PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >>>*<<<اساتيد:درخواست كمك بسيار فوري:نميدونم شماره ايرانسلم چنده>>>*<<<

djjamal
15-07-2008, 08:57
سلام دوستان ترخدا تا آخر اين پست رو بخونين وبه من كمك كنين تابفهمم شماره ايرانسلم چنده.قضيه از اين قراره كه من ديروز رفته بودم يه مبايل فروشي تا براي گوشيم قاب بخرم،كه ديدم صاحب مغازه داشت سر يه بدبختي رو شيره مي ماليد و مي خواست سيم كارت ايرانسل اون رو كه قاب نداشت به قيمت هزار تومن نا قابل ازش بخره وبه من گفت كه اين سيم كارت رو براش امتحان كنم.منم ديدم سالمه گفتم يه نگايي به اينترنتش بندازم كه شگفت زده شدم چون فقط 13ريال پول توش بود و من با سرعت خيلي بالا كانكت شدم و همون جا بهش گفتم سيم كارتت رو شش تومن ميخرم،مرده هم خوشحال شد و رفت.(البته ازش پرسيدم شمارت چنده ها ولي معلوم بودكه آدم ساده اي است و گفت نمي دونم)دوستان من همين الان هم با اون سيم كارت كانكتم.حالا ميدونم اگه تو سيم كارت شارژ بريزم اينترنتش مي پره چون قبلا تست كردم و اينترنت اون يكي سيم كارتم پريد.حالا دلم نمياد كه از اين اينترنتم بگذرم.حالا جون مادرتون هر راهي بلدين (اعم از هر كاري تو كامپيوتر يا مبايل)به من بگين تا بفهمم كه شماره اين سيم كارت چنده.ببخشيد كه سر تون رو درد آوردم.در ضمن گوشيم هم سوني اريكسون هست.

*عیسی*
15-07-2008, 09:19
من دیدم که گوشی w700i نشون می ده شماره ی خود طرفو.با زدن دکمه ی + همون جایی که نشون می ده چقدر شارژ از باطری مونده و ...

osmaan
15-07-2008, 09:28
مگه نمی تونی تک بزنی؟

djjamal
15-07-2008, 10:01
نه بابا 13 ریال توشه.در مورد راهنمایی عیسی جان هم همه ی گوشیهای سونی دارنش ولی اول باید یه شماره از خودت داشته باشی تو گوشی.

ترخدا جون مادرتون نا امیدم نکنید.

دوستان من قبلا شنیده بودم یه نرم افزاری هست که از طریق بلوتوث شماره طرف رو پیدا می کنه واقعیت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrantriple
15-07-2008, 11:08
اگه 1 ریال هم داشته باشی فکر کنم بشه تک بزنی!!

djjamal
15-07-2008, 12:11
آخه چه جوري مهران جان؟حتي اگه ميشد يه اس ام اس ناقابل بزنم حل بود.مگه يه ترفندي در همين مورد نبود كه وقتي شارژ نداشتيم مي تونستيم به طرف مقابل اس ام اس بزنيم كه بهمون زنگ بزنه؟؟

magical
15-07-2008, 12:24
آخه چه جوري مهران جان؟حتي اگه ميشد يه اس ام اس ناقابل بزنم حل بود.مگه يه ترفندي در همين مورد نبود كه وقتي شارژ نداشتيم مي تونستيم به طرف مقابل اس ام اس بزنيم كه بهمون زنگ بزنه؟؟

#شماره ایرانسل*150*

به این شماره ایرانسل شمارت می افته...
حله داداش.....
موفق باشید...

djjamal
15-07-2008, 12:26
شرمنده مهران جون این پست رو اشتباهی دوباره زدم.بالاخره شمارم رو پیدا کردم ودارم با اینترنتش حال می کنم.خیلی آقایی.خیلی باحالی.ممنونتم.لنگه نداری.بامرام.

magical
15-07-2008, 12:32
دوست عزیز دقت کنید جوابتون رو بالا دادم...
موفق باشید...