ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک چرا گوشی من تنظیماتش این جریه

DHAMID
29-02-2008, 11:44
سلام
گوشی من k810i هست وقتی میخوام چراغ قوه ش رو روشن کنم نمیشه:41: اصلا" گزینه ای واسه روشن کردن اون نداره یا مثلا"بعد یه مدت صفحه کوشیم خواموش میشه میرم تو تنضیماتش اما هیچی واسه این کار نداره :18:حالا من باید چیکار کنم آیا باید نرم افزار خواسی رو گوشیم نصب کنم جان من هر کی میدونه بگه گوشیم رو هم تازه گرفتم

saman65
29-02-2008, 15:30
سلام
گوشی من k810i هست وقتی میخوام چراغ قوه ش رو روشن کنم نمیشه:41: اصلا" گزینه ای واسه روشن کردن اون نداره یا مثلا"بعد یه مدت صفحه کوشیم خواموش میشه میرم تو تنضیماتش اما هیچی واسه این کار نداره :18:حالا من باید چیکار کنم آیا باید نرم افزار خواسی رو گوشیم نصب کنم جان من هر کی میدونه بگه گوشیم رو هم تازه گرفتم

K810 فلاش زنون داره.فلاش زنون با اون فلاشی که روی K750 و W800 و بعضی گوشی های دیگه سونی اریکسون هست فرق داره و نمیشه ازش به عنوان چراغ قوه استفاده کرد.واسه فیلم برداری هم نمیشه ازش استفاده کنی.فقط وقتی میخوای عکس بگیری روشن میشه.
در مورد خاموش شدن صفحه گوشیت هم دقیقا منظورت رو نمیفهمم!!!ولی گوشیت رو یه master reset بکن.شاید درست شه
:10:

DHAMID
29-02-2008, 20:19
ببخشید منظورتون بازگشت به تنظیمات کارخانه هست اگه این کارو کنم چیز هایی که توش ریختم پاک میشه درسته هم رم و هم سیمکارت.

راستی واسه چراغ قوه نمیشه کاری کرد نرم افزاری نیست که نسب کنی درست شه

DHAMID
01-03-2008, 22:14
خوب من master reset هم کردم ولی درست نشد و هنوز هم صفحش بعد چند ثانیه خاموش میشه و به اصتلاح به خواب میره حالا چی کار کنم آیا برنامه خواصی برای این کار هست؟

n_yaghmaei
04-03-2008, 00:12
ببين يکي از مشکلات عمده گوشي هاي سوني اريکسون اينه که تنظيمات صفحه قابل دستکاري نيست اين بدين معناست که شما نميتوني تنظيمات مدت زمان روشن بودن صفحه چراغ رئ تعيين کني ولي هر چه روشنايي کمتر باشه نور صفحه بيشتر مي شه
يکي ديگه از مشکلاتي که گوشي سوني اريکسون داره و شايد باهاش مواجه نشي اينه که زماني که گوشي رو بخواي در حالت عدم پاسخگويي دايورت کني زمان از تو نميپرسه و خودش به طور اتومات بعد از 17 ثانيه دايورت مي کنه اين طبيعيه
در مورد مشکل بعدي هم همونطور که سامان جان گفتند فلاش زنون قابليت اينو نداره که روشن بشه
يکي از دوستانم مي گفت که برنامه اي هست که چراغ قرمز اونو براي مدتي روشن مي کنه دنبالش بگرد اگه باشه پيدا مي کني

منصور2020
04-03-2008, 14:59
سلام

اگر گوشیتو تازه گرفتی برو پیش فروشنده اش مشکلتو حل کن حتما یه ضمانتی داره
یا اینکه بهت انداختن:41:

DHAMID
04-03-2008, 22:15
ببینید من زیاد از گوشی سر در نمیارم فقط میخواستم بدونم میشه با نصب پتچ برای گوشی چراغ قوه شو رشن کرد واین که با هک کردن گوشی تنظیماتشو دست کاری کرد.مشکل اساسی من اینه که گوشیم بعد یه مدت به خوابمیره یعنی صفحه نمایشش خاموش میشه که البته با زدن یه دکمه میشه روشن کرد تو k750 رفیقم این تنظیماتو داره حالا ماله من که نداره میخواستم بدونم که با هک گوشیم میتونم این تنظیماتو بهش اضافه کنم.اگه میشه خودم که بلد نیستم این جا هم درخواست دادم هیچکی بهمون نگفت حالا بدم بیرون این کارو واسم میکنه اگه آره تقرببا" چقدر میگیره؟