حل کرد؟؟؟

سلام
این رو هم در نظر بگیرید که اینها از برنامه توسعه (کوفتی) چهارم توی نصب پورت عقبند وقرار شرکت های

مخابرات هم وارد

کسب و کار اینترنت پرسرعت بشن

حالا این مخابراتیها چون امکانات هم دارند مب تونند ارزونتر بدن بعدش این isp ها باید سبزی فروشی باز کنن

این همون دعوای حدود مهر بین مخابرات و isp ها و شرکت زیر ساخت(دلال پهنای باند) بود که اگه درست یادم مونده باشه ورود

بعضی از شرکت های مخابرات آزاد شد که همین زنگ خطری برای اونهاست!

در ضمن بچه ها میدونید این شرکت با کدومیک از isp ها قرارداد داره؟ (لینک زیر)

لطفا در تاپیک جامع این رو بپرسید...

mostafaeshghi
04-03-2009, 22:11

با این جمله خیلی خیلی موافقم ! البته یه ذره زبان چرب هم میخواد ! :31:

من فکر کنم بشه اونجا یه حرکتهایی کرد !

zed2
04-03-2009, 22:25
با این جمله خیلی خیلی موافقم ! البته یه ذره زبان چرب هم میخواد ! :31:

من فکر کنم بشه اونجا یه حرکتهایی کرد !
حالا این یک موضوع که روش کار می کنیم ( وقتی بخوام ان یکی رو لغو کنم می رم رو این کار می کنم)
موضوع دیگر اینکه من الان مودم adsl بخوام بگیرم که وایرلس هم داشته باشه داتک می ده؟؟؟؟یا باید برم بازار گردی؟؟؟؟

mostafaeshghi
04-03-2009, 23:40
حالا این یک موضوع که روش کار می کنیم ( وقتی بخوام ان یکی رو لغو کنم می رم رو این کار می کنم)
موضوع دیگر اینکه من الان مودم adsl بخوام بگیرم که وایرلس هم داشته باشه داتک می ده؟؟؟؟یا باید برم بازار گردی؟؟؟؟

من که اصلا این مودمهای چرت و آشغال شرکتها را توصیه نمیکنم (مسلما یه سودی پشت اونها خابیده و اینجا فقط سر مشتری کلاه میره) من که میگم شما مودم asus - am604 بگیر حالشو ببر ! فکر کنک حدوده 100 تومان پولش باشه !

zed2
05-03-2009, 13:35
من که اصلا این مودمهای چرت و آشغال شرکتها را توصیه نمیکنم (مسلما یه سودی پشت اونها خابیده و اینجا فقط سر مشتری کلاه میره) من که میگم شما مودم asus - am604 بگیر حالشو ببر ! فکر کنک حدوده 100 تومان پولش باشه !
خوب پس فعلا صبر کنیم برای اشتراک گزفتن تا بعد بریم سر مرحله دوم و سوم .

sms11
05-03-2009, 14:32

مصطفی؟
جرا بیخودی پول الکی بده و 604 رو بگیره
بنظرم 602 بگیری بهتره
تو میخوای به یه کامپیوتر وصل کنی پس دلیلی نداره که بخواد پول بیشتر بابت 4 پورته بده
ولی خدایی بهترین مودم هست
مثه اسب ابی کار میکنه
منم خودم مودم خریدم از پاساژ ایران
اسپلیتر هم یادت نره

sms11
05-03-2009, 14:36
بسته به انتن فرق می کنه ولی در کل تو ساعات اداری و پیک سرعت میاد رو 5 6 7 8 کیلوبایت و در ساعت عادی ( بهتر گفت خلوت )تا 12 13 کیلوبایت )برای من می تونست بره.

بچه ها خبر جدید:
منطقه من هم بعد از سه سال رفت زیر پوشش....
حالا موندم بخندم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا بگریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب منطقه ما در بدترین زمان ممکن از لحاظ تغییرات سریوس رفت زیر پوشش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زنگ زدم گفتم بزارنم تو نوبت سرویس (با اکانت فعلیم-چون فعلا گفتن هنوز تصمیم ندارن یوزر بگیرن) ولی مثل چند روز قبل گفتن 256 و 512 چند کاربره میدن نه تک کاربره( نامردا)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من چه گناهی کردم......( من تک کاربره می خوام)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالبه اگر بخوام سرویس بگیرم 512 چند کاربره اش از 512 ipw گرون تر درمیاد ( ادم خل باشه بره 512 adsl رو اینجوری بگیره) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
256 چند کاربره اش هم که فرق چندانی با 256 ipw نداره....
امیدوارم زودتر این مسئله سرویس هاشون حل شه قبل اینکه بخوان زنگ بزنن( چون من همین حالاش هم فشار میاد بهم.....حالا هم بخوان رو adsl این کارو بکنن نامردن...انهم زمانی که تازه منطقه من رو بردن زیر پوشش.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته باز خوبه 128 اش 199,000 هست شاید بشه صبر کرد تا زمانی که بخوان سرویس هاشونو درست کنن...البته اگه نخوان فقط حجمی بدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا در تاپیک جامع این رو بپرسید...
زد 2 جان من نمیدونم بگم برات خوشحالم که داری ای دی اس ال میگیری یا ناراحت
مطمئن باش که نمیان و یهو نامخدود رو بردارن.پس بعد عید هم نامحدود هست .البته با قیمت بالاتر
بعدم اینکه اگه بری باهاشون صحبت کنی و بگی که قبلا از این شرکت وایرلس داشتی قوبل میکنن که بهت تک کاربره بدن

به نظرم که درسته 512 چند کاربره از وایرلس گرونتره اما از وایرلس به نظرم بهتره
به هرحال بری شرکت فکر کنم مشکلت حل بشه

zed2
05-03-2009, 15:49
مصطفی؟
جرا بیخودی پول الکی بده و 604 رو بگیره
بنظرم 602 بگیری بهتره
تو میخوای به یه کامپیوتر وصل کنی پس دلیلی نداره که بخواد پول بیشتر بابت 4 پورته بده
ولی خدایی بهترین مودم هست
مثه اسب ابی کار میکنه
منم خودم مودم خریدم از پاساژ ایران
اسپلیتر هم یادت نره

عمو من پیش نیاز دادم و گرنه می تونستم ارزونترین مدل هارو بگیرم

می خوام بی سیم هم به اینترنت وصل کنم.

زد 2 جان من نمیدونم بگم برات خوشحالم که داری ای دی اس ال میگیری یا ناراحت
مطمئن باش که نمیان و یهو نامخدود رو بردارن.پس بعد عید هم نامحدود هست .البته با قیمت بالاتر
بعدم اینکه اگه بری باهاشون صحبت کنی و بگی که قبلا از این شرکت وایرلس داشتی قوبل میکنن که بهت تک کاربره بدن

به نظرم که درسته 512 چند کاربره از وایرلس گرونتره اما از وایرلس به نظرم بهتره
به هرحال بری شرکت فکر کنم مشکلت حل بشه

امیدوارم قیمت های سرویس های نامحدود دست ipw رو از پشت نبنده....:2:
اخه من چه گناهی کردم همیشه بدترین اتفاق های سرویس اینترنتی به تور من می خوره........
ملت هنوز درک نکردن اینترنت اشتراکی یعنی چی ( انتظار اینترنت اختصاصی دارن )انوقت غر می زنن و باعث این مشکل می شن و بعد هم من باید تاوانش رو پس بدم:19:

sms11
05-03-2009, 16:16
عمو من پیش نیاز دادم و گرنه می تونستم ارزونترین مدل هارو بگیرم
ربطی به ارزونی و گرونی نداره
.تنها فرق 604 با 602 اینکه در 604 تعداد پورت های Lan سه تا بیشتر از 602 هست که مم گفتم لزومی نداره اگر با یه کامپیوتر به اینترنت وصل میشی پول الکی برای خرید 604 بدی.602 هم کارتو راه میندازه

دیگه نمیدونم منظور شما چیه

ملت هنوز درک نکردن اینترنت اشتراکی یعنی چی ( انتظار اینترنت اختصاصی دارن )انوقت غر می زنن و باعث این مشکل می شن و بعد هم من باید تاوانش رو پس بدم:19:
خداییش این دو خطو نفهمیدم چی گفتی
به هرحال امیدوارم که قیمتای 512 خیلی بالا نره.اگه بره یا مجبوریم بسازیم یا بریم یه شرکت دیگه

zed2
05-03-2009, 20:41
ربطی به ارزونی و گرونی نداره
.تنها فرق 604 با 602 اینکه در 604 تعداد پورت های Lan سه تا بیشتر از 602 هست که مم گفتم لزومی نداره اگر با یه کامپیوتر به اینترنت وصل میشی پول الکی برای خرید 604 بدی.602 هم کارتو راه میندازه

دیگه نمیدونم منظور شما چیه

خداییش این دو خطو نفهمیدم چی گفتی
به هرحال امیدوارم که قیمتای 512 خیلی بالا نره.اگه بره یا مجبوریم بسازیم یا بریم یه شرکت دیگه

604 ای که مصطفی گفته منظورش 604g هست که شبکه بیسیم هم داره:46: ( نه 604 عادی )
من چند تا سیستم دارم فکر کنم اینجوری بهتر باشه

ان دو خط....ولش کن:31: ( دردسر میشه):20:

nikaan
05-03-2009, 22:22
سلام
من بهت پیشنهاد میکنم پلنت(planet) یا دی لینک (D-link)بگیری

هر دوشون 4تا لن دارند همراه با اکسس پوینت وایرلس:20:

قیمت هردوشون هم توی پاساژ ایران حدود 70 تا 75 تومنه

البته یه خورده الان کشیده بالا که این قیمت شده.....:41:

