PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Armin1370
11-07-2009, 15:17
شما گزارش سیستم خود را اینجا بگذارید ( به این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رجوع نمایید)

دوست عزیز توصیه هایی که در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])به کاربر دیگر نمودم را انجام دهید

استاد این خدمت شما ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ناخدا
11-07-2009, 20:18
سلام کدوم قسمت باید key های 2010 رو پاک کنم در internet security 2010باتشکر دنی

majid20
11-07-2009, 21:36
استاد این خدمت شما ....

دوست عزیز قبل از هر چیزی باید به یاد داشته باشید ،
برنامه های امنیتی مانند آنتی ویروس باید در درایو نصب ویندوز نصب شوند نه درایوهای دیگر

از طرف دیگر فکر کنم شما مودم ADSL دارید که از طریق USB فعال میشود
معمولا کسپرسکی تا لود کامل و اسکن درایو های مودم ، در شروع سیستم اندکی زمان می برد
البته من هم مودم ADSL دارم که از طریق LAN به سیستم متصل شده ( این نوع ارتباط سریعتر و راحت تر است )
و کسپرسکی 2010 به مراتب سریعتر از نسخه های پیشین در استارت آپ عمل میکند
( نمیدانم شاید ارتباط USB شما سبب این تاخیر زمانی شده باشد)

برای افزایش سرعت سیستم در هنگام لود ویندوز ، با کاهش برنامه های استارت آپ می توانید سرعت را افزایش دهید

در آخر نسخه 9.0.0.459 باگ های عجیبی دارد. به زودی ورژن جدید منتشر میشود و در اسرع وقت ورژن خود را ارتقا دهید

majid20
11-07-2009, 21:38
سلام کدوم قسمت باید key های 2010 رو پاک کنم در internet security 2010باتشکر دنی
دوست عزیز به این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رجوع کنید

omid-p30
11-07-2009, 21:50
برنامه های امنیتی مانند آنتی ویروس باید در درایو نصب ویندوز نصب شوند نه درایوهای دیگرواقعا ؟ درست یادم نیست ولی فکر کنم قبلا توصیه میشد کاسپر رو در درایوی به غیر از درایو ویندوز نصب کنیم و من هم با همین ذهنیت همین کار رو میکردم. به هر حال الان با شنیدن این حرف، کاسپرم رو به درایو c انتقال خواهم داد.

Armin1370
11-07-2009, 22:48
برنامه های امنیتی مانند آنتی ویروس باید در درایو نصب ویندوز نصب شوند نه درایوهای دیگر

از طرف دیگر فکر کنم شما مودم ADSL دارید که از طریق USB فعال میشود
معمولا کسپرسکی تا لود کامل و اسکن درایو های مودم ، در شروع سیستم اندکی زمان می برد
البته من هم مودم ADSL دارم که از طریق LAN به سیستم متصل شده ( این نوع ارتباط سریعتر و راحت تر است )
و کسپرسکی 2010 به مراتب سریعتر از نسخه های پیشین در استارت آپ عمل میکند
( نمیدانم شاید ارتباط USB شما سبب این تاخیر زمانی شده باشد)

برای افزایش سرعت سیستم در هنگام لود ویندوز ، با کاهش برنامه های استارت آپ می توانید سرعت را افزایش دهید

در آخر نسخه 9.0.0.459 باگ های عجیبی دارد. به زودی ورژن جدید منتشر میشود و در اسرع وقت ورژن خود را ارتقا دهید

ممنون از راهنماییتون ...

پس معلوم شد مشکل کجاست...

alipencia
12-07-2009, 12:18
با سلام
به نظرتون نسخه 2009 رو به 2010 ارتقا بدم؟واينكه كد فعالسازي و اپديتهاي 2009 به 2010 ميخوره؟(سيستم من cpu دو هسته اي و 2 گيگ رم داره)

omid-p30
12-07-2009, 13:50
با سلام
به نظرتون نسخه 2009 رو به 2010 ارتقا بدم؟واينكه كد فعالسازي و اپديتهاي 2009 به 2010 ميخوره؟(سيستم من cpu دو هسته اي و 2 گيگ رم داره)

کلید ها میخورند ولی آپدیت ها نه.

در کل به نظر من بله. تا وقتی دلیل خاصی وجود نداشته باشه باید گام به گام با ارایه ورژن های جدید کاسپراسکای پیش اومد. البته چون نسخه بعدی 2010 یعنی 9.0.0.463 در راهه ، شما اگر تا به حال 9.0.0.459 رو دانلود نکردی میتونی از همین 2009 استفاده کنی تا 463 بیاد.

alipencia
12-07-2009, 20:55
حجم اپديت اوليه چنده؟واينكه ايا اين نسخه رو ميشه از خود سايت كاسپر گرفت؟

omid-p30
12-07-2009, 21:15

دقیقا نمیتونم بگم چقدر ولی آپدیت اولیه مثل 2009 زیاد نیست چون 2010 کمتر از یک ماه هست که منتشر شده و تموم آپدیت های قبل از اون رو در دیتابیس خودش داره.

بله 9.0.0.459 الان در سایت هست، 463 هم به محض پایان یافتن دوره آزمایشی در سایت قرار میگیره.

Hitman-Group
12-07-2009, 21:39
سلام خدمت دوستان
من با اجازه و همکاری دوستمون hamilton میخوام اپدیت های این محصول رو هر روز اپدیت کنم!
پس شما هم در نبود من همکاری بفرمایید.
با تشکر!

تپل
12-07-2009, 21:48

پوشه Kaspersky Lab من بعد از یک هفته از نصب 9.0.0459 کاسپر ، الان 260 میگ شده!!:19:

Hitman-Group
12-07-2009, 21:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Kaspersky Anti-Virus Updates 12 July, 2009

Complete Update - 12 July, 2009

week's Updates - 12 July, 2009

Daily Update - 12 July, 2009

Hitman-Group
12-07-2009, 22:02

Kaspersky KIS KAV 2010 Offline Update 2009-07-11

Password:

تپل
13-07-2009, 00:41
ظاهرا موقعی که کلید نامعتبر میشه
یک آلارم و پیغام میاد که هشدار میده.
میشه کاری کرد اون پیغام نیاد.
چون شاید کسی بخواد آپدیت نکنه.

mansour5550
13-07-2009, 02:24
سلام خسته نباشین دوستان من کاسپرسکای 7 روی کامپیوتر خودم دارم و همیشه آپدیتش میکنم و هیچ مشکلی هم نداشتم تا حالا ولی همین ورژن را روی یک سیستم دیگه نصب کردم آپدیت نمیشه و ارور میده که به اینترنت وصل نیستین در حالی که اینترنت مشکلی نداره لطفا کمکم کنین مرسی ...

hamilton
13-07-2009, 08:21
سلام خسته نباشین دوستان من کاسپرسکای 7 روی کامپیوتر خودم دارم و همیشه آپدیتش میکنم و هیچ مشکلی هم نداشتم تا حالا ولی همین ورژن را روی یک سیستم دیگه نصب کردم آپدیت نمیشه و ارور میده که به اینترنت وصل نیستین در حالی که اینترنت مشکلی نداره لطفا کمکم کنین مرسی ...

شما چك كنيد ببينيد در تنظيمات آپديت تيك مربوط به P roxy Server برداشته شده باشه.چرا كه در غير اينصورت نميتونه مستقيما به اينترنت وصل بشه و دنبال آن پر وكسي خاص ميگرده.

saeedkord
13-07-2009, 08:48
دوستان من کاسپرسکای 2009 v8 رو نصب كردم و آپديت . حالا مي خوام ويندوزم رو عوض كنم آيا مي شه آپديتها رو به صورت دستي كپي كنم تا بعدا نياز به چند ساعت آپديت نباشه
اصلا اين فايل آپديت كجا ذخيره ميشه چون من 23 مگابايت آپ گرفتم در حالي كه پوشه اين برنامه در program fail كلا 21 مگابايت هستش

omid-p30
13-07-2009, 09:22
پوشه Kaspersky Lab من بعد از یک هفته از نصب 9.0.0459 کاسپر ، الان 260 میگ شده!!:19:

این پوشه مربوط به کل میز کار کاسپر و تموم فولدر های مورد نیاز کاسپر هست و پوشه محل ذخیره موقتی آپدیت ها اینجاست که حجمش برای من الان 16 مگا بایت هست.

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP9\Data\Updater\Temporary Files\temporaryFolder

ظاهرا موقعی که کلید نامعتبر میشه
یک آلارم و پیغام میاد که هشدار میده.
میشه کاری کرد اون پیغام نیاد.
چون شاید کسی بخواد آپدیت نکنه.

settings,,,notifications,,,settings

در این پنجره تیک قسمت هایی که کلمه license در اونها به کار رفته رو بردار .

دوستان من کاسپرسکای 2009 v8 رو نصب كردم و آپديت . حالا مي خوام ويندوزم رو عوض كنم آيا مي شه آپديتها رو به صورت دستي كپي كنم تا بعدا نياز به چند ساعت آپديت نباشه
اصلا اين فايل آپديت كجا ذخيره ميشه چون من 23 مگابايت آپ گرفتم در حالي كه پوشه اين برنامه در program fail كلا 21 مگابايت هستش

آموزش در پست زیر هست.

تپل
13-07-2009, 09:25

با کسب اجازه از اساتید:
در پست اول آدرسی هست که در اون خیلی خوب توضیح داده شده.

اینهم آدرسش:

morsadr
13-07-2009, 16:31
سلام دوستان
من كاسپرسكي اينترنت سكيوريتي 2010 دارم كه از كليد تريال استفاده ميكنم . نرم افزار اپديت ميشود ولي حجم آپديتها خيلي بالا ميباشد يعني من هر دو روز يك بار وقتي آپديت ميكنم بالاي 2 تا2.5 مگو حتي 3.5 مگ حجم آپديت دارم در صورتيكه من قبلا آنتي ويروس 2009 را داشتم ولي حجم اپديت ها حتي بعد از حدود يك هفته حد اكثر به 1.5 مگ ميرسيد .
مشكل از چيست و آيا ميتوان كاري كرد؟

RAMINET
13-07-2009, 17:02
دوستان من خيلي فوري به جواب اين سوال احتياج دارم فقط 4 ساعت
خواهش دارم كمكم كنيد ممنون:
من يه لبتاب خريدم كه vista 64 روش نصب بود xp هم دادم بيرون برام روش نصب كنند حالا ميخوام بدونم kaspersky internet security 2009 رو كه اورجينال هم خريداري كردم و فقط يك user هم است روي كدوم ويندوز نصبش كنم؟ xp يا vista64
علتش رو هم لطفا بگين
مرسي:40:

Benygh
13-07-2009, 18:36
سلام

چطور کاری کنم که در مورد این فایل این اسکن رو انجام نده !؟

در قسمت Exlucions به هر دو تب اضافه کردم اسم و ادرس رو ولی کارساز نشد ..

majid20
13-07-2009, 20:51
سلام دوستان
من كاسپرسكي اينترنت سكيوريتي 2010 دارم كه از كليد تريال استفاده ميكنم . نرم افزار اپديت ميشود ولي حجم آپديتها خيلي بالا ميباشد يعني من هر دو روز يك بار وقتي آپديت ميكنم بالاي 2 تا2.5 مگو حتي 3.5 مگ حجم آپديت دارم در صورتيكه من قبلا آنتي ويروس 2009 را داشتم ولي حجم اپديت ها حتي بعد از حدود يك هفته حد اكثر به 1.5 مگ ميرسيد .
مشكل از چيست و آيا ميتوان كاري كرد؟
نسخه جدید 2010 یکسری معایبی داره که با برخی آپدیت ها ، کمپانی کسپرسکی سعی در رفع اون میکنه

دوستان من خيلي فوري به جواب اين سوال احتياج دارم فقط 4 ساعت
خواهش دارم كمكم كنيد ممنون:
من يه لبتاب خريدم كه vista 64 روش نصب بود xp هم دادم بيرون برام روش نصب كنند حالا ميخوام بدونم kaspersky internet security 2009 رو كه اورجينال هم خريداري كردم و فقط يك user هم است روي كدوم ويندوز نصبش كنم؟ xp يا vista64
علتش رو هم لطفا بگين
مرسي:40:
دوست عزیز شما می تونید در هر دو سیستم عامل نصب کنید
منظور از اینکه تک یوزر هستش به این معنیه فقط یک کاربر می تونه ازش استفاده کنه
نه اینکه فقط در یک سیستم عامل نصب بشه
مثلا موقعی نمیشه در چند سیستم عامل استفاده کرد که بطور همزمان با هم بخواهند کسپرسکی را آپدیت کنند
شما که لپ تاپ دارید می تونید کسپرسکی را در هر دو سیستم عامل نصب کرده و فعال کنید

majid20
13-07-2009, 21:05
سلام

چطور کاری کنم که در مورد این فایل این اسکن رو انجام نده !؟

در قسمت Exlucions به هر دو تب اضافه کردم اسم و ادرس رو ولی کارساز نشد ..
دوست عزیز تصویر لود نمیشه

RAMINET
13-07-2009, 21:41
نسخه جدید 2010 یکسری معایبی داره که با برخی آپدیت ها ، کمپانی کسپرسکی سعی در رفع اون میکنه

دوست عزیز شما می تونید در هر دو سیستم عامل نصب کنید
منظور از اینکه تک یوزر هستش به این معنیه فقط یک کاربر می تونه ازش استفاده کنه
نه اینکه فقط در یک سیستم عامل نصب بشه
مثلا موقعی نمیشه در چند سیستم عامل استفاده کرد که بطور همزمان با هم بخواهند کسپرسکی را آپدیت کنند
شما که لپ تاپ دارید می تونید کسپرسکی را در هر دو سیستم عامل نصب کرده و فعال کنید

دوست عزيزم اگه هم روي xp هم vista نصب كنم كه سرعت لب تاب خيلي كند ميشه درسته؟!!
ضمنا من شنيدم اگه 2 جاي مختلف نصب بشه جفتشون deactive ميشه و از كار ميوفته! :2:

majid20
13-07-2009, 23:26
دوست عزيزم اگه هم روي xp هم vista نصب كنم كه سرعت لب تاب خيلي كند ميشه درسته؟!!
ضمنا من شنيدم اگه 2 جاي مختلف نصب بشه جفتشون deactive ميشه و از كار ميوفته! :2:
دوست عزیز شما همزمان که با دو سیستم عامل لاگ نمیشید ( یا باید با ویستا لود بشید یا XP)
آنتی ویروس کاملا به ویندوز وابسته است و تا Welcome ویندوز ، آنتی ویروس اجرا نمیشه
وقتی یک ویندوز لود نشه تمام برنامه های وابسته به اون هم کاملا خنثی هستند و منبعی رو اشغال نمیکنند
در ضمن اینکه گفتید در دو جای مختلف نمیشه نصب کرد موقعی صحت داره که
شما در یک سیستم عامل دو تا کسپرسکی را نصب کنید ( حتی در درایوهای مختلف)
اما وقتیکه دو سیستم عامل مجزا دارید و درایوها متفاوت هستند ، موردی نیست
( اصلا به کسپرسکی چه ربطی داره که شما در سیستم عامل دیگه چی نصب کردید؟ )

البته هرچی خودتون صلاح میدونید عمل کنید
پس توصیه میکم در ویندوزی که با آن کارهای اینترنتی میکنید ، نصب نمایید

mansour5550
13-07-2009, 23:51
شما چك كنيد ببينيد در تنظيمات آپديت تيك مربوط به P roxy Server برداشته شده باشه.چرا كه در غير اينصورت نميتونه مستقيما به اينترنت وصل بشه و دنبال آن پر وكسي خاص ميگرده.
دوست من تیکش برداشته شده باشه؟ یعنی غیر فعالش بکنم؟ آخه الان روی سیستم خودم تیک زده شده و ------ سرور کاسپرسکای من فعال هستش...

ENASAP
14-07-2009, 01:44
براي تبديل Kaspersky Internet Security 2010 به آنتي ويروس تنها، موقع نصب، چه قسمتهايي رو بايد انتخاب كرد؟ در پست اول روش اينكار فقط براي ورژن 7 توضيح داده شده است!

omid-p30
14-07-2009, 09:15
براي تبديل Kaspersky Internet Security 2010 به آنتي ويروس تنها، موقع نصب، چه قسمتهايي رو بايد انتخاب كرد؟ در پست اول روش اينكار فقط براي ورژن 7 توضيح داده شده است!

