PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا امکان این کار وجود داره ؟

sinasalar2007
26-07-2008, 01:46
من از دانلود منیجر idm استفاده می کنم . من یه فایل دارم که خیلی حجمش زیاده و تقریبا نصفشو دانلود کردم . می خواستم ببینم ایا امکانش هست که من بعد از تعویض ویندوز ادامه ی اون فایل رو دانلود کنم یا این که باید از ابتدا دانلود رو اغاز کنم . ( مثلا با بک اپ گرفتن از اون فایل و انتقالش به ویندوز بعدی )

nw_nk
26-07-2008, 03:57
من از دانلود منیجر idm استفاده می کنم . من یه فایل دارم که خیلی حجمش زیاده و تقریبا نصفشو دانلود کردم . می خواستم ببینم ایا امکانش هست که من بعد از تعویض ویندوز ادامه ی اون فایل رو دانلود کنم یا این که باید از ابتدا دانلود رو اغاز کنم . ( مثلا با بک اپ گرفتن از اون فایل و انتقالش به ویندوز بعدی )

بله امکانش هست. یکی دیگه از دوستان هم تازگی پرسیده بود.

روی فایل مورد نظر در لیست دانلود IDM کلیک راست کنید و آدرس فایل رو در گزینه ای شبیه Directory به پارتیشنی غیر از اونی که قراره پاک بشه تغییر بدید. حالا در منوی File برنامه گزبنه ای مثل Export باید باشه که لیست فایلهای در حال دانلود رو که بخواهید ذخیره میکنه. بعد از نصب ویندوز کافیه لیست رو Import کنید.

تذکر: گفتم گزینه ای شبیه چون خودم از IDM استفاده نمی کنم. اما همه نرمافزارهای مدیریت دانلود این قابلیت ساده رو از مدت ها پیش دارن. اگر مشکلی داشتید یا نتونستید پیدا کنید بگید تا IDM رو نصب کنم و گزینه هارو دقیقا بهتون بگم.

در ضمن تاپیکی برای نرمافزارهای مدیریت دانلود وجود داره که بهتره اونجا پیگیری کنید:

كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.