PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار انتخابات مجلس عجب چیزیه !!! (حتماً ببینید)

mehdibarghi
02-03-2008, 09:46
سلام ؛
این گفتگو رو برای این ایجاد کردم چون همه بفهمند که نرم افزار انتخابات مجلس رو با چی نوشتن و چه جوریه !!
آقا ما تو انتخابات عضو شدیم ؛ برای همینم این روزها دارن برای ما به صورت امتحانی انتخابات اجرا میکنن که تو اینترنت تمرین کنیم . از مزایای نرم افزار اینه !!!!!! :
1- اولاً با vb نوشتنش که برای شبکه اش از winsoc استفاده کردن
2-برای کانکت شدن اعضا باید یوزر نیم و پس ورد داشته باشیم که نکته جالب توجه اینه که حتی tab های برنامه هم درست تنظیم نشده و یا انکه مثلاً با دکمه Enter نمیشه کار کرد !!
2.5-جالبتر اینکه تو نرم افزار یه جا برای وارد کردن کد ملی داره و یه دکمه که چک میکنه ؛ ولی اولا تو اونجا که وارد میکنیم کلید back space کار نمیکنه و اگه مثلاً اشتباه وارد کردیم باید با موس انتخاب کنیم و بعد با del پاک کنیم ، تازه با کلید Enter هم پبت نمیکنه و حتماً باید با موس روی دکمه کلیک کنیم (البته این دو مورد برای بالا بردن سرعت رای گیری و در نهایت سرعت انتخابات است !!!!!)
3-تو نرم افزار از فونت فارسی نمیدونم چی چی استفاده کردن که تمام حروف فارسی برنامه رو که فونشو نداریم به صورت چرت و پرت می نویسه و در عین حال در کمال تعجب راه حلی که برای رفع این مشکل گفتن اینه که تنظیمات ویندوزو رو فارسی بزاریم !!! (حتما می دونید به این ربطی نداره بلکه باید فونت برنامه نصب شده باشه )
4-از همه مهمتر ما امروز یه تست آزمایشی داشتیم که ما که ADSL 256 داشتیم توی وارد کردن اطلاعات مشکل داشتیم چون قرار بود 20 تا رکورد وارد کنیم که 5 تا شو time out میداد !!! البته 3 تا از دوستان من هم که اونا هم عضو هستند زنگ زدن به من و گفتن اصلاً کار نمیکنه (چون با dial up هستن)
5-توی تلویزیون طرف داشت توضیح میداد که مثلاً زمان دقیق رای دادن فرد هم مشخصه حالا اگه شما مثلاً ساعت و تاریخ سیستمتون اشتباه باشه زمان هم اشتباه میشه ... یعنی دست اندر کاران برنامه انتخابات به خودشون زحمت این رو هم ندادن که مثلاً ساعت ثبت رای رو یه ساعت مشترک مثلاً ساعت سرور بزارن و حتی تاریخ!!!

حالا با این اوصاف چه جوری میخواهیم انتخابات برگزار کنیم خدا میدونه که چی به سر رای ها میاد !
این نرم افزار و فایلهای جانبی اش از سایت majles8.ir قابل دانلود هست البته اگه الان به دلیل شلوغی بشه دانلود کرد ...!!!
دوست دارم نظرات شما را هم در این مورد بدونم ...
درضمن یادم رفت که بگم اگه ساخت این نرم افزار رو به بچه های p30 می سپردن ، مطمئنم که 10 برابر از این بهتر میساختن...

majj
02-03-2008, 12:08
به نظر شما کجای این کار ایراد داره
فکر کنم یادتون رفته توی ایران زندگی میکنید اگه اینجوری نبود باید تعجب میکردین

mehdibarghi
02-03-2008, 19:34
دوست عزیز من مخالفتی با این کار ندارم...فقط میگم چرا اینجوری.
وقتی که می خواهیم یه انتخابات مکانیزه درست و حسابی داشته باشیم باید فکر همه چیز اونو بکنیم تا یه وقت مثل سایت قبلی مجلس 8 هکش نکنن و رای ها زیاد و کم بشه ... به جرات میگم این برنامه ای که من دیدم به راحتی در روز انتخابات میشه اطلاعات سرورشو عوض کرد و این به خاطر حس میهن دوستیه که میگم امنیت انتخابات در خطره!! شما یه زحمت به خودتون بدین و برنامه رو از سایتش بگیرین تا خودتون متوجه ضعف کامل برنامه بشوید ... سازندگان نرم افزار حتی زحمت pack کردن برنامه رو هم به خودشون ندادن تا مثلاً آدرس سرور و غیره رو در نیارن و ... خلاصه هدف من از این بحثها اصلاً انتقاد به نظام و از این جور بحثهای سیاسی نیست بلکه کمک به رفع نقائص است ...

