PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Warcraft III : Roc & Tfot

Don Thomas
10-04-2008, 05:36
با سلام خدمت دوستان و با اجازه از مدیر محترم این بخش که ارادت خاص خدمت ایشان دارم :20:

اقدام به ایجاد این تاپیک با هدف :

بحث و بررسی پیرامون بازی وارکرافت 3 ( هر دو نسخه مکمل ) و آغاز دوباره این بازی و همچنین گفتگو و راهنمایی در گذراندن مراحل این بازی . . .

البته شاید بگویید که خیلی قدیمی است و . . .

به هر حال
در فهرست تاپیکهای موجود در این بخش چنین تاپیکی ندیدم . . . :21:

چنانچه تمایل برای شرکت در این تاپیک را دارید , بفرمایید . . . :10:

من نیز پس از گذراندن هر مرحله , این تاپیک را به روز می کنم :46:

موفق باشید .

/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-

کدامیک از شخصیتهای بازی بیشتر مورد پسند شما قرار گرفته است

Akama

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Anub'arak

Arthas

Cairne Bloodhoof

Furion

Grom Hellscream

Illidan

Jaina

Kael

Kel'Thuzad

Lady Vashj

Lord Garithos

Maiev

Muradin Bronzebeard

Rexxar

Rokhan

Sylvanas

Thrall

Tyrande

Varimathras

می توانید دلایل خود را نیز عنوان کنید تا با یکدیگر بحث و بررسی کنیم . . .

Don Thomas
12-04-2008, 05:16
با نام خدا
این بازی را آغاز می کنیم . . .

نکته قابل توجه در مورد این بازی و بسیاری دیگر از بازیها این است که هر گاه در بازی , کلید " Print scrn " را بفشارید , در پوشه نصب شده بازی , فولدری با نام " screen shot " ایجاد شده و تصویری از مانیتور شما در همان لحظه ذخیره می شود .:21:

به این ترتیب برای زیبا شدن مطالب هر پست , سعی می شود تا تصویر یا تصاویری مربوط به آن , تهیه شود . . .

ابتدا به بازی " Reign Of chaos " می پردازیم . . .

که ترجمه لاتین آن تحت عنوان " اغتشاش در سلطنت " رقم می خورد . . .

با ایجاد یک پروفایل شخصی و کلیک بر روی گزینه " single player " و سپس " compaign " . . .

با ورود به Prologue campaign ابتدا یک پیش در آمدی از بازی را خواهیم دید . . . می شه گفت این انیمیشنها در آن زمان فوق العاده بودند و از لحاظ جزئیات یک سر و گردن بالاتر از بازی های دوران خود که معروف به " FMV " یا " full motion video " . . .

به هر ترتیب :20:
با کلیک بر روی اولین گزینه , یعنی همان introduction انیمیشنی را مشاهده خواهید کرد که شروعی خواهد بود بر ماجراهای این بازی . . .

توضیح پیرامون این انیمیشن :

داستان بازی از جایی شروع می شود که ما شاهد جنگ و کشمکش بین انسانها و اورک ها هستیم . . . یک جنگ کاملا سنتی و قدیمی ! :18:

تا اینکه از آسمان شهاب سنگهایی فرود می آید و دنیا در حال دگرگونی است . . . هیچ کس نمی داند که اینها چه هستند . . . تنها لحظه ای توقف میان جنگ انسان و اورک ایجاد می شود . . . ناگهان این شهاب سنگها , از جای خود برمی خیزند و چیزی که مشخص است , دیگر جنگ سمبلیک انسان و اورک به چشم نمی آید و ناگهان . . .

دشمنی اساسی و خطرناک برای هر دو پا به زمین گزاشته است و متاسفانه شاهد صحنه ای دلخراش خواهیم بود که گویای آن است که بدی بر خوبی , پیروز شده . . . :41:

حال سرنوشت چه پیچ و خمی را در هم خواهد زد و ما درگیر چه خواهیم شد . . .

Don Thomas
25-04-2008, 01:10
Chasing Visions

مرحله اول

پس از مشاهده انیمیشن زیبایی که حاکی از مبارزه بین انسانها و اورکها بود . . . شما با صدای پیرمردی از خواب بیدار می شوید . . .

در واقع این پیرمرد , می تواند خود را به کلاغ تبدیل کند . . . :46:

او اطلاعات بسیاری پیرامون شما و اتفاقهایی که قرار است بیافتد دارد . . . و به همین دلیل صحبت را آغاز می کند و خبر از اتفاقات شومی می دهد که در آینده رخ خواهد داد . . .

شما در نقش فرمانده thrall که یک اورک است , ظاهر می شوید . . . از نقطه های قوت این بازی در این است که به مرور زمان شما در نقشهای مختلف طبق داستان بازی , ایفای نقش خواهید کرد . . .

خلاصه
در این مرحله یاد می گیرید که با موجودات چگونه مبارزه کنید و اکثر دشمنان خود را می بینید ( البته در تعداد بسیار محدود )
همچنین فرامی گیرید که چگونه از جادوهایی که به دست می آورید استفاده کنید . . .

در ادامه با تعدادی از سربازان نظامی نیز برخورد خواهید کرد و کنترل آنها را در دست می گیرید . . .

در ادامه تصویری از تعدادی دشمنان را خواهید دید . . .

ملاقات با اولین کمپ نظامی

پرچمهایی که شما را به سوی مقصد راهنمایی خواهد کرد . . .

Forest Troll Trapper
موجوداتی سبز رنگ که در پرتاب اجسام مهارت خاصی دارند . . . خصوصا تبرهایی که در دست دارند . . .

Grunt
سربازهای نظامی که در طول بازی , بیشترین بار سنگین مبارزات بر عهده آنها خواهد بود

Murloc Tiderunner
موجوداتی که شبیه به قورباغه هستند و اغلب در برکه ها زندگی می کنند . . .

Prophet
همان کلاغ یا همان پیرمردی که خبر از اتفاقهای آینده دارد . . .

Trall
این هم فرمانده بزرگ , که کنترل آن در دستان ما است . . .

در ادامه فرمانده با پیرمرد گفتگوهایی را انجام می دهد که بخشی از آن را برای شما نقل می کنم :

فرمانده : تو کی هستی ؟ چطوری این همه اطلاعات داری ؟
پیرمرد : من از همه چیز مطلع هستم و سایه تاریکی قرار است بر این دنیا حکومت کند و آن را نابود کند . . .
.
.
.
فرمانده : آیا تو یکی از آن انسانهایی ؟
پیرمرد : خیر . . . مدتها پیش من فراتر از نیروهای انسانی رفته ام و حالا دیگر یک انسان نیستم . . .

در پایان , او دوباره تبدیل به یک کلاغ می شود و خطاب به فرمانده می گوید , باید سریعتر حرکت کند و با نیروهای دیگر متحد شود . . .

در این تاپیک رسم بر این است که پس از پشت سر گزاشتن هر مرحله , والپیپری مخصوص همان مرحله طراحی شود . . .
این هم اولین والپیپر طراحی شده برای این مرحله . . .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ادامه دارد . . .
:20:

Oracle_Eldorado
25-04-2008, 01:53
ایول . کارت عالی بود .
منتظر قسمت های بعدی داستان هستیم ...

