PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Carrara 6 قدرتمند !

3Dmajid
01-07-2008, 09:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نرم افزار Carrara یکی از بهترین، آسانترین و پرقدرت ترین نرم افزارهای سه بعدی هست که
من علاقه ی شدیدی به این نرم افزار دارم و میخوام براتون توضیح بدم تا با قدرت ویژه ای که
داره آشنا بشید. با وجود نرم افزار Carrara دیگه به هیچ نرم افزار سه بعدی نیازی ندارید.
با Carrara قادر خواهید بود به ساخت آبجکت ها دست بزنید و برای آن ها متریال یا تکسچر مورد علاقه تون رو بسازید و همچنین قادر به ساخت انیمیشن خواهید بود. Carrara قدرت ساخت LandScape های بسیار طبیعی و زیبا رو نیز به شما میدهد و در نسخه ی 6 که جدیدترین نسخه ی این نرم افزار هست حتی امکان ساخت یک کاراکتر رو نیر به شما میدهد. در نتیجه Carrara کامل ترین نرم افزار سه بعدی ست که شما میتونید از قدرت بی نظیر Render این نرم افزار لذت ببرید. نا گفته نماند که با Carrara به راحتی میتونید برای آبجکت هاتون در انیمیشن خاصیت Physic رو هم درست کنید و برای کاراکتر خودتون Bone بزارید.
عکس زیر نمونه ای از یک Land Scape ساخته شده در این نرم افزار است :

و عکس زیر کار خودم هست که توسط این برنامه ساختم :

در نسخه ی ششم این برنامه امکانات بی نظیری اضافه شده و از جمله ی آن ها که خیلی هامون منتظرش بودیم import یا export کردن فایل های .x است که میتونیم از این نرم افزار برای ساختن دموهای بازیمون که با FPSC میسازیم کمک بگیریم. عکس زیر یم Officer.x در اف پی اس کریتور هست که مشاهده میکنید من دستای اون رو بردم بالا :

منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*MASTER*
01-07-2008, 10:03
عضویتتون رو تبریک میگم دوست من.
من با این برنامه کار کردم برنامه خوبی هست.اما بازم نمیشه عنوان کاملترین نرم افزار رو بهش اختصاص داد مثلا این نرم افزار جلوی نرم افزاری مثل مایا یا 3d max هیچه.

3Dmajid
01-07-2008, 10:05
عضویتتون رو تبریک میگم دوست من.
من با این برنامه کار کردم برنامه خوبی هست.اما بازم نمیشه عنوان کاملترین نرم افزار رو بهش اختصاص داد مثلا این نرم افزار جلوی نرم افزاری مثل مایا یا 3d max هیچه.

حرف شما درسته.
ولی نرم افزار هایی مثل مکس خیلی پیچیده و در عین حال خیلی خیلی حرفه ایه ولی این نرم افزار با قابلیت آسونی که داره قدرتمند هم هست ولی خوب هیچ موقع قدرت مدل سازی حرفه ای مثل مکس رو نداره.

hadi665
01-07-2008, 10:37
ممنون دوسته عزیز برنامه ی جالبی به نظر میاد

SSS_HHH_OOO
01-07-2008, 10:48
خوب شما نگفتی این چطوری این کارها رو میکنه...مدل هاش آماده است؟؟؟

3Dmajid
01-07-2008, 11:18
یه سری مدل آماده داره.
یکی از خوبی هایی که توی نسخه ی شش بهش اضافه شده اینه که فایل های پوزر رو میخونه. منظور فایل هایی که توی پوشه ی run time وجود داره. در حقیقت شما با نصب این نرم افزار میتونید پوزر رو هم توی همین برنامه داشته باشید پس میتونید توی همین برنامه فیگور مورد نظرتون رو بیارید و براش لباس بزارید ! درست کارهایی که توی پوزر میکردید.