PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا كانكشنم خود به خود پاك ميشه ؟؟؟

tazevared2006
07-04-2008, 07:11
ويندوز من جديدا يه مشكلي پيدا كرده. اونم اينه كه هر كانكشني براي اتصال به اينترنت ميسيازم بعد از اينكه ازش استفاده ميكنم و سيستم رو خاموش ميكنم و دوباره روشن ميكنم ديگه كانكشنم نيست و مجبورم دوباره بسازم. كسي ميدونه مشكل از كجاست؟
مرسي

mahdi7610
07-04-2008, 07:58
ويندوز من جديدا يه مشكلي پيدا كرده. اونم اينه كه هر كانكشني براي اتصال به اينترنت ميسيازم بعد از اينكه ازش استفاده ميكنم و سيستم رو خاموش ميكنم و دوباره روشن ميكنم ديگه كانكشنم نيست و مجبورم دوباره بسازم. كسي ميدونه مشكل از كجاست؟
مرسي
سلام دوست عزیز

شما برنامه دیپ فریز روی سیستمتون نصب هستش ؟

موفق باشید .

tazevared2006
09-04-2008, 00:02
نه دوست من. اين برنامه روي سيستم من نصب نيست. راستش مشكلم خود به خود حل شد. ولي خيلي دلم ميخواست دليل اين موضوع رو بدونم.

Farahmand Farshidy
09-04-2008, 12:36
سلام به شما عزیزان و با اجازه دوست عزیزم مهدی عزیز!

مرسي

اینکار ممکن است بوسیله برنامه های مخربی مانند ویروس ها یا اسپای ور ها انجام شود.

اما ذاتاً عجیب بنظر میدسد.

مؤفق باشید!
فرهمنــــــــد

mahdi7610
09-04-2008, 18:25
سلام دوست عزیز

گاهی اوقات برنامه دیپ فریز اگه شرتکات کانشکشن توی دسکتاپ باشه را پاک می کنه . البته احتمالش خیلی خیلی کم هست که دیپ فریز این کار را بکنه . ولی گاهی اتفاق می افته .

اما اگه شما این برنامه را روی سیستم خودتون ندارید یه جورایی عجیب به نظر می رسه .
شاید به دلیل اختلالاتی که توی سیستم عامل به وجود اومده بوده همچین اتفاقی می افتاده . وشاید هم کار ویروس یا چیزی مشابه این بوده .

موفق باشید .

lord_ashkan_z
13-04-2008, 21:25
من فکر کنم که برای یه مدتی سیستم ری استور شما فعال شده بوده ...