اینها رو انتخاب کن.

Program kernel and scan tasks

file antivirus

webantivirus

proactive defense

Hitman-Group
14-07-2009, 13:34
Kaspersky Anti-Virus Updates 13 July, 2009

Update - 13 July, 2009Daily

hamilton
14-07-2009, 14:10
دوست من تیکش برداشته شده باشه؟ یعنی غیر فعالش بکنم؟ آخه الان روی سیستم خودم تیک زده شده و ------ سرور کاسپرسکای من فعال هستش...

دقيقا.چرا كه اگر اين گزينه فعال باشه و تيك كنار آن خورده باشه و آن پرو كسي خاص در سيستم شما فعال نباشه كاسپر به هيچ وجه نميتونه به اينترنت وصل بشه و عملا آپديتي هم صورت نميگيره.

helplab
14-07-2009, 18:36

سلام بر اساتید
همان طور که در عکس می بینید کاسپر بنده دارد اسکن { آنتی روتکیت } می کند اما من هیچ گزینه ای برای اعمال این حرکت انجام ندادم !!!!!!!!!!!
در کاسپر هیچ گزینه ای برای این نوع اسکن وجود ندارد Anti Rootkit

می شود در مورد این نوع اسکن به بنده توضیح بدید که به چه دلیل و به چه علت اتفاق می افتد
و چرا فقط آنتی روتکیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamilton
14-07-2009, 21:13

سلام بر اساتید
همان طور که در عکس می بینید کاسپر بنده دارد اسکن { آنتی روتکیت } می کند اما من هیچ گزینه ای برای اعمال این حرکت انجام ندادم !!!!!!!!!!!

می شود در مورد این نوع اسکن به بنده توضیح بدید که به چه دلیل و به چه علت اتفاق می افتد

شما از كدام نسخه كاسپر استفاده ميكنيد؟
لطفا مطالب خود را با فونت معمولي بنويسيد.

aggus
14-07-2009, 22:22
با سلام چظور میشه کیهای بلاک شده کاسپرسکی 2010 را پاک کرد

omid-p30
14-07-2009, 22:25
با سلام چظور میشه کیهای بلاک شده کاسپرسکی 2010 را پاک کرد

mehran_286
14-07-2009, 22:32
سلام دوستان سیستم من
cpu :q6600
ram : 2 gb platinum edition OCZ
ایا نسخه 2010 روی سیستم من بدون هنگ اجرا میشه ؟
من هم فایروال میخوام وهم انتی ویروس
باید از کدوم نسخه استفاده کنم ؟
ایا کسپر مثل اویرا اکانت رایگان نمیده ؟

Ehsanpark
14-07-2009, 22:32
سلام. یکی به داد من برسه.
این کاسپر اسکای من هر برنامه ای نصب می کنم میبره تو گروه Low Restricted و برنامه اجرا نمی شه. به گروه های دیگه هم که منتقل می کنم بازم برنامه درست کار نمی کنه. نمونش رپیدآپلودر. یه چیز دیگه هم هست. به خاطر کاسپر اسکای من تو سایت هایی مثل مدیافایر نمی تونم چیزی آپ کنم. اگه دوستان می تونن یه تنظیماتی رو برای این دو مورد پیشنهاد بدند که مشکل برنامه هام و فایروال برطرف بشه. ممنون

zigma94
15-07-2009, 05:39
میشه یک نفر بگه که این پنجره زردی که مرتب باز میشه و دو گزینه Allow و Block داره.
کدوم گزینه رو بهتره بزنم؟
با تشکر

hamilton
15-07-2009, 10:44
سلام دوستان سیستم من

نسخه هاي جديد كاسپر ار نظر صرف منابه سيستم بهبودي قابل ملاحظه اي داشته اند و باعث سنگيني و كندي سيستن نميشوند.البته تعداد برنامه هايي كه با ويندوز استارت ميشن و نيز تركيب و تداخل احتمالي برخي برنامه ها با هم را نيز بايد درنظر گرفت كه مجموعه آنها باهم ممكنه در سرعت سيستم تاثيرگذار باشه.

سلام. یکی به داد من برسه.
این کاسپر اسکای من هر برنامه ای نصب می کنم میبره تو گروه Low Restricted و برنامه اجرا نمی شه. به گروه های دیگه هم که منتقل می کنم بازم برنامه درست کار نمی کنه. نمونش رپیدآپلودر. یه چیز دیگه هم هست. به خاطر کاسپر اسکای من تو سایت هایی مثل مدیافایر نمی تونم چیزی آپ کنم. اگه دوستان می تونن یه تنظیماتی رو برای این دو مورد پیشنهاد بدند که مشکل برنامه هام و فایروال برطرف بشه. ممنون

شما از كدام نسخه كاسپر استفاده ميكنيد؟قرار گرفتن يك برنامه در گروه Low Restricted مانعي براي اجراي آن برنامه نيست.شما اگر به برنامه هايي كه استفاده ميكنيد اطمينان 100% داريد ميتونيد آنها را به گروه Trusted منتقل كنيد تا بدون هيچ مانعي هركاري خواستند انجام بدن.در مورد سايتهايي مانند Mediafire من گاهي اوقات بدون كاسپر هم آپلود در آن سايت را تست كرده ام ولي عملا آپلودي صورت نگرفته كه بنظر ميرسه ارتباطي با كاسپر هم نداشته باشه.

میشه یک نفر بگه که این پنجره زردی که مرتب باز میشه و دو گزینه Allow و Block داره.
کدوم گزینه رو بهتره بزنم؟
با تشکر

شما از كدام محصول و نسخه كاسپر استفاده ميكنيد؟اين پنجره زرد رنگ در مورد برنامه خاصي از شما سوال ميكنه يا در مورد همه برنامه ها؟اگر در مورد همه برنامه ها سوال ميكنه شما ميتونيد وارد بخش Settings كاسپر بشيد و در قسمت protection در قسمت Interactive Protection تيك مقابل عبارت Select action Automatically را بزنيد تا خود كاسپر در مورد برنامه تصميم گيري كنه و سوالي از شما نپرسه.

mehran_286
15-07-2009, 12:49
سلام دوستان
ایا راهی هست که بتونم مثل انتی ویورس اویرا keyهای رایگان 3 ماهه دریافت کنیم ؟

zigma94
15-07-2009, 12:51
شما از كدام محصول و نسخه كاسپر استفاده ميكنيد؟اين پنجره زرد رنگ در مورد برنامه خاصي از شما سوال ميكنه يا در مورد همه برنامه ها؟اگر در مورد همه برنامه ها سوال ميكنه شما ميتونيد وارد بخش Settings كاسپر بشيد و در قسمت protection در قسمت Interactive Protection تيك مقابل عبارت Select action Automatically را بزنيد تا خود كاسپر در مورد برنامه تصميم گيري كنه و سوالي از شما نپرسه.

ممنون از جوابتون
من از نسخه 2009 استفاده می کنم و این پیغام بیشتر در مورد برنامه هایی ظاهر میشه کهدر قسمت
Low Restricted هستند.

sadeghbb
15-07-2009, 13:10
دوستان من به یه مشکله جدی برخوردم. کسپر 2010 فایل های عاری از ویروس رو ویروس میدونه و پاکشون میکنه!!!!!!
البته نسخه 2009 این کارو نمیکرد ولی امروز که 2010 رو نصب کردم اینطور شد!!!!!!!!!!
راه حلی برای جلوگیری از این کار وجود داره؟؟؟

omid-p30
15-07-2009, 13:20
سلام دوستان سیستم من

سلام دوستان
ایا راهی هست که بتونم مثل انتی ویورس اویرا keyهای رایگان 3 ماهه دریافت کنیم ؟

باید از internet security استفاده کنید.

در مورد اکانت رایگان نه خود کاسپر چنین چیزی رو نداره و فقط امکان استفاده از یک کلید یک ماهه پس از نصب وجود داره. البته به ندرت هم پیش میاد که بعضی سایت ها یا مجلات برای تبیلیغات یا اهدای جایزه به خوانندگانشون کلید های مدت دار کاسپر رو جایزه میدند که در این صورت دوستان در تاپیک کرک و سریال کاسپر اطلاع رسانی میکنند.

Ehsanpark
15-07-2009, 13:23
شما از كدام نسخه كاسپر استفاده ميكنيد؟قرار گرفتن يك برنامه در گروه Low Restricted مانعي براي اجراي آن برنامه نيست.شما اگر به برنامه هايي كه استفاده ميكنيد اطمينان 100% داريد ميتونيد آنها را به گروه Trusted منتقل كنيد تا بدون هيچ مانعي هركاري خواستند انجام بدن.در مورد سايتهايي مانند Mediafire من گاهي اوقات بدون كاسپر هم آپلود در آن سايت را تست كرده ام ولي عملا آپلودي صورت نگرفته كه بنظر ميرسه ارتباطي با كاسپر هم نداشته باشه.

از نسخه 8.0.0.506
من وقتی کاسپر رو می بندم برنامه رپیدآپلودر کار می کنه ولی وقتی باز باشه کار نمیکنه. شاید یه ربطی داشته باشه

Hitman-Group
15-07-2009, 13:46
دوستان من به یه مشکله جدی برخوردم. کسپر 2010 فایل های عاری از ویروس رو ویروس میدونه و پاکشون میکنه!!!!!!
البته نسخه 2009 این کارو نمیکرد ولی امروز که 2010 رو نصب کردم اینطور شد!!!!!!!!!!
راه حلی برای جلوگیری از این کار وجود داره؟؟؟

من هم یک بار اینطور شد وطبق کشفیات خودم یک ویروسه که به فایلهات میچسبه و انتی ویروس هم تمام فایل هات رو پاک میکنه
من تا به حال دوبار فایل هام رو به خاطر این ویروس از دست دادم!:18::41::13::27:

sadeghbb
15-07-2009, 13:51
من هم یک بار اینطور شد وطبق کشفیات خودم یک ویروسه که به فایلهات میچسبه و انتی ویروس هم تمام فایل هات رو پاک میکنه
من تا به حال دوبار فایل هام رو به خاطر این ویروس از دست دادم!:18::41::13::27:
خیلی ممنون دوست عزیز که اهمیت دادین به موضوع :40:
ولی آنتی ویروس فایل های توی پوشه های rar رو هم پاک میکنه!!!به فایل های Exeاسکاینت گیر میده و اونها رو پاک میکنه.در ضمن من دوباره برنامه ها رو دان کردم ولی بازم پاکشون کرد!!!!!!!

majid20
15-07-2009, 14:12
ولی آنتی ویروس فایل های توی پوشه های rar رو هم پاک میکنه!!!به فایل های Exeاسکاینت گیر میده و اونها رو پاک میکنه.در ضمن من دوباره برنامه ها رو دان کردم ولی بازم پاکشون کرد!!!!!!!
دوست عزیز چون شما کسپرسکی را در حالت خودکار گذاشتید چنین موردی پیش میاد
اگر در حالت دستی باشه ، هر کاری با نظارت خودتون صورت میگیره و در مورد هر فایل مشکوک از شما سوال میشه
(که آیا فایل مخرب هستش یا خیر و یا حذف بشه یا نه)
بهرحال دو راه ساده دیگه دارید
راه اول : برنامه یا فایل مزبور را به Trusted Zone کسپرسکی وارد کنید
راه دوم : فایل را مطابق پست زیر برای آزمایشگاه کسپرسکی ارسال کنید تا هرچه سریعتر این مثبت کاذب برطرف شود
رفع خطای کسپرسکی در شناسایی اشتباه یک فایل سالم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hitman-Group
15-07-2009, 14:14

سلام دوست عزیز
اره ویروس داخل همه ی فایل هات میره(بطور غیر مستقیم این کار رو میکنه یعنی هر گاه نگاه میکنی معلوم نیست و مثلا در هسته ی ویندوز یک جایی مخفی هست و انتی ویروس را تحت فشار قرار میده که همه ی فایل ها ت رو ویروس بناسه!(خیلی پیشرفته است نه)
اره یکی از ویژگی های بد دانلود افلاین اینه که تمام فایل ها یی مثل ویروس اخرین نسخه رو هم می گیره و من احتمال میدم از همین روش ویروسی شده باشه!ویروس به همه ی فایل ها میچسبد حتی Exe و من طبق مشاهداتم فقط به عکس ها نمیچسبه و قبلا که از ورچل سی دی استفاده میکردم داخل اون فایل ها ی ایمیج رو هم نمیتونست بره ولی چند تا ایمیج iso که داشتم هم ویروسی شد!:18:

majid20
15-07-2009, 14:27
از نسخه 8.0.0.506
من وقتی کاسپر رو می بندم برنامه رپیدآپلودر کار می کنه ولی وقتی باز باشه کار نمیکنه. شاید یه ربطی داشته باشه
دوست عزیز برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟ چک کنید فایروال ویندوز خاموش باشد

helplab
15-07-2009, 14:57
شما از كدام نسخه كاسپر استفاده ميكنيد؟
لطفا مطالب خود را با فونت معمولي بنويسيد.

بنده از ورژن 2010 استفاده می کنم

hamilton
15-07-2009, 15:34
بنده از ورژن 2010 استفاده می کنم

آيا از نسخه نهايي 2010 استفاده ميكنيد؟چون نسخه نهايي 2010 يعني 9.0.459 داراي اين گزينه نيست.

Hitman-Group
15-07-2009, 16:44
سلام
ببخشید دوستان کسی میدنه باید در کاسپراسکی 2010 چکار کرد که کاسپر موقع باز کردن یک فایل مثلا تری دی مکس 2009 اونو چک نکنه!
می دونید که خیلی ستاپ این برنامه سنگینه!

Ehsanpark
15-07-2009, 19:52
دوست عزیز برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟ چک کنید فایروال ویندوز خاموش باشد
فایروال روش بود خاموش کردم ولی بازم هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد

helplab
16-07-2009, 11:20
آيا از نسخه نهايي 2010 استفاده ميكنيد؟چون نسخه نهايي 2010 يعني 9.0.459 داراي اين گزينه نيست.

من از نسخه 9.0.0.459 استفاده می کنم

mf.designing
16-07-2009, 11:31
دوستان یه سوال : چطوری میشه فهمید که یه ویروسی مثه vhost32 در دیتابیس این کاسپرسکی هست یا نه ؟

mf.designing
16-07-2009, 11:33
یا اصلا سایتی وجود داره که بگه چه ویروس هایی شناسایی شدن ؟

Benygh
16-07-2009, 12:06
دوست عزیز تصویر لود نمیشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
\

چطور میتونم مانع این نوع چک کردن ها بشم !؟

hamilton
16-07-2009, 12:13
من از نسخه 9.0.0.459 استفاده می کنم

در اين نسخه گزينه اي كه شما اشاره كرديد وجود نداره.شما كاسپر را از كجا دانلود كرديد؟

دوستان یه سوال : چطوری میشه فهمید که یه ویروسی مثه vhost32 در دیتابیس این کاسپرسکی هست یا نه ؟

ويروس موردنظر شما توسط كدام آنتي ويروس با اين نام شناسايي شده?نرم افزار PrevX اين بدافزار را كه در ايران نيز منتشر شده را شناسايي كرده و پاك ميكند.

در خود سايت كاسپر به آدرس زير ميتونيد نام ويروسها را جستجو كنيد.در قسمت بالاي Search شما گزينه viruses را انتخاب كنيد:

یا اصلا سایتی وجود داره که بگه چه ویروس هایی شناسایی شدن ؟

سايت مشخصي براي اين منظور نديده ام.كمپانيهاي امنيتي با اسامي مختلفي ويروسها را ممكنه نام گذاري كنند.
لطفا سوالات خود را در يك پست مطرح نماييد.

omid-p30
16-07-2009, 12:22
در اين نسخه گزينه اي كه شما اشاره كرديد وجود نداره.شما كاسپر را از كجا دانلود كرديد؟

نمیدونم این باگه یا قابلیت به خصوص. اما من هم یک بار بعد از وصل شدن به اینترنت به طور اتفاقی با کلیک راست روی آیکون رویتش کردم. اسکن خودش رو انجام میده و بعد محو میشه.

mf.designing
16-07-2009, 12:28
ويروس موردنظر شما توسط كدام آنتي ويروس با اين نام شناسايي شده?نرم افزار PrevX اين بدافزار را كه در ايران نيز منتشر شده را شناسايي كرده و پاك ميكند.

