PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک!!!!

mana90
13-02-2008, 10:54
من کامپیوترم رو تازه خریدم ولی ویندوزش هر چند روز یکبار خراب میشه به من بگید اشکال از Cpu است.:19:

mahdi7610
13-02-2008, 12:03
من کامپیوترم رو تازه خریدم ولی ویندوزش هر چند روز یکبار خراب میشه به من بگید اشکال از Cpu است.:19:
سلام دوست عزیز
یعنی چی خراب میشه . منظورتون را واضح تر بگید .
یعنی بالا نمی یاد ؟
هنگ می کنه ؟
کند شده ؟
ویروسی می شه ؟
همه اینا یعنی خراب شدن . حالا منظور شما کدوم یکی از اینا هستش .

اگه بالا نیاد مشکل از نصب برنامه های سنگین می تونه باشه . پاک کردن فایلهای اساسی ویندوز مثل فایلهای بوت .
ویروسی شدن و که باعث از بین رفتن فایلهای اساسی سیستم عامل می شه .
نصب اشتباه سیستم عامل . موقع نصب درست فرمت نکردن درایوی ویندوز در ان نصب می شود .
اشکال در هارد شما .
اشکال در ram شما .

هنگ کردن سیستم مربوط می شه به در درجه اول پاور شما که ممکنه نتونه برق سیستم را درست تامین کنه و cpu شما که نمی تونه اطلاعات را به موقع و درست پردازش کنه . همچنین ram

کند شدن سیستم عامل می تونه از نصب برنامه های سنگین باشه . ویروسی شدن سیستم شما . استفاده از اینترنت که باعث ذخیره شدن کوکی ها در سیستم شما می شه . و نصب اشتباه سیستم عامل .
ویرسی شدن هم که باید از انتی ویروس های به روز مثل nod32 استفاده کنید .

و در اخر همه این اتفاقات می تونه بیفته به دلیل ناسازگاری قطعات شما .
یک ویندوز حداقل کم کم باید چند ماه برای شما کار کند.

sinaset
13-02-2008, 12:09
:11:سلام دوست من
شما بفرماييد كه چه مشكلي پيدا مي كنه كامپيوتر تون كه بعد شما ويندوزشو رو عوض مي كنيد چه مشكله پيدا مي كند؟:20:

Angel Of Darkness
13-02-2008, 12:57
سلام
منم موقعی که تازه کامپیوتر خریده بودم مشکل شما رو داشتم بدون هیچ کاری ویندوز مخصوصا 98 برای خودش کلا خراب میشد و پیغام ویندوز شما از دست رفته روی دسکتاپ خالی رو برای من میزاشت
مشکل از هارد بود شاید مشکل شما هم همین باشه برام کلا عوض کرد و یه هارد نو جا زد بعد کلی کش مکش تا خوب شد فکر میکنم هاد بدسکتور بود
موفق باشی