*Necromancer
25-04-2008, 14:28
عالیه عالیه
قابل توجه بعضی ها که می گن حرف زدن در مورد بازی های قدیمی وراجیه!
فقط اون می شه سلطنت آشوب نه اغتشاش در سلطنت
در مورد داستان هم یکم سعی کن بهتر روایت کنی
اسم اون پیرمرد "مدیو" ه!
اسم فرمانده هم " ترال"
ترال تنها پسر فرماده بزرگ "دوروتان" و رئیس قبیله گرگ ها برفیه

ترال : تو کی هستی ؟ چی می خوای به من بگی؟
پیرمرد : من از آینده خبر دارم. امواج تاریکی باز می گردند و ما در آستانه نابودی این جهان قرار داریم . . ..
ترال: از چی حرف می زنی پیرمرد؟
مدیو: لژیون سوزان ، پدر تو در موردش بهت هشدار داده بود
ترال: پس شیاطین باز خواهند گشت... ولی تو این چیزا رو از کجا می دونی انسان ؟
پیرمرد : انسان؟...من مدتهاست که انسانیت خود را کنار گذاشته ام . من مدتها پیش از نیرو های انسانی فرا تر رفته ام . . .

در پایان , او دوباره تبدیل به یک کلاغ می شود و خطاب به فرمانده می گوید , باید سریعتر حرکت کند و با قبیله صخره سیاه به سمت سرزمین های فراموش شده کالیمدور در غرب آزروث حرکت کنند . . .

توضیح پیرامون این انیمیشن :

داستان بازی از جایی شروع می شود که ما شاهد جنگ و کشمکش بین انسانها و اورک ها هستیم . . . یک جنگ کاملا سنتی و قدیمی ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا اینکه از آسمان شهاب سنگهایی فرود می آید و دنیا در حال دگرگونی است . . . هیچ کس نمی داند که اینها چه هستند . . . تنها لحظه ای توقف میان جنگ انسان و اورک ایجاد می شود . . . ناگهان این شهاب سنگها , از جای خود برمی خیزند و چیزی که مشخص است , دیگر جنگ سمبلیک انسان و اورک به چشم نمی آید و ناگهان . . .

دشمنی اساسی و خطرناک برای هر دو پا به زمین گزاشته است و متاسفانه شاهد صحنه ای دلخراش خواهیم بود که گویای آن است که بدی بر خوبی , پیروز شده . . . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حال سرنوشت چه پیچ و خمی را در هم خواهد زد و ما درگیر چه خواهیم شد . . .
این هم بد نیست ویرایش بشه!

دشمنی جدید پا به عرصه مبارزه نهاده است
طبلهای جنگ بار دیگر بروی چرخ‌ها حرکت کردند . قیام فواره مانند به طرف ساعت اجتناب ناپذیر ، چه موقع از آسمان باران آتش خواهد آمد و جهان را قبل از آمدن لژیون سوزان خواهد ترساند .
روز داوری و قضاوت آمده‌است ...

می خوام یه منبع هم بهت بدم ولی نمی شه تبلیغ سایت کرد

I3 E L O \/ E D
25-04-2008, 14:43
عالی بود.دستت درد نکنه!تو عمرم کامل تر از این توضیح برای یک مرحله ندیده بودم.فقط یه چیزی که هست نسخه ی وارکرافت من کامل نیست و فیلمهای بازی رو تا بحال ندیدم.اگه کسی براش امکان داره پوشه ی فیلمهاشو برام آپلود کنه.مرسی.(حتما ادامه بده)

Evolution
26-04-2008, 12:30
بهترین بازی که تو عمرم کردم warcraft بوده .من خودم dota بازم.warcraft کامل ترین بازیه که تو عمرم دیدم.هم خودش هم mapهاش.

*Necromancer
26-04-2008, 12:39
می خوای واست وال پیپر های مناسب دموی آغازین رو بفرستم؟

Don Thomas
28-04-2008, 06:17
Oracle_Eldorado

Necromancer

A.M.H

Evolution

از توجه تک تک دوستان بسیار سپاسگزارم . . .

شما نیز می توانید در صورت علاقه داشتن به این گونه بحث و تبادل نظر , چون مرحله به مرحله پیش می رویم , هر مرحله ای رو که دوست دارید , به مرور زمان , نقل کنید . . .:46:

توجه داشته باشید که من دقیقا از جملات و دیالوگهای درون بازی استفاده نمی کنم و در همان حدی که بتونم مطلب رو برسونم و قابل فهم باشه , استفاده می کنم . . .

:21:

*Necromancer
28-04-2008, 12:57
توجه داشته باشید که من دقیقا از جملات و دیالوگهای درون بازی استفاده نمی کنم و در همان حدی که بتونم مطلب رو برسونم و قابل فهم باشه , استفاده می کنم . . .
خوب درسته اما بایس همونو درست روایت بکنی!
من تو کار داستان باهاتم
فقط دیالوگ ها رو ندارم!
قسمت بعدب کی ه؟

عالی بود.دستت درد نکنه!تو عمرم کامل تر از این توضیح برای یک مرحله ندیده بودم.فقط یه چیزی که هست نسخه ی وارکرافت من کامل نیست و فیلمهای بازی رو تا بحال ندیدم.اگه کسی براش امکان داره پوشه ی فیلمهاشو برام آپلود کنه.مرسی.(حتما ادامه بده)
اونا همه تو یوتیوب هستن بگردی به ترتیب می تونی ببینی شون!
خوب اگه دیدی شون دیالوگا رو به منم انتقال بده که داستانو تو تاپیک بنویسم ، آخه خیلی حال می دهد!

بخش داستان رو بدید به من خوبه ، ولی همونطور که گفتم ترتیب وقایع و محتوای دیالوگایی که رد و بدل می شه و اینا یادم نیست

Don Thomas
14-05-2008, 05:19
و اما مرحله بعد . . .
این مرحله تقریبا به شما می آموزد که چگونه مبارزه کنید , چگونه پایگاه نظامی خود را ایجاد و اداره کنید و از قابلیتهای دیگر افراد استفاده کنید . . .

البته به دور از ماجرای اصلی داستان بازی هم نیست و در ادامه شما برادر بزرگتر " ترال " را نجات داده و راهی مقصدی دور می شوید . . .

مرحله دوم
Departures
سه روز بعد , نزدیک به قلعه " lordaeron "

خب شما در نقش ترال و در قبیله اورک ها بازی رو آغاز می کنید . . .

در ابتدا طبق توضیحات بازی کمپ نظامی خود را طراحی می کنید :

ساختن یک " Burrow "
این ساختمان به نوعی مخفیگاه کارگران شما می باشد زمانی که مورد حجوم دشمنان قرار گرفتید , می توانید کارگران را به داخل این مکانها بفرستید و به دشمنان تیر پرتاب کنید . . .
تنها پیشنهاد من این است که سعی کنید این ساختمانها رو نزدیک به کارگران ایجاد کنید , تا در موقع مورد نیاز , به سرعت . . .

ساختن یک " war mill "
این ساختمانها به عنوان یک کارگاه چوب مورد نیاز برای کمپ را آماده می کنند . . .
همانگونه که می دانید برای ایجاد هر مکان یا هر یک از افراد خود به مقداری پول و مقداری چوب احتیاج داریم . . .
پس ایجاد چنین ساختمانهایی بسیار بسیار ضروریست .