از کمکهاتون ممنون . راستی این preveX ، کرک درست و حسابی داره اصلا ؟ با این چک کردم ، تمام شرت کاتهای روی دسکتاپمو ویروس میشناسه ؟!:27:

mf.designing
16-07-2009, 12:32
hamilton جان مشکل من اینه :

سلام بر تمام دوستان. به دادم برسید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
نمیدونم ویروسه ، مخربه ، تروجانه ، چیه ...! افتاده به جون کامپیوترم
کامپیوتر رو که باز میکنم ، چنتا صفحه اینترنت اکسپلورر باز میشه با نام سایت imagrupload.piz !! بعد هم خودش بسته میشه و چند بار هم تکرار میشه !!! بعد بعضی وقتا با پرفرمنس سیستم شوخی میکنه و کارکرد CPU رو به 100% میرسونه !!! بعدم وقتی میخوام بیام اینترنت و IE رو باز میکنم ، هراز گاهی (یعنی خیلی !) صفحه IE رو میبنده . !! راستی چنتا برنامه عجیب که فک کنم همونها باشن به task man اضافه شده !! نام هایی مثه Vhost 32 و IEXPORER و ... دارن .

یه توضیحی هم بدم ، این چنتا برنامه اضافی که باز میشن ، مثه vhost32 و ... قتی یبار کانکت میشم و این چنتا برنامه رو 2 بار End poccess میکنم ، مشکلم حل میشه ، ولی اگه دیس کانکت شم بازم برگدم ، مشکل بازم میاد ، یعنی تمام پنجره های IE و مرورگرهای دیگه رو میبنده ! کوکی ها رو هم پاکیدم ولی حل نشد بازم . کمک

helplab
16-07-2009, 16:35

از این سایت

hamilton
17-07-2009, 08:05
از کمکهاتون ممنون . راستی این preveX ، کرک درست و حسابی داره اصلا ؟ با این چک کردم ، تمام شرت کاتهای روی دسکتاپمو ویروس میشناسه ؟!:27:

متاسفانه اين محصول داراي كرك معتبري نيست.

hamilton جان مشکل من اینه :

شما دوست عزيز بايد مشكل خود را در انجمن زير مطرح نماييد:

شما برنامه prevX را در سيستم خود نصب و كامل اسكن كنيد.احتملا مشكل شما با اين برنامه حل خواهد شد.

اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از این سایت

توصيه ميكنم هميشه نرم افزارهاي امنيتي و كلا برنامه هاي مورد نياز خود را از سايتهاي سازنده آنها دريافت نماييد.بعضي سايتها با دستكاري در برنامه ها تغييراتي در آنها ميدن كه در جهت اهداف خاصي ميباشه(منظورم مورد خاص شما نيست.)

Benygh
17-07-2009, 12:59

omid-p30
17-07-2009, 13:32

در 2009 نمیشه کاری کرد. اما در 2010 دو قابلیت جدید اضافه شده. به تنظیمات و بخشapplication control برید.

در قسمت trusted applications هر دو گزینه باید تیک خورده باشه تا برنامه هایی که digital signature دارند و / یا در دیتابیس کاسپر وجود دارند به بخش trusted برند.

اما در قسمت other applications برای اینکه در مورد بقیه برنامه هایی که هیچ کدوم از مشخصه های بالا رو ندارند انالیز اولیه انجام نشه میتونید قسمتی رو که نشون دادم انتخاب کنید تا بقیه برنامه ها بدون آنالیز و مستقیما به بخش low restricted برند. البته در این حالت اگر به برنامه ای در حد بالا مشکوک بودید، میتونید قبل از اجرا یا نصب اون ، دوباره گزینه بالایی رو انتخاب کنید تا انالیز روی اون انجام بشه و احیانا اگر مربوط به گروه های high restricted یا restricted باشه مشخص بشه.

قابلیت دوم اضافه شده اینه که در صورت انتخاب آنالیز به جای رفتن مستقیم برنامه ها به low restricted میشه حداکثر زمان آنالیز رو معین کرد. به طور پیش فرض 30 ثانیه حداکثر زمان هست. میشه تا 5 ثانیه هم کم کرد. در هر صورت به این روال هست که اگر طی زمان مشخص شده کاسپر نتونه به وضعیت برنامه پی ببره، آنالیز تموم میشه و موقتا برنامه به low restricted میره، اما در background آنالیز ادامه پیدا میکنه تا گروه مربوط به برنامه مشخص بشه. در این حالت هم توصیه شده در صورت مشکوک بودن به برنامه ای زمان آنالیز رو به حالت اول برگردونید.

majid20
17-07-2009, 17:54
فایروال روش بود خاموش کردم ولی بازم هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد
دوست عزیز شما برنامه موردنظر رو به پوشه Trusted فایروال منتقل کنید
و همچنین خود برنامه رو به Trusted Zone کسپرسکی اضافه نمایید.

majid20
17-07-2009, 18:03

سلام بر اساتید

دوست عزیز Rootkit Scan در قالب تنظیمات Full Scan و Quick Scan گنجانده شده
اما این موردی که شما اعلام کردید یک رفتار داخلی از سوی کسپرسکی هستش که هیچگونه تنظیم خارجی نداره
این اسکن بطور خودکار صورت میگیره و تنظیماتی نداره چون یک فرمان داخلی کسپرسکی هستش
البته فکر کنم در ورژن جدید این مورد اصلاح بشه

Hitman-Group
18-07-2009, 15:24

پسورد:

Hitman-Group
18-07-2009, 15:30

Kaspersky KIS KAV 2010 Offline Update 2009-07-16

titanium_zarin
18-07-2009, 21:50
من نمیدونم چیزی که می خوام کدوم یکی از 5326 پستی هست که بالا دارید.
آخرین ورژن kaspersky +آخرین آپدیت رو می خوام.

lordcrazy
19-07-2009, 01:41
سلام دوستان
این کسپر ما هر کاری میکنم اپدیت نمیشه !!! نه دستی نه به صورت انلاین!!!لیسانس هم 99 روز دیگه اعتبار داره!!!
ورژن و نوع محصول: kaspersky internet security 2010 v9.0.0.459
این ارور رو میده!!!
my update center task:task cannot be started.module was no authenticated.
تشکر!!!

omid-p30
19-07-2009, 10:36
من نمیدونم چیزی که می خوام کدوم یکی از 5326 پستی هست که بالا دارید.
آخرین ورژن kaspersky +آخرین آپدیت رو می خوام.

آخرین ورژن 2010 و نسخه 9.0.0.459 هست که از لینک هایی پست زیر میتونی مستقیما از سایت کاسپر دانلود کنی.

آپدیت 2010 رو هم فکر کنم از خود کاسپر آپدیت کنی کمتر بشه حجمش . با این حال لینک رو در پست های بالا دادند.

hamilton
19-07-2009, 13:41
سلام دوستان
این کسپر ما هر کاری میکنم اپدیت نمیشه !!! نه دستی نه به صورت انلاین!!!لیسانس هم 99 روز دیگه اعتبار داره!!!
این ارور رو میده!!!
تشکر!!!

احتمالا سيستم شما آلوده به ويروس يا تروجان ميباشه.

lordcrazy
19-07-2009, 15:49
سلام دوستان
این ارور رو میده!!!
تشکر!!!

احتمالا سيستم شما آلوده به ويروس يا تروجان ميباشه.

خوب عزیز من چه جوری پاکش کنم!!!؟؟؟
الان که کسپر رو نمیتونم اپدیت کنم و از طرفی هم تنظیمات و گذاشتم روی high و هوش مصنوعی هم بردم تا اخر و سیستم رو اسکن کردم اما متاسفانه یا خوشبختانه هیچ ویروسی پیدا نشد!!!

ebrahimjan
19-07-2009, 18:54
بچه ها من زماني كه مي خوام از آْپديت آفلاين كسپرسكاي 2010 استفاده كنم آنتي ويروس اين اخصار رو ميده:
My Update Center: Task cannot be started. error downloading updates.
و نوار قرمز رنگ باقي مي مونه اگه ممكنه من رو راهنمايي كنيد؟

hamilton
20-07-2009, 09:00
بچه ها من زماني كه مي خوام از آْپديت آفلاين كسپرسكاي 2010 استفاده كنم آنتي ويروس اين اخصار رو ميده:
My Update Center: Task cannot be started. error downloading updates.
و نوار قرمز رنگ باقي مي مونه اگه ممكنه من رو راهنمايي كنيد؟

شما تنظيمات سرور آپديت كاسپر را از حالت اتوماتيك بر روي پوشه اي كه آپديتها در آن قرار داده تنظيم كرده ايد؟در صورت امكان تصويري از بخش تنظيمات آپديت كاسپر سيستم خود قرار بديد.

kssa
20-07-2009, 09:30
سلام دوستان

من ویندوز 7 نصب کردم وتنها ورژن که روی نسخه 64 بیتی در حال حاضر کار میکنه این نسخه هستش :
kavwks8.0.0.1082en
ولی متاسفانه نه براش آپدیتی دیدم و نه کی ؟
حالا بگید چکارکنم؟

mohammad20ali20
20-07-2009, 11:04
چگونه میشه رجیون کسپر رو به رجیون چین تغییر داد.

hamilton
20-07-2009, 11:29
سلام دوستان

من ویندوز 7 نصب کردم وتنها ورژن که روی نسخه 64 بیتی در حال حاضر کار میکنه این نسخه هستش :
kavwks8.0.0.1082en
حالا بگید چکارکنم؟

هنوز كاسپر نسخه اختصاصي براي ويندوز 7 چه 32 بيتي و چه 64 بيتي منتشر نكرده.اما به محض انتشار نسخه نهايي ويندوز 7 شاهد انتشار نسخه سازگار با اين ويندوز نيز خواهيم بود.

چگونه میشه رجیون کسپر رو به رجیون چین تغییر داد.

منظور شما دقيقا چه كاريه؟آيا از سريالهاي و Keyهاي چيني ميخواهيد در نسخه انگليسي استفاده كنيد؟

lordcrazy
20-07-2009, 11:36
سلام دوستان
این ارور رو میده!!!
تشکر!!!
کسی نمیدونه اسم این ویروس چیه؟؟؟و چه جوری باید پاکش کنم؟؟؟
تشکر.

mehran_286
20-07-2009, 11:43
سلام خدمت دوستان
من ورژن 2010 رو از سایت کسپر دانلود کردم و روی سیستم نصب کردم
وقتی کامل اپدیت کرد دیگر قسمت اپدیت غیر فعال شده
با این حتی 2 ساعت هم از نصب انتی ویروس نگزشته چه برسه به 30 روز
ایا در نسخه های جدید این طوری شده یا نه ؟
راستی وقتی سیستم روشن میشه شروع میکنه به اسکن کردن که عین یک مدار میمونه و ادامه اون رو میره چیکار کنم غیرفعال بشه؟
پس از نصب کسپر سرعت استارت اپ خیلی پایین اومده چیکار کنم ؟
با تشکر

majid20
20-07-2009, 15:47
سلام دوستان
این ارور رو میده!!!
تشکر!!!
آیا برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟ ویندوز شما چیست ؟ شما کارهای زیر را هم انجام دهید
ابتدا کسپرسکی را حذف کنید
سیستم را بوسیله برنامه ای نظیر Malwarebytes Anti-Malware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اسکن کنید
کسپرسکی را نصب کرده و با استفاده از فلطرشکن ، بصورت کامل آپدیت کنید
در صورت عدم رفع مشکل گزارش سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خود را اینجا بگذارید

majid20
20-07-2009, 16:02
سلام دوستان

kavwks8.0.0.1082en
حالا بگید چکارکنم؟
دوست عزیز این نسخه ای که شما دانلود کردید نسخه بیزینس یا شبکه کسپرسکی است
که ورژن 8 آن در مرحله آزمایش قرار دارد و نسخه بتای آن منتشر شده است
نسخه های بیزینس یا شبکه کسپرسکی سریال و کرک معتبر ندارند و باید خریداری شودند

اگر کاربر خانگی هستید باید محصولات خانگی را دانلود کنید
که آخرین ورژن آن Kaspersky 2010 v9.0.0.0459 می باشد
این نسخه بر روی ویندوز 7 ، 32 بیتی و 64 بیتی کار میکنه
(فایل ستاپ کسپرسکی برای تمام ویندوز ها یکسان است)

majid20
20-07-2009, 16:07
سلام خدمت دوستان
من ورژن 2010 رو از سایت کسپر دانلود کردم و روی سیستم نصب کردم
وقتی کامل اپدیت کرد دیگر قسمت اپدیت غیر فعال شده
با این حتی 2 ساعت هم از نصب انتی ویروس نگزشته چه برسه به 30 روز
ایا در نسخه های جدید این طوری شده یا نه ؟
راستی وقتی سیستم روشن میشه شروع میکنه به اسکن کردن که عین یک مدار میمونه و ادامه اون رو میره چیکار کنم غیرفعال بشه؟
پس از نصب کسپر سرعت استارت اپ خیلی پایین اومده چیکار کنم ؟
با تشکر
دوست عزیز برنامه امنیتی دیگری دارید ؟ ویندوز شما چیست ؟
شما ابتدا کسپرسکی را پاک کرده
و با استفاده از برنامه ای نظیر Malwarebytes Anti-Malware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سیستم را اسکن کنید
مجددا کسپرسکی را نصب کرده ( می توانید بصورت تریال استفاده کنید یا از Key استفاده نمایید)
کسپرسکی را با فیلطرشکن بطور کامل آپدیت نمایید و سپس کل سیستم را اسکن کنید
اگر مشکل حل نشد گزارش سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خود را اینجا بگذارید

mohammad20ali20
20-07-2009, 17:24
منظور شما دقيقا چه كاريه؟آيا از سريالهاي و Keyهاي چيني ميخواهيد در نسخه انگليسي استفاده كنيد؟

بله از سريالهاي و Keyهاي چيني ميخواهم در نسخه انگليسي استفاده كنم:8:

hamilton
20-07-2009, 19:29
بله از سريالهاي و Keyهاي چيني ميخواهم در نسخه انگليسي استفاده كنم:8:

اين روش توسط كمپاني كاسپر شناسايي و كاملا از كار افتاده.

mehran_286
20-07-2009, 20:33
دوست عزیز برنامه امنیتی دیگری دارید ؟ ویندوز شما چیست ؟
شما ابتدا کسپرسکی را پاک کرده
و با استفاده از برنامه ای نظیر Malwarebytes Anti-Malware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سیستم را اسکن کنید
مجددا کسپرسکی را نصب کرده ( می توانید بصورت تریال استفاده کنید یا از Key استفاده نمایید)
کسپرسکی را با فیلطرشکن بطور کامل آپدیت نمایید و سپس کل سیستم را اسکن کنید
اگر مشکل حل نشد گزارش سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خود را اینجا بگذارید

مرسی مجید جان
مشکل از من بود باید ابتدا از قسمت لایسنس لایسنس 30 روزه رو فعال می کردم ولی بازهم مشکوک میزنه
راستی در قسمتmy protection اون پایین یه چیزی هستش که مثل رادار میمونه و میزنه تا الان اینقدر اسکن کرده و بخش زیادی از رم کامپیوتر در اختیار اون هستش چه جوری غیر فعالش کنم ؟ چون وقتی کامپیوتر بالا میاد اون هم شروع میکنه به کار
راستی من همه ی این تاپیک ها رو خوندم ولی هنوز جایی برای تنظیمات نسخه 2010 ندیدم همه جا زده 2010 مثل 2009 میمونه ولی خیلی فرق داره راهی نیستش ؟
با تشکر :11:

mohammad20ali20
20-07-2009, 21:01
اين روش توسط كمپاني كاسپر شناسايي و كاملا از كار افتاده.

