PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان شرقی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 [102]

misam5526
16-01-2018, 13:40
منصور تا شاه گلی 2 تومن میده تاکسی ادم و 2 تومنم برا برگشت... هیچیم نمیخوره و نمیخره! یه رفت و برگشت روزمره امروز تو تبریز 4-5 تومن میشه بی ار تی هم سوار شی هر مسیر500 تومن میدی

حالا فرق بعضی از این تعرفه ها 5 هزار تومنه! نظر شخصیم اینه ادم میخواد صرفه جویی کنه از اون تاکسی سوار شدنا کم کنه بهتره تا از نت ماهانش. :n36:

vahidreza2007
16-01-2018, 14:06
اين مخابرات هم منتظر بود من 3 ماه سرويس 4 مگ بخرم بعد حجم اين سرويس رو از 120 ببره به 240 گيگ ! بي ش... همون اول كار همين كارو بكنيد ديگه اه !

siavash61
16-01-2018, 15:13
عزیز مخابرات رو خوب دقت کنید ها حجم بین المللش یک چهارم هست برای سرعتهای بالای 512 یه وقت فکر میکنید یک دوم هست متضرر میشید

mechanic1
16-01-2018, 20:20
عزیز مخابرات رو خوب دقت کنید ها حجم بین المللش یک چهارم هست برای سرعتهای بالای 512 یه وقت فکر میکنید یک دوم هست متضرر میشید

سلام
میبخشید برای 512 هم 1/4 حساب میشه؟ یعنی آستانه که 20هست فقط 5 گیگ بین الملله؟
و
اینکه با شیلترشکنن از نت داخل استفاده کنیم، بین الملل حساب میشه دیگه نه؟

mechanic1
16-01-2018, 20:25
سلام
دوستان من هنوز تعرفه جدید نگرفتم تا اوضاع تثبیت بشه، اینترنت مخابرات 512 هش چجوریه؟
سرعتها مثل قبل از تغییر تعرفه هست یا نه؟ دقت بفرمایید منظورم اینه حتی اگه قبل از تعرفه چندان مناسب هم نبوده الان بدتر نشده باشه؛؛ چون من الان 128 دارم خوبه ؛؛ میخوام ببینم تغییر تعرفه ها تاثیر بدی تو سرعت و ... نذاشته باشه. و برم تغییر بدم.
ممنون میشم دوستان با تجربه یه وقتی بذارند و پاسخ بدهند.
با سپاس قبلی

mechanic1
16-01-2018, 20:27
سلام
و
این رو جواب سوال اولم رو دیدم:n01: که 1/2 هست برا 512

siavash61
16-01-2018, 21:12
سلام
و
برای 512 یک دوم هست و بالای اون یک چهارم.
از قندشکن هم استفاده کنید بله بین الملل حساب میشه حتی اگه سایت خود مخابرات رو هم باز کنید.

siavash61
16-01-2018, 21:16
سلام
دوستان من هنوز تعرفه جدید نگرفتم تا اوضاع تثبیت بشه، اینترنت مخابرات 512 هش چجوریه؟
سرعتها مثل قبل از تغییر تعرفه هست یا نه؟ دقت بفرمایید منظورم اینه حتی اگه قبل از تعرفه چندان مناسب هم نبوده الان بدتر نشده باشه؛؛ چون من الان 128 دارم خوبه ؛؛ میخوام ببینم تغییر تعرفه ها تاثیر بدی تو سرعت و ... نذاشته باشه. و برم تغییر بدم.
ممنون میشم دوستان با تجربه یه وقتی بذارند و پاسخ بدهند.
با سپاس قبلی
در سرویسهای قبلی سرعت اسمی رو براتون نمی بستند و بالاتر می بستند. مثلا 128 رو فکر کنم روی 1 یا دو مگابیت می بست مخابرات. الان از این به بعد دیگه عادت کنید. هر سرعتی که میگیرید همونو بهتون میدن. البته درستش هم همینه قبلا زیاد می بستند که حجمتون زود تموم بشه.
الان 512 بگیرید در ایده آل ترین حالت سرعت دانلودتون میشه 50 الی 60 کیلوبایت. هر سرعتی که می بینید تقسیم بر 8 کنید (واحد محاسبه بیت و بایت) سرعت دانلودتون دستتون میاد که اونم با احتساب نویز خط و ... در بهترین حالت روی 80 الی 90 درصدش حساب کنید.

misam5526
16-01-2018, 21:19
* مطابق مصوبه شماره ۲۶۶ ، نسبت سهم ترافیک بین الملل به ترافیک داخلی یک به چهار است ( بجز سرعت ۵۱۲ کیلوبیت که نسبت یک به دو است ) *

زیر جدول جدید این رو نوشته. هشدار دوستمون کاملا بجاست.

با این حساب مخابرات تبریز هم در همه سطحوح همون تعرفه هایی غیر رقابتی که داشت حفظ کرده! کلا بی خیال بعضی از شرکتهای محلی باید شد.

afceaglee2013
19-01-2018, 16:18
سلام
بچه ها بنظرتون های وب بگیرم بهتره یا مخابرات
میخوام سرویس 1 مگ بگیرم مخابرات 20 گیگ ومیدن های وب 25 گیگ حجم بینالملل میده که فرق چندانی برام نداره هر کدوم پشتیبانیش بهتره میخوام برم سراغ اون
نظر شما چیه کسایی که های وب و مخابرات استفاده میکنن نظر بدن لطفا

Переклад не
19-01-2018, 18:14
بچه ها این سرویس غیرحجمی اجباری مخابرات که هست من 210 گیگشو خریدم بعد از 9 روز شده 64 گیگ . 146 گیگ رو من کجا مصرف کردم موندم والا . از هات اسپات شیلد هم استفاده میکنم . یوتوب گردی میکنم فقط . به نظرتون هات اسپات باعث میشه حجم زیادی مصرف بشه؟؟

behnam_tr
19-01-2018, 21:39
از تاریخ 96/10/23 ترافیک بین الملل ۴برابر کم میکنه
در اینترنت مخابرات ا.ش

Sent from my SM-G6100 using Tapatalk

behnam_tr
19-01-2018, 21:42
سلام
بچه ها بنظرتون های وب بگیرم بهتره یا مخابرات
میخوام سرویس 1 مگ بگیرم مخابرات 20 گیگ ومیدن های وب 25 گیگ حجم بینالملل میده که فرق چندانی برام نداره هر کدوم پشتیبانیش بهتره میخوام برم سراغ اون
نظر شما چیه کسایی که های وب و مخابرات استفاده میکنن نظر بدن لطفاهای وب رو پیشنهاد میکنم
سرویس های متنوعی داره از جمله نیترو سرعت و فشفشه
و اینکه ترافیکش برای چندتا سایت فیلم رایگانه از جمله
فیلیمو فیلم نت کاناپه و ....

fanoostalaei
22-01-2018, 10:38
والا ما تو مخابرات گیر کردیم !
الکی حجم ها رو بردن بالا ولی 4 برابر کم میشه ( برای ترافیک بین الملل )

شرکت های دیگه لااقل میتونی بسته سرعتی بخری و سرعت بیشتری بگیری

===============
دیشب داشتم دانلود میکردم ! یکی از فایل هام از خبرگزاری فارس بود ! با نهایت تعجب دیدم مثل موشک دانلود شد !
هیچ محدودیت سرعتی برای دانلود از سایت نبود
فکر کنم سایتهای با ترافیک داخلی اینجورین فقط ؟ نه ؟

Telecomee
22-01-2018, 18:06
رسما دیگه باید سایت های حارجی رو بیخیال شد ....
با این طرحشون اینترنت رو به اینترانت تبدیل کرده مخابرات مسخره است
به جای گوگل بیبین از کدوم سایت داخلی میشه استفاده کرد ؟!!

باید بیخیال مخابرات شد

Telecomee
22-01-2018, 18:08
والا ما تو مخابرات گیر کردیم !
الکی حجم ها رو بردن بالا ولی 4 برابر کم میشه ( برای ترافیک بین الملل )

شرکت های دیگه لااقل میتونی بسته سرعتی بخری و سرعت بیشتری بگیری

===============
دیشب داشتم دانلود میکردم ! یکی از فایل هام از خبرگزاری فارس بود ! با نهایت تعجب دیدم مثل موشک دانلود شد !
هیچ محدودیت سرعتی برای دانلود از سایت نبود
فکر کنم سایتهای با ترافیک داخلی اینجورین فقط ؟ نه ؟
کسی همارا داره ؟! ظاهرا هنوز شبانه رو حفظ کرده ...
ترافیک خارجی چقدر حساب میشه 1/2 یا 1/4

Telecomee
22-01-2018, 18:18
بچه ها این سرویس غیرحجمی اجباری مخابرات که هست من 210 گیگشو خریدم بعد از 9 روز شده 64 گیگ . 146 گیگ رو من کجا مصرف کردم موندم والا . از هات اسپات شیلد هم استفاده میکنم . یوتوب گردی میکنم فقط . به نظرتون هات اسپات باعث میشه حجم زیادی مصرف بشه؟؟

نه طبق تعرفه های جدید اگه از سایت های خارجی استفاده کنی 4 برابر حساب میشه اگه مثلا از ی*وتیــ.وب 1 گیگ فیلم ببینی 4 گیگ از شارژت کم میشه

malek911
24-01-2018, 15:54
سلام.دوستان اگه مقدور باشه از آی پی زیر تست بگیرید.واسه بتل ۱ هستش.برا من ۴ روز از ۱۲۰ رفته رو ۲۴۰
54.154.207.39

™ Hadi
24-01-2018, 21:50
سلام دوستان در مورد يه مشکل، سؤالي دارم لطفا راهنمايي بفرمايين:

خواهر بنده در محلّه خيّام هستن، ميگه که کابل‌هاشون فيبر نوري شده و توسط هيچ شرکت اينترنتي پشتيباني نميشه!

به نظرتون راه حلّش چيه؟

با تشکر. :n12:

Telecomee
24-01-2018, 22:18
سلام.دوستان اگه مقدور باشه از آی پی زیر تست بگیرید.واسه بتل ۱ هستش.برا من ۴ روز از ۱۲۰ رفته رو ۲۴۰
54.154.207.39

مخابرات

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Telecomee
24-01-2018, 22:22

سلام
نه ربطی به هات اسپات نداره
طبق تعرفه های جدید ترافیک خارجی 4 برابر حساب میشه یعنی اگه شما 250 مگ ویدیو ببیند از ی*وتیـوب از حجم شما 1 گیگ کم میشه
این شما و س*یاسـت های جدید اینترنت :n35:

behnam_tr
24-01-2018, 22:52
Hadi;9039829]سلام دوستان در مورد يه مشکل، سؤالي دارم لطفا راهنمايي بفرمايين:

خواهر بنده در محلّه خيّام هستن، ميگه که کابل‌هاشون فيبر نوري شده و توسط هيچ شرکت اينترنتي پشتيباني نميشه!

به نظرتون راه حلّش چيه؟

با تشکر. :n12:مخابرات برای فیبر نوری مگه خدمات نمیده?

™ Hadi
25-01-2018, 16:58
مخابرات برای فیبر نوری مگه خدمات نمیده?
از مخابرات دارند ولي راضي نيستند ميخوان از يه شرکت ديگه بگيرن

mechanic1
25-01-2018, 18:56
دوستان من 512 مگ گرفتم
20 گیگ حجمشه
اما نوشته 40 گیگ؛ نمیدونم واسه دو ماه رو نوشته حتما چون آستانه سرعت 256، 20 گیگه

اما نکته اینجاست که با حساب تقسیم بر دو بودن حجم مصرفی بین الملل برای256 ؛ هم من اصلا متوجه نمیشم در عرض یه هفته چطور 8 گیگ کم کرده(همه ترافیکمم بین الملل باشه من 4 گیگ خارجی مصرف نمیکنم آخه)

من در حالت معمولش قبلا 7 گیگ ماهانه داشتم و حالا بعضی مواقع که کارم بیشتر بود یه 2 گیگم حجم اضاف میگرفتم.
بابا این چه وضعشه

اینترنت محدود بدید به ما نخواستیم:n03:

mechanic1
25-01-2018, 19:00
دوستان من 256 مگ گرفتم
20 گیگ حجمشه
اما نوشته 40 گیگ؛ نمیدونم واسه دو ماه رو نوشته حتما چون آستانه سرعت 256، 20 گیگه

اما نکته اینجاست که با حساب تقسیم بر دو بودن حجم مصرفی بین الملل برای256 ؛ هم من اصلا متوجه نمیشم در عرض یه هفته چطور 8 گیگ کم کرده(همه ترافیکمم بین الملل باشه من 4 گیگ خارجی مصرف نمیکنم آخه)

من در حالت معمولش قبلا 7 گیگ ماهانه داشتم و حالا بعضی مواقع که کارم بیشتر بود یه 2 گیگم حجم اضاف میگرفتم.
بابا این چه وضعشه

اینترنت محدود بدید به ما نخواستیم:n03:

دوستان کدوم شرکته که حجم رو منصفانه تر حساب میکنه؟
تغییر بدیم از مخابرات

ما آخر شهناز هستیم؛ یه شرکتی رو بفرمایید که بخاطر فیبر نوری و اینا مشکل نداشته باشه تو این حوالی.

لطفا نظر بدید دوستان. سپاس

fanoostalaei
26-01-2018, 00:11
دوستان کدوم شرکته که حجم رو منصفانه تر حساب میکنه؟
تغییر بدیم از مخابرات

ما آخر شهناز هستیم؛ یه شرکتی رو بفرمایید که بخاطر فیبر نوری و اینا مشکل نداشته باشه تو این حوالی.

لطفا نظر بدید دوستان. سپاس
انحصار فیبر نوری مخابرات فعلا پابرجاست
برا همین فقط مخابرات میتونی بگیری

behnam_tr
28-01-2018, 21:04
Hadi;9040031]از مخابرات دارند ولي راضي نيستند ميخوان از يه شرکت ديگه بگيرنفیبرنوری فعلا فقط مخابرات سرویس میده

amirlovely
28-01-2018, 23:50
سلام کسی از ماکس نت سرویس داره ؟ چطوره سرعتش

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

golmohammadi
29-01-2018, 10:33
سلام
با توجه به شرایط جدید الان بهترین سرویس دهنده اینترنت تبریز کدوم میتونه باشه؟
ضمنا خط من بیشتر از 4 مگ نمیکشه و مرکز مخابریاتی شهریاره
برا من 20 یا 30 یا 40 گیگ مهم نیست
برا یه ماه 10 گیگ هم کافیه
سرعت 512 خیلی کمه فکر کنم باید 1 یا 2 مگ خرید
برا من ثبات مهمه که قطعی کم باشه و پینگش پایین باشه

zigzaag
29-01-2018, 11:11
سلام
با توجه به شرایط جدید الان بهترین سرویس دهنده اینترنت تبریز کدوم میتونه باشه؟
ضمنا خط من بیشتر از 4 مگ نمیکشه و مرکز مخابریاتی شهریاره
برا من 20 یا 30 یا 40 گیگ مهم نیست
برا یه ماه 10 گیگ هم کافیه
سرعت 512 خیلی کمه فکر کنم باید 1 یا 2 مگ خرید
برا من ثبات مهمه که قطعی کم باشه و پینگش پایین باشه
تعرفه جدید همارا هم خوبه تازه گذاشتن ظاهرا
4 مگ 6 ماه 600 گیگ بین الملل 165 تومن

zigzaag
29-01-2018, 11:14
مخابرات سرعت دانلودش خوبه و مشکل سرعت نداره ولی واقعا قطع و وصلیش رو اعصابهو تماس که میگیرم میگن فعلا مشکل هست حل میشه

momfilm
29-01-2018, 13:58
سلام
دوستان متاسفانه شرکت isp فعلی ما خیلی داره اذیت میکنه برای همین تصمیم گرفتم هم برای منزل وهم برای دفتر از شرکت شاتل سرویس تهیه کنم ولی قبل از اون درخواست داشتم دوستانی که با شرکت مذکور کار میکنند و سرویس گرفتند آیا از کیفیت اون راضی هستند ؟
پشتیبانی و کیفیت سرویس ها خوب هست ؟
ضمنا شاتل لند را هم اگر امکان داره توضیح بدید
دانلود از شاتل لند رایگان هست ؟ هزینه استفاده از اون چقدر هست و باید اکانت اون را هم تهیه کرد ؟
آیا امکان انتقال فایل به شاتل لند وجود داره ؟
خواهش میکنم دوستان کمی توضیح بدن تا بتونم تصمیم درستی بگیرم چون سه تا سرویس باید تهیه کنم و نمیخوام پشیمان بشم و بدون آگاهی شرکت جدید را انتخاب کنم

ضمنا شرکت فعلی همارا هست که بالای ده سال از اونها سرویس داریم

golmohammadi
29-01-2018, 17:14
سرویس فعلیم همارا هست که البته تمومش د و گفتم قطع رانژه بشه
چون چنئان از کیفیتش راضی نبودم
البته اضافه کنم بیشتر از 4 ماهه فقط شبانه استفاده کردم برا دانلود چون ترافیکم همون 5-6 ماه اول تموم شده بود

مخابرات سرعت دانلودش خوبه و مشکل سرعت نداره ولی واقعا قطع و وصلیش رو اعصابهو تماس که میگیرم میگن فعلا مشکل هست حل میشه
قطعی داشته باشه که به درد نمیخوره

momfilm
29-01-2018, 19:06

این فقط برای کاربران جدید هست و درحقیقت تور هستش
کاربران قدیمی برای این شرکت هیچ ارزشی ندارند و جالبه بدانید که تو تمام دنیا حفظ مشنری مهم ترین اصل هست
ضمنا فکرکنم این طرح شاتل خیلی بهتر هستش

این پیشنهاد با سرعت ثابت ۸ مگابیت بر ثانیه و با آستانه مصرف ماهانه ۳۵۰ گیگابایتی به مشتریان ارایه می‌شود. در این بخش مشتریان می‌توانند اشتراک ۳ ماهه سرویس Fair8192 را به قیمت ۱۰۵٬۰۰۰ تومان، در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. (قیمت واقعی این بسته ۱۶۵٬۰۰۰ تومان است.)

bsm1992
29-01-2018, 21:36
54.154.207.39
136 میده پینگ

bsm1992
30-01-2018, 00:07
دوستان مخابرات با 8.8.8.8 پینگش چنده؟

malek911
30-01-2018, 00:31
دوستان مخابرات با 8.8.8.8 پینگش چنده؟
واسه من ۵۳ میده.یه ۴ روزی میشه پینگ یکم بهتر شده

golmohammadi
30-01-2018, 18:07
من فعلا همارا تمدید کردم
یه سرویس ویژه داشت برام اونو خریدم
2 مگ 40 گیگ ماهانه 17500 که نمموم شده اش 19000 میشه
الان تست سرعت گرفتم 3.5 مگ دانلود داد خوبه
فعلا گچیناخ تا ببینیم چی میشه :ی

momfilm
30-01-2018, 20:40
امروز رفتم همارا و درخواست جمع آوری دادم واقعا مسخره کردن خودشان را ، دو روزه تو سایت درخواست جمع آوری دادم امروز زنگ زدم میگه سایت مشکل داره ما نتونستیم متوجه بشیم و باید بیاید حضوری فرم پر کنید !
یکی نیست به اینها بگه شما که در حد طراحی سایت خودتان مشکل دارید بیجا میکنید ISP راه میاندازید و باعث ناراحتی مردم میشید
یعنی لدازه طراحی سایت برای خودشان سواد ندارن بعد خون مردم را تو شیشه کردن
شاتل و آسیا تک و ... کلی امکانات برای کاربرهای خودشان قرار دادن و من نمیدانم چرا باید بریم سمت همارایی که هیچ ارزشی برای کاربرهاش قائل نیست ؟
شاتل ، شاتلند را داره که میتونید کلی فیلم و نرم افزار و ... را رایگان دانلود کنید بدون کسر حجم و حتی فایل های دیگه را اونجا لیچ کنید و بدون مصرف حجم دانلود کنید
آسیاتک هم همینطور ، آسیا دی ال و فیلمیو و ... بدون مصرف حجم هستند و حتی جدیدا ip های pptp ارائه میکنه که بدون مصرف حجم میتونید دانلود داشته باشید
بقیه شرکت های بزرگ هم همینطور ولی همارا یک عده را گذاشته اونجا در حد تنظیم مودم سواد دارند و یک خانم که اجباری میگه باید سرویس تمدید کنید !
امروز بعد از اون به شاتل مراجعه کردم که دو پیشنهاد عالی داشتند که من دومی را انتخاب کردم
مقایسه کنید با سرویس های همارا که فقط برای کاربران جدید طرح های جالب داره و بقیه کاربرها را انگار افتادن تو تورش و دیگه به حساب مشتری نمیزاره

پیشنهاد اول
این پیشنهاد با سرعت ثابت ۴ مگابیت بر ثانیه و با آستانه مصرف ماهانه ۱۶۰ گیگابایتی به مشتریان ارایه می‌شود. در این بخش مشتریان می‌توانند اشتراک ۳ ماهه سرویس Fair4096 تنها به قیمت ۸۴٬۰۰۰ تومان، دریافت کنند. (قیمت واقعی این بسته ۱۳۵،۰۰۰ تومان است.)
پیشنهاد دوم
این پیشنهاد با سرعت ثابت ۸ مگابیت بر ثانیه و با آستانه مصرف ماهانه ۳۵۰ گیگابایتی به مشتریان ارایه می‌شود. در این بخش مشتریان می‌توانند اشتراک ۳ ماهه سرویس Fair8192 را به قیمت ۱۰۵٬۰۰۰ تومان، در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. (قیمت واقعی این بسته ۱۶۵٬۰۰۰ تومان است.)

