PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای حذف کردن برنامه هایی که موقع استارت آپ بالا میان

Quickboy
13-03-2008, 23:46
سلام اگه میشه یه نرم افزار معرفی کنید که باهاش بشه نرم افزارهایی رو که موقع لود شدن ویندوز بالا میان از استارت آپ حذف کرد .ممنون

*Batman*
13-03-2008, 23:53
سلام

برنامه های زیادی هستند که این امکان را برآورده میکنند.

من WinASO Registry Optimizer را پیشنهاد میکنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahab_f
13-03-2008, 23:54
نرم افزار نمیخواد که برو تو Run تایپ کن msconfig بعد تب startup رو انتخاب کن .تیک هرکدومو می خوای بردار بعد از ok زدن کامپیوتر ریست میشه بعد از بالا اومدن ویندوز یه پیغام میده که تیک do not show ... ی اونم بزن.

javadt
13-03-2008, 23:55
نیازی به نرم افزار نداری خود ویندوز این قابلیت رو داره بارای این کار ابتدابر روی Start و بعد Run وتایپ کن
Msconfig
در صفحه ای که آمد به تبStart up برو و نرم افزار هایی رو که میخوای بیاد یا نیاد تیک بزن و Ok

Mohsen6558
14-03-2008, 01:33
نیازی به نرم افزار نداری خود ویندوز این قابلیت رو داره بارای این کار ابتدابر روی Start و بعد Run وتایپ کن
Msconfig
در صفحه ای که آمد به تبStart up برو و نرم افزار هایی رو که میخوای بیاد یا نیاد تیک بزن و Ok
تایید می شه بهترین روش ممکن

ناخدا
16-03-2008, 18:42

سلام اگه میشه یه نرم افزار معرفی کنید که باهاش بشه نرم افزارهایی رو که موقع لود شدن ویندوز بالا میان از استارت آپ حذف کرد .ممنون

دوستان درست ميگن بهترين راه همان msconfig هست درتب startup ميتوني اينكارروبكني .

درضمن همه چيزرونبايد درmsconfig تيكش روبرداري چون ممكنه كه مثلا آنتي ويروست هنگام بالا آمدن ويندوزبالانياد .

هواست باشه الكي تيك برنداري .

okay

:10:

hadi_balaa
16-03-2008, 19:16
نرم افزار نمیخواد که برو تو Run تایپ کن msconfig بعد تب startup رو انتخاب کن .تیک هرکدومو می خوای بردار بعد از ok زدن کامپیوتر ریست میشه بعد از بالا اومدن ویندوز یه پیغام میده که تیک do not show ... ی اونم بزن.

Msconfig

دوستان درست ميگن بهترين راه همان msconfig هست درتب startup ميتوني اينكارروبكني .

درضمن همه چيزرونبايد درmsconfig تيكش روبرداري چون ممكنه كه مثلا آنتي ويروست هنگام بالا آمدن ويندوزبالانياد .

هواست باشه الكي تيك برنداري .

okay

متاسفانه این روش با اینکه راحته اما چندان کارا نیست . به چند دلیل :
1- همو نطور که میدونیم ویندوز برای کارهای مختلف ابزار چندان قدرتمندی نداره یکیش هم همین ابزار مدیریت بر برنامه های استارت آپ . چون اغلب ویروس ها و بعضی اسپایور ها اسم و مشخصاتی از خودشون در قسمت استار آپ ارائه نمیدن که کاربر متوجه حضور اونا روی سیستم بشه که این قضیه در برنامه مدیریت استارت آپ ویندوز صادقه اما با استفاده از برنامه های مخصوص این کار اطلاعات نسبتا کاملی از این برنامه ها رو میشه به دست آورد .
2 - خیلی از مواقع برنامه های مخرب با دستکاری رجیستری مانع اجرای این قسمت از ویندوز میشن و شما برای حذف برنامه مخرب از استارت آپ دچار مشکل زیادی میشید . تو برنامه های سیستم مکانیک و your uninstaller واسه اینکار ابزار نسبتا خوبی هست .
نتیجه اخلاقی اینکه :
همیشه سعی کنید از ابزارهای مستقل از ویندوز استفاده کنید .:8:

nightmare
16-03-2008, 19:23
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تا بعد ...

Mohsen6558
16-03-2008, 22:17
اولی رو قبول ندارم دومی رو چرا
اما زمانی که اجرا نشد حتما ویروسی در کار هست پس یه تعویض وین و یه آپدیت آنتی ویروس ...