ببخشید منظورم رو بد رسوندم

من ورژن کسپر رو چینی کردم و حالا یادم نیست چطوری به حالت اول بر میگرده:13:

kssa
21-07-2009, 00:17
دوست عزیز این نسخه ای که شما دانلود کردید نسخه بیزینس یا شبکه کسپرسکی است
که ورژن 8 آن در مرحله آزمایش قرار دارد و نسخه بتای آن منتشر شده است
نسخه های بیزینس یا شبکه کسپرسکی سریال و کرک معتبر ندارند و باید خریداری شودند

اگر کاربر خانگی هستید باید محصولات خانگی را دانلود کنید
که آخرین ورژن آن Kaspersky 2010 v9.0.0.0459 می باشد
این نسخه بر روی ویندوز 7 ، 32 بیتی و 64 بیتی کار میکنه
(فایل ستاپ کسپرسکی برای تمام ویندوز ها یکسان است)

با سلام
بسیار ممنون دوست عزیز
من همون 2010 انتی ویروس رونصب کردم تا انشااله اینترنت سکیریتیش هم گیرم بیاد نصبش کنم.

reza.mansori
21-07-2009, 06:05
یک ماه است که فکر می‌کردم این ورژن کسپر 2010 نسخه نهائی است ولی‌ امروز سایت کسپر اعلام کرد که نسخه نهائی ماه آینده منتشر میشود. این هم منبع خبر:

hamilton
21-07-2009, 08:48
ببخشید منظورم رو بد رسوندم

من ورژن کسپر رو چینی کردم و حالا یادم نیست چطوری به حالت اول بر میگرده:13:

ابتدا كاسپر را exit كنيد.سپس:

شما مسير زير را در مسير رجيستري پيدا كنيد:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\protected \AVP8\environment

در مسير فوق روي گزينه Localization دوبار كليك كنيد و مقدار موجود را به en تغيير بديد و سيستم را يكبار ريست كنيد.

یک ماه است که فکر می‌کردم این ورژن کسپر 2010 نسخه نهائی است ولی‌ امروز سایت کسپر اعلام کرد که نسخه نهائی ماه آینده منتشر میشود. این هم منبع خبر:

ميتونيد دقيقا مشخص كنيد در كدام قسمت سايت به اين موضوع اشاره شده.چون هيچگاه كمپاني كاسپر نسخه هاي بتا را جهت استفاده عمومي در سايت اصلي خود قرار نميده.

H A M A S
21-07-2009, 09:44
سلام حجم آپدیت kis 2010 برای اولین بار چقدر است؟
فایل بسیار کم حجم برای دانلود دیال آپی سراغ ندارید؟

ssima
21-07-2009, 10:47
با سلام

میشه بگید از صفحه ای که برای گرفتن کلید برای آپدیت میآد ،کدوم کلید واسه نسخه کسپراسکی من میتونه باشه!
نسخه 8 .2009
سال و شماره ی نسخه معلومه ولی بقیه نمیدونم چیه؟

sepehr_x50
21-07-2009, 12:34
سلام.

من وقتی این نسخه آخر رو تصب میکنم و میخوام اجراش کنم ایرور زیر ظاهر میشه!

مشکل چیه؟!

hamilton
21-07-2009, 12:40
سلام حجم آپدیت kis 2010 برای اولین بار چقدر است؟
فایل بسیار کم حجم برای دانلود دیال آپی سراغ ندارید؟

حجمي در حدود 4 تا 6MB را در نظر بگيريد.

با سلام

میشه بگید از صفحه ای که برای گرفتن کلید برای آپدیت میآد ،کدوم کلید واسه نسخه کسپراسکی من میتونه باشه!
نسخه 8 .2009
سال و شماره ی نسخه معلومه ولی بقیه نمیدونم چیه؟

دقيقا متوجه منظور شما نشدم.شما كليد داريد و ميخواهيد از كليد استفاده كنيد؟

ssima
21-07-2009, 12:45
می خوام از کلید استفاده کنم.

در واقع تا حالا با key file آپ نکردمش. قبلا چون نسخه 8 قابلیت آپدیت در 30 روز داشت همینجوری آپدیت میشد ولی الان میخوام از key file استفاده کنم.میرم توی سایتی که key ها هست ولی نمیدونم کدومو باید دانلود کنم به سال و نسخه مربوط میشه دیگه ! لطفا راهنماییم کنید!

lordcrazy
21-07-2009, 12:49
آیا برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟ ویندوز شما چیست ؟ شما کارهای زیر را هم انجام دهید
ابتدا کسپرسکی را حذف کنید
سیستم را بوسیله برنامه ای نظیر Malwarebytes Anti-Malware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اسکن کنید
کسپرسکی را نصب کرده و با استفاده از فلطرشکن ، بصورت کامل آپدیت کنید
در صورت عدم رفع مشکل گزارش سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خود را اینجا بگذارید

سلام عزیز
اقا من اسکن کردم و دوباره کسپر رو نصب کردم اما متاسفانه بازم نمیتونم اپدیت کنم (بازم به هیچ صورت حتی با پ.ر.و.ک.س.ی)
حالا باید چی کار کنم!!!
من فقط همین کسپر رو دارم!!!
ویندوز من vista ultimate x64 bit sp2 هست !!!
ممنون!!!

H A M A S
21-07-2009, 15:59
حجمي در حدود 4 تا 6MB را در نظر بگيريد.
خواهشا این فایل رو برای من آپ کنید چون من نمیتونم بصورت اتومات آپدیت کنم
یعنی تا صبح امروز میشد اما نمیدونم چرا الان پیغام میده سورس رو نمیتونم پیدا کنم
همه تنظیمات رو هم چک کردم
در ضمن هرچی فشرده تر-بهتر

mehran_286
21-07-2009, 20:19
راستی در قسمتmy protection اون پایین یه چیزی هستش که مثل رادار میمونه و میزنه تا الان اینقدر اسکن کرده و بخش زیادی از رم کامپیوتر در اختیار اون هستش چه جوری غیر فعالش کنم ؟ چون وقتی کامپیوتر بالا میاد اون هم شروع میکنه به کار
راستی من همه ی این تاپیک ها رو خوندم ولی هنوز جایی برای تنظیمات نسخه 2010 ندیدم همه جا زده 2010 مثل 2009 میمونه ولی خیلی فرق داره راهی نیستش ؟
با تشکر :11:

سلام
دوستان کسی در این تاپیک جواب مارو نمیده :41:

reza.mansori
21-07-2009, 20:55
تو صفحه اصلی‌ سایت کسپر که وارد میشوید می‌بینید که میگه نسخه ۲۰۱۰ در ماه آینده میاد بیرون. و در ضمن در هیج جای سایت هم نسخه ۲۰۱۰ رو برای دانلود پیدا نمیکنید. پس هنوز نسخه ۲۰۱۰ اصلی‌ نیمده.

Razel
21-07-2009, 22:58
تو صفحه اصلی‌ سایت کسپر که وارد میشوید می‌بینید که میگه نسخه ۲۰۱۰ در ماه آینده میاد بیرون. و در ضمن در هیج جای سایت هم نسخه ۲۰۱۰ رو برای دانلود پیدا نمیکنید. پس هنوز نسخه ۲۰۱۰ اصلی‌ نیمده.
من که چیزی که شما دیدید رو پیدا نکردم . در قسمت دانلودش فقط نسخه 2010 هست و چیز دیگه ای نیست:

HRN
21-07-2009, 23:26
سلام:
يك سوال داشتم:
ميشه برنامه آنتي هك و اينترنت سكيوريتي كه هر دوش براي كاسپر اسكاي هست رو با هم روي كامپيوتر نصب كرد.
يعني رو سرعت كاميوتر تاثير نميزاره و اگه با هم فعال باشن مشكلي در كار هم به وجود نميارن.
با تشكر

reza.mansori
22-07-2009, 01:56
من که چیزی که شما دیدید رو پیدا نکردم . در قسمت دانلودش فقط نسخه 2010 هست و چیز دیگه ای نیست:

اول اینکه تو این صفحه که شما میگی‌ فقط ورژن ۲۰۰۹ است و خبری از ورژن ۲۰۱۰ نیست! بعدشم به این عکس نگاه کنید تا خوب متوجه بشید. عکس صفحه اصلی‌ سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید است.در ضمن لطفا اگر امکان داره لینک مستقیم ۲۰۱۰ رو از سایت کسپر بگذارید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

T_rex
22-07-2009, 06:30
سلام

من kaspersky 2009 verjene 8.0.0.506 دارم وقتی میخام اپدیتش کنم تا 99% میره بعد روی همون 99% میمونه یه ساعت هم بیشتر میمونه در حالی که هنوز داره فایل دانلود میکنه ؟!
پس این 1% باقی مونده کی میخاد تمام بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

asklt
22-07-2009, 07:14
سلام

من kaspersky 2009 verjene 8.0.0.506 دارم وقتی میخام اپدیتش کنم تا 99% میره بعد روی همون 99% میمونه یه ساعت هم بیشتر میمونه در حالی که هنوز داره فایل دانلود میکنه ؟!

یک سوال میکنم
اول بار هست که میخوای کاسپر رو آپدیت کنی؟

yaghob.boss
22-07-2009, 11:58
اینترنت سکورتی 2010 با رایت کردن مشکل داره ؟ آخه من هر فایل ایمیجی که می خواستم رایت کنم ارور می داد و cd خراب می شد کاسپر رو که غیرفعال کردم مشکل حل شد راحت رایت شد . کدوم قسمت اینترنت سکوریتی این قسمت رو کنترل می کنه

hamilton
22-07-2009, 19:58
سلام:
يك سوال داشتم:
ميشه برنامه آنتي هك و اينترنت سكيوريتي كه هر دوش براي كاسپر اسكاي هست رو با هم روي كامپيوتر نصب كرد.
يعني رو سرعت كاميوتر تاثير نميزاره و اگه با هم فعال باشن مشكلي در كار هم به وجود نميارن.
با تشكر

انجام اينكار موكدا توصيه نميشه.اينترنت سكيوريتي كاسپر خودش داراي فايروال قدرتمندي ميباشه و وجود 2 فايروال همزمان در سيستم اصلا كار درستي نيست و باعث كندي و ساير مشكلات براي سيستم ميشه.

سلام

يكبار بايد با استفاده از برنامه هاي قيلترشكن نسبت به آپديت كاسپر اقدام كنيد و از دفعات بعدي نيازي به انجام اينكار نيست.

اینترنت سکورتی 2010 با رایت کردن مشکل داره ؟ آخه من هر فایل ایمیجی که می خواستم رایت کنم ارور می داد و cd خراب می شد کاسپر رو که غیرفعال کردم مشکل حل شد راحت رایت شد . کدوم قسمت اینترنت سکوریتی این قسمت رو کنترل می کنه

شما از كدام برنامه براي رايت استفاده ميكنيد؟آيا كاسپر برنامه رايت شما برنامه مخربي تشخيص داده يا خير؟

Razel
22-07-2009, 23:59
اول اینکه تو این صفحه که شما میگی‌ فقط ورژن ۲۰۰۹ است و خبری از ورژن ۲۰۱۰ نیست! بعدشم به این عکس نگاه کنید تا خوب متوجه بشید. عکس صفحه اصلی‌ سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید است.در ضمن لطفا اگر امکان داره لینک مستقیم ۲۰۱۰ رو از سایت کسپر بگذارید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزیز شما به سایت اصلی کاسپرسکی نمیرید و اون سایتی که شما رفتید سایت منطقه ای آمریکاش هست. احتمالا از وی پی ان استفاده می کنید که اینجوری میشه. حالا چرا تو سایت آمریکاییش هنوز نسخه2010 رو ارائه نکرده نمیدونم. ولی تو سایت رسمیش که kaspersky.com هست نسخه2010 موجوده.

این عکس صفحه ای که من لینکشو دادم:

اینم نسخه جدید KIS v9.0.0.463

hamilton
23-07-2009, 08:27
Kaspersky Anti-Virus & Internet Security 2010 9.0.0.463 - Final

Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.463 - Final

Kaspersky Anti-Virus 2010 9.0.0.463 - Final

dariushiraz
23-07-2009, 11:48
من یک سوال دارم.

بعضی وقتا سرعت کامپیوتر من خیلی می اد پایین اما بعد از 5-6 دقیقه درست می شه.ممکنه به خاطر کاسپر اسکای باشه؟؟؟

ALI16437
23-07-2009, 13:49
دوستان سلام .
من ورژن 2010 کاسپرکی رو دانلو کردم با کلیدی که دوستان داده بودنند اکتیو کردم. بعد آبدیتش هم کردم .
حالا تو تنظیمات فایروالش یکم مشکل دارم البته عکس و راهنمایی صفحه اول روهم دیدم که در مورد تنظیمات فایروال ورژن 2010 بود.
توی 2009 خیلی راحت برنامه ها رو در یکی از 4 گروه trusted , untrusted, low...,hi
قرار میدادیم و بسته به گرو مشخصات و تنظیماتش با اون برنامه برخود میشود
البته الان هم میشه مشخصات هرگروه رو تغییر داد ولی نمیدونم چطور میشه هر برنامه رو در گروه مورد نظر قرار داد.
یعنی ما انتخاب کنیم در چه گروهی قرار بگیره نه خود انتی ویروس.
راستی من جدیدن به استفاده کنندگان از کسپر پیوستم وتازه کارم.
آموزش تنظیمات نسخه 2009 خیلی مفید بود به امید تکرار این آموزشها.

ALI16437
23-07-2009, 14:27
با سلام .
کسی از دوستان نرم افزار زیر رو برای دانلود آبدیتها داره و ورژن2010
Kaspersky Offline Updater 3.1.0.7

اینم عکس برنامه:

hamilton
23-07-2009, 15:42
من یک سوال دارم.

بعضی وقتا سرعت کامپیوتر من خیلی می اد پایین اما بعد از 5-6 دقیقه درست می شه.ممکنه به خاطر کاسپر اسکای باشه؟؟؟

ممكنه به علت تعداد زياد برنامه و پروسه هايي باشه كه با ويندوز استارت ميشن.شما از كدام محصول و كدام نسخه كاسپر استفاده ميكنيد؟آيا برنامه امنيتي ديگه اي هم داريد كه همراه با ويندوز و در كنار كاسپر لود بشه؟

با سلام .

هنوز نسخه جديدي از اين برنامه منتشر نشده كه نسخه 2010 را هم پوشش بده.در صورت انتشار نسخه جديد اين برنامه حتما در اختيار دوستان قرار خواهد گرفت.

ALI16437
23-07-2009, 16:09
hamilton ممنونم .
فقط اگر از kis 2010 استفاده میکنید درباره فایروال ان هم توضیح بدید ممنون میشم.

توضیحات کامل پست #5368

amironline
24-07-2009, 02:18
من در Kaspersky Internet Security 2010 وقتي روي كانكشن اينترنت كليك ميكنم اين پيغام خطا رو ميده و مجبورم كاسپر رو غيرفعال كنم تا بتونم كانكت شم

tcp/ip cp reported error 5 : access is denied

caspian
24-07-2009, 06:00
من آخرین ورژن کسپر را که نصب کردم وقتی با اپرا می خوام میل های یاهو را چک کنم این ارور را میده
You tried to access the address
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید, which is currently unavailable. Please make sure that the Web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page.

Secure connection: fatal error (554)

The signatures of this certificate could not be verified. While this can be caused by the issuer using the wrong method to sign the certificate, it can also be caused by attempts to modify or fake the certificate.
Make sure your Internet connection is active and check whether other applications that rely on the same connection are working.
چه کار باید بکنم؟

H A M A S
24-07-2009, 16:08
کاسپر 2010 فینال ماه بعد عرضه میشه
و این نسخه ها نسخه های آزمایشی هستند و برای همین اینقدر باگ دارند
در ضمن kis 10 رو نصب کردم بشدت سرعت سیستم رو میاره پایین

Markus
24-07-2009, 17:22
با سلام .