خوده من از پلنت مطمئنم چون خودم planet 4400 رو دارم که چهار تا لن داره

نه داغ میکنه ونه هنگ:46:

در ضمن دوستمم اکسس پوینت دارشو داشت اونم راضی بود:20:

zed2
06-03-2009, 15:43
سلام
من بهت پیشنهاد میکنم پلنت(planet) یا دی لینک (d-link)بگیری

هر دوشون 4تا لن دارند همراه با اکسس پوینت وایرلس:20:

قیمت هردوشون هم توی پاساژ ایران حدود 70 تا 75 تومنه

البته یه خورده الان کشیده بالا که این قیمت شده.....:41:

خوده من از پلنت مطمئنم چون خودم planet 4400 رو دارم که چهار تا لن داره

نه داغ میکنه ونه هنگ:46:

در ضمن دوستمم اکسس پوینت دارشو داشت اونم راضی بود:20:

دوست عزیز فراموش کردید داتک با مودم های دی لینک مشکل داره ها...:31:
پلنت رو هم می زارم تو لیست که رفتم بازه ببینم چه مدل هایی هست.( گرچه مدلی که شما گفتید دارای شبکه بی شیم نیست.)
فعلا بزارین زنگ بزنن ببینم اصلا می خوان قبل عیذ بدن یا نه تا بعد.....( و تاره بحث کنم سر اینکه تک کاربره بدن)

nikaan
06-03-2009, 18:01
ببخشید من نمی دونستم با داتک مشکل داره :41:

خوب شد گفتید چون من می خواستم در آینده نزدیک مودمم رو ارتقا بدم و یکی از این دو مدل رو مد نظرم بود:31:

در ضمن مدل اکسس پوینت دار پلنت رو می تونید از سایت پلنت ببینید(مدلش رو):20:

sms11
08-03-2009, 20:15
سلام به دوستان داتکی
سوالی چند روزه که فکر منو مشغولیده:31:
میخواستم فکرمو با شما در میان بزارم که فکر شمارو هم بمشغوله:27:
ما در منزل پدریمان دو خط تلفن( به علت مایه داری زیاد:41:) داریم
الان روی یکی از این خطوط من اینترنتم وصله میخواستم بدانم که ایا اینجانب میتوانم به شرکت سفارش روی ان یکی خط رو هم بدهم و مثلا بگم روی اون یکی خط من مثلا اینترنت 128 بگیرم و این دوتا رو با هم تلفیق کنم
مودم من ایسوس 602 هست که با lan وصل شده و ایا میتوان این اینترنت جدید رو که روی اون یکی خطمان میاد رو از طریق یو اس بی به مودم وصل کرد و سرعت اینترنت را افزایش داد یا نه؟
به نظر شما دوست عزیز این کار عملی هست یا نه؟
منتظر جواب هایتان هستیم
:8::8::8:

mostafaeshghi
08-03-2009, 20:58
سلام به دوستان داتکی
الان روی یکی از این خطوط من اینترنتم وصله میخواستم بدانم که ایا اینجانب میتوانم به شرکت سفارش روی ان یکی خط رو هم بدهم و مثلا بگم روی اون یکی خط من مثلا اینترنت 128 بگیرم و این دوتا رو با هم تلفیق کنم
مودم من ایسوس 602 هست که با lan وصل شده و ایا میتوان این اینترنت جدید رو که روی اون یکی خطمان میاد رو از طریق یو اس بی به مودم وصل کرد و سرعت اینترنت را افزایش داد یا نه؟
منتظر جواب هایتان هستیم

به نظر من که نمیشه ! چون یه مشکل اساسی وجود داره که نمیدوچرا تو بهش توجه نکردی !

میگی 2 تا خط جدا ولی میخوای تلفیق کنی ! آیا به مودم دقت کردی که فقط ورودی یک خط تلفن را داره ؟!

من که ذهنم همینجا به بن بست خود و دیگه جستجو نکردم !

حالا اگر دوستان نظر دیگه ای میدونند بگند ما هم یاد بگیریم !

akhoond
08-03-2009, 21:09
به نظر من که نمیشه ! چون یه مشکل اساسی وجود داره که نمیدوچرا تو بهش توجه نکردی !

میگی 2 تا خط جدا ولی میخوای تلفیق کنی ! آیا به مودم دقت کردی که فقط ورودی یک خط تلفن را داره ؟!

قاعدتا حق با مصطفاست ( اصفهانی شد :31:)
یا یه مودم دیگه بگیر ، یا می تونی تا خط رو به هم موازی کنی ، بدی تو مودم ، که یا مودمت می سوزنه ، یا یه چیزی تو مرکز ، یا یه چیزی تو شرکت ها ...
ولی اگه جدی می خوای این کار رو بکنی ، یه مودم ارزون بگیر ، از این کورسز ها که آسیا داده دست ملت هم فکر کنم بتونی استفاده کنی ها :31: :دی

sms11
08-03-2009, 21:49

ای مصطفای بلا سوخته:10::31:
اره به اینش فکر نکرده بودم
فقط یه ایده ای به ذهنم خورد که میخواستم ببینم چی میشه
من توی این چند روز فقط به افزایش سرعتش فکر کرده بودم و اصلا حواسم به مودم نبود
شاید کاری رو که معین گفت انجام بدم

یا یه مودم دیگه بگیر ، یا می تونی تا خط رو به هم موازی کنی ، بدی تو مودم ، که یا مودمت می سوزنه ، یا یه چیزی تو مرکز ، یا یه چیزی تو شرکت ها ...
ولی اگه جدی می خوای این کار رو بکنی ، یه مودم ارزون بگیر ، از این کورسز ها که آسیا داده دست ملت هم فکر کنم بتونی استفاده کنی ها :31: :دی

البته موازی کردن میشه انجام داد اما بیخیالش حووصلشو ندارم
از یه طرف حس ندارم برم دنبال مودم
در ضمن حالا این مودمی که میگی چند هست؟
بعدم اینکه به نظرت اگه همه اینکارارو کردم ایا بازم هنگام وصل شدن به اینترنت باید دوتا کانکشن درست کنم یا یکی؟
چون اینا برای هر یوزری یه یوزر نیم و پسورد میدن
گیریم که من مودم هم خریدم
به نظرتون ایا اینکار عملی هست؟

zed2
08-03-2009, 23:55
سلام به دوستان داتکی
منتظر جواب هایتان هستیم

ای مصطفای بلا سوخته:10::31:
اره به اینش فکر نکرده بودم
فقط یه ایده ای به ذهنم خورد که میخواستم ببینم چی میشه
من توی این چند روز فقط به افزایش سرعتش فکر کرده بودم و اصلا حواسم به مودم نبود
شاید کاری رو که معین گفت انجام بدم

البته موازی کردن میشه انجام داد اما بیخیالش حووصلشو ندارم
از یه طرف حس ندارم برم دنبال مودم
در ضمن حالا این مودمی که میگی چند هست؟
بعدم اینکه به نظرت اگه همه اینکارارو کردم ایا بازم هنگام وصل شدن به اینترنت باید دوتا کانکشن درست کنم یا یکی؟
چون اینا برای هر یوزری یه یوزر نیم و پسورد میدن
گیریم که من مودم هم خریدم
به نظرتون ایا اینکار عملی هست؟

خوب بود قبل از این بحث یک سرچ تو همین بخش می زدی تا زودتر جواب می گرفتید.

sms11
09-03-2009, 10:03
خوب بود قبل از این بحث یک سرچ تو همین بخش می زدی تا زودتر جواب می گرفتید.

یعنی چی نمیشه؟
نمیدونستیم قبلا بحثش مطرح شده
بلاخره میشه یا نمیشه

zed2
09-03-2009, 11:57
یعنی چی نمیشه؟
نمیدونستیم قبلا بحثش مطرح شده
بلاخره میشه یا نمیشه
جواب نمیشه هست....
این تکنولوژی خاص می خواد که دو خط رو به صورت دو مسیر با یک ip وصل شه تا بتونه استفاده همه پهنای باند بشه( دو تا بشه یکیش مثل مسیر پشتیبان میشه)
بیشتر هم تو خارج شرکت ها یا جاهایی که سرعت های خیلی بالا میدن هست ( بالا 24 مگابیت )
تو ایران هم ظاهرا شاتل یک نسخه از این تکنولوژی رو به شرکت ها و انهم اختصاصی میده

راستی این داتک هم به من زنگ نزده برای رانژه امروز وقت کنم زنگ بزنم بپرسم چی شد

sms11
09-03-2009, 19:51
جواب نمیشه هست....
این تکنولوژی خاص می خواد که دو خط رو به صورت دو مسیر با یک ip وصل شه تا بتونه استفاده همه پهنای باند بشه( دو تا بشه یکیش مثل مسیر پشتیبان میشه)
بیشتر هم تو خارج شرکت ها یا جاهایی که سرعت های خیلی بالا میدن هست ( بالا 24 مگابیت )
تو ایران هم ظاهرا شاتل یک نسخه از این تکنولوژی رو به شرکت ها و انهم اختصاصی میده