ساختن یک " Barracks "
شما با استفاده از این ساختمان می توانید سربازهای خود را به وجود بیاورید . . .

و در انتها 5 سرباز به وجود می آورید و راهی مبارزات می شوید . . .

اولین درگیری شما با انسانها در نزدیکی پل می باشد , سریع به آنجا بروید و از تخریب برجهای دفاعی خود جلوگیری کنید . . .

البته کارگرهایی که در اختیار دارید , می توانند ساختمانهای آسیب دیده را ترمیم کنند .

از پل که گذشتید به طرف برجهای آبی رنگ بروید و آنها را نابود کنید . . .
سپس باید دروازه شهر را خراب کنید , و با ورود خودتان به شهر , تعدادی از نیروهای خود را آزاد کنید , البته آنها زندانی انسانها هستند و در انتها برادر بزرگتر فرمانده را آزاد خواهید کرد و پس از گفتگویی با همان پیرمرد به سمت سرزمینی دیگر به راه می افتید . . .

در ادامه سعی شده تا شما را با نیروهای جدید و دشمنان جدید آشنا . . .

Shaman
نیروهای بسیاری در طول بازی به دست می آورد و توانایی استفاده از آنها بازی را لذت بخش می کند .

Rifleman

انسانهایی که اسلحه اصلی آنها تفنگ می باشد . . .

Footman

Knight

اینجا هم نقطه پایانیست که شما باید به آنجا برسید , البته ابتدا برجهای اطراف را از بین ببرید . . .

و این هم ملاقات " ترال " با " گروم " . . .

همانطور که چند خط بالاتر خواندید , پس از نجات " گروم " با کشتیهای انسانها , راهی سفری طولانی می شوید . . .

والپیپر این مرحله :

Paradise_human
15-05-2008, 21:11
منم وارکرافت باز هستم و بهترین و کامل ترین بازی استراتژیک هستش به نظر من.
و human هم بازی میکنم و توی شهرمون هم اون موقعی که بازی میکردم تو رتبه ی اول و دوم شهرمون بودم.
(الان به علت تحصیل تا بعد از امتحانات بازی نمیکنم.)

Don Thomas
29-05-2008, 05:09
human campaign the scourge of lordaeron

و اما مرحله بعد . . .

مراحلی که شما کنترل انسانها را در دست دارید . . . در ابتدا انیمیشنی فوق العاده جالب به نمایش در می آید که روحیه ای دو چندان به آدمی می دهد تا بازی را بالفور انجام بدهد . . . همان FMV های معروف . . .

و اما خلاصه ای از مکالمات اشخاص در این انیمیشن :

شما فضای درون یک سالن بزرگ را می بینید که بزرگان و فرماندهان به همراه پادشاه , مشغول بحث بر سر این هستند که باید به اورک ها حمله کنند و دیگر کار از کار گذشته و . . .

ناگهان " کلاغ " در سالن ظاهر می شود و تبدیل به انسان می گردد . . . این همان کلاغی است که به ترال گفت به سمت سرزمینهای دور برود . . .

خلاصه او , به پادشاه و دیگر افراد می گوید که این کار اشتباهیست و تاریکی دوباره باز می گردد و بهتر است که به فکر پیوستن به آنها باشند و . . .

در کل
این قطعه انیمیشنها به قدری قوی و به دقت تهیه شده اند که برق از چشمان آدمی می پرد . . .

مثلا در طول نمایش , مورچه هایی را می بینید که بر روی زمین حرکت می کنند و این خود نشان از قدرت تهیه کنندگان دارد .

در انتها تعدادی تصویر از این انیمیشن را قرار می دهم تا دوستانی که این مجموعه را انجام داده اند , خاطراتشان مرور شود .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Don Thomas
29-05-2008, 05:25
ادامه تصاویر . . .

:20:

Don Thomas
29-05-2008, 05:28
منم وارکرافت باز هستم و بهترین و کامل ترین بازی استراتژیک هستش به نظر من.
و human هم بازی میکنم و توی شهرمون هم اون موقعی که بازی میکردم تو رتبه ی اول و دوم شهرمون بودم.
(الان به علت تحصیل تا بعد از امتحانات بازی نمیکنم.)

البته فکر کنم منظور شما " DOTA " باشه . . . که به صورت شبکه ای بازی می شه :46:

:46:

MILIN3M
29-05-2008, 14:17
دوستان من میخوام بازیشو بخرم میشه بگین اخرین نسخه ای که بشه افلاین بازی کرد اسمش چیه و مال چه سالیه؟؟

Don Thomas
30-05-2008, 04:55
دوستان من میخوام بازیشو بخرم میشه بگین اخرین نسخه ای که بشه افلاین بازی کرد اسمش چیه و مال چه سالیه؟؟

منظورتان از آفلاین بازی کردن چیست ؟

ولی جهت اطلاع , با نسخه 1.21 هم آفلاین می توان بازی رو انجان داد و هم آنلاین . . .:46:

MILIN3M
30-05-2008, 11:06
منظورمو بد گفتم...اخه شنیده بودم یه نسخش هست که فقط برای بازیه انلاینه و نمیشه همنطوری بشینی برای خودت با کامپیوتر بجنگی........بایدانلاین بازیش کنی......
.
.خواستم بگم اخرین نسخه ای که بشه افلاین یعنی برای خودت باکامپیوتر بجنگی اسمش چیه با چه نامیه

Sam Fisher 11
30-05-2008, 11:28
ممنون دوست عزیز...کارت عالیه ادامه بده... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یادمه اون زمان هیچ بازیی کیفیت ویدئوهای از پیش رندر شده اش به گرد پای وارکرفت هم نمیرسید گرچه همین الان هم عالین. این ویدئوهای سینماتیک نقش مهمی در طرح و پیش برد داستان به عهده داشتن و از طرفی انگیزه زیادی به گیمر میدادن تا داستان و کلا بازی رو دنبال بکنه.
من 5 سال پیش این بازی رو تمام کردم و بعد هم Warcraft III: The Frozen Throne اومد که از بازی کردنش خیلی لذت بردم و اون هم واقعا شاهکار بود. داستان این سری(III) خیلی قوی بود به علاوه مپ های زیبا و متنوع و شخصیت ها و هیروهای دوست داشتنی.
باز هم ممنون Don Thomas ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان که با حوصله و سلیقه این مطالب رو آماده میکنی :)

arYa2550
30-05-2008, 15:24
با سلام به گيمرهاي عزيز
آيا اين بازي بر روي سيستم با مشخصات زير نصب ميشه:
Cpu: Core 2 Duo 2.0ghz Cache 2mb
Ram: 1gb ddr2 800
Vga: 383 intel 3100x

Paradise_human
02-06-2008, 15:02
البته فکر کنم منظور شما " DOTA " باشه . . . که به صورت شبکه ای بازی می شه
نه بابا خود بازی شم میشه هم به صورن شبکه ای بازی کرد هم به صورت آنلاین.
البته اگه بخوای از بازی لذت تمامو ببری باید یکی دوسالی بازی کنی تا تازه کمی توش حرفه ای بشی.

yal yr
02-06-2008, 17:07
سلام
از دوستان كسي هست كه بازي رو در حالت هارد رد كرده باشه. مخصوصا مرحله آخر.
در ضمن براي آنلاين بازي كردن ايراد مي گيره كه سي دي شما اصل نيست و كرك و ... . كسي پيشنهادي در اين مورد داره.
مرسي

Don Thomas
06-06-2008, 00:32
sam fisher 08
داستان این سری(III) خیلی قوی بود به علاوه مپ های زیبا و متنوع و شخصیت ها و هیروهای دوست داشتنی.

کاملا هم عقیده هستم :46:

.کارت عالیه ادامه بده...

به روی چشم , حتما :10:

/*- /*- /*- /*- /*- /*- /*- /*-

arYa2550
آيا اين بازي بر روي سيستم با مشخصات زير نصب ميشه:

بله , 100 درصد نصب می شود . . .:20:

/*- /*- /*- /*- /*- /*- /*- /*- /*-

Paradise_human
البته اگه بخوای از بازی لذت تمامو ببری باید یکی دوسالی بازی کنی تا تازه کمی توش حرفه ای بشی.
الآن چندین ساله که این بازی رو انجام می دهم , ولی هنوز خسته نشده ام , خیلی عجیبه . . .:18:

/*- /*- /*- /*- /*- /*- /*- /*- /*- /*-

yal yr
در ضمن براي آنلاين بازي كردن ايراد مي گيره كه سي دي شما اصل نيست و كرك و ... . كسي پيشنهادي در اين مورد داره.
بهتره در گوگل سرچ کنید و یک کرک مناسب پیدا کنید :20:

Don Thomas
06-06-2008, 05:12
chapter one
the defense of strahnbrad

ابتدا خلاصه ای از کارهایی که در این مرحله باید انجام بدهید را برای شما توضیح می دهم :

1) جمع آوری سربازان از گوشه و کنار روستا . . .
2) نجات فرزند یک زن روستایی . . .
3) مبارزه با موجوداتی که قصد تخریب پل شهر را دارند . . .
4) ورود به شهر و مبارزه با اورک ها . . .

و حال توضیح کار به همراه تصاویر :

صحبت با " uther thelightbringer "

یافتن سربازان بیشتر . . .

ملاقات با زنی که فرزندش در چنگال دزدان است . . .

مبارزه با موجودات نزدیک پل و نابودی آنها . . .

مبارزه با دزدانی که فرزند زن روستایی را دزدیده اند . . .

مبارزه با اورکها پس از ورود به شهر . . .

و سپس . . .

در انتها تصاویری از نقشه پایانی و اینونتوری را می بینید . . .

brain
09-06-2008, 15:11
سلام دوستان
من یه درخواستی داشتم : کسی احیانا داستان کامل بازی وارکرافت از نسخه ی یکش می دونه ؟
مثلا آرتاس کی بوده ...ایلدیان کی بوده ...چه جوری اینا اومدن ... ؟ و ...

yal yr
09-06-2008, 21:02
سلام

بهتره در گوگل سرچ کنید و یک کرک مناسب پیدا کنید
نه عزیز مشکل پیدا کردن کرک برای بازی نیست. کرک بازی رو دارم. اما مشکل اینه که وقتی می خوام برای بازی آنلاین برم می گه سی دی شما اصل نیست. حالا نظرتون چیه. مرسی.
در ضمن کار جناب Don Thomas هم عالیه. تشکر می کنیم.

yal yr
09-06-2008, 21:04
الآن چندین ساله که این بازی رو انجام می دهم , ولی هنوز خسته نشده ام , خیلی عجیبه . . .

منم همینطور. این بازی عالیه؟!!!!!

Don Thomas
26-06-2008, 05:18
بالاخره بازی رو به اتمام رساندم . . .:20:

به طور خلاصه تمامی مراحل این بازی رو معرفی می کنم ... چنانچه در آینده دوستانی بودند که این بازی رو انجام خواهند داد , در صورت بروز مشکل , در این تاپیک مطرح کنند تا در اولین فرصت به آن سوال پاسخ بگویم . ( مطمئن باشید که هیچ سوالی پیرامون مراحل و نحوه عبور از آنها بدون پاسخ نخواهد بود و اینجانب در خدمت علاقه مندان خواهم بود . )

امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیرد .

دورنمایی کلی به مراحل این مجموعه بازی ( نام مراحل + توضیحات + تصاویر )

Prologue campaign
Exodus of the horde

Introduction : the prophecy

Cinematic : thrall’s vision

Chapter one : chasing visions
( somewhere in the arathi highlands , thrall , the young warchief of the orcish horde , wakes from his troubling dream . )

Chapter two : departures
( three days later , near the lordaeron coast … )

/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-

Don Thomas
26-06-2008, 05:22

Human campaign
The scourge of lordaeron

Cinematic : the warning

Chapter one : the defense of strahanbrad
( recent orc uprisings in southem lordaeron have forced the alliance to take desive measures . to contain the orcish threat , king terenas has sent two of the realm’s greatest paladins – his son , prince arthas , and the legendary uther the lightbringer – to deal with the orcs once and for all . )

Chapter two : blackrock & roll
( twenty minutes later , at uther’s encampment near the blackrock clan village … )

Interlude : jaina’s meeting
( two weeks later , in the violet gardens of dalaran … )

Chapter three : ravages of the plague
( three days later in alterac , arthas and his men wait near a crossroads along the king’s road . )

Chapter four : the cult of the damned
( the next day , on the outskirts of andorhal … )

Chapter five : march of the scourge
( early the next morning , arthas and jaina approach the village of hearthglen . )

Interlude : the prince and the prophet
( later that afternoon , on the road to stratholme … )

Chapter six : the culling
( early the next morning , on the outskirts of stratholme … )

Interlude : divergent courses
( three days later , amongst the ruins of stratholme … )

Chapter seven : the shores of northrend
( one month later , along the ice coast of daggercap bay … )

Chapter eight : dissension
( early the next morning at arthas’ new base camp … )

Chapter nine : frostmourne
( the next day , at arthas’ base camp … )

Cinematic : arthas’ betrayal

Don Thomas
26-06-2008, 05:32

Undead campaign
Path of the damned

Chapter one : trudging through the ashes
( the lich king’s plague of undeath has spread through the capital city and into the outskirts of lordaeron . shocked and disheartened by the loss of their beloved king , the forces of lordaeron were scattered by the ravenous undead warriors . now , lordaeron is but a shadow of its former glory – and prince arthas has yet to be seen … )

Chapter two : digging up the dead
( the next morning , on the outskirits of andorhal … )

Interlude : the dreadlords convene
( meanwhile , at the dreadlords’ citadel , somewhere in the twisting nether … )

Chapter three : into the realm eternal
( six days later , near the forested borderlands of quel’thalas … )

Chapter four : key of the three moons
( moments later , just beyond the shattered elfgate … )

Chapter five : the fall of silvermoon
( moments later , on the outskirts of the elves’ capital of silvermoon … )

Interlude : the revelation
( three days later , somewhere in the wintry peaks of the alterac mountains … )

Chapter six : blackrock & roll , too!
( the next morning , on the outskirts of the blackrock clan village … )

Chapter seven : the siege of dalaran
( the next morning , at the gates of dalaran … )