اینم عکس برنامه:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم آخرین ورژن این برنامه تا این لحضه:

لینک دریافت برنامه KasperskyUpdater:

ALI16437
25-07-2009, 19:26
منم از کسپر کی 10 استفاده میکنم ولی با ارورهای که شما میگید روبرو نمیشم البته من تازه کارم با کاسپر
قبلا از onton استفاده میکردم که در کل نسبت به نورتون کاهش سرعت لود اولیه و توان مصرفی سیستم خیلی بهتره.
اما در تنظیمات سیستم اگر بخش Web Antivirus رو به hi تغییر بدید گزینه Limiti fragment.... از یک به 60 افزایش پیدا میکنه
که باعث کندی سرعت لود صفحات و لود نشدن و دانلود نشدن میشه .
کافی برای رفع این مشکل گزینه فوق رو به 3 یا 2 تغییر بدید.

caspian عزیز یک بررسی کن ببین برنامه اپرا در حالت tusted یا نه .
من با firefox چنین مشکلی ندارم.

caspian عزیز بله حالا دیگه حتما میگم مشکلت .قرار گرفتن برنامه توی حالت low هست اگر اونو به tusted تغییر بدی
حل وارد ایملت میشی من اپرا نصب کردم و اروری که شما گفتی رو داد راهنمایی نحوه تغییر رو هم در آموزش کاسپر
میتونید ببینید.
امیدوارم مفید واقع بشه.

jamshimi
30-07-2009, 07:10
من از نسخه 2010 استفاده مي كنم يه مشكل داره كه هميشه در قسمت protection‌سيستم در حال اسكن هست چه جوري ميشه اين اسكن كردن هميشگي رو غير فعال كرد

با تشكر

Meisam Khan
30-07-2009, 10:54
سلام دوستان
نمیشه rescue disk رو با لینک مستقیم از جایی دانلود کرد؟

Captain MacMillan
30-07-2009, 16:56
لطفا آپدیت های نسخه ی 9.0.0.459 را برای دانلود بگذارید .

dariushiraz
30-07-2009, 20:05
کاسپر 2010 فینال ماه بعد عرضه میشه
و این نسخه ها نسخه های آزمایشی هستند و برای همین اینقدر باگ دارند
در ضمن kis 10 رو نصب کردم بشدت سرعت سیستم رو میاره پایین

kaspersky 2010 اگر نسخه نهایی نیست پس چرا برای فروش گذاشتنش؟؟ الان سایت کاسپر داره این نرم افزار رو می فروشه چیزی هم درباره بتا بودنش نمی گه!

dariushiraz
30-07-2009, 20:06
من آخرین ورژن کسپر را که نصب کردم وقتی با اپرا می خوام میل های یاهو را چک کنم این ارور را میده
You tried to access the address
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید, which is currently unavailable. Please make sure that the Web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page.

Secure connection: fatal error (554)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدThe signatures of this certificate could not be verified. While this can be caused by the issuer using the wrong method to sign the certificate, it can also be caused by attempts to modify or fake the certificate.
Make sure your Internet connection is active and check whether other applications that rely on the same connection are working.
چه کار باید بکنم؟

ربطی به کاسپر نداره یاهو نسخه های قدیمی اپرا را ساپورت نمی کنه.

hamilton
30-07-2009, 21:20
من از نسخه 2010 استفاده مي كنم يه مشكل داره كه هميشه در قسمت protection‌سيستم در حال اسكن هست چه جوري ميشه اين اسكن كردن هميشگي رو غير فعال كرد

با تشكر

اگر اين بخش غيرفعال بشه كلا محافظت از سيستم كاسپر از كار ميفته و عملا بود ونبود كاسپر فرقي نميكنه.اين بخش دائما سيستم شما را زيرنظر داشته و فايلهاي مخرب را شناسايي ميكنه.

سلام دوستان
نمیشه rescue disk رو با لینک مستقیم از جایی دانلود کرد؟

اگر جايي پيدا كردم حتما براي دانلود قرار خواهم داد.

لطفا آپدیت های نسخه ی 9.0.0.459 را برای دانلود بگذارید .

از پست 5375 و برنامه اي كه Markus عزيز معرفي كردند استفاده كنيد و براحتي آپديتها را در سيستم خود ذخيره كنيد.اينطوري مطمئن تره.

kaspersky 2010 اگر نسخه نهایی نیست پس چرا برای فروش گذاشتنش؟؟ الان سایت کاسپر داره این نرم افزار رو می فروشه چیزی هم درباره بتا بودنش نمی گه!

اين نسخه نهايي بوده و كمپانيهاي امنيتي نسخه هاي بتا را براي دانلود و استفاده عمومي و حتي فروش قرار نميدن.
نسخه هاي بتا با كليدهاي مخصوص بتا فعال ميشن كه در مورد نسخه 2010 كاسپر اين مورد صدق نميكنه.

Captain MacMillan
30-07-2009, 21:24
از پست 5375 و برنامه اي كه Markus عزيز معرفي كردند استفاده كنيد و براحتي آپديتها را در سيستم خود ذخيره كنيد.اينطوري مطمئن تره.
اون نرم افزاری که ایشون گذاشته اند برای کسانی هست که رو کامپیوترشان Kaspersky نصب هست ! من می خواهم انتقال بدهم .

mahdi.a81
30-07-2009, 23:26
سلام دوستان
من از kis 2010 ورژن 9.0.0.463 استفاده میکنم .
اگه ممکنه key میخواستم واسه این ورژن .
البته من تو کسپر تازه کارم .
لطف کنید یه توضیح کوتاه هم بدین .
ممنون

HRN
31-07-2009, 01:08
سلام دوستان
من از kis 2010 ورژن 9.0.0.463 استفاده میکنم .
اگه ممکنه key میخواستم واسه این ورژن .
البته من تو کسپر تازه کارم .
لطف کنید یه توضیح کوتاه هم بدین .
ممنون

سلام:
به اين تاپيك برويد
كرك و سريال محصولات Kaspersky ← جديدترين كرك و سريال در پست اول

نسخه 9.0.0.463 نهايي هست يا هنور جا داره؟
چون من يك جا شنيدم نسخه نهايي ماه ديگه عرضه ميشه
با تشكر

hamilton
31-07-2009, 08:31
سلام:
نسخه 9.0.0.463 نهايي هست يا هنور جا داره؟
چون من يك جا شنيدم نسخه نهايي ماه ديگه عرضه ميشه
با تشكر

اين نسخه نهايي ميباشه.ممكنه Buildهاي جديد هم با برطرزف كردن باگهاي شناسايي شده منتشر بشن ولي اين نسخه نسخه نهايي ميباشه.اصولا كمپاني كاسپر نسخه بتا را جهت استفاده عمومي و همگاني و حتي فروش در سايت اصلي خود قرار نميده.

Captain MacMillan
31-07-2009, 11:01
اون نرم افزاری که ایشون گذاشته اند برای کسانی هست که رو کامپیوترشان Kaspersky نصب هست ! من می خواهم انتقال بدهم .
منظورم آپدیت آفلاینه !

ssima
31-07-2009, 13:53
با سلام
کسپراسکای که تروجان ها رو شناسلیی میکنه نمیتونه اونارو از بین ببره؟
اگه نه بهترین نرم افزار این کار چیه!؟ من دو جورشو داشتم شناسایی کرد ولی نتونست پاک کنه!!!!

hamilton
31-07-2009, 15:51
با سلام
کسپراسکای که تروجان ها رو شناسلیی میکنه نمیتونه اونارو از بین ببره؟
اگه نه بهترین نرم افزار این کار چیه!؟ من دو جورشو داشتم شناسایی کرد ولی نتونست پاک کنه!!!!

اتفاقا كاسپر قدرت بالايي در شناسايي و پاكسازي تروجانها داره.ممكنه تروجانهاي موردنظر شما به فايلهاي سيستمي چسبيده باشند و امكان حذف آنها ممكن نباشه.تصويري از شناسايي تروجانها توسط كاسپر به همراه محل آنها قرار بديد تا با هم چك كنيم.

Dreamland
31-07-2009, 17:40
سلام
چرا وقتی میخوام کسپر 2010 رو پاک کنم اینجاش گیر میکنه؟

حقیقتش خیلی داره اذیتم میکنه
الان یه سه هفته ای میشه که یه مشکل بدی برام پیش اومده (اوایل فکر میکردم از کل اینترنته)
از این قراره:
تو هر سایتی که میرم : ( موزیک , برنامه , فیلم) وقتی کلیک میکنم رو لینک دانلود اصلا هیچ عکس العملی نشون نمیده و همینطوری میمونه..........
مشخصات نرم افزاریمم اینه : Mozilla Firefox 3.5 , Orbit Downloader , Kaspersky Internet Security 2010 , Vista Sp1
نمیدونم چرا هیچی نمیتونم دانلود کنم
الانم میخوام اینو پاک کنم که نمیشه
خواهش میکنم کمکم کنید مشکلم حل شه

ssima
31-07-2009, 18:37
اتفاقا كاسپر قدرت بالايي در شناسايي و پاكسازي تروجانها داره.ممكنه تروجانهاي موردنظر شما به فايلهاي سيستمي چسبيده باشند و امكان حذف آنها ممكن نباشه.تصويري از شناسايي تروجانها توسط كاسپر به همراه محل آنها قرار بديد تا با هم چك كنيم.

مرسی
این چند تا عکس رو از details اسکن های قبل گرفتم.
(من نمی تونم فعلا فایل ارسال کنم) :19:
آدرسش اینه اگه زحمتی نیست ببینید،ممنون:

راستی وقتی می خوام اسکن کنم در کنار درآیو ها درآیو j با یه علامت سوال قرمز کنارش نشون داده میشه در حالی که من درآیو j ندارم فقط موقع وصل شدن فلش مموری هستش.

farhad66
01-08-2009, 00:15
در کاسپرسکی 2010 چطور rescue cd درست میکنند ؟ تو کاسپر 2009 میتونستیم با pe builder اینکارو راحت انجام بدیم ولی تو کاسپر 2010 یا میگه فایل ایمیج از سایتش دانلود کن یا فایل iso آماده رو بهش بده چطور میشه این فایل iso رو درست کرد ؟ چند بار با روشهای مختلف درست کردم جواب نداد

siavash2death
01-08-2009, 01:21
مرسی

راستی وقتی می خوام اسکن کنم در کنار درآیو ها درآیو j با یه علامت سوال قرمز کنارش نشون داده میشه در حالی که من درآیو j ندارم فقط موقع وصل شدن فلش مموری هستش.

والله من عکسهای شما رو ندیدم.ولی از 2 خط آخر حرفهاتون به نظرم می رسه که چند تا فایل از همون فلش مموری شما که به عنوان درایو j شناخته می شه رو آلوده تشخیص می ده.ولی یا نتونسته پاکشون کنه.یا اینکه شما اجازه ندادید یا... خلاصه پاک نشده دیگه!:27:

ssima
01-08-2009, 16:44
والله من عکسهای شما رو ندیدم.ولی از 2 خط آخر حرفهاتون به نظرم می رسه که چند تا فایل از همون فلش مموری شما که به عنوان درایو j شناخته می شه رو آلوده تشخیص می ده.ولی یا نتونسته پاکشون کنه.یا اینکه شما اجازه ندادید یا... خلاصه پاک نشده دیگه!:27:

OK ولی من هر بار فلشو که اسکن میکنم پاکه پاکه!
تازه فقط که اون درآیو نیست ،بازم هست متاسفانه! :46:

pakbakhteh
02-08-2009, 13:07
با سلام
Kasper Sky Intenet Security 7.0.1.325 روي سيستم نصب شده دارم ..خيلي وقته ازش استفاده مي كنم .. هر وقت هم لاينسسش تمام بشه از kavkiskey براي تهيه مي كنم و هميشه هم آپديت هست ..
اخيراٌ سيستم خيلي سنگين شده ( خيلي بيشتر از اوني كه تصورشو كنيد ) كارهايي كه انجام دادم :
1- خيلي از برنامه ها رو از روي سيستم remove كردم
2- روزي چند بار ديفريگمنت مي كنم ( تمام درايو ها رو )
اصولا اهل وب گردي نيستم همين سايت p30world و چند سايت معتبر ديگه رو در طول روز سر مي زنم ( ممكنه بعضي از دوستان بگن كه سايتهاي آلوده رفتم ! نه! )
اخيرا در حين كار سيستم خيلي سنگين ميشه و بعدش هم بي نهاين صفحه اينترنت اكسپلورر رو باز ميكنه كه به ناچار مجبور ميشم كامپيوتر رو با دكمه ريسيت .. ري استار كنم .
( در ضمن براي ديدن صفحات وب از فايرفاكس استفاده مي كنم .. به ندرت هم پيش مياداز اكسپلورر استفاده كنم )
يه عكس از گزارشي كه كسپر بهم داده رو قرار ميدم لطفن راهنمائيم كنيد چي كار بايد بكنم .. خواستم ويندوز رو عوض كنم قبلش به نظرم رسيد از شما مشورت بگيرم آيا غير از عوض كردن ويندوز راه حل مطمئني داره كه از شر اين ويرووس خلاص شم ؟

عكس مورد نظر :

kases
02-08-2009, 14:43
با سلام خدمت دوستان مي خواستم بدونم كه كسپرسكي 2010 مثل كسپر 7 attack blocker داره يا نه اگه ميشه يه كم توضيح بدين اخه شنيد فقط كسپر 7 attack blocker داره

ssima
02-08-2009, 20:19

مرسی

راستی وقتی می خوام اسکن کنم در کنار درآیو ها درآیو j با یه علامت سوال قرمز کنارش نشون داده میشه در حالی که من درآیو j ندارم فقط موقع وصل شدن فلش مموری هستش

hamidrezaaa
02-08-2009, 21:23
سلام به همه ی دوستان اقا من یه چند روزیه نرم افزار idm رو نصب کردم ولی تا وقتی انتی ویروسم فعاله هیج فایلی رو دانلود نمیکنه میخوام ببینم مشکل از کجاست ایا از ورژنی که دارم استفاده می کنم وژننش هم 9.00.459
برنامه idm رو هم توی حالت trusted قرار دادم ولی باز هم هیج فایلی رو دانلود نمی کنه مگر انتی ویروس رو ببندم اگه میشه راهنمایی کنید مرسی

mrmmnb
02-08-2009, 23:56
در کاسپرسکی 2010 چطور rescue cd درست میکنند ؟ تو کاسپر 2009 میتونستیم با pe builder اینکارو راحت انجام بدیم ولی تو کاسپر 2010 یا میگه فایل ایمیج از سایتش دانلود کن یا فایل iso آماده رو بهش بده چطور میشه این فایل iso رو درست کرد ؟ چند بار با روشهای مختلف درست کردم جواب نداد

فکر کنم نداره فقط میشه دانلود کرد و یا ابدیت کرد تازه من اونایی که خودم توی ورژن های قبلی درست کرده بودم رو نتونستم ابدیت کنم توی دانلود افلاین همون ورژنی که از خود سایتش هست رو یه نفر دانلود کرده بود که از قضا برا منم اومد خیلی راحت ابدیت شد یه جورایی هم فرق داره با اون ورژن که خودم میساختم

Majid393
03-08-2009, 02:05
من KIS ورژن 9.0.0.463 رو نصب کردم .
حالا چطور میتونم یه برنامه رو وارد Trusted Zone بکنم ؟؟

omid 1
03-08-2009, 02:21
سلام

یه مشکل با انتی ویروس کاسپر اسکی پیدا کردم که نمیدونم باید چطور رفعش کنم من انتی ویروس کسپر رو به صورت ارجینال خریداری کردم و با اکتیو کد فعال کردم الان بعد از یک ماه این انتی ویروس کسپر اجازه نمیده هیچ برنامه ای به اینترنت وصل بشه مثلا من نه میتونم برنامه اپدیت کنم نه تو فایرفاکس وارد سایتی بشم کلا اجازه نمیده چیزی به اینترنت وصل بشه و من به تنظیمات انتی ویروس کسپر دست نزدم اما اینجوری شد و ویندوز رو هم تعویض کردم و فقط انتی ویروس کسپر رو نصب کردم بدون هیچ برنامه اضافی اما بازم دیدم اجازه نداد که اینترنت اکسپلورر وصل شه به اینترنت و با بستن این انتی ویروس کسپر تمام برنامه ها اپدیت میشن و من میتونم به سایت های مورد نظرم وارد بشم و ورژن انتی ویروس کسپر اسکی هم 2009 هست با اخرین اپدیت و جالب انجاست که خودش رو اپدیت میکنه اما اجازه به برنامه های دیگه نمیده خلاصه دوستان لطفا کمک کنید تا این مورد رو درست کنم که امنیت سیستمم الان خیلی بده و روش اطلاعات تحقیقی یک سال پروژم هست

از لطف همتون ممنونم

hamilton
03-08-2009, 09:54
با سلام
Kasper Sky Intenet Security 7.0.1.325 روي سيستم نصب شده دارم ..خيلي وقته ازش استفاده مي كنم .. هر وقت هم لاينسسش تمام بشه از kavkiskey براي تهيه مي كنم و هميشه هم آپديت هست ..
اخيراٌ سيستم خيلي سنگين شده ( خيلي بيشتر از اوني كه تصورشو كنيد ) كارهايي كه انجام دادم :
1- خيلي از برنامه ها رو از روي سيستم remove كردم
2- روزي چند بار ديفريگمنت مي كنم ( تمام درايو ها رو )
اصولا اهل وب گردي نيستم همين سايت p30world و چند سايت معتبر ديگه رو در طول روز سر مي زنم ( ممكنه بعضي از دوستان بگن كه سايتهاي آلوده رفتم ! نه! )
اخيرا در حين كار سيستم خيلي سنگين ميشه و بعدش هم بي نهاين صفحه اينترنت اكسپلورر رو باز ميكنه كه به ناچار مجبور ميشم كامپيوتر رو با دكمه ريسيت .. ري استار كنم .
( در ضمن براي ديدن صفحات وب از فايرفاكس استفاده مي كنم .. به ندرت هم پيش مياداز اكسپلورر استفاده كنم )
يه عكس از گزارشي كه كسپر بهم داده رو قرار ميدم لطفن راهنمائيم كنيد چي كار بايد بكنم .. خواستم ويندوز رو عوض كنم قبلش به نظرم رسيد از شما مشورت بگيرم آيا غير از عوض كردن ويندوز راه حل مطمئني داره كه از شر اين ويرووس خلاص شم ؟

عكس مورد نظر :

كند شدن سيستم شما فكر نميكنم ارتباطي با كاسپر يا Defrag كردن هارد داشته باشه.احتمال آلودگي سيستم شما با انواع بدافزارها مانند Spyware و Adware و... وجود داره.توصيه ميكنم چند آنتي اسپايور قدرتمند مانند Spyware Doctor و Super Antispyware و Malwarebytes' Anti-Malware را در سيستم خود نصب كنيد(بصورت غيرفعال).سپس همگي آنها را ابتدا آپديت كرده و سپس كل هارد خود را با آنها اسكن كنيد.توصيه اكيد ميكنم حتما System Restore را در سيستم خود غيرفعال كنيد.
در صورت امكان نتيجه كار را پس از انجام كارهاي فوق اعلام بفرماييد.