ناخدا
18-03-2008, 08:20
متاسفانه این روش با اینکه راحته اما چندان کارا نیست . به چند دلیل :
1- همو نطور که میدونیم ویندوز برای کارهای مختلف ابزار چندان قدرتمندی نداره یکیش هم همین ابزار مدیریت بر برنامه های استارت آپ . چون اغلب ویروس ها و بعضی اسپایور ها اسم و مشخصاتی از خودشون در قسمت استار آپ ارائه نمیدن که کاربر متوجه حضور اونا روی سیستم بشه که این قضیه در برنامه مدیریت استارت آپ ویندوز صادقه اما با استفاده از برنامه های مخصوص این کار اطلاعات نسبتا کاملی از این برنامه ها رو میشه به دست آورد .
2 - خیلی از مواقع برنامه های مخرب با دستکاری رجیستری مانع اجرای این قسمت از ویندوز میشن و شما برای حذف برنامه مخرب از استارت آپ دچار مشکل زیادی میشید . تو برنامه های سیستم مکانیک و your uninstaller واسه اینکار ابزار نسبتا خوبی هست .
نتیجه اخلاقی اینکه :
همیشه سعی کنید از ابزارهای مستقل از ویندوز استفاده کنید .:8:

درمورد اولي اگرازمن بپرسي بايد بگم كه من به اطلاعات كامپيوتريم اكتفا مي كنم وبيشتر سعي مي كنم اطلاعاتم رودرمورد هك بالاببرم چون بيشترويروسها يا تروجانها براساس ويروس نويسي هستند كه ساخته مي شوند .
درمورد دومي بايدبگم كه شماراست ميگيد .

من tuneup utilities 2008 ميتونم معرفي كنم .البته هيچ وقت مثله نرم افزارهاي اختصاصي اينكار كارنمي كنه .

hadi_balaa
18-03-2008, 09:50
اولی رو قبول ندارم دومی رو چرا
اما زمانی که اجرا نشد حتما ویروسی در کار هست پس یه تعویض وین و یه آپدیت آنتی ویروس ...

درمورد اولي اگرازمن بپرسي بايد بگم كه من به اطلاعات كامپيوتريم اكتفا مي كنم وبيشتر سعي مي كنم اطلاعاتم رودرمورد هك بالاببرم چون بيشترويروسها يا تروجانها براساس ويروس نويسي هستند كه ساخته مي شوند .
درمورد دومي بايدبگم كه شماراست ميگيد .

من tuneup utilities 2008 ميتونم معرفي كنم .البته هيچ وقت مثله نرم افزارهاي اختصاصي اينكار كارنمي كنه .

یه مثال ساده یرای تایید نظر شماره 1 خودم :
بعضی برنامه های مخرب بدون اینکه هیچگونه مزاحمتی برای سیستم ایجاد کنند تو استارت آپ باقی میمونند بدون اینکه با دادن مشخصاتی از خودشون شناخته بشند و در یک مدت زمانی به یک باره شروع به فعالیت می کنند و چنان بلایی سر سیستم میارند که آدم حاضر هر چی داره بده اما از دست اونا خلاص بشه !! در صورتی که با داشتن مشخصاتی از اونا میشه از قبل از وارد شدن چنین خساراتی پیشگیری کرد .
در ضمن چهارشنبه سوری مبارک !:32:

ناخدا
18-03-2008, 15:50
یه مثال ساده یرای تایید نظر شماره 1 خودم :
بعضی برنامه های مخرب بدون اینکه هیچگونه مزاحمتی برای سیستم ایجاد کنند تو استارت آپ باقی میمونند بدون اینکه با دادن مشخصاتی از خودشون شناخته بشند و در یک مدت زمانی به یک باره شروع به فعالیت می کنند و چنان بلایی سر سیستم میارند که آدم حاضر هر چی داره بده اما از دست اونا خلاص بشه !! در صورتی که با داشتن مشخصاتی از اونا میشه از قبل از وارد شدن چنین خساراتی پیشگیری کرد .
در ضمن چهارشنبه سوری مبارک !:32:

من كه تا سيستم ويروسي ميشه اول ميرم تواستارت آپ براحتي مي فهمم كه چه ويروسيه .

چون خيلي زياد سيستم من ويروسي شده اونم با اين ويندوزهاي كپي .

البته بايدبگم كه اين همه اطلاعاتم ماله 10سال كاربا كامپيوتره .

راستي ساله نومبارك .

درضمن چهارشنبه سوري به همه دوستان مبارك . هميشه خوش باشيد. :32:

:32::32::32::32:
:33::33::33:
:15::15::15:
:22::22::22:

ناخدا
18-03-2008, 15:51
پست تكراري

Mohsen6558
18-03-2008, 15:59
دوستان لطفا در این مورد بحث نکنین اگر برنامه ای دارین ارایه کنین

Ace Utilities ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Startup Organizer 2.8.280 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

..hamed..
19-03-2008, 19:06
برو اینو دانلود کن حتما ازش راضی میشی همون vista manager خودمونه من که ازش راضی ام در ضمن اگه اسمشو نشنیدی بگم که یکی از قدرتمندترین utilityهایی است که اختصاصا برای ویستاست حجمش هم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید حدود 5mb
موفق باشی