majid_kntu
02-03-2008, 22:48
اگه يه كم با دقت مطالب اين سايتو مي خونديد متوجه مي شديد كه اين فقط يه تست براي تعيين ميزان پاسخگوي سرور ها به بار سنگينيه كه به مدت يك ربع قراره بهشون تحميل بشه ...همين!

mehdibarghi
03-03-2008, 00:10
آقا اتفاقاً مطالب سایتو کامل کامل خوندم و اون توضیحی که داده مربوط به تست با حرفای من منافاتی نداره من در مورد نرم افزار دارم بحث می کنم و مشکلات آن و اگه قراره این نرم افزار تو انتخابات استفاده بشه من که واقعاً متاسف میشم چون ما این همه داریم تو همه زمینه ها خرج می کنیم ، خب این یکی شم روش ، میامدن و به یه شرکت بهتر میدادن تا اینقدر آبرو ریزی نشه .
اصلاً شما برنامه رو دیدین و یا ایرادایی رو که من گرفتم خوندین ؟؟؟
باز هم میگم من هیچ مخالفتی با برگزاری انتخابات مکانیزه ندارم و لی اینجوری و با این کیفیت نه !!! اصلاً هیچ میدونین دارن بررسی می کنن که اینترنت کل کشور رو در روز انتخابات قطع کنن !!! من که اصلاً راضی نیستم یعنی اینقدر سرور و نرم افزارشون ضعیفه که نمیتونن حدود 40000 تا شعبه اخذ رای رو ساپورت کنن ؟؟؟!!!
شما میدونین که اگه احیاناً اینترنتو قطع کنن چه ضرری به اقتصاد و تجارت الکترونیکی می خوره ؟؟!! البته همه اینها به کنار ....... من قصد بحث سیاسی و از این حرفا ندارم ولی بعضی موقعا هم یه خورده پول بیشتر به یه شرکت معتبر تر بدیم بهتر از اینه که به یه شرکت ضعیف تو مناقصه پول کمتر بدیم و هم آبرومون بره و هم از طرف دیگه ضرر هنگفت تری بهمون بخوره ...
باز هم میگم من هیچ مخالفتی با نظام ندارم بلکه همش از روی دلسوزیه که میگم کشور ما نباید اینقدر ضعیف عمل کنه!! اصلاً تمام این نظراتی را هم که اینجا گفتم توی سایت انتخابات هم گفتم و حتی آموزشش رو هم دادم که چجوری برنامه رو درست کنن!! امیدوارم شما هم یه خورده منطقی تر عمل کنید ... من که خیلی ناراحتم...

_H2_
03-03-2008, 10:07
سلام
من که به سایت سر نزدم و وقت هم ندارم و از صحت مطلب و اینکه آزمایش است یا نسخه کامل است خبری ندارم....

ولی در هر حال مطلب جالبی بود... ممنون.
به قول جناب majj بیشتر از این هم نمیتوان از نرم افزارهای ویندوزی و وبی ایرانی انتظار داشت.

nk_hsn
03-03-2008, 11:42
این آخریه خیلی بد بود!
دوست عزیز چرا همه ایران رو زیر سوال بردید
بگو اون تیمی که این برنامه رو نوشته مشکل داشته که باید کمکشون کنیم که اصلاح کنند مثلا برای رئیس جمهور یا وزارت کشور Pm بفرستیم و درست نقد کنیم و پیشنهاد بدیم .
به امید ایرانی سربلند و عالم

