PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ Nokia 6500 Classic & Slide

Ssarshar
02-07-2008, 22:50
سلام دوستان هدف از ايجاد اين تاپيك اين بود كه هم بحث راجبه اين دو مدل اينجا انجام بشه و هم اينكه من چند تا سوال راجبه مدل كلاسيك داشتم .
1- صداش چطوره ؟ كيفيت و شفافيت ملاكه
2- سرعت گوشي چطوره
ممنون

desertwolf
10-07-2008, 00:34
سلام به همه دوستان.
من یه گوشی 6500s دارم. دیروز رمش رو با کامپیوتر فرمت کردم که بعد از اون دیگه رم رو نمیشناسه. البته رم سالمه. یه رم دیگه رو هم که امتحان کردم جواب نداد. به نظرتون مشکلش چیه؟
ممنون!

Mojtaba N87
10-07-2008, 00:51
گوشی رو به تنظیمات کارخونه برگردونید و امتحان کنید.

شیدا
11-07-2008, 23:05
نحوه فعال کردن تایمر حین صحبت گوشی 6500 چطوریه؟؟؟؟

MehranVB
12-07-2008, 15:52
سلام به همه دوستان.
من یه گوشی 6500s دارم. دیروز رمش رو با کامپیوتر فرمت کردم که بعد از اون دیگه رم رو نمیشناسه. البته رم سالمه. یه رم دیگه رو هم که امتحان کردم جواب نداد. به نظرتون مشکلش چیه؟
ممنون!

باید یه بار رو با خود گوشی فرمت کنی تا درست بشه. من چنین مشکلی با کا800 داشتم، وقتی با خود گوشی فرمتش کردم درست شد. اما توی 6500 نمیدونم چه اتفاقی میفته...

شیدا
13-07-2008, 18:43
سلام به همه دوستان.
ممنون!

با گوشی فرمت کن درست میشه

شیدا
15-07-2008, 21:41
من در مورد این گوشی به این نتیجه رسیدم که:
+این گوشی اصلا نرم افزار روش نصب نمیشه
+اس ام اس های طولانی 3 تایی دریافت نمی کنه
+ تنها گوشی که تایمر هنگام صحبت نداره، گوشی 1200 درپیتی داره ولی این ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نواقص دیگه ایم داره که پیشنهاد میکنم، سراغ این گوشی نرید
این یه نصیحت مادرانه به شما
من خریدم و با 50 تومن زیر قیمت فروختم شاید 4 روز بیشترم کار نکرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به حرفای من گوش کنید پشیمون نمیشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

salarnight
16-07-2008, 11:30
+ تنها گوشی که تایمر هنگام صحبت نداره، گوشی 1200 درپیتی داره ولی این ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خریدم و با 50 تومن زیر قیمت فروختم شاید 4 روز بیشترم کار نکرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به حرفای من گوش کنید پشیمون نمیشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+ نرم افزارهای جاوای کمتر از یک مگ که باید روش نصب بشن
+ اس ام اس هایی که طولانی و فارسی باشن معمولا گاهی اوقات توسط یه سری گوشی های نوکیا باز نمیشن
+ اون تایمر در حالت عادی خاموش هست و شما باید روشنش کنید ( توی سایر گوشی های به این سبک نوکیا که اینطوره )

شیدا
17-07-2008, 19:50
+ نرم افزارهای جاوای کمتر از یک مگ که باید روش نصب بشن
+ اس ام اس هایی که طولانی و فارسی باشن معمولا گاهی اوقات توسط یه سری گوشی های نوکیا باز نمیشن
+ اون تایمر در حالت عادی خاموش هست و شما باید روشنش کنید ( توی سایر گوشی های به این سبک نوکیا که اینطوره )

من نمی دونم خودت این گوشی رو داری یا فقط نوکیا دار
+ اس ام اس های طولانی رو من با گوشی 1200 میگیرم و بدون هیچ مشکل و حذف شدن پیام، ولی این گوشی منو شرمنده کرده
+در مورد تایمر ، این گوشی امکان تایمر هنگام صحبت رو نداره( اینو مطمئنم و از خیلی جاهای دیگه هم تحیقیق کردم ولی 1200 سی هزارتومنی داره)
+ یه مشگل جالبی هم که تازه بهش برخورده بود اینه که عکسهای مسیجی که با فرمت Ota بودن را نمیشه باهاش بفرستی(Forward نمیشه) و فقط دریافت می کنه

قیمت گوشی 6500 => 320 هزارتومنه
قیمت گوشی 1200=> 32 هزارتومنه

fox2030
18-07-2008, 20:31
برنامه های جاوا بیشتر از 1 مگ روش نصب نمیشه؟

شیدا
18-07-2008, 22:02

نصب میشه عزیزم، من نقشه تهران نصب کردم حدود 4 مگه
دوتا دیکشنری نصب کردم که هرکدوم 2 مگه

Ice Star
18-07-2008, 22:43

من نمی دونم خودت این گوشی رو داری یا فقط نوکیا دار
+ اس ام اس های طولانی رو من با گوشی 1200 میگیرم و بدون هیچ مشکل و حذف شدن پیام، ولی این گوشی منو شرمنده کرده
+در مورد تایمر ، این گوشی امکان تایمر هنگام صحبت رو نداره( اینو مطمئنم و از خیلی جاهای دیگه هم تحیقیق کردم ولی 1200 سی هزارتومنی داره)
+ یه مشگل جالبی هم که تازه بهش برخورده بود اینه که عکسهای مسیجی که با فرمت Ota بودن را نمیشه باهاش بفرستی(Forward نمیشه) و فقط دریافت می کنه

قیمت گوشی 6500 => 320 هزارتومنه
قیمت گوشی 1200=> 32 هزارتومنه

نصب میشه عزیزم، من نقشه تهران نصب کردم حدود 4 مگه
دوتا دیکشنری نصب کردم که هرکدوم 2 مگه

چقدر تناقض
تناقض در حرف هایتان داد و فریاد می کشد

شیدا
20-07-2008, 21:07
چقدر تناقض
تناقض در حرف هایتان داد و فریاد می کشد

عزیز دل برادر نرم افزار نقشه و دیکشنری بصورت جاوا هستند و بنده هم عرض کردم که این گوشی تنها نرم افزارهای جاوا
را ساپورت می کند،
ولی سیمبین ندارد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ice Star
21-07-2008, 11:49
شما گفتی که اصلا نرم افزار نصب نمیشه
من هر چی می خونم می بینم اصلا اشاره ای به جاوا یا سیمبیان نکردید

شیدا
21-07-2008, 15:26
شما گفتی که اصلا نرم افزار نصب نمیشه
من هر چی می خونم می بینم اصلا اشاره ای به جاوا یا سیمبیان نکردید

