PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای ذخیره ی تکی فایلهای html

pershianix
12-07-2008, 06:10
من دنبال برنامه ای میگردم که چندتا لینک htm بهش بدم و شروع به دانلود کردن اون htm ها و تمام محتویاتش مثل عکسها، فلشها، و کلا هر چی که توی اون فایل htm هست بکنه.
در اصل دنبال یه جور نرم افزار ترکیبی میگردم که ترکیبی از web copier ها و save web page as اینترنت اکپلورر باشه.

huti_421
12-07-2008, 14:45
با دادن صفحه ی اچ تی ام ال به دانلود منیجر ها میتونید اون ها رو تک تک ذخیره کنید ...

pershianix
16-07-2008, 02:21
با دادن صفحه ی اچ تی ام ال به دانلود منیجر ها میتونید اون ها رو تک تک ذخیره کنید ...
مشکل اینجاست که به این شیوه نه عکس، نه فایلهای css و نه هیچ چیز دیگه به جز خود html ذخیره نمیشه.
راه دیگه ای نیست؟

huti_421
16-07-2008, 19:03
مشکل اینجاست که به این شیوه نه عکس، نه فایلهای css و نه هیچ چیز دیگه به جز خود html ذخیره نمیشه.
راه دیگه ای نیست؟

سورش رو سیو کن ... کاری نداره که ... یابا نرم افزار offline explorer صفحه رو سیو کن ...

pershianix
17-07-2008, 14:59
سورش رو سیو کن ... کاری نداره که ... یابا نرم افزار offline explorer صفحه رو سیو کن ...
ممنون اما دوباره مشکل اینجاست که اگه سورس رو سیو کنم فقط آدرسها رو سیو کردم و نه خود عکسها و فلشها و css و ...!
در مورد offline Explorer هم موضوع اینه که تا بهش لینک میدی هر چی لینک توی اون لینک هست رو هم دوباره دانلود میکنه و بدتر از اون اینکه مثلا لینک یه عکس که بوده به فرض
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میکنه c:\dd\111 (file:///c:/dd/111) (مثلا)
یعنی توی این دنیای مجازی به این بزرگی یه نرم افزار پیدا نمیشه که یه لینک رو بهش بدی و فقط خود اون لینک رو با هر چی که توشه دانلود کنه؟

Nima-Chap
17-07-2008, 15:38
صفحه رو باز کن
بعد از اینترنت دیسکانکت شو بعد صفحه رو سیو کن هر چی که لازم باشه سیو میشه
البته من بدون دیسکانکتی هم سیو میکنم کل اجزایی که مربوط به صفحه هست هم سیو میشه نمیدونم شاید تنظیماتش رو دستکاری کردم
یادم نیست

huti_421
17-07-2008, 16:02
ممنون اما دوباره مشکل اینجاست که اگه سورس رو سیو کنم فقط آدرسها رو سیو کردم و نه خود عکسها و فلشها و css و ...!
در مورد offline Explorer هم موضوع اینه که تا بهش لینک میدی هر چی لینک توی اون لینک هست رو هم دوباره دانلود میکنه و بدتر از اون اینکه مثلا لینک یه عکس که بوده به فرض
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میکنه c:\dd\111 (file:///c:/dd/111) (مثلا)
یعنی توی این دنیای مجازی به این بزرگی یه نرم افزار پیدا نمیشه که یه لینک رو بهش بدی و فقط خود اون لینک رو با هر چی که توشه دانلود کنه؟

سورس رو سیو کنید و با مرورگر اونو باز کنید مگه نمیشه ؟ منظورم اینه موقع سیو کردن با پسوند htm یا hmtl سیو کنید ...

با offline explorer هم تنظیمی بود که یه صفحه رو سیو می کرد ... یادم نیست :41:

pershianix
25-07-2008, 10:00
صفحه رو باز کن
بعد از اینترنت دیسکانکت شو بعد صفحه رو سیو کن هر چی که لازم باشه سیو میشه
البته من بدون دیسکانکتی هم سیو میکنم کل اجزایی که مربوط به صفحه هست هم سیو میشه نمیدونم شاید تنظیماتش رو دستکاری کردم
یادم نیست
داداش! من میخوام صد و اندی صفحه رو سیو کنم! اینطوری یه قرن طول میکشه. سه گیگ رم هم میخواد که صد و اندی رو بدون هیچ مشکلی بارگزاری کنی.
به هر حال از راهنماییت ممنونم.

pershianix
25-07-2008, 10:01
سورس رو سیو کنید و با مرورگر اونو باز کنید مگه نمیشه ؟ منظورم اینه موقع سیو کردن با پسوند htm یا hmtl سیو کنید ...

با offline explorer هم تنظیمی بود که یه صفحه رو سیو می کرد ... یادم نیست :41:
اگه بخوام سورس رو هم سیو کنم میشه این همون پست قبلی. در مورد offline explorer هم هر کاری کردم نشد.
جالبه. یعنی تا حالا توی جامعه ی مجازی کسی با مشکل سیو کردن صد صفحه به طور همزمان مواجه نشده؟

huti_421
25-07-2008, 17:30
اگه بخوام سورس رو هم سیو کنم میشه این همون پست قبلی. در مورد offline explorer هم هر کاری کردم نشد.
جالبه. یعنی تا حالا توی جامعه ی مجازی کسی با مشکل سیو کردن صد صفحه به طور همزمان مواجه نشده؟

والا من کلی وبلاگ و وب سایت سیو کردم با همه ی متعلاقات با offline explorer .... جالبه شما نمی تونی شاید تنظمات نرم افزار رو به درستی تنظیم نمی کنی ... تازه همیشه بعد از سیو وب سایت ها اونا رو به فایل help تبدیل می کنم

pershianix
29-07-2008, 05:58
والا من کلی وبلاگ و وب سایت سیو کردم با همه ی متعلاقات با offline explorer .... جالبه شما نمی تونی شاید تنظمات نرم افزار رو به درستی تنظیم نمی کنی ... تازه همیشه بعد از سیو وب سایت ها اونا رو به فایل help تبدیل می کنم
بله. در مورد دانلود کردن کل یه سایت هیچ مشکلی ندارم. مشکل من اینه که مثلا وقتی روی یه لینک راست کلیک میکنم و سیو با offlineexplorer رو میزنتم این نرم افزار هرچی که توی لینک، لینک باشه رو هم دانلود میکنه. یعنی لینک در لینک!! من حتی سطح دسترسی به لینکها رو هم محدود کردم اما فایده نداشت.
شما فرض کن قصد داری با DAP یه فایل زیپو دانلود کنی. روش راست کلیک میکنی و دستور دانلود با DAP رو میدی اما DAP بیاد به جای دانلود اون فایل زیپ، هر چی فایل زیپ دیگه که روی اون سرور هست رو هم دانلود کنه!!!! اینه مشکل من. دانلود لینکها ناخواسته ی درون لینکی.