_H2_
03-03-2008, 15:05
سلام

این آخریه خیلی بد بود!
دوست عزیز چرا همه ایران رو زیر سوال بردید
بگو اون تیمی که این برنامه رو نوشته مشکل داشته که باید کمکشون کنیم که اصلاح کنند مثلا برای رئیس جمهور یا وزارت کشور Pm بفرستیم و درست نقد کنیم و پیشنهاد بدیم .
به امید ایرانی سربلند و عالم
ناراحت نشید عزیز دل بابا! زیاد جدی نگیرید! :31::10:
خودمونیم، من که تا حالا برنامه ایرانی با پدر و مادر دار ندیدم!
تو یکی دیگر از تاپیک ها هم گفته بودم، فقط مشخصه خاص برنامه های ایرانی این است که پنجچره و دکمه هایش شکل آدمی زاد و مستطیلی نیست. مثلاً دکمه ها اولش طلایی، روش که میری نقره ای میشه، فشارش که میدی بلوری میشه، ولش هم که میکنی، یه چند صدتا پیغام خطا میگیری و بعد هم ریست!
(یه جوایی بیشتر عاشق فتوشاپ هستند تا برنامه نویسی! تازه به ظاهر همون فتوشاپ هم دقت نمیکنند! فتوشاپ هنوز برای منوهایش هم آیکون نگذاشته!؟ بلد نبودند؟! یا سلیقه شان ایراد داشته؟!)

در مورد بازی ها برعکس، دوستم یک بازی ایرانی ریخته بود، کله شخص اول داستان به جای دایره، بیشتر به مستطیل میزد!!!!!
البته جای شکرش باقی است که ویروس های ایرانی از برنامه های ایرانی افتضاح تر هستند. :31:

:11::10::11::10::11::10:

majid_kntu
03-03-2008, 18:34
اگه ميدونستم اينقدر ناراحت مي شي اصلا چيزي نمي گفتم ولي به گفته اين سايت اين فقط تستِ باره
كسايي كه از شبكه و اينترنت سر رشته دارن منظور منو مي فهمن.اين با تست نرم افزار فرق ميكنه

azorbet
03-03-2008, 19:34
به جای اینکه موج منفی بدید،بیاید خودمون یه پروژه رو شروع کنیم و به قول خودتون یه چیز با پدر و مادر درست کنیم تا انشالله در انتخابات بعدی استفاده بشه.0

Andaron
03-03-2008, 19:52
عزیزم شما از کجا میدونید این شرکتی که این برنامه رو نوشتم معتبر نیستند ؟
خوب هرچیزی یه ضعفی داره و چون این اولین بار است که داره انجام میشه خوب مشکلاتی داره

mehdibarghi
03-03-2008, 21:42
سلام ؛
من دقیقا نام شرکت و سابقه تجاریشو می دونم ولی برای اینکه بد نشه نگفتم و نمیگم ... چون یه وقت دیدید اونا هم آرزوهایی دارن (مثل ما) و نمی خواهند به هم بخوره ... ولی به هر حال من که نقطه قوت خاصی رو تو این برنامه ندیدم که توچشم بزنه چون اصلاً برنامه چیز خاصی نداره فقط 2 تا دکمه و 1 دونه تکست باکس و یه جدول و دیگه هیچ چیز .... جای تعجب است که در برنامه ای به این سادگی این ایرادهای اساسی و مهم وجود داره که به راحتی برطرف میشه !!! من بازم میگم که برنامه ضعفایی داره که خنده آوره البته شاید با اون پیشنهاداتی که من و شاید خیلی دیگه از دوستان تو سایت انتخابات گفتن درستش کنن . من خودم تو اون سایت به صورت نظر آموزش این کار رو هم دادم که چه کار کنن .
درباره این که برنامه های ایرانی ضعیف هستن یا نه من باید بگم که اتفاقاً ایران قوی ترین برنامه نویسای جهان رو داره و می تونه خیلی بهتر از اینها که هست برنامه بنویسه ولی متاسفانه همونطور که میدونید به این چیزا بها داده نمیشه و در عین حال که از لحاظ علمی کشور قوی داریم و لی در عمل ضعیفیم (دلیلشم تنها یه چیزه و اون قانون کپی رایته) ... طرف بیاد ویندوزم بنویسه بازم پول در نمیاره چون راحت رایتش میکنن !!! در ضمن یادتون نره برنامه نویسای ارشد شرکتای معروف مثل گوگل و مایکروسافت و ... خیلیاشون ایرانین ... این که برنامه های ایرانی از لحاظ ظاهر با بقیه برنامه ها فرق میکنن و مثل آدمیزاد نیستن رو قبول دارم و این هم شاید به خاطر حس متفاوت بودن و هنرمندی ایرانیاست چون به نظر من همه برنامه هاشون قشنگ تر از برنامه های عادی میشه !!! (البته نظر منه) ...

fun
03-03-2008, 22:38
دوستان يه چيزي ميگم ناراحت نشين
بعضي ها اين جا يه طوري نوشته اند كه انگار خودشون آمريكايي و ژاپني پيشرفته اند و اصلا جد اندر جد ايران رو نديدند و از اين عقب مانده ها بدشون مياد

به نظر شما کجای این کار ایراد داره
فکر کنم یادتون رفته توی ایران زندگی میکنید اگه اینجوری نبود باید تعجب میکردین

به قول جناب majj بیشتر از این هم نمیتوان از نرم افزارهای ویندوزی و وبی ایرانی انتظار داشت

متاسفانه اون كسي كه در بالاترين مقام قرار داره ميگه مسئولين دقت كنند مسئولين فلان كنند ....
رئيس جمهور ميگه مسئولين بايد به داد ملت برسن نمي گذارن ما كار كنيم ....

معاون وزير آموزش پرورش سابق رو اون روز نشون مياد
انگشت هاشو ميشمرد كه : دانش آموز در مدرسه بايد آموزيش فرهنگي داشته باشه مدرسه جذابيت بايد داشته باشه شادابي بايد داشته .....
همه مردم يه چيز مي گن ولي كي بايد اين كارها رو بكنه ؟؟
فكر كنم تمام ايران

بالاخره دوستان اين كشوري كه همه ما توشيم متلعق به يك نفر خاص نيست
يك نفر خاص هم نمي تونه به كشور صدمه بزنه اگر بقيه نخوان
به قول يكي از دوستان كه در كانادا تحصيل مي كنن ميگه هر وقت تونستي پدر و مادرت رو عوض كني اون وقت مي توني ايراني بودنت رو عوض كني وگرنه راه حلي وجود نداره....

بعضي ها كه خودشون رو ختم عالم حساب مي كنن و رفتن از دبي و چين لوازم خانگي و ... ميارن مي فروشن وقتي باهاشون صحبت مي كني ميگه :
"جنس ايراني به درد نمي خوره كه"
اون كسي كه همين جنس ايراني به درد نخور رو ساخته لااقل اون قدر در خودش شهامت داشته كه بياد اون كار رو بكنه
ما چي؟؟
انگار ايران يه كشور بدبخت همسايه ماست و ما خيلي پيشرفته ايم بعد بهشون دائم سركوفت مي زنيم.....

دوستان ببخشين كه من اين قدر رك گفتم
اميدوارم كسي از من نرنجيده باشه

mehdibarghi
03-03-2008, 23:22
سلام ؛
با حرفاتون کاملاً موافقم ... البته مطمئنم که هم من و هم همه دوستامون هدفمون از این حرفها پیشرفت و تعالی ایران هست و نه چیز دیگه ... البته هر کسی از یه نقطه نظری این حرفشو بیان میکنه ... یکی میگه باید به فکر ایران باشیم از این نظر که نباید بدیهاشو ببینیم و از طرف دیگه دیگری میگه باید اتفاقاً بدیهاشو ببینیم تا پیشرفت کنیم ... یکی میگه باید هر کاری رو از پایه شروع کرد و یکی دیگه میگه مشکلی نداره علم رو از دیگران بگیریم و خیلی دیگه از این جمله ها که میشه گفت ... به هر حال من نظرم اینه در خصوص مواردی از این قبیل نباید اینقدر زود عمل کرد تا کار را خراب تر کرد تا اینکه مجبور شویم مثلاً اینترنت کل کشور رو قطع کنیم و غیره ( منبع این گفته سایت های متعدد توی اینترنت هستن که هم ایرانین و هم معروفن و هم تا حالا دروغ نگفتن ؛ به هر حال معلوم میشه ) بلکه باید برای برنامه هایی از این قبیل خیلی بیشتر از اینها کار شود و ابتدا پایه های کار ایجاد شود مثلاً یه سرور خیلی قوی ایرانی درست کنیم تا مثلاً تا 10 میلیون بازدید رو برا هر سایت ساپورت کنه!!! و غیره ...
به هر حال جدا از تایید حرف شما دوست عزیز دو نکته زیر را گوشزد می کنم :
1- از شما و همه دوستان خواهش می کنم که این مورد را جدا از بحث های سیاسی بررسی کنید ؛ چون ممکن است باعث کدورت بین دوستان شود و بهتر است در اینجا در مورد نرم افزار و جوانب آن صحبت کنیم ...
2- اتفاقاً بر خلاف برخی از فرازهای پست شما من معتقدم باید برای بررسی جوانب پیشرفت کشور و سایر این موارد از نگاه بیگانه نگاه کرد یعنی از بیرون به کشور مان نگاه کنیم و اینکه من مطمئنم اون دوستانمون هم که گفتند" از ایران از این بیشتر نمیشه انتظار داشت " منظوری نداشتند و فقط از روی دلسوزیه ...
امیدوارم هر روز موفق تر از دیروز باشید ...

_H2_
04-03-2008, 09:39
سلام
مجبورم برای جلوگیری از سوء تفاهم های احتمالی با اساتید و سروران عزیز و شفیق سایت توضیح کوتاهی دهم .... :10::31:
از جهت غرب گرایی، شرق گرایی، ... گرایی و اینکه بگم ما نمیتوانیم خیالتان راحت.
اگر خودم جای شما بودم، شاید بیشتر عصبانی میشدم ولی کمتر از شما نه.
من هم به شدت معتقدم که اگر بخواهیم میتوانیم.

اما عزیز دل بابا، من دنبال همین تلنگور و کمی عصبانیت بودم ... ! :27::21:
من (یا شما یا هر کس) شاید بتوانم کاری را انجام دهم ولی در آن سستی کنم، ولی اگر کسی بیاید و جلو من بگوید، تو نمیتوانی، برای رو کم کنی او هم که شده تمام توانم را به کار میبرم تا آن کار را به نحو احسنت انجام دهم! (برای خودتان هم حتماً خیلی پیش آمده)

عزیزان دل برنامه نویس، به جای فکر کردن در عالم هپروت شمای ظاهری، کد خودشان را قوی و مستحکم و بی نقص و پایدار کنند، به بهای رو کم کنی من هم تمام شود، ایراد ندارد، جهنم ضرر. :46:

همانطور که در کدنویسی ام دقت میکنم، خیالتان راحت در گفتارم هم به حد کافی تأمل میکنم و قصد و نیات خودم را جاسازی میکنم. :21::21::21:اگر ارتباط کلامی یا چهره به چهره باشد از لهن بیان میتوان متوجه شد قصد گوینده چه بوده (با عصبانیت بیان شده، با تمسخر، یا جدی، ....) ولی در این مکاتبات فقط همین شکلک ها را داریم و بس!

به امید موفقیت و سربلندی و پیروزی برای تمام دوستان.:10:

mehdibarghi
04-03-2008, 19:39
:10::10::10::10:

mehdibarghi
04-03-2008, 19:43
آقا یه شیرینی بهتون بدهکارم ؛ بلاخره دارم خودمونی میشم !!:12:
چند تا دیگه میرم مرحله بعد ؟؟
البته ببخشید از بحث خارج شدم ، بلاخره سواله دیگه ...

ADRIEN
04-03-2008, 20:11
سلام
من که به سایت سر نزدم و وقت هم ندارم و از صحت مطلب و اینکه آزمایش است یا نسخه کامل است خبری ندارم....

ولی در هر حال مطلب جالبی بود... ممنون.
به قول جناب majj بیشتر از این هم نمیتوان از نرم افزارهای ویندوزی و وبی ایرانی انتظار داشت.

بله واقعا
ولی میشه بهتر شد!!!!!!

WaTeRsTyLeR
04-03-2008, 20:22
اقا اینا که گفنی برا امنیت بیشتره وگرنه من میام دگمه بک رو میزنم و تو رای دستکاری میکنم.اینیهم که میگی برا اینه که تست بشه اگه درست بود که بشما نمیگفتن امتحانش کنی

mehdibarghi
04-03-2008, 21:36
کدوم برا امنیت بیشتره؟؟!! شاید منظور شما تو اینترنته!! نه خیر عزیز من در مورد نرم افزار صحبت می کنم و نه سایتش ... تازه اگه تو سایت هم بود این جوری که شما میگید نمیشد !! در ضمن در مورد قسمت دوم جمله تون هم باید بگم که من هم امیدوارم این طور بوده باشه ولی چیز هایی واضح و بدیهی مثل این نیاز به تست بنده و امثال بنده ندارد!!!

_H2_
06-03-2008, 15:38
سلام
اتفاقاً یکی از دوستان تماس گرفت و گفت که برای یکی از شعب رآی یک نفر آشنا به کامپیوتر کم دارند ...
من هم با توجه به جریانات همین تاپیک خیلی دلم میخواست نرم افزار نهایی را خودم از نزدیک ببینم ...
ولی توصیفات وقت را که شنیدم، دیدم باید کلی دوری دات نت جان را تحمل کنم و کمی آدم را یاد زندان می اندازد،
آخر من هم حضور در جوار دات نت جان در منزل گرم و نرم را به دیدن برنامه فوق پیشرفته و شبکه ای مجلس ترجیح دادم! :31:
عشق به دات نت عشق به ... :27::31::40:
:10:

ppeyman
15-03-2008, 15:39
گند زنی بزرگ وزارت کشور

نمیدونم کسی از این خبر اطلاع داره یا نه ولی دیروز که انتخابات برگذار شد قرار بود که همه برگه های رای توسط اسکنرهای مخصوص وزارت کشور ( با قیمت حدود یکی میلیون) اسکن بشوند تا شمارش آرا به صورت کامپیوتری انجام بشه. اما پس از انجام تمامی این مراحل پر دردسر همه شعب در کشور تا اونجایی که من اطلاع دارم متوجه شدند این نرم افزار که اسمش امین هست مشکل داره و در پایان فایل خروجی ایجاد نمی کنه !!!
یعنی این همه تبلیغات و میلیاردها تومن هزینه ای که صرف این کار شد همش به باد هوا رفت.
موضع گیری سایت مجلس هشتم هم در نوع خودش جالبه

mehdibarghi
15-03-2008, 18:43
واقعاً اگه صحت داشته باشه جای گریه داره ...

saeed258s
15-03-2008, 19:38
بله منهم شنیده بودم که شمارش آرا می خواد بصورت کامپیوتری باشه،اما بقیه موارد رو اطلاعی ندارم:دی

MrJamshidy
15-03-2008, 19:49
به نظر من جای تعجب نداره همچین چیزی هم انتظار میرفت

ppeyman
15-03-2008, 21:55
واقعاً اگه صحت داشته باشه جای گریه داره ...

بله صحت داره
چون من خودم اوپراتور کامپیوتر بودم !!!

mehdibarghi
15-03-2008, 23:16
پس همه باهم گریه می کنیم ...

MrJamshidy
16-03-2008, 06:21
ارزش گریه کردن نداره

ARASH66
16-03-2008, 10:07
اصلا مشخص نبود دارن چکار میکنن !
آخرشم تلویزیون نشون میداد که آقایون چهار زانو نشتن دارن دستی می شمرن !

ppeyman
16-03-2008, 11:41
الان سایت مجلس هشت بالا نمیاد برای من
جالبه که توی اخبار هم هیچ خبری از انتخابات اینترنتی به میون نیومد :13:
یه چیز جالب تر اینکه امسال مشارکت مردم در انتخابات از سالهای دیگه خیلی کمتر بود. مثلا در شهر اهواز از بین 863000 نفر واجد شرایط حدود 304000 نفر شرکت کردند ( 35 درصد ) :41:

The_matrix
16-03-2008, 12:53
[QUOTE=mehdibarghi;2152341]سلام ؛
این گفتگو رو برای این ایجاد کردم چون همه بفهمند که نرم افزار انتخابات مجلس رو با چی نوشتن و چه جوریه !!
آقا ما تو انتخابات عضو شدیم ؛ برای همینم این روزها دارن برای ما به صورت امتحانی انتخابات اجرا میکنن که تو اینترنت تمرین کنیم . از مزایای نرم افزار اینه !!!!!! :
2.4-از همه مهمتر ما امروز یه تست آزمایشی داشتیم که ما که ADSL 256 داشتیم توی وارد کردن اطلاعات مشکل داشتیم چون قرار بود 20 تا رکورد وارد کنیم که 5 تا شو time out میداد !!! البته 3 تا از دوستان من هم که اونا هم عضو هستند زنگ زدن به من و گفتن اصلاً کار نمیکنه (چون با dial up هستن)
QUOTE]

سلام
واقعا شما ADSL داشتی
خود من هم کاربر صندوق بودم به ما دایل آپ دادن اونم چه دایل اپی هر دقیقه دیسکانک میشد
در ضمن دوستان نرم افزار خراب بود چون مثلا ما یه نفر رو تایید کردیم ولی وقتی جلوتر رفت موقع مهر زدن دیدن قبلا رای داده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این دیگه چی بود واقعا که!

mehdibarghi
16-03-2008, 22:44
تو تهران بودید یا شهرستانها؟؟