با سلام خدمت دوستان مي خواستم بدونم كه كسپرسكي 2010 مثل كسپر 7 attack blocker داره يا نه اگه ميشه يه كم توضيح بدين اخه شنيد فقط كسپر 7 attack blocker داره

بله نسخه 2010 هم اين امكان را داره.اصولا يكي از كارهاي فايروال همينه.توضيح خاصي مدنظر شماست؟

مرسی

راستی وقتی می خوام اسکن کنم در کنار درآیو ها درآیو j با یه علامت سوال قرمز کنارش نشون داده میشه در حالی که من درآیو j ندارم فقط موقع وصل شدن فلش مموری هستش

در صورت امكان عكسهاي خود را در سايتهاي مخصوص آپلود عكس آپلود كنيد تا بتوانيم همينجا محتواي عكسها را ببينيم.

سلام

یه مشکل با انتی ویروس کاسپر اسکی پیدا کردم که نمیدونم باید چطور رفعش کنم من انتی ویروس کسپر رو به صورت ارجینال خریداری کردم و با اکتیو کد فعال کردم الان بعد از یک ماه این انتی ویروس کسپر اجازه نمیده هیچ برنامه ای به اینترنت وصل بشه مثلا من نه میتونم برنامه اپدیت کنم نه تو فایرفاکس وارد سایتی بشم کلا اجازه نمیده چیزی به اینترنت وصل بشه و من به تنظیمات انتی ویروس کسپر دست نزدم اما اینجوری شد و ویندوز رو هم تعویض کردم و فقط انتی ویروس کسپر رو نصب کردم بدون هیچ برنامه اضافی اما بازم دیدم اجازه نداد که اینترنت اکسپلورر وصل شه به اینترنت و با بستن این انتی ویروس کسپر تمام برنامه ها اپدیت میشن و من میتونم به سایت های مورد نظرم وارد بشم و ورژن انتی ویروس کسپر اسکی هم 2009 هست با اخرین اپدیت و جالب انجاست که خودش رو اپدیت میکنه اما اجازه به برنامه های دیگه نمیده خلاصه دوستان لطفا کمک کنید تا این مورد رو درست کنم که امنیت سیستمم الان خیلی بده و روش اطلاعات تحقیقی یک سال پروژم هست

از لطف همتون ممنونم

شما مطمئن هستيد كه قسمت Parentral Control را فعال نكرديد؟بعد روي آيكون كاسپر در قسمت System Tray در كنار ساعت كليك راست كنيد ببينيد قسمت Block Network Traffic تيك نخورده باشه.چرا كه اگر اين گزينه تيك خورده باشه شما به هيچ وجه امكان دسترسي به اينترنت را نخواهيد داشت.

sinasalar2007
03-08-2009, 10:36
من دیروز kaspersky internet security 2010 رو نصب کردم ولی یه مشکل دارم :
از وقتی که نصبش کردم دیگه نمیتونم از قیلترشکن استفاده کنم ! در ضمن قیلترشکن من نرم افزار هست نه سایت
مطمئن هستم که ایراد از kaspersky هست چون زمانی که انتی ویروس رو غیرفعال می کنم میتونم از قیلترشکن استفاده کنم
حالا میشه منو راهنمایی کنید که چطوری هم از قیلترشکن استفاده کنم هم انتی ویروسم فعال باشه ؟

hamidrezaaa
03-08-2009, 11:38
کسی جواب این سوال ما رو نمیدونست
سلام به همه ی دوستان اقا من یه چند روزیه نرم افزار idm رو نصب کردم ولی تا وقتی انتی ویروسم فعاله هیج فایلی رو دانلود نمیکنه میخوام ببینم مشکل از کجاست ایا از ورژنی که دارم استفاده می کنم وژننش هم 9.00.459 برنامه idm رو هم توی حالت trusted قرار دادم ولی باز هم هیج فایلی رو دانلود نمی کنه مگر انتی ویروس رو ببندم اگه میشه راهنمایی کنید مرسی

hamilton
03-08-2009, 12:00
من دیروز kaspersky internet security 2010 رو نصب کردم ولی یه مشکل دارم :
از وقتی که نصبش کردم دیگه نمیتونم از قیلترشکن استفاده کنم ! در ضمن قیلترشکن من نرم افزار هست نه سایت
مطمئن هستم که ایراد از kaspersky هست چون زمانی که انتی ویروس رو غیرفعال می کنم میتونم از قیلترشکن استفاده کنم
حالا میشه منو راهنمایی کنید که چطوری هم از قیلترشکن استفاده کنم هم انتی ویروسم فعال باشه ؟

شما نرم افزار مربوطه را به بخش Trusted منتقل كنيد(اگر به آن اطمينان داريد).

کسی جواب این سوال ما رو نمیدونست

شما تصويري از مربوط به قرار دادن IDM در بخش Trusted كاسپر قرار بديد.پوشه Tonec مربوطه به برنامه IDM بايد در بخش Trusted قرار داشته باشه.

sinasalar2007
03-08-2009, 12:41
شما نرم افزار مربوطه را به بخش Trusted منتقل كنيد(اگر به آن اطمينان داريد).

میشه بگید این trusted کجای نرم افزار قرار داره ؟ اخه این نسخه رو دیروز نصب کردم برای همین به زیر و بم کار اشنا نیستم

omid 1
03-08-2009, 14:29
ممنون جناب hamilton بابت کمکتون راستش من هرچی دنبال این قسمت Parentral Control و Block Network Traffi گشتم چیزی به این نام داخل این انتی ویروس کوفتی پیدا نکردم چه از طریق System Tray و چه از طریق setting خود نرم افزار من فکر میکنم چون کسپر من فقط انتی ویروس هست این دوقسمت رو نداشت باشه و این دو قسمت مال اینترنت سکیوریتی این محصول باشه اگر من اشتباه میکنم ممنون میشم که دقیق بهم جای این دو قسمت رو که گفتی نشون بدی تا مشکلم حل بشه اما مشکل فعلا از دو طریق حل میشه یا باید انتی ویروس کسپر رو کلا ببندم یا باید تو قسمت setting اون تیک enable protection رو بردارم تا بتونم سایتی رو بازکنم که میدونی اینجوری بدرد نمیخوره. میدونم زیاده خواهی هست اما لطفا راهنمای کن تا مشکلم حل بشه

ممنون

ssima
03-08-2009, 15:39
در صورت امكان عكسهاي خود را در سايتهاي مخصوص آپلود عكس آپلود كنيد تا بتوانيم همينجا محتواي عكسها را ببينيم

اینو بازم یادآوری می کنم که وقتی می خوام اسکن کنم در کنار درآیو ها درآیو j با یه علامت سوال قرمز کنارش نشون داده میشه در حالی که من درآیو j ندارم فقط موقع وصل شدن فلش مموری هستش.

ssima
03-08-2009, 15:40
نمی دونم چرا دو بار متن قبلی ارسال شد و چرا لینک ها توش فعال نمی شن! :41:
به هر حال ب بزرگواری خودتون ببخشید! :20:

تپل
03-08-2009, 16:28
یک گوشی (پاکت پی سی ) گران قیمت را میخوام به کامپیوتر متصل کنم تا یه سری فایل بهش انتقال بدم
هر چند سیستم اسکن شده و ویروسی نیست اما به دلیل اهمیت موضوع و اینکه اگه پاکت پی سیه ویروسی بشه دیگه گوشی نمیشه میخوام با اطمینان 100 درصدی این کار رو کنم.
ظاهرا کاسپر اسکای قابلیتی داره که میشه در اون محیط ایزوله ای تشکیل داد و در اون محیط کار کرد. (فایل ها رو به گوشی انتقال داد)
روش کار رو میتونین توضیح بدید.

hamilton
03-08-2009, 22:23
میشه بگید این trusted کجای نرم افزار قرار داره ؟ اخه این نسخه رو دیروز نصب کردم برای همین به زیر و بم کار اشنا نیستم

من الان نسخه 2010 را ندارم.نصب ميكنم و با شكل خدمت شما توضيح ميدم.فقط بايد صبر كنيد.

ممنون جناب hamilton بابت کمکتون راستش من هرچی دنبال این قسمت Parentral Control و Block Network Traffi گشتم چیزی به این نام داخل این انتی ویروس کوفتی پیدا نکردم چه از طریق System Tray و چه از طریق setting خود نرم افزار من فکر میکنم چون کسپر من فقط انتی ویروس هست این دوقسمت رو نداشت باشه و این دو قسمت مال اینترنت سکیوریتی این محصول باشه اگر من اشتباه میکنم ممنون میشم که دقیق بهم جای این دو قسمت رو که گفتی نشون بدی تا مشکلم حل بشه اما مشکل فعلا از دو طریق حل میشه یا باید انتی ویروس کسپر رو کلا ببندم یا باید تو قسمت setting اون تیک enable protection رو بردارم تا بتونم سایتی رو بازکنم که میدونی اینجوری بدرد نمیخوره. میدونم زیاده خواهی هست اما لطفا راهنمای کن تا مشکلم حل بشه

ممنون

شما از كدام نسخه آنتي ويروس كاسپر استفاده ميكنيد؟

یک گوشی (پاکت پی سی ) گران قیمت را میخوام به کامپیوتر متصل کنم تا یه سری فایل بهش انتقال بدم
هر چند سیستم اسکن شده و ویروسی نیست اما به دلیل اهمیت موضوع و اینکه اگه پاکت پی سیه ویروسی بشه دیگه گوشی نمیشه میخوام با اطمینان 100 درصدی این کار رو کنم.
ظاهرا کاسپر اسکای قابلیتی داره که میشه در اون محیط ایزوله ای تشکیل داد و در اون محیط کار کرد. (فایل ها رو به گوشی انتقال داد)
روش کار رو میتونین توضیح بدید.

اون بخش كه شما بهش اشاره كرديد ارتباطي با انتقال ويروس از كامپيوتر به گوشي يا بالعكس نداره.اون امكان كه اگر اشتباه نكنم SandBox نام داره براي اجراي فايلهاي مشكوك ميباشه كه اجازه نميده فايلهاي مشكوك مخرب به سيستم عامل آسيب برسونه و يك محيط مجازي ايمن براي آن ايجاد ميكنه.اما در مورد اتصال گوشي يه سيستم اگر سيستم آلوده باشه سريعا گوشي نيز آلوده ميشه.

farhad66
03-08-2009, 22:37

چرا کسی جواب نمیده ؟؟؟

ENASAP
03-08-2009, 23:29

چرا کسی جواب نمیده ؟؟؟
برای درست کردن Rescue Disk در کاسپرسکی 2010 اول باید بری قسمت Security بعد هم گزینه Create Rescue Disk رو کلیک می کنید. در ویزاردی که می یاد اول Next و بعدی هم در حالیکه آن لاین هستی گزینه Download ISO image from Kaspersky Lab server رو انتخاب می کنی. حدودا" 120MB رو باید دانلود کنی:18: (من دیروز که درست کردم اینقدر دانلود داشت) و در نهایت یک فایل ISO خواهید داشت که براحتی می تونی با نرو رو سی دی رایت کنی.:21:
تو این نسخه مثل 2009 دیگه برای ساخت Rescue Disk نیازی به سی دی ویندوز و نرم افزار دیگه ای نداره.:31:

farhad66
04-08-2009, 01:41
برای درست کردن Rescue Disk در کاسپرسکی 2010 اول باید بری قسمت Security بعد هم گزینه Create Rescue Disk رو کلیک می کنید. در ویزاردی که می یاد اول Next و بعدی هم در حالیکه آن لاین هستی گزینه Download ISO image from Kaspersky Lab server رو انتخاب می کنی. حدودا" 120MB رو باید دانلود کنی:18: (من دیروز که درست کردم اینقدر دانلود داشت) و در نهایت یک فایل ISO خواهید داشت که براحتی می تونی با نرو رو سی دی رایت کنی.:21:
تو این نسخه مثل 2009 دیگه برای ساخت Rescue Disk نیازی به سی دی ویندوز و نرم افزار دیگه ای نداره.:31:

من میخوام مثل کاسپر 2009 با استفاده از آپدیت موجود در روی کامپیوتر یک emergency cd درست کنم نه اینکه دانلود کنم
یه گرینه داره که درحواست فایل iso میکنه میخوام ببینم کسی میدونه اون فایلiso رو چطور میشه درست کرد ؟l مثل کاسپر 2009 که با pe builder این کارو میکرد

Makan_noor
04-08-2009, 09:12
سلام
من به تازگی نسخه ی اینترنت سکوریتی 2009 این نرم افزار رو خریداری کردم.در بار اول که قصد داشتم سیستم خودم رو فول اسکن کنم بعد از گذشت یک ساعت تنها یک درصد از اسکن کامل شده بود و من که حدس زده بودم اسکن کامل حدود دو شبانه روز وقت میگیره اسکن رو کنسل کردم.امروز که دوباره پشیمون شدم و خواستم دوباره اسکن کامل کنم میبینم که بعد از پنج دقیقه کامپیوتر به طور کامل هنگ کرده و مجبور میشم ری استارت کنم.دوباره اسکن رو شروع کردم و همون اتفاق تکرار شد.چرا اینجوریه؟قبل از این هم موقع نصب برنامه از آنتی ویروس قبلی خودم که AVG بود و پیش از نصب پاکش کرده بودم ایراد میگرفت و نصب نمیشد و مجبور شدم به صورت دستی فایل های رجیستری باقی مونده از آنتی ویروس قبلی رو پاک کنم تا درست شد.الان هم سیستمم یه کم کند شده.یعنی این برنامه اینقدر سنگینه؟من با آنتی ویروسای قبلیم چنین مشکلاتی نداشتم.

hamilton
04-08-2009, 09:36
سلام
من به تازگی نسخه ی اینترنت سکوریتی 2009 این نرم افزار رو خریداری کردم.در بار اول که قصد داشتم سیستم خودم رو فول اسکن کنم بعد از گذشت یک ساعت تنها یک درصد از اسکن کامل شده بود و من که حدس زده بودم اسکن کامل حدود دو شبانه روز وقت میگیره اسکن رو کنسل کردم.امروز که دوباره پشیمون شدم و خواستم دوباره اسکن کامل کنم میبینم که بعد از پنج دقیقه کامپیوتر به طور کامل هنگ کرده و مجبور میشم ری استارت کنم.دوباره اسکن رو شروع کردم و همون اتفاق تکرار شد.چرا اینجوریه؟قبل از این هم موقع نصب برنامه از آنتی ویروس قبلی خودم که AVG بود و پیش از نصب پاکش کرده بودم ایراد میگرفت و نصب نمیشد و مجبور شدم به صورت دستی فایل های رجیستری باقی مونده از آنتی ویروس قبلی رو پاک کنم تا درست شد.الان هم سیستمم یه کم کند شده.یعنی این برنامه اینقدر سنگینه؟من با آنتی ویروسای قبلیم چنین مشکلاتی نداشتم.

