PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويرايش صفحات تحت وب

mahramasrar2
04-05-2008, 08:20
حتما بار ها شده كه از يك صفحه وب سايت خوشتان آمده وخواستيد آن را ذخيره كنيد اما اگر بخواهيد آن صفحه ذخيره شده بروي هارد ديسك را ويرايش كنيد از چه برنامه اي استفاده مي كنيد؟
در منوي file اينترنت اكسپلورر يك گزينه وجود دارد به نام edit with كه مثلا به صورت پيش فرض با برنامه notpad انجام مي شود ودر صورت نصب بودن office به جاي نوت پد گزينه edit with microsoft word قرار مي گيرد ودر صورت نصب بودن front page اين برنامه را مي توان به صورت پيش فرض ويرايشگر صفحات html قرار داد

من همه اين برنامه ها را امتحان كردن ولي هيچ كدام نه از سرعت كافي برخوردار بودند ونه خيلي خوب اين كار را مي كردند مثلا فرض كنيد همين صفحه را بروي هارد خود ذخيره كرده ايد بعد قصد داريد ليست آواتور ها ومشخصات افراد را از سمت راست حذف كنيد و بعد تمامي متون مفيد را با عكس ذخيره كنيد تا مثلا در مرحله بعد به كار ببريد

خوب شما باشيد از چه برنامه اي استفاده مي كنيد؟
راستي آيا برنامه ديگري هست كه موقع نصب بتوان انرا به صورت پيش فرض در گزينه file برنامه internet explorer قرارداد تا ويرايش گر پيش فرض ما گردد؟

WooKMaN
04-05-2008, 15:16
Adobe Dreamweaver CS3

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Pass

thephoenix-forums.com

mahramasrar2
05-05-2008, 01:46
مرسي بابت اين برنامه البته من اين برنامه رو دارم ولي تا حالا با اون كار نكردم ميشه بگيد چه مزيتي نست به front page داره

اگه درست متوجه شده باشيد من قصد ساختن صفحات وب رو ندارم من مي خوام صفحات وب رو كه روي هارد ذخيره كردم رو تغيير بدم وقسمت هائي از اون رو پاك كنم با front page پدرم در مي ياد تا اين كار رو بكنم ايا اين برنامه
Adobe Dreamweaver CS3 مشكل من رو حل مي كنه؟

WooKMaN
05-05-2008, 14:15
مرسي بابت اين برنامه البته من اين برنامه رو دارم ولي تا حالا با اون كار نكردم ميشه بگيد چه مزيتي نست به front page داره

اگه درست متوجه شده باشيد من قصد ساختن صفحات وب رو ندارم من مي خوام صفحات وب رو كه روي هارد ذخيره كردم رو تغيير بدم وقسمت هائي از اون رو پاك كنم با front page پدرم در مي ياد تا اين كار رو بكنم ايا اين برنامه
Adobe Dreamweaver CS3 مشكل من رو حل مي كنه؟

توضيحات برنامه كه نشون ميده dream يه چيز ديگست ! ...

Design, develop, and maintain websites and web applications from start to finish--with Adobe Dreamweaver CS3 software. Built for designers and developers, Dreamweaver CS3 offers both a visual layout interface and a streamlined coding environment. Intelligent integration with related Adobe software ensures an efficient workflow across your favorite tools

Product Features
Quickly and easily design, develop, and maintain websites using both a visual design interface and a streamlined coding environment
Create CSS-based web pages with comprehensive tools, including the CSS panel, layout visualization, the Style Rendering toolbar, Browser Compatibility Check, and prebuilt CSS layouts
Build and maintain web applications using the latest development technologies, including Ajax, PHP, and Adobe ColdFusion
Incorporate Adobe Flash Video into websites and applications with five clicks of a mouse
Integrate XML data using a drag-and-drop workflow

اين نرم افزار ميتونه ويرايش كنه حالا بستگي به نوع طراحي سايت هم داره ! خب همه ي سايت ها كه از يه استاندار واسه طراحي استفاده نميكنن ... اگرم امتحان كردي به احتمال كم ديدي نشد فكر نكن اين برنامه ضعيفه چون از بهترين ها هستش تو اين زمينه ! ...

mahramasrar2
05-05-2008, 18:38
باشه امتحان مي كنم نظرم رو ميگم مرسي
اگرچه اي كاش يه برنامه مخصوص وتخصصي اين كار پيدا مي كردي

MAXXX
05-05-2008, 20:36
آقا دیگه از دریم تخصصی تر؟این نرم افزار محبوب ترین برنامه بین حرفه ای هاست ولی کارکردن باهاس نسبت به فرونت پیج یکم سخت تره
در ضمن نرم افزار جدید ماکروسافت که جانشین فرونت پیج شده هست به اسم اکسپرشن وب

mahramasrar2
06-05-2008, 00:17
بچه ها براي اينكه بفهميد كار با اين برنامه ها كه در فوق گفته شد يعني front pageو adobe dream viewer ويا مايكروسافت ورد چقدر زمان مي بره لطفا همين صفحه را ذخيره كنيد سپس انرا با يكي از اين برنامه ها باز كنيد وسعي كنيد تبليغات پائين وبالا وقسمت نظر دهي پائين وهمچنين ليست آواتور هاي سمت راست را حدف كنيد

باور كنيد يك ربع ساعت يا بيشتر زمان مي بره همين كار !!
من يه چيزي مي خوام كه با دوسوت اين كار رو بكنه يعني يكي دو دقيقه
لطفا قبل از جواب دادن در صورت امكان تست كنيد ضمنا به من نگوئيد كه حرفه اي نيستم يا كار آن برنامه ها را بلد نيستم !!