PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار SmartCom GPS به همراه نقشه های ایران ( شهرها )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

baby_face0096
17-08-2011, 20:25
من نرم افزار garmin for mobail دارم وقت کردم میزارم واسه دانلود واسه همه گوشی ها هم جواب میده x y هم داره فقط نقشه هاش محدود کم گیر میاد ولی خیلی چیز توپی:10:

Hadi King
18-08-2011, 13:36
من نرم افزار garmin for mobail دارم وقت کردم میزارم واسه دانلود واسه همه گوشی ها هم جواب میده x y هم داره فقط نقشه هاش محدود کم گیر میاد ولی خیلی چیز توپی:10:
:46:

.: راه اندازی GPS با نقشه شهرهای بزرگ ( با قابلیت مسیریابی ) ا Garmin Mobile XT ا :. ا نسخه جدید نقشه در پست اول ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید!:40:

hamed-akbarie
19-08-2011, 15:12
سلتم دوستان . ببخشید من نقشه تهران رو برای برنامه SmartComGPS_1.56 می خواستم. تو صفحه اول سایت هم هر کاری می کنم دانلود نمیشه....

لینک خرابه نه تهران 7 که 136 مگه نه او 58 مگی لطفا یکی کمکم کنه... از همه ممنون..

Hadi King
20-08-2011, 17:40
سلتم دوستان . ببخشید من نقشه تهران رو برای برنامه SmartComGPS_1.56 می خواستم. تو صفحه اول سایت هم هر کاری می کنم دانلود نمیشه....

لینک خرابه نه تهران 7 که 136 مگه نه او 58 مگی لطفا یکی کمکم کنه... از همه ممنون..
سلام دوست عزیز بفرمایید :
نقشه دقیق و با کیفیت تهران با حجم 48.4

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
----
تهران (فاصله 100 متري - 4 تكه) 180 مگابايت

----

تهران (فاصله 200 متري - 1 تكه) 90 مگابايت

bhi123
22-08-2011, 22:21
ایا smart com gps برای سامسونگ (wave2) وجود دارد؟

9111
28-08-2011, 09:13
کالیبره ترین نقشه تهران کدومه ممنون میشم راهنمایی کنید

saeed ali sajad
29-08-2011, 11:22
سلام
لطفا اگه ميشه نقشه ي كر مانشاه رو برام ايميل كن هر كاري ميكنم از اين جا دانلود نميشه مرسي

DUMAN77
30-08-2011, 01:32
سلام خسته نباشید
نقشه شهرستان پارس آباد مغان رو هم اگه بزارین ممنون میشم.
تشکــــــــــــــــــر

mahyarra
05-09-2011, 19:45
برادر گل من ، من بيشتر لينك ها رو ميخواستم دانلود كنم اصلا لينك دانلودي وجود نداشت ميشه چك كنين:41:

cao-cao
06-09-2011, 08:10
سلام دوستان من یه نقشه راهاهی کشور با حجم بالا و کیفیت خوب میخوام با همه جزیات اگه باشه بهتره
یه نقشته شهر رشتم با حجم و کیفیت بالا میخوام
و یه سوالی بهترین نقشه واسه تهران چیه یه چیزی میخوام مثل گوگل مپ باشه

asal_aseman2000
06-09-2011, 09:09
لطفا لینک نرم افزارsmartcom gps رو واسه دانلود برام بذارید ممنووووووووووون

hamed fire
08-09-2011, 01:36
gps گوشی من نقشه ها رو نمیپذیره باید کالیبره شه چیکار کنم

™meego
08-09-2011, 09:28
سلام
این نرم افزار قابلیت راهیابی داره؟

htajar
12-09-2011, 01:52
من نتونستم برنامه دانلود شده را روی موبایلم نصب کنم.لطفا راهنماییم کنید.

behnam63
13-09-2011, 10:27
سلام نقشه تهران جدید میخواستم

peymanji
13-09-2011, 12:49
سلام آقا مجتبی.
خیلی ممنونم از اینهمه اطلاعاتی که در اختیار ما قرار دادید.
من یک گوشی N82 دارم وGPS اون کار میکنه و از NOKIA MAP LOADER یک سری نقشه مثل دبی و جاهای دیگر رو روش نصب کردم ولی نقشه ایران وجود نداشت و بعد از آن هم هر کاری کردم نتونستم نقشه گیر بیارم و از موقعی که مطالب جالب شما رو دیدم عضو سایت شدم ولی متاسفانه هنوز نتونستم این GPS رو روی گوشیم برای شهرهای ایران فعال کنم ! برنامه همش ارور میده ! خواهشمندم اگر مقدور هست و نکته خاصی وجود داره بیشتر راهنمایی فرمایید. متشکرم.