راستی این داتک هم به من زنگ نزده برای رانژه امروز وقت کنم زنگ بزنم بپرسم چی شد

دانلود افلاین که نمیتونیم بکنیم
دو تا خط که همزمان نمیشه رانژه کرد
داتک هم که داره قیمتارو افزایش میده و احتمال اینکه بریم یه شرکت دیگه هست(خدا کنه فقط احتمال باشه و مجبور نشیم از داتک بریم)
شرکتای دیگه هم روی 512 شان قیمت خون باباشونو گذاشتن
یعنی عملا دستمون به 512 نمیرسه.شما بگید من چیکار کنم با این همه فایل که میخوام دانلودش کنم

nikaan
09-03-2009, 20:29
سلام

ببین اگر هم بخوان گرون کنند بخاطر حذف یارانه های انرژی توسط احم...ی نژاده :13:
وگرنه اینا از برنامه چهارم عقبند:19:
ضمن اینکه امروز توی روزنامه خوندم وایمکس ایرانسل تا 6 ماه دیگه راه میفته:20:
یعنی یه رقیب تازه نفس:31:

sms11
09-03-2009, 21:13
سلام

ببین اگر هم بخوان گرون کنند بخاطر حذف یارانه های انرژی توسط احمقی نژاده :13:
وگرنه اینا از برنامه چهارم عقبند:19:
ضمن اینکه امروز توی روزنامه خوندم وایمکس ایرانسل تا 6 ماه دیگه راه میفته:20:
یعنی یه رقیب تازه نفس:31:

دلیلشو نمیدونم
اما من مثه ... موندم که چیکار کنم
بابا ایرانسل هنوز که هنوز شبکه موبایلشو درست نکرده
اگه بخواد وایمکس هم بده که ببین چقدر مزخرف میشه
وایمکس کار اینا نیست باید یه نفر درستو حسابی بیاد تو کار
مطمئن باش وایمکس ایرانسل هم مثه موبایل هی میخواد قطع بشه و وصل بشه و یه فایلو تا گریه ادمو در نیاره دانلود نمیکنه

nikaan
09-03-2009, 22:25
دلیلشو نمیدونم
اما من مثه ... موندم که چیکار کنم
بابا ایرانسل هنوز که هنوز شبکه موبایلشو درست نکرده
اگه بخواد وایمکس هم بده که ببین چقدر مزخرف میشه
وایمکس کار اینا نیست باید یه نفر درستو حسابی بیاد تو کار
مطمئن باش وایمکس ایرانسل هم مثه موبایل هی میخواد قطع بشه و وصل بشه و یه فایلو تا گریه ادمو در نیاره دانلود نمیکنه

همه اینها درست اما اون هم میاد مشتری جذب کنه برای همین از این طرح های عجیب غریب ی که تو ی

موبایل داشت به احتمال خیلی زیاد اینجا هم اجرا کنه

مثلا میگه یه وایمکس بخر ، یه وایمکس جایزه بگیر:31:

که همین رقابت رو بیشتر میکنه
ضمن اینکه شرکت مبین نت توی کل کشور وایمکس ارائه میده(30 استان)

که این رقابت رو بازم بیشتر تر میکنه:31:

تازه توی جلسه ای که با این پیرمرد خرفته(.....)داشتند :31: تقاضا کردن موبیلیتی خدمات وایمکس رو هم

بهشون بدن:46:

sms11
10-03-2009, 09:14
همه اینها درست اما اون هم میاد مشتری جذب کنه برای همین از این طرح های عجیب غریب ی که تو ی

موبایل داشت به احتمال خیلی زیاد اینجا هم اجرا کنه

مثلا میگه یه وایمکس بخر ، یه وایمکس جایزه بگیر:31:

که همین رقابت رو بیشتر میکنه
ضمن اینکه شرکت مبین نت توی کل کشور وایمکس ارائه میده(30 استان)

که این رقابت رو بازم بیشتر تر میکنه:31:

تازه توی جلسه ای که با این پیرمرد خرفته(.....)داشتند :31: تقاضا کردن موبیلیتی خدمات وایمکس رو هم

بهشون بدن:46:

نیکان جان به یه موضوعی توجه نمیکنی
اینترنت که دیگه مثه موبایل نیست که من بخوام الان قطع شد بعدا استفاده کنیم؟
مگه شما در روز چند بار زنگ میزنید .اگه وسطش قطع بشه مشکلی نداره اما وایمکس دیگه اینطوری نیست که بخواد وسطش قطع بشه
من که به شخصه اگه وسطش قطع بشه هرچی از دهنم درمیاد میگم
همونطور که الان بهشون میگم:27:

nikaan
10-03-2009, 19:39
سلام

بابا داتک چرا اینجوری میکنه!:2:

امروز برای دومین بار اس ام اس داد که سرویسم از ساعت 6:30 فردا به مدت 2 ساعت مختل میشه!:41:

یکی هم همین جوری دیروز داد که اینترنتم امروز مختل میشه!

بچه ها برای شما هم اومده ؟

eiankei
11-03-2009, 00:45
دوستان! قضیه محدود کردن نیست! خبرهای خوبی توراهه!!!

nikaan
11-03-2009, 14:21

خوب این خبر خوب چیه؟

sms11
11-03-2009, 15:29
سلام

بابا داتک چرا اینجوری میکنه!:2:

امروز برای دومین بار اس ام اس داد که سرویسم از ساعت 6:30 فردا به مدت 2 ساعت مختل میشه!:41:

یکی هم همین جوری دیروز داد که اینترنتم امروز مختل میشه!

بچه ها برای شما هم اومده ؟
برای من که تاحالا نیومده
من که برای اولین باره که میبینیم اس ام اس میدن و میگن قطع میشه
فقط یه بار برام اس ام اس اومد و اونم دفعه پیش بود و تازه اونم قطع نشد چون داشتم خودم اون موقع دانلود میکردم
به نظرم بازم مشکلی نیست
ما که این همه دانلود میکنیم حالا چند ساعت هم قطع بشه مشکلی پیش نمیاد

چه خبرهایی شده که شما میگید
اگه خبری دارید حتما بیان کنید که ما هم در جریان باشیم

masoud919
11-03-2009, 16:11
یه سوال؟؟؟؟

من 128 داتک دارم

روزا از ساعت 8 - 9 صبح تا 10 - 11 شب سرعت دانلود تورنت ( Torrent ) افتضاح کم میشه!!! (حدود 1 K )

در حالی که هر وقت از Rapidshare دانلود کنم سرعت بالای 10 K میده

از جایی پرسیدم گفتن داتک روزا P2P رو Block میکنه!!

میخواستم ببینم کسی اینجا این مشکل رو داره؟؟؟

شرکت های دیگه هم این کارو می کنن؟؟؟

اگه کسی جایی میشناسه که این ظلم رو نکنه و دانلود نا محدود بده بگه بریم از اونجا سرویس بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟

nikaan
11-03-2009, 16:24
یه سوال؟؟؟؟

من 128 داتک دارم

روزا از ساعت 8 - 9 صبح تا 10 - 11 شب سرعت دانلود تورنت ( torrent ) افتضاح کم میشه!!! (حدود 1 k )

در حالی که هر وقت از rapidshare دانلود کنم سرعت بالای 10 k میده

از جایی پرسیدم گفتن داتک روزا p2p رو block میکنه!!

میخواستم ببینم کسی اینجا این مشکل رو داره؟؟؟

شرکت های دیگه هم این کارو می کنن؟؟؟

اگه کسی جایی میشناسه که این ظلم رو نکنه و دانلود نا محدود بده بگه بریم از اونجا سرویس بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

من هم این مشکل رو داشتم با 256 داتک که برای من از ساعت 8 صبح تا 7

بعد از ظهر بود و سرعتم به

حدود 2 الی 3 کیلو میرسید:41:

اما این مشکل دو تا راه حل داره:
:31:
1) فوروارد کردن پورتی که نرم افزار تورنت از اون استفاده می کنه

2) استفاده از [و -ی - پ -ی- ا - ن]

اولی رو انجام دادم ولی نمی دونم چرا بعضی مواقع عمل نمی کنه و سرعتم باز افتضلح میشه!

اما دومی زمانی که پورت فور واردینگ عمل نمی کرد با سر عت متوسط 19 کیلو دانلود تورنت داشتم
که در بیشترین حالت به 22 الی 23 کیلو هم می رسید

اما نمی دونم چرا در پورت فورواردینگ به این سرعت نمی رسید

nikaan
11-03-2009, 16:48
برای من که تاحالا نیومده
من که برای اولین باره که میبینیم اس ام اس میدن و میگن قطع میشه
فقط یه بار برام اس ام اس اومد و اونم دفعه پیش بود و تازه اونم قطع نشد چون داشتم خودم اون موقع دانلود میکردم
به نظرم بازم مشکلی نیست
ما که این همه دانلود میکنیم حالا چند ساعت هم قطع بشه مشکلی پیش نمیاد

سلام

آخه من از این میترسم پورت هایی که برای تورنت باز کردم یه بلایی سرش بیارن!:41:

البته هنوز نمی دونم میشه این کار رو کرد یا نه ولی تو این دوبار که قطع شد سرعت دانلودم اومد پایین با اینکه
پورت فوروارد شده بود!:13:

milky way
11-03-2009, 16:57
سلام

اولی رو انجام دادم ولی نمی دونم چرا بعضی مواقع عمل نمی کنه و سرعتم باز افتضلح میشه!

اما دومی زمانی که پورت فور واردینگ عمل نمی کرد با سر عت متوسط 19 کیلو دانلود تورنت داشتم

چجوری پورت فوروارد میکنی؟؟! به من بگو :31: بلد نیستم، یه وی پی ان درست درمون هم که پیدا نمیشه من یه وی پی ان دارم ولی خودش تعطیله و اصلا برا یدانلود خوبی نیست.

nikaan
11-03-2009, 17:37
چجوری پورت فوروارد میکنی؟؟! به من بگو :31: بلد نیستم، یه وی پی ان درست درمون هم که پیدا نمیشه من یه وی پی ان دارم ولی خودش تعطیله و اصلا برا یدانلود خوبی نیست.

ببین برای پورت فوروارد کردن 2 مرحله کلی رو باید جلو بری

1) ساخت ip استاتیک در کامپیوتر

2) فوروارد پورت مورد لستفاده در نرم افزار تورنت توی تنظیمات مودم

برای این کار برو به لینک زیر ، اونجا توضیحات کامل داده ... نوع مومت رو انتخاب می کنی و ادامه مراحل...