یادم رفته بنویسم ، چون خود جاوا نرم افزارهای کاربردی نرداره، بیشترش نمایشی و بازیه
مثل نرم افزار دیوان حافظ، گلستان سعدی و ... و چندتا دیکشنری
و بازهای مختلف،
چندتایی هم که کاربردی هستند یه جورایی گیروگور دارند، ولی به هرحال اینجا رو بخونی متوجه میشی

deluge28
25-07-2008, 19:32
لطفا يه ديكشنري بذاريد كه من روي اين گوشي بريزم...شديدا نياز دارم....اين pmd كه حجمش 1.5 مگ هست رو كه ميخوام بريزم ارور ميده كه جاي خالي نداره...در صورتي كه 220 مگ جاي خالي داره...كلافم كرده..help me

Nabakhshoode
01-08-2008, 09:24
این گوشی رو که خیلی ازش انتقاد کردن تو این تاپیک... دوستان کسی هست این گوشی رو داشته باشه و مزایا و معایبشو بگه تا اگه کسی میخواد بخره بتونه بهتر سبک و سنگین کنه واسه خریدش ؟ ( به شخصه علاقه ی خاصی به این گوشی دارم ...)

Amin.Shariat
06-08-2008, 15:39
از دوستانی که این گوشی را دارن یه سوالی دارم.
دوربین ویدیوکنفرانس یا همون دوربین بالای LCD این گوشی چطوری فعال میشه؟ (6500 Slide(

شیدا
06-08-2008, 23:13
لطفا يه ديكشنري بذاريد كه من روي اين گوشي بريزم...شديدا نياز دارم....اين pmd كه حجمش 1.5 مگ هست رو كه ميخوام بريزم ارور ميده كه جاي خالي نداره...در صورتي كه 220 مگ جاي خالي داره...كلافم كرده..help me

دوست عزیز اگه گوشیتون 6500 باشه ، دیکشنری راحت روش نصب میشه، تو همین سایت چندتایی دیکشنری هست که عالین.
روی همه گوشی ها هم جواب میدن

شیدا
06-08-2008, 23:15
از دوستانی که این گوشی را دارن یه سوالی دارم.
دوربین ویدیوکنفرانس یا همون دوربین بالای LCD این گوشی چطوری فعال میشه؟ (6500 Slide(

بعضی از گوشیها فقط در زمان ویدئو کال می تونید از اون دوربین استفاده کنی، همینطوری نمیشه!
که 6500 هم اینطوریه.

farid87
26-08-2008, 11:30
سلام دوستانِ ندیده.
من گوشیِ 5600 دارم که سیستم عامل نداره و فقط هم نرم‌افزار‌های jar رو نصب می‌کنه.
security code ام رو هم گُم کردم. یعنی یادم رفته. یه چیزی گذاشته بودم قبلاً،‌که الآن هر چی می‌زنم قبول نمی‌کنه.
سرچ که کردم نرم‌افزار ِ unlockMe رو معرفی کرده بودن. ولی گوشی من که سیستم عامل نداشت آن را نصب کنم.
کد:

بعد فهمیدم از طریقِ این سایت می‌شود مستر کارد گوشی را یافت. یافتم، امّا نمی‌دانم چطور می‌شود از طریقِ مستر کارد، security code را پیدا کرد!
کد:

خلاصه بدجوری هنگ کردم و گیج شدم. حالِ شما خوبه؟! اگر خوبه، من رو از گیجی دربیارین لطفاً.

Sajad2006
28-08-2008, 08:23
دوست عزیز باید سریال گوشیتو تو اون قسمت وارد کنی:
این کدو بزن تا سریال گوشیتو ببینی:

Viren
06-09-2008, 15:34
کسی Blacklist برای 6500 Slide سراغ داره؟

farid87
09-09-2008, 20:54
دوست عزیز باید سریال گوشیتو تو اون قسمت وارد کنی:
این کدو بزن تا سریال گوشیتو ببینی:

این کار رو کردم، مستر کارد رو دیدم. ولی چه ربطی به security code داره؟ چجوری اونو دربیارم؟ نرم‌افزاری یا کدی هست؟
خیلی نیاز دارم. از یه طرف می‌خوام گوشی رو بفروشم، از طرفی شماره‌هایی که توی حافظه‌ی گوشی ثبت کردم، برای فعال‌شدن و نمایش‌شون نیاز به دادن security code دارن. همه‌چیز درست بود ها! با اینکه security code رو نداشتم، مشکلی هم نبود. فقط یه بار که سیم‌کارت رو درآوردم و دوباره گذاشتم، این اتفاق افتاد.
از این به بعد فقط حافظه‌ی سیم‌کارت برای سیوکردنِ شماره‌ها فعال بود. حالا خیلی به شماره‌ها محتاجم. بعضی‌هاش رو اصلاً جای دیگه‌ای ندارم. میگی چه کار کنم؟

Ssarshar
18-09-2008, 12:42
6500 کلاسیک رو Gsmarena به اسپیکرفون گوشی excellent داده میخواستم ببینم واقعا اینطوریه ؟ کسی با این گوشی کار کرده از تجربیاتش برای ما هم بگه ممنون میشم .

6500 اسلاید جنس بدنش فلزه و احتمال داره که خط و خش براحتی روی بدنه بیفته ؟؟؟

ممنون از جوابتون

Ssarshar
18-09-2008, 14:32
6500 کلاسیک رو Gsmarena به اسپیکرفون گوشی excellent داده میخواستم ببینم واقعا اینطوریه ؟ کسی با این گوشی کار کرده از تجربیاتش برای ما هم بگه ممنون میشم .

6500 اسلاید جنس بدنش فلزه و احتمال داره که خط و خش براحتی روی بدنه بیفته ؟؟؟

ممنون از جوابتون

بچه ها من هنوز منتظر جوابم :11:

kami_re62
10-10-2008, 13:22
دوستان من یه مشکلی با این گوشی دارم و اونم اینه که صفحه مانیتورش میپره(مثل اینکه تو تلویزیون سیم آنتن رو تکون بدین).
البته همش اینطوری نمیشه،بعضی از مواقع اینجوری میشه.
ضمنا من این گوشی رو 2 روزه خریدم و اصلا زمین نخورده.
کسی از دوستان هست که بتونه منو راهنمایی کنه که چیکار کنم؟

Punisher_2008
10-10-2008, 13:51
دوستان من یه مشکلی با این گوشی دارم و اونم اینه که صفحه مانیتورش میپره(مثل اینکه تو تلویزیون سیم آنتن رو تکون بدین).
البته همش اینطوری نمیشه،بعضی از مواقع اینجوری میشه.
ضمنا من این گوشی رو 2 روزه خریدم و اصلا زمین نخورده.
کسی از دوستان هست که بتونه منو راهنمایی کنه که چیکار کنم؟
یعنی صفحه سفید میشه بعد چند ثانیه دوباره بر میگرده؟ اگه اینطوره این عادیه باید اپدیت بشه رست داره میشه خوبیش همینه که مثل گوشی های سیمبین هنگ نیمکنه بلکه با یک رست 3 ثانیه درتس میشه

kami_re62
10-10-2008, 17:52
یعنی صفحه سفید میشه بعد چند ثانیه دوباره بر میگرده؟ اگه اینطوره این عادیه باید اپدیت بشه رست داره میشه خوبیش همینه که مثل گوشی های سیمبین هنگ نیمکنه بلکه با یک رست 3 ثانیه درتس میشه

نه،صفحش سفید نمیشه.صفحش میلرزه(بعضی وقتا اینجوری میشه).
اما من از یکی پرسیدم گفت که امکان داره که flat صفحه نمایشش یک کم از جاش در اومده باشه.