omid.pari
30-01-2018, 22:20
سلام
این مخابرات چیکار کرده ؟ با وب گردی و تلگرام و اینستاگرام روزی چند گیگ از حجمم کم میشه :n04::n04::n04::n35::n35::n35:

DJ POLESTAR
30-01-2018, 23:33
امروز رفتم همارا و درخواست جمع آوری دادم واقعا مسخره کردن خودشان را ، دو روزه تو سایت درخواست جمع آوری دادم امروز زنگ زدم میگه سایت مشکل داره ما نتونستیم متوجه بشیم و باید بیاید حضوری فرم پر کنید !
یکی نیست به اینها بگه شما که در حد طراحی سایت خودتان مشکل دارید بیجا میکنید ISP راه میاندازید و باعث ناراحتی مردم میشید
شاتل و آسیا تک و ... کلی امکانات برای کاربرهای خودشان قرار دادن و من نمیدانم چرا باید بریم سمت همارایی که هیچ ارزشی برای کاربرهاش قائل نیست ؟
شاتل ، شاتلند را داره که میتونید کلی فیلم و نرم افزار و ... را رایگان دانلود کنید بدون کسر حجم و حتی فایل های دیگه را اونجا لیچ کنید و بدون مصرف حجم دانلود کنید
آسیاتک هم همینطور ، آسیا دی ال و فیلمیو و ... بدون مصرف حجم هستند و حتی جدیدا ip های pptp ارائه میکنه که بدون مصرف حجم میتونید دانلود داشته باشید
بقیه شرکت های بزرگ هم همینطور ولی همارا یک عده را گذاشته اونجا در حد تنظیم مودم سواد دارند و یک خانم که اجباری میگه باید سرویس تمدید کنید !
امروز بعد از اون به شاتل مراجعه کردم که دو پیشنهاد عالی داشتند که من دومی را انتخاب کردم
مقایسه کنید با سرویس های همارا که فقط برای کاربران جدید طرح های جالب داره و بقیه کاربرها را انگار افتادن تو تورش و دیگه به حساب مشتری نمیزاره
دقیقا دو روز پیش منم حضوری رفتم واسه جمع آوری. اولش تو سایت اقدام کردم که پیام داد باید حضوری اقدام شود. خلاصه رفتم هزار دلیل میاوردن که منو منصرف کنن از جمع آوری حتی بهم پیشنهاد دادن سرویسم رو جمع آوری کنن و از نو سرویس جدیدی که برای مشترکین جدید هست بدن بهم؛ گفتم اینو باید واسه مشترکین چندین سالتون هم در نظر میگرفتین نه اینکه با کلی امتیاز سرویسش رو جمع بکنید و از نو دوباره یکی دیگه بدید! بالاخره فرم پر کردم و راحت شدم از شرشون!
همارا تنها داره از قانون مسخره (بقول وزارت ارتباطات) مصرف منصفانه که تو همه شرکت ها دارن ازش پیروی میکنن؛ سرویس میده اما بدون طرح های متنوع و جدید و حجم اضافی!
با همه حرفاتون در مورد این شرکت موافقم. من اما رفتم سراغ HiWeb چراکه حجم های اضافی مثل طرح "فشفشه" و "نیترو" واقعا مقرون به صرفه بودن از طرفی حجم بین الملی بیشتری نسبت به سایر شرکت ها برای مصرف بین المللی میده. (ماهم که کل مصرفمون بین الملل!)
مثلا همارا یک ماهه 1مگ رو میده 16 گیگابایت بین المللی اما "های وب" میده 25 گیگابایت
یا 2مگ ماهانه همارا 28 گیگ اما های وب 40!
4 مگ یک ماهه 50 گیگ اما های وب 80!
هر دو هم قیمت پایشون یکی هست اما حجم ها نه!
طرح های فشفشه و نیترو هم که جریانشون رو گفتم.
تنها چیزی که های وب کم داره دانلود شبانه هست که اونم با طرح "فشفشه" میشه جبران کرد از طرفی هم اینترنت ساعتی نامحدود ایرانسل 4.5G یا همون +4G هست که خلع محدودیت تمامی دانلود شبانه های شرکت ها رو پر کرده و میکنه واسم با نهایت سرعت!

golmohammadi
31-01-2018, 01:34

خودتو نگران نکن اکثرا شرکتها اینجوری هستند و در نهایت برای قطع رانژه باید حضوری بری فرم پر کنی
مخابرات هم اینجوریه برا من 6 ماه فکر کنم قطع رانژه نکردن

vahidreza2007
31-01-2018, 01:46
همشهري ها برا اذربايجان شرقي الان بهترين شركت با حجم زياد و قيمت كمتر و كيفيت بهتر كدوم شركت رو صلاح ميدونيد ؟ من الان مخابراتم ولي مثل چي داره حجم ميره و اينستا و تلگرام هم لودش خوب نيست ! چي پيشنهاد ميكنيد ؟ ترجيحا اپشن هايي مثل مركز دانلود و كيفيت عالي سرويس و ... داشته باشه

afceaglee2013
31-01-2018, 11:38
دقیقا دو روز پیش منم حضوری رفتم واسه جمع آوری. اولش تو سایت اقدام کردم که پیام داد باید حضوری اقدام شود. خلاصه رفتم هزار دلیل میاوردن که منو منصرف کنن از جمع آوری حتی بهم پیشنهاد دادن سرویسم رو جمع آوری کنن و از نو سرویس جدیدی که برای مشترکین جدید هست بدن بهم؛ گفتم اینو باید واسه مشترکین چندین سالتون هم در نظر میگرفتین نه اینکه با کلی امتیاز سرویسش رو جمع بکنید و از نو دوباره یکی دیگه بدید! بالاخره فرم پر کردم و راحت شدم از شرشون!
همارا تنها داره از قانون مسخره (بقول وزارت ارتباطات) مصرف منصفانه که تو همه شرکت ها دارن ازش پیروی میکنن؛ سرویس میده اما بدون طرح های متنوع و جدید و حجم اضافی!
با همه حرفاتون در مورد این شرکت موافقم. من اما رفتم سراغ HiWeb چراکه حجم های اضافی مثل طرح "فشفشه" و "نیترو" واقعا مقرون به صرفه بودن از طرفی حجم بین الملی بیشتری نسبت به سایر شرکت ها برای مصرف بین المللی میده. (ماهم که کل مصرفمون بین الملل!)
مثلا همارا یک ماهه 1مگ رو میده 16 گیگابایت بین المللی اما "های وب" میده 25 گیگابایت
یا 2مگ ماهانه همارا 28 گیگ اما های وب 40!
4 مگ یک ماهه 50 گیگ اما های وب 80!
هر دو هم قیمت پایشون یکی هست اما حجم ها نه!
طرح های فشفشه و نیترو هم که جریانشون رو گفتم.
تنها چیزی که های وب کم داره دانلود شبانه هست که اونم با طرح "فشفشه" میشه جبران کرد از طرفی هم اینترنت ساعتی نامحدود ایرانسل 4.5G یا همون +4G هست که خلع محدودیت تمامی دانلود شبانه های شرکت ها رو پر کرده و میکنه واسم با نهایت سرعت!
به عنوان شخصی که 8 ساله مداومه از همارا رویس میگرفتم تنها چیزی ک در مورد همارا میشه گفت اینه که ....رم تو نکوارشون
بیشعور واقعی ان بعد از کلی درگیری و چند روز بعد از اینکه از سایت درخواست جمع اوری داده بودم زنگ زدم یه خانوم برداشت گفت چرا میخواین جمع اوری کنین گفتم احمق من چند روزه درخواست دادم تو الان میپرسی واسه چی؟ معلومه اصلا اقدام نکردین ... هر چی از دهنم در اومد بارشون کردم ... احمق به تمام معنا هستن ... دقیقا همونطور که دوستان گفتن به مشتریایی که دارن اصلا اهمیت نمیدن فقط میخوان مشتری جدید تور کنن .. شدیدا هم دروغگو هستن مخصوصا مسئولین رده بالاشون
ول کنید نیم ساعت پشت سر هم فحش بارشون میکنم از بس دلم پره ازشون ... خاک تو سر من احمق که 8 ساله تو اون شر کت موندم

momfilm
31-01-2018, 13:20
دوستان توجه کنند که همارا اصلا ISP نیست و مجوز هم نداره و تنها نماینده فروش دو شرکت لایزر و پیشگامان هست و در حقیقت ما داریم نان را از پشت سرور میخوریم
این شرکت حتی اسمش تو سایت 195 نیست در حالی که کافی نت سر خیابان هم اونجا اسم و آدرسش ذکر شده
تو پست قبلی هم گفتم کسایی که بلد نیستن سایت برای خودشان طراحی کنند دیگه شرکت ارائه خدمات اینترنت که تخصصی هست واقعا براشون زیادی هست
سایر شرکت ها همگی دارند سایت های رایگان بدون مصرف حجم اینترنت راه اندازی میکنند ،پیشنهادات عجیب و جالب میدن همارا هم یک دختر استخدام کرده زورکی اینترنت میفروشه
از سال 87از اونجا سرویس گرفتم که مثلا شرکت مال شهر خودم باشه بعد ده سال فهمیدم این مثلا شرکت باعث شده شهر ما یک ISP درست و حسابی نداشته باشه

همشهري ها برا اذربايجان شرقي الان بهترين شركت با حجم زياد و قيمت كمتر و كيفيت بهتر كدوم شركت رو صلاح ميدونيد ؟ من الان مخابراتم ولي مثل چي داره حجم ميره و اينستا و تلگرام هم لودش خوب نيست ! چي پيشنهاد ميكنيد ؟ ترجيحا اپشن هايي مثل مركز دانلود و كيفيت عالي سرويس و ... داشته باشه

به اینجا سر بزن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%B0%D8%A7%D8%A8-%D9%88-%D9%87%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D8%A7%D9%8 6%DA%AF%DB%8C%D8%B2-%D8%B2%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%A7-2/

momfilm
31-01-2018, 13:26

اگر دانلود شبانه باشه که همارا داره براش پول میگیره اینها دارند رایگان ارائه میدن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمنا برای خریدهای بلند مدت مثل همارا ضرب در یک ماه نمیکنند و تخفیف دارند
نکته جالب اینکه شبانه رایگان دارند بعد مثلا تو سرویس چهار مگ 80 گیگ هم حجم اینترانت رایگان میدن !
کلا اینها را که آدم میبینه با خودش فکر میکنه تابلو همارا سیستم را باید تغییر بدن به راهزنان سیستم !

zigzaag
31-01-2018, 14:24

دوست عزیز میشه بگی کدوم شرکت در خال حاضر واسه مشتریای قدیمیش ارزش قائل هست؟
والا ما که مخابرات استفاده میکنیم پشتیبانی زنگ میزنی آدم پشیمون میشه قبلا هم صبانت داشتم که اونم هیچی پارس آنلاین هم 2 سال پیش داشتم که اونم هیچ طرح خاصی نداشت
تعرفه های جدید همشون زیر نظر تنظیم مقررات ارائه میشن شرکت ها نمیتونن از خودشون تخفیف بدن
در ضمن این تعرفه شاتل ماهیانه به ما 80 گیگ رو میده 28000 درحالیکه همین طرح روی همارا 27000 تومان با 100 گیگ هست ماهانه که فکر میکنم ارزش داره بریم
یعنی تو 6 ماه 120 گیگ اضافی
منم اهل شاتل لند او اینا نیستم ذاتا بیشتر حجم برام مهمتره چون از سایت های خارجی برمیدارم

zigzaag
31-01-2018, 14:37
اگر دانلود شبانه باشه که همارا داره براش پول میگیره اینها دارند رایگان ارائه میدن

ضمنا برای خریدهای بلند مدت مثل همارا ضرب در یک ماه نمیکنند و تخفیف دارند
نکته جالب اینکه شبانه رایگان دارند بعد مثلا تو سرویس چهار مگ 80 گیگ هم حجم اینترانت رایگان میدن !
کلا اینها را که آدم میبینه با خودش فکر میکنه تابلو همارا سیستم را باید تغییر بدن به راهزنان سیستم !

ولی انصافا فن آوا طرحاش خیلی جالبه مخصوصا اون طرح پلکانی سرعتش حیف که پشتیبانی مناسبی نداره و خریدش ریسکه
همارا هم برای سرویس های 3 ماهه بالا جدیدا تخفیف داره احتمالا شما ندیدین
شبانه هم تنها همارا پول نمیگیره شاتل هم 10000 تومان پول میگیره ولی اگه زیاد استفاده کنی محدود میشی درحالیکه تو همارا 9000 تومان هست و محدودیتی از لحاظ مصرف نداره
دوستان این پارس آنلاین هم یه طرح داره ماهانه 60 گیگ سرعت 3 مگ ماهانه تقریبا 17 تومن اونم ظاهرا خوب بنظر میرسه

vahidreza2007
31-01-2018, 15:29
دوستان توجه کنند که همارا اصلا ISP نیست و مجوز هم نداره و تنها نماینده فروش دو شرکت لایزر و پیشگامان هست و در حقیقت ما داریم نان را از پشت سرور میخوریم
این شرکت حتی اسمش تو سایت 195 نیست در حالی که کافی نت سر خیابان هم اونجا اسم و آدرسش ذکر شده
تو پست قبلی هم گفتم کسایی که بلد نیستن سایت برای خودشان طراحی کنند دیگه شرکت ارائه خدمات اینترنت که تخصصی هست واقعا براشون زیادی هست
سایر شرکت ها همگی دارند سایت های رایگان بدون مصرف حجم اینترنت راه اندازی میکنند ،پیشنهادات عجیب و جالب میدن همارا هم یک دختر استخدام کرده زورکی اینترنت میفروشه
از سال 87از اونجا سرویس گرفتم که مثلا شرکت مال شهر خودم باشه بعد ده سال فهمیدم این مثلا شرکت باعث شده شهر ما یک ISP درست و حسابی نداشته باشه

به اینجا سر بزن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%B0%D8%A7%D8%A8-%D9%88-%D9%87%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D8%A7%D9%8 6%DA%AF%DB%8C%D8%B2-%D8%B2%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%A7-2/

ممنونم . داداش شاتل دانلود شبانه داره ؟ بعد اين طرح فقط براي مشتركين تازه وارد يا هميشه هست ؟

adreno
31-01-2018, 18:54
همانطوری که دوستان هم تو پست های قبلی گفتن مخابرات عملا هیچ سرویس غیر حجمی نداره
فکر کردم منظور مخابرات از یک به چهار بودن تعرفه این بود که داخلی یک چهارم حساب می شه اما نه ..... !!!! ترافیک بین المللی رو 4 برابر! حساب می کنه / حتی منی که 2 مگ 80 گیگ قدیم رو خریدم هم 4 برابر کسر می‌کنه

یعنی سرویس قدیم 2 مگابیت 17 گیگ +25% آپلود که می شد 21 گیگ ... رو با حذف شبانه دارن به عنوان غیر حجمی جدید می فروشن .... خدا همه ما را آدم کند:42:

momfilm
31-01-2018, 19:04
دوست عزیز میشه بگی کدوم شرکت در خال حاضر واسه مشتریای قدیمیش ارزش قائل هست؟
والا ما که مخابرات استفاده میکنیم پشتیبانی زنگ میزنی آدم پشیمون میشه قبلا هم صبانت داشتم که اونم هیچی پارس آنلاین هم 2 سال پیش داشتم که اونم هیچ طرح خاصی نداشت
تعرفه های جدید همشون زیر نظر تنظیم مقررات ارائه میشن شرکت ها نمیتونن از خودشون تخفیف بدن
در ضمن این تعرفه شاتل ماهیانه به ما 80 گیگ رو میده 28000 درحالیکه همین طرح روی همارا 27000 تومان با 100 گیگ هست ماهانه که فکر میکنم ارزش داره بریم
یعنی تو 6 ماه 120 گیگ اضافی
منم اهل شاتل لند او اینا نیستم ذاتا بیشتر حجم برام مهمتره چون از سایت های خارجی برمیدارم

شاتل 180گیگ را میده 28 تومان که سه ماهه میشه 84 تومان با 480 گیگ حجم اونطرف همارا سه ماهه میده 108 تومان با 350 گیگ حجم
در حقیقت همارا داره 130 گیگ کم میده بعلاوه 24 تومان هم اضافه میگیره که کم فروشی کرده !
الان من سوال کردم طرح های شاتل برای همه مشتریان یکسان هست و آسیاتک هم تفاوتی قائل نمیشه نمونه اش همین جشنواره ها که سال قبل آسیاتک هر چند بار میخواستی قابل خرید بود همارا فقط مشتری جدید
تعرفه ها اگر هم یکسان تعیین شدن شما همان مثال اول بنده را در طرح دو شرکت توضیح بدید چرا 24 تومان اضافه بدم و در کنار اون حجم هم کمتر بگیرم و امکانات هم نداشته باشم ؟
حالا شما شاید نه نرم افزار ،نه فیلم و سریال و یا کلا چیزی دانلود نمیکنید ولی بقیه چی ؟ یعنی ماندم کل ترافیک را برای بازدید سایت مصرف میکنید ؟!

ولی انصافا فن آوا طرحاش خیلی جالبه مخصوصا اون طرح پلکانی سرعتش حیف که پشتیبانی مناسبی نداره و خریدش ریسکه
همارا هم برای سرویس های 3 ماهه بالا جدیدا تخفیف داره احتمالا شما ندیدین
شبانه هم تنها همارا پول نمیگیره شاتل هم 10000 تومان پول میگیره ولی اگه زیاد استفاده کنی محدود میشی درحالیکه تو همارا 9000 تومان هست و محدودیتی از لحاظ مصرف نداره
دوستان این پارس آنلاین هم یه طرح داره ماهانه 60 گیگ سرعت 3 مگ ماهانه تقریبا 17 تومن اونم ظاهرا خوب بنظر میرسه

من استفاده نکردمولی اتفاقا روز گذشته تو یکی از انجمنهای تخصصی یک نفر خیلی تعریف میکرد و اون پیشنهاد داد که از اونجا تهیه کنم چون کیفیت و پشتیبانی خوبی دارند
من نمیدانم اصلا شاتل شبانه داره یا نه ؟ ولی میدانم با 1050 گیگ حجم برای سه ماه و وجود شاتل لندی که میتونم با انتقال فایل به اون ماهانه تا 5 ترابایت دانلود داشته باشم فکر نکنم دیگه نیازی به روشن ماندن شبانه سیستم باشه
یعنی تو سه ماه میخوامبیشتر از 16 ترابایت مصرف داشته باشم ؟

ممنونم . داداش شاتل دانلود شبانه داره ؟ بعد اين طرح فقط براي مشتركين تازه وارد يا هميشه هست ؟
این دوستمان میگه داره ولی عرض کردم با این همه ترافیک نیازی نیست
1050 گیگ حجم سه ماهه داده و از شاتل لند هم میشه تا 5 ترابایت دانلود داشت پس فایلها را لیچ میکنم و از اونجا دانلود میکنم

zigzaag
31-01-2018, 22:56
شاتل 180گیگ را میده 28 تومان که سه ماهه میشه 84 تومان با 480 گیگ حجم اونطرف همارا سه ماهه میده 108 تومان با 350 گیگ حجم
در حقیقت همارا داره 130 گیگ کم میده بعلاوه 24 تومان هم اضافه میگیره که کم فروشی کرده !
الان من سوال کردم طرح های شاتل برای همه مشتریان یکسان هست و آسیاتک هم تفاوتی قائل نمیشه نمونه اش همین جشنواره ها که سال قبل آسیاتک هر چند بار میخواستی قابل خرید بود همارا فقط مشتری جدید
تعرفه ها اگر هم یکسان تعیین شدن شما همان مثال اول بنده را در طرح دو شرکت توضیح بدید چرا 24 تومان اضافه بدم و در کنار اون حجم هم کمتر بگیرم و امکانات هم نداشته باشم ؟
حالا شما شاید نه نرم افزار ،نه فیلم و سریال و یا کلا چیزی دانلود نمیکنید ولی بقیه چی ؟ یعنی ماندم کل ترافیک را برای بازدید سایت مصرف میکنید ؟!

من استفاده نکردمولی اتفاقا روز گذشته تو یکی از انجمنهای تخصصی یک نفر خیلی تعریف میکرد و اون پیشنهاد داد که از اونجا تهیه کنم چون کیفیت و پشتیبانی خوبی دارند
من نمیدانم اصلا شاتل شبانه داره یا نه ؟ ولی میدانم با 1050 گیگ حجم برای سه ماه و وجود شاتل لندی که میتونم با انتقال فایل به اون ماهانه تا 5 ترابایت دانلود داشته باشم فکر نکنم دیگه نیازی به روشن ماندن شبانه سیستم باشه
یعنی تو سه ماه میخوامبیشتر از 16 ترابایت مصرف داشته باشم ؟

من مقایسه سرویس های فعلی جشنواره همارا و شاتل رو کردم دوست عزیز شما داری سرویس سرویس جشنواره شاتل رو با سرویسی که همارا برای مشترکین قدیمی ارائه میکنه مقایسه میکنی که قیاس مع الفارق هست!
سرویس جشنواره همارا از جشنواره شاتل بهتر هست اینو میتونی با یه حساب سر انگشتی بهش برسی 1200 گیگ حجم 6 ماهه 165000 تومان برای همارا و 480 گیگ 3 ماهه 84000 تومان برای شاتل
در ضمن مگه برای شاتل لند شما نباید اکانت خریداری کنید؟پس همچین هم رایگان نیست
شاتل سرویس جشنواره رو برای مشترکین قدیمی هم ارائه میکنه مگه؟اگر ارائه بده خیلی عالیه
تا اونجا که من یادمه من قبل از مخابرات پارس آنلاین داشتم اونا هم برای مشترکین قدیمی جشنواره ارائه نمیکردن منم مجبور شدم برم مخابرات که الان پشیمونم

momfilm
01-02-2018, 12:05
من مقایسه سرویس های فعلی جشنواره همارا و شاتل رو کردم دوست عزیز شما داری سرویس سرویس جشنواره شاتل رو با سرویسی که همارا برای مشترکین قدیمی ارائه میکنه مقایسه میکنی که قیاس مع الفارق هست!
سرویس جشنواره همارا از جشنواره شاتل بهتر هست اینو میتونی با یه حساب سر انگشتی بهش برسی 1200 گیگ حجم 6 ماهه 165000 تومان برای همارا و 480 گیگ 3 ماهه 84000 تومان برای شاتل
در ضمن مگه برای شاتل لند شما نباید اکانت خریداری کنید؟پس همچین هم رایگان نیست
شاتل سرویس جشنواره رو برای مشترکین قدیمی هم ارائه میکنه مگه؟اگر ارائه بده خیلی عالیه
تا اونجا که من یادمه من قبل از مخابرات پارس آنلاین داشتم اونا هم برای مشترکین قدیمی جشنواره ارائه نمیکردن منم مجبور شدم برم مخابرات که الان پشیمونم

مشکل شما اینه که اصلا نفهمیدی من چی گفتم
همارا فقط برای مشتری های جدید و به اصطلاح تور کردن مشتری جشنواره میزاره ولی شاتل برای همه کاربرها چه جدید و چه قدیم این سرویس ها را قرار میده و فرقی نمیزاره

بله شاتل فرقی قائل نیست و آسیاتک هم میدانم فرقی نمیزاره ( دو روزه داریم میگیم فرق نمیزاره شما بعد دو روز تازه می پرسی لیلی زن بود یا مرد ؟)
\پارس آنلاین را ما الان حرفی در موردش زدیم ؟

ضمنا امکانات اضافه هم دارند که همارا هیچ امکانتی نداره

در مورد شاتل لند هم اکانتش ده هزار تومان هست و با این ده هزار تومان تا 5 ترابایت میتونید دانلود داشته باشید و خود شاتل لند هم رایگان امکانات میده و همین امکانات رایگان کافی هست
مثلا نرم افزارها و فیلم و سریال ها را رایگان میتونید دانلود کنید و یا فایل سایر سایت ها را به آپلودسنتر اون لیچ کنید و بعد دانلود کنید که 150 گیگ حجم رایگان دارید
آسیاتک هم همینطور هست و شما هر نرم افزار و یا اکثر فیلم ها را رایگان از آسیا دی ال بدون هیچ گونه هزینه و یا خرید اکانت اضافه ای میتونید انجام بدید و با خرید pptp میتونید از تمام سایت ها رایگان دانلود داشته باشید
میشه شما بفرمایید امکانات رایگان همارا چیه ؟ احتمالا صحبت با همان خانم فروشنده اجباری :دی
شما رفتی از مخابراتی سرویس گرفتی که داداش کوچیکه همین همارا هست و خوب معلومه پشیمان میشید
باز میگم همارا فقط نماینده فروش دو شرکت لایزر و پیشگامان هست و خودش ISP نیست ، پس بهتر از خود شرکت های اصلی خریداری کنید

این هم آفرهای حجم های اضافی شاتل که خودتان با همارا مقایشه کنید
همان ده گیگ هر گیگ میافته 1500 تومان حدودا که از آفر صد گیگ همارا هم ارزان تر هست ، 50 گیگ هم که مشخصه در هر دو شرکت ( نکته اینکه در همارا علاوه بر قیمت مازاد حجم اضافه فقط به یک دوره بعدی قابل انتقال هست ولی در شاتل تا یک سال قابل مصرف )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

afceaglee2013
01-02-2018, 22:56
اسم همارا میاد حالم بهم میخوره:n02:

zigzaag
03-02-2018, 13:08
مشکل شما اینه که اصلا نفهمیدی من چی گفتم
همارا فقط برای مشتری های جدید و به اصطلاح تور کردن مشتری جشنواره میزاره ولی شاتل برای همه کاربرها چه جدید و چه قدیم این سرویس ها را قرار میده و فرقی نمیزاره

بله شاتل فرقی قائل نیست و آسیاتک هم میدانم فرقی نمیزاره ( دو روزه داریم میگیم فرق نمیزاره شما بعد دو روز تازه می پرسی لیلی زن بود یا مرد ؟)
\پارس آنلاین را ما الان حرفی در موردش زدیم ؟

ضمنا امکانات اضافه هم دارند که همارا هیچ امکانتی نداره

در مورد شاتل لند هم اکانتش ده هزار تومان هست و با این ده هزار تومان تا 5 ترابایت میتونید دانلود داشته باشید و خود شاتل لند هم رایگان امکانات میده و همین امکانات رایگان کافی هست
مثلا نرم افزارها و فیلم و سریال ها را رایگان میتونید دانلود کنید و یا فایل سایر سایت ها را به آپلودسنتر اون لیچ کنید و بعد دانلود کنید که 150 گیگ حجم رایگان دارید
آسیاتک هم همینطور هست و شما هر نرم افزار و یا اکثر فیلم ها را رایگان از آسیا دی ال بدون هیچ گونه هزینه و یا خرید اکانت اضافه ای میتونید انجام بدید و با خرید pptp میتونید از تمام سایت ها رایگان دانلود داشته باشید
میشه شما بفرمایید امکانات رایگان همارا چیه ؟ احتمالا صحبت با همان خانم فروشنده اجباری :دی
شما رفتی از مخابراتی سرویس گرفتی که داداش کوچیکه همین همارا هست و خوب معلومه پشیمان میشید
باز میگم همارا فقط نماینده فروش دو شرکت لایزر و پیشگامان هست و خودش ISP نیست ، پس بهتر از خود شرکت های اصلی خریداری کنید

این هم آفرهای حجم های اضافی شاتل که خودتان با همارا مقایشه کنید
همان ده گیگ هر گیگ میافته 1500 تومان حدودا که از آفر صد گیگ همارا هم ارزان تر هست ، 50 گیگ هم که مشخصه در هر دو شرکت ( نکته اینکه در همارا علاوه بر قیمت مازاد حجم اضافه فقط به یک دوره بعدی قابل انتقال هست ولی در شاتل تا یک سال قابل مصرف )

اعصابت از شرکت اینترنتیت خورده به ما ربطی نداره ها :n02:
توضیح دادم که اگه ارائه بده خیلی هم عالیه پس فکر کنم شما نفهمیدی!
در ضمن شاتل لند از نظر من چیز بیخودی هست و بیشتر حالت عوام فریبانه داره و بدرد تین ایجر ها میخوره جرات داره بیاره ترافیک مگا یا دراپ باکس رو رایگان بکنه
خوشبختانه فن آوا مرکز مارو ساپورت میکنه فقط نمیدونم مخابرات چقدر طول میکشه جمع کنه و احتمال داره اذیت کنن موقع جمع آوری

momfilm
03-02-2018, 13:39
اعصابت از شرکت اینترنتیت خورده به ما ربطی نداره ها :n02:
توضیح دادم که اگه ارائه بده خیلی هم عالیه پس فکر کنم شما نفهمیدی!
در ضمن شاتل لند از نظر من چیز بیخودی هست و بیشتر حالت عوام فریبانه داره و بدرد تین ایجر ها میخوره جرات داره بیاره ترافیک مگا یا دراپ باکس رو رایگان بکنه
خوشبختانه فن آوا مرکز مارو ساپورت میکنه فقط نمیدونم مخابرات چقدر طول میکشه جمع کنه و احتمال داره اذیت کنن موقع جمع آوری

نه دوست عزیز به خاطر ناراحتی از اونهااین حرف نزدم برای این گفتم که تو چند پست قبلی مرتب به این مورد تاکید کردم ولی شما بعد از همه اونها تازه اومدید میگید چشنواره تو شاتل برای همه کاربرها هست ؟ خوب وقتی یک نفر اینجوری بدون مطالعه پست ها حرف میزنه چی باید بهش بگیم ؟
بعد اون همه بحث تازه شما اومدی میگی اگه بده ؟!
در مورد شاتل لند هم از نظر شما بی فایده هست ولی برای بنده نعمتی به حساب میاد ، چون تمام فایلهایی که لازمه دانلود کنم را آپلود میکنم اونجا و از اینترنت داخلی استفاده میکنم و یا اگر دانلودم خیلی زیاد باشه اکانت ده تومانی اون را میخرم کلا حجمی برام مصرف نشه
برای یکی مثل من که مستقیم کردن هیچ فایلی براش سخت نیست این آپلودسنتر بسیار مفید هست الان مثلا یک سریال 50 گیگی را بخوام دانلود کنم و شاتل لند نباشه باید 100گیگحجم مصرف کنم ولی آپلود میکنم اونجا و فقط 50 گیگ حجم برام حساب میشه ، برای افرادی هم که دانلود خیلی زیاد دارند 5 ترابایت فکر کنم کافی باشه
حالا هم سرویس را ارزان میخرم و هم دارم امکاناتی که هزینه ای براش ندادم را استفاده میکنم
الان کاربری هست که هر روز از من میخواد فایلهاش را روی سرورهای ایران upera مستقیم کنم چون انتقال میده اونجا و نیم بها براش حساب میکنند
در مورد سایر سرویس دهنده ها هم همینطور
شما تصویر زیر را ببینید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آسیاتک داره برای سرویس 6 ماهه با ترافیک ماهانه 200 گیگ داره میده 144 هزار تومان و مقایسه کنید با آفرهای همارا که تازه فقط مختص کاربران جدید هست
آسیا دیال و چند سایت دیگه هم رایگان هست برای کاربراش و شاید از نظر شما بی مصرف باشه ولی خود من ماهانه بالای 100 گیگ فقط دانلود نرم افزار دارم و چقدر عالی میشه که با حداکثر سرعت و بدون مصرف ترافیک این نرم افزارها رادانلودکنم

در مورد مخابرات هم فکر کنم با خود فن آوا مشورت کنید چون جمع آوری اون کمی فرق داره

soroori2
03-02-2018, 14:05
نه دوست عزیز به خاطر ناراحتی از اونهااین حرف نزدم برای این گفتم که تو چند پست قبلی مرتب به این مورد تاکید کردم ولی شما بعد از همه اونها تازه اومدید میگید چشنواره تو شاتل برای همه کاربرها هست ؟ خوب وقتی یک نفر اینجوری بدون مطالعه پست ها حرف میزنه چی باید بهش بگیم ؟
بعد اون همه بحث تازه شما اومدی میگی اگه بده ؟!
در مورد شاتل لند هم از نظر شما بی فایده هست ولی برای بنده نعمتی به حساب میاد ، چون تمام فایلهایی که لازمه دانلود کنم را آپلود میکنم اونجا و از اینترنت داخلی استفاده میکنم و یا اگر دانلودم خیلی زیاد باشه اکانت ده تومانی اون را میخرم کلا حجمی برام مصرف نشه
برای یکی مثل من که مستقیم کردن هیچ فایلی براش سخت نیست این آپلودسنتر بسیار مفید هست الان مثلا یک سریال 50 گیگی را بخوام دانلود کنم و شاتل لند نباشه باید 100گیگحجم مصرف کنم ولی آپلود میکنم اونجا و فقط 50 گیگ حجم برام حساب میشه ، برای افرادی هم که دانلود خیلی زیاد دارند 5 ترابایت فکر کنم کافی باشه
حالا هم سرویس را ارزان میخرم و هم دارم امکاناتی که هزینه ای براش ندادم را استفاده میکنم
الان کاربری هست که هر روز از من میخواد فایلهاش را روی سرورهای ایران upera مستقیم کنم چون انتقال میده اونجا و نیم بها براش حساب میکنند
در مورد سایر سرویس دهنده ها هم همینطور
شما تصویر زیر را ببینید

آسیاتک داره برای سرویس 6 ماهه با ترافیک ماهانه 200 گیگ داره میده 144 هزار تومان و مقایسه کنید با آفرهای همارا که تازه فقط مختص کاربران جدید هست
آسیا دیال و چند سایت دیگه هم رایگان هست برای کاربراش و شاید از نظر شما بی مصرف باشه ولی خود من ماهانه بالای 100 گیگ فقط دانلود نرم افزار دارم و چقدر عالی میشه که با حداکثر سرعت و بدون مصرف ترافیک این نرم افزارها رادانلودکنم

در مورد مخابرات هم فکر کنم با خود فن آوا مشورت کنید چون جمع آوری اون کمی فرق داره

سلام
آسیاتک 200 گیگ رو در شش ماه میده 144 هزار تومان یعنی میشه ماهی 33 گیگ نه ماهیانه 200 گیگ.

golmohammadi
05-02-2018, 13:36
من زنگ زدم هزینه رانژه زیاد شده
یکی گفت 26 تومن
مگه قرار نبود انتقال از شرکتی به دیگری باید راحت تر باشه ؟
الان فقط مخابراته که رانژه نداره
اینطوری نمیصرفه که شرکتو عوض کنی
الان برادرم همارا داره و برجی 5 یا 10 گیگ بسشه
از کجا بگیریم بهتره؟
یعنی شاتل بهترینه؟
البته شاتل پارسال اینجا پورت خالی نداشت امسالشو نمیدونم

momfilm
05-02-2018, 22:58
یکی گفت 26 تومن
از کجا بگیریم بهتره؟
یعنی شاتل بهترینه؟

از من که 12 تومان گرفتن ولی اون خانم که به زور میخواست تو همارا سرویس بفروشه گفت شده 24 تومان !
به هر حال از شرکت ها تماس بگیرید سوال کنید
برای تست پورت خالی هم تو سایت تمام isp ها تست میتونید انجام بدید

فکر کنم یکی از این سرویس های آسیاتک و یا همان سرویس 84 تومانی شاتل مناسب شما باشه

DJ POLESTAR
05-02-2018, 23:40
یکی گفت 26 تومن
از کجا بگیریم بهتره؟
یعنی شاتل بهترینه؟
شما در مورد برادرتون گفتین ولی در مورد مصرف ماهانه خودتون نگفتین که تقریبا چقدر کافی میتونه باشه.
اول از همه اینو بگم که چون الان رقابت پس از تصویب قانون مسخره مصرف منصفانه زده بالا بنابراین اکثر شرکت های نامدار دارن خوب سرویس دهی میکنن و هر کدوم ویژگی های خاص خودشون رو دارن (برخلاف همارا!)
ولی به هر صورت اگه مصرف بین الملل شما نسبتا بالاست توصیه میکنم سراغ isp های دیگه نرید و HiWeb رو انتخاب کنید چراکه همونطور که بنده مقایسه کردم حجم مصرفی بیشتر واسه بین الملل تنها HiWeb ارائه میده که خیلی به صرفه نسبت به بقیه شرکت ها هست (پینگ پایینی هم داره که اگه بیشتر اهل بازی های آنلاین باشین صفا میکنید!) ... ولی اما اگه دنبال دانلود شبانه و انتقال فایل به سرور داخلی و دانلود بصورت رایگان (البته رایگان که نه ولی با محاسبه ترافیک وطنی) مد نظرتون هست شرکت های شاتل و آسیاتک هم سرویس های عالی ارائه میدن.

بهترین انتخاب رو خودتون میتونید بکنید تنها کافیه به خودتون نیم ساعت زحمت بدین و پای کامپیوتر به تک تک ISPها برید و از تفاوت کیفیت قیمت ها و حجم ها و جشنواره مطلع بشید.

louxman
06-02-2018, 16:43
سلام دوستان
من الان سرویس های 720 گیگ مخابرات دارم ولی برا اینکه از پشتیبانیشون حالم بهم میخوره میخام برم یه شرکت دیگه
من حجم بسیار بالایی مصرف دارم و سرعت دانلود و آپلود برام مهمه چون از طریق تلگرام داریم فایل های 10 گیگی مثلا میفرستم و یه شرکت که در کنار قیمت مناسب کیفیتشم پاسخگو باشه
قبلا هایوب داشتم سرعت تک کانکشنش افتضاح بود ولی مولتی کانکشن سرعت خوبی میداد ولی تلگرام که دانلود و آپلود تک کانکشنه واقعا مصیبتی بود برا خودش
مرکز مخابراتیم گلستانه ، منطقه شهریار (مرکز شهر تقریبا ) شما کدوم سرویسو پیشنهاد میکنید که کیفیتشم خوب باشه به صرفه باشه ماهی 80 هزار تون تقریبا برام اوکیه
خطمم کافو هست (مخابرات گفت شاید شرکت های دیگه نتونن این سرعتی که الان داری رو بهت بدن )

golmohammadi
08-02-2018, 22:37

شما در مورد برادرتون گفتین ولی در مورد مصرف ماهانه خودتون نگفتین که تقریبا چقدر کافی میتونه باشه.
اول از همه اینو بگم که چون الان رقابت پس از تصویب قانون مسخره مصرف منصفانه زده بالا بنابراین اکثر شرکت های نامدار دارن خوب سرویس دهی میکنن و هر کدوم ویژگی های خاص خودشون رو دارن (برخلاف همارا!)
ولی به هر صورت اگه مصرف بین الملل شما نسبتا بالاست توصیه میکنم سراغ isp های دیگه نرید و HiWeb رو انتخاب کنید چراکه همونطور که بنده مقایسه کردم حجم مصرفی بیشتر واسه بین الملل تنها HiWeb ارائه میده که خیلی به صرفه نسبت به بقیه شرکت ها هست (پینگ پایینی هم داره که اگه بیشتر اهل بازی های آنلاین باشین صفا میکنید!) ... ولی اما اگه دنبال دانلود شبانه و انتقال فایل به سرور داخلی و دانلود بصورت رایگان (البته رایگان که نه ولی با محاسبه ترافیک وطنی) مد نظرتون هست شرکت های شاتل و آسیاتک هم سرویس های عالی ارائه میدن.

بهترین انتخاب رو خودتون میتونید بکنید تنها کافیه به خودتون نیم ساعت زحمت بدین و پای کامپیوتر به تک تک ISPها برید و از تفاوت کیفیت قیمت ها و حجم ها و جشنواره مطلع بشید.
جوابتون خیلی مفید بود
اتفاقا زنگ زدم های وب برام نام کاربری هم درست کردند ولی د راخرین لحظه همارا گرفتم البته 3 ماهه
برای خودم موقع تمدید آنلاین متوجه شدم 12 تومن زده بستانکار
نمیدونم برا چی بود ولی خلاصه خوب شد 3 ماهه موقتا گرفتم
خودم چون گوشی هم اینترنت 1 ساله ایرانسل دارم برای adsl مصرف خاصی ندارم
برجی 8 گیگ کافیه
البته مقداری هم شبانه داشته باشه بد نمیشه
بازی آنلاین هم میکنم و پینگ خیلی مهمه برام
در اینصورت کدومو توصیه میکنید؟ های وب؟

برادرم اهل بازی نیست و و کارهای عادی میکنه
مثلا بازی کلش و وبگردی و تلگرام
برجی 3 گیگ هم کافیه براش
برا اون چی بخرم؟

afceaglee2013
10-02-2018, 17:57
یه جریانی پیش اومد برای آشناها که باعث شد زنگ زدم پشتیبانی مخابرات که بپرسم بعد از تمام شدن حجم و سوییچ شدن به 128 نامحدود میتونم سایتای خارجی برم یا نه که در کمال تعجب گفتن سرویس شما وصل میشه به اینترانت :n04::n04:

دزدی و دروغگویی در این حد؟ موقع ثبت نام اصلا به این مورد اشاره نکردن اگه میدونستم بعد تموم شدن حجم فقط اینترنت داخلی میتونم برم عمرا این سرویسو انتخاب میکردم
دقت کنید شما هم موقع خرید حتما بپرسید که اینجوری سرتون کلاه نره

afceaglee2013
10-02-2018, 18:27
کسی میدونه مر کز فروش مخابرات تبریز آدرسش کجاست؟ شنیدم طرفای چهاراه لاله هست ولی دقیق نمیدونم کجاست
گدیم پخ قویوم آغزیلارینا

971971
10-02-2018, 19:42
روی دو خطم از آسیاتک سرویس دارم، روی یکی چراغ ای دی اس ال روشن نمی شود، نمی دانم مشکل موقتی است یا خطم فیبر نوری شده، از زمان اینترنتم هم خیلی مانده، اگر فیبر نوری شده باشد امکان تغییر به مسی هست یا نه؟(چون خط دیگرم مشکلی ندارد). جایی هست که بشود از این کار مخابرات شکایت کرد؟ مخابرات رجایی

misam5526
10-02-2018, 19:48
کسی میدونه مر کز فروش مخابرات تبریز آدرسش کجاست؟ شنیدم طرفای چهاراه لاله هست ولی دقیق نمیدونم کجاست
گدیم پخ قویوم آغزیلارینا

چند جا هست. یکیش ابرسان بسمت منصور که یه نمایندگی بزرگه.

یکی دیگه اول سه راه زعفرانیه، نرسیده به بیمارستان ولیعصر هست.

این دوتا رو من میشناختم. خود مراکز مخابراتی هم داخلشون نماینده فروش دارند.

misam5526
10-02-2018, 19:49
دوستای تبریزی!

شرکت پیشگامان هم در تبریز با واسطه ی "هماراسیستم" سرویس میده. گفتم در جریان باشید. فقط موقع ثبت نام حتما بگید که برای پیشگامان میخواید ثبت نام کنید.

971971
10-02-2018, 19:55
دوستای تبریزی!

شرکت پیشگامان هم در تبریز با واسطه ی "هماراسیستم" سرویس میده. گفتم در جریان باشید. فقط موقع ثبت نام حتما بگید که برای پیشگامان میخواید ثبت نام کنید.

یعنی با همان تعرفه ها؟

971971
10-02-2018, 19:56
چند جا هست. یکیش ابرسان بسمت منصور که یه نمایندگی بزرگه.

یکی دیگه اول سه راه زعفرانیه، نرسیده به بیمارستان ولیعصر هست.

این دوتا رو من میشناختم. خود مراکز مخابراتی هم داخلشون نماینده فروش دارند.

مرکز اصلی مخابرات چهارراه ابوریحان است، قبلا فقط از آنجا می شد جمع آوری کرد.

misam5526
10-02-2018, 20:20
یعنی با همان تعرفه ها؟

اره. پیشگامان گفت که بهشون یاداوری کنید سرویس های پیشگامان رو میخواید خودشون باقی کار رو انجام میدند.

من خودم از نمایندگی ابرسان هم رانزه و هم جمع اوری رو انجام دادم. البته یه 3 -4 سالی میگذره از اون زمان که مخابرات داشتم (یادش بخیر با یه خط 2 مگ شبی30 گیگ ادم دانلود میکرد... جوان بودیم دیگه)

afceaglee2013
10-02-2018, 20:38
دقیقا کجای ایوریحانه عزیز؟

™ Hadi
10-02-2018, 20:45
پيشگامان توي تبريز چطوره دوستان؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DJ POLESTAR
11-02-2018, 00:05
دقیقا کجای ایوریحانه عزیز؟
چهارراه ابوریحان به طرف آبرسان. کنار پارک و ساختمان شهرداری (ایستگاه اتوبوس 144 ابوریحان)

golmohammadi
11-02-2018, 12:48

چهارراه ابوریحان به طرف آبرسان. کنار پارک و ساختمان شهرداری (ایستگاه اتوبوس 144 ابوریحان)
این اصل مرکز نیست
اصلش همون بعد از 4 راه لاله به طرف نصف راه باید باشه
یا اون طرفا دقیق یادم نیست
من یه بار چند سال پیش مجبوری رفتم اونجا

louxman
11-02-2018, 18:36
سلام دوستان
من الان سرویس های 720 گیگ مخابرات دارم ولی برا اینکه از پشتیبانیشون حالم بهم میخوره میخام برم یه شرکت دیگه
من حجم بسیار بالایی مصرف دارم و سرعت دانلود و آپلود برام مهمه چون از طریق تلگرام داریم فایل های 10 گیگی مثلا میفرستم و یه شرکت که در کنار قیمت مناسب کیفیتشم پاسخگو باشه
قبلا هایوب داشتم سرعت تک کانکشنش افتضاح بود ولی مولتی کانکشن سرعت خوبی میداد ولی تلگرام که دانلود و آپلود تک کانکشنه واقعا مصیبتی بود برا خودش
مرکز مخابراتیم گلستانه ، منطقه شهریار (مرکز شهر تقریبا ) شما کدوم سرویسو پیشنهاد میکنید که کیفیتشم خوب باشه به صرفه باشه ماهی 80 هزار تون تقریبا برام اوکیه
خطمم کافو هست (مخابرات گفت شاید شرکت های دیگه نتونن این سرعتی که الان داری رو بهت بدن )

کسی نیس مارو یاری کنه؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان

کسی نیس مارو یاری کنه؟

Telecomee
01-03-2018, 14:44
دوستان مخابرات برای همه ی سایت 4 برابر کم می کنه ؟
سایت ایرانی وجود داره که 1 به 1 از حجم کم بشه ؟

siavash61
01-03-2018, 16:07

لیست سایتهای ایرانی مخابرات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

humanaga
02-03-2018, 00:02
یه مشکلی واسم الا 3-4 روز پیش اومده اونم کند شدن سرعت نت تلگرام و اینستگرام!رسما چند دقیقه طول میکشه تا یه فایل 5مگ رو دانلود کنه!یا اینستگرام ویدیو هارو هی تیکه تیکه دانلود میکنه!
از اون بدتر تو گیم اصلا نمیشه بازی کرد پینگ تو بیرون با 4224 و 8888 رو 88-100 هست ولی داخل گیم تا یهدرگیری میشه یا یا...پینگ میره بالا و انگار دلی داری شدید بعد میام می بینم پینگ بیرون رو 88-100!موندم زنگ بزنم چی بگم بهشون که مشکل ازکجاست!
سرویسم 8 مگه!!از یه طرف هم بزور به ...شکن وصل میشه که رسما هیچی باز نمیکنه!
خلاصه اینطور بگم که که نه میشه یه فوتبال با کیفیت 720 یا 540p تو انتن دید هی با بافر نشون میده انگار سرعت نت نمیکشه یا twitch کلا صفحه سیاه یا اونم اگه نشون بده 5 مین لود میکنه یه 10 ثانیه نشون میده!از یه طرف هم میام چیزی میزارم دانلود می بینم سرعت دانلودم بین 700-990 هست که زیاده و نباید مشکلی داشته باشم از این نظر.... خلاصه قاطی کردم!
می خوام بیام های وب با این وضع....

barooni10
04-03-2018, 11:48
یه مشکلی واسم الا 3-4 روز پیش اومده اونم کند شدن سرعت نت تلگرام و اینستگرام!رسما چند دقیقه طول میکشه تا یه فایل 5مگ رو دانلود کنه!یا اینستگرام ویدیو هارو هی تیکه تیکه دانلود میکنه!
از اون بدتر تو گیم اصلا نمیشه بازی کرد پینگ تو بیرون با 4224 و 8888 رو 88-100 هست ولی داخل گیم تا یهدرگیری میشه یا یا...پینگ میره بالا و انگار دلی داری شدید بعد میام می بینم پینگ بیرون رو 88-100!موندم زنگ بزنم چی بگم بهشون که مشکل ازکجاست!
سرویسم 8 مگه!!از یه طرف هم بزور به ...شکن وصل میشه که رسما هیچی باز نمیکنه!
خلاصه اینطور بگم که که نه میشه یه فوتبال با کیفیت 720 یا 540p تو انتن دید هی با بافر نشون میده انگار سرعت نت نمیکشه یا twitch کلا صفحه سیاه یا اونم اگه نشون بده 5 مین لود میکنه یه 10 ثانیه نشون میده!از یه طرف هم میام چیزی میزارم دانلود می بینم سرعت دانلودم بین 700-990 هست که زیاده و نباید مشکلی داشته باشم از این نظر.... خلاصه قاطی کردم!
می خوام بیام های وب با این وضع....

شما این مشکل رو الان داری من خیلی وقته ! خطم رو با اینکه بستن روی 4 مگ اما عصر به بعد سرعتم میشه 4-5 کیلوبایت !!!!
خطم هم فیبرنوریه نمیتونم برم جای دیگه بدبختی

humanaga
05-03-2018, 20:14
کسی از شاتل و و مخابرات می تونه چنتا پینگ از 4224 و 8888 بگیره و تست کنه ببینه تو دیدن twich اینا لگ داره یا نه!؟ چند روزه دیگه جمع اوری می کنم از این پارس انلاین موندم برم به شاتل یا مخابرات!

golmohammadi
06-03-2018, 11:03
کسی خبر داره ایا بسته های کم مصرف برا عید میرسن یا نه؟

- - - Updated - - -

کسی خبر داره ایا بسته های کم مصرف برا عید میرسن یا نه؟

barooni10
08-03-2018, 21:23
مخابراتین ددسینه لعنت - 1 مگ اینترنتین سرعتی گجه 3-4 کیلوبایت دی :n02:

MaFia_King
13-03-2018, 14:05

لیست سایتهای ایرانی مخابرات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام

من از سایت های داخلی مثل هاستینگ آسیا تک دانلود می کنم ولی مخابرات همون ضریب 4 رو برام حساب می کنه

دوستان آپلود سنتری می شناسن که همون ضریب 1 رو حساب کنه؟ لااقل آپلود کنیم اونجا بعد دانلود کنیم

golmohammadi
15-03-2018, 10:13

سلام
منظورت وقتیه از آستانه مصرف منصفانه رد میشه؟

barooni10
16-03-2018, 16:29
سلام
منظورت وقتیه از آستانه مصرف منصفانه رد میشه؟

نه بابا. من هنوز به طرح جدید مصرف منصفانه وارد نشدم. یکساله از طرح قبلی دارم و تموم نشده هنوز....

barooni10
16-03-2018, 16:32
سلام

من از سایت های داخلی مثل هاستینگ آسیا تک دانلود می کنم ولی مخابرات همون ضریب 4 رو برام حساب می کنه

دوستان آپلود سنتری می شناسن که همون ضریب 1 رو حساب کنه؟ لااقل آپلود کنیم اونجا بعد دانلود کنیم

این داخلی بازی ها مسخره بازیشون هست....یه لیست 500 سایتی دارن که فقط اونا داخلی حساب میشن ! که نصفش سایت آخوندهای عزیزمون هست که میتونید برید و قشنگ مطالعه کنید سایتشون رو تا اطلاعاتتون بره بالا:)))))
سایت دانلود آپلود ندارن توشون !! به جز شاتلند.... کاربر شاتل باشی میتونی توش آپلودم کنی و دانلود کنی ازش و اینطوری داخلی حساب بشه برات.

golmohammadi
19-03-2018, 17:51

نه بابا. من هنوز به طرح جدید مصرف منصفانه وارد نشدم. یکساله از طرح قبلی دارم و تموم نشده هنوز....
خیلی عجیبه والا
دوستم شاتل داره از استانه مصرف رد شده سرعتش شده لاکپشتی
این ترافیکا هم مسخره کردن یه ترافیک کلی بدن داخلی خارجی نباشه شامل همش بشه
الان هرچی دانلود میکنیم خارجیه دیگه
یوتیوب خارجی تلگرام خارجی اینستا خارجی و ....

Progamer3
02-04-2018, 01:24
سلام دوستان کسی از سرویسهای جدید مخابرات گرفته میخواستم بدونم کیفیت و سرعتش چطوریه خودشون میگن که سایتهای خارجی فقط یک گیگ کم می کنن و سایتهای داخلی هم چهار گیگ استفاده بکنی فقط یک گیگ کم میکنن من میخواستم سرویس دو مگ بگیرم شما میدونید سرعت دانلودش رو چقدر میدن خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

saeed-pc
13-04-2018, 02:25
سلام دوستان کسی از سرویسهای جدید مخابرات گرفته میخواستم بدونم کیفیت و سرعتش چطوریه خودشون میگن که سایتهای خارجی فقط یک گیگ کم می کنن و سایتهای داخلی هم چهار گیگ استفاده بکنی فقط یک گیگ کم میکنن من میخواستم سرویس دو مگ بگیرم شما میدونید سرعت دانلودش رو چقدر میدن خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
سلام عزیز. والا دروغ میگن همه سایتا ضریب 4 حساب میکنن حداقل من که اینطوری دیدم. چه خارجی چه داخلی مثلا 50 مگ مصرف کنی 200 مگ از حسابت برداشت میشه! کیفیت خوبه خودم 5 ساله به ناچار با مخابراتم. تا سال 94 که اذیت میشدم . ولی یکی دو ساله قطعی خیلی خیلی کم پیش اومده.سرعت هم در حد همونیه که میگن کاملشو بگم برات: سرویس 512 سرعت دانلود 52 تا 64 کیلوبایت. سرویس 1 مگ سرعت دانلود 94 تا 110 کیلوبایت . سرویس 2 مگ 220 تا 240 کیلوبایت . سرویس 3 مگ 290 تا 330 کیلوبایت. سرویس 4 مگ 440 تا 470 کیلوبایت سرویس 8 مگ 822 تا 990 کیلوبایت سرویس 16 مگ تا حالا تست نکردم.

siavash61
16-04-2018, 21:26
از دوستان کسی در مرکز ائل گولی از شاتل یا پارس آنلاین استفاده میکنه؟ من فن آوا دارم ولی متاسفانه تو این مرکز مشکل دارند و سرعت و پهنای بیشتر از 4 مگ رو نمیتونند تامین کنند و مشکل داره.

Exlord27
17-04-2018, 09:11
کسی از شاتل و و مخابرات می تونه چنتا پینگ از 4224 و 8888 بگیره و تست کنه ببینه تو دیدن twich اینا لگ داره یا نه!؟ چند روزه دیگه جمع اوری می کنم از این پارس انلاین موندم برم به شاتل یا مخابرات!

اگه پینگ پایین میخوای شاتل رو بیخیال شو ... شاتل تو بهترین شرایط پینگ بالای 300 میده
مخابرات پینگش متغیره بستگی داره از کدوم مسیر وصل شده باشه. بین 80 تا 200

™ Hadi
18-04-2018, 15:02
سلام دوستان

براي منطقه شتربان (شمس تبريزي) به نظرتون از کدام ISP اشتراک بگيرم بهتره؟ مخابرات و شاتل و هاي وب و آسياتک رو تا حالا تست کردم، خوب نبودن.

با تشکر:n16:

golmohammadi
24-04-2018, 18:36
سلام
بهترین پینگ الان متعلق به کدوم شرکته؟
واسه بازی آنلاین میخوام
سرعت دانلود مهم نیست فقط پینگ مهمه برام
ضمنا خطم کمی دوره از مرکز مخابراتی و نویزش زیاده طوری که تو مخابرات و همارا بیشتر از 4 مگ نمیکشه

™ Hadi
26-04-2018, 13:23
اينجا چرا کسي فعاليت نميکنه!
کاش تلگرام ----- بشه يه کم اينجا هم سر بزنن!:n09:

يه سؤال : به نظرتون پارس آنلاين چطور شرکتيه؟ و با توجه به اينکه با هاي وب ادغام شده، آيا صلاح هست يا نه؟

fanoostalaei
26-04-2018, 20:06
اينجا چرا کسي فعاليت نميکنه!
کاش تلگرام ----- بشه يه کم اينجا هم سر بزنن!:n09:

يه سؤال : به نظرتون پارس آنلاين چطور شرکتيه؟ و با توجه به اينکه با هاي وب ادغام شده، آيا صلاح هست يا نه؟
فقط اینجا نیس ! انجمن ها مال یه زمانی بودن ! الان هم که به روز میشه خودش خیلیه :دی

الان همه شرکت ها دارن جشنواره میدن با سرعت بالا ! ولی این مخابرات خِِر ما رو گرفته ول نمیکنه !
اگه جشنواره پر سرعت بده حتما میگیرم ! وگرنه نمیصرفه سرعت بالا بخرم و 20 گیگ مصرف کنم :n02:
پارس هم جشنواره های خوبی داره !

™ Hadi
27-04-2018, 16:38
الان همه شرکت ها دارن جشنواره میدن با سرعت بالا ! ولی این مخابرات خِِر ما رو گرفته ول نمیکنه !
...
پارس هم جشنواره های خوبی داره !

ممنون. آره اتفاقا ميخواستم يکي از اون جشنواره‌ها رو بگيرم، قيمتش مناسبه.

مخابرات چطور يعني ول نميکنه؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fanoostalaei
27-04-2018, 19:10
ممنون. آره اتفاقا ميخواستم يکي از اون جشنواره‌ها رو بگيرم، قيمتش مناسبه.

مخابرات چطور يعني ول نميکنه؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی فیبر نوری ام ! :n02:

™ Hadi
28-04-2018, 16:08
یعنی فیبر نوری ام ! :n02: آهان متوجه شدم اتفاقا خواهر من هم خيابان خيّام هستن، از اين مسأله شاکيند، به نظرتون اين مسأله ممکنه در آينده برطرف بشه؟

fanoostalaei
28-04-2018, 23:09
آهان متوجه شدم اتفاقا خواهر من هم خيابان خيّام هستن، از اين مسأله شاکيند، به نظرتون اين مسأله ممکنه در آينده برطرف بشه؟
مخابرات با آسیاتک که قرار داد همکاری بسته و میتونه سرویس بده رو فیبر ! فقط تا بیاد پوشش بده کار داره یکم !
باقی شرکت ها هم با مخابرات طرف قرار داد بشن وضع بهتر میشه

golmohammadi
29-04-2018, 14:31
بچه ها جشنواره های موجودو اینجا بگین لطفا

golmohammadi
08-05-2018, 14:37
من رفتم از همارا لغو سرویس کردم
برا دو خط
در صورتی که سرویسهای جدید یا جشنواره گذاشته بشه لطفا اینجا اطلاع رسانی کنید
در حال حاظر از td lte ایرانسل استفاده میکنم
512 گرفتم که سرعتش دقیقا همونقدره
پینگش خوبه و وبگردیش هم خوبه

afceaglee2013
11-05-2018, 03:45
من رفتم از همارا لغو سرویس کردم
برا دو خط
ایول ایول :n09:
آآی بدم میاد ازین شرکت

512 نامحدود 15 تومنی؟ مودم چی گرفتی
تست سرعت و پینگ میتونی بذاری
سرعتش کم و زیاد میشه؟ برای دانلود مداوم چطوره امتحان کردی؟

fanoostalaei
11-05-2018, 15:26
زنگ زدم مخابرات ، میگم میشه annex M رو برا من فعال کنید !
میگه اصلا همچین پروفایلی نداریم !
یه سری بز :|:n02:

========
C:\Users\Victor>ping 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=96ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=95ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=94ms TTL=49

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 94ms, Maximum = 96ms, Average = 95ms

C:\Users\Victor>ping tabnak.ir

Pinging tabnak.ir [94.182.146.186] with 32 bytes of data:
Reply from 94.182.146.186: bytes=32 time=16ms TTL=52
Reply from 94.182.146.186: bytes=32 time=17ms TTL=52

Ping statistics for 94.182.146.186:
Minimum = 16ms, Maximum = 17ms, Average = 16ms

C:\Users\Victor>ping 8.8.8.8

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=52ms TTL=50
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=53ms TTL=50

Ping statistics for 8.8.8.8:
Minimum = 52ms, Maximum = 53ms, Average = 52ms

اندر مزایای فیبر نوری : پینگی که هرچ شرکتی نمیده ! فقط تنها بدیش اینه که مخابرات دست از سرت برنمیداره بری شرکت دیگه :|

mahan999
11-05-2018, 23:32

ترکی فوش میدی فکر میکنی ما نمی فهمیم :n02: قوانین انجمن گفته فارسی تایپ کنید شما ترکی فارسی تایپ میکنی :n09: ما هم انگلیسی فارسی تایپ کنیم . هلو هاآریو ؟ پلیز دنت رایت ترکیش این پرشین فونت .رات ایت این د نرمال وی.:n16:

========
C:\Users\Victor>ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=95ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=94ms TTL=49

Minimum = 94ms, Maximum = 96ms, Average = 95ms

C:\Users\Victor>ping tabnak.ir

Reply from 94.182.146.186: bytes=32 time=17ms TTL=52

Minimum = 16ms, Maximum = 17ms, Average = 16ms

C:\Users\Victor>ping 8.8.8.8

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=52ms TTL=50

Minimum = 52ms, Maximum = 53ms, Average = 52ms

اندر مزایای فیبر نوری : پینگی که هرچ شرکتی نمیده ! فقط تنها بدیش اینه که مخابرات دست از سرت برنمیداره بری شرکت دیگه :|

میشه از قسمت مشخصات خطت یه اسکرین شات بندازی ؟
vpi/vci رو چند ست کردی ؟ الان مخابرات تبریز هم مثل تهرانه تعرفه هاش؟

malek911
14-05-2018, 13:45

========

مال منم بهتر شده

golmohammadi
15-05-2018, 12:23

ایول ایول :n09:
آآی بدم میاد ازین شرکت

512 نامحدود 15 تومنی؟ مودم چی گرفتی
تست سرعت و پینگ میتونی بذاری
سرعتش کم و زیاد میشه؟ برای دانلود مداوم چطوره امتحان کردی؟
آره همین سرویس
سرعت دانلود دقیقا نیم مگ هست همیشه نه کم میشه نه زیاد
تست سرعت:

این تست پینگ:

C:\Users\>ping tabnak.ir

Reply from 94.182.146.186: bytes=32 time=33ms TTL=50
Reply from 94.182.146.186: bytes=32 time=37ms TTL=50
Reply from 94.182.146.186: bytes=32 time=27ms TTL=50
Reply from 94.182.146.186: bytes=32 time=26ms TTL=50

Minimum = 26ms, Maximum = 37ms, Average = 30ms

C:\Users\>ping 8.8.8.8

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=67ms TTL=50
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=61ms TTL=50
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=66ms TTL=50
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=70ms TTL=50

Minimum = 61ms, Maximum = 70ms, Average = 66ms

C:\Users\>ping varzesh3.com

Pinging varzesh3.com [94.182.163.51] with 32 bytes of data:
Reply from 94.182.163.51: bytes=32 time=36ms TTL=51
Reply from 94.182.163.51: bytes=32 time=28ms TTL=51
Reply from 94.182.163.51: bytes=32 time=41ms TTL=51
Reply from 94.182.163.51: bytes=32 time=25ms TTL=51

Ping statistics for 94.182.163.51:
Minimum = 25ms, Maximum = 41ms, Average = 32ms

C:\Users\Ismail>

fanoostalaei
15-05-2018, 22:27
میشه از قسمت مشخصات خطت یه اسکرین شات بندازی ؟
vpi/vci رو چند ست کردی ؟ الان مخابرات تبریز هم مثل تهرانه تعرفه هاش؟
تعرفه های مخابرات سراسریه = 0/33

vahidreza2007
15-05-2018, 23:32
دوستان الان تو اذربايجان شرقي به صرفه ترين سرويس دهنده از لحاظ ميزان حجم و قيمت و كيفيت خوب كدوم شركت ها هستش ؟

الان از مخابرات دارم بد نيست ولي زياد م راضي كننده نيست !

mahan999
16-05-2018, 01:26
تعرفه های مخابرات سراسریه = 0/33

سرویستون چیه پس چرا انقذر سرعت رو بالا بسته ؟

fanoostalaei
16-05-2018, 21:01
دوستان الان تو اذربايجان شرقي به صرفه ترين سرويس دهنده از لحاظ ميزان حجم و قيمت و كيفيت خوب كدوم شركت ها هستش ؟

الان از مخابرات دارم بد نيست ولي زياد م راضي كننده نيست !
به این تاپیک یه سر بزن

سرویستون چیه پس چرا انقذر سرعت رو بالا بسته ؟
همه سرویس های مخابرات 20 مگ بسته میشه و سرعت نرم افزاری کنترل میشه (البته فقط رو فیبر نوری )
البته تا حجم 4 مگابایت سرعت تا 20 مگ بازه و بعد از 4 مگابایت میاد رو سرعت خریداری شده
رو تلگرام و اینستاگرام و ... اینجوری خیلی سرعت زیاده

==========

مخابرات سرعت سرویس رو بعد از اتمام حجم رو 23 کیلوبایت میاره !
قبلا رو 16 کیلوبایت میاورد

golmohammadi
24-05-2018, 09:30
این شاتل کارمنداش چقدر پررو هستن
دو سه بار بهم زنگ زده بودن که سرویس تموم شده جهت یاداوری ...
تا اینکه چن روز پیش عصر ساعت 4 زنگ زد یکی
منم خواب بودم
خواستم هرچی فهشه بدم بهش
گفتم لعنت به شیطون فهش ندادم
اما گفتم واسه چی هر روز زنگ میزنین؟ من خودم چشم دارم و میبینم قطعه بار آخرتون باشه لطفا قطع رانژه کنید
خلاصه اون روز تا شب گیج زدم

zigzaag
27-05-2018, 10:25
یه نفر بود اینجا خیلی طرف شاتل رو میگرفت میگفت شاتل میتونی همون جشنواره ای رو که خریدی با همون قیمت تمدید کنی
برادر بیا سرویس منو تمدید کن :n02:
سرویسم تموم شده میگن همونایی هست که تو سایته نمیتونید سرویس جشنواره رو تمدید کنید اون فقط واسه فروش اولیه است

golmohammadi
04-06-2018, 10:15
بچه ها این تی دی ایرانسل که 512 نامحدود گرفته بودم الان از ترافیک منصفانه رد شده و سرعت خیلی کم شده
حتی در وبگردی هم مشکل داره
کلا بعد از رد شدن از این حد خیلی بد شده

من فعلا رفتم سراغ صبانت ببینم چجوریاس
در حال حاظر پارس آنلاین و آسا تک جشنواره های خیلی خوبی دارن
فناوا هم همینطور

afceaglee2013
04-06-2018, 13:33
من نمیدونم چرا همه از رو جشنواره تصمیم میگیرن .. چند ماه قبل ک شرکت ها رو نگا مبکردم بدترین شرکت از لحاظ حجم به قبمت، همارا ازون بدترم صبا نت بود .. ولی جشنواره صبا میشه گفت بین بقیه بهتر بود .. یکی دو نفر از اطرافیان بخاطر جشنواره دو سه ماهه رفتن صبا بدون اینکه فکر کنن بعد جشنواره چی میشه
هر دوسه ماه یبار میرید یه شرکت دیگه؟؟ فقط از جشنواره ها استفاده میکنید؟
جشنواره فقط یه آپشن نیست مگه..

misam5526
04-06-2018, 13:56
من نمیدونم چرا همه از رو جشنواره تصمیم میگیرن .. چند ماه قبل ک شرکت ها رو نگا مبکردم بدترین شرکت از لحاظ حجم به قبمت، همارا ازون بدترم صبا نت بود .. ولی جشنواره صبا میشه گفت بین بقیه بهتر بود .. یکی دو نفر از اطرافیان بخاطر جشنواره دو سه ماهه رفتن صبا بدون اینکه فکر کنن بعد جشنواره چی میشه

بعضیاز شرکتها جشنواره های 6 ماهه دارند که قیمت خیلی عالی داره. خب در این صورت اگه هر 6ماه شرکت عوض کنه ادم ایرادی داره؟ خصوصا الان که زمان تحلیه و دایری مجدد کم شده و اکثرا زیر 72 ساعت کل عملیات تعویض شرکت انجام میشه.

golmohammadi
05-06-2018, 11:27

ببین یه دلیلش اینه از کفیت isp راضی نیستیم و عوض میکنیم
دلیل دوم جشنواره های وسوسه کننده
درسته من الان اومدم صبانت اما نه به خاطر جشنواره بلکه به خاطر پینگ
اینجا مخابرات و صبانت پینگش خوبه
و بدترین شرکتها هم مخابرات و همارا هستند چون هم گرون میفروشند و هم جشنواره خاصی ندارند
البته صبانت هم از این نظر جزو بدهاست

الان از نظر جشنواره 4 شرکت تو اولویت هستند
اول پارس آنلاین
دوم آسیا تک
سوم فناوا
چهارم صبانت

الان پارس آنلاین 4 تا سرویس خیلی خوب داره برا جشنواره که میتونین برین ببینید
تنها مشکلش اینه 24 هزار تومن هزینه رانژه میگیرن
اما صبا 12 تومن میگیره

v-abbasi
14-06-2018, 14:32
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

13.3
15.6
db

Line Attenuation

:

38.2
23.8
db

Data Rate

:

8764
910
kbps

Max Rate

:

9640
910
kbps

این وضعیت خط بنده هست، میتونم سرویس 16 مگ بخرم؟

golmohammadi
17-06-2018, 08:03
خط من وصل شد (صبانت)
متاسفانه پینگاش چنگی به دل نمیزنن
سرعتش هم دقیق 4 مگ هست که خریدم
یعنی مثل سابق خوب نیستند
البته خودشون بهونه کردن اشکال از خط منه که نویز داره
میگن در یه حالتی پینگارو کمتر میکنن ولی سرعت هم کاهش پیدا میکنه
نظر شما چه؟

اینم پینگا:

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=127ms TTL=53
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=124ms TTL=53
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=125ms TTL=53
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=126ms TTL=53

Minimum = 124ms, Maximum = 127ms, Average = 125ms

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=127ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=125ms TTL=51

Minimum = 125ms, Maximum = 127ms, Average = 126ms

Pinging varzesh3.com [94.182.163.51] with 32 bytes of data:
Reply from 94.182.163.51: bytes=32 time=47ms TTL=57
Reply from 94.182.163.51: bytes=32 time=48ms TTL=57
Reply from 94.182.163.51: bytes=32 time=45ms TTL=57
Reply from 94.182.163.51: bytes=32 time=47ms TTL=57

Ping statistics for 94.182.163.51:
Minimum = 45ms, Maximum = 48ms, Average = 46ms

Pinging irancell.ir [92.42.49.43] with 32 bytes of data:
Reply from 92.42.49.43: bytes=32 time=61ms TTL=57
Reply from 92.42.49.43: bytes=32 time=48ms TTL=57
Reply from 92.42.49.43: bytes=32 time=47ms TTL=57
Reply from 92.42.49.43: bytes=32 time=49ms TTL=57

Ping statistics for 92.42.49.43:
Minimum = 47ms, Maximum = 61ms, Average = 51ms

Progamer3
22-06-2018, 05:54
سلام دوستان برای بسته های حجم زمان دار ارزون و دانلود رایگان شبانه از کدوم شرکت بگیرم بهتره.

aidin0018
18-07-2018, 05:41
سلام. دوستان تفاوتی بین کیفیت اینترنت مخابرات در حالت پس‌پرداخت و پیش‌پرداخت هست؟
من قبلا 5 سال پیش‌پرداخت بودم حالا 2 هفتست پس پرداختم ولی احساس می‌کنم کیفیت اومده پایین

afceaglee2013
19-07-2018, 19:00
حدود یه هفته ای بود اختلال داشت سیستمشون .. منم هی قط میشدم و سرعت پایین بود ولی چند ماههدکهذاستفاده میکنم راضی ام در کل بد نیست

omid.pari
11-08-2018, 18:49
سلام دوستان
خبر دارین این طرحهای غزال و نسیم رو از کی میشه فعال کرد؟

AMIR-AIRGUNNER
16-08-2018, 09:10
این طرح نسیم هنوز اجرایی نشده؟! تو منو کاربری هیچی نمیاره

AMIR-AIRGUNNER
24-08-2018, 20:10
کسی از این سرویس های جدید مخابرات غزال یا همون نسیم گرفته ؟!

kiar
13-09-2018, 21:50
سلام
من میخواستم با طرح نسیم تمدید کنم ولی یه سوال پیش اومده الان تو عکس اول که میبینین نوشته حجم دریافتی ماهانه 60 گیگ ولی تو قسمت تمدید سرویس عکس دوم مقدار حجم رو تو سه ماه زده 60 گیگ.
الان من تمدید کنم حجمم سه برابر میشه؟ یا همون 60 گیگ میمونه؟

humanaga
21-09-2018, 15:20
خب منم از پار انلاین جمع اوری کردم!
با این که پینگ خوبی داشت ولی 1 ماهی کلی قطع وصلی و....داشت و کسی هم پاسخگو نبود از طرفی هم سرویس هاش به نسبت بقیه شرکت ها گرونتر بود!!
انتخاب بعدی من پیشگامانه فقط قبل رفتن می خواستم از کسای که اینجا از مخابرات شاتلا یا همرا سرویس دارن یه پینگ تایمی از 4.2.2.4 و 8.8.8.8 بگیرن ببینم وضع اونا چطوری!!
بعد یکی میشه بگه شرایط گرفتن فیبرنوری چیه!؟
خونه ای ما تو کوی فیروز هست نمی دونم فیبر نوری میدن یا نه؟اگه خودم در خواست بدم رایگان میان می کنند یا در قبالش جمعا چقدر پول می گیرن و چقدر طول میکشه تا نصب کنند و.......
ممنون میشم یکی اینارو جواب بده

renfield
22-09-2018, 06:36
خب منم از پار انلاین جمع اوری کردم!
با این که پینگ خوبی داشت ولی 1 ماهی کلی قطع وصلی و....داشت و کسی هم پاسخگو نبود از طرفی هم سرویس هاش به نسبت بقیه شرکت ها گرونتر بود!!
انتخاب بعدی من پیشگامانه فقط قبل رفتن می خواستم از کسای که اینجا از مخابرات شاتلا یا همرا سرویس دارن یه پینگ تایمی از 4.2.2.4 و 8.8.8.8 بگیرن ببینم وضع اونا چطوری!!
بعد یکی میشه بگه شرایط گرفتن فیبرنوری چیه!؟
خونه ای ما تو کوی فیروز هست نمی دونم فیبر نوری میدن یا نه؟اگه خودم در خواست بدم رایگان میان می کنند یا در قبالش جمعا چقدر پول می گیرن و چقدر طول میکشه تا نصب کنند و.......
ممنون میشم یکی اینارو جواب بده

humanaga
01-10-2018, 13:10
خط منم وصل شد!16mb
الا یه مشکلی که هست اینه وقتی twitch.tv رو نگاه می کنم بدون مشکل بعضا سرعتش خیلی پایین میاد 10 دقیقه ای خوب نشون میده می بینم با یه برنامه سرعت دانلود من بینه 400-500kb هست ولی بعضا یدفعه افت میکنه به 200 . زیر این.... بعد میرم سایت رفرش می کنم باز درست میشه و....
اینم کیفیت خط من انگار رو 14مگ بستن ولی مشکلی نیست!
بعده یه مشکل دیگه ای هم که هست وقتی با idm دانلود می کنم پینگ میره بالا 300 اینا موندم تو گیم اینا اذیت نکنه این تست نکردم!!
سوالم اینه که الا این مشکل twitch.tv و پینگ رو با تماس میشه حل کرد یا واسه ای همه هست!!؟؟بعد جا داره بگم خط رو 16مگ کنن یا همین 14 خوبه واسه قطع وصلی نداشتن!
بعد پروفایل گیم چی داره یا نه؟اگه با فعال کردن سرعتم بیاد رو 8مگ و پینگ نره بالا هنگام دانلود راضی ام من:n23:

abdollahy2009
01-10-2018, 20:39
سلام. از اینترنت مخابرات گرفتین؟
از سر خط تست کنید لطفا شاید مشکل از کابل داخل منزلتون باشه که هم پینگتون بالاست و هم سرعتتون 16 مگ نیست

humanaga
01-10-2018, 20:55
مخابرات نیست صبا نت هست!

فعلا تنها مشکل من الا این twitch.tv هست که اصلا نمیشه بالاتر از 480 نگاه کرد زنده!!بعضا واسه نیم ساعت میشه 720p60 نگاه کرد بعضا یا بیشتر مواقع نه!!موندم مشکل از چیه دقیقا تو پارس انلاین 1080p60 مشکلی نداشت!

abdollahy2009
01-10-2018, 21:09
پس مشکل از صبا نته
اگه از مخابرات یا شاتل اینترنت 16 مگ میگرفتین هم پینگتون پایین بود و هم مشکل این twitch.tv رو نداشتین

afceaglee2013
04-10-2018, 06:28
امشب یه نفر جحم شبانه ایرانسل داشت ک زدیم تو کار دانلود و اتفاقی از سایت hastidl چندتا فیلم دانلود کردیم دیدیم نصف حساب شد تقریبا یه ده گیگ دانلود داشتیم (۷ گیگ حجم کلی داشت)
کسی میدونه برای اینترنت مخابرات سایت های دانلود فیلم کدوما داخلی حساب میشن؟ (رو اینترنت مخابرات هستی دانلود رو امتحان نکردم)
مخابرات یک ب ۴ حساب میکنه اگه سایت درست حسابی داشته باشه خیلی خوب میشه

v-abbasi
06-10-2018, 23:11
دوستان با این مختصات نویز چطوریه؟

humanaga
06-10-2018, 23:51
پس مشکل از صبا نته
اگه از مخابرات یا شاتل اینترنت 16 مگ میگرفتین هم پینگتون پایین بود و هم مشکل این twitch.tv رو نداشتین
شاتل یبار گرفتم فکر کنم 2 سال پیش بود
پینگ افتضاح رسما پینگم 300 بودبا پروفایل گیم میشد 275 بعد تو گیم هم میفرتی تا 500 می اومد بالا!!هرچی هم زنگ میزدم می گفتن همینی که هست اخرش با کلی حرف و...نصف پولم گرفتم به هفته نکشید جمع اوری کردم!!
الا هم دقیقا نمی دونم وضع اش چطوری یا....اگه کسی خبر داره بگه...
صبانت هم شورش رو در اورده رسما بعده ساعت 9-10 شب به بعد بزور یه سایت رو باز میکنه twitch بزور میشه 480 نگاه کرد و....ثبل اون ساعت ها مشکلی نداره ولی 9 به بعد که میشه انگار اینترانته سرعت دانلود سره جاش هست ولی speedtest یه سنجش سرعت سایت یه چیزه دیگه می نویسن!!خدایش من تو کف نت اینایی که میدن موندم
مخابرات هم تعریفش رو شنیدم ولی تعرفه هاش شدید گرونه!من ماهی 300گیگ مصرفم هست که با 175 گیگ مخابرات به جایی نمی رسم:n02:
الا می خوام این ماه هم از صبانت جمع اوری کنم اگه وضع درست نشه برم سمت ماکسنت یا شاتل!!کسی از این 2تا پینگی کیفیتی چیزی خبر داره حتما بگه

afceaglee2013
08-10-2018, 08:24
دوستان با این مختصات نویز چطوریه؟

من تا جایی ک میدونم نپیز روی ۳۰ یا ۴۰ درسته بالاس ولی مشکلساز نیست تقریبا (نظر کارشناسی رو دوستان میدن ایشالا) ولی بالای ۵۰ وضعیت خرابه
Snr تون در قسمت داون استریم یمقدار کمه که روی ۶

abdollahy2009
09-10-2018, 10:47
شاتل یبار گرفتم فکر کنم 2 سال پیش بود
پینگ افتضاح رسما پینگم 300 بودبا پروفایل گیم میشد 275 بعد تو گیم هم میفرتی تا 500 می اومد بالا!!هرچی هم زنگ میزدم می گفتن همینی که هست اخرش با کلی حرف و...نصف پولم گرفتم به هفته نکشید جمع اوری کردم!!
الا هم دقیقا نمی دونم وضع اش چطوری یا....اگه کسی خبر داره بگه...
صبانت هم شورش رو در اورده رسما بعده ساعت 9-10 شب به بعد بزور یه سایت رو باز میکنه twitch بزور میشه 480 نگاه کرد و....ثبل اون ساعت ها مشکلی نداره ولی 9 به بعد که میشه انگار اینترانته سرعت دانلود سره جاش هست ولی speedtest یه سنجش سرعت سایت یه چیزه دیگه می نویسن!!خدایش من تو کف نت اینایی که میدن موندم
مخابرات هم تعریفش رو شنیدم ولی تعرفه هاش شدید گرونه!من ماهی 300گیگ مصرفم هست که با 175 گیگ مخابرات به جایی نمی رسم:n02:
الا می خوام این ماه هم از صبانت جمع اوری کنم اگه وضع درست نشه برم سمت ماکسنت یا شاتل!!کسی از این 2تا پینگی کیفیتی چیزی خبر داره حتما بگه

پینگ تایم مخابرات پایینتره بعدش شاتله که پینگ تایمش خوبه و بعدش همارا سیستم....درسته متاسفانه میزان ترافیک نت بین الملل مخابرات پایینه و عوضش میزان ترافیک نت داخلی 4 برابره ترافیک نت بین المللیه

afceaglee2013
12-10-2018, 22:12
از چند نفر شنیدم ای پی شون مال شهر خودشون نیست
Ip مخابراتم اینمدلیه ای پی منو زده تهران
زنگ زدم پشتیبانی ک چرا اینجوریه گفتن اقا مگه مشکلی هست گفتم نه .... از اونا اصرار از من اصرار بیشتر:n02: دیدن ول کن نیستم وصل کردن به سرپرست اونم همون حرفا رو میزد .. گفتم معنی اینکه ای پی منو تهران نشون میده اینه که اونجا یه سرور هست و ترافیک من کلا منتقل شده اونجا (مثل فیلترشکن) .. چرا ترافیک مارو میپیچونید .. ( از تبریز تا تهران سیم نکشیدن ک اینجا هر پورت یه ایپی باید داشته باشه)
نمیدونم چه غلطی دارن میکنن .. دارن امار میگیرن یا تحقیقات جدید برای فیلترینگه چه دلیلی داره ترافیک مارو ببرن تو یه سرور دیگه؟؟!:n15:

humanaga
16-10-2018, 12:44
لعنت به این صبانت!!
رسما از ساعت 9 تا 12:30 شب یه افت سرعتی می گیره نه میشه وب گردی کرد نه گیم انلاین زد نه twitch.tv میشه نگاه کرد قبل این ساعت ها خوبه ولی من از ساعت 6 به بعد میام خونه واسه همین 2 ساعت فقط نت خوب دارم:n23:
خلاصه این ماه هم از اینجا میرم الا 2تا انتخاب دارم یکی ماکسنت یه 2-3 سالی هست سرویس نگرفتم از اینجا موندم گیم انلاین و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چجوری!!!
اون یکی هم شاتل هست!فکر کنم 2 سال پیش بود که سرویس گرفتم رسما پینگ ر. +350 بود یه کوچلو هم دانلود می کردی می رفت رو 1000....ولی موندم این 1-2 سال بهتر شدن یا نه!!چون از خیلی ها شنیدم شاتل مشکل پهنای باند واسه دیدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نداره!!!
خلاصه درخواست دارم تجربه های خودتون با Isp های مختلف تعریف کنید. چه ارائه دهنده ای بهتر عمل میکنه، سرویس هاش بهتره و خدمات گیمینگ بهتری داره؟

afceaglee2013
19-10-2018, 00:57
پنل کاربری مخابرات یه چیزی نظرمو جلب کرد:n13:وقتی تو قسمت لاگ اتصال گزارش میگیری حجم دانلود رو بیشتر از حجم مصرف شده نشون میده .. اولین چیزی که به ذهن میاد اینه که از محتوای داخلی استفاده کردیو حجم مصرفی کم محاسبه شده .. ولی یه بیکاری مثل من پیدا میشه که بره همه کانکشن ها رو چک کنه ببینه این حجم یک چهارم یا نیم بها کی و کجا محاسبه شده که در کمال تعجب هیچ کانکشنی نمیبینه که جزو ترافیک داخلی حساب شده باشه(کل تبادل دیتای داخلی من زیر 1 گیگه) ... خلاصه اینور اونور دیدم تو قسمت "

نوع سرویس" وقتی گزینه master رو انتخاب میکنیم این حجم مصرف شده (ولی محاسبه نشده) خودشو نشون میده
برای من 31 گیگ تا الان مصرف شده و هیچ مشکلی در زمینه حجم ندارم .. (از نظر حجم مصرفی کاملا درسته ظاهرا) ولی یدونه 28 گیگ دانلود و 3 گیگ آپلود دارم که ظاهرا نه جزو ترافیک داخلی محاسبه شده نه ترافیک بینالملل:n38:
با پشتیبانی که صحبت کردم سناریو های مختلفی دادن که همه شو با دلیل رد کردم آخرش گفت اینا مربوط به بخش نرمافزار ما میشه و ما نمیدونیم چیه اصلا و در حوزه اختیارات ما نیست دونستن و توضیح اینا (یعنی برو گم شو:n02:)

بازم میگم حجم من سرجاشه و مسئله دزدیو اینا نیست ولی واقعا کنجکاو شدم که بدونم چیه این .. چرا تو پنل کاربری من نشون داده میشه ... حجمشم 2-3 گیگ نیست که بگیم تبادلات شبکه س و ... 28 گیگ حجم دانلودیه:n04:
انقدر هم خواست بپیچونه منو که بیشتر شک کردم .. مثلا میگفت وقتی مودتون روشنه و وصله یه سری اطلاعات بین مودم و مرکز رد و بدل میشه یا اینی که میبینی حجم نیست تایمره و ... گفتم خر خودتی اینهمه اطلاعات نمیتونه مال اون باشه ..

دوستان و اساتید کسی میدونیه این گزینه MASTER چیو نشون میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AMIR-AIRGUNNER
20-10-2018, 18:15
کلا مخابرات فقط با دانلود از شاتل لند و اپارات و سایت انتن یک چهارم کم کرد و بقیه اش هر چی سایت دانلود میشناختم همون ترافیک بین المللی حساب میکنه:n13:

payamkutah.com
20-10-2018, 21:38
همارا سیستم

سرویس 4 مگ
6ماهه
600 گیگ

داره که با هزینه حدود 200 تومن (هزینه سرویس + مالیات + رانژه) فعال میکنه ،

سرویس خوبیه ، قطعی در حد معمول هست نه زیاد نه کم ، سرعت دانلود هم حدود 400 کیلو بیت میداد.

(این سرویس برای مشترکین جدید هست ، اما اگر بخواید مجددا فعال کنید میتونید درخواست جمع آوری بدید و مجددا ثبت نام کنید)

humanaga
23-10-2018, 17:13
خب از صبانت اومدم بیرون!!
ماکسنت یا شاتل کدوم پشنهاد میدید؟:n02:
twitch و پینگ اولویت هست!!

vahidreza2007
17-11-2018, 22:01
دوستان من سرويس سه ماهه طرح غزال گرفتم فكر كنم 4 مگ 60 گيگ ماهيانه كه ميشه 180 گيگ برا سه ماه

الان ديروز حجم اينترنتم صفر شد در حالي كه من حدود 78 گيگ استفاده كرده بودم ديدم سرعتم اومد روي 16 زنگ زدم گفتم چرا حجم ماه ديگه ام نيومده براي ادامه كار !

طرف برگشته گفته سر ماه يعني 5 روز ديگه اون 60 گيگ بعدي مياد رو حسابت !!!!!!!!!!! گفتم من اين 4-5 روز رو چيكار كنم گفت حجم بخر ميگم بابا 100 گيگم مونده چرا حجم بخرم گفت همينكه هست !

الان چيكار ميشه كرد شكايت كنم ازشون ؟> يه راهي پيشنهاد بدين البته به اين سرويس مخابرات رو جمع ميكنم ميرم رو يه سرويس دهنده ديگه احتمالا اسياتك

abdollahy2009
17-11-2018, 23:01
دوستان من سرويس سه ماهه طرح غزال گرفتم فكر كنم 4 مگ 60 گيگ ماهيانه كه ميشه 180 گيگ برا سه ماه

الان ديروز حجم اينترنتم صفر شد در حالي كه من حدود 78 گيگ استفاده كرده بودم ديدم سرعتم اومد روي 16 زنگ زدم گفتم چرا حجم ماه ديگه ام نيومده براي ادامه كار !

طرف برگشته گفته سر ماه يعني 5 روز ديگه اون 60 گيگ بعدي مياد رو حسابت !!!!!!!!!!! گفتم من اين 4-5 روز رو چيكار كنم گفت حجم بخر ميگم بابا 100 گيگم مونده چرا حجم بخرم گفت همينكه هست !

الان چيكار ميشه كرد شكايت كنم ازشون ؟> يه راهي پيشنهاد بدين البته به اين سرويس مخابرات رو جمع ميكنم ميرم رو يه سرويس دهنده ديگه احتمالا اسياتك

داداش پشتیبانی راست میگه هر ماه 60 گیگ میتونی استفاده کنی تموم بشه باید حجم بخری تا آخر اون ماه... اون حجم 3 ماهه کلی نیست و برای هر ماه جداگانه حساب میشه که مال شما برای هر ماه 60 گیگه

vahidreza2007
17-11-2018, 23:10
داداش پشتیبانی راست میگه هر ماه 60 گیگ میتونی استفاده کنی تموم بشه باید حجم بخری تا آخر اون ماه... اون حجم 3 ماهه کلی نیست و برای هر ماه جداگانه حساب میشه که مال شما برای هر ماه 60 گیگه

خوب اين بدرد نميخوره كه ! اگر اينطوري بود ديگه 3 ماهه چه معنايي داره ! ؟

اقا يه سروي دهنده خوب معرفي ميكني جمع كنيم بريم كه هم حجم بالايي بده هم سرعتش خوب باشه هم پينگش باز يهم در نياره ! خودم نظرم رو شاتل هستش

abdollahy2009
18-11-2018, 02:26
خوب اين بدرد نميخوره كه ! اگر اينطوري بود ديگه 3 ماهه چه معنايي داره ! ؟

اقا يه سروي دهنده خوب معرفي ميكني جمع كنيم بريم كه هم حجم بالايي بده هم سرعتش خوب باشه هم پينگش باز يهم در نياره ! خودم نظرم رو شاتل هستش

داداش متاسفانه از هر شرکت اینترنت adsl بگیری بازم هم همینجوریه و همون ماهانه حساب میشه البته برای adsl اینطوریه

AMIR-AIRGUNNER
22-11-2018, 08:08
تو این مخابرات نمیدونم چه غلطی میکنن
طرح غزال با 90 گیگ بین الملل ماهانه گرفتم .بعد 8 روز یهو دیدم تموم شد . تو ریز مصرف کل مصرف من 30 گیگ بود ! رفتم مخابرات هنگ کرده بود که چه بلایی سر 60 گیگ اومده اومده :n13:
دوباره طرح رو از اول تمدید کرد :n02:
اینبار 14 روز از طرح جدید گذشته و تا دیروز 55 گیگ حجم باقی مونده بود الان شده 65 گیگ !! :n02:
ظاهرا سیستمشون خود به خود حجم کم و زیاد میکنه !

afceaglee2013
22-11-2018, 11:34
تو این مخابرات نمیدونم چه غلطی میکنن
طرح غزال با 90 گیگ بین الملل ماهانه گرفتم .بعد 8 روز یهو دیدم تموم شد . تو ریز مصرف کل مصرف من 30 گیگ بود ! رفتم مخابرات هنگ کرده بود که چه بلایی سر 60 گیگ اومده اومده :n13:
دوباره طرح رو از اول تمدید کرد :n02:
اینبار 14 روز از طرح جدید گذشته و تا دیروز 55 گیگ حجم باقی مونده بود الان شده 65 گیگ !! :n02:
ظاهرا سیستمشون خود به خود حجم کم و زیاد میکنه !

سیستم مخابرات کلا بهم ریخته .. نمیتونن درستش کنن .. روز بروز هم داره بدتر میشه ..دو ماه باهاشون درگیرم
همراه اول هم همینمدلیه (البته در موارد دیگه)
یه ایرادایی پیش میاد که انگار بچه دو ساله رو گذاشتی سیستم طراحی کرده براشون .. از تو پوشک

MaFia_King
01-12-2018, 11:16
با سلام

دوستان یه هفته ای هست که با نت مخابرات مشکل دارم برای بیشتر سایت ها خطای 503 Service Unavailable رو می ده مجبورم از فیل تر شکن استفاده کنم
دوستان دیگه هم همین مشکل رو دارن؟
راه حلی براش هست؟
زنگ می زنم پشتیبانی می گه مشکلی نیست

ممنون

afceaglee2013
01-12-2018, 23:27
بزنم به تخته من ک مشکلی ندارم فعلا
یه هفته رو نمیدونم ولی دیروز پریروز اختلال سراسری بود

afceaglee2013
20-12-2018, 15:00
یه هفته ای میشه نت قاط زده ۳ روزم هست ویدئو های اینستاگرام برامدباز نمیشه

malek911
25-12-2018, 00:32
یه هفته ای میشه نت قاط زده ۳ روزم هست ویدئو های اینستاگرام برامدباز نمیشه
دقیقا منم همچین مشکلی دارم.زنگ زدم پشتیبانی مخابرات اول زیر باز نمیرفت بعدش میگه آره یکم مشکل داریم دعا کنید برطرف شه.صفحات رو به زور باز میکنه.چیزشکنم که سرعتش لاک پشتی شده

afceaglee2013
25-12-2018, 00:38
دقیقا منم همچین مشکلی دارم.زنگ زدم پشتیبانی مخابرات اول زیر باز نمیرفت بعدش میگه آره یکم مشکل داریم دعا کنید برطرف شه.صفحات رو به زور باز میکنه.چیزشکنم که سرعتش لاک پشتی شده
بعضی از جوابای پشتیبانی خیلی رو اعصابه .. دعا کنید برطرف شه یعنی چی:n08:
معنیش اینه که ما اینجا نشستیم هیچ گهی نیستیم شما دعا کنید
دعا و انشا اله ماشالا رو ما باید بگیم .. شما باید تلاش کنید حل کنید مشکل رو ... افتضاحه وضعیتمون

afceaglee2013
26-12-2018, 05:30
از جشنواره های شرکت ها کدوم خوبن برای کاربری که مصرف کم داره حدودا 10-15 گیگ در ماه یا کمتر

طرح نسیم و غزال رو کسی استفاده میکنه؟ چطوریه؟ سرعتی که قول دادن رو همیشه داره ؟ یا نوسان زیاده؟؟

...
اینم تست سرعت مخابرات 2مگابیت

سرور داخلی

سرور خارجی

golmohammadi
05-01-2019, 00:21
سلام
بچه ها من تو تبریزم و اینجا کسی دیده بان نت نداره
نمیدونم کیفیتش چطوره
جشنواره هاش خیلی وسوسه کننده هستند
6 ماه 6 ترا 222 تومن واقعا حرف نداره
خواستم ببینم چطوره قطعی نداره؟ پینگش با خارج چطوره؟

AMIR-AIRGUNNER
10-01-2019, 10:44
کسی فهمید این مخابرات حجم طرح غزال رو چجوری محاسبه میکنه ؟! 90 گیگ رو اول هر ماه میده یا هر هفته 22 گیگ میده یا چجوریه ؟!
دوباره اینترنت من قطع شده تاریخ شروعش 14 ابان بود رفتم تو سایت و ریز مصرف به این شکل بوده :
از 14 ابان تا 14 اذر حدود 75 گیگ
از 14 اذر تا 14 دی حدود 64 گیگ
از 14 دی تا 20 دی 8.5 گیگ

الان هم حجم صفر شده!!:n29: با پشتیبانی حرف زدم و دقیقا 10 دقیقه اینو توضیح دادم باز نفهمید و میگه حجم رو تموم کردید . میگم حجم مصرفی تو سایت درست نیست ؟! میگه درسته و بعدش میگم هیچ وقت من بالای 75 گیگ در ماه استفاده نکردم و تو این دوره جدید 8.5 گیگ مصرف داشتم چجوریه تموم شده ؟! طرف فقط اراجیف میگه :n21:
اینا اسکول ها مثل ادم نمیتونن تنظیم کنن هر ماه درست 90 گیگ شارژ بشه یا همون حجم کلی شیش ماهه رو از اول ثبت کنن ؟! یا فقط هدفشون اذیت مشتری هست ؟

misam5526
10-01-2019, 13:59
کسی فهمید این مخابرات حجم طرح غزال رو چجوری محاسبه میکنه ؟! 90 گیگ رو اول هر ماه میده یا هر هفته 22 گیگ میده یا چجوریه ؟!
دوباره اینترنت من قطع شده تاریخ شروعش 14 ابان بود رفتم تو سایت و ریز مصرف به این شکل بوده :

الان هم حجم صفر شده!!:n29: با پشتیبانی حرف زدم و دقیقا 10 دقیقه اینو توضیح دادم باز نفهمید و میگه حجم رو تموم کردید . میگم حجم مصرفی تو سایت درست نیست ؟! میگه درسته و بعدش میگم هیچ وقت من بالای 75 گیگ در ماه استفاده نکردم و تو این دوره جدید 8.5 گیگ مصرف داشتم چجوریه تموم شده ؟! طرف فقط اراجیف میگه :n21:
اینا اسکول ها مثل ادم نمیتونن تنظیم کنن هر ماه درست 90 گیگ شارژ بشه یا همون حجم کلی شیش ماهه رو از اول ثبت کنن ؟! یا فقط هدفشون اذیت مشتری هست ؟

اول هر ماه 90 گیگ شارژ میشه به طور کامل و در صفحه اول پنل هم نمایش داده میشه حجم باقیمانده ماه جاری. اینکه کارشناسای مخابرات سواد کافی ندارن کاملا مشخصه و باید دقیقتر بررسی کنید ببینید مشکلتون چی بوده. از حساب کاربری ، قسمت ریز مصرف در ساعات مختلف مصرفتون رو چک کنید.

misam5526
10-01-2019, 14:05
از جشنواره های شرکت ها کدوم خوبن برای کاربری که مصرف کم داره حدودا 10-15 گیگ در ماه یا کمتر

طرح نسیم و غزال رو کسی استفاده میکنه؟ چطوریه؟ سرعتی که قول دادن رو همیشه داره ؟ یا نوسان زیاده؟؟

...
اینم تست سرعت مخابرات 2مگابیت

سرور داخلی

سرور خارجی

کمی فاصله افتاده بین سوال شما و جواب من ولی چون ممکنه بدرد بقیه بخوره عرض میکنم؛

شرکتها بجز مخابرات جشنواره هاشون کوتاه مدت و مقطعیه و گاهی خوب و گاهی بدردنخوره پیشنهاداتشون. در مورد مخابرات اما جشنوارش ثابت برقرار بوده در ماه های اخیر که یک نکته مثبته (خصوصا برای تمدید)

جشنواره غزال هم همونطور که انتظار میره برقراره و سرعت و مشخصات سرویس مثل سرویسای دیگه مخبراته و فرقی نمیکنه. مشکل خاصی نداره اگه خط مشترک نویز نداشته باشه.

AMIR-AIRGUNNER
10-01-2019, 22:15
اول هر ماه 90 گیگ شارژ میشه به طور کامل و در صفحه اول پنل هم نمایش داده میشه حجم باقیمانده ماه جاری. اینکه کارشناسای مخابرات سواد کافی ندارن کاملا مشخصه و باید دقیقتر بررسی کنید ببینید مشکلتون چی بوده. از حساب کاربری ، قسمت ریز مصرف در ساعات مختلف مصرفتون رو چک کنید.
مطمئنید مخابرات تبریز هم اول هر ماه حجم رو شارژ میکنه ؟!

hossein2801
11-01-2019, 09:30
کسی فهمید این مخابرات حجم طرح غزال رو چجوری محاسبه میکنه ؟! 90 گیگ رو اول هر ماه میده یا هر هفته 22 گیگ میده یا چجوریه ؟! دوباره اینترنت من قطع شده تاریخ شروعش 14 ابان بود رفتم تو سایت و ریز مصرف به این شکل بوده : از 14 ابان تا 14 اذر حدود 75 گیگ از 14 اذر تا 14 دی حدود 64 گیگ از 14 دی تا 20 دی 8.5 گیگ الان هم حجم صفر شده!!:n29: با پشتیبانی حرف زدم و دقیقا 10 دقیقه اینو توضیح دادم باز نفهمید و میگه حجم رو تموم کردید . میگم حجم مصرفی تو سایت درست نیست ؟! میگه درسته و بعدش میگم هیچ وقت من بالای 75 گیگ در ماه استفاده نکردم و تو این دوره جدید 8.5 گیگ مصرف داشتم چجوریه تموم شده ؟! طرف فقط اراجیف میگه :n21: اینا اسکول ها مثل ادم نمیتونن تنظیم کنن هر ماه درست 90 گیگ شارژ بشه یا همون حجم کلی شیش ماهه رو از اول ثبت کنن ؟! یا فقط هدفشون اذیت مشتری هست ؟ از زمانی سایتو به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تغییر دادن 10 برابر از شما ترافیک کم میکنن به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید شکایت ارسال کنید و اطلاع رسانی کنید 90گیگ من 10 روزه تموم شد با 10 گیگ مصرف

misam5526
11-01-2019, 12:33
مطمئنید مخابرات تبریز هم اول هر ماه حجم رو شارژ میکنه ؟!

بله. و البته فقط مخابرات نیست. شرکتی مثل شاتل هم اگه سرویس جشنواره (چندماهه) بگیرید اول هر ماه حجم اون ماه رو میده و کلی نمیده.

afceaglee2013
11-01-2019, 15:19

این ادا بازیهای مخابرات خیلی رو اعصابه .. هرچقدرم جشنواره ش خوب باشه بخواد اعصاب ادمو خورد کنه ارزش نداره

.....
جالبه ..
شما سرویس ۲ مگ گرفتی (جشنواره ۸ مگ حساب کرده) .. دقیقا سرویسی ک من میخواستم بگیرم
۸.۵ گیگ ۴۰ گیگ سرویس دو مگ رو حتی پر نمیکنه چه برسه به ۹۰ گیگ سرویس ۸ مگ
حجم کل سالانه رو (چه دومگ چه ۸ مگ) حتی پر نکردین
رو چه حسابی صفر شده
این اراجیفی ک میگن چیا هستن؟

...
اونروز زنگ زدم که میخوام جشنواره بگیرم چه تضمینی میدید وسط کار جنگولک بازی در نیارید میگه حرف ما سنده
...یدم تو سندتون

...
داداش سعی کن با سوپروایزر حرف بزنی ولی قبل از اون قشنگ مستنداتتو جمع کن مسلح برو که سوپروایزرا بعضا خیلی هفت خط از اب درمیان. بعضا برای قانع کردن ادم اسمونو ب زمین میدوزن.. حتی شده همه حجمهای کسر شده رو دستی جمع ببند
ای پی هایی که گرفتی چک کن ببین مال کجان از هر کجا تونستی پاچشونو بگیر :n02:که بلکه برسن ب کارت .. بعضیاشون مجبورا بیشرفن ولی بعضیا بیشرف بودن تو خونشونه

afceaglee2013
24-01-2019, 06:51
مخابرات باز داره ادا در میاره
دم ب دیقه قطع میشه

AMIR-AIRGUNNER
24-01-2019, 11:14
مخابرات باز داره ادا در میاره
دم ب دیقه قطع میشه
منم قطعی دارم
فکر کنم دلیلش اینه که دارن سامانه کاربری رو به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تغییر میدن
امیدوارم ترافیک رو از این به بعد درست حساب کنه

abdollahy2009
24-01-2019, 15:31
تو قسمت خرید سرویس پنل کاربری سایت سرویس wifi هم اضافه شده.. کسی تا حالا این سرویسو خریداری کرده؟مودمش فرق میکنه؟

meisam317
26-02-2019, 09:21
های وب اینترنت اش چطوره

DJ POLESTAR
26-02-2019, 12:45
های وب اینترنت اش چطوره
پشتیبانیش خوبه اما طراحی سایتش امروزی نیست و خیلی قرون وسطیی هست و کاربرمحور نیست، اپلیکیشنش پر از ایراد هست و خود پشتیبانی هم میگه فعلا استفاده نکنید و هنوزم که هنوزه واسه یه اپلیکشین زپرتی اپ درست و حسابی ندارن!
قیمت و شرایطش تا چند ماه پیش که ازشون سرویس داشتم به نسبت اکثر ISPها کم حجم و نسبتا گرون بود و حتی سرویس های تشویقی و جشنواره های درست و حسابی نداشت و اینکه سرویس دانلود اختصاصی هم مثل آسیاتک و شاتل نداره که بنده ترجیح دادم کوچ کنم به آسیاتک که خیلی هم راضی هستم.
در ضمن محاسبه حجم باقی مانده کاربران رو هم تو هاوب در قسمت کاربری اگه اشتباه نکنم بصورت بایت! حساب میکردن و برای اینکه شما برآورد کنید ببینید چقدر از حجمتون مونده باید ماشین حساب و چرتکه مینداختین و خیلی ها هم زنگ میزدن و تلفنی آموزش تبدیلش رو جویا میشدن یکی نبود به دست اندرکاران های وب حالی کنه آخه این چه کاره مازوخیستیه که انجام میدین خب مثل اکثر شرکت ها بصورت گیگ یا مگ نشون بدین بره پی کارش دیگه!

malek911
17-03-2019, 09:06
دوستان لطفا یه تست از 54.154.207.39 بگیرید ببینید چند میده؟
انگار باز مسیر آذربایجان شرقی رو تغییر دادن

david68
17-03-2019, 20:07
دوستان طرح نسیم جمع شده ؟ من یه 6 ماهه دو مگابیت 90 گیگ بین الملل گرفته بودم چند روز دیگه تموم میشه میخواستم تمدید کنم ولی پیدا نکردم در لیست .

afceaglee2013
26-03-2019, 00:53
جدیدا با google store به مشکل خوردم نمیتونم چیزی اپدیت کنم .. فقط و فقط هم با نت مخابرات این مشکل وجود داره .. چندبار آی پی عوض کردم و کش و دیتا رو پاک کردم ولی انگار نه انگار .. یه گوشی دیگه هم داریم با اونم همین وضعیته .. قبلا که اینطوری میشد با فیلترشکن حل میشد ولی الان اونا هم کار نمیدن ..تنظیمات مودم رو هم جدیدا عوض نکردم
با پشتیبانی هم تماس گرفتم گفتن بین چند صدهزار نفر فقط شما این مشکلو داری:n13:.. گفتم با توجه به اینکه با ایرانسل راحت دانلود میکنه هر چی هست زیر سر خودتونه .. حداقل از زیرساخت یا گوگل نیست

کسی این مشکلو داره؟

malek911
26-03-2019, 12:06
جدیدا با google store به مشکل خوردم نمیتونم چیزی اپدیت کنم .. فقط و فقط هم با نت مخابرات این مشکل وجود داره .. چندبار آی پی عوض کردم و کش و دیتا رو پاک کردم ولی انگار نه انگار .. یه گوشی دیگه هم داریم با اونم همین وضعیته .. قبلا که اینطوری میشد با فیلترشکن حل میشد ولی الان اونا هم کار نمیدن ..تنظیمات مودم رو هم جدیدا عوض نکردم
با پشتیبانی هم تماس گرفتم گفتن بین چند صدهزار نفر فقط شما این مشکلو داری:n13:.. گفتم با توجه به اینکه با ایرانسل راحت دانلود میکنه هر چی هست زیر سر خودتونه .. حداقل از زیرساخت یا گوگل نیست

کسی این مشکلو داره؟

همین الان هم با vpn چک کردم هم بدون vpn مشکلی نداشت.نتم هم مال مخابرات آشرقی هستش.حالا که جواب سوالت رو دادم بی زحمت از این ip پینگ بگیر ببین چند میده :)
54.154.207.39
18.184.168.97

malek911
31-03-2019, 11:59
همین الان هم با vpn چک کردم هم بدون vpn مشکلی نداشت.نتم هم مال مخابرات آشرقی هستش.حالا که جواب سوالت رو دادم بی زحمت از این ip پینگ بگیر ببین چند میده :)
54.154.207.39
18.184.168.97
کسی نیست یه تست واسه ما بگیره؟؟؟

mosa1365
23-06-2019, 10:25
سلام دوستان
در منطقه ما که ولیعصره، مخابرات کابل برگردان انجام داد و شماره ما تغییر کرد، الان روی شماره قبلی adsl از پارس آنلاین دارم و از مهلتش هم 5 روز مونده و فعلا دارم استفاده میکنم، با پارس تماس گرفتم گفتن خطم الان رو کافو ــه و بعد از اتمام سرویس باید از مخابرات سرویس بگیری. الان من بخوام از مخابرات سرویس بگیرم، مجبورم هزینه نصب مجدد بدم؟ و اینکه نمیتونم مثلا یه سرویسی رو یه ماهه بگیرم؟ اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

™ Hadi
23-06-2019, 12:09
سلام.:n12:
من تلفنمون مرکز شهید رحیمیان (پل قاری) هست،
حدود یک سال هست پارس آنلاین دارم، این اواخر دیگه خیلی افتضاح شده، مخصوصا اینستاگرام
قبلا از ماکس نت و آسیاتک و شاتل و های وب و مخابرات اشتراک داشتم.
الآن میخوام یه صبا نت هم امتحان کنم. نظر خاصی ندارین؟:n13:

971971
24-06-2019, 23:40
سلام دوستان
در منطقه ما که ولیعصره، مخابرات کابل برگردان انجام داد و شماره ما تغییر کرد، الان روی شماره قبلی adsl از پارس آنلاین دارم و از مهلتش هم 5 روز مونده و فعلا دارم استفاده میکنم، با پارس تماس گرفتم گفتن خطم الان رو کافو ــه و بعد از اتمام سرویس باید از مخابرات سرویس بگیری. الان من بخوام از مخابرات سرویس بگیرم، مجبورم هزینه نصب مجدد بدم؟ و اینکه نمیتونم مثلا یه سرویسی رو یه ماهه بگیرم؟ اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

مخابرات هزینه رانژه ندارد و اگر برای نصب به محل نیایند هزینه نصب هم ندارد، سرویسهای یک ماهه هست ولی جذاب نیست، اگر نمی خواهید همه هزینه را اول بدهید می توانید از سرویسهای روی قبض بگیرید که هزینه اش هر دو ماه یکبار روی قبض تلفن می آید.

afceaglee2013
08-07-2019, 01:28
جدیدا یه یشکل جدید برام پیش اومده
گوگل استور برای اپ ها خاصی بعد از دانلود ۱۰۰ درصد بدون نصب اپدیت یا دوباره از نو شروع به دانلود میکنه با بعد از ۱۰۰ درصد شدن دانلود باز هم به دانلود ادامه میده مثلا برای اپدیت ۲ مگی ۱۵ مگ دانلود میکنه و اخر سر هم هیچی به هیچی
فعلا تنها راهی که پیدا کردم پاک کردن کش و دیتا ی پلی استور و غیر فعدانلود ومنیجر اندرویید ه ولی بعد از مدتی دوباره همین وضعیته

humanaga
03-08-2019, 22:38
مثل سگ پشیمونم که اومده یه شانس دیگه به ماکسنت دادم وازشون سرویس گرفتم!واقعا اشتباه کردم....
از من گفتن کسی اصلا سراغ ماکسنت نیاد وضعشون خیلی خیلی خرابه!

humanaga
05-08-2019, 00:23
کسی از کیفیت همار سیستم خبر داره؟از نظر پینگ و...می خوام بعد در اومدن از این ماکسشت برم همار ولی می ترسم یجورایی و رسما تعویض نت و... وقت گیره اگه خوب نیست برم اسیاتک!

DJ POLESTAR
05-08-2019, 10:07
کسی از کیفیت همار سیستم خبر داره؟از نظر پینگ و...می خوام بعد در اومدن از این ماکسشت برم همار ولی می ترسم یجورایی و رسما تعویض نت و... وقت گیره اگه خوب نیست برم اسیاتک!
از همون اول بیا آسیاتک
همارا خودش آی اس پی نیست و تا جایی که اطلاع دارم و اشتباه نکنم پورت هاش از فن آوا هست و قیمت های بالا و حجم پایین تری رو به مشتریش میده نسبت به آسیاتک یا شاتل یا...
توصیه میکنم قبل خرید به قسمت تعرفه های سرویسشون بری تک به تک مقایسه کنی بِلکُل از همارا منصرف میشی! (خودم 3 سال پیش از همارا کوچ "فرار" کردم!)
دلیل توصیه من به آسیاتک:
پشتیبانی 24 ساعته و اپراتورهای خوش برخورد.
قرارداد با IPTV ها جهت مشاهده فیلم و سریال آنلاین بدون کاهش حجم حتی 1 بیت در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !
سرورهای اختصاصی دانلود نرم افزار و بازی های بروز کامپیوتری و موبایل بدون کاهش حنی 1 بیت حجم در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !
اپلیکیشن موبایل شکیل و عامه پسند برای اندروید و iOS جهت روئت حجم و زمان باقی مانده و خرید شارژ در صورت نیاز.

پی نوشت: آسیاتک نه مال بابامه و نه درش کار میکنم و نه در گفته هام اغراق و تعصب هست، شرکتی که قیمت معقول درکنار سرویس های مناسب برای اکثر قشر جامعه داشته باشه و کنارش بتونی دانلود رایگان نرم افزارهای حجیم بروز و گیم های بروز داشته باشی و از طرفی با اکثر IPTVهای معروف هم قرارداد قرارداد داشته باشه باید رفت سراغش.

afceaglee2013
05-08-2019, 16:16
پست قبلیم نمیدونم چرا پاک شده

خلاصه مطلب اینکه به عنوان یه مشترک که همارا فراری داده میگم جزو بدترین شرکت هاس اصلا دورش نرو

humanaga
05-08-2019, 17:06
ممنون از جوابتون!من همیشه فکر می کردم که ISP ها مخصوص یک استان مثل همین ماکسنت یا همارا بهتر از ISP ها معمول مثل صبانت و اسیاتک و....باشه!ومشکلاتشون کمتر باشه ولی الا که اومدم به ماکسنت واقعا پشیمونم!سرعت دانلود اصلا و ابدا فیکس نیست سینوسی از 350 تا 900 کیلوبایت دانلود میکنه اپلود هم کمه!!از اون خنده دار تر پشتیبانیش هست بهش زنگ زدم میگم سرعت دانلودم با 900 شروع میشه بعد چند ثانیه میاد رو 250 و 400 اینا بعد طرف با برنامه anydesk اومد یه DNS داد:n27:بعدش رفت از یه سایت ایرانی یه فایل ویندوز رو گذاشت دانلود باز همون مشکل بعد یه مکسی کرد گفت عادیه:n02:گفتم اگه عادیه پس چرا اومدی رو سیستم من چنتا چیز رو چ و ست کردی و....؟رسما گفت همینی که هست:n35:
خلاصه می خوام تحمل کنم این جند روزه رو بعد که حجمم تمام شد برم اسیاتک!

abdollahy2009
05-08-2019, 17:14
ممنون از جوابتون!من همیشه فکر می کردم که ISP ها مخصوص یک استان مثل همین ماکسنت یا همارا بهتر از ISP ها معمول مثل صبانت و اسیاتک و....باشه!ومشکلاتشون کمتر باشه ولی الا که اومدم به ماکسنت واقعا پشیمونم!سرعت دانلود اصلا و ابدا فیکس نیست سینوسی از 350 تا 900 کیلوبایت دانلود میکنه اپلود هم کمه!!از اون خنده دار تر پشتیبانیش هست بهش زنگ زدم میگم سرعت دانلودم با 900 شروع میشه بعد چند ثانیه میاد رو 250 و 400 اینا بعد طرف با برنامه anydesk اومد یه DNS داد:n27:بعدش رفت از یه سایت ایرانی یه فایل ویندوز رو گذاشت دانلود باز همون مشکل بعد یه مکسی کرد گفت عادیه:n02:گفتم اگه عادیه پس چرا اومدی رو سیستم من چنتا چیز رو چ و ست کردی و....؟رسما گفت همینی که هست:n35:
خلاصه می خوام تحمل کنم این جند روزه رو بعد که حجمم تمام شد برم اسیاتک!

سلام.من خودم الان از همارا استفاده میکنم تک کانکشن سرعتش پایینه شبا سرعتو از عمد کم میکنن... قبل از همارا شاتل داشتم اون عالی بود ولی به خاطر اینکه تعرفه هاش گرون شده بود جمع آوری کردم از همارا 6 ماهه گرفتم این 6 ماه تموم بشه اینم جمع آوری میکنم همون شاتل بهتره

afceaglee2013
05-08-2019, 17:28
بالا بودن سرعت دانلود در چند ثانیه اول میشه گفت عادیه .. بعنی یه جور امکان مثبته
مثلا برای سرویس ۲ مگ چند ثانیه اول سرعت رو ۵ تا ۸ مگ ه ولی اگه استفاده دایمی باشه سرعت میاد پایین و همون ۲۵۰ میایسته (۲ مگ)
این امکان باعث میشه تو تست سرعت isp امتیاز بالاتری بگیره و برای ما هم مزیتش اینه که فایل و ویدئو های چند مگی سریعتر برامون لود بشه و صفحات وب هم سریعتر باز بشه
ولی اگه این نوسانات برای شما به این شکل نیست بحثش جداس

humanaga
05-08-2019, 17:39
منم تا 2 ماه پیش از شاتل سرویس می گرفتم تک کانکشن از ساعت 10 شب تا 1.5 شب افتضاحه!بزور میشه twtich رو 160p ویدیو دید!
ولی خیلی گرونه تعرفه هاش به نظرم ازش نداره بری چون همین مشکل رو هم اونجا داری ولی گرونتر در میاد سرویس هاش!ولی یه خوبی که شاتل داره به غیر از اون ساعت 9تا1 شب عالیه و مشکلی نداره!

humanaga
05-08-2019, 17:42
بالا بودن سرعت دانلود در چند ثانیه اول میشه گفت عادیه .. بعنی یه جور امکان مثبته
مثلا برای سرویس ۲ مگ چند ثانیه اول سرعت رو ۵ تا ۸ مگ ه ولی اگه استفاده دایمی باشه سرعت میاد پایین و همون ۲۵۰ میایسته (۲ مگ)
این امکان باعث میشه تو تست سرعت isp امتیاز بالاتری بگیره و برای ما هم مزیتش اینه که فایل و ویدئو های چند مگی سریعتر برامون لود بشه و صفحات وب هم سریعتر باز بشه
ولی اگه این نوسانات برای شما به این شکل نیست بحثش جداس
سرویسم رو رو 10 مگ بستن بخاطر پروفایل گیم ولی سرعت بالا پایین میشه!اصلا ثابت رو 10مگ دانلود نمیکنه همون چند ثانیه اول ثابته بعدش کلی سینوسی.....ولی شاتل که داشتم دقیقا 24ساعت هم میزاشتم واسه دانلود رو همون سرعتی که به من فروخته بودن مثلا 8مگ ثابت 900کیلوبایت دانلود می کرد!

humanaga
05-08-2019, 17:47
اینم دوتا عکس از speedtest که دیشب تو ساعت 9.5 گرفتم!تک کانکشن و مولتی

abdollahy2009
05-08-2019, 17:58
اینم دوتا عکس از speedtest که دیشب تو ساعت 9.5 گرفتم!تک کانکشن و مولتی

ممنون.پس همارا از ماکس نت خیلی بهتره

humanaga
05-08-2019, 18:29
ممنون.پس همارا از ماکس نت خیلی بهتره
ممنون میشم اگه می تونی شب ساعت 10 اینا یه تست هم مولتی و هم تک کانکشن از همارا بزاری با سرور فرانکفورت ببینم تفاوت چقدره!

™ Hadi
11-08-2019, 16:45
من مودمم محافظ برق نداشت و خیلی قطع و وصل داشتم،

رفتم دفتر شرکت پارس‌آنلاین که درخواست جمع‌آوری بدم...

یه مهندسشون پیشنهاد داد محافظ برق تهیه کنم و تست کنم... گفتم باشه...

الآن که محافظ زدم دیگه مشکل قطع و وصل نداره! جالب بود :n19:

afceaglee2013
12-08-2019, 02:41

به احتمال ۹۹ درصد مهندس حیله گری داشته

محافظ برق چه ربطی به قطعی وصلی داره
محافظ نه نویز رو میگیره نه برق ذخیره میکنه نه هیچی فقط یه محدوده داره که میگه اکه ولتاژ از ۱۷۰ تا ۲۳۰ذبود وصل کن در غیر این صورت قطع کن

malek911
13-08-2019, 19:24

محافظ نه نویز رو میگیره نه برق ذخیره میکنه نه هیچی فقط یه محدوده داره که میگه اکه ولتاژ از ۱۷۰ تا ۲۳۰ذبود وصل کن در غیر این صورت قطع کن
یکم کاراگاه بازی کنیم بد نیست :)
احتمالا دوشاخه برق مودم درست تو پریز نمیرفت که با تعویض پریز این مشکل رفع شده

DJ POLESTAR
14-08-2019, 12:04

احیانا منظورتون از محافظ برق، اسپیلتر یا همون نویز گیر نیست؟! قطع و وصلی خط چه ربطی به محافظ برق داره آخه! اگه نوسان برق شدید دارید که باید استابلایزر تهیه میکردید که قیمت فضایی دارن نه محافظ برقی که محدوده ولتاژ داره که همشهریمون به درستی توضیح دادن بالا.

afceaglee2013
14-08-2019, 21:52
امکانش هست:n01:

...
بعضی ازین افراد پشتیبانی خیلی مارمولکن
بار ها شده که گفتن مثلا فلانکارو بکن بیا بما خبر بده از قصد منم انجام ندادم اومدم گفتم اره انجام دادم و مشکل حل شده .. میگن دیدی از فلان بود .. منم قشنگ از خجالتشون درمبومدم
مشکل از خودشونه بعضا، ولی نمیخوان رو کنن ربط میدن به چیزای الکی

™ Hadi
16-08-2019, 22:28

احیانا منظورتون از محافظ برق، اسپیلتر یا همون نویز گیر نیست؟! قطع و وصلی خط چه ربطی به محافظ برق داره آخه! اگه نوسان برق شدید دارید که باید استابلایزر تهیه میکردید که قیمت فضایی دارن نه محافظ برقی که محدوده ولتاژ داره که همشهریمون به درستی توضیح دادن بالا.

نمیدونم والا منم تعجب کردم، همونجا هم به خودش گفتم که آخه چه ربطی داره، توضیح داد که فرکانس رو تنظیم میکنه!

نوسان آره زیاد هست،

الآن یه کم احساس میکنم بهتر شده ولی نه به اون صورت

پریز نه از پریز و دوشاخه نیست اونو میدونم

DJ POLESTAR
17-08-2019, 10:24
نمیدونم والا منم تعجب کردم، همونجا هم به خودش گفتم که آخه چه ربطی داره، توضیح داد که فرکانس رو تنظیم میکنه!

نوسان آره زیاد هست،

الآن یه کم احساس میکنم بهتر شده ولی نه به اون صورت

پریز نه از پریز و دوشاخه نیست اونو میدونم
عجب! آخه شما تو پست قبلی گفتین یه مهندسشون پیشنهاد داد محافظ برق تهیه کنید و تست کنید که بعد هم گفتید محافظ زدید مشکل حل شد!!! الان اما میگید فرکانس تنظیم کردن؟ چه فرکانسی!؟ خب همون فرکانس رو تنظیم میکردن هم مشکلتون حل میشد و نیازی به هزینه اضافی و خرید محافظ نبود.

afceaglee2013
17-08-2019, 17:59
عجب! آخه شما تو پست قبلی گفتین یه مهندسشون پیشنهاد داد محافظ برق تهیه کنید و تست کنید که بعد هم گفتید محافظ زدید مشکل حل شد!!! الان اما میگید فرکانس تنظیم کردن؟ چه فرکانسی!؟ خب همون فرکانس رو تنظیم میکردن هم مشکلتون حل میشد و نیازی به هزینه اضافی و خرید محافظ نبود.
منظورشون اینه که مهندس گفته محافظ، فرکانس رو تنظیم میکنه (بیشتر به مهندسی چرتولوژی شبیه)

- - - Updated - - -

منظورشون اینه که مهندس گفته محافظ، فرکانس رو تنظیم میکنه (بیشتر به مهندسی چرتولوژی شبیه)

OldOne
18-08-2019, 00:36
دوستان کسی میدونه ثبت نام آنلاین مخابرات کی فعال میشه؟

mosa1365
19-08-2019, 12:18
سلام دوستان، این چه وضعیته واسه خط های مرکز مخابراتی ولیعصر پیش اومده؟ بعد اینکه کافو شده، اصلا الان خطم بیشتر از سه مگ رو نمیکشه. (در واقع بخش پیشتیبانی فنی پارس آنلاین اینو میگه) در حالیکه سرویس من 8 مگه. لطفا راهنمایی کنید که من میتونم بعد از جمع آوری از پارس برم یه شرکت دیگه یا خود مخابرات و مشکلم حل بشه؟

DJ POLESTAR
19-08-2019, 16:37
سلام دوستان، این چه وضعیته واسه خط های مرکز مخابراتی ولیعصر پیش اومده؟ بعد اینکه کافو شده، اصلا الان خطم بیشتر از سه مگ رو نمیکشه. (در واقع بخش پیشتیبانی فنی پارس آنلاین اینو میگه) در حالیکه سرویس من 8 مگه. لطفا راهنمایی کنید که من میتونم بعد از جمع آوری از پارس برم یه شرکت دیگه یا خود مخابرات و مشکلم حل بشه؟

بنا به اجبار بدلیل فیبر نوری بودن منزل جدیدم مجبور به استفاده از سرویس مخابرات شدم و دقیقا الان یه هفته ای هست که سرویسم از مخابرات وصل شده همین مشکل شما رو دارم؛ سرویسم 8 مگ اما در واقع رو 3 مگ سوییچ شده! زنگ زدم پشتیبانی بعد از طرح مشکل به اپراتور همین که شروع کرد به واژگانی نظیر نویز خط شما زیاده، اسپلیترتون مشکل داره و... گفتم خطم فیبر نوری هست و طبیعتا هیچ مشکلی از بابت نویز ندارم اینطور نیست؟ گفت آره! هیچی که به ذهنش نرسید گفت مشکل میتونه از مودمتون باشه که ایراد داره یه مودم جدیدتر بخرید!!! تا حالا 2 بار زنگ زدم و هر دو بار به هیچ جا نرسیدم! در ضمن ربطی به وضعیت مرکز مخابراتی ولیعصر نداره چراکه همین مشکل رو من در خیابان رسالت دارم. اگه به جایی رسیدین خبر بدین.

mosa1365
20-08-2019, 14:08
بنا به اجبار بدلیل فیبر نوری بودن منزل جدیدم مجبور به استفاده از سرویس مخابرات شدم و دقیقا الان یه هفته ای هست که سرویسم از مخابرات وصل شده همین مشکل شما رو دارم؛ سرویسم 8 مگ اما در واقع رو 3 مگ سوییچ شده! زنگ زدم پشتیبانی بعد از طرح مشکل به اپراتور همین که شروع کرد به واژگانی نظیر نویز خط شما زیاده، اسپلیترتون مشکل داره و... گفتم خطم فیبر نوری هست و طبیعتا هیچ مشکلی از بابت نویز ندارم اینطور نیست؟ گفت آره! هیچی که به ذهنش نرسید گفت مشکل میتونه از مودمتون باشه که ایراد داره یه مودم جدیدتر بخرید!!! تا حالا 2 بار زنگ زدم و هر دو بار به هیچ جا نرسیدم! در ضمن ربطی به وضعیت مرکز مخابراتی ولیعصر نداره چراکه همین مشکل رو من در خیابان رسالت دارم. اگه به جایی رسیدین خبر بدین.
من با 2020 تماس گرفتم با پشتیبانی فنی حرف زدم، به من گفت چون خطتون فیبر نوریه، پیشنهادمون استفاده از سرویس های تانوماست، منم گفتم تانوما گرونه به درد من نمیخوره. گفت یه کار دیگه هم میتونی بکنی، اینکه مودم رو از سر خط وصل کنی ببینی بازم سرعتت کمه یا نه اگه کم بود از مخابرات درخواست سیمبان بدین، بیان بین مسیر چک کنن، ببینن اگه مشکلی هست برطرف کنن، چون پشتیبانی پارس آنلاین هم همینو گفت، میخوام روز شنبه، بگم که بیان بررسی کنن، حالا اگه مشکلم حل شد، حتما اینجا در جریان میذارم.

™ Hadi
21-08-2019, 12:58
منظورشون اینه که مهندس گفته محافظ، فرکانس رو تنظیم میکنه
دقیقا. همین :V30:

amazon13
25-08-2019, 00:47
با سلام دوستان من میخوام از صبانت کوچ کنم چون گرون کرده قیمتاشو.به نظرتون های وب چجوریه؟

™ Hadi
02-09-2019, 15:02
با سلام دوستان من میخوام از صبانت کوچ کنم چون گرون کرده قیمتاشو.به نظرتون های وب چجوریه؟
به نظرم صرفاً بخاطر گرون کردنش کوچ نکن. چون بقیه هم بتدریج گرون میکنن
قبلا من های‌وب داشتم، جالب نبود، قطع و وصل داشت
الآنم پارس آنلاین دارم بازم راضی نیستم

amazon13
03-09-2019, 02:39
به نظرم صرفاً بخاطر گرون کردنش کوچ نکن. چون بقیه هم بتدریج گرون میکنن
قبلا من های‌وب داشتم، جالب نبود، قطع و وصل داشت
الآنم پارس آنلاین دارم بازم راضی نیستم
یه نفر از دوستان رفته شبدیز گرفته راضیه.رفتم دیدم جشنواره های خوبی گذاشته.

™ Hadi
04-09-2019, 18:02
یه نفر از دوستان رفته شبدیز گرفته راضیه.رفتم دیدم جشنواره های خوبی گذاشته.
شبدیز من نشنیدم
باید کیفیتش هم در نظر بگیرید

™ Hadi
07-09-2019, 22:22
سلام. یه راهنمایی میخواستم
پارس آنلاین سرویس 3 مگ یک‌ماهه با حجم 20 گیگ رو 30 هزار تومن میده
میخواستم ببینم مخابرات همین سرویس رو چند میده؟
با تشکر
:n12:

renfield
08-09-2019, 02:01
سلام. یه راهنمایی میخواستم
پارس آنلاین سرویس 3 مگ یک‌ماهه با حجم 20 گیگ رو 30 هزار تومن میده
میخواستم ببینم مخابرات همین سرویس رو چند میده؟
با تشکر
:n12:

مخابرات کیفیت سرویس اش بهتره دوست گرامی

گیگ بازی پارس آنلاین بچه بازی ه

™ Hadi
09-09-2019, 15:11
مخابرات کیفیت سرویس اش بهتره دوست گرامی

گیگ بازی پارس آنلاین بچه بازی ه
تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گیگ‌بازی رو متوجه نشدم چطور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

™ Hadi
03-10-2019, 10:44
اینجا چرا اینقدر سوت و کور شده! :sad:

™ Hadi
03-10-2019, 13:20
من بین مخابرات و های‌وب موندم لطفا راهنمایی کنید
های‌وب ظاهرا ارزونتر در میاد!
نظرتون؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

™ Hadi
05-10-2019, 09:52
سلام. من خواستم از مخابرات ثبت نام کنم، همش این پیغام میاد :

چیکار کنم به نظرتون؟

محمد7966
05-10-2019, 11:02
سلام. من خواستم از مخابرات ثبت نام کنم، همش این پیغام میاد :

چیکار کنم به نظرتون؟

سلام،گفته دیگه:هنوز خطتون کاملا تخخلیه نشده از شرکت قبلی.خودم پارس داشتم دیدم خطم تخلیه شده و چراغ dsl هم اصلا خاموش بود ولی وقتی زنگ زدم 2020 گفت باید نام کاربری یا پروفایل(دقیق یادم نیست،یه همچین چیزی بود)هم تخلیه بشه.که زنگ زدم پارس آنلاین اصلی یعنی خود تهران برام تخلیه اش کرد.

بهتره زنگ بزتید خود 2020 بهتر از شما میدونه که خط کامل تخلیه شده یا هنوز ریزه کاری هایی داره

™ Hadi
07-10-2019, 01:07
سلام،گفته دیگه:هنوز خطتون کاملا تخخلیه نشده از شرکت قبلی.خودم پارس داشتم دیدم خطم تخلیه شده و چراغ dsl هم اصلا خاموش بود ولی وقتی زنگ زدم 2020 گفت باید نام کاربری یا پروفایل(دقیق یادم نیست،یه همچین چیزی بود)هم تخلیه بشه.که زنگ زدم پارس آنلاین اصلی یعنی خود تهران برام تخلیه اش کرد.

بهتره زنگ بزتید خود 2020 بهتر از شما میدونه که خط کامل تخلیه شده یا هنوز ریزه کاری هایی داره
ممنون. امروز ظاهرا تخلیه شده بود وثبت نامم کرد. عصر هم یوزر و پسورد ارسال شد ولی هر چی توی تنظیمات مودم زدم وصل نشد! پشتیبانی هم تلفن گویاش میگه اینترنت مرکز شما دچار مشکله!
فردا باید مجددا با بخش فروش تماس بگیرم

afceaglee2013
10-10-2019, 01:27
دوستان مودم رایگان کدوم شرکت میده الان؟
مخابرات میداد ولی جشنواره تابستانیش تموم شده (البته برا ۴۸ ماهه میداد)

™ Hadi
16-11-2019, 10:41
سلام دوستان
جمعاوری سرویس قبل از سه ماه نمیشه؟
من زنگ زدم مخابرات جمع‌آوری... گفت قبل از سه ماه امکانش نیست!

DJ POLESTAR
25-11-2019, 10:09
دوستان مودم رایگان کدوم شرکت میده الان؟
مخابرات میداد ولی جشنواره تابستانیش تموم شده (البته برا ۴۸ ماهه میداد)
با عرض ادب و احترام دوست گرامی مودم رایگان شرکت ها فکر میکنی خیلی به سود شماست؟
بجای برند های معتبری و نامدار و باکیفیتی نظیر دی لینک و تی پی لینک مودم های اکثرا بی نام و نشونی از چین وارد میکنن که کاملا بی کیفیت و هیچ وقت کیفیت و مرغوبیت مودم های فوق الذکر رو ندارن پس بجای جستجو شرکت هایی که مودم رایگان میدن (تازه اگه پولشو روی سرویس نکشن!) توصیه اکید میکنم 50 تومن 100 تومن هزینه کنید و یک عمر از یک مدم با اصالت و کیفیت استفاده کنید.

afceaglee2013
26-11-2019, 02:00
سلام دوستان
جمعاوری سرویس قبل از سه ماه نمیشه؟
من زنگ زدم مخابرات جمع‌آوری... گفت قبل از سه ماه امکانش نیست!

(اگه ازین سرویس های تاجشنواره یکساله و ... نخریدید)تا جایی که من میدونم شکر خوردن گفتن
بار اول که میخواستم از مخابرات سرویس بگیرم(یکماه) مسئول فروشش پشت تلفن اینو گفت، گفتم رو چه حساب اینو میگید چه حقی دارید روی خطی که متعلق به منه سرویس زوری ارائه بدید
خط خودمه میخوام ۵ روز بعد جمع اوری کنم به شما چه ربطی داره(فوقش پول سرویسم هدر میره)، گفت من نمیدونم همکاران فلان بخش حمع اوری نمیکنن گفتم همکاراتون بیجا میکنن رو چه حسابی همچین غلطی میکنن؟ کدوم‌ مصوبه همچین قدرتی رو بهتون داده؟ یذره تته پته کرد و ...
حتما به ۱۹۵ شکایت کنید حق همچین کاری رو ندارن
رسما کارشکنی میکنن
سایت ۱۹۵ برید گزینه عدم جمع اوری رو بزنید

971971
09-01-2020, 13:43
این اواخر بعد از وصل شدن اینترنت، اینترنت مخابرات چند ساعت یکبار قطع می شود و باید مودم را ریست کنم تا درست شود، البته چراغ اینترنت روشن است و آی پی هم گرفته، ولی سایتی باز نمی شود، اگر از قبل دانلودی داشته باشم، دانلود قطع نمی شود ولی سایتی هم باز نمی شود. DNS های مختلف داخلی و خارجی را امتحان کردم فرقی نکرد، نمی دانم مشکل از مخابرات است یا از مودم.
می خواهم اگر درست نشود به صبانت یا فن آوا یا دیده بان یا آترین بروم، از وضعیت اینترنت این شرکتها در تبریز اطلاعی دارید؟

%milad 100
09-01-2020, 15:16
این اواخر بعد از وصل شدن اینترنت، اینترنت مخابرات چند ساعت یکبار قطع می شود و باید مودم را ریست کنم تا درست شود، البته چراغ اینترنت روشن است و آی پی هم گرفته، ولی سایتی باز نمی شود، اگر از قبل دانلودی داشته باشم، دانلود قطع نمی شود ولی سایتی هم باز نمی شود. DNS های مختلف داخلی و خارجی را امتحان کردم فرقی نکرد، نمی دانم مشکل از مخابرات است یا از مودم.
می خواهم اگر درست نشود به صبانت یا دیده بان یا شبدیز یا آترین بروم، از وضعیت اینترنت این شرکتها در تبریز اطلاعی دارید؟
دیده بان نت رو بیخیال شو که افتضاحه من تخلیه کردم

™ Hadi
17-01-2020, 00:09
این اواخر بعد از وصل شدن اینترنت، اینترنت مخابرات چند ساعت یکبار قطع می شود و باید مودم را ریست کنم...
احتمال هم داره که از مودم باشه،
با یه مودم دیگه هم تست کن
چون برا من هم اینجور بود، شرکت رو عوض کردم دیدم بازم همونه، بعد متوجه شدم که مودم ایراد داره

vahidreza2007
18-01-2020, 21:01
دوستان پنل مخابرات اذربايجان شرقي براي شما هم باز نميشه ؟ ( منظورم سايتشون هستش )

971971
19-01-2020, 02:19
دوستان پنل مخابرات اذربايجان شرقي براي شما هم باز نميشه ؟ ( منظورم سايتشون هستش )
فقط با آی پی ایرانی باز می شوند.

971971
19-01-2020, 02:24
از سرویس مخابراتم چند روز مانده، با توجه به اینکه سرویسهای جشنواره شرکتهای دیگر مثل صبانت و فن آوا و ... جذابتر است، خواستم اگر کیفیتشان از مخابرات پایینتر نباشد از آنها سرویس بگیرم، لطفا دوستان آخرین وضعیت سرویسهای شرکتهای اینترنتی و قطعی و سرعت تک لینک و آی پی تی وی و ... در تبریز را اطلاع رسانی کنند تا من و دوستان دیگر تصمیم بهتری بگیریم.
ساغ اولون

™ Hadi
19-01-2020, 16:48
باز میشه
شاید بگیر نگیر داشته باشه، یه کم بعد امتحان کنید

%milad 100
25-01-2020, 01:00
سلام دوستان
من دو هفته است اینترنت مخابرات خریدم الان وارد پنلم شدم در کمال تعجب دیدم از 120 گیگ حجم 94 گیگ مونده فقظ!!!! در حالی که من مصرف آنچنانی ندارم از بابت امنیت مودم هم مطمئنم. حالا این هیچ. تو پنل ریز مصرف اینترنت رو باز میکنم و مقدار مصرف رو جمع میکنم میبینم میشه مجموعا 15 گیگ که از من 26 گیگ حدودا کم کرده!! کسی میدونه جریان پیه؟ آیا دزدی میکنن یا ماجرا یه چیز دیگه است

- - - Updated - - -

971971
28-01-2020, 16:43
سلام دوستان
من دو هفته است اینترنت مخابرات خریدم الان وارد پنلم شدم در کمال تعجب دیدم از 120 گیگ حجم 94 گیگ مونده فقظ!!!! در حالی که من مصرف آنچنانی ندارم از بابت امنیت مودم هم مطمئنم. حالا این هیچ. تو پنل ریز مصرف اینترنت رو باز میکنم و مقدار مصرف رو جمع میکنم میبینم میشه مجموعا 15 گیگ که از من 26 گیگ حدودا کم کرده!! کسی میدونه جریان پیه؟ آیا دزدی میکنن یا ماجرا یه چیز دیگه است

- - - Updated - - -
حجم باقیمانده سرویسهای قبلی برحسب حجم داخلی بود و در صورت استفاده از اینترنت بین الملل 4 برابر حجم کم می کرد، فکر می کنم برای شما هم همینطور حساب کرده.

bsm1992
06-02-2020, 14:13
سلام دوستان کسی هس تو مخابرات ائل گلی پیش شماره های 3380-3381-3382 که اینترنت بی دغدغه سراغ داشته باشه پارس آنلاین گرفتم عملا ساعت 22 تا یک شب تعطیله شاتل یا مخابرات یا آسیاتک کدوم بهتره؟

Altairezio
25-02-2020, 22:20
دوستان کسی سرویس 3 مگ مخابرات داره ؟
سرعت دانلود دقیقاً چند میده....
من الان یکساله دیگه مخابرات نمیگیرم به خاطر آشغال بودنش....

MaFia_King
27-02-2020, 23:21
با سلام

دوستان شرایط اینترنت تانوما یا همون فیبر نوری برای منازل چیه؟

قیمت و کیفیت در چه حدیه؟

این کابل کشی رو خود مخابرات انجام می ده؟

ممنون

eyneto
01-03-2020, 19:12
از سرویس مخابراتم چند روز مانده، با توجه به اینکه سرویسهای جشنواره شرکتهای دیگر مثل صبانت و فن آوا و ... جذابتر است، خواستم اگر کیفیتشان از مخابرات پایینتر نباشد از آنها سرویس بگیرم، لطفا دوستان آخرین وضعیت سرویسهای شرکتهای اینترنتی و قطعی و سرعت تک لینک و آی پی تی وی و ... در تبریز را اطلاع رسانی کنند تا من و دوستان دیگر تصمیم بهتری بگیریم.
ساغ اولون
مکس نت 600G بین الملل و 300G داخل 6ماهه 8مگ سرعت 250000

atefehnazari
05-03-2020, 13:27
سلام من می خوام ADSL خریداری کنم لطفا راهنمایی کنید کدوم شرکت بهترین سرعت رو داره؟ ما محدوده مخابرات شهید رحیمیان هستیم

atefehnazari
05-03-2020, 13:35
سلام من می خوام ADSL خریداری کنم لطفا راهنمایی کنید کدوم شرکت بهترین سرعت و کمتربن قطعی رو داره؟ ما محدوده مخابرات شهید رحیمیان هستیم

eyneto
05-03-2020, 21:52
سلام من می خوام ADSL خریداری کنم لطفا راهنمایی کنید کدوم شرکت بهترین سرعت و کمتربن قطعی رو داره؟ ما محدوده مخابرات شهید رحیمیان هستیم
مکس نت بهترین گزینه ست 6 ماهه 600G بین الملل و 300G داخل 250000 البته مودم ایرانسل بتونی بگیری از همش بهتره

atefehnazari
06-03-2020, 11:54
خیلی ممنون

bsm1992
15-03-2020, 17:33
سلام مشترک پارس آنلاین مرکز مخابرات ائل گلی یا کل تبریز کسی هس؟

971971
10-04-2020, 11:36
سلام، کسی از مرکز رجایی سرویس صبانت دارد؟ وضعیت قطعی و سرعتش چطور است؟

elyartab
12-04-2020, 00:09
آقا من تازه مخابرات گرفتم سرویس کرده من. کلا قطع و وصلی داره.
سرویس 16 مگ هست. زنگ زدم پشتیبانی بخاطر اینکه snr بیاد بالا بست رو 4 مگ و آپلود رو هم 1 مگ. snr الان بالای10 هست ولی بازم قطعی زیاد داره.
امروزم که به کل قطع هست
مودم چند ثانیه وصل میشه بعد کل چراغ های مودم خاموش میشه دوباره روشن میشه

971971
25-04-2020, 04:38
سلام، کسی از مرکز رجایی سرویس های وب دارد؟ وضعیت قطعی و سرعتش چطور است؟

971971
29-05-2020, 00:55
تست سرعت تک کانکشن سرویس 8 مگ صبانت مرکز شهید رجایی تبریز

bsm1992
31-10-2020, 09:35
سلام دوستان تو سامانه نت سنج پلاس که برای بازی و تماس اینترنتی سبز و خوب میزنه یعنی از لحاظ پینگ وضعیت مناسبه و وقتی برای دانلود حجیم و وبگردی قرمز و ضعیف میزنه یعنی از لحاظ dns و میزان پهنای باند اون isp مشکل داره؟

mosa1365
22-11-2020, 11:48
سلام دوستان.
کسی از پیشگامان سرویس گرفته؟ کیفیت سرویسشون در مرکز مخابراتی ولیعصر چطوره؟ و اینکه با چیلترشکن ها که مشکلی نداره؟ ممنون میشم کسی بتونه در این مورد راهنمایی کنه چون میخوام از پیشگامان سرویس بگیرم.

bsm1992
21-01-2021, 09:25
سلام کسی مشترک vdsl مخابرات یا سایر شرکت ها هست اینجا؟
مرکز مخابرات ائل گلی تبریز باشه؟ پیش شماره 3380-3381-3382

971971
28-01-2021, 09:41
سلام دوستان.
کسی از پیشگامان سرویس گرفته؟ کیفیت سرویسشون در مرکز مخابراتی ولیعصر چطوره؟ و اینکه با چیلترشکن ها که مشکلی نداره؟ ممنون میشم کسی بتونه در این مورد راهنمایی کنه چون میخوام از پیشگامان سرویس بگیرم.
شما پیشگامان گرفتید؟ اگر گرفتید کیفیتش در مقایسه با شرکتهای دیگر چطور است؟

saman123123
13-07-2021, 15:28
با سلام،
از دوستان کسی از اینترنت ماکس نت استفاده میکنه؟ برای گیمینگ بخصوص در شب ها پینگ ماکس نت در چه حدودی هست؟
با تشکر.

Exlord27
25-07-2021, 14:23
سلام. کسی اینجا از منطقه میرداماد تبریز هست؟
اینترنتتون از کجاست؟
کیفیت خط تون چطوره؟
من تو مجتمع آسمان 2 هستم و کیفیت خط تلفن خیلی پایینه . SNR Margin 6 میگیرم :angry: از آسیاتک

humanaga
29-07-2021, 18:24
سلام
کسی اینجا تو این 1 -1.5 ماه مشکل قطع وصلی رو داره؟مخصوصا طرفهای شهید مدنی نصف راه
من الا سیم رو مستقیم ار در به مودم وصل کردم 2تا شرکت هم عوض کردم ولی بازم مشکل قطع وصلی دارم
SNR یدفغه از 24 میشه -1 اینا بعد هی مودم ریست میشه یه چند ساعتی میبینی مشکلی نیست بعد تو 1 ساعت هی چپ راه نویز میاد زیر صفر و....
با این وضع دیگه بیخیال adsl باید بشم

saeed_punisher2013
20-11-2021, 16:05
سلام دوستان وقت بخیر

کسی تجربه استفاده از vdsl مخابرات در تبریز رو داره؟

ممنون میشم تجربشو باهام در میان بزاره که از لحاظ کیفیت و سرعت در چه حدیه

به 2020 زنگ زدم میگه برای خطتت vdsl قابل ارائه هست الان رو خطم adsl شاتل 16 مگابیت دارم مودم 2877 دی لینک هم دارم میخواستم ببنیم ارزششو داره که تخلیه کنم برم vdsl مخابرات یا نه؟

k-19widowmaker
20-11-2021, 19:34
سلام دوستان وقت بخیر

کسی تجربه استفاده از vdsl مخابرات در تبریز رو داره؟

ممنون میشم تجربشو باهام در میان بزاره که از لحاظ کیفیت و سرعت در چه حدیه

به 2020 زنگ زدم میگه برای خطتت vdsl قابل ارائه هست الان رو خطم adsl شاتل 16 مگابیت دارم مودم 2877 دی لینک هم دارم میخواستم ببنیم ارزششو داره که تخلیه کنم برم vdsl مخابرات یا نه؟

بله
ارزش داره

اول Adsl مخابرات بگیرید.
سپس از توئ پنل اقدام به ارتقا کنید.

طبق گفته مخابرات ارتقا مجانی هس
فقط به خاطر سرعت بیشتر حجم بیشتری میخوره ازت

موفق باشید .

™ Hadi
07-01-2023, 21:03
هیش کس یوخدی بوردا ! :blink:

971971
19-10-2023, 08:38
سلام،
لظفا تست سرعت تک کانکشن از سرور فرانکفورت در ساعات پرمصرف شب روی اینترنت همارا و مخابرات بفرستید.
از شرکتهای دیگر هم اگر اینترنت دارید لطفا تست سرعت بفرستید.