احتمال بروز مشكل براي شما اينه كه هنوز AVG بطور كامل از سيستم شما پاك نشده و اين قضيه باعث بروز مشكل و كند شدن اسكن و نيز هنگ كردن سيستم در موقع اسكن شده.شما راهكاري را كه خدمت شما آموزش ميدم را انجام بديد و نتيجه را اعلام بفرماييد:

1-ابتدا برنامه زير را كه AVG Remover نام داره را دانلود كنيد و آنرا اجرا كنيد تا AVG را بطور كامل از روي سيستم شما پاك كند:

2-سپس در منوي Run تايپ كنيد Regedit و اينتر را بزنيد تا وارد محيط رجيستري بشيد.سپس مسيرهاي زير را دنبال كرده و در صورت وجود آنها را حذف كنيد.پس از اينكار يكبار سيستم خود را ريست كنيد:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\AVG7Uninstall
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\AVG6INSTALL
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\AVG8Uninstall
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\AVG\Avg8

ENASAP
04-08-2009, 10:13
من میخوام مثل کاسپر 2009 با استفاده از آپدیت موجود در روی کامپیوتر یک emergency cd درست کنم نه اینکه دانلود کنم
یه گرینه داره که درحواست فایل iso میکنه میخوام ببینم کسی میدونه اون فایلiso رو چطور میشه درست کرد ؟l مثل کاسپر 2009 که با pe builder این کارو میکرد

دوست عزیز با روشی که عرض کردم در واقع همان فایل ISO رو کاسپرسکی 2010 دانلود می کنه و در ویندوز ایکس پی در مسیر:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP9\Data\Rdisk
و در ویندوز ویستا در مسیر:
C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP80\Data\Rdisk
قرار می دهد. در واقع با اینکار یک فایل ISO با نام rescuecd.iso می سازه که این فایل رو شما می تونید توسط برنامه های رایت مثل نرو روی سی دی رایت کنید. :31: ظاهرا" در کاسپرسکی 2010 برای ساختن Rescue Disk از فایلهای سیستمی لینوکس استفاده می شه و باید برای بار اول آنها را توسط خود برنامه دانلود کنید بر خلاف نسخه 2009 که برای بوتیبل کردن اون از سی دی ویندوز ایکس پی سرویس پک 2 با برنامه PC Builder استفاده می شد. :21:

ssima
04-08-2009, 10:27
نوشته شده توسط hamilton
در صورت امكان عكسهاي خود را در سايتهاي مخصوص آپلود عكس آپلود كنيد تا بتوانيم همينجا محتواي عكسها را ببينيم

اینو بازم یادآوری می کنم که وقتی می خوام اسکن کنم در کنار درآیو ها درآیو j با یه علامت سوال قرمز کنارش نشون داده میشه در حالی که من درآیو j ندارم فقط موقع وصل شدن فلش مموری هستش.

متاسفانه لینک ها اصلا فعال نمیشن نمی دونم چرا!
خواهش می کنم به عکس هایی که گفتین بگیرم یه نگاهی کنید! این تروجان ها اصلا پاک شده؟ چطور اونارو پاک کنم؟

پسر نقره ای 2
04-08-2009, 13:41
من یه مشکلی با کسپرسکایم دارم
ورژن 9 رو ریختم ( مشکلی با ورژن 8 نداشتم )
بعد از نصب دیدم وقتی دی وی دی رایت می کنم دی وی دی هام می سوزه بعد که تو اینترنت سرچ کردم متوجه شدم مشکل از کسپرسکای هستش و مجبورم برای رایت کردن غیر فعالش کنم
آیا راهی هست که این مشکل بر طرف بشه؟ چون من زیاد رایت می کنم
مرسی

elfy
04-08-2009, 15:23
شلام دوستان من internet security دارم نسخه 2010 اما متاسفانه فایل update افلاینشو دانلود کردم بهش که میدم تا 10 15 در صد میره یهو قطع میشه من نسخه 2009 هم داشتم این مشکل رو داشتم دوستان خواهشا کمک کنید خیلی مهم خواهشن سریع که یه ویروسه دهن منو صاف کرده

farhad66
04-08-2009, 15:35
دوست عزیز با روشی که عرض کردم در واقع همان فایل ISO رو کاسپرسکی 2010 دانلود می کنه و در ویندوز ایکس پی در مسیر:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP9\Data\Rdisk
و در ویندوز ویستا در مسیر:
C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP80\Data\Rdisk
قرار می دهد. در واقع با اینکار یک فایل ISO با نام rescuecd.iso می سازه که این فایل رو شما می تونید توسط برنامه های رایت مثل نرو روی سی دی رایت کنید. :31: ظاهرا" در کاسپرسکی 2010 برای ساختن Rescue Disk از فایلهای سیستمی لینوکس استفاده می شه و باید برای بار اول آنها را توسط خود برنامه دانلود کنید بر خلاف نسخه 2009 که برای بوتیبل کردن اون از سی دی ویندوز ایکس پی سرویس پک 2 با برنامه PC Builder استفاده می شد. :21:

ممنون از اینکه پاسخ میدین ول هنوز یه مشکل هست
فایلی که از سرور کسپرسکی دانلود میشه 114 mb مربوط به تاریخ 2009 jul 20 هست و من میخوام یه emergency cd با آپدیتهای روز بسازم چون مرتب کاسپرو آپدیت میکنم چطور میشه یه فایل iso با آپدیتهای روز تهیه کرد ؟

omid 1
04-08-2009, 16:02
سلام جناب hamilton مرسی که پیگیر مشکل من هستید من امروز متوجه شدم که گویا فایر وال من که Outpost Pro هست با انتی ویروس کسپر اسکی مشکل پیدا کرده البته این مشکل قدیم نبود اما گویا جدیدا این دو محصول با هم هماهنگیشون رو از دست دادن یعنی وقتی که باهم روی سیستم اینیستال میشن همین مشکل برای کسپر پیش میاد اما بدون Outpost Pro کسپر اسکی بخوبی کار میکنه
خوب من الان نمیدونم باید چیکار کنم ایا میشه که انتی ویروس کسپر رو با Outpost Pro هماهنگ کرد؟ اگر میشه به چه صورت؟

و اگر نمیشه هماهنگ کرد من قصد دارم که اینترنت سیکیوریتی 2010 کسپر اسکی رو خریداری کنم اما متاسفانه تمام نمایندگی ها نسخه 2009 رو داشتند !! چرا نسخه 2010 کسپر نیست؟ ایا نماینگی هست که این نسخه رو بشه با لایسنس معتبر خریداری کرد؟ ایا شما خرید این نسخه از کسپر اسکی رو الان صلاح میدونید یا من صبر کنم؟

hamilton جان میبخشید که سوالهام زیاد شد نسخه انتی ویروس کسپر اسکی من الان 8.0.0.506 هست

hamilton
04-08-2009, 17:12

متاسفانه لینک ها اصلا فعال نمیشن نمی دونم چرا!
خواهش می کنم به عکس هایی که گفتین بگیرم یه نگاهی کنید! این تروجان ها اصلا پاک شده؟ چطور اونارو پاک کنم؟

عكسها را ديدم.شما كارهاي زير را انجام بديد:
1-شما بايد ابتدا System Restore همه درايوها را غيرفعال كنيد.
2-برنامه Autorun Virus Remover v2.3 را از انجمن نرم افزار دانلود و نصب كنيد و سيستم خود را با آن اسكن كنيد.
3-برنامه آنتي اسپايور قدرتمندي مانند Malwarebytes' Anti-Malware نسخه 1.40 و نيز Super Antispyware را دانلود و نصب كنيد و پس از آپديت آنها سيستم خود را كامل اسكن كنيد.
4-نسخه 2010 كاسپر را دانلود و فعال كرده و بعد از آپديت سيستم خود را كاملا اسكن كنيد.
نتيجه را اعلام بفرماييد.

من یه مشکلی با کسپرسکایم دارم
ورژن 9 رو ریختم ( مشکلی با ورژن 8 نداشتم )
بعد از نصب دیدم وقتی دی وی دی رایت می کنم دی وی دی هام می سوزه بعد که تو اینترنت سرچ کردم متوجه شدم مشکل از کسپرسکای هستش و مجبورم برای رایت کردن غیر فعالش کنم
آیا راهی هست که این مشکل بر طرف بشه؟ چون من زیاد رایت می کنم
مرسی
شما از كدام برنامه رايت استفاده ميكنيد؟

شلام دوستان من internet security دارم نسخه 2010 اما متاسفانه فایل update افلاینشو دانلود کردم بهش که میدم تا 10 15 در صد میره یهو قطع میشه من نسخه 2009 هم داشتم این مشکل رو داشتم دوستان خواهشا کمک کنید خیلی مهم خواهشن سریع که یه ویروسه دهن منو صاف کرده

شما فايلهاي آپديت كاسپر نسخه 2010 را از كجا و با چه حجمي دانلود كرديد؟

سلام جناب hamilton مرسی که پیگیر مشکل من هستید من امروز متوجه شدم که گویا فایر وال من که Outpost Pro هست با انتی ویروس کسپر اسکی مشکل پیدا کرده البته این مشکل قدیم نبود اما گویا جدیدا این دو محصول با هم هماهنگیشون رو از دست دادن یعنی وقتی که باهم روی سیستم اینیستال میشن همین مشکل برای کسپر پیش میاد اما بدون Outpost Pro کسپر اسکی بخوبی کار میکنه
خوب من الان نمیدونم باید چیکار کنم ایا میشه که انتی ویروس کسپر رو با Outpost Pro هماهنگ کرد؟ اگر میشه به چه صورت؟

و اگر نمیشه هماهنگ کرد من قصد دارم که اینترنت سیکیوریتی 2010 کسپر اسکی رو خریداری کنم اما متاسفانه تمام نمایندگی ها نسخه 2009 رو داشتند !! چرا نسخه 2010 کسپر نیست؟ ایا نماینگی هست که این نسخه رو بشه با لایسنس معتبر خریداری کرد؟ ایا شما خرید این نسخه از کسپر اسکی رو الان صلاح میدونید یا من صبر کنم؟

hamilton جان میبخشید که سوالهام زیاد شد نسخه انتی ویروس کسپر اسکی من الان 8.0.0.506 هست

اگر هماهنگي و سازگاري بين اين 2 برنامه اي كه اشاره كرديد وجود نداره چاره اي نداريد بجز اينكه Outpost را از سيستم خود uninstall كنيد.
نسخه نهايي 2010 مدت زمان زيادي نيست كه به بازار عرضه شده.اگر چه از سريال نسخه 2009 ميتوان بدون هيچ مشكلي در نسخه 2010 استفاده نمود در صورتيكه عجله اي براي استفاده از نسخه 2010 نداريد صبر كنيد تا نسخه 2010 در اختيار نمايندگيهاي ايران نيز قرار بگيره.در غير اينصورت با داشتن سريال نسخه 2009 بدون مشكلي از نسخه 2010 استفاده كنيد.
ليست نمايندگيهاي كاسپر در ايران را قرار ميدم.به وبسايت آنها مراجعه كنيد و پيگير قضيه باشيد:

Makan_noor
04-08-2009, 17:43
احتمال بروز مشكل براي شما اينه كه هنوز AVG بطور كامل از سيستم شما پاك نشده و اين قضيه باعث بروز مشكل و كند شدن اسكن و نيز هنگ كردن سيستم در موقع اسكن شده.شما راهكاري را كه خدمت شما آموزش ميدم را انجام بديد و نتيجه را اعلام بفرماييد:

1-ابتدا برنامه زير را كه AVG Remover نام داره را دانلود كنيد و آنرا اجرا كنيد تا AVG را بطور كامل از روي سيستم شما پاك كند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2-سپس در منوي Run تايپ كنيد Regedit و اينتر را بزنيد تا وارد محيط رجيستري بشيد.سپس مسيرهاي زير را دنبال كرده و در صورت وجود آنها را حذف كنيد.پس از اينكار يكبار سيستم خود را ريست كنيد:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\AVG7Uninstall
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\AVG6INSTALL
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\AVG8Uninstall
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\AVG\Avg8
ممنون.من خودم قبلا این رجیستری ها رو پاک کرده بودم و با برنامه ای که دادید سرعت سیستم عادی شده ولی هنوز با فول اسکن مشکل دارم.وقتی اسکن به یه فایل مخصوص در درایو C میرسه کامپیوتر هنگ میکنه.من خود اون فایل رو جداگانه اسکن کردم و مشکلی نداشت.جالبه که وقتی روی هر درایو راست کلید میکنم و با برنامه اونو اسکن میکنم مشکلی پیش نمیاد و اسکن تا انتها میره ولی وقتی میخوام با فول اسکن یا ویروس اسکن در پنجره ی اصی برنامه تمام درایوها رو اسکن کنم سیستم هنگ میکنه.ایراد از چیه؟

پسر نقره ای 2
04-08-2009, 20:43
شما از كدام برنامه رايت استفاده ميكنيد؟

از نرو 8 و 9
هر جفتش هم مشکل داشتم
توی 8 ارور رو می گفت ولی توی 9 نمی گه
ارورش دقیقا یادم نیست

منم دی وی دی رایتر پایونیر هستش
البته امروز یدونه با سامسونگ زدم نسوخت ولی با با پایونیر سوزوند

hamidrezaaa
04-08-2009, 21:44
شما تصويري از مربوط به قرار دادن IDM در بخش Trusted كاسپر قرار بديد.پوشه Tonec مربوطه به برنامه IDM بايد در بخش Trusted قرار داشته باشه.
مرسی از راهنماییت دوست عزیز والا من هر چی گشتم پوشه tonec رو ندیدم که بزارمش توی trusted اگه میشه یه خورده بیشتر توضیح بده

hamilton
05-08-2009, 12:19
مرسی از راهنماییت دوست عزیز والا من هر چی گشتم پوشه tonec رو ندیدم که بزارمش توی trusted اگه میشه یه خورده بیشتر توضیح بده

اينهم تصويري در خصوص برنامه IDM در برنامه اينترنت سكيوريتي كاسپر:

hamilton
05-08-2009, 12:20
از نرو 8 و 9
هر جفتش هم مشکل داشتم
توی 8 ارور رو می گفت ولی توی 9 نمی گه
ارورش دقیقا یادم نیست

منم دی وی دی رایتر پایونیر هستش
البته امروز یدونه با سامسونگ زدم نسوخت ولی با با پایونیر سوزوند

اين مطلب را پيگيري ميكنم ببينم مشكل اين برنامه با DVD Writer خاصي هست يا با برنامه خاصي.نتيجه را خدمت شما و دوستان اطلاع خواهم داد.