sonvdi
17-09-2011, 23:15
با سلام لطفا نقشه شهر دورود لرستان را هم بگذارید متشکرم :20:

amin7473
25-09-2011, 11:11
سلام واسه 6220 نمیشه استفاده کرد؟

Hadi King
25-09-2011, 13:45
سلام واسه 6220 نمیشه استفاده کرد؟
سلام , چـرا نمیشــه استفــاده کـرد :46:

aref16
01-10-2011, 18:29
سلام!

من گوشی ام رو -- کردم ولی موقع نصب نرم افزار پایینی خطای update error

Wild-Mobile SmartComGPS v1.55 - Farsi.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رو میده نمیدونم چرا ؟ ؟ ؟
:11:

Hadi King
01-10-2011, 18:39
سلام!

من گوشی ام رو -- کردم ولی موقع نصب نرم افزار پایینی خطای update error

Wild-Mobile SmartComGPS v1.55 - Farsi.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رو میده نمیدونم چرا ؟ ؟ ؟
:11:
سلام دوسـت عزیز نسخه های دیگه از برنامه روی گوشیتون نصب نیســت ؟
موقعی این ارور رو میده که نسخه بالاتر روی گوشی نصب شده باشــه .
پچ هـای هـک رو فعال کردی . اگه فعالــه غیرفعال کن و دوباره برنامه رو تست کن ببینید نصب میشه .:46:

aref16
01-10-2011, 18:47
سلام دوسـت عزیز نسخه های دیگه از برنامه روی گوشیتون نصب نیســت ؟
موقعی این ارور رو میده که نسخه بالاتر روی گوشی نصب شده باشــه .
پچ هـای هـک رو فعال کردی . اگه فعالــه غیرفعال کن و دوباره برنامه رو تست کن ببینید نصب میشه .:46:

سلام

توی صفحه اول دو تا نرم افزار هست !

من نسخه انگلیسی رو گرفتم و نصب کردم ! و بعد نسخه فارسی رو نتونستم نصب کنم !(فک کنم مشکل از همینجا باید باشه!)

اگر از اینجا نیست ! پس از پچ های -- باید باشه!

در مورد پچ های -- من هیچی نمیدونم !( با استفاده از drakkarious_ گوشی ام رو -- کردم !!!!!!!!

:40:

Hadi King
01-10-2011, 18:57
سلام
توی صفحه اول دو تا نرم افزار هست !
من نسخه انگلیسی رو گرفتم و نصب کردم ! و بعد نسخه فارسی رو نتونستم نصب کنم !(فک کنم مشکل از همینجا باید باشه!)
اگر از اینجا نیست ! پس از پچ های -- باید باشه!
در مورد پچ های -- من هیچی نمیدونم !( با استفاده از drakkarious_ گوشی ام رو -- کردم !!!!!!!!
:40:
سلام , دوست عزیز سه تا از ورژن های جدید برنامه رو برات آپلود کردم ببین کدوم روی گوشیتون نصب میشه . :46:
ورژن های که نصب کردی رو حـذف کــن ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید!:40:

aref16
01-10-2011, 19:04
با سلام مجدد

SmartcomGps v1.56 S60v3v5 Cracked Farsi نصب شد !

ممنون دوست عزیز!:40:

Kit_Kat
14-10-2011, 17:27
سلام..
من گوشیم N95 هست و وقتی *#0000# رو میزنم ورژن گوشیمو میزنه 31.0.017
ساین کردنم بلدم.... میخواستم این نرم افزار اسمارت جی پی اس رو روی گوشیم نصب کنم
فقط یک سوالی داشتم، دوستم گوشی سامسونگ ازین لمسی ارزونا داره ولی یک برنامه ای با اسم اسمارت جی پی اس توش هست که وقتی روش کلیک میکنی نقشه ی اراک میاد و دقیقا نقطه ای که روش وایسادی رو نشون میده...
حالا من میخوام بدونم همچین برنامه ای روی گوشیم نصب میشه یا نه؟
اگه نصب میشه کدوم ورژن و لینک دانلودشو لطفا بدین و اینکه چیکار کنم واسه نصبش... و مثلا توی خود نرم افزار نقشه ی اراک یا شهرهای دیگه رو داره یا باید جدا جدا دانلود کرد؟
یک مساله ی دیگه ای هم واسم پیش اومده بود اینه که یک نرم افزاری به اسم Nokia Ovi Maps دیدم میخواستم بپرسم که این نرم افزار هم میتونه مثل smart gps نقشه ی همه ی شهر ها و مکان دقیقتو نشون بده یا نه؟ و کدومشون بهتره؟

Hadi King
14-10-2011, 20:18
سلام..
من گوشیم N95 هست و وقتی *#0000# رو میزنم ورژن گوشیمو میزنه 31.0.017
ساین کردنم بلدم.... میخواستم این نرم افزار اسمارت جی پی اس رو روی گوشیم نصب کنم
فقط یک سوالی داشتم، دوستم گوشی سامسونگ ازین لمسی ارزونا داره ولی یک برنامه ای با اسم اسمارت جی پی اس توش هست که وقتی روش کلیک میکنی نقشه ی اراک میاد و دقیقا نقطه ای که روش وایسادی رو نشون میده...
حالا من میخوام بدونم همچین برنامه ای روی گوشیم نصب میشه یا نه؟
اگه نصب میشه کدوم ورژن و لینک دانلودشو لطفا بدین و اینکه چیکار کنم واسه نصبش... و مثلا توی خود نرم افزار نقشه ی اراک یا شهرهای دیگه رو داره یا باید جدا جدا دانلود کرد؟
یک مساله ی دیگه ای هم واسم پیش اومده بود اینه که یک نرم افزاری به اسم Nokia Ovi Maps دیدم میخواستم بپرسم که این نرم افزار هم میتونه مثل smart gps نقشه ی همه ی شهر ها و مکان دقیقتو نشون بده یا نه؟ و کدومشون بهتره؟

سلام دوسـت عزیز پسـت نخسـت همین تایپک رو بخونیـد و برنامه و نقشـه ها رو دانلـود کنید و مسیر خودش تو گوشی کپی کنیـد و برنامه مورد نظر رو فعال کنی تو گوشی نقشـه ها براتون فعال میشــه و میتونی با Gps موقعیتت رو بدونی ( کار سختی نیســت فعال کردنشـــ ) باید پسـت نخسـت رو کامل بخونید و انجـام بدید :46:
از برنامه Ovi هم میتونی استفـاده کنــی تایپک زیـــر :
Nokia Ovi Maps : کاملترین نقشه کلان شهرهای ایران و راه های کشور ا GPS ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kit_Kat
14-10-2011, 20:21
سلام دوسـت عزیز پسـت نخسـت همین تایپک رو بخونیـد و برنامه و نقشـه ها رو دانلـود کنید و مسیر خودش تو گوشی کپی کنیـد و برنامه مورد نظر رو فعال کنی تو گوشی نقشـه ها براتون فعال میشــه و میتونی با Gps موقعیتت رو بدونی ( کار سختی نیســت فعال کردنشـــ ) باید پسـت نخسـت رو کامل بخونید و انجـام بدید :46:
از برنامه Ovi هم میتونی استفـاده کنــی تایپک زیـــر :
Nokia Ovi Maps : کاملترین نقشه کلان شهرهای ایران و راه های کشور ا GPS ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوب حالا کدومشون بهتره؟
یعنی هردو نرم افزار مثل هم هستن؟
راستی من پست اولو که خوندم نفهمیدم چیزی.. خود برنامه هم که واسه دانلود بود حجمش کمتر از یک مگ بود ولی مگه میشه؟
باید اونو دان و ساین و نصب کنم بعدشم فایل نقشه ی شهر رو داخل یک پوشه ای کپی کنم؟ فقط همین؟

JOSTOJUGAR
14-10-2011, 22:34
سلام دوستان لینک دانلود شهرها مشکل داره اگه ممکنه یه بررسی کنید دانلود نمیشه

Hadi King
24-10-2011, 00:10
خوب حالا کدومشون بهتره؟
یعنی هردو نرم افزار مثل هم هستن؟
راستی من پست اولو که خوندم نفهمیدم چیزی.. خود برنامه هم که واسه دانلود بود حجمش کمتر از یک مگ بود ولی مگه میشه؟
باید اونو دان و ساین و نصب کنم بعدشم فایل نقشه ی شهر رو داخل یک پوشه ای کپی کنم؟ فقط همین؟
برنامه Ovi بهتـــره , از لحـاظ ساپورت نقشــه و ..
برنامه مورد نظر رو دانلود میکنی و روی گوشیتون نصب میکنـــی !
بعد نقشه شهر خودتون رو دانلود و تو گوشی جای مناسب خودش کپی میکنی بعد از کپی کردن برنامه رو اجرا و نقشـه رو لود میکنـــی :46:

سلام دوستان لینک دانلود شهرها مشکل داره اگه ممکنه یه بررسی کنید دانلود نمیشهسلام , نقشــه چه شهری رو میخـوای ؟

DaRiOuShJh
24-10-2011, 00:42
تهران رو برادر

Hadi King
24-10-2011, 01:15
تهران رو برادر
کدومشــو میخــوای ::31:
تهران ( فاصله 50 متری - 24 تكه ) 760 مگابايت
تهران ( فاصله 100 متری - 4 تكه ) 180 مگابايت
تهران ( فاصله 200 متری - 1 تكه ) 90 مگابايت
تهران , زوم : 17 , حجـم 53 مگابایت ( 9 تکه )
نقشه دقیق تهـران با حجـم 48 مگابایت

DaRiOuShJh
24-10-2011, 02:24
چقدر حجیمن اولی ها
مقیاسشون باید جلب باشه
نمیدونم یه چی که نه زیاد کند باشه نه برای دوران پارینه سنگی باشه:31:
از این دوتا کدوم بهتره؟

تهران , زوم : 17 , حجـم 53 مگابایت ( 9 تکه )
نقشه دقیق تهـران با حجـم 48 مگابایت

Hadi King
24-10-2011, 02:40
چقدر حجیمن اولی ها
مقیاسشون باید جلب باشه
نمیدونم یه چی که نه زیاد کند باشه نه برای دوران پارینه سنگی باشه:31:
از این دوتا کدوم بهتره؟
دومی بهتـــره ( دقیق و با کیفیتــر هستشـــ ) .. :46:

DaRiOuShJh
24-10-2011, 14:10
ممنون هادی جان زحمت کشیدی:10:

اینم مستقیم شدشون

DaRiOuShJh
24-10-2011, 21:50
هادی جان راستی تاریخی از زمان این نقشه ی تهران داری؟ برای کی هست؟

Hadi King
26-10-2011, 11:46
هادی جان راستی تاریخی از زمان این نقشه ی تهران داری؟ برای کی هست؟
تاریخ دقیقی از زمان ایـن نقشه هـا نمیدونـــم . !:rolleye:

yassermirzaei
02-11-2011, 21:24
سلام.
من یه ضبط خریدم که نرم افزار ngo روش داشت و نقشه ایران رو نداشت، می خواستم بپرسم نرم افزار دیگه ای میتونم بریزم روش؟ مثلاً گارمین. اگه میشه چه ورژنی باید باشه؟ ویندوز موبایل یا چیز دیگه؟

abas ranjbar
13-11-2011, 01:42
نقشه استان ايلام را هم بزاريد

afshar83
16-11-2011, 17:12
اگه ميشه نقشه تكاب رو هم بزارين(آذربايجان غربي)

shelembaz
21-11-2011, 17:15
سلام
نقشه شهر های تهران و شیراز واصفهان و بهبهان و اهواز و ایران وبا بهترین کیفیت ممکن رو میخام حجمش زیاد باشه مهم نیست میشه کمکم کنید.
یک دنیا ازتون سپاسگزارم.

behnam1366
30-01-2012, 08:34
سلام
آقا نميشه همه اين نقشه ها رو تو يه پارت دانلود كرد
درضمن من نقشه زنجان ورژن يك را زدم زياد خطا داره دقيق نيست
ورژن دو هم بز نميكنه ميشهع يه دققشو اپلود كنيد ممنون ميشم

behnam1366
08-02-2012, 13:40
سلام
آقا نميشه همه اين نقشه ها رو تو يه پارت دانلود كرد
درضمن من نقشه زنجان ورژن يك را زدم زياد خطا داره دقيق نيست
ورژن دو هم بز نميكنه ميشهع يه دققشو اپلود كنيد ممنون ميشم

كسي نيست :13::13:

mha1358
11-03-2012, 20:01
لينك دانلود نقشه قزوين 4.56 مشكل داره لطفا دوباره بزاريد

00511
20-03-2012, 04:47
سلام دوستان
میشه لطف کنین برام نقشه مشهد بادقت زیاد لینکشو بزارین ممنون اگه میشه واسه سبزوارم واسم لینکشو بزایرین ممنون.