دیگه کسی نبود که به ما کمک کنه؟؟؟

Punisher_2008
10-10-2008, 18:22
نه،صفحش سفید نمیشه.صفحش میلرزه(بعضی وقتا اینجوری میشه).
اما من از یکی پرسیدم گفت که امکان داره که flat صفحه نمایشش یک کم از جاش در اومده باشه.

دیگه کسی نبود که به ما کمک کنه؟؟؟
ممکنه بیبن اگه فلت درست جا نزنی خیلی زود ال سی دی هم میسوزونه

Mahsajoon
23-10-2008, 13:48

نه-برنامه هاي بيشتر از 1 مگ روش نصب نميشه ولي براي هر مشكلي خدا را شكر راه حلي هم هست-من خودم 6500 دارم ميخواستم ديكشنري روش بريزم نصب نميشد بخاطر حجم زيادش!!!
ولي يه نفر يه ديكشنري را 3 قسمتش كرده بود خيلي راحت رو گوشي نصب شد و كار داد.از همين جا هم گرفتمش.

Mahsajoon
23-10-2008, 15:32

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز من 6500 دارم و برنامه هاي با حجم بيشتر از 1 مگ روش نصب نميشه.
اين لينكي را كه گذاشتم يه برنامه ي ديكشنري هست كه يه نفر به 3 قسمت تقسيمش كرده و روي 6500 نصب ميشه من خودم نصب كردم و كار داد.

M@hdi-B
24-10-2008, 09:48
اساتید محترم سلام. این گوشی رو چه جوری میشه فارسیش کرد؟ منظورم اینه که پچی ,فایلی ,برنامه ای چیزی نداره؟ یا با تغییر پروداکت کد وآپدیت مجدد نمیشه فارسیش کرد؟ اگه کسی می دونه راهنمایی کنه لطفا. تشکر

jasmin
24-10-2008, 22:59

دقیقا همینطوره

rozy_1500
24-10-2008, 23:29
اين لينكي را كه گذاشتم يه برنامه ي ديكشنري هست كه يه نفر به 3 قسمت تقسيمش كرده و روي 6500 نصب ميشه من خودم نصب كردم و كار داد.
ببخشید شما 6500 اسلاید دارین یا کلاسیک؟!

M@hdi-B
29-10-2008, 20:51
اساتید محترم سلام. این گوشی رو چه جوری میشه فارسیش کرد؟ منظورم اینه که پچی ,فایلی ,برنامه ای چیزی نداره؟ یا با تغییر پروداکت کد وآپدیت مجدد نمیشه فارسیش کرد؟ اگه کسی می دونه راهنمایی کنه لطفا. تشکر

کسی نیست جواب بده؟

Mahsajoon
30-10-2008, 16:23
ببخشید شما 6500 اسلاید دارین یا کلاسیک؟!

من 6500 اسلايد دارم:20:

persian365
02-11-2008, 21:48
دوستان عزیز منم 6500 اسلاید گرفتم تازه

که البته فکر نمیکردم روز اولی از معایب بشونم
یک خورده از خوبی های این گوشی هم بگید ؟

حالا بگذریم

یک سئوال یعنی اصلا به هیج عنوان نمیشه روی 6500 منشی نصب کرد به خاطر جاوا بودنش ؟

persian365
03-11-2008, 16:45
یک سئوال دیگه چه طوری باید صدای دوربینش رو قطع کنم
بقیه گوشی ها تو قسمت تنظیمات دوربین داره
ولی تو این گوشی من پیدا نکردم

ممنون

jasmin
03-11-2008, 17:33
یک سئوال دیگه چه طوری باید صدای دوربینش رو قطع کنم
بقیه گوشی ها تو قسمت تنظیمات دوربین داره
ولی تو این گوشی من پیدا نکردم

ممنون

اگه شما پیدا کردی به ما هم بگو
ما که هرچی گشتیم چیزی پیدا نکردیم
دیگه این گوشی شورشو درآورده
از 6300 هم بعضی امکاناتش کمتره
(البته کلاسیکش نه اسلاید)

danijon_2006
01-12-2008, 17:39
دوستان سلام من به مدت 4 ماه هست این گوشی رو دارم گوشی خوبی هست و مشکل خاصی باهاش ندارم تایمر صحبت هم داره و تا حالا چندین برنامه روش نصب کردم ولی به دنبال جایی میگردم که برنامه های به روز و خوب این گوشی رو بزاره همچنین از دوستان سوال دارم ایا میشه از فلاش پر نور و خوب این گوشی با برنامه ای یا چیزی به عنوان چراغ قوه استفاده کرد؟

masoud_persia
11-12-2008, 19:12
سلام
من یه مشکلی برام پیش اومده، داداش من این گوشی رو داره، مشکلی که پیش اومده اینه که گوشی دیگه پسوند جار رو باز نمی کنه، حتی گیم های خودش رو هم باز نمی کنه، موقع باز کرده می نویسه: مشکل در ساپورد چیزی برای نشان دادن نیست
لطفا کمک کنید

GHOST RECON
12-12-2008, 11:45
ایا میشه از فلاش پر نور و خوب این گوشی با برنامه ای یا چیزی به عنوان چراغ قوه استفاده کرد؟
اگه فلاشش زنون هست امکان نداره

Punisher_2008
12-12-2008, 17:33
سلام
من یه مشکلی برام پیش اومده، داداش من این گوشی رو داره، مشکلی که پیش اومده اینه که گوشی دیگه پسوند جار رو باز نمی کنه، حتی گیم های خودش رو هم باز نمی کنه، موقع باز کرده می نویسه: مشکل در ساپورد چیزی برای نشان دادن نیست
لطفا کمک کنید
با اپدیت 100% درست میشه تضمینی:40:

masoud_persia
12-12-2008, 19:07
حالا چطور آپدیت کنم:20::20::20:

استبداد
12-12-2008, 20:56

تا اونجا که میدونم فلاش 6500 باید led باشه نه زنون !!

GHOST RECON
17-12-2008, 17:16
تا اونجا که میدونم فلاش 6500 باید led باشه نه زنون !!

jasmin
19-12-2008, 00:04

مثیکه فلاش اسلایدش زنون هست

pedram_sad
02-01-2009, 20:27
سلام دوستان
من میخوام گوشی بگیرم
از برند های مختلف کاندید های مختلفی دارم
از برند nokia یکی از انتخاب هام slide 6500 هست
چند تا سوال دارم

1 - کیفیت صدای این گوشی در چه سطحیه ؟ منظوم هم بلندیشه هم کیفیتش . مقایسه ای بگید بهتره مثلا در مقایسه با 5700 یا n73

2 - تو review ها و comment های اعضای gsmarena خونده بودم که اکثرا میگن مشکل نرم افزاری داره خود به خود Reset میشه call رو fail میکنه و .... . صحت داره ؟

3 - باتری این گوشی چه جوریاس ؟ با نیم ساعت موزیک گوش دادن و 30 دقیقه اس ام اس بازی چقدر دوام میاره ؟

pedram_sad
04-01-2009, 12:26
ظاهرا کسی این گوشی رو نداره تو این سایت

masoudsabz
09-01-2009, 14:37
سلام دوستان
من میخوام گوشی بگیرم
از برند های مختلف کاندید های مختلفی دارم
از برند nokia یکی از انتخاب هام slide 6500 هست
چند تا سوال دارم

1 - کیفیت صدای این گوشی در چه سطحیه ؟ منظوم هم بلندیشه هم کیفیتش . مقایسه ای بگید بهتره مثلا در مقایسه با 5700 یا n73

2 - تو review ها و comment های اعضای gsmarena خونده بودم که اکثرا میگن مشکل نرم افزاری داره خود به خود reset میشه call رو fail میکنه و .... . صحت داره ؟

3 - باتری این گوشی چه جوریاس ؟ با نیم ساعت موزیک گوش دادن و 30 دقیقه اس ام اس بازی چقدر دوام میاره ؟

سلام پدرام جان.
من حدود 6 ماه هست كه اين گوشي رو دارم.
من شخصا ازش راضيم.
پسر خالم هم n73 داره. صداشون عين هم هست.
يعني يه آهنگي رو با هم گذاشتيم . بلندي و كيفيت صداش مثل هم بود.
در مورد مشكل نرم افزاري هم من چيزي نديدم. تنها مشكلي كه داره اينه كه نرم افزارهاي جار با حجم كمتر از يك مگ رو فبول مي كنه.
در مورد باتري هم من خودم مسافرتي داشتم حدود 4 ساعت تو راه بودم. باتري رو سارژ كامل كرده بودم. و تمام 4 ساعتي كه تو راه بودم با هندزفري آهنگ گوش كردم. بين راه هم چند بار بهم زنگ زدن و كلا حدود 4 دقيقه مكالمه داشتم. باتري يه كم بيشتر از نصفش مونده بود. يعني حدود 40 درصد از شارژ باتري مصرف شده بود.

haniart
19-01-2009, 12:10
سلام
من گوشی 6500s دارم که Update کردم و به ver:08.30 تبدیل شد و بعدها که کار کردن با برنامه NSS یاد گرفتم product code گوشی رو به 0549734 برای فارسی عوض کردم ولی Update نمیگیره اما product code عربی که این 0557544 باشد جواب می دهد لطفا کمکم کنید با تشکر.

rozy_1500
24-01-2009, 19:22
دوستان اینجا همه 6500 اسلاید دارن و کسی نیست که کلاسیک داشته باشه
من میخوام 6500 کلاسیک بخرم
درسته که 6500 اسلاید از لحاظ امکانات بهتره و باز هم درسته الان قیمتاشون تقریبا یکیه اما من به دلایلی کلاسیک رو میخوام
خواستم ببینم کسی نیست این گوشی رو داشته باشه ؟ ایرادی چیزی نداره
راستی کسی این گوشی رو دستش گرفته؟ خواستم ببینم در باتریش مشکلی نداره؟

jasmin
24-01-2009, 19:40
خواستم ببینم کسی نیست این گوشی رو داشته باشه ؟ ایرادی چیزی نداره
راستی کسی این گوشی رو دستش گرفته؟ خواستم ببینم در باتریش مشکلی نداره؟

چرا من کلاسیک دارم
خیلی خوش دسته
در باتریشم یک طرفش تقریبا شبیه همین عکسی هست که گذاشتی ولی نه به این شدت (یعنی حدیه که فقط خودم فهمیدم هیچکس از اطرافیانم متوجه نشد)
خب خودت هم میدونی که امکاناتش کمتر از اسلایده دیگه گفتن نداره مثلا همین دوربینش و عدم امکان ارتقای مموری
ولی نکته خیلی مهمی که باید بگم اینه که دکمه هاش خیلی سخت و سفته و کار کردن باهاش تو زمان کم هم آدمو خسته میکنه درمقام مقایسه مثلا نسبت به 6300 به طور وحشتناکی صفحه کلیدش خشکه (این نکته ایه که موقع خرید ممکنه بهش توجه نکنی)
و یک ماه کار نکرده یه ذره از رنگ دکمه وسطیش هم پرید و حالمو به شدت گرفت ولی کلا بخوای نسبت به ریخت و قیافش و نازکیش به نظرم امکانات خوبی داره

rozy_1500
24-01-2009, 20:03
چرا من کلاسیک دارم
خیلی خوش دسته
در باتریشم یک طرفش تقریبا شبیه همین عکسی هست که گذاشتی ولی نه به این شدت (یعنی حدیه که فقط خودم فهمیدم هیچکس از اطرافیانم متوجه نشد)
خب خودت هم میدونی که امکاناتش کمتر از اسلایده دیگه گفتن نداره مثلا همین دوربینش و عدم امکان ارتقای مموری
ولی نکته خیلی مهمی که باید بگم اینه که دکمه هاش خیلی سخت و سفته و کار کردن باهاش تو زمان کم هم آدمو خسته میکنه درمقام مقایسه مثلا نسبت به 6300 به طور وحشتناکی صفحه کلیدش خشکه (این نکته ایه که موقع خرید ممکنه بهش توجه نکنی)
و یک ماه کار نکرده یه ذره از رنگ دکمه وسطیش هم پرید و حالمو به شدت گرفت ولی کلا بخوای نسبت به ریخت و قیافش و نازکیش به نظرم امکانات خوبی داره
حاجی دمت گرم خیلی کمک بزرگی کردی
پس بدبختانه این مشکلات رو داره
راستی تو چه رنگشو داری؟
من از رنگ بژ (همون طلایی) اش خوشم اومده
رنگ های دیگش هم اومده یا نه؟
و این که کی خریدی و با چه قیمت؟
راستی این درش با حالت بدنش به هم میان یا نه؟(منظورم اینه که درش پلاستیکیه با بدنش که فلزیه جور در میاد یا نه؟)
در کل به نظر خودت سر هم بندیش خوبه یا نه
و به نظرت بخرمش یا نه؟