Chapter eight : under the burning sky
( one hour later , on a hill overlooking dalaran … )

Cinematic : the destruction of dalaran

Don Thomas
26-06-2008, 05:42

Orc campaign
The invasion of kalimdor

Chapter one : landfall
( following the mysterious prophet’s instructions , thrall led the horde across the great sea . now , after weeks of traversing the raging seas , the orcish horde has landed upon the savage shores of kalimdor . with their stolen ships broken and drowned , the orcs cautiously venture inland , wary of the unseen dangers lurking within the crags of the desolate land … )

Chapter two : the long march
( two days later , upon the desolate plains of the barrens … )

Interlude : the wreckage of lordaeron
( meanwhile … back in lordaeron , the burning legion commences its invasion … )

Chapter three : cry of the warsong
( five days later , near the foothills of the stonetalon mountains … )

Chapter four : the spirits of ashenvale
( two days later , along the borderlands of ashenvale forest … )

Interlude : the blood of mannoroth
( later that evening , near the moonglades of cenarius … )

Chapter five : the hunter of shadows
( the next morning , in the shadowed woods of ashenvale … )

Chapter six : where wyverns dare
( at that same moment , near the base of stonetalon peak … )

Chapter seven : the oracle
( twenty minutes later , inside the caverns of stonetalon peak … )

Chapter eight : by demons be driven
( three days later , near the edge of the barrens … )

Cinematic : the death of hellscream

Don Thomas
26-06-2008, 05:48

Night elf campaign
Eternity’s end

Chapter one : enemies at the gate
( with the heroic sacrifice of grom hellscream , the pit lord mannoroth was slain , and the demon curse that had plagued the orcs was put to an end . however , the combined human and orc forces have moved deeper into ashenvale forest to ascertain whether a demonic threat still lingers in the land . tyrande whisperwind , the leader of the night elf sentinels , believes that the outlanders will bring only doom to her enchanted homeland . )

Chapter two : daughters of the moon
( three hourse later , somewhere in the foothills of mount hyjal … )

Chapter three : the awakening of stormrage
( the next day , near the outskirts of the scared moonglade … )

Chapter four : the druids arise
( two days later , deep in the winterspring valley … )

Chapter five : brothers in blood
( the next morning , within the subterranean barrow deeps of mount hyjal … )

Chapter six : a destiny of flame and sorrow
( the following evening , deep in the corrupted forests of felwood … )

Interlude : the last guardian
( two days later , in a tranquil glade of mount hyjal … )

Chapter seven : twilight of the gods
( the next morning , near hyjal summit . the night elves , orcs and humans gather to plan their defense of the mountain … )

Cinematic : eternity’s end

Don Thomas
26-06-2008, 05:53

Sentinels Campaign
Terror of the tides

Cinematic : the awakening

Chapter one : rise of the naga
( though the demonlord , archimonde , and the burning legion were finally defeated at the battle of mount hyjal , much of ashenvale forest remains tainted by foul , demonic energies . the combined efforts of both the druids and the sentinels have broght a tenuos peace to the northlands , but dark creatures still lurk within the shadowed woods . in this perilous time , maiev shadowsong , the warden who once guarded illidan’s barrow prison , has come forth to hunt her dangerous prey – and chain him once again beneath the cold earth .

Chapter two : the broken isles
( the next day , on the shores of a mysterious island chain , maiev and her watchers inspect some ancient , yet strangely familiar ruins . )

Chapter three : the tomb of sargeras
( moments later , just inside the entrance of the shadowed tomb , maiev and her watchers brace themselves for an ambush . )

Chapter four : wrath of the betrayer
( hours later , suffering from grievous wounds and exhaustion , maiev stumbles bach to the relative safety of her base camp . )

Interlude : unfinished business
( late that evening , in the secluded moonglade , malfurion stormrage and tyrande whisperwind discuss the aftermath of the legion’s invasion . )

Chapter five : balancing the scales
( the next day , on the shores of broken isles , maiev and her watchers attempt to hold the line against illidan’s final assault . )

Chapter six : shards of the alliance
( three days later , on the western coast of lordaeron , the night elves venture cautiously into the shifting shadows of silverpine forest . )

Interlude : malfurion’s vision
( at that moment , deep within silverpine forest , malfurion attempts to commune with the spirits of the wild . )

Chapter seven : the ruins of dalaran
( later that evening , at the night elves’ base camp , malfurion returns to warn maiev and tyrande of his brother’s dangerous sorcery . )

Chapter eight : the brothers stormrage
( hours later , along the banks of the river arevass , malfurion and illidan work together to pick up tyrande’s trail . moving quicly through the woods , their skills and senses start working in unison – their twin wills bent on finding their beloved priestess before it’s too late . )

Finale : a parting of ways
( moments later , at the night elves’ base camp , illidan prepares for his departure . )

Don Thomas
26-06-2008, 05:58

Alliance campaign
Curse of the blood elves

Chapter one : misconceptions
At grand marshal garithos base camp , near the outskirts of dalaran , kael’thas and his warriors arrive bearing ill news . )

Chapter two : a dark covenant
The next day , at the alliance base camp , prince kael’thas and his men ready themselves to move out . )

Chapter three : the dungeons of dalaran
( two days later , within the magically shielded dungeons of dalaran , kael’thas and his blood elf brethren languish in their cells , awaiting their inevitable executions . )

Interlude : the dusts of outland
( after hours of marching , kael’thas and lady vashj stand on a high plateau overlooking the red , barren landscape of outland . )

Chapter four : the search for illidan
( after three days of fruitless searching , prince kael’thas and lady vashj realize they are lost in the barren wilderness of the hellfire peninsula . )

Interlude : illidan’s task
( hours later , at illidan’s base camp , prince kael’thas finally approaches the former demon hunter and asks for his aid . )

Chapter five : gates of the abyss
( two days later , upon the desolate plains of outland , illidan and prince kael’thas prepare to assault magtheridon’s dimensional gateways . )

Chapter six : lord of outland
( later that day , at the base of magtheridon’s black citadel , illidan marshals his forces for their final strike . )

Finale : kil’jaeden’s command
( moments later , as illidan stands triumphant , a massive storm of fire and fury envelops the black citadel . )

Don Thomas
26-06-2008, 06:01

Scourge campaign
Legacy of the damned

Chapter one : king arthas
( at the capitalcity of lordaeron , near the ruined palace gardens , archimonde’s pet dreadlords discuss their current plans for the scourge . )

Interlude : a kingdom divided
( the next evening , somewhere in the tirisfal glades , the banshee sylvanas arrives at a secret meeting . )

Chapter two : the flight from lordaeron
( the next morning , on the palace grounds , king arthas and his majordomo , kel’thuzade , discuss the lich king’s dire warnings . )

Interlude : sylvanas’ farewell
( moment later , in trisfal glades , king arthas and his banshee escorts stop to regain their strength . )

Chapter three : the dark lady
( two days later , at her base camp in the newly formed plaguelands , sylvanas ponders her newfound freedom and her future as one of the cursed undead . )

Chapter four : the return to northrend
( three weeks later , king arthas’ ragged fleet drops anchor off the ice southern coasts of northrend . )

Chapter five : dreadlord’s fall
At that same moment , back in the plaguelands , sylvanas and her loyal minions plan their next surgical strike against the dreadlords’ power . )

Chapter six : a new power in lordaeron
( the next day , on the outskirts of lordaeron’s capital city , sylvanas and her allies prepare to lay siege to balnazzar’s formidable defenses . )

Chapter seven , part one : into the shadow web canverns
( at that same moment in northrend , king arthas and anub’arak march into the dark , forgotten halls of azjol-nerub . )

Chapter seven , part two : the forgotten ones
( moments later , within the inner kingdom … )

Chapter seven , part three : ascent to the upper kingdom
( moments later , at the entrance to the upper kingdom … )

Interlude : boiling point
( hours later , near the base of the icecrown glacier , king arthas and anub’arak finally reach the main stronghold of the scourge . )

Chapter eight : a symphony of frost and flame
( moments later , at the scourge stronghold , king arthas and anub’arak make their final plans to defend the lich king’s throne chamber . )

Finale : a long time coming
Cinematic : the ascension

Don Thomas
26-06-2008, 06:06

Bonus campaign
The founding of durotar

Chapter one : to tame a land
( in the months following the battle of mount hyjal , warchief thrall led the horde back into the central barrens of kalimdor . freed at last from generations of demonic corruption , the orcs looked forward to building a new homeland for themselves in kalimdor . they settled in a harsh , rugged land near the barrens’ eastern shore . thrall named the new nation durotar – in honor of his heroic father . )

Chapter two : old hatreds
( the light breeze brings the smell of the sea over dustwallow marsh . the darkspear tribe has set up its new village here , just as the tauren founded their new home in nearby mulgore when they freed themselves from the oppressive grasp of the centaur . )

Chapter three : a blaze of glory
( moments later , thrall , rexxar and the warriors of the horde gather along the coastline to plan their final assault on the grand admiral’s bastion of theramore isle . )

Theramore city
( while the blockade ships burn and sink to the bottom of the sea , the horde lands upon the shore of theramore isle and assails the walls of the city . as the orcs begin their slaughter , years of oppression at human hands fills them with hatred and rage as they begin their final push towards admiral proudmoore himself . )

Don Thomas
30-06-2008, 01:10
پست اول آپدیت شد :21:

با سلام خدمت دوستان و با اجازه از مدیر محترم این بخش که ارادت خاص خدمت ایشان دارم :20:

اقدام به ایجاد این تاپیک با هدف :

بحث و بررسی پیرامون بازی وارکرافت 3 ( هر دو نسخه مکمل ) و آغاز دوباره این بازی و همچنین گفتگو و راهنمایی در گذراندن مراحل این بازی . . .

البته شاید بگویید که خیلی قدیمی است و . . .

به هر حال
در فهرست تاپیکهای موجود در این بخش چنین تاپیکی ندیدم . . . :21:

چنانچه تمایل برای شرکت در این تاپیک را دارید , بفرمایید . . . :10:

من نیز پس از گذراندن هر مرحله , این تاپیک را به روز می کنم :46:

موفق باشید .

/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-/*-

کدامیک از شخصیتهای بازی بیشتر مورد پسند شما قرار گرفته است

Akama

Anub'arak

Arthas

Cairne Bloodhoof

Furion

Grom Hellscream

Illidan

Jaina

Kael

Kel'Thuzad

Lady Vashj

Lord Garithos

Maiev

Muradin Bronzebeard

Rexxar

Rokhan

Sylvanas

Thrall

Tyrande

Varimathras

می توانید دلایل خود را نیز عنوان کنید تا با یکدیگر بحث و بررسی کنیم . . .

*Necromancer
25-07-2008, 02:44
من این تاپیکو خیلی دوس دارم! کاری هست بتونم انجام بدم؟

Don Thomas
25-07-2008, 04:58
*
Necromancer
من این تاپیکو خیلی دوس دارم! کاری هست بتونم انجام بدم؟

اگر بازی رو روی سیستم نصب دارید , هر کدام از مراحل رو که دوست دارید , به صورت راهنما بنویسید تا دیگران استفاده کنند ... به طور کلی , می توانید توصیفی از مرحله مورد نظر داشته باشید ... :46:

*Necromancer
25-07-2008, 11:46
خوب الان که نصب نیست چون این کامپیتره رو عوض کردیم سی دی هاشم مال سال 2003 از بس خش داره یه دست شده!
حالا برم فارسیشو از دارینوس بگیرم ببینم چی کارش کردن...
ولی داستان ماستان رو از بهر ام و استراتژی هاشم می تونم بنویسم

msf66
12-08-2008, 15:19

Orc campaign
The invasion of kalimdor

سلام
من توی همین قبله مشکل دارم در مرحله هشتم
Grom Hellscream میکشم ولی دوباره زنده میشه:41:
همان Grom که به دو قسمت تقسیم میشه
نمیدانم چیکار باید بکنم؟
ممنون:11:

Don Thomas
13-08-2008, 04:53
سلام ...

در قسمت inventory ترال آیتمی رو می بینی که شبیه به یک گوی نورانی می باشد ... :46:

زمانی که Grom رو دیدی روی این آیتم کلیک کن و سپس روی Grom ... :20:

خواهی دید که Grom نابود می شود ... البته نابود نمی شود و درواقع درون یک جعبه قرار میگیرد , سپس به محل تجمع دوباره بازگرد , چون Grom باید پاکسازی شود ...

اسم آن آیتم " soul " می باشد ...

موفق باشید ...:10:

sargeras
13-08-2008, 16:01
دوست عزیز Don Thomas کارت عالیه ولی بازی فارسیش هست . اگه انگلیسیت خوبه یه کار بهتر بهت پیشنهاد میکنم اونم اینکه کتابهای وارکرافت رو ترجمه کنی . اگه خواستی تا آدرس بزارم
ضمنا یه داستان 60 صفحه ای ( خلاصه ) از وقایع قبل از وارکرفت 3 هست که فارسیه . من قبل خوندن اون خیلی چیزا از وارکفت برام سوال بود ولی بعد از خوندن حل شد پیشنهاد میکنم هر کی نخونده حتما بخونه چون واقعا یه داستان فانتزی کامله اثر تالکین هست .
حالا دوست دارید تا لینک بدم (گر چه فکر میکنم خونده باشید! )

sasanjfr
13-08-2008, 19:38
ضمنا یه داستان 60 صفحه ای ( خلاصه ) از وقایع قبل از وارکرفت 3 هست که فارسیه . من قبل خوندن اون خیلی چیزا از وارکفت برام سوال بود ولی بعد از خوندن حل شد پیشنهاد میکنم هر کی نخونده حتما بخونه چون واقعا یه داستان فانتزی کامله اثر تالکین هست .
حالا دوست دارید تا لینک بدم (گر چه فکر میکنم خونده باشید! )
من وارکرفت 1(Orcs and Humans) رو بازی نکردم.در واقع داستان رو از اول اول نمی دونم فقط بخش هایی از داستان که مربوط به شماره های 2 و 3 هست رو می دونم.اگه لینک مربوط به این خلاصه ی 60 صفحه ای داستان بازی رو بزارید ممنون میشم:11:

ali_ranger22
13-08-2008, 21:23
دوستان پیشنهاد میکنم کتاب وارکرفت رو بخونید ....یک اثر فوقالعاده در زمینه داستان های حماسی
این کتاب که سه قسمتیه خیلی وقته ترجمه شده و منم خیلی وقت پیش تمومش کردم ....این کتاب توسط نشر زهره منتشر شده

Arcane
13-08-2008, 21:40
کتابای WoW رو میگی؟من 3 جلد انگلیسیشو خوندم.همونی که اولش از دنیای Azeroth تعریف میکنه و خراب کاری های sargares رو توضیح میده؟
اگه نه که برم ایناییو که میگی بخرم.

djmd
14-08-2008, 07:52
عجب !!!! این بازی واسش کتابم اومده !!!

djmd
14-08-2008, 07:53
یا همین راهنما ها منظورتونه !

ali_ranger22
14-08-2008, 11:28
کتابای WoW رو میگی؟من 3 جلد انگلیسیشو خوندم.همونی که اولش از دنیای Azeroth تعریف میکنه و خراب کاری های sargares رو توضیح میده؟
اگه نه که برم ایناییو که میگی بخرم.

بله این همون کتابه ولی به هر حال فارسیش خیلی بیشتر حال میده من جلد اول رو 3 بار خوندم!!! این کتاب نوشته ی ریچارد ناک هستش ....از دنیای وارکرفت کتاب زیاد نوشته شده (نزدیک 10 تا!) ولی این سه گانه از همش بهتره....البته نسخه ی اصلیش خیلی وقته که نوشته شده ولی به هر حال خیلی طول کشید که ترجمه شد....
ولی واقعا اگه کسی این کتابو نخونه عمرش در فناست

ali_ranger22
14-08-2008, 20:42
عزیز بازیشو از روی کتاب ساختن.

بله درسته...در واقع بلیزارد حق ساخت هر نوع بازی و در واقع نام وارکرفت رو از نویسنده خریداری کرده....
کتاب های نشر زهره هم شما اگه تهرانی یه کتابفروشی توی میدون ولیعصر هست که همه ی نسخه هاشو داره

Don Thomas
15-08-2008, 01:59
اینم انگلیسی هاش البته این سری کامل کتابهای وارکرفته
اینم کتاب WarCraft - The Well of Eternity

عالیه ...

به نظرم باید اقدام به ترجمه کنیم ...:46:

sargeras
15-08-2008, 05:16
بله درسته...در واقع بلیزارد حق ساخت هر نوع بازی و در واقع نام وارکرفت رو از نویسنده خریداری کرده....
کتاب های نشر زهره هم شما اگه تهرانی یه کتابفروشی توی میدون ولیعصر هست که همه ی نسخه هاشو داره
نه عزیز من شهرستانیم اینجا گیرم نیومد

sargeras
15-08-2008, 05:23
عالیه ...

باید بهت بگم که
1 این اقای ناک متن کتابشو خیلی سخت و پیچیده نوشته
2 کتابها صفحات خیلی زیادی دارند دقیقا یادم نیست چند تا
پس اگه حوصله نداری شروع نکن چون خیلی ها رو میشناسم که حتی تا 16 فصل پیش رفتند ولی فعلا که پروژشون رو هواست ولی خودت حتما بخونشون:11:
راستی این 16 تا فصل رو نصفه نیمه میتونم جور کنم کسی دوست داره بخونه؟

ali_ranger22
15-08-2008, 13:23
باید بهت بگم که
1 این اقای ناک متن کتابشو خیلی سخت و پیچیده نوشته
2 کتابها صفحات خیلی زیادی دارند دقیقا یادم نیست چند تا
پس اگه حوصله نداری شروع نکن چون خیلی ها رو میشناسم که حتی تا 16 فصل پیش رفتند ولی فعلا که پروژشون رو هواست ولی خودت حتما بخونشون:11:
راستی این 16 تا فصل رو نصفه نیمه میتونم جور کنم کسی دوست داره بخونه؟

شما بالاخره اونجایی که هستی باید یه کتابفروشی معتبر باشه دیگه...
نسخه ی انگلیسیش رو من تا حالا ندیدم ولی فارسیش خیلی خوب بود آدم راحت باهاش ارتباط برقرار میکرد و اگه کسی تخیلش خوب باشه(مثل خودم!) میتونه همه ی شخصیت ها و محیط ها رو تو ذهنش تجسم کنه...
به جرات میتونم بگم این بهترین کتابی بود که تا حالا خوندم

یادم رفت اینو بگم==> هر کتابش چیزی حدود 400 صفحه داره

sargeras
21-08-2008, 12:04
خدمت علاقه مندان به خرید کتابهای ترجمه شده وارکرفت (نشر زهره) بگم :
یه زنگ میزنن به این شماره 02166413722 که دفتر پخش ففنوس هست بعد یه شماره حساب سپر (بانک صادرات) میده بهتون :
0101734623008
که پول کتاب رو میریزید به حسابشون اونا هم کتاب رو براتون پست میکنند
سه جلد کتاب نبرد پیشینیان ترجمه شده:
جلد اول: برکه جاودانگی جلد دوم:روان اهریمن جلد سوم: تکه تکه شدن
که فکر میکنم هر جلد 7500 باشه

ali_ranger22
03-09-2008, 04:16
سلام
کتاب چهارم هم اومد!
البته نوشته ی ناک نیست ولی در واقع ادامه داستان هست
66862851 زنگ بزنین وسفارش بدین براتون میارن

sargeras
25-09-2008, 15:20
عالیه ...

چی کار کردی ؟:31:

ali_ranger22
28-10-2008, 11:38
دوستان پیشنهاد میکنم حتما کتاب چهارم رو بخونین
عالیه
توضیح میده که اورک چی بودن و چی شدن
چرا وحشی شدن
توضیح میده که اونها اول پوستشون قهوه ای بوده ولی با روح اهریمنی که واردشون میشه پوستشون سبز میشه
توضیح میده چطوری مورد بازی قرار میگیرن توسط سارگراس و کیل جیدن
توضیح میده لیچ کینگ کی بوده و چی بوده ولی توضیح نمیده که چطوری به لیچ تبدیل میشه باید در ادامه داستان (کتاب بعد) رو خوند

کلا این کتاب فوق العاده است
بعد هم توضیح میده که Dark portal چطوری شکل گرفت
توضیح میده چرا اورک ها مجبور میشن به ازراث برن و.........................

sargeras
04-11-2008, 07:09
اینم کتاب ترجمه شده چشمه جاودانگی

البته تو داستان بازی ها گذاشته بودم ولی چون مربوط بود اینجا هم گذاشتم

ali_ranger22
04-11-2008, 11:53
ولی به خدا حیفه دانلود کردن این کتاب
برین بخرین
این همه ناشر و مترجم زحمت کشیدن بعد دانلود کردنش اصلا درست نیست به نظرم

Don Thomas
10-11-2008, 06:52
sargeras

چی کار کردی ؟

فعلا که هیچی ! :18:

ali_ranger22
کلا این کتاب فوق العاده است
بعد هم توضیح میده که Dark portal چطوری شکل گرفت
توضیح میده چرا اورک ها مجبور میشن به ازراث برن و.........................

اگر وقت کردی یه خلاصه ای از برداشت خودت در این تاپیک بنویس ...