reza2pars
03-04-2012, 12:52
بهترین نقشه جاده های ایران کدومه؟

yast6r
03-04-2012, 19:06
سلام من چند روزه دنبال نقشه های تهران و جاده های ایران میگردم ولی هرجا رفتم گیر نیاوردم! حتی همین سایت که تو رپیدشیر گذاشتین فایلارو. میشه لینکی غیر از رپیدشیر بدید تا بتونم دانلود کنم؟ ممنون

khezri5
02-11-2012, 18:47
تشکر از زحمتی که کشیدید

alirezashams7289
26-12-2012, 09:09
سلام من نقشه بیرجند رو می خوام کمک کنید
هر جا رفتم لینک ها خراب بود:n30::n27: واسه نرم افزار smartcom gps

mohsen-jor
02-01-2013, 00:52
دوستان سلام .من برنامرو نصب کردم .بازش که میکنم اولregistr smartcomgpsمیاد .وبعد ازم input serial وyour imei isمیخواد نمیدونم باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایم کنید.گوشیممc5-03هست سیستم عامل سیمبین.راستی از ساین کردن هم چیزی نمیدونم.مرسی

baharypour
02-09-2013, 09:14
سلام من نقشه شهری ، دزفول رو میخوام کمک کنید:n12:

hosein022
02-11-2013, 16:33
سلام آقا نقشه تبریز هیچ کدوم که دانلود نمیشه یکی ارور میده یکی هم کلا دانلود نمیشه
لطفا لینک درستش رو بزارید :n03:

mozafari20200
12-02-2014, 11:40
با سلام خدمت دوستای گلم...................
اینجانب محسن مظفری محصل در رشته IT نزدیک به یک سال و نیم است که گوشی نوکیا nokia n97 دارم...و تقریبا تمام نرم افزار های جی پی اس آن را یافته-تست کرده واستفاده نموده ام...

بهترین نرم افزاری که تست نموده واستفاده می کنم و واقعا کاربردی هست و بدون هیچ مشکلی کارشو انجام میده نرم افزار جی پی اس گوشی نوکیا ان 97 است که پس از روز ها تلاش و گشتن وتست نرم افزار های مختلف نرم افزاری را یافتم که نقشه اکثر شهر های ایران را دارا میباشد و از همه مهمتر با زبان فارسی شما را به مقصد هدایت میکند..این نرم افزار در مسافرتها واقعا کاربردی هستش و کلی در وقت و انرژی شما صرفه جویی میشه شما مثلا توی یک شهر دیگه هستید و اونجا رو خوب بلد نیستید .مکان هتل یا مسافرخانه ای رو که در اون مستقر شدید رو پس از ذخیره در نرم افزار ثبت و با خیال راحت هر نقطه شهر که میخاید برید برای بازگشت به محل ذخیره شده فقط کافیه رانندگی به اون نقطه رو انتخاب و بقیه کارا رو به اون واگذار کنید نرم افزار خودش بقیه کارا رو انجام میده........علاوه بر نمایش مسیر روی نقشه برای اینکه حواستون حین رانندگی پرت نشه بصورت صوتی و با صدای فارسی شما رو از کوتاهترین مسیر به مقصد میرسونه.....!!!! نکته دیگه اینه که شما میتونید حالت نقشه رو به ماهواره ای تغییر بدین و از نقشه واقعی استفاده کنید(همانند گوگل ارث که تصویر واقعی سطح زمین رو نشون میده .این مطالبی رو که گفتم همش رو خودم کاملا روی گوشیم دیدم وتضمینیه.ان شاءا...فیلمش رو هم تهیه میکنم و برای دیدن روی سایت میزارم.و در پایان از همه مهمتر این نرم افزار به هیچ عنوان به اینترنت نیازی نداره و بصورت آفلاین یعنی بدون دسترسی به اینترنت از آنها برروی موبایل خود استفاده نمایید..چون این نرم افزار بصورت کامل ارائه شده است (نقشه کامل اکثر شهر ها)نیاز به حدود دو گیگا بایت حافظه میباشد..در یک کلام این نرم افزار حرفی برای گفتن باقی نذاشته....و حالا حاضرم این نرم افزار به همراه نقشه ها رو که با تلاش فراوان و پس از تست چندین نرم افزار بهش رسیدم رو در اختیار بقیه بزارم البته به همراه این نرم افزار یک نرم افزار دیگه هم برای شما فرستاده میشه که باید قبل از هر چیز اونو روی گوشی نصب کنید تا ورژن اون رو ببره بالا کسی هم اگه مشکلی داشت پشتیبانی و راهنمایی لازم توسط تماس تلفنی انجام میشه......جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09159616792 تماس بگیرید........

پس از نصب واستفاده از این نرم افزار شوکه خواهید شد

:n19::n19::n19:

mozafari20200
12-02-2014, 11:41
اینجانب محسن مظفری محصل در رشته IT نزدیک به یک سال و نیم است که گوشی نوکیا nokia n97 دارم...و تقریبا تمام نرم افزار های جی پی اس آن را یافته-تست کرده واستفاده نموده ام...

بهترین نرم افزاری که تست نموده واستفاده می کنم و واقعا کاربردی هست و بدون هیچ مشکلی کارشو انجام میده نرم افزار جی پی اس گوشی نوکیا ان 97 است که پس از روز ها تلاش و گشتن وتست نرم افزار های مختلف نرم افزاری را یافتم که نقشه اکثر شهر های ایران را دارا میباشد و از همه مهمتر با زبان فارسی شما را به مقصد هدایت میکند..این نرم افزار در مسافرتها واقعا کاربردی هستش و کلی در وقت و انرژی شما صرفه جویی میشه شما مثلا توی یک شهر دیگه هستید و اونجا رو خوب بلد نیستید .مکان هتل یا مسافرخانه ای رو که در اون مستقر شدید رو پس از ذخیره در نرم افزار ثبت و با خیال راحت هر نقطه شهر که میخاید برید برای بازگشت به محل ذخیره شده فقط کافیه رانندگی به اون نقطه رو انتخاب و بقیه کارا رو به اون واگذار کنید نرم افزار خودش بقیه کارا رو انجام میده........علاوه بر نمایش مسیر روی نقشه برای اینکه حواستون حین رانندگی پرت نشه بصورت صوتی و با صدای فارسی شما رو از کوتاهترین مسیر به مقصد میرسونه.....!!!! نکته دیگه اینه که شما میتونید حالت نقشه رو به ماهواره ای تغییر بدین و از نقشه واقعی استفاده کنید(همانند گوگل ارث که تصویر واقعی سطح زمین رو نشون میده .این مطالبی رو که گفتم همش رو خودم کاملا روی گوشیم دیدم وتضمینیه.ان شاءا...فیلمش رو هم تهیه میکنم و برای دیدن روی سایت میزارم.و در پایان از همه مهمتر این نرم افزار به هیچ عنوان به اینترنت نیازی نداره و بصورت آفلاین یعنی بدون دسترسی به اینترنت از آنها برروی موبایل خود استفاده نمایید..چون این نرم افزار بصورت کامل ارائه شده است (نقشه کامل اکثر شهر ها)نیاز به حدود دو گیگا بایت حافظه میباشد..در یک کلام این نرم افزار حرفی برای گفتن باقی نذاشته....و حالا حاضرم این نرم افزار به همراه نقشه ها رو که با تلاش فراوان و پس از تست چندین نرم افزار بهش رسیدم رو در اختیار بقیه بزارم البته به همراه این نرم افزار یک نرم افزار دیگه هم برای شما فرستاده میشه که باید قبل از هر چیز اونو روی گوشی نصب کنید تا ورژن اون رو ببره بالا کسی هم اگه مشکلی داشت پشتیبانی و راهنمایی لازم توسط تماس تلفنی انجام میشه......جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09159616792 تماس بگیرید........

mozafari20200
12-02-2014, 11:42
:n23::n23:

mozafari20200
12-02-2014, 11:43
با سلام .............................

mozafari20200
12-02-2014, 13:00
سلام آقا نقشه تبریز هیچ کدوم که دانلود نمیشه یکی ارور میده یکی هم کلا دانلود نمیشه
لطفا لینک درستش رو بزارید :n03:

جواب: قابل استفاده برای 5800 , n97 , ......... , و سیمبین سری 60

به نام خدا

نرم افزار جی پی اس جهت نوکیا با سیستم عامل سیمبین
نقشه کامل با مشخص کردن تمام جوانب حتی کوچه ها
بدون نیاز به اتصال به اینترنت
قابلیت تغییر محیط نرم افزار به نقشه واقعی سطح زمین

mozafari20200
12-02-2014, 22:11

گوشی های تست شده

لیست گوشی های تست شده: N 97
N8-00
C7-00
C6-01
E7-00
E6-00
X7-00
5800
5530
x6

سلمان007
28-02-2014, 16:09
سلام.من ايران كاليبر شده روميخوام براي گوشيمC5-03دانلودكنم هركاركردم نشد.