اگر جاییش رو نفهمیدی به من بگو راهنماییت میکنم

در ضمن من از دوستم وی*پی*ان گرفتم راضیم سایتش رو بهت زدم

اینم لینک فوروارد پورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoud919
11-03-2009, 20:23
سلام

در مورد و-ی پ-ی ا-ن میتونی بیشتر توضیح بدی؟

هزینه داره یا مجانی هم میشه پیدا کرد؟؟؟؟

اونی که خودت میگی خوبه میشه به ما هم معرفی کنی؟؟

اگه مشکل دانلودم حل بشه یه عمر دعات میکنم!!!

masoud919
11-03-2009, 20:28
در مورد و-ی پ-ی ا-ن میتونی بیشتر توضیح بدی؟

هزینه داره یا مجانی هم میشه پیدا کرد؟؟؟؟

اونی که خودت میگی خوبه میشه به ما هم معرفی کنی؟؟

اگه مشکل دانلودم حل بشه یه عمر دعات میکنم!!!

zed2
11-03-2009, 21:04
بچه ها بحث تورنت رو اینجا نکنین ...برین تو تاپیکش بپرسین:

بحث هم در مورد و ی پ ی ا ن ممنوع است لطفا رعایت کنید.
masoud919
11-03-2009, 21:46
آقا نیکان اگه میشه جواب منو با ایمیل بده

masoud919@yahoo.com

یا PM بده

آقای مدیر اینجا ممنوع کردن!!!

eiankei
11-03-2009, 22:20
دوستان تا 2 ماه دیگه داتک سرویس های سرعت بالا تر ارائه می کنه! اینطور که شنیدم تغییر قیمت تو سرویس های فعلی منتفی است!

sms11
11-03-2009, 22:26
دوستان تا 2 ماه دیگه داتک سرویس های سرعت بالا تر ارائه می کنه! اینطور که شنیدم تغییر قیمت تو سرویس های فعلی منتفی است!

شما از کی همچین چیزی شنیدی؟
میشه منبع خودونو بگید؟
خوب سرعت بالاتر لابد قیمتش هم بالاتره دیگه اون خیلی زیاد.مثلا لابد دو برابر قیمت 512
تا منبع موثقی نباشه نمیشه بهش تکیه کرد
اگه اینطوری که شما میگی باشه که خیلی عالیه اما...

zed2
12-03-2009, 01:10
بچه ها بحث تورنت رو اینجا نکنین ...برین تو تاپیکش بپرسین:

بحث هم در مورد و ی پ ی ا ن ممنوع است لطفا رعایت کنید.

آقا نیکان اگه میشه جواب منو با ایمیل بده

یا PM بده

آقای مدیر اینجا ممنوع کردن!!!

دوست عزیز من جایی نمی بینم گفتم بحث تورنت ممنوعه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط گفتم برین در تاپیک مرتبط به تورنت ( جایی که تورنت باز ها انجا هستن ) بحث کنید ...
مورد دیگر من کی مدیر شدم خودم خبر ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟
در اخر متن ها را درست بخوانید

شما از کی همچین چیزی شنیدی؟
میشه منبع خودونو بگید؟
خوب سرعت بالاتر لابد قیمتش هم بالاتره دیگه اون خیلی زیاد.مثلا لابد دو برابر قیمت 512
تا منبع موثقی نباشه نمیشه بهش تکیه کرد
اگه اینطوری که شما میگی باشه که خیلی عالیه اما...
فعلا که به من گفتن بعد از عید بیام دونبال سرویس ( الان تو نوبت انتظار گذاشتنم مثلا):13:
اگر قراره تغییر ندن که نباید بیان ان حرف های ارائه نکردن سرویس های فعلی رو بگن....

masoud919
12-03-2009, 15:35
دوست عزیز من جایی نمی بینم گفتم بحث تورنت ممنوعه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط گفتم برین در تاپیک مرتبط به تورنت ( جایی که تورنت باز ها انجا هستن ) بحث کنید ...
مورد دیگر من کی مدیر شدم خودم خبر ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟
در اخر متن ها را درست بخوانید

آخه خیلی خشنی!! گفتم الان کلا از انجمن بیرونمون میکنی!!:31::31:

فعلا که به من گفتن بعد از عید بیام دونبال سرویس ( الان تو نوبت انتظار گذاشتنم مثلا):13:
اگر قراره تغییر ندن که نباید بیان ان حرف های ارائه نکردن سرویس های فعلی رو بگن....

این به خاطر اینه که فعلا پورت خالی ندارن نه اینکه می خوان تغییری بدن!

مشتری ها رو تو صف میذارن که نرن جای دیگه بگیرن

امیدوارم که زودتر بگیری ولی معلوم نیست کی نوبتت بشه

zed2
12-03-2009, 16:03
آخه خیلی خشنی!! گفتم الان کلا از انجمن بیرونمون میکنی!!:31::31:

این به خاطر اینه که فعلا پورت خالی ندارن نه اینکه می خوان تغییری بدن!

مشتری ها رو تو صف میذارن که نرن جای دیگه بگیرن

امیدوارم که زودتر بگیری ولی معلوم نیست کی نوبتت بشه
شما لطف دارید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا من تازه مرکز مخابراتی ام رفته زیر پوشش....پورت خالی نبودن کجا بود این وسط.....

zed2
13-03-2009, 19:00
و عجب سوت و کور است اینجا.....برم باز یک استعلام بکنم ببینم خطم چی شد.....راستی این داستان سرویس ها به کجا رسید؟

sms11
13-03-2009, 19:17
و عجب سوت و کور است اینجا.....برم باز یک استعلام بکنم ببینم خطم چی شد.....راستی این داستان سرویس ها به کجا رسید؟

والا فعلا که خبری نیست و قطعا قبل عید هم هیچ خبری نیست
ایشالا بعد 15 فروردین همه چی مشخص میشه

zed2
13-03-2009, 19:24
والا فعلا که خبری نیست و قطعا قبل عید هم هیچ خبری نیست
ایشالا بعد 15 فروردین همه چی مشخص میشه
ببینم قبل عید کسی درخواست جدید داده ؟

Hamed 360
13-03-2009, 19:28
کسی اینجا 256 داتک داره تست بزاره ببینم چجوریه !؟ ممنون

sms11
13-03-2009, 21:00
کسی اینجا 256 داتک داره تست بزاره ببینم چجوریه !؟ ممنون

والا اقا مصطفی عشقی 256 داره
بهش پی ام بده برات بزاره

mostafaeshghi
13-03-2009, 22:58
والا اقا مصطفی عشقی 256 داره
بهش پی ام بده برات بزاره

من یادمه که این ودست عزیزمنون را یه بار قبلا راهنمایی کردم. ولی مثل اینکه یادشون رفت یا فکر میکنند از اون موقع تا الآن اتفاق خاصی افتاده.

ولی باز میگکم سرعت من در مرکز مخابراتی شهدای هفتم تیر عالی است و سرعتم زیر 30 نمیشه.
با فلسفه ی وجودی تست مخالفم چون اصلا نمیتونه حقیقت را اثبات کنه.
باز سوالی بود در خدمتم.

zed2
14-03-2009, 21:35
اقا کسی جدیدا برای رانژه کردن درخواست نداده؟؟؟
اینا هم منو سر کار گذاشتن.....

nikaan
14-03-2009, 22:22
اقا کسی جدیدا برای رانژه کردن درخواست نداده؟؟؟
اینا هم منو سر کار گذاشتن.....

سلام

میتوتم بپرسم مرکز مخابراتیت کجاست؟

بعدشم الان با دایل آپ میای؟ یعنی اولین باره که

میخوای adsl بگیری؟ (منظور بدی ندارم )

sms11
14-03-2009, 23:15
سلام

مرکز مخابراتی زد2 جان یادم نیست .اونو خودش میاد میگه
بعدم نه دوست من ایشون وایرلس دارن و هنوز هم فکر میکنم که دارن منتها مرکز مخابراتیشون تازه تحت پوشش ای دی اس ال رفته و از این بابت میگن که کسی درخوواست داده یا نه و ایشن به امیدی خدا میخواد وایرلس رو بده و ای دی اس ال بگیره

zed2
15-03-2009, 00:49
سلام

مرکز مخابراتی زد2 جان یادم نیست .اونو خودش میاد میگه
بعدم نه دوست من ایشون وایرلس دارن و هنوز هم فکر میکنم که دارن منتها مرکز مخابراتیشون تازه تحت پوشش ای دی اس ال رفته و از این بابت میگن که کسی درخوواست داده یا نه و ایشن به امیدی خدا میخواد وایرلس رو بده و ای دی اس ال بگیره
مطهری
البته اگر این داتک بزاره سرویس مورد نظرم رو بگیرم که نمی زاره ....حالا هم که فرستاده دونبال نخود برره ( می گن بعد عید بیا بگیر):19:

Ehsani
15-03-2009, 01:02
سلاو خسته نباشید خدمت همه بروبچ

برای یکی از آشنایان می خوام اینترنت adsl بگیرم. پیش شمارش 7760 هست..تحقیق کردم دیدم داتک شرایطش تو منطقه مخابراتی ایشون ( ولیعصر )از همه بهتره ...

حالا یه سوال داشتم از عزیزان...کسی اینجا هست که تو منطقه مخابراتی ولیعصر باشه و از سرویس داتک استفاده کنه؟؟

میخواستم در مورد سرعت داتک تو این منطقه و میزان قطعی و کلا کیفیت ارائه داتک تو منطقه ولیصر یه سری اطلاعات بهم بده..

خیلی حیاتیه برام با طرف کلی رودربایستی دارم آبروم در خطره...ممنون میشم کمک کنید

خیلی ممنون

zed2
15-03-2009, 12:45
سلاو خسته نباشید خدمت همه بروبچ

برای یکی از آشنایان می خوام اینترنت adsl بگیرم. پیش شمارش 7760 هست..تحقیق کردم دیدم داتک شرایطش تو منطقه مخابراتی ایشون ( ولیعصر )از همه بهتره ...

حالا یه سوال داشتم از عزیزان...کسی اینجا هست که تو منطقه مخابراتی ولیعصر باشه و از سرویس داتک استفاده کنه؟؟

میخواستم در مورد سرعت داتک تو این منطقه و میزان قطعی و کلا کیفیت ارائه داتک تو منطقه ولیصر یه سری اطلاعات بهم بده..

خیلی حیاتیه برام با طرف کلی رودربایستی دارم آبروم در خطره...ممنون میشم کمک کنید

خیلی ممنون
من مال ولیعصر نیستم ولی یک مورد کلی رو می گم
تو سرویس های داتک که بدون محدودیت حجمی تو ساعات پیک و ساعات اداری برای حفظ کیفیت یک مقدار روی سایت های معروف فایل شیرینگ محدودیت ایجاد می کنن تا سرعت کمتر کاهش پیدا کنه.ولی در ساعات خلوت معمولا سرعت اسمی رو می تونیم استفاده کنیم

masoud919
15-03-2009, 14:49
این دوستانی که 256 داتک دارن چجوری گرفتن؟؟؟؟

من 128 دارم

بهم گفتن 256 فقط به شرکت ها و اداره ها میدن

راستشو بگین کلک زدین!!!!!؟؟؟؟؟؟؟:31:

nikaan
15-03-2009, 15:02

من 128 دارم

کاری نداره

اگه دانشجویی برو از انجمن علمی یا شورای صنفی ویا دفتر فرهنگی یه نامه بگیر که فقط زیرش مهر معتبر باشه

اگرم توی شرکت یا اداره ای ،از مهر همونجا استفاده کن و یه نامه بگیر
(((فقط زیر نامه مهر معتبر باشه ، همین)))

خیلی راحت تر از اونی که فکر میکنی میتونی 256 بگیری

sms11
15-03-2009, 15:09

من 128 دارم

کاری نداره

اگه دانشجویی برو از انجمن علمی یا شورای صنفی ویا دفتر فرهنگی یه نامه بگیر که فقط زیرش مهر معتبر باشه

اگرم توی شرکت یا اداره ای ،از مهر همونجا استفاده کن و یه نامه بگیر
(((فقط زیر نامه مهر معتبر باشه ، همین)))

خیلی راحت تر از اونی که فکر میکنی میتونی 256 بگیری

البته الان مثه اینکه گرفتن 256 یکم سخت تر شده اما بازم میدن بهت
اما حتما باید بری شرکت تا بهت بدنا

zed2
20-03-2009, 01:23
امروز بزنیم به تیر چوبی سرعت و پینگ بدک نبود .

sms11
20-03-2009, 12:03
بزنیم به تنه درخت مثه اینکه امروز سرعت یکم بیشتر شده.البته که خدایی از حق نگذریم همیشه سرعت من خوب بوده
ایشالا بعد عید هم داتک خبر خوبی به ما بده
این تستو الان گرفتم(همینجوری گرفتم) وگرنه من که زیاد خوشم نمیاد از این تستا
خیلی حال میده داتک اگه بزاره مثه همیشه دانلود کنیم

zed2
20-03-2009, 16:11
بزنیم به تنه درخت مثه اینکه امروز سرعت یکم بیشتر شده.البته که خدایی از حق نگذریم همیشه سرعت من خوب بوده
ای کاش من ارسال شما رو داشتم....این مخابرات از چندم دوباره درخواست رانژه ها رو می گیره؟؟؟

sms11
20-03-2009, 19:03
ای کاش من ارسال شما رو داشتم....این مخابرات از چندم دوباره درخواست رانژه ها رو می گیره؟؟؟

چرا فقط ارسال
دانلود دوست نداری؟
والا اگه بیان سرکار که همون 16 ام
اگه نه که ایشالا برای اردیبهشت ماه

nikaan
20-03-2009, 20:14

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرکز مخابراتیت کجاست؟
منم تست کردم نتیجه در چند بار تست مختلف متوسط بین 30 تا 31 کیلوبایت بود

ولی آپلودم خیلی متغیر بود (از 44 kbps تا 205 kbps )

اینم بیشترین مقدار دانم برای سرویس 256:

sms11
20-03-2009, 23:13
منکه گفتم نمیشه به این سرعت سنجا اطمینان کرد
من عاطف هست مرکز مخابراتیمون

zed2
20-03-2009, 23:37
چرا فقط ارسال
دانلود دوست نداری؟
والا اگه بیان سرکار که همون 16 ام
اگه نه که ایشالا برای اردیبهشت ماه
دانلودم مثل مال خودت خوبه اپلود می خوام ( وقتی adsl بگیرم این مورد رو دونبالش هستم )

مرکز مخابراتیت کجاست؟
منم تست کردم نتیجه در چند بار تست مختلف متوسط بین 30 تا 31 کیلوبایت بود

ولی آپلودم خیلی متغیر بود (از 44 kbps تا 205 kbps )

اینم بیشترین مقدار دانم برای سرویس 256:

بابا این اخریش که رو دست هر چی استاندارد بوده بلند شده که:18:
باید خیلی ان موقع مسیر ارتباطی ات خلوت شده باشه که اینجوری نشون داده.

nikaan
21-03-2009, 00:42
دانلودم مثل مال خودت خوبه اپلود می خوام ( وقتی adsl بگیرم این مورد رو دونبالش هستم )

بابا این اخریش که رو دست هر چی استاندارد بوده بلند شده که:18:
باید خیلی ان موقع مسیر ارتباطی ات خلوت شده باشه که اینجوری نشون داده.

والا همه اینها رو امروز تست کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

این آخریه هم امروز روی یه سرور توی لوس آنجلس گرفتم(یعنی اسمش این بود) همش هم یه بار به این سرعت رسید ولی چند بار به حدود سرعت 410 kbps تا 440 kbps رسید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

بعدشم روی این سرور اکثرا سرعتم رو ،حدود 300 kbps نشون می داد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

nikaan
21-03-2009, 00:59
منکه گفتم نمیشه به این سرعت سنجا اطمینان کرد
من عاطف هست مرکز مخابراتیمون

ببین انگار مرکز مخابراتیون تا خرخره پره:31:

چون من رفته بودم برای تمدید قرارداد یکی از این مرکز اومده بود میگفتن پورت هامون پره فقط چند کاربره داریم:blink:
من که نفهمیدم مگه پورت چند کاربره با تک کاربره فرق داره؟:blink:

و اگه فرق داره قابل تبدیل به هم نیستن؟:wac:

sms11
21-03-2009, 11:26
ببین انگار مرکز مخابراتیون تا خرخره پره:31:

چون من رفته بودم برای تمدید قرارداد یکی از این مرکز اومده بود میگفتن پورت هامون پره فقط چند کاربره داریم:blink:
من که نفهمیدم مگه پورت چند کاربره با تک کاربره فرق داره؟:blink:

و اگه فرق داره قابل تبدیل به هم نیستن؟:wac:

نه دوست من اتفاقا مرکز مخابراتی ما بهترین مرکز مخابراتی و خلوت ترین مرکز هست.چون اینجا کسی به فکر ای دی اس ال نیست
اون چیزی که گفتی بازی جدیدی هست که داتک دراورده و به همه در همه نقاط تهران میگم تک کاربره نداریم و چند کاربره داریم
این مسخره بازیه جدید داتک هست
الان اگه من دوباره بخوام درخواست بدم به منم میگم چند کاربره داریم.به خاطر اینکه میخوان پول بیشتری بگیرن
وگرنه مرکز ما تمام سایت ها و پاپ هارو پشتیبانی میکنه.حتی پرت ترین شرکت رو هم پشتیبانی میکنه

zed2
21-03-2009, 16:10
نه دوست من اتفاقا مرکز مخابراتی ما بهترین مرکز مخابراتی و خلوت ترین مرکز هست.چون اینجا کسی به فکر ای دی اس ال نیست
اون چیزی که گفتی بازی جدیدی هست که داتک دراورده و به همه در همه نقاط تهران میگم تک کاربره نداریم و چند کاربره داریم
این مسخره بازیه جدید داتک هست
الان اگه من دوباره بخوام درخواست بدم به منم میگم چند کاربره داریم.به خاطر اینکه میخوان پول بیشتری بگیرن
وگرنه مرکز ما تمام سایت ها و پاپ هارو پشتیبانی میکنه.حتی پرت ترین شرکت رو هم پشتیبانی میکنه
بد بازی ای است...باعث بدنامی در جذب مشتری می شه در اخر

sms11
21-03-2009, 16:15
بد بازی ای است...باعث بدنامی در جذب مشتری می شه در اخر

منم موافقم
اصلا درست نیست که این کارارو میکنن
یعنی چی؟
مگه تک کاربره با چند کاربره چه فرقی داره؟
نهایت سرعت دانلودش چند کیلو بایت فرق ممیکنه دیگه اما نباید دوبرابر به خاطر همین چند کیلو بایت پول داد که
این خیلی نامردیه

StormWielder
21-03-2009, 16:27
تایید میشه .