..hamed..
05-08-2009, 17:13
اقا ممن الان میخوام نسخه 9.0.0.463 کسپرسکس رو دانلود کنم یکی بگه که ماها که از دیال اپ استفاده میکنیم مشکلی برای اپدیت کردنش خواهیم داشت یا نه و اینکه حجم اپدیتهاش چه قدره
با تشکر

hamilton
05-08-2009, 17:29
اقا ممن الان میخوام نسخه 9.0.0.463 کسپرسکس رو دانلود کنم یکی بگه که ماها که از دیال اپ استفاده میکنیم مشکلی برای اپدیت کردنش خواهیم داشت یا نه و اینکه حجم اپدیتهاش چه قدره
با تشکر

منظور شما چجور مشكليه؟خيلي از افرادي كه از كاسپر يا ساير محصولات امنيتي استفاده ميكنند اينترنتشون از نوع Dial Up ميباشه.ميمونه سريال كاسپر كه اگر سريال قانوني نداشته باشيد بايد مرتب دنبال سريال باشيد كه البته بنده و ساير دوستان به طور مرتب جديدترين سريالها و Keyها را قرار ميديم.حجم آپديت اوليه شايد كمتر از 3-4 مگ باشه.بقيه آپديتها اگر روزانه صورت بگيره حجمي در حدود چند صد كيلوبايت خواهد داشت.

ehsan_jan3
05-08-2009, 20:16
سلام
این کاسپر جدید خیلی سبکتر شده
برای لبتاب مناسبه؟

hamilton
05-08-2009, 21:46
سلام
این کاسپر جدید خیلی سبکتر شده
برای لبتاب مناسبه؟

تا حدودي به تعدا برنامه هاي اجرا شده همزمان با راه اندازي ويندوز و نيز سخت افزار سيستم بستگي داره و اينكه از آنتي ويروس كاسپر استفاده كنيد يا اينترنت سكيورتي.

farhad66
05-08-2009, 21:59
ممنون از اینکه پاسخ میدین ول هنوز یه مشکل هست
فایلی که از سرور کسپرسکی دانلود میشه 114 mb مربوط به تاریخ 2009 jul 20 هست و من میخوام یه emergency cd با آپدیتهای روز بسازم چون مرتب کاسپرو آپدیت میکنم چطور میشه یه فایل iso با آپدیتهای روز تهیه کرد ؟

کسی نیست جواب بده ؟

adel28
05-08-2009, 23:24
نسخه Kaspersky Internet Security 2010 کاسپرسکی رو ویستا نصب کردم.
مشکل اینجاست که یه مدت خوب کار می کنه و یه مدت دیگه وقتی می خوام سایت باز کنمcan not page میده و هیچ سایتی رو باز نمیکنه. وقتی کاسپر رو exit می کنم همه چیز درست میشه.
این مشکل ممکنه یه روز پیش بیاد و یه روز نیاد ولی کلی حال آدم رو میگیره.

اینم بگم که کاسپر کاملا آپدیت هست و لایسنس داره. (البته اصلی نه)
هم با IE و هم با Firefox این مشکل رو دارم.

کسی راهی پیشنهاد می کنه؟

elfy
05-08-2009, 23:51
سلام جتاب hamilton عزیز من اپدیت برنامه رو از سایت --------- گرفتم در ضمن رو کامپیوتر همسایمون نصب کردم اپدیت شد اما واسه من تا 10 15 درصد میره بعد یهو قطع میشه

yaghob.boss
06-08-2009, 09:36
چرا تا موقعی که کاسپر فعاله نمیشه هیچ سی دی رو با هیچ یک از برنامه های رایت کپی کرد یا حتی ایمیج گرفت؟

fariborz_1
06-08-2009, 10:33
لينك دانلود كسپرسكي 2010 رو مي خواستم

hamilton
06-08-2009, 11:04
کسی نیست جواب بده ؟

اگر كسي اطلاعي در خصوص سوال شما داشته حتما راهنمايي ميكنه.

نسخه Kaspersky Internet Security 2010 کاسپرسکی رو ویستا نصب کردم.
مشکل اینجاست که یه مدت خوب کار می کنه و یه مدت دیگه وقتی می خوام سایت باز کنمcan not page میده و هیچ سایتی رو باز نمیکنه. وقتی کاسپر رو exit می کنم همه چیز درست میشه.
این مشکل ممکنه یه روز پیش بیاد و یه روز نیاد ولی کلی حال آدم رو میگیره.

اینم بگم که کاسپر کاملا آپدیت هست و لایسنس داره. (البته اصلی نه)
هم با IE و هم با Firefox این مشکل رو دارم.

کسی راهی پیشنهاد می کنه؟

شما وارد تنظيمات كاسپر بشيد و مطابق تصوير قسمتي را كه مشخص كردم را تيك كنيد و همه پنجره ها را Ok و Apply كنيد و مجدد تست كنيد و نتيجه را اعلام بفرماييد:

سلام جتاب hamilton عزیز من اپدیت برنامه رو از سایت --------- گرفتم در ضمن رو کامپیوتر همسایمون نصب کردم اپدیت شد اما واسه من تا 10 15 درصد میره بعد یهو قطع میشه

آيا محصول كاسپر نصب شده در سيستم شما و دوست شما يك نوع بوده و ورژنها با هم يكي هستند؟حجم فايل آپديت شده چقدره؟

چرا تا موقعی که کاسپر فعاله نمیشه هیچ سی دی رو با هیچ یک از برنامه های رایت کپی کرد یا حتی ایمیج گرفت؟

شما از كدام محصول و كدام نسخه كاسپر استفاده ميكنيد؟رايتر شما چيه؟برنامه اي كه براي رايت استفاده ميكنيد چيه؟چند وقته كاسپر در سيستم شما نصبه و از چه زماني اين مشكل ايجاد شده؟

لينك دانلود كسپرسكي 2010 رو مي خواستم

براي دانلود Kaspersky Anti-Virus 2010 9.0.0.463 - Final

و براي دانلود Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.463 - Final

adel28
06-08-2009, 12:22
این رو هنوز تست نکردم ولی وقتی تیک Proactive Defense رو برداشتم فعلا درست شد.
مشکل از کجاست؟
این گزینه چکار میکنه؟

hamilton
06-08-2009, 13:46
این رو هنوز تست نکردم ولی وقتی تیک Proactive Defense رو برداشتم فعلا درست شد.
مشکل از کجاست؟
این گزینه چکار میکنه؟

با غيرفعال كردن اين گزينه عملا كاسپر عملكردي در محافظت از سيستم شما نداره.Proactive Defense كار آناليز رفتاري برنامه هاي نصب شده در سيستم شما را برعهده داره و كار شناسايي بدافزارهاي جديدي را كه ممكنه به سيستم شما آسيب وارد كنند را برعهده داره.

elfy
06-08-2009, 13:46
اره هر 2 تاش یکی هست فکر کنم مشکل از ویندوز باشه حجم اپدیت 94 مگا بایت هست

yaghob.boss
06-08-2009, 17:39
من از کاسپر اینترنت سکورتی 2010 استفاده می کنم رایتر و سی درام ASUS دارم از چندین برنامه جهت رایت استفاده کردم از جمله nero8 ویندوز XP SP3

adel28
06-08-2009, 19:08
با غيرفعال كردن اين گزينه عملا كاسپر عملكردي در محافظت از سيستم شما نداره.Proactive Defense كار آناليز رفتاري برنامه هاي نصب شده در سيستم شما را برعهده داره و كار شناسايي بدافزارهاي جديدي را كه ممكنه به سيستم شما آسيب وارد كنند را برعهده داره.

خوب
بنظرتون این میتونه چه ربطی به بالا نیومدن سایت ها داشته باشه؟

boy iran
06-08-2009, 20:47
سلام عزيزان

آيا ميشه رو يك سيستم هم از kav و هم از kis استفاده كرد و هر دو در يك زمان شروع به پاكسازي كنند

aghamajid1369
06-08-2009, 21:40
سلام دوستان.
من جدیدا با KIS 2010 مشکل پیدا کردم.
اصلا آپدیت نمیشه.
وقتی میرم تو Detail میبینم که اول update source رو select میکنه ولی بعد از چند ثانیه update source cannot found میشه.
توی تنظیمات هم چند بار use proxy server رو فعال و غیر فعال کردم و امتحان کردم ولی فرقی نکرد.
اگه میشه راهنمایی کنید.
موفق باشید.

adel28
06-08-2009, 22:45
سلام عزيزان

آيا ميشه رو يك سيستم هم از kav و هم از kis استفاده كرد و هر دو در يك زمان شروع به پاكسازي كنند

به هیچ وجه پینهاد نمیشه این کار رو انجام بدهید.

چون :

KAV در حقیقت آنتی ویروس کاسپر هست و
KIS در حقیقت علاوه بر انتی ویروس، فایروال هم هست.

اینک کل تفاوت های این دو محصول:

adel28
06-08-2009, 22:48
سلام دوستان.
اصلا آپدیت نمیشه.
وقتی میرم تو Detail میبینم که اول update source رو select میکنه ولی بعد از چند ثانیه update source cannot found میشه.
توی تنظیمات هم چند بار use proxy server رو فعال و غیر فعال کردم و امتحان کردم ولی فرقی نکرد.
اگه میشه راهنمایی کنید.
موفق باشید.

معمولا باید رو Automatic باشه.
ولی اگه عکس بگیری و بزاری بهتر میشه راهنمایی کرد.

aghamajid1369
06-08-2009, 23:46
فکر نمیکنم اصلا کاری به حالت اتوماتیک داشته باشه.
چون اصلا نمیتونه فایل رو دان کنه.
این هم عکس :

adel28
07-08-2009, 00:03
تنظیمات My Update Center قسمت ------ تغییر خاصی اعمال نکردید؟

aghamajid1369
07-08-2009, 01:19
تنظیمات My Update Center قسمت ------ تغییر خاصی اعمال نکردید؟
نه. هیچ کاری نکردم.
فقط این کار رو کردم که اتفاق خاصی نیفتاد

hamilton
07-08-2009, 07:46
خوب
بنظرتون این میتونه چه ربطی به بالا نیومدن سایت ها داشته باشه؟

اين قضيه ارتباطي با لود نشدن سايتها نداره.

سلام دوستان.
اصلا آپدیت نمیشه.
اگه میشه راهنمایی کنید.
موفق باشید.

شما يكبار در تنظيمات آپديت وارد شويد و تيك Use proxy را بزنيد و با يك برنامه قيلترشكن اقدام به آپديت كنيد.البته بايد شماره IP و پورتي كه آن برنامه قيلترشكن استفاده ميكنه را بايد وارد كنيد.اگر از --- استفاده كنيد نيازي به هيچ تغييري نيست.

hossein61
07-08-2009, 10:06
نمی دونم دوستان چقدر با این امکان (که در قسمت Security +) در KIS2010 وجود داره آشنا هستن؟
این گزینه یه فایل ISO حدود 120 مگی داونلود میکنه و بعد از داونلود تا زمانیکه KIS2010 روی سیستم شما نصب هست می تونید هر زمان که نیاز داشتید این Image رو با Update همون روز روی سی دی رایت کرده و یک Bootable CD کاملا به روز از KIS داشته باشید.
امیدوارم از این امکان بسیار جالب نهایت استفاده رو ببرید.

farhad66
07-08-2009, 10:40
نمی دونم دوستان چقدر با این امکان (که در قسمت Security +) در KIS2010 وجود داره آشنا هستن؟
این گزینه یه فایل ISO حدود 120 مگی داونلود میکنه و بعد از داونلود تا زمانیکه KIS2010 روی سیستم شما نصب هست می تونید هر زمان که نیاز داشتید این Image رو با Update همون روز روی سی دی رایت کرده و یک Bootable CD کاملا به روز از KIS داشته باشید.
امیدوارم از این امکان بسیار جالب نهایت استفاده رو ببرید.

شما مطمئن هستی که هر رمان که cd boot درست کنیم با update همان روز این سی دی درست میشه ؟

elfy
07-08-2009, 12:03
شلام hamilton عزیز من پاسخ خود رو نگرفتم انتی ویروس من اپدیت به صورت دستی نمیشه ؟

hamilton
07-08-2009, 12:15
شلام hamilton عزیز من پاسخ خود رو نگرفتم انتی ویروس من اپدیت به صورت دستی نمیشه ؟

اگر نسخه ها يكي باشند و در يكي از سيستمها آپديت دستي بصورت كامل انجام ميشه و در ديگري خير(با شرايط يكسان)نظر خاصي ندارم.
محصول كاسپر شما چيه و چه نسخه ايه؟

hossein61
07-08-2009, 13:46
شما مطمئن هستی که هر رمان که cd boot درست کنیم با update همان روز این سی دی درست میشه ؟

بله دوست عزیز ، ویزارد مربوطه در KIS ، ایمیج رو Update می کنه.البته احتمالا طبق آخرین Update خودش که روی سیستمتون نصبه.
شما هر وقت که خواستید سی دی رو رایت کنید ، یک بار Create Rescue Disk رو انتخاب کرده و گزینه Use existing ISO file رو انتخاب می کنید و خود KIS ایمیجی رو که قبلا داونلود کردید Update می کنه و حالا ایمیج Update شده آماده رایت بر روی سی دی هست.

elfy
07-08-2009, 15:22
internet security 2010

farhad66
07-08-2009, 21:53
بله دوست عزیز ، ویزارد مربوطه در KIS ، ایمیج رو Update می کنه.البته احتمالا طبق آخرین Update خودش که روی سیستمتون نصبه.
شما هر وقت که خواستید سی دی رو رایت کنید ، یک بار Create Rescue Disk رو انتخاب کرده و گزینه Use existing ISO file رو انتخاب می کنید و خود KIS ایمیجی رو که قبلا داونلود کردید Update می کنه و حالا ایمیج Update شده آماده رایت بر روی سی دی هست.

من اینکارو کردم ولی حجم فایل ایزو ایجاد شده هیچ تغییری با فایل ایزوی اول نمیکنه اگر آپدیتهای روز بهش اضافه میشد تغییری درحجم ایزوی ایجاد شده میکرد

siavash2death
08-08-2009, 00:19
دوستان برای یه مشکل لیست صفحه اول رو نگاه کردم.اتفاقا جواب سوالم هم بود.ولی کامل توضیح نداده بود.
برای بلوک کردن دسترسی یه برنامه به اینترنت در کاسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2010.
وقتی لیست برنامه ها رو در اون قسمت برنامه نگاه می کنم برنامه مد نظرم نیست.ولی نمی تونم ادش کنم.شاید هم روشش رو بلد نیستم.
ممکن هستش که کسی توضیح بیشتر و کاملی بده در این مورد؟

hamilton
08-08-2009, 07:35
دوستان برای یه مشکل لیست صفحه اول رو نگاه کردم.اتفاقا جواب سوالم هم بود.ولی کامل توضیح نداده بود.
برای بلوک کردن دسترسی یه برنامه به اینترنت در کاسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2010.
وقتی لیست برنامه ها رو در اون قسمت برنامه نگاه می کنم برنامه مد نظرم نیست.ولی نمی تونم ادش کنم.شاید هم روشش رو بلد نیستم.
ممکن هستش که کسی توضیح بیشتر و کاملی بده در این مورد؟

شما مطابق تصاوير زير عمل كنيد.توجه داشته باشيد كه در تصوير سوم بايد Custom setting را انتخاب كرده و تيك سبز رنگ مقابل network را به علامت ضربدر قرمز رنگ تغيير بديد تا دسترسي آن برنامه به اينترنت قطع بشه:

timsar jackson
08-08-2009, 09:44
من آخرین نسخه ی کاسپر رو دانلود کردم چه جوری باید اکتیوش کنم؟

hossein61
08-08-2009, 10:03
من اینکارو کردم ولی حجم فایل ایزو ایجاد شده هیچ تغییری با فایل ایزوی اول نمیکنه اگر آپدیتهای روز بهش اضافه میشد تغییری درحجم ایزوی ایجاد شده میکرد

من الان دوباره اینو تست کردم ، به حجم فایل دقت نکردم ولی توی Properties فایل ، Date Modefied تغییر می کنه و این نشون میده که فایل رو تغییر میده.

hamilton
08-08-2009, 11:47
من آخرین نسخه ی کاسپر رو دانلود کردم چه جوری باید اکتیوش کنم؟

يا سريال قانوني داريد و قسمت Activation Online را انتخاب ميكنيد(در حاليكه به اينترنت متصل هستيد).اما اگر سريال قانوني نداريد و ميخواهيد از key استفاده كنيد در حاليكه به اينترنت متصل نيستيد گزينه Activate Trial را انتخاب كنيد.پس از تلاش ناموفق كاسپر براي اتصال به سرور خودش صفحه اي براي شما باز ميشه كه شما ميتونيد با استفاده از گزينه Browse كليد مورد نظر خود را وارد كنيد.

farhad66
08-08-2009, 12:55
من الان دوباره اینو تست کردم ، به حجم فایل دقت نکردم ولی توی Properties فایل ، Date Modefied تغییر می کنه و این نشون میده که فایل رو تغییر میده.

دوست گرامی اینکه تاریخ فایل تغییر میکