PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت بازی Assassin's Creed فانتزی

brain
25-03-2008, 00:30
بسم آلله
با سلام خدمت دوستان

بی مقدمه بگم می خواهم بازی Ac رو به سبک فانتزی و خلاق بسازم البته اگه خدا بخواد :31:

پس اگه نظری ، پیشنهادی ، چیزی دارید حتما بگید تا بازی قشنگ تری بشه .....

Moh3en_DDD
25-03-2008, 00:34
جل الخالق ...

brain
25-03-2008, 00:38
اینم از اولین اتود های کاراکتر الطیر (اگه بد شده بگید چی کارش کنم) :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

brain
25-03-2008, 00:39
جل الخالق ...

بابا نا امیدم نکن محسن جون :31::40: پیشنهادی چیزی داری بگو تو رو خدا

Moh3en_DDD
25-03-2008, 01:52
به نظر من حالا که انقدر قشنگ ساختی این آدمه را دو بعدی بساز با Game maker تا با بروبچ بتونیم کمکت کنیم ...

اگر بتونی آبجکت های دیگه را اینطوری در بیاری خیلی بازی قشنگی میشه ...

Paradise_human
25-03-2008, 09:51
اینم از اولین اتود های کاراکتر الطیر (اگه بد شده بگید چی کارش کنم) :31:

خوبه جالب شده.

Nine
25-03-2008, 15:04
با سلام
ایده جالبیه
فقط چند مرحله است؟ شبیه به خود بازی است یا نه؟ چقدر پیش رفتی؟
راستی اطیر خنجر مخفیش دست چپشه اما برا تو دست راستش بهتر نیست همون دست چپش باشه
موفق باشی تموم شد ما رو هم خبر کن بازی کنیم فقط اورشلیمش گیر نداشته باشه (به شوخی:31:)
تا بعد دوست من

saiiddz
25-03-2008, 15:24
بسم آلله
با سلام خدمت دوستان

بی مقدمه بگم می خواهم بازی Ac رو به سبک فانتزی و خلاق بسازم البته اگه خدا بخواد :31:

پس اگه نظری ، پیشنهادی ، چیزی دارید حتما بگید تا بازی قشنگ تری بشه .....
به نظر من خودت رو خسته نکن
هیچ کس کمکت نمیکنه
نمیدونم ولی ما راحت طلب هستیم
دوست دارن بازی کنن تا بازی بسازن
منم دارم روی یک پروژه کار میکنم.البته وقتی اینجا گفتم همه بهم ضد حال زدن و گفتن که قبل شما خیلیها گفتن و نتونستن
منم بدتر از لج اونا رفتم و یک گروه جمع کردم و دارم میسازمش
اگه خواستی به من بپیوند(با یه پیام خصوصی)
بازی من اسمش به فارسی تهدید هست و گرافیکش از ماله شما خیلی بالاتره
موفق باشی

brain
25-03-2008, 18:05
به نظر من حالا که انقدر قشنگ ساختی این آدمه را دو بعدی بساز با Game maker تا با بروبچ بتونیم کمکت کنیم ...

اگر بتونی آبجکت های دیگه را اینطوری در بیاری خیلی بازی قشنگی میشه ...

مرسی ممنون ...... همه ی آبجکت ها رو می تونم در این حد ساده کنم فقط اجرای دقیقش یکم وقت می گیره...فعلا دارم روی حرکاتش(فعلا الطیر) کار می کنم تا ببینم چی میشه... در رابطه با گیم میکر هم باید بگم که قصد منم همین بود فقط من به اون برنامه و کلا برنامه نویسی مسلط نیستم حتما بایدکمکم کنید :31:

خوبه جالب شده.

ان شاءالله جالبتر هم میشه :10:

با سلام
ایده جالبیه
فقط چند مرحله است؟ شبیه به خود بازی است یا نه؟ چقدر پیش رفتی؟
راستی اطیر خنجر مخفیش دست چپشه اما برا تو دست راستش بهتر نیست همون دست چپش باشه
موفق باشی تموم شد ما رو هم خبر کن بازی کنیم فقط اورشلیمش گیر نداشته باشه (به شوخی:31:)
تا بعد دوست من

راستیتش خیلی دوست دارم کلش رو بازسازی (دقیقا با تمام امکانات) فقط دوتا مشکل هست یکی برنامه نویسی یکی هم وقت ، که بیشتر مساله برنامه نویسیش هستش که اذیت کننده است چون من می خواستم قابلیت هل دادن ، نشستن روی صندلی ، پریدن از بالای بلندیها و .....رو بذارم ولی نمیدونم میشه اینارو تو برنامه نویسی درآورد یا نه !!!(همین)(حتی می خوام یه جوری بشه که مثه بازی اصلی در شهر آزاد باشی)
در رابطه با اسلحه مخصوص الطیر هم باید بگم که امشب اصلاح میشه (ممنون از تذکرت:31:)

به نظر من خودت رو خسته نکن
هیچ کس کمکت نمیکنه
نمیدونم ولی ما راحت طلب هستیم
دوست دارن بازی کنن تا بازی بسازن
منم دارم روی یک پروژه کار میکنم.البته وقتی اینجا گفتم همه بهم ضد حال زدن و گفتن که قبل شما خیلیها گفتن و نتونستن
منم بدتر از لج اونا رفتم و یک گروه جمع کردم و دارم میسازمش
اگه خواستی به من بپیوند(با یه پیام خصوصی)
بازی من اسمش به فارسی تهدید هست و گرافیکش از ماله شما خیلی بالاتره
موفق باشی
من فقط دارم خودم رو سرگرم میکنم و اینکه بازی ساختن رو انتخاب کردم در درجه ی اول می خواستم
با برنامه نویسی آشنا بشم و دوم اینکه چون رشتم گرافیکه می خواستم در زمینه تصویر سازی که خیلی وقته دست به مداد نزدم ، این کار به بهونه برای کار کردن باشه (همین)....

در رابطه با کمک کردن باید بگم که من فعلا فقط می تونم در زمینه طراحی کاراکتر و فضا سازی چه 2D و چه 3D
(بیشتر 2D)کمکت کنم...به هرحال اگه کمکی ازدستمون ساختس بگید..........

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی قبلاز اینکه بخوام شروع به ساخت بازی AC کنم میخواستم چند تا بازی رو با هم تلفیق کنم با یه داستان با مزه اتودهایشان رامی ذارم ببینید در ضمن یکی از حالت های پرش رو درستکردم (خیلی سریع پس یه وقت اگه خوشتون نیومد نگید که بد شده چون اصلا روش وقت نذاشتم و فقط اتوده):31:

اینم از اتودها:

هیتمن :

اسپلینتر سل _ سام فیشر :

اینم از حرکت پرش ( که از نظر خودم خیلی بد شده) و اتودهای کاراکتر الطیر:

aRThaS_08
25-03-2008, 18:33
ایول خیلی قشنگ شده ، فقط سعی کن حجمش بیشتر از 150مگ نشه که بتونیم دان کنیم
.:: ممنون ::.

Moh3en_DDD
25-03-2008, 18:43
تا حالا ندیدم کسی این کار را کرده باشه ...

به نظرم اگه بتونی ادامه بدی خیلی خیلی بازی قشنگی میشه ...

در مورد برنامه نویسی هم بگم که توی این انجمن برنامه نویس 2D کار خیلی داریم که با Game maker بلد باشند کار کنند ...
حتما کمکت خواهیم کرد ...

در رابطه با پرش هم بگم که خیلی قشنگ شد ه...

دستش نذار ... کلا پرش های فانتزی توی همین سبکند :D

hadi665
25-03-2008, 18:46
جل الخالق ...

منم جلل الخالق :31:

brain
25-03-2008, 22:42
تا حالا ندیدم کسی این کار را کرده باشه ...

به نظرم اگه بتونی ادامه بدی خیلی خیلی بازی قشنگی میشه ...

در مورد برنامه نویسی هم بگم که توی این انجمن برنامه نویس 2D کار خیلی داریم که با Game maker بلد باشند کار کنند ...
حتما کمکت خواهیم کرد ...

در رابطه با پرش هم بگم که خیلی قشنگ شد ه...

دستش نذار ... کلا پرش های فانتزی توی همین سبکند :D

پس اگه پشتیبانی می کنید من حرفی ندارم می سازم و تمام امکاناتش رو انیمیت می کنم (خیلی ساده و خلاصه)فقط برنامه نویسیش با اساتید برانامه نویسی :31::31:

منم جلل الخالق :31:

شما هم اگه نظری داری بده آقا هادی شما استاد مایی (البته تو 3D ، شوخی کردم البته) :31::31:

Dark Prince
25-03-2008, 23:17
سلام و خسته نباشی ! از ایده ای که دادی خیلی خوشم اومد بنظرم می تونید یه همچین بازی بسازید.
فقط چند تا نکته هست که باید خدمتت عرض کنم .
1- بنظره من می تونید این 3 تا کاراکتر رو در یک بازی بیارید. می دونید منظوره من چیه ؟!! منظورم اینه که سعی کنید در یک بازی باحال ترین و محبوب ترین شخصیت ها رو بیارید بطوری که با هم رفیق هستن و هر بخش بازی با یکی از آنها بازی کنید. مثلا اگه بازی Kingdom Hearts رو دیده باشید کمپانی Square Enix سعی کرده که شخصیت های محبوب کارتون های والت دیسنی و Square Enix رو در یک بازی قرار بده ! حساب کن کاراکتر هایی مثل میکی موز و الایدین رو تو بازی آورده تا کاراکتر هایی مثل Sepiroth و Cloud از Final Fantasy ! شما اگه بتونید همین 3 کاراکتر رو در بازی بیارید واسه شروع کار کافیه ! می تونید دشمنی هم از یک بازی و یا من درآوردی بسازی و اون رو به عنوان غول نهایی انتخاب کنید.
2- راجع به این پرشی که از الطیر ساخته بودی بنظر من خیلی خوب شده. فقط چند تا نکته رو باید رعایت کنی. اول اینکه سعی کنی وقتی الطیر در حال سقوت است یکم بطرف پایین هدایتش کنی. چون اینطور که شما ساختی انگار همینطوری خشک میپره پایین در صورتی که خوده الطیر به طرف عمودی سقوت می کنه ! دوم اینکه سعی کنی لباسش رو کمی در سقوت کردن حرکت بدی. اگه بتونی یکمی هم به صحنه افکت Motion Blur بدی و کمی تارش کنی خیلی عالی میشه !
3- در مورد اینکه از Game maker استفاده کنی بنظر من خیلی برنامه ی ساده ایه و واسه این بازی کمه ! اگه بتونی این ایده ات رو به یک شرکت بازی سازی تو ایران نشون بدی و با بودجه ی کافی بتونی یک Engine بگیری عالی میشه !
این نظرات من راجع به کارت بود. امیدوارم برات مفید باشن.
با تشکر ، Dark Prince

Moh3en_DDD
25-03-2008, 23:31
- در مورد اینکه از Game maker استفاده کنی بنظر من خیلی برنامه ی ساده ایه و واسه این بازی کمه ! اگه بتونی این ایده ات رو به یک شرکت بازی سازی تو ایران نشون بدی و با بودجه ی کافی بتونی یک Engine بگیری عالی میشه !

این یکی از عجیب ترین حرف های درون زندگیم بود ... :D

Dark Prince
25-03-2008, 23:38
این یکی از عجیب ترین حرف های درون زندگیم بود ... :D
آخه چرا ؟!!

brain
26-03-2008, 00:02
سلام و خسته نباشی ! از ایده ای که دادی خیلی خوشم اومد بنظرم می تونید یه همچین بازی بسازید.
فقط چند تا نکته هست که باید خدمتت عرض کنم .
1- بنظره من می تونید این 3 تا کاراکتر رو در یک بازی بیارید. می دونید منظوره من چیه ؟!! منظورم اینه که سعی کنید در یک بازی باحال ترین و محبوب ترین شخصیت ها رو بیارید بطوری که با هم رفیق هستن و هر بخش بازی با یکی از آنها بازی کنید. مثلا اگه بازی Kingdom Hearts رو دیده باشید کمپانی Square Enix سعی کرده که شخصیت های محبوب کارتون های والت دیسنی و Square Enix رو در یک بازی قرار بده ! حساب کن کاراکتر هایی مثل میکی موز و الایدین رو تو بازی آورده تا کاراکتر هایی مثل Sepiroth و Cloud از Final Fantasy ! شما اگه بتونید همین 3 کاراکتر رو در بازی بیارید واسه شروع کار کافیه ! می تونید دشمنی هم از یک بازی و یا من درآوردی بسازی و اون رو به عنوان غول نهایی انتخاب کنید.
2- راجع به این پرشی که از الطیر ساخته بودی بنظر من خیلی خوب شده. فقط چند تا نکته رو باید رعایت کنی. اول اینکه سعی کنی وقتی الطیر در حال سقوت است یکم بطرف پایین هدایتش کنی. چون اینطور که شما ساختی انگار همینطوری خشک میپره پایین در صورتی که خوده الطیر به طرف عمودی سقوت می کنه ! دوم اینکه سعی کنی لباسش رو کمی در سقوت کردن حرکت بدی. اگه بتونی یکمی هم به صحنه افکت Motion Blur بدی و کمی تارش کنی خیلی عالی میشه !
3- در مورد اینکه از Game maker استفاده کنی بنظر من خیلی برنامه ی ساده ایه و واسه این بازی کمه ! اگه بتونی این ایده ات رو به یک شرکت بازی سازی تو ایران نشون بدی و با بودجه ی کافی بتونی یک Engine بگیری عالی میشه !
این نظرات من راجع به کارت بود. امیدوارم برات مفید باشن.
با تشکر ، Dark Prince

سلام خدمت شما دوست عزیز

ولین ایده ای که به ذهن من رسید دقیقا همین بود که شما گفتید :
داستان آن :
الطیر و هیتمن(مامور 47) و سام فیشر که سه دوست جون جونی هستند هریک توسط رییسانشان ماموریتی می گیرند که نباید کسی بفهمه این ماموریتی که به هر سه داده شده کاملا یکسان هستش و وقتی بازی شروع میشه
بر اثر اتفاقاتی که رخ میده یواش یواش این سه دوست به هم دیگه شک می کنند و ......
داستانش یه چیزی تو مایه های آقا و خانم اسمیت هستش ( نمیدونم دیدی یا نه) فقط جای کاراکتر ها و اتفاقات داخل بازی عوض شده است . حالا یک نکته من دیدم که چون این اولین تجربه ی من در بازی سازی است گفتم که از یک چیز ساده شروع کنم و قضیه رو خیلی هم به اون صورتی که شما گفتی :((اگه بتونی این ایده ات رو به یک شرکت بازی سازی تو ایران نشون بدی و با بودجه ی کافی بتونی یک Engine بگیری عالی میشه !)) ، جدی نگیرم ( چون راستیتش سرم خیلی شلوغه و حال و حوصله ی اینجور کارها رو ندارم :31:)
تا ببینیم این بازی چه چیزی از آب در میاد برای همین من تصمیم گرفتم فقط بازی Ac رو بسازم و اونم خیلی ساده
اگه دقت کرده باشی کاراکترم خیلی ساده و فاقد هرگونه پیچیدگی هستش . برای همین هم فعلا همین رو می چسبم تا ببینیم چی میشه ..... البته اگه یه زمانی بخوام بازی سازی رو گسترش بدهم همین کاری که شما پیشنهاد کردی رو انجام خواهم داد چون ایده های جالب دیگری هم در ذهن دارم (:31:)
در مورد نکاتی که درباره ی حرکات گفتید ، حتما سعی می کنم آنها را رعایت کنم چون اینها جزییاتی هستند که بر زیبایی بازی می افزاید ... به هر حال خیلی خیلی ممنون از نکاتی که گفتید برام جالب بود تا حالا از این دید به قضیه نگاه نکرده بودم ...... :10::46::31:
فردا سعی می کنم اتود های بعدی رو بذارم ( اگه وقت کنم)

ahmads
26-03-2008, 04:13
کارت خیلی خوبه ادامه بده ( برای روحیه گرفتنت گفتم :31:)

اگه بتونی دشمن هات رو به شکل خنده داری طراحی کنی از نظرم جالب میشه مثلا هرکی رو کشتی به یه شیوه ی خنده داری بمیره و ...

یه نکته دیگه اینه که اگه می خوای صدا گذاری کنی اگه برات مقدوره صدا ها رو با یه لهجه ی خنده دار بزاری ( البته نه اینکه به قوم و یا طایفه ای بی احترامی کنی)

ولی اگه بتونی کار رو تموم کنی عالی میشه چون با اینکه میگی ساده طراحی می کنم ولی مطمئن باش باز هم به اندازه خودش سخته !

در ضمن Game Maker هم خوبه چون من خودم باهاش 2 سال پیش کار میکردم و مطمئن باش اونقدری قوی هست که بتونی باهاش ایده هات رو عملی کنی

امیدوارم موفق باشی

saiiddz
26-03-2008, 08:59
من فقط دارم خودم رو سرگرم میکنم و اینکه بازی ساختن رو انتخاب کردم در درجه ی اول می خواستم
با برنامه نویسی آشنا بشم و دوم اینکه چون رشتم گرافیکه می خواستم در زمینه تصویر سازی که خیلی وقته دست به مداد نزدم ، این کار به بهونه برای کار کردن باشه (همین)....

در رابطه با کمک کردن باید بگم که من فعلا فقط می تونم در زمینه طراحی کاراکتر و فضا سازی چه 2D و چه 3D
(بیشتر 2D)کمکت کنم...به هرحال اگه کمکی ازدستمون ساختس بگید..........

از این پرش خوشم اومد
خیلی عالیه
من میخوام به گروهم بپیوندی و در ضمینه طراحی کاراکتر و فضا سازی 2d,3d
لطفآ اجازه بده وارد لیست یاهوت بشم و داستان رو بهت بدم
یه سوال.شما کاربا نرم افزار تری دی مکس رو بلدی؟
موفق باشی

ahmads
26-03-2008, 10:49
- در مورد اینکه از Game maker استفاده کنی بنظر من خیلی برنامه ی ساده ایه و واسه این بازی کمه ! اگه بتونی این ایده ات رو به یک شرکت بازی سازی تو ایران نشون بدی و با بودجه ی کافی بتونی یک Engine بگیری عالی میشه !

راستی دوست عزیز یعنی اگه این ایده رو نشون یه شرکت ایرانی بده احتمال داره بهش CryEngin 2 بدن ؟:27:

آخه دوست عزیز خود شرکت های ایرانی پول خریدن موتوری مثل FPS Creator رو هم ندارن و خودشون با 3D Studio Game بازی میسازن که نهایت یه بازی مثل " عملیات ویژه " از آب در میاد :13:

یه خواهش دیگه ای که از شما داشتم اینه که شما وقتی نظرت رو میگی دیگه چرا Game Maker رو زیر سوال میبری ؟

brain
26-03-2008, 10:50
کارت خیلی خوبه ادامه بده ( برای روحیه گرفتنت گفتم :31:)

اگه بتونی دشمن هات رو به شکل خنده داری طراحی کنی از نظرم جالب میشه مثلا هرکی رو کشتی به یه شیوه ی خنده داری بمیره و ...

یه نکته دیگه اینه که اگه می خوای صدا گذاری کنی اگه برات مقدوره صدا ها رو با یه لهجه ی خنده دار بزاری ( البته نه اینکه به قوم و یا طایفه ای بی احترامی کنی)

ولی اگه بتونی کار رو تموم کنی عالی میشه چون با اینکه میگی ساده طراحی می کنم ولی مطمئن باش باز هم به اندازه خودش سخته !

در ضمن Game Maker هم خوبه چون من خودم باهاش 2 سال پیش کار میکردم و مطمئن باش اونقدری قوی هست که بتونی باهاش ایده هات رو عملی کنی

امیدوارم موفق باشی

اینکه دشمن ها با مزه بمیرن بد نیست روش فکر می کنم :31: بابت روحیه هم ممنون :10::31::10:

از این پرش خوشم اومد
خیلی عالیه
من میخوام به گروهم بپیوندی و در ضمینه طراحی کاراکتر و فضا سازی 2d,3d
لطفآ اجازه بده وارد لیست یاهوت بشم و داستان رو بهت بدم
یه سوال.شما کاربا نرم افزار تری دی مکس رو بلدی؟
موفق باشی

قدمتون روی چشم بفرمایید تو لیست یاهو :31: ...... در رابطه با بقیه موضوع هم اونجا صحبت می کنیم ....:31:

brain
26-03-2008, 23:58
یه حرکت دیگه کار کردم خلیی خوب نشده چون اصلا وقت ندارم راستیتش .... ولی یه روز که بیکار شدم حسابی می چسبم بهش و بیشترش رو تموم می کنم ...
فایلش swf هستش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saiiddz
27-03-2008, 11:04
یه حرکت دیگه کار کردم خلیی خوب نشده چون اصلا وقت ندارم راستیتش .... ولی یه روز که بیکار شدم حسابی می چسبم بهش و بیشترش رو تموم می کنم ...
فایلش swf هستش :

بد نشده
خیلی خوبه

aRThaS_08
27-03-2008, 11:53
خیلی باحال شده
.::\ ادامه بده /::.

Dark Prince
27-03-2008, 22:28
فایلش swf هستش :

ببخشیدا ، ولی بنظر من خیلی ضایع شده !:31:
بنظر من اشکال خیلی درش زیاده !مثلا هنگام بالا رفتن ، شما طوری درست کردی که انگار با یک دست از دیوار بالا می رود. یا اصلا پاهاش رو تکون ندادی انگار طوری که جانبازیه که پاهای مصنوعی داره !:31: نکته ی دیگری هم که هست اینه که بهتره هنگام بالا رفتن سرش رو کمی پایین بالا بیاری. نکته ی دیگر هم اینه که تو یکی یا دو فرم انگار دیوار کمی بالا یا پایین شده. یا اینکه هنگام بالا رفتن لباسش خیلی مصنوعی تکون میخوره. نکته ی دیگر هم که باید خدمتت عرض کنم اینه که اون چیز هایی که ازش بالا میره ! نمی دونم سنگه یا پله ! کمی ضایع هستن. مثلا اگه سنگها کمی رو درشت و ریزشون کنی معلوم است که سنگه و یا اگه پله هست یک میله هم آخرش بگذار! نکته ی آخر هم اینه که تو عکس هایی که از کاراکتر الطیر گذاشتی انگار کمی ریش و سبیل داشت ولی تو انیمیشنی که فکر کنم تو فلش ساختید این ریش و سبیل رو نگذاشتی.:31:
اگه زیاد اشکال گرفتم و یا تیکه ای انداختم بخدا قصدم فقط کمک کردن بهت بود.:11:
با تشکر، Dark Prince

brain
27-03-2008, 23:26
ببخشیدا ، ولی بنظر من خیلی ضایع شده !:31:
بنظر من اشکال خیلی درش زیاده !مثلا هنگام بالا رفتن ، شما طوری درست کردی که انگار با یک دست از دیوار بالا می رود. یا اصلا پاهاش رو تکون ندادی انگار طوری که جانبازیه که پاهای مصنوعی داره !:31: نکته ی دیگری هم که هست اینه که بهتره هنگام بالا رفتن سرش رو کمی پایین بالا بیاری. نکته ی دیگر هم اینه که تو یکی یا دو فرم انگار دیوار کمی بالا یا پایین شده. یا اینکه هنگام بالا رفتن لباسش خیلی مصنوعی تکون میخوره. نکته ی دیگر هم که باید خدمتت عرض کنم اینه که اون چیز هایی که ازش بالا میره ! نمی دونم سنگه یا پله ! کمی ضایع هستن. مثلا اگه سنگها کمی رو درشت و ریزشون کنی معلوم است که سنگه و یا اگه پله هست یک میله هم آخرش بگذار! نکته ی آخر هم اینه که تو عکس هایی که از کاراکتر الطیر گذاشتی انگار کمی ریش و سبیل داشت ولی تو انیمیشنی که فکر کنم تو فلش ساختید این ریش و سبیل رو نگذاشتی.:31:
اگه زیاد اشکال گرفتم و یا تیکه ای انداختم بخدا قصدم فقط کمک کردن بهت بود.:11:
با تشکر، Dark Prince

سلام سلام :31:
اصلا ناراحت که نشدم هیچی خوشحالم شدم ( چون خودم تعجب کردم کسی ازش اشکال نگرفت )
خداییش خیلی ضایعس قبول دارم ( تازه من که گفتم که این اتود هستش یعنی اینکه هنوز به مرحله ی نهایی نرسیده پس اگه ریشی یا جزییاتی ، چیزی نداره به خاطره همینه ، من که همین هارو مستقیما در کار نهایی استفاده نمی کنم که ، همه این ها یک بار دیگه با دقت و ظرافت بیشتری اجرا ، رنگ آمیزی و ... می شود ) .... پس الان قضاوت نکنید من اینارو می ذارم تا ببینیم که اگه مشکلی نداره ببرم برا اجرا ( البته نه الان وقتی کل حرکات زده شد + فضا ها ):31:
پس فعلا برا قضاوت زوده ....ولی بازم اشکال داشت حتما بگو :10:
از بقیه هم بابت توجهشون تشکر می کنم :10:
امروز یه حرکته دیگه کار کردم ببینید این چه جوریه اگه مشکلی داره بگید : :46::31::46:

ahmads
28-03-2008, 02:43
عالیه فقط حرکت دستشو درست کن

saiiddz
28-03-2008, 08:18
سلام سلام :31:
اصلا ناراحت که نشدم هیچی خوشحالم شدم ( چون خودم تعجب کردم کسی ازش اشکال نگرفت )
خداییش خیلی ضایعس قبول دارم ( تازه من که گفتم که این اتود هستش یعنی اینکه هنوز به مرحله ی نهایی نرسیده پس اگه ریشی یا جزییاتی ، چیزی نداره به خاطره همینه ، من که همین هارو مستقیما در کار نهایی استفاده نمی کنم که ، همه این ها یک بار دیگه با دقت و ظرافت بیشتری اجرا ، رنگ آمیزی و ... می شود ) .... پس الان قضاوت نکنید من اینارو می ذارم تا ببینیم که اگه مشکلی نداره ببرم برا اجرا ( البته نه الان وقتی کل حرکات زده شد + فضا ها ):31:
پس فعلا برا قضاوت زوده ....ولی بازم اشکال داشت حتما بگو :10:
از بقیه هم بابت توجهشون تشکر می کنم :10:
امروز یه حرکته دیگه کار کردم ببینید این چه جوریه اگه مشکلی داره بگید : :46::31::46:

اگه راستشو بخوای
دستها مشکل دارن
لباس حرکت نداره
سرش هم تکون نمیخوره
موفق باشی

brain
28-03-2008, 10:30
اگه راستشو بخوای
دستها مشکل دارن
لباس حرکت نداره
سرش هم تکون نمیخوره
موفق باشی

سلام :31:

اولین نکته ای که باید بگم اینه که اگه حرکات بد شده یا ضایع هست چند تا دلیل داره :
1)اول این که بازی دو بعدی و ساده ( مثه بازی های دو بعدی دیگه که خیلی ساده و خشک هستند ) هستش پس
من انیمیشن 24 فریم در ثانیه نمی خوام بسازم که بخواد حرکات نرم باشه ( و تمام جزیات تکون بخوره) :31:

2)من روی هر کدوم حرکاتی که گذاشتم که ببینید ، از 10 دقیقه الی 30 دقیقه وقت گذاشتم ( پس معلومه که حرکت مشکل داره چون روش کار نکردم) :2::31:

3) من وقت زیادی ندارم چون دارم برای کنکور می خونم بحث حرکت دادن هم ( اگه بخواد واقعا خوب بشه ) خیلی طول میکشه .... اگه فقط طراحی بود کاری نداشت ولی وقتی بحث انیمیت کردن ( حرکت دادن) بیاد وسط قضیه فرق می کنه....

خب تموم شد ......

حالا خودمم موندم چی کار کنم ..... می تونم همین جوری فعلا کل حرکات رو بزنم بعدش بیام روی جزییاتش کار کنم ( نه تمام جزییات) ...... پس اگه حرکتی دوباره گذاشتم شما مشکلاتش رو بگید که من در کار نهایی آنها را اصلاح کنم ( فقط یادتون نره که بازی دو بعدی و ساده هستش یعنی حرکاتش مثه انیمیشن های والت دیزنی : تارزان یا .... که نمیتونه باشه ) ......:31::40::31:

امروز سعی می کنم یه حرکته دیگه بذارم ( یه حرکته ضایعه دیگه :31::31: )
فعلا خدانگه دار

alibitaraf
28-03-2008, 10:35
به نظر من بعد از پریدن باید نیم ثانیه بشینه بعد بلند شه .....
ولی کلاً کوکولا شده...

Dark Prince
28-03-2008, 11:42
حرکته دیگه کار کردم ببینید این چه جوریه اگه مشکلی داره بگید : :46::31::46:

فکر می کنم این بهترین حرکت از بین بقیه باشه. ولی یه خواهش ازت دارم. ما سعی داریم با کمک و اشکال هایی که ازت می گیریم بتونیم مشکلاتت رو در ساخت این بازی رفع کنیم ولی انگار شما هر دفعه که یک حرکت جدید می سازی اصلا به حرف ما دقت نمی کنی و از دوباره همون مشکلاتت رو در حرکت بعدی می گذاری.
بگذریم. به نظر میاد که این حرکت یکم بهتر از بقیه هست ولی بازم مشکلاتی داره که خدمتت عرض می کنم.
1- مثل قبل بهت می گم ! سعی کن طوری بسازی که معلوم باشه که 2 تا دست داره. مثلا یک دستش رو به طرف عقب و یک دستش رو به طرف جلو بیاری و هنگام پایین آمدن هر 2 دست رو به طرف پایین هدایت کنی.
2-از اشکالی که کاربر alibitaraf گرفت خیلی خوشم اومد. بنظر من هم باید طوری درست کنی که هنگامی که به زمین برخورد می کنه کمی پاهاش خم بشه. البته فکر کنم همین کار رو کردی ولی تو 2 فرم که سرعتش خیلی بالاست. بهتره حداقل رو 4 فرم این کار رو کنی.
3- یک نکته ی دیگه هم راجع به دستش هست که همین الان که بهش نگاه کردم فهمدیم. دستش رو سعی کن کمی خم کنی که طبیعی جلوه کنه ! میتونی هنگامی که می خواد پرش کنه دستش رو خم کنی و هنگامی که تو هوا است دستش رو یکم راست کنی و از دوباره هنگام پایین آمدن دستش رو خم کنی و هنگامی که کامل ایستاده است دستش رو از دوباره راست کنی.
یک خواهش دیگری هم که ازت دارم سعی کن به انیمیشنی که داری میساز جان بدی طوری که طرف مخاطب با بازی کردن واقعا حال کن و بنظرش همه چیز طبیعی باشه !
این تمام نظرات من راجع به این حرکت بود. امید به اینکه در حرکات بعدی بتونی مشکلاتت رو حل کنی.
با تشکر ، Dark Prince

brain
28-03-2008, 11:54
فکر می کنم این بهترین حرکت از بین بقیه باشه. ولی یه خواهش ازت دارم. ما سعی داریم با کمک و اشکال هایی که ازت می گیریم بتونیم مشکلاتت رو در ساخت این بازی رفع کنیم ولی انگار شما هر دفعه که یک حرکت جدید می سازی اصلا به حرف ما دقت نمی کنی و از دوباره همون مشکلاتت رو در حرکت بعدی می گذاری.
بگذریم. به نظر میاد که این حرکت یکم بهتر از بقیه هست ولی بازم مشکلاتی داره که خدمتت عرض می کنم.
1- مثل قبل بهت می گم ! سعی کن طوری بسازی که معلوم باشه که 2 تا دست داره. مثلا یک دستش رو به طرف عقب و یک دستش رو به طرف جلو بیاری و هنگام پایین آمدن هر 2 دست رو به طرف پایین هدایت کنی.
2-از اشکالی که کاربر alibitaraf گرفت خیلی خوشم اومد. بنظر من هم باید طوری درست کنی که هنگامی که به زمین برخورد می کنه کمی پاهاش خم بشه. البته فکر کنم همین کار رو کردی ولی تو 2 فرم که سرعتش خیلی بالاست. بهتره حداقل رو 4 فرم این کار رو کنی.
3- یک نکته ی دیگه هم راجع به دستش هست که همین الان که بهش نگاه کردم فهمدیم. دستش رو سعی کن کمی خم کنی که طبیعی جلوه کنه ! میتونی هنگامی که می خواد پرش کنه دستش رو خم کنی و هنگامی که تو هوا است دستش رو یکم راست کنی و از دوباره هنگام پایین آمدن دستش رو خم کنی و هنگامی که کامل ایستاده است دستش رو از دوباره راست کنی.
یک خواهش دیگری هم که ازت دارم سعی کن به انیمیشنی که داری میساز جان بدی طوری که طرف مخاطب با بازی کردن واقعا حال کن و بنظرش همه چیز طبیعی باشه !
این تمام نظرات من راجع به این حرکت بود. امید به اینکه در حرکات بعدی بتونی مشکلاتت رو حل کنی.
با تشکر ، Dark Prince

حرفت رو قبول دارم ..... فقط و فقط مشکل وقت هستش که نمیذاره حرکت خوب بشه همین ..... چون من اینارو که درست می کنم همون لحظه up می کنم و اشکالاتش رو نمی گیرم ........ :31: ... برا همین اینجوری میشه .
ولی راه حلش رو فهمیدم قرار شده حرکات رو یه جوره دیگه در بیارم ( از اول ) پس منتظر باشید .....
فقط ممکنه دو روز دیگه آماده بشه ........ تو این دو روز شاید چیز های دیگه گذاشتم ببینید ....:31:
ممنون از نظر هایتان ...:31::40::31:

sinasafari
28-03-2008, 11:55
به به به به
اقا زودتر بزار ما مردیم اما اگه جای کار کردن داره و بهتر میشه یه کم دیر تر به بازار جهانی عرضه کن!

Dark Prince
28-03-2008, 12:02
حرفت رو قبول دارم ..... فقط و فقط مشکل وقت هستش که نمیذاره حرکت خوب بشه همین ..... چون من اینارو که درست می کنم همون لحظه up می کنم و اشکالاتش رو نمی گیرم ........ :31: ... برا همین اینجوری میشه .
ولی راه حلش رو فهمیدم قرار شده حرکات رو یه جوره دیگه در بیارم ( از اول ) پس منتظر باشید .....
فقط ممکنه دو روز دیگه آماده بشه ........ تو این دو روز شاید چیز های دیگه گذاشتم ببینید ....:31:
ممنون از نظر هایتان ...:31::40::31:
دوست عزیز اگه می خوای تو حرکت هایی که از دوباره شروع میکینی پیشرفت شایانی داشت باشی برو به این سایت و انیمیشن هایی که ساخته رو ببین. سازنده انیمیشن یک مهندس ژاپنی که واقعا انیمیشن و بازی های جالبی ساخته . فقط و فقط هم از برنامه ی Flash استفاده کرده.

با تشکر ، Dark Prince

brain
28-03-2008, 23:31
دوست عزیز اگه می خوای تو حرکت هایی که از دوباره شروع میکینی پیشرفت شایانی داشت باشی برو به این سایت و انیمیشن هایی که ساخته رو ببین. سازنده انیمیشن یک مهندس ژاپنی که واقعا انیمیشن و بازی های جالبی ساخته . فقط و فقط هم از برنامه ی Flash استفاده کرده.

با تشکر ، Dark Prince

بابا دستت درد نکنه دیگه .... ما رشتمون گرافیکه یه زمانی کارمون جمع کردن و دانلود کردنه انیمیشن بوده الان نزدیک 7 g انیمیشن کوتاه و تیزر تبلیغاتی دارم :31::31:

تا حالا هم چند تا انیمیشن ساختم ........ یکی هم در دست ساخت هستش ..... حالا براتون طرح هاش رو می ذارم ببینید ........ من این روشی که در ذهن دارم رو فردا امتحان می کنم اگه جواب بده خیلی خوب میشه :31:
فعلا خداحافظ :31::40::31:

sajadblog.blogfa
29-03-2008, 16:09
داداش من خیلی مشتاقم تا باهات هم کاری کنم تو اگر برنامه ای که با هاش کار می کنی رو بدی شاید ما هم بتونیم کمکت کنیم.
کارتم تا حالا عالی بود

brain
30-03-2008, 10:06
داداش من خیلی مشتاقم تا باهات هم کاری کنم تو اگر برنامه ای که با هاش کار می کنی رو بدی شاید ما هم بتونیم کمکت کنیم.
کارتم تا حالا عالی بود

من کسی رو می خوام که به فتوشاپ کمی مسلط باشه و بتونه طرحی که بهش میدم رو خوب اجرا کنه ... همین :31:

خب اون روشی که می گفتم برای حرکت سازی ( انیمیت کردن ) به نتیجه رسید و به نظرم از اون قبلی ها خیلی بهتر شد یه نمونش رو می ذارم ببینید :

نظرتون هم بدید ....... :31: فعلا خدانگه دار

aRThaS_08
30-03-2008, 10:43
خوب شده (یعنی بد نشده) واقعا ادامه بدی فکر کنم کارت تا 1ماه دیگه تموم میشه(قوت قلب)

Dark Prince
30-03-2008, 11:07
خوب شده ولی بازم اشکال داره.:46: مثلا اون دستش که به طرف مخاطب هست رو خیلی به عقب بردی! یا اینکه پاهاش رو در هنگام پرش باید کمی راست کنی. لباسش هم که طبق معمول هیچ تکونی نداره.:13:سرش هم در هنگام پرش کمی تکون بدی خیلی خوب میشه.
با تشکر ، Dark Prince

saiiddz
31-03-2008, 09:50
خوب شده ولی بازم اشکال داره.:46: مثلا اون دستش که به طرف مخاطب هست رو خیلی به عقب بردی! یا اینکه پاهاش رو در هنگام پرش باید کمی راست کنی. لباسش هم که طبق معمول هیچ تکونی نداره.:13:سرش هم در هنگام پرش کمی تکون بدی خیلی خوب میشه.

با تشکر ، Dark Prince

موافقم
بیشتر دقت کن

brain
31-03-2008, 12:59
با تشکر ، Dark Prince

موافقم
بیشتر دقت کن

ممنون از نطراتتون .....:31: باید بگم که از بعد عید دیگه کمتر میرم سراغش چون کنکور دارم :31:
اگه بخوام حرکاتش واقعا خوب شه باید خیلی روش وقت بذارم پس نتیجه میگیرم که زمان ساختن این بازی رو به تابستون بندازم ( البته شایدم نندازم)

تا بعد :40: