PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست کتاب کامل نصب ویندوز

fxmohsen
11-05-2008, 20:52
با سلام خدمت دوستان

من یک کتاب در مورد مراحل کامل نصب ویندوز از آماده سازی هارد گرفته تا آخرین مراحل نصب توضیح داده باشه را می خوام . دوستان لطف کنند اگر دارند برای من آپلود کنند.

با تشکر

***Spring***
12-05-2008, 00:47
آموزش تصویری نصب ویندوز Xp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک ساعت فیلم آموزشی نصب ویندوز Xp در 3 مگابایت! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

fxmohsen
19-05-2008, 20:57
با سلام خدمت شما دوست عزیز
من یک آموزش پایه از اولین مراحل پارتیشن بندی و آماده کردن هارد برای نصب ویندوز تا ... . را می خواستم . لطفا اگر کتاب یا فیلم دارید قرار بدید.

shs8
29-05-2008, 18:53
اگه میشه یک کتاب هم برای نصب ویندوز98 برای من معرفی کنید

ممنون

loveumaryoo
30-05-2008, 21:45
You can take a horse to the water but you cannot make him drink.-------------------------Our wow power leveling ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) website offer Fast and Secure wow powerleveling service. WoW Power Leveling ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 60-70, Cheap wow power leveling ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 1-70. The Professional Cheap WoW Gold ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])! Powerlevel wow gold ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) now. WOrld of warcraft Power Leveling bloom of true love associated with this time of year!