rozy_1500
24-01-2009, 20:10
ها اینا رو هم یادم رفت:
تو جعبه گوشیت دقیقا چه وسایلی موجود بود
در مورد پورت شارژ هنذفری و... این گوشی اطلاعات کاملی گرفتم خواستم ببینم براش تبدیل هست یا نه

jasmin
24-01-2009, 23:52
راستی تو چه رنگشو داری؟من از رنگ بژ (همون طلایی) اش خوشم اومده

من دقیقا همین بژشو دارم بژ از همه قشنگتر و باکلاستر بود

رنگ های دیگش هم اومده یا نه؟
تا وقتیکه من رفتم بخرم فقط بژ و مشکیش بود

و این که کی خریدی و با چه قیمت؟
من دوم آبان خریدم
گارانتی اصلی بود و 283 تومن !
اونموقع اسلایدش سیصد و خورده ای بود ولی الآن ...

راستی این درش با حالت بدنش به هم میان یا نه؟(منظورم اینه که درش پلاستیکیه با بدنش که فلزیه جور در میاد یا نه؟)

آره خیلی میان به نظرم اینجوری خیلی بهتر و قشنگتر از اینه که همش یک جنس باشه(درش و ص کلیدش پلاستیکیه)

در کل به نظر خودت سر هم بندیش خوبه یا نه
و به نظرت بخرمش یا نه؟

درکل که گفتم حالا خودت باید قضاوت کنی
فقط تجربه شخصی خودمو بهت بگم که هرجا میرم همه ابراز احساسات میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون گوشیه تکی هست و خز نشده و دست هرکسی نمیبینی
اما راستشو بخوای منی که اینقدر برام ریخت و قیافه گوشی مهم بود الآن بخوام بخرم ترجیح میدم یکی بخرم که امکاناتش توپتر باشه و البت قیافه هم داشته باشه یعنی دیگه اینو انتخاب نمیکنم

تو جعبه گوشیت دقیقا چه وسایلی موجود بود

همین هندزفیری و شارژر و کابل usb و سیدی میدیو همین چیزا

خواستم ببینم براش تبدیل هست یا نه
راستشو بخوای نمیدونم

rozy_1500
25-01-2009, 19:11
بازم ازتون ممنونم
انشالله اگه خدا بخواد میرم تو کارش
راستی 6500 کلاسیک ساخت مجارستانه دیگه ؟!

jasmin
25-01-2009, 19:30
نچ
فنلاند

rozy_1500
25-01-2009, 19:46
فنلاند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خداییش مطمئنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکرشون نمیکردم گوشی های جاوا رو فنلاند بزنه؟ ببین مطمئنی شاید لیبل چسبوندن؟
آخه فکر کنم 6500 اسلاید مجارستان باشه

jasmin
25-01-2009, 22:13
نه نه مطمئنم
گارانتی اصلی هم گرفتم

MOSTAFAMEYBODI
26-01-2009, 20:33
همون حقته 1200 دست بگیری

peyvand
27-01-2009, 00:17
man pashimoon shodam 6500 kharidam memory hey mipare..soal kardam hame goftan moshkele in gooshia az dareshoone..pashimoonam ke 330 toman dadam jaye in gooshi

jasmin
28-01-2009, 13:45
پیوند جان شما اسلاید داری یا کلاسیک ؟
من که کلاسیک دارم یه بار هم نپریده

rozy_1500
28-01-2009, 19:48
پیوند جان شما اسلاید داری یا کلاسیک ؟
من که کلاسیک دارم یه بار هم نپریده
معلومه که اسلایده
کلاسیک که مموری نداره :31:

jasmin
28-01-2009, 21:29
فکر کنم این مسئله ایه که خودم بدونم دوست عزیز
فقط از اون لحاظ که ممکنه حافظه داخلی خود گوشی بپره عرض کردم و لاغیر

peyvand
31-01-2009, 08:37
گوشی من اسلایده

ali1212
07-02-2009, 00:26
سلام
وقتی برای من یه اس ام اس میاد با اینکه ساعت و تاریخ گوشی کاملا تنظیمه ولی ساعت دریافت اس ام اس
تنظیم نیست و چند ساعتی عقبتره .
میتونید کمکم کنید . ممنون

peyvand
08-02-2009, 00:33
salam
man ye moshkele dige ba in gooshi daram:41: chera gprse man roo gooshiaye dige kar mide ama roo in na..mikham bahash connect besham akhe:27:

Saman-tci
08-02-2009, 02:16
اولاً فارسی تایپ کنید ...
دوماً شما تنظیمات gprs رو روی گوشیتون Save کردید ....؟ اگه Save نکردید به سایت همراه اول مراجعه و تنظیمات رو از طریق sms دریافت کنید ....

A T E N A
08-02-2009, 02:38
من مشکل دارم با 6500
وقتی میخوام یک قایل تصویری رو اجرا کنم صفحه سفید میشه

peyvand
08-02-2009, 04:20
avalan farsi nemishe
2oman darkhast dadam vasam nayoomade mige shabake moshkel dare goftam ke roo gooshiyaye digeemtehan kardam javab dade

Saman-tci
08-02-2009, 04:27
دوست من وقتی روی گوشیهای دیگه امتحان کردین و جواب داده برای اینکه برای اون گوشیها فعال بوده و چون روی گوشی شما فعال نیست وصل نمیشه .... ثانیاً شما میتونید تنظیمات رو دستی وارد کنید ....

peyvand
08-02-2009, 13:41
dasti chejoori?mishe begin?:((

jasmin
08-02-2009, 15:18
یوندجان اگر ثبت نامش رو انجام دادی به نظرم برای درخواست تنظیمات از این صفحه بیشتر نتیجه میگیری:

