PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با دو گیگ ترافیک ماهیانه چکار میشه کرد ؟

farsweb
24-04-2008, 07:52
سلام
من تو تهران نیستم ویه سرویس adsl گرفتم که ترافیک دو گیگ در ماه داره و 29 تومان در اومده ! چاره ی دیگه ای هم نداشتم فقط همین یه شرکته . حالا میشه راهنمایی کنین که راهی وجود داره من بتونم مثلا بیشتر از دو گیگ مصرف کنم ولی کسی متوجه نشه . اونها همون دو گیگ در ماه رو بدن و من سه گیگ استفاده کنم ؟( فشرده سازی یا چیزی... تو این مایه ها . )

مدیر محترم بخش : من قصدم کلاه برداری نیست . شما هزینه رو اگه نگاه کنی می فهمی من با چه مبلغ گزافی دارم این رو می خرم .

perjixen
24-04-2008, 08:12
خدایی خیلی ازت پول میگیمرن!!!!!!
من همین قیمت رو میدم ، با سرعت 256 ، نامحدود............................. یه بار تو یه فروم خوندم میشه از طریق یه برنامه این کارو انجام داد........... البته کاربرایی که امتحان کرده بودن شاکی بودن و ایراد میگرفتن میشه و نمیشه!!!!
به نظرم نشدنی هست............ ولی میگردم اگه اون فروم یا برنامه پیدا کردم ، آمار میدم.

farsweb
24-04-2008, 12:15
من همین قیمت رو میدم ، با سرعت 256 ، نامحدود............................. یه بار تو یه فروم خوندم میشه از طریق یه برنامه این کارو انجام داد........... البته کاربرایی که امتحان کرده بودن شاکی بودن و ایراد میگرفتن میشه و نمیشه!!!!
به نظرم نشدنی هست............ ولی میگردم اگه اون فروم یا برنامه پیدا کردم ، آمار میدم.

آره دوست من - بازار انحصاریه دیگه . ممنون میشم اگه اطلاعاتی رو که گفتین در اختیارم بگذارید .
خدانگهدار

farsweb
25-04-2008, 08:19
با دو گیگ ترافیک ماهیانه چند ساعت در روز میشه وبگردی کرد ؟

darvish1900
25-04-2008, 08:47
4 تا 5 ساعت وبگردی در روز و دانلود کم اگر داشته باشی به آخر برج میرسه

darvish1900
25-04-2008, 08:48
راستی کدوم منطقه مخابراتی هستی پیش شمارت چند؟؟؟؟/

Šepehr
25-04-2008, 09:24
می تونی از برنامه onspeed استفاده کنی
که با پایین اوردن کیفیت عکسهای بی اهمیت، می تونه توی پهنای باند صرفه جویی کنه و سرعت رو بیشتر کنه

raptor22
25-04-2008, 09:43
سلام
من تو تهران نیستم ویه سرویس adsl گرفتم که ترافیک دو گیگ در ماه داره و 29 تومان در اومده ! چاره ی دیگه ای هم نداشتم فقط همین یه شرکته . حالا میشه راهنمایی کنین که راهی وجود داره من بتونم مثلا بیشتر از دو گیگ مصرف کنم ولی کسی متوجه نشه . اونها همون دو گیگ در ماه رو بدن و من سه گیگ استفاده کنم ؟( فشرده سازی یا چیزی... تو این مایه ها . )

مدیر محترم بخش : من قصدم کلاه برداری نیست . شما هزینه رو اگه نگاه کنی می فهمی من با چه مبلغ گزافی دارم این رو می خرم .

چي دو گيگ 29000 هزار تومان ؟ :18: اونوقت با چه سرعتي؟ اينا ديگه كي هستن .

farsweb
25-04-2008, 10:19
دوستان من در استان سمنان هستم . متاسفانه خود شهر سمنان هم نیستم ساکن یکی از شهرستان ها ی کناریشم ( مهدیشهر ) . متاسفانه تا میتونن مردم رو پوست می کنن . تو رو خدا قدر ارزونی تهران رو بدونید بخدا اگه مسکنش نبود جای زندگی بود . دو گیگ 29 هزار تومان اونهم چی با فروش مودم و دریافت ودیعه . تازه مسئولش میگه جایی که شما هستی نهایتا 128 کیلوبیت رو تا 100 تا جواب میده !

من چاره ی دیگه ای نداشتم چون قراره هزینه ی تلفن خطوط شهری رو ببرن بالا و خانواده ی ما هم همینجوری ماهی 30000 تومان خرج اینترنت می کنن . فقط امیدوارم سازمان بازرسی گوششون رو بپیچونه . اگه به اون شرکت میگفتم این پول زیاده , خب میگفت نخر ! بنابراین فعلا می سوزم و میسازم . لطفا اگه راهی پیدا کردید دریغ نکنید .

rezaete
25-04-2008, 10:25
واسه شما ها خیلی ارزونه . من 64 میگیرم با 8گیگ ترافیک 24300 . البته ترافیکش مهم نیست اما 24 تومن اونم واسه 64 ... چه خبره ؟

farsweb
25-04-2008, 10:33
واسه شما ها خیلی ارزونه . من 64 میگیرم با 8گیگ ترافیک 24300 . البته ترافیکش مهم نیست اما 24 تومن اونم واسه 64 ... چه خبره ؟

دوست عزیز چرا 128 نگرفتی سرعتش اذیتت نمی کنه ؟

Mohsen khan
25-04-2008, 10:53
اگر عكس هاي غير ضروري را غير فعال و تبليغات فلش سايت ها را هم غير فعال كنيد
مصرفتون كمتر هم مي شه
و در عوض مي توانيد فايل هاي ديگري را هم دانلو.د كنيد
البته بستگي به تعداد افرادي هم كه استفاده مي كنند داره

farsweb
25-04-2008, 11:51
اگر عكس هاي غير ضروري را غير فعال و تبليغات فلش سايت ها را هم غير فعال كنيد
مصرفتون كمتر هم مي شه
و در عوض مي توانيد فايل هاي ديگري را هم دانلو.د كنيد
البته بستگي به تعداد افرادي هم كه استفاده مي كنند داره

دوست گرامی میشه راهنمایی کنی چرا وقتی وارد p30world میشم آمار سند بشدت افزایش پیدا میکنه و اگه مدتی تو این سایت بمونم با ریسیو برابر میشه در صورتی که من جز ارسال مطلب چیز دیگه ای آپلود نمی کنم .

Mohsen khan
25-04-2008, 12:00
خب اين همه آواتار
اين همه عكس توي امضا
+
تبليغات پي سي ورد
فاير فاكس اگر داري
img like opera
نصب كن
بعد فقط عكس هاي كش شده را ببين
مجبور نيستين يكبار ديگه عكس ها لود بشه
عكس توي امضا ها هم لود نمي شه
+ تبليغات پي سي ورد

ads block plus
كلا براي تمام سايت ها كاربر داره

flash block +
براي بلوكه كردن فايل هاي فلش

موفق باشي
محسن

perjixen
25-04-2008, 14:30
دوستان Adsl توی تهران تقریبا مفته................!!!! از لحاظ سرعت هم بد نیست!!!
شما چون شهرستان هستید ، اینجوری هست.......!!! دولا پهنا.