PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست دو نرم افزار(ویرایشی)

mcc
19-06-2008, 13:42
سلام دوستان
دو نرک افزار می خواهم:
1.فیلم های 700مگ که قابل رایت برای ویدئو سی دی نسیت رو بشه نصف کرد(تبدیل به دو سی دی)
2.نرم افزاری که بشه فایل های Resیا همان resource رو بشه ویرایش کرد مانند عکس زیر می خواهم اون نوشته رو ویرایش کنم:40:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

huti_421
19-06-2008, 14:27
اولی رو که با Winrar می تونی ...

AK1
19-06-2008, 14:45
1- با يك برنامه كنورتر به AVI و يا mpeg تبديل كن و با يك برنامه ميكس يا Splitter دو قسمتش كن بعد رايت كن
زيرمجموعه چند رسانه ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- براي ريسورس تاپيك هاي زير البته به برنامه و پك و نوع كد نويسيش بستگي داره
PE Explorer برنامه ای برای خواندن فایلهای dll و فارسي كردن برنامه ها / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Heaventools PE Explorer| ريسورس و تغير در فايلهاي اجرايي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی نرم افزارهای ريسورسر ( Resource ) در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

usfelme
19-06-2008, 18:33
برای تبدیل به vcd و دو سیدی از winavi استفاده کن.یه گزینه ای داره که میتونی تعیین کنی به اون حد رسید ببره!
البت خیلی از مبدلا این قابلیت رو دارن!

EHSANRF
19-06-2008, 18:59
1- بابا همون VCD Cutter خودمون!
2- همون Restorator

mcc
19-06-2008, 23:36
1- بابا همون VCD Cutter خودمون!
2- همون Restorator
دوسست عزیز لطف کن لینک بزار
Cutter هم فقط یک دقیقه تبدیل می کنه

huti_421
20-06-2008, 01:34
VCD Cutter 4.04 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Crack :

mcc
20-06-2008, 13:42
VCD Cutter 4.04 :

Crack :

دوست من این لینکی که گذاشتی فایل AVIرو نمی شناسه!!!!

huti_421
20-06-2008, 14:47
دوست من این لینکی که گذاشتی فایل AVIرو نمی شناسه!!!!

شما نرم افزار خواستی من گذاشتم !!!

در ضمن میتونی با جت آودیو کانورت کنی :46:

usfelme
21-06-2008, 16:45
دوست عزیز من گفتم لازم نیست خودتون نصف کنید ولی اگه دوست دارید با این میتونید:
فايلهاي تصويري خودتونو به هم وصل کنید و یا برش بزنید Boilsoft AVI/MPEG/ASF/WMV Splitter&Merg
(فايلهاي تصويري خودتونو به هم وصل کنید و یا برش بزنید Boilsoft AVI/MPEG/ASF/WMV Splitter&Merg)

mcc
22-06-2008, 00:38
دوست عزیز من گفتم لازم نیست خودتون نصف کنید ولی اگه دوست دارید با این میتونید:
فايلهاي تصويري خودتونو به هم وصل کنید و یا برش بزنید Boilsoft AVI/MPEG/ASF/WMV Splitter&Merg
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فايلهاي تصويري خودتونو به هم وصل کنید و یا برش بزنید Boilsoft AVI/MPEG/ASF/WMV Splitter&Merg)
میشه دوست عزیز توضیح بدی (گفتم شاید برنامه ای برای دانلود باشه که لینک نبود)

usfelme
22-06-2008, 19:34
عزیز شما winavi رو دانلود کن بعد برای تیدیل به vcd گزینه ی to dvd رو بزن بعدش تو پنجره ی بعد فایلت رو add کن توی منوی پایین vcd رو بعنوان خروجی انتخاب کن بعدش توی advanced به راحتی گزینه split رو پیدا میکنی که جلوش یه سایزی نوشته(650 فکر کنم)
که اون همون میزان سایزی هست که فایل تبدیل شده وقتی به اون حد برسه برش داده میشه!بعد تبذیل هم بهتره با خودش رایت کنی چون نرو ممکنه ایراد vcd نبودن بگیره!!