من نمیدونم چرا تو این مملکت خیلی از شرکت ها و یا حتی مغازه ها تا کارشون میگیره و مشتری جمع میکنن ، کیفیت رو میارن پایین !

zed2
21-03-2009, 16:29
منم موافقم
یعنی چی؟
نهایت سرعت دانلودش چند کیلو بایت فرق ممیکنه دیگه اما نباید دوبرابر به خاطر همین چند کیلو بایت پول داد که
این خیلی نامردیه
نوع شیرینگ و بازدهی شون در زمان اوج ترافیک فرق می کنه .بخاطر همین قیمتاش متفاوته ( و البته بدرد کاربر خانگی که کارهای عادی هم می کنه نمی خوره با ان قیمت ها )قیمت ها ی چند کاربره هم که تقریبا رو دست ipw است....اصلا حواسشون نیست اینجوری نمی تونن کاربراو تغییر مسیر بدن به سرویس هاشون.

تایید میشه .

من نمیدونم چرا تو این مملکت خیلی از شرکت ها و یا حتی مغازه ها تا کارشون میگیره و مشتری جمع میکنن ، کیفیت رو میارن پایین !

کیفیتش نسبت به قیمت هایی که می گیره برای من قابل قبوله ( برای تک کاربره ) ولی برای چند کاربره که اصلا نمی صرفه ( مخصوصا که کاربر خانگی ان نوع بازدهی رو نمی خواد)... بعد عید نخوان تک کاربره بدن من کوچم رو به شاتل رسما شروع می کنم.
( چون من بخوام ترافیک هم ایجاد کنم شب می زارم معمولا نه روز که بازدهی نداره)

sms11
21-03-2009, 16:42
تایید میشه .

(به به .از این ورا.کجا بودی؟)
والا اینکه تا یه شرکتی کارش میگیره کیفیتو میاره پایین که یکی از روش های تمام شرکتا در بیشتر کشورا هست(نمونش رپید شیر).درسته که کشورای دیگه هم کیفیتشون میاد پایین اما نه اینکه یهو مشتریاش ناراضی بشن.درسته کیفیت میاد پایین اما بصورت تابلو کیفیتشونو نمیارن پایین
اما در اینجا برعکس هست.همینکه کارشون میگیره یهو قیمت میره بالا و کیفیت هم داغون میشه

نوع شیرینگ و بازدهی شون در زمان اوج ترافیک فرق می کنه .بخاطر همین قیمتاش متفاوته ( و البته بدرد کاربر خانگی که کارهای عادی هم می کنه نمی خوره با ان قیمت ها )قیمت ها ی چند کاربره هم که تقریبا رو دست ipw است....اصلا حواسشون نیست اینجوری نمی تونن کاربراو تغییر مسیر بدن به سرویس هاشون.

کیفیتش نسبت به قیمت هایی که می گیره برای من قابل قبوله ( برای تک کاربره ) ولی برای چند کاربره که اصلا نمی صرفه ( مخصوصا که کاربر خانگی ان نوع بازدهی رو نمی خواد)... بعد عید نخوان تک کاربره بدن من کوچم رو به شاتل رسما شروع می کنم
اخه در زمان اوج ترافیک مگه چقدر میخواد سرعت بیاد پایین که اینا اینکارو میکنن؟بقول شما برای کاربر خانگی که فرقی نمیکنه.تازه اوج ترافیک یه ساعت بخصوصی هست.همیشه که اینطوری نیست
به نظرم بری باهاشون صحبت کنی بهت تک کاربره میدن
بهشون بگو که من چند ساله که کابرتونم .من که دلم میگه شما تک کاربره میگیری.:46:
این کارمندای بخش فروش خیلی پاین.(ببخشید اینو میگم) اگه یکم حرف(لاس) بزنی باهاشون بهت میدن.چون اونان که واست اشتراک رد میکنن دیگه
من که میگم ردیفه.اگه کم اوردی به مصطفی بگو بیاد مخ زنو تیلیت کنه واست بگیره.مصطفی تو این چیزا خیلی ماهره:27::31::31:

StormWielder
21-03-2009, 18:06
کیفیتش نسبت به قیمت هایی که می گیره برای من قابل قبوله ( برای تک کاربره ) ولی برای چند کاربره که اصلا نمی صرفه ( مخصوصا که کاربر خانگی ان نوع بازدهی رو نمی خواد)... بعد عید نخوان تک کاربره بدن من کوچم رو به شاتل رسما شروع می کنم.
( چون من بخوام ترافیک هم ایجاد کنم شب می زارم معمولا نه روز که بازدهی نداره)

من هم به نسبت سایر ISP ها از کیفیت سرویس تک کاربره با این قیمت راضی هستم . اگر داتک نشد ، شما Oracle رو هم میتونی در نظر بگیری .

(به به .از این ورا.کجا بودی؟)
والا اینکه تا یه شرکتی کارش میگیره کیفیتو میاره پایین که یکی از روش های تمام شرکتا در بیشتر کشورا هست(نمونش رپید شیر).درسته که کشورای دیگه هم کیفیتشون میاد پایین اما نه اینکه یهو مشتریاش ناراضی بشن.درسته کیفیت میاد پایین اما بصورت تابلو کیفیتشونو نمیارن پایین
اما در اینجا برعکس هست.همینکه کارشون میگیره یهو قیمت میره بالا و کیفیت هم داغون میشه

همین دور و بر بودم :31:
راستش من با این موضوع موافق نیستم تو کشورهای پیشرفته ، سازمان ها و ارگان های کنترل کیفیت دولتی ، قانون درست و همینطور انواع سازمان های کنترل کیفیت مستقل وجود داره که مانع چنین مسائلی میشه .

همینطور وجود بخش خصوصی قدرتمند و مورد حمایت قانون ، که باعث ایجاد رقابت میشه که این خودش خیلی بر کیفیت تاثیر داره .

امیدوارم که هر چه زودتر مملکت ما هم از خصوصیات مثبت این کشورها برخوردار بشه .

nikaan
21-03-2009, 23:01
منم موافقم
یعنی چی؟
این خیلی نامردیه

ببین آخه توی سایت خود داتک زده که سرویس های چند کاربره با ضریب 1 به 5 شیر میشن

یعنی سرویس 256 چند کاربره اصولا باید برابر سرویس 512 تک کاربره باشه

256/5= 51.2

512/10=51.2

اینو توی قسمت سوالات متداول سایت دیدیم

بعدشم این دو تا از نظر قیمت تقریبا برابرند:20:

ولی انگار در عمل رعایت نمیشه:41:

StormWielder
22-03-2009, 08:34

256/5= 51.2

512/10=51.2

خیر به هیچ وجه در عمل اینطور نیست ، این رو من مستقیما از بخش پشتیبانی هم پرسیدم ، گفت سرعت تفاوت زیادی نداره و یک سری امکانات دیگه مثل در اختیار داشتن چند IP داره که به درد User خانگی نمیخورن .

sms11
22-03-2009, 10:41

256/5= 51.2

512/10=51.2

به نظرم این حرفشون چرته( منظورم شما نیستیا.منظورم اون کسیه که اینو گفته)
سرعت 256 سرعتش 256 هست حالا چی بین دو نفر شیر بشه چی 100 تا
درسته افت سرعت داریم وقتی تعداد بره بالا اما اینطور نیست که اگه بین 10 شیر بشه سرعت بشه 128 و اگه بین 5 نفر شیر بشه سرعت بشه 512
لابد اگه یه نفر درخواست 128 بده و فقط برای خودش باشه و شیر نشه لابد سرعت میشه 1 مگ:31:
به نظرم که این حرف درست نیست
منم از پشتیبانی پرسیدم و یارو گفت که در ساعت اوج مصرف خیلی از سرعتت افت نمیکنه
منم دیدم به خاطر چند کلیو بایت سرعت دانلود بیشتر ارزش نداره من بخوام دوبرابر پول بدم

nikaan
22-03-2009, 13:43
درسته افت سرعت داریم وقتی تعداد بره بالا اما اینطور نیست که اگه بین 10 شیر بشه سرعت بشه 128 و اگه بین 5 نفر شیر بشه سرعت بشه 512
لابد اگه یه نفر درخواست 128 بده و فقط برای خودش باشه و شیر نشه لابد سرعت میشه 1 مگ:31:
منم دیدم به خاطر چند کلیو بایت سرعت دانلود بیشتر ارزش نداره من بخوام دوبرابر پول بدم

آخه توی سایت صبا نت هم زده مثلا سرویس 128 حداقل با ضریب 1 به 4 شیر میشه! :blink:

zed2
22-03-2009, 15:58

256/5= 51.2

512/10=51.2

خیر به هیچ وجه در عمل اینطور نیست ، این رو من مستقیما از بخش پشتیبانی هم پرسیدم ، گفت سرعت تفاوت زیادی نداره و یک سری امکانات دیگه مثل در اختیار داشتن چند ip داره که به درد user خانگی نمیخورن .