Saman-tci
08-02-2009, 15:24
ببین پیوند جان هم من و هم سایر دوستان از طریق این لینک درخواست دادن ....
من یه بار دیگه این لینک رو برت میفرستم ... وقتی وارد آدرس شدی شماره موبایلتو با 98912 وارد کن .... حتماً 98912 رو باید بزنی .... در صفحه بعد مارک گوشیت مثلاً نوکیا و بعد هم مدلشو مثلاً Slide 6500 رو انتخاب میکنی .....
در صفحه بعد هم گزینه wap+mms+internet رو انتخاب کن ...... و در نهایت هم sms تنظیمات به گوشیت ارسال میشه ....
اگه سوالی داشتی بپرس

peyvand
08-02-2009, 18:00
dige room nemishe soal beporsam:( ama chera irancell vared mikonam baz payam mide mige shomarato vared kon man ke khate teh nadaram

peyvand
08-02-2009, 18:08
agha jan in ke male hamrahe avale hala didamesh:D

peyvand
08-02-2009, 18:09
o0n smsi ke bayad az irancell biad vase faAl sazi nemiad vasam :((

Saman-tci
08-02-2009, 18:50
شماره گیری #5*3*130* از خط ایرانسل

peyvand
08-02-2009, 19:13
merci nemishe man dige bi kheiale in gooshi shodam bayad yeki dige bekharam..bozorgtarin eshtebaham in bood ke kharidamesh

amirtoty
13-02-2009, 17:55
6500 دارم باهاش کمی مشکل دارم!
هر برنامه ای نصب میکنم که باهاش به یاهو وصل بشم، کار نمیکنه و متصل نمیشه

موقع پخش بعضی فایلای تصویری صفحه سفید میشه!!!!

حالا میخوام فرمتش کنم شاید درست بشه!

اگه نشد شاید باید فلشش کرد!!!

حالا بگید باید پیکار کرد؟؟؟

فعلا بگید چجوری فرمتش کنم؟؟؟؟

Vallio
25-04-2009, 21:10
سلام دوستان منم تا فردا این گوشیو میگیرم البته کشوییشو یا همون اسلایدشو !
آخر گوشیه ها .

Vallio
26-04-2009, 10:13
یه چیز دیگه من ان هشتادو یک هشت گیگ دارم و با کلی پیام .
چطوری میتونم از پیامهام پشتیبان بگیرم . و بعد به این گوشی منتقل کنم ؟

Vallio
26-04-2009, 16:42
این کیف رو نگاه کنید !
خیلی باحاله . اگه کسی از اینا داره بگه کجا خریده همرا با قیمتش :

naghebeh
27-04-2009, 10:46
تنظیم نبودن ساعت دریافت sms
سلام
وقتی برای من یه اس ام اس میاد با اینکه ساعت و تاریخ گوشی کاملا تنظیمه ولی ساعت دریافت اس ام اس

Vallio
30-04-2009, 20:38
هیچکس توی این فروم این گوشی رو نداره ؟

Vallio
30-04-2009, 20:40
6500 دارم باهاش کمی مشکل دارم!
هر برنامه ای نصب میکنم که باهاش به یاهو وصل بشم، کار نمیکنه و متصل نمیشه

موقع پخش بعضی فایلای تصویری صفحه سفید میشه!!!!

حالا میخوام فرمتش کنم شاید درست بشه!

اگه نشد شاید باید فلشش کرد!!!

حالا بگید باید پیکار کرد؟؟؟

فعلا بگید چجوری فرمتش کنم؟؟؟؟

اول از فایلات و اسمسات بک آپ بگیر از شماره هات هم همینطور .
بعد کد ستاره مربع هفتاد و سه هفتادمربع رو بزن و کد 5 رقمی .
گوشی میشه عین همون چیزی که از اول خریدی .

فاطـمه
20-05-2009, 15:59
سلام بچه ها
گوشی من به اینترنت وصل نمیشه، هر تنظیمی که به نظرم می رسید انجام دادم ولی وصل نشد
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

Hadi King
20-05-2009, 16:18
سلام بچه ها
گوشی من به اینترنت وصل نمیشه، هر تنظیمی که به نظرم می رسید انجام دادم ولی وصل نشد
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم
چه جوری وصل نمیشه با گوشی میخوای بری یا وصل کردن به کامپیوتـــر :20:
تنظیمات GPRS رو برا خودت فعال کردی ؟

Saman-tci
20-05-2009, 16:36
تنظیم نبودن ساعت دریافت sms
سلام

دوست بارها در این زمینه صحبت شده ...
.
این مشکل مربوط به شبکه هست و هیچ ربطی به گوشی , سیم کارت و مموری کارت و ... نداره .
.
به مرور زمان خودش درست میشه ... مثلاً برای منم مشکل داشت الان چند وقتی هست که چک میکنم درست شده

فاطـمه
20-05-2009, 16:40
چه جوری وصل نمیشه با گوشی میخوای بری یا وصل کردن به کامپیوتـــر :20:
تنظیمات GPRS رو برا خودت فعال کردی ؟

سلام
با گوشی میخوام وصل شم ولی نمیشه!

Hadi King
20-05-2009, 16:44
سلام
با گوشی میخوام وصل شم ولی نمیشه!
شما اینجا رو بخونید و تنظیمات رو انجام بدید دیگه نباید مشکلی داشته باشـــی:20:

موفق باشید!:40:

Saman-tci
20-05-2009, 16:48
سیم کارت شما ایرنسل هست یا همراه اول ...؟
.
شما با مراجعه به سایت هر دوی این اپراتورها میتونید نسبت به دریافت تنظیمات gprs اقدام کنید ...

*M!L4D*
03-06-2009, 21:33
آقا تنظیمات که دیگه در خواست نمی خواد ... چه می دونم از سایت و از این حرفا ...همینو بگیر بعد دکمه سبز:
#5*3*130*

abol_fa
13-11-2009, 03:09
آقا من يه 6500 گرفتم تو دوربين وقتي ميري هيچ گزينه اي نيست كه دوربين جلو رو فعال كني(دوربين دوم)بعدش هم حالت Night modeهم غير فعال هست كمك كنيد لطفا

baghozi
31-01-2010, 20:15
سلام به دوستان و اساتید گرامی

من یه 6500 اسلاید دارم که چند روز قبل اپدیتش کردم و زبان فارسیش پاک شد حالا برای ارسال اس ام اس به فارسی مشکل دارم اگه کسی فارسی ساز داره برام بذاره (البته اگه راهنمای فارسی کردن گوشی هم باشه عالیه)

ممنون

baghozi
02-02-2010, 19:42
سلام به دوستان و اساتید گرامی

من یه 6500 اسلاید دارم که چند روز قبل اپدیتش کردم و زبان فارسیش پاک شد حالا برای ارسال اس ام اس به فارسی مشکل دارم اگه کسی فارسی ساز داره برام بذاره (البته اگه راهنمای فارسی کردن گوشی هم باشه عالیه)

ممنون

کسی نیست جواب منو بده

abol_fa
19-02-2010, 13:54
بابا يكي يه برنامه اي پچي چيزي به ما بده كه بشه دوربين جلو رو باش فعال كرد

vahid_kh
21-02-2010, 12:09
سلام من يك نوكيا 6500 دارم كه رمز امنيتي جهت برگشت به كارخانه ميخواهد را گم كردم ميشود اين رمز را يك جوري برداشت
javadkh599@yahoo.com

mahmoodonline
21-02-2010, 15:09
سلام
يكي به دادم برسه.
اين كد تلفن - phone code - داره ديوونم مي كنه.
هيچ مخاطبي رو نمي تونم به حافظه تلفن اضافه كنم. اصلا نمي تونم تو تنظيمات گوشي حافظه در حال استفاده رو از sim به phone تغيير بدم. ميگه حفاظت شده است و password مي خواد. يكي لطفا راهنماييم كنه.

amini_bio
01-05-2010, 00:35
سلام دوستان.

2 تا سوال در مورد 6500s-1:

1- آخرین ورژن این گوشی چنده؟
2- برای ورژن 06.60 این گوشی حداکثر رمی که ساپورت می کنه چند گیگه؟

morty1
14-05-2010, 16:40
با سلام
میخواستم گوشیمو با برنامه nss پروداکت کدش رو عوض کنم اما موقع فرمت error میده
خواهش میکنم راهنماییم کنین

Scud_MD2
15-07-2010, 14:11
سلام دوستان

من دوتا سوال داشتم گوشی من تا قبل از فرمت کردن گوشی قابل آپدیت شدن بود ولی وقتی که فرمت کردم دیگه آپدیت نمی شد حتی تنظیمات رو هم انجام دادم ولی باز هم آپدیت نشد. چرا مرورگر opera mini این گوشی همش ERROR میده از وقتی گرفتم حتی یک بار هم کار نکرده.لطفا راهنمایی کنید متشکرم

Scud_MD2
16-07-2010, 15:23
سلام دوستان

من دوتا سوال داشتم گوشی من تا قبل از فرمت کردن گوشی قابل آپدیت شدن بود ولی وقتی که فرمت کردم دیگه آپدیت نمی شد حتی تنظیمات رو هم انجام دادم ولی باز هم آپدیت نشد. چرا مرورگر opera mini این گوشی همش ERROR میده از وقتی گرفتم حتی یک بار هم کار نکرده.لطفا راهنمایی کنید متشکرم

کسی نیست جوابم و بده؟؟؟:10:

Sina-KING
23-07-2010, 16:34
اینجا همه سوال میپرسن اما جواب ...

AIRO
02-08-2010, 14:03
دوستان من گوشی 6500 اسلاید دارم دوستم همین گوشی رو داره ولی وقتی می خواد کد قفل گشا رو باز کنه باید کد وارد کنه من چیکار کنم تا بتونم مثل اون براش یه کد بذارم؟
فقط یکم سریع اگه می شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو یه قسمتش رفتم همش کد ارور می داد جیکار کنم تا قبول کنه ؟

aydin_eb7777
02-08-2010, 19:12
دوستان من گوشی 6500 اسلاید دارم دوستم همین گوشی رو داره ولی وقتی می خواد کد قفل گشا رو باز کنه باید کد وارد کنه من چیکار کنم تا بتونم مثل اون براش یه کد بذارم؟
فقط یکم سریع اگه می شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو یه قسمتش رفتم همش کد ارور می داد جیکار کنم تا قبول کنه ؟
----------
منظورت کاملا واضح نیست!
کد گوشیت را بلد نیستی؟
کد گوشیت تو حالت ساخت کارخانه نیست یعنی 12345 که نمی تونی کد را عوض کنی ؟
یا نمی تونی کد 12345 گوشیت را به کد دیگری تعییر بدی؟
شما هم سریع جواب بده تا راه حل را بهت نشون بدم موفق باشی

AIRO
02-08-2010, 23:01
----------
منظورت کاملا واضح نیست!
کد گوشیت را بلد نیستی؟
کد گوشیت تو حالت ساخت کارخانه نیست یعنی 12345 که نمی تونی کد را عوض کنی ؟
یا نمی تونی کد 12345 گوشیت را به کد دیگری تعییر بدی؟
شما هم سریع جواب بده تا راه حل را بهت نشون بدم موفق باشی

نه هیچ کدی نداره فقط می خوام براش کد بزارم ولی کد رو قبول نمی کنه حتی وقتی 12345 رو میزنم برای برگشتن به تنظیمات اولیه کارخانه هم کد می خواد که نمی دونم چیه

aydin_eb7777
03-08-2010, 09:50
نه هیچ کدی نداره فقط می خوام براش کد بزارم ولی کد رو قبول نمی کنه حتی وقتی 12345 رو میزنم برای برگشتن به تنظیمات اولیه کارخانه هم کد می خواد که نمی دونم چیه
----------------
خوب دوست عزیز مشکل اینه که کد گوشیت از 12345 به کد دیگه ای تغییر کرده که هیچ کدی قبول نمی کنه و مشکلت با پیدا کردن لاک کد درست می شه
می تونی از فیلمی که برات لینک کردم استفاده کنی و توسط این فیلم کد اصلی گوشیت را پیدا کنی و بعد به راحتی می تونی کد جدید بدی و یا اینکه تنظیمات کارخانه انجام بدی

لینک فیلم پیدا کردن لاک کد

موفق باشی

AIRO
03-08-2010, 19:44
----------------
خوب دوست عزیز مشکل اینه که کد گوشیت از 12345 به کد دیگه ای تغییر کرده که هیچ کدی قبول نمی کنه و مشکلت با پیدا کردن لاک کد درست می شه
می تونی از فیلمی که برات لینک کردم استفاده کنی و توسط این فیلم کد اصلی گوشیت را پیدا کنی و بعد به راحتی می تونی کد جدید بدی و یا اینکه تنظیمات کارخانه انجام بدی

لینک فیلم پیدا کردن لاک کد

موفق باشی

این رو با چه پسوندی اجرا کنم با مدیا پلیر اجرا نمیشه می شه یه راهنمایی کنی
یا لینکش رو رو با فرمت دیگه ای بزاری ؟! ! :45:

aydin_eb7777
03-08-2010, 20:11
این رو با چه پسوندی اجرا کنم با مدیا پلیر اجرا نمیشه می شه یه راهنمایی کنی
یا لینکش رو رو با فرمت دیگه ای بزاری ؟! ! :45:
--------
این فایل فشردست دیگه اول با برنامه Winrar از فشردگی خارج کن بعد با هر برنامه ای پخش می شه

AIRO
04-08-2010, 10:21
من این نرم افزار nss رو از کجا پیدا کنم ! :37:
لینک دانلودش اگه هست میشه بزاری !
برای سیتم عامل جاوا چی عمل می کنه !

aydin_eb7777
04-08-2010, 10:37
من این نرم افزار nss رو از کجا پیدا کنم ! :37:
لینک دانلودش اگه هست میشه بزاری !
برای سیتم عامل جاوا چی عمل می کنه !
------------
اگه گوشیت قابلیت وصل شدن با کابل رو داشته باشه مشکلی نداری
برنامه رو از لینک زیر بگیر

AIRO
04-08-2010, 15:51
برنامه رو دانلود کردم ولی تو قسمت pHone info چیزی رو شناسای نمی کنه (اسکن)
چه کنم؟

aydin_eb7777
04-08-2010, 17:11
برنامه رو دانلود کردم ولی تو قسمت pHone info چیزی رو شناسای نمی کنه (اسکن)
چه کنم؟
----------------------------------
خوب برو به قسمت App manager گوشیت دو تا گذینه به احتمال زیاد هست که اسماشون شبیه Suite هستش که باید پاک بشه بعد گوشیت را خاموش روشن کن و این دفعه بدون اینکه برنامه Nokia PC Suite یا Nokia OVI Suite را اجرا کنی گوشی را به حالت PC Suite به سیستم وصل کن و برنامه را اجرا کن و مطمئن باش اینبار برنامه گوشیت را به راحتی میشناسه و می تونی کارت را انجام بدی
موفق باشی

ali 13
19-08-2010, 17:00
سلام
این گوشی بهتره یا t715?

ali 13
25-08-2010, 12:03
سلام
این گوشی بهتره یا t715?
یعنی کسی اینجا نیست؟؟؟//؟؟/؟؟؟؟؟؟؟

Scud_MD2
25-08-2010, 12:32

فقط اینو بهت بگم که این گوشی رو هیچ وقت نگیر بیشتر کسانی که گرفتند پشیمون شدند

hamed..
25-08-2010, 16:51

به نظر من t715 از نظر بر نامه ی کاربردی بهتره

ali 13
26-08-2010, 18:27
به نظر من t715 از نظر بر نامه ی کاربردی بهتره

w585چطوره؟

Scud_MD2
10-09-2010, 03:34
w585چطوره؟

اونم گوشی بدی نیست امکانات و برنامه های خوبی داره.

Hadi King
10-09-2010, 05:59
سلام دوستــان اینجــا کلوپ Nokia 6500 هستش انجمن مشاوره خرید گوشی نیســت !
هر سوالی در مورد مشاوره دارید انجمن خودش تایپک بزنید و مطرح کنیـــد ...
موفق باشید!:40:

Scud_MD2
13-09-2010, 13:45
دانلود بازي براي انواع گوشيها به خصوص Nokia 6500 Slide

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان توجه كنيد كه بازيهاي PES,Hellboy,Quantum of Solace,S.mario planet,Wanted,World Snooker روي گوشي 6500 اسلايد تست شده و مشكلي در اجرا نداشت.

ديكشنري كامل انگليسي به فارسي , فارسي به انگليسي و انگليسي به انگليسي Saradic

petrose.kabir
29-09-2010, 19:36
سلام
میدونم اصلا مربوط نیست.
لینک کلوپ 5700 رو بزارین.من پیداش نکردم

QSEVEN
31-10-2010, 21:27
سلام من گوشیم رو با NOKIA UPDATER اپدیت کرم به ورژن 10 RM240 اما فارسی من پاک شده

شنیدم باید با جاف اپدیت کنم من بلد نیستم آیا نمیشه با نرم افزار فابریک شرکت نوکیا به فارسی آپدیتش کرد>؟؟؟؟؟

مدل گوشیم NOKIA 6500 SLIDE

aydin_eb7777
01-11-2010, 15:28
سلام من گوشیم رو با NOKIA UPDATER اپدیت کرم به ورژن 10 RM240 اما فارسی من پاک شده

شنیدم باید با جاف اپدیت کنم من بلد نیستم آیا نمیشه با نرم افزار فابریک شرکت نوکیا به فارسی آپدیتش کرد>؟؟؟؟؟

مدل گوشیم NOKIA 6500 SLIDE
شما باید قبل از آپدیت پروداکت کد گوشیت را توسط برنامه NSS عوض می کردی و بعد اقدام به آپدیت می نمودی
اما مشکلی نیست و پروداکت کد گوشیت را به 0549734 تغییر بده و مثل دفعه قبل آپدیت را انجام بده و فقط اینبار به جای آپدیت کلمه Reinstall میاد که همون را انتخاب کن و منتظر باش دوباره آپدیت بشه و زبان فارسی به گوشیت افزوده می شه
موفق باشی

Scud_MD2
10-11-2010, 19:29
سال دوازده ماه یک نفر به هم به این تاپیک سر نمیزنه سوال هم که می پرسیم کسی جواب ما رو نمیده نمیدونم چرا این تاپیک رو نمی بندند

Smartie7
23-12-2010, 18:58
ما يه گوشي 6500 داريم هر وقت كه ميخوايم از دوربينش استفاده كنيم مينويسه "دوربين در حال آماده به كار است."
بايد چيكارش كنيم؟؟؟

سال دوازده ماه یک نفر به هم به این تاپیک سر نمیزنه سوال هم که می پرسیم کسی جواب ما رو نمیده نمیدونم چرا این تاپیک رو نمی بندند
اينو ديدم ولي گفتيم شايد يه فرجي بشه يكي بياد جواب بده سوال رو ....

Amin.P30
13-02-2011, 10:04
دوستان گوشیم 6500 SLIDE هستش نصفش توی اب رفته.
با سشوار خشکش کردم الان کار میکنه.
دوربین و فلشش البته خوب کار نمیکنه.
از چند مدت پیش خیلی هنگ میکنه یعنی گیر میکنه .
با نرم افزار و ... میشه درستش کرد؟
ممنون.

sare_poozi
02-10-2011, 23:45
سلام وخسته نیاشید
گوشی من 6500slide هست و گاهی با خوردن یه ضربه کوچیک خودبه خود خاموش میشه و دلیلشو از هر کی پرسیدم نمیدونه
این بار اخر وقتی روشنش کردم تمام inbox و بخشی از sent items پاک شده بود
میخواستم بدونم راهی واسه برگردوندن اس ام اس هام دارم یا نه؟
ممنون از سایت عالیتون

golabi2
04-10-2011, 11:17
تبریک میگم ورودت به سایت رو.
متاسفانه راهی برای برگشت نداره!

Amin4All
26-12-2011, 11:38
دوستان سلام.
رم گوشی 6500 کشویی من توش نمیدونم چرا همچین فایل هایی افتاده:
اصلا هم پاک نمیشه.
فرمت هم نمیشه .
ویروس هم نیستن با چند تا ویروس کش آپدیت شده اسکن کردم.
چیکارش کنم تا پاک بشن؟