ممنون .

sargeras
اینم کتاب ترجمه شده چشمه جاودانگی

دستت درد نکنه :10:

ali_ranger22
10-11-2008, 11:10
اگر وقت کردی یه خلاصه ای از برداشت خودت در این تاپیک بنویس ...
حجم کتاب بالاست
خیلی کامل توضیح داده
اگه بخوام خلاصه بزنم اصلا خوب نمیشه

ali_ranger22
09-05-2009, 17:06
دوستان کتاب پنجم هم منتشر شده
اونم فک کنم فعلا فقط از نمایشگاه کتاب
اسمش هم آخرین نگهبان هست و مثل اینکه بازی حول شخصیت مدیو می چرخه
غرفه ای هم که داره ... شبستان .. راهرو 17 .. غرفه 35 .. نشر طب آموز یا همون زهره
برین بخرین ! :دي البته درسته که این یه جورایی تبلیغاته ! ولی خب چه کنیم جهت اطلاع رسانیه ! :دي

sargeras
04-07-2009, 18:24
سلام خدمت برو بچ وارکرفتی
یکی از رفقا داره کتاب روز اژدها رو ترجمه میکنه تا حالا هم 9 فصل رو ترجمه کرده .ترجمش خیلی خوبه هفته ای یک فصل هم داره میزاره.
بخونین حالشو ببرین:

Muradin
05-07-2009, 19:14
من آخرین نگهبانو خوندم میگه که سارگراس وارد روح مدیو شده و باعث میشه اورک ها به ازروت بیان

sargeras
03-08-2009, 10:49
سلام خدمت برو بچ وارکرفتی
یکی از رفقا داره کتاب روز اژدها رو ترجمه میکنه تا حالا هم 9 فصل رو ترجمه کرده .ترجمش خیلی خوبه هفته ای یک فصل هم داره میزاره.
بخونین حالشو ببرین:

سلام خدمت وارکرفتی ها
تا حالا 13 فصل از 21 فصل کتاب ترجمه شده ترجمش هم عالیه
بخونید که از دست میره ها!!!

Captain Sj
22-08-2011, 20:30
رمزاشو کسی داره بذاره

s.majestik
23-08-2011, 06:08
رمزاشو کسی داره بذاره

رمز واسه وارکرفت!!!!!!!!!!!!!
بی خیال :34::15:

ava-net
23-08-2011, 09:15
دوست من لینکی که گذاشتی رو من نتونستم باز کنم . لطفا یه بار امتحانش کن

راستیتو این بازی رمز معنایی نداره . همه چی بر دوش خودته تا بازی زیبا بشه

اصلا به نظر من رمز تو هیچ بازیی بدرد نمی خوره

Captain Sj
24-08-2011, 16:44
دوست من لینکی که گذاشتی رو من نتونستم باز کنم . لطفا یه بار امتحانش کن

راستیتو این بازی رمز معنایی نداره . همه چی بر دوش خودته تا بازی زیبا بشه

اصلا به نظر من رمز تو هیچ بازیی بدرد نمی خوره
رمز انصافا بعض مواقع خیلی هم خوبه حالا شما اگه رمزاشو داری بزار:31:.

ava-net
25-08-2011, 09:44
شرمنده تا حالا دنبال رمزش نرفتم .

ولی اگه گیر آوردم واست میزارم .

akharwarbaz
25-08-2011, 12:23
رمز انصافا بعض مواقع خیلی هم خوبه حالا شما اگه رمزاشو داری بزار:31:.
اینتر میزنی یکی از اینارو تایپ میکنی بعد دوباره اینتر میزنی
TenthLevelTaurenChieftain - Plays a special song (WarCraft III: The Frozen Throne ONLY)

WarpTen - Speeds construction of buildings and units

IocainePowder - Fast Death/Decay

WhosYourDaddy - God mode

KeyserSoze [amount] - Gives you X Gold

LeafitToMe [amount] - Gives you X Lumber

GreedIsGood [amount] - Gives you X Gold and Lumber

PointBreak - Removes food limit

ThereIsNoSpoon - Unlimited Mana

StrengthAndHonor - No defeat

Motherland [race] [level] - level jump

SomebodySetUpUsTheBomb - Instant defeat

AllYourBaseAreBelongToUs - Instant victory

WhoIsJohnGalt - Enable research

SharpAndShiny - Research upgrades

IseeDeadPeople - Remove fog of war

Synergy - Disable tech tree requirements

RiseAndShine - Set time of day to dawn

LightsOut - Set time of day to dusk

DayLightSavings [time] - If a time is specified, time of day is set to that, otherwise time of day is alternately halted/resumed

اینا فقط توی single player کار میکنن
اون هایی توی کد درون تک [] هستند ازت یه چیزی میخوان مثلا KeyserSoze [amount] به جای amount مقدار گلدی رو که میخوای میزنی

Captain Sj
25-08-2011, 15:40
اینتر میزنی یکی از اینارو تایپ میکنی بعد دوباره اینتر میزنی
TenthLevelTaurenChieftain - Plays a special song (WarCraft III: The Frozen Throne ONLY)

WarpTen - Speeds construction of buildings and units

IocainePowder - Fast Death/Decay

WhosYourDaddy - God mode

KeyserSoze [amount] - Gives you X Gold

LeafitToMe [amount] - Gives you X Lumber

GreedIsGood [amount] - Gives you X Gold and Lumber

PointBreak - Removes food limit

ThereIsNoSpoon - Unlimited Mana

StrengthAndHonor - No defeat

Motherland [race] [level] - level jump

SomebodySetUpUsTheBomb - Instant defeat

AllYourBaseAreBelongToUs - Instant victory

WhoIsJohnGalt - Enable research

SharpAndShiny - Research upgrades

IseeDeadPeople - Remove fog of war

Synergy - Disable tech tree requirements

RiseAndShine - Set time of day to dawn

LightsOut - Set time of day to dusk

DayLightSavings [time] - If a time is specified, time of day is set to that, otherwise time of day is alternately halted/resumed

اینا فقط توی single player کار میکنن
اون هایی توی کد درون تک [] هستند ازت یه چیزی میخوان مثلا KeyserSoze [amount] به جای amount مقدار گلدی رو که میخوای میزنی
بی زحمت ما Reign Chaos روبزار.

akharwarbaz
25-08-2011, 18:43
بی زحمت ما Reign Chaos روبزار.

احتمال 99% برا regin of chaos همم کار میکنن
(وقت تست ندارم ):10:

ava-net
27-08-2011, 09:46
آقا این کار رو نکنید .
از رمز و ترینر استفاده نکنید

Captain Sj
02-09-2011, 22:48
آقا این کار رو نکنید .
از رمز و ترینر استفاده نکنید
با عرض پوزش و ببخشید برو بینیم بابا:21:.

ava-net
03-09-2011, 08:14
با عرض پوزش و ببخشید برو بینیم بابا:21:.

پس استفاده کن

Captain Sj
11-09-2011, 19:48
Don Thomas عزیز نمی خوای ادامه بدی یا داری روش کار میکنی یه خبری بده کارت خیلی خوب بود:20:.

ava-net
26-09-2011, 12:50
چی شد ؟ استفاده کردی ؟
خوب بود

Captain Sj
03-10-2011, 21:53
جات خالی چه حالی داد ده بیست بار بازیرو تموم کردم.بایک ضرب همه رو له می کردم:27:.