آخه توی سایت صبا نت هم زده مثلا سرویس 128 حداقل با ضریب 1 به 4 شیر میشه! :blink:

شما چرا واحد های تبدیل و غیره رو با نسبت شیرینگ ادغام کردین:18::18::18::18:
مثال ساده براتون میارم
اینترنت اختصاصی 128 کیلوبیت بر ثانیه سرعت دریافت فایل همیشه 16 کیلوبایت بر ثانیه هست .قیمت این سرویس بالا 100 هزار تومن معمولا هست و فقط یک یوزر از ان خط استفاده می کنه.
خوب حالا بریم سر اینترنت 128 کیلوبیت بر ثانیه شیر:
شما در اینجا بر عکس انجا که 100 تومن دارین می دین اینجا 25 تومن می دین.....حالا چطور چنین سرویسی می گیرین.از طریق تقسیم هزینه....بر عکس سرویس اختصاصی که همیشه هست و پایدار است و بدرد شرکت ها و جاهایی می خوره که همواره ترافیک دارن برای جاهای که همواره ترافیک زا نیستن بجای اینکه بیان سرویس های بالا رو بدن میان 128 شیر رو می دن به این صورت که هزینه 128 اختصاصی رو بین چند یوزر تقسیم و خط اختصاصی 128 رو مشترک بینشون استفاده میشه در این حالت همچنان 128 اختصاصی موجود است ولی بر عکس حالت اختصاصی که یک یوزر استفاده می کنه بسته به نوع شیرینگ به چند نفر به طور مشترک استفاده میشه ( مثلا نسبت 1 به 4 یعنی خط 128 اختصاصی رو بین 4 یوزر شیر که هزینه خط بین 4 تاشون تقسیم می کنه مشترک استفاده میشه و یا مثلا نسبت 1 به 8 یعنی خط 128 اختصاصی رو بین 8 یوزر شیر که هزینه خط بین 8 تاشون تقسیم می کنه مشترک استفاده میشه و در این حالت بسته به اینکه چه تعداد وصل یا درحال در خواست از ترافیک هستن و چه تعداد نه ترافیک روی خط به وجود یا از بین میره .
البته در عمل شرکت های اصلی یک حداقل پهنای باند برای شروع ( مثلا 2 مگابیت ) می زارن تا نوسانات شدید رو بتونن کنترل کنن چون اگر بر اساس تئوری بخوان بین 8 تا یوزر فقط یک 128 بزارن اگر نصفشون با هم ترافیک ایجاد کنن اینترنتشون سرویس میشه بخاطر همین میان با روش های محاسباتی خواص که پیچیده تر از مواردی است که من نوشتم میان ترافیک رو تقسیم می کنن.

zed2
24-03-2009, 21:07
خوب فردا فکر کنم باید زنگ بزنم برای رانژه و همچنین ببینم چطور می تونم مسائل رو حل کنم.

sms11
24-03-2009, 22:16
خوب فردا فکر کنم باید زنگ بزنم برای رانژه و همچنین ببینم چطور می تونم مسائل رو حل کنم.

ایشلا زودتر ای دی اس ال میگیری
البته شیرینیش یادت نره
مطمئنی فردا هستن؟
والا فکر میکنم بعد 13 بیان
برای تک کاربره کردن به نظرم هیچ راهی جز رفتن به شرکت نیست

elendil
25-03-2009, 00:51

والا برا ما که خیلی باحال بود یه هفته ای دادن داتکی که همه بهم میگفتن آقا یه ماه طول میکشه برو از یه جای دیگه بگیر رو یه هفته ای همه کاراش تموم شد و وصل شد ولی هفته پیش دوباره برگشتیم به شاتل داتک هم قطعی به نسبت داشت بعضی وقتا اذیت میکرد ولی خوبیش به این بود که پهنای باند نامحدودش واقعا فوق العاده بود

sms11
25-03-2009, 09:18
والا برا ما که خیلی باحال بود یه هفته ای دادن داتکی که همه بهم میگفتن آقا یه ماه طول میکشه برو از یه جای دیگه بگیر رو یه هفته ای همه کاراش تموم شد و وصل شد ولی هفته پیش دوباره برگشتیم به شاتل داتک هم قطعی به نسبت داشت بعضی وقتا اذیت میکرد ولی خوبیش به این بود که پهنای باند نامحدودش واقعا فوق العاده بود

والا الان بیشتر از 1.5 سال هست که از داتک من اینترنت گرفتم فکر کنم تو این مدت کمتر از 5 بار قطع شده
در عوض پهنای باند نا مخدود داره و من نگران این نیستم که کی پهنای باندم تموم میشه

این امار دانلودم هست

تازه من فقط روزا دانلود میکنم .بعدم این دانلود ها برای موقعی هست که من میرم دانشگاه.یعنی از صبح تا ظهر هم خونه نبوودم.با این همه اینقدر دانلود داشتم
پس میبینی که پهنای باند مهمتر از قطعی هست
البته هر کی از هرجایی دوست داره اینترنت میگیره و من به نظرتون احترام میزارم

nikaan
25-03-2009, 11:30
والا الان بیشتر از 1.5 سال هست که از داتک من اینترنت گرفتم فکر کنم تو این مدت کمتر از 5 بار قطع شده
در عوض پهنای باند نا مخدود داره و من نگران این نیستم که کی پهنای باندم تموم میشه

این امار دانلودم هست

تازه من فقط روزا دانلود میکنم .بعدم این دانلود ها برای موقعی هست که من میرم دانشگاه.یعنی از صبح تا ظهر هم خونه نبوودم.با این همه اینقدر دانلود داشتم

سلام

این نرم افزار رو از کجا آوردی؟

خیلی باحاله:20:

در ضمن من du meter رو دان کردم سرعتم رو 245 تا 256 kbps نشون میده

درست کار میکنه یا الکی میزنه؟:20:

nikaan
25-03-2009, 11:31

این امار دانلودم هست

سلام

این نرم افزار خیلی باحاله:20:

در ضمن من دانلودش کردم سرعتم رو 245 تا 246 kbps نشون میده

reb
25-03-2009, 11:54

این امار دانلودم هست

این عکسی که گذاشتم حاصل دانلود و آپلوده که البته دانلود همزمان با آپلود بوده و عکسی که شما گذاشتید نشان از دانلود هست و آپلودی نداشتید یک حساب سر انگشتی مقدار مصرف شده تقسیم بر زمان طی شده نشان میده که سرعت دانلود شما 83.012266666666666666666666666667 کیلوبایت در ثانیه هست که البته از قضای روزگار برای 512 واقعی که 64 هست 19 کیلو بایت هم اضافه بر سازمان داتک محترم به شما ارزانی کرده و باید شکر گذار باشید چه گفته اند: وقلیلا من عبادی الشکور...
منتها یک مطلب هست آنهم این که در تنظیمات dumeter اگر دقت کنید میبینید که حد اقل دو جا تیک خورده یکی Dial-Up and V P N connections و یکی Local Area Connection و لذاست که سرعت شما از حد مجاز فراتر رفته وبعبارت عامیانه حد اقل دوبله حساب شده:31:

nikaan
25-03-2009, 12:50
این عکسی که گذاشتم حاصل دانلود و آپلوده که البته دانلود همزمان با آپلود بوده و عکسی که شما گذاشتید نشان از دانلود هست و آپلودی نداشتید یک حساب سر انگشتی مقدار مصرف شده تقسیم بر زمان طی شده نشان میده که سرعت دانلود شما 83.012266666666666666666666666667 کیلوبایت در ثانیه هست که البته از قضای روزگار برای 512 واقعی که 64 هست 19 کیلو بایت هم اضافه بر سازمان داتک محترم به شما ارزانی کرده و باید شکر گذار باشید چه گفته اند: وقلیلا من عبادی الشکور...
منتها یک مطلب هست آنهم این که در تنظیمات dumeter اگر دقت کنید میبینید که حد اقل دو جا تیک خورده یکی dial-up and v p n connections و یکی local area connection و لذاست که سرعت شما از حد مجاز فراتر رفته وبعبارت عامیانه حد اقل دوبله حساب شده:31:

ببین منم اون تیک رو برداشتم ولی تغییر محسوسی نکرد

یعنی اصلا تغییر نکرد

تازه اولش از 245 به 243 رفت
الانم روی 246 تا 247 رو نشون میده:20:

sms11
25-03-2009, 15:15
سلام

این نرم افزار خیلی باحاله:20:

در ضمن من دانلودش کردم سرعتم رو 245 تا 246 kbps نشون میده

اره دوست من درست کار میکنه
البته به نظر من

منتها یک مطلب هست آنهم این که در تنظیمات dumeter اگر دقت کنید میبینید که حد اقل دو جا تیک خورده یکی dial-up and v p n connections و یکی local area connection و لذاست که سرعت شما از حد مجاز فراتر رفته وبعبارت عامیانه حد اقل دوبله حساب شده:31:

اره دوست من ،من بیشتر مواقع دانلود دارم اپلود کمتر دارم
شما چطوری محاسبه کردید که شد 83؟
بنده سرعت دانلودم طبق اون چیزی که با این نرم فازار نشون میده روی 55 تا 60 کیلو بایت تقریبا ثابت هست.حالا نمیدونم شما چطوری حساب کردید که شده 83
قصد شما هم از اینکه گفتید داتک به من ارزانی کرده نمیدونم چی بوده.لطفا واضح صحبت کنید
بنده از همون جایی اینترنت میگیرم که شما میگیرید و همون شرایطی رو دارم که شما دارید.نه بیشتر و نه کمتر
این امار دانلود هم برای تقریبا روزی 10 تا 12 ساعت دانلود هست
بعضی روزام که اصلا وصل نمیشدم.تعداد روزی که وصل شدم رو نوشته به عنوان مثال من در ماه فوریه 13 روزشو وصل بودم

reb
25-03-2009, 16:03
اول جواب نیکان:
dumeter بطور دیفالت سرعت رو برحسب بیت نشون میده که باید به بایت تغییرش بدی. در مورد تغییر نکردن سرعت دلیلش شاید این باشه که کانکشن pppoe توی مودم تعریف شده و شما کانکشنی درست نکردی.

و اما جناب sms11 احتمالا یادشون رفت که بگن آیا هردو گزینه dial-up and v p n connections و Local Area Connection تیک خورده یا نه ولی مهم نیست و این که چطوری حساب کردم تا به عدد 83 رسیدم اینطوری که شما ظرف 13 روز و 8 ساعت 91.2 گیگا بایت مصرف کردید و میدانیم که هر گیگا بایت 1024 مگا بایت و هر مگابایت 1024 کیلو بایت هست پس اگر واحد 13 روز رو به ساعت تبدیل کنیم و با ساعت جمع بزنیم میشه 320 ساعت و هر ساعت 60 دقیقه و هر دقیقه 60 ثانیه بعبارتی به ثانه زمان شما میشه 1152000 ثانیه و اگر مقدار مصرف شده رو به کیلو بایت تبدیل کنیم میشه 95630131.2 کیلوبایت و اگر این مقدار رو بخش بر مقدار 1152000 ثانیه بکنیم میشه سرعت متوسط شما که هشتاد و سه و خورده ایی هست.
حالا من برای این که موضوع روشنتر باشه این تغییر رو برای مدتی انجام دادم تا ببینید du meter چی نشون میده:

البته پارس آنلاین بدش نمیاد که این حجم نادرست بحساب من منظور بشه ولی واقعا من اینقدر مصرف کردم؟
سر انجام این که سرعت شما ندید 42 کیلو بایت بیشتر نیست تازه خورده اش رو هم گرد کردم.

zed2
25-03-2009, 16:38
ایشلا زودتر ای دی اس ال میگیری
البته شیرینیش یادت نره
مطمئنی فردا هستن؟
والا فکر میکنم بعد 13 بیان
برای تک کاربره کردن به نظرم هیچ راهی جز رفتن به شرکت نیست
فعلا که خبری نیست ظاهرا تا 13 باید هوا خورد.....

عحب بحث حجمی راه انداختید:31:

elendil
25-03-2009, 16:44
الا الان بیشتر از 1.5 سال هست که از داتک من اینترنت گرفتم فکر کنم تو این مدت کمتر از 5 بار قطع شده در عوض پهنای باند نا مخدود داره و من نگران این نیستم که کی پهنای باندم تموم میشه این امار دانلودم هست تازه من فقط روزا دانلود میکنم .بعدم این دانلود ها برای موقعی هست که من میرم دانشگاه.یعنی از صبح تا ظهر هم خونه نبوودم.با این همه اینقدر دانلود داشتم پس میبینی که پهنای باند مهمتر از قطعی هست البته هر کی از هرجایی دوست داره اینترنت میگیره و من به نظرتون احترام میزارم

تنها نکته خوبی که همیشه به یادم میمونه همین پهنای باند نامحدودش هست که واقعا لذت بخشه مثه پارس آنلاین یا اکثر جاهایی که محدود هستن احساس نمیکنی اگه اینو دانلود کنم اونو دانلود کنم دیگه تموم میشه پس فردا باید فلان قدر پول اضافه تر بدم برا یه گیگ دو گیگ

sms11
25-03-2009, 17:29
اول جواب نیکان:
Dumeter بطور دیفالت سرعت رو برحسب بیت نشون میده که باید به بایت تغییرش بدی. در مورد تغییر نکردن سرعت دلیلش شاید این باشه که کانکشن pppoe توی مودم تعریف شده و شما کانکشنی درست نکردی.

و اما جناب sms11 احتمالا یادشون رفت که بگن آیا هردو گزینه dial-up and v p n connections و local area connection تیک خورده یا نه ولی مهم نیست و این که چطوری حساب کردم تا به عدد 83 رسیدم اینطوری که شما ظرف 13 روز و 8 ساعت 91.2 گیگا بایت مصرف کردید و میدانیم که هر گیگا بایت 1024 مگا بایت و هر مگابایت 1024 کیلو بایت هست پس اگر واحد 13 روز رو به ساعت تبدیل کنیم و با ساعت جمع بزنیم میشه 320 ساعت و هر ساعت 60 دقیقه و هر دقیقه 60 ثانیه بعبارتی به ثانه زمان شما میشه 1152000 ثانیه و اگر مقدار مصرف شده رو به کیلو بایت تبدیل کنیم میشه 95630131.2 کیلوبایت و اگر این مقدار رو بخش بر مقدار 1152000 ثانیه بکنیم میشه سرعت متوسط شما که هشتاد و سه و خورده ایی هست.
حالا من برای این که موضوع روشنتر باشه این تغییر رو برای مدتی انجام دادم تا ببینید du meter چی نشون میده:

البته پارس آنلاین بدش نمیاد که این حجم نادرست بحساب من منظور بشه ولی واقعا من اینقدر مصرف کردم؟
سر انجام این که سرعت شما ندید 42 کیلو بایت بیشتر نیست تازه خورده اش رو هم گرد کردم.
دوست عزیز من در خود برنامه اشتباه کردم
دو تا تیک لوکال و دیال اپ رو زده بودم
به خاطر همین بود که دوبرابر حساب کرده بود
شما اون حساب کتابی که توی اون پستم نوشته رو نصف کنید میزان دانلود من بدست میاد
ماشالا بچه ها به پستای ادم کار دارن
من جواب اون دوستمونو دادم اون وقت بقیه گیر دادن به پست من

borland dariush
26-03-2009, 15:11
سلام دوستان
راستش من براي اولين بار مي خوام adsl بگيرم و تقريبا هيچ آشنايي ندارم.
يه سري سوال داشتم . ممنون ميشم جواب بديد.
اول اينكه اشتراكمو از داتك بگيرم يا شركت ديگه؟ شما چي پيشنهاد مي كنيد؟ لطفا هر پيشنهادي كه مي كنيد دليلشم بگيد كه منم بدونم.
دوم اينكه مودم رو چي كار كنم؟ از خود شركت بگيرم يا خودم برم بگيرم؟ اگه خودم بگيرم مودم تو حدود 50 تومن چي خوبه كه بگيرم كه با اون شركت ارائه كننده اينترنت هم مشكل نداشته باشه؟
سوال سوم اينترنت 256 حدودا سرعت دانلود حقيقيش چقدره؟ همينطور 128 رو هم اگه بگيد ممنون ميشم.
بازم پيشاپيش ممنون از راهنماييهاتون

sms11
26-03-2009, 16:20
سلام دوستان
راستش من براي اولين بار مي خوام adsl بگيرم و تقريبا هيچ آشنايي ندارم.
يه سري سوال داشتم . ممنون ميشم جواب بديد.
اول اينكه اشتراكمو از داتك بگيرم يا شركت ديگه؟ شما چي پيشنهاد مي كنيد؟ لطفا هر پيشنهادي كه مي كنيد دليلشم بگيد كه منم بدونم.
دوم اينكه مودم رو چي كار كنم؟ از خود شركت بگيرم يا خودم برم بگيرم؟ اگه خودم بگيرم مودم تو حدود 50 تومن چي خوبه كه بگيرم كه با اون شركت ارائه كننده اينترنت هم مشكل نداشته باشه؟
سوال سوم اينترنت 256 حدودا سرعت دانلود حقيقيش چقدره؟ همينطور 128 رو هم اگه بگيد ممنون ميشم.
بازم پيشاپيش ممنون از راهنماييهاتون

اولا حتما به تاچیک زیر یه سری بزن

فکر کنم بیشتر سوالتو جواب داده
اما اینو اول بگم که از بچه ها تو تاپیک اینترنت پر سرعت بپرس کسی از منطقه شما اینترنت گرفته یا نه؟
ببین اولا کدوم سرکتا منطقه شما رو ساپورت کرده و کدوم از همه بهتره
مودم هم به نظرم asus 602 بگیر که با بیشتر شرکتا میخونه.
به نظرم خودت هم بگیری بهتره
سرعت دانلود 256 حدود 32 هست و 128 هم حدود 12است

siamak_mu
27-03-2009, 01:25
كسي از مركز مخابرات جماران اينجا داتك داره؟

nikaan
27-03-2009, 11:13
اول جواب نیکان:
dumeter بطور دیفالت سرعت رو برحسب بیت نشون میده که باید به بایت تغییرش بدی. در مورد تغییر نکردن سرعت دلیلش شاید این باشه که کانکشن pppoe توی مودم تعریف شده و شما کانکشنی درست نکردی.

و اما جناب sms11 احتمالا یادشون رفت که بگن آیا هردو گزینه dial-up and v p n connections و Local Area Connection تیک خورده یا نه ولی مهم نیست و این که چطوری حساب کردم تا به عدد 83 رسیدم اینطوری که شما ظرف 13 روز و 8 ساعت 91.2 گیگا بایت مصرف کردید و میدانیم که هر گیگا بایت 1024 مگا بایت و هر مگابایت 1024 کیلو بایت هست پس اگر واحد 13 روز رو به ساعت تبدیل کنیم و با ساعت جمع بزنیم میشه 320 ساعت و هر ساعت 60 دقیقه و هر دقیقه 60 ثانیه بعبارتی به ثانه زمان شما میشه 1152000 ثانیه و اگر مقدار مصرف شده رو به کیلو بایت تبدیل کنیم میشه 95630131.2 کیلوبایت و اگر این مقدار رو بخش بر مقدار 1152000 ثانیه بکنیم میشه سرعت متوسط شما که هشتاد و سه و خورده ایی هست.

سلام

ولی من به نموداری که توی end task ویندوز میندازه و نموداری که du meter من میندازه نگاه کردم هر دو یکی بود

بعدم نه که ثا بت ثابت بمونه (چون اون موقع هم گفتم بین 246 تا 247 متغیره):31:

الان که اینو مینویسم سرعتم از 243 تا 249 kbps متغیره :20:

بعدشم یه سوال اون عددی که قسمت چپ نمودار میزنه چیه؟ بیشترین مقدار پهنای بانده؟:20:

nikaan
27-03-2009, 11:22
بازم یه سوال دیگه:31::31::31:

برای من توی du meter مقدار دریافتم رو بیشتر از ارسالم میزنه ولی توی local area connection بلعکس همینو میزنه :13::13:

در ضمن من مقدار upload برنامه هام رو کم کردم :20:

milky way
27-03-2009, 17:16
به به تو این تعطیلات چه حالی میده، بدون محدودیت سرعتم خدایی تو تمام روز خوبه، من 4-5 روزم رفتم مسافرت همینطور گذاشته بودم دانلود کنه خوشبختانه اصلا dc هم نشد :)، کلا خیلی حال میده، کاش همیشه اینطوری بمونه :(