PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علت نصب نشدن مودم Zoltrix Conexant HCF v92 pci modem يا Zoltrix Smart sprit 56 k بر روي ويندوز ويستاultimate

sara100
05-04-2008, 22:36
با سلام خدمت اساتيد محترم بخش سخت افزار!

دوستان بنده امروز ويندوز ويستا مدل ultimate را بر روي كامپيوترم نصب كردم اما مودمم زولتريكس Zoltrix Smart sprit 56k (بر روي كارتن مودم ) و نام Zoltrix Conexant HCF v92 pci modem (در داخل Device mamager ) هست (اورجينال) با اينكه CD درايورش را داخل سي دي رام قرار مي دهم باز هم ويندوز ويستا آنرا شناسايي نمي كنه در نتيجه بعد از search يكدفعه كامپيوتر ريستارت مي كنه error سخت افزاري مي دهد در حاليكه بنده ويندوز XP SP2 هم بر روي كامپيوترم نصب هست اما هيچ گونه مشكلي با مودمم ندارم .....

Actros
06-04-2008, 01:17
سلام
چیپست این مودم Hcf هست که در ویستا شناسایی نمیشه
اگه Hsf بود خودش شناسایی میشد.
شما باشد درایور ویستا براش گیر بیاری

sara100
06-04-2008, 02:36
دوست عزيز وقتي تو حالت safe mode رفتم ديدم مودمم درايور خودش را نصب كرد در نتيجه تو حالت normal هم درايور نصب شده بود ....
اما مشكل تازه اينجاست كه اگر در پنجره device manager روي مودمم كليك راست كنم و گزينه properties را فشار دهم ويندوز ويستا درجا ريستارت مي كنه يا اگر يك كانكشن بسازم و روي گزينه Dial فشار دهم ويندوز ويستا درجا ريستارت مي كنه جالب اينكه با اينكه درايور مودمم نصب شده فقط در اين حالت ويندوزم ريستارت مي كنه ودر هيچ حالت ديگه تا به اين لحظه ريستارت نمي كنه....

حال به نظر شما با توجه نوع مودمم كه در بالا ذكر كردم بنده درايور مخصوص ويندوز ويستا را از كجا بايستي تهيه كنم تا اينكه مشكل ريستارت نداشته باشم ...

نكات لازم : ويندوز ويستا كرك شده هست ...

رم : 768 از نوع DDR

CPU: 3.0 يك مگ كش

گرافيك : 128 ATI غيرآنبرد

Actros
06-04-2008, 02:40
دوست عزيز وقتي تو حالت safe mode رفتم ديدم مودمم درايور خودش را نصب كرد در نتيجه تو حالت normal هم درايور نصب شده بود ....
اما مشكل تازه اينجاست كه اگر در پنجره device manager روي مودمم كليك راست كنم و گزينه properties را فشار دهم ويندوز ويستا درجا ريستارت مي كنه يا اگر يك كانكشن بسازم و روي گزينه Dial فشار دهم ويندوز ويستا درجا ريستارت مي كنه جالب اينكه با اينكه درايور مودمم نصب شده فقط در اين حالت ويندوزم ريستارت مي كنه ودر هيچ حالت ديگه تا به اين لحظه ريستارت نمي كنه....

حال به نظر شما با توجه نوع مودمم كه در بالا ذكر كردم بنده درايور مخصوص ويندوز ويستا را از كجا بايستي تهيه كنم تا اينكه مشكل ريستارت نداشته باشم ...

فک میکنم تهنا راحت اینه که درایور بگیری از سایت سازنده مودم

Actros
06-04-2008, 02:46
فک میکنم از اینجا باید دانود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sara100
06-04-2008, 02:53
قربان آن اطلاعات سخت افزاريت برم اميدوارم هميشه پر بار و با معلومات باشي ....

رفتم تستش كنم...

sara100
06-04-2008, 08:33
دوست عزيز متاسفانه با درايور جديد ويستا براي Hcf شناسايي نشد نمي دانم چه مرگش شده دوباره تمام كارت گراف و صدا و مودم پريد...

nobody2000
06-04-2008, 09:24

نكات لازم : ويندوز ويستا كرك شده هست ...

رم : 768 از نوع DDR

CPU: 3.0 يك مگ كش

گرافيك : 128 ATI غيرآنبرد

بهتره اسلات مودم رو عوض کنی چون restart میتونه از تداخل باشه .

mhaf
06-04-2008, 14:57
نظر من رو میخوای مودم زولتریکس رو بنداز دور و برو یه مودم گیگا بایت بخر با چیپ HSFi قیمت هم 8 تومن
یه راه دیگه هم داره که به نظر من بهتره
ویندوز ویستا رو بریز دور و دوباره ایکس پی بریز
دلیل اولم این بود که اکثر مودم ها با چیپ HCF با ویندوز ویستا مشکل دارن
دلیل دومم این بود که اکثر یوزر ها با ویندوز ویستا مشکل دارن

Actros
07-04-2008, 01:50
دوست عزيز متاسفانه با درايور جديد ويستا براي Hcf شناسايي نشد نمي دانم چه مرگش شده دوباره تمام كارت گراف و صدا و مودم پريد...

درایور رو درست دانلود کردی؟
ویستا 32 و 64 بیت داشت

nobody2000
07-04-2008, 11:30
چرا یه email به Zoltrix نمیزنی از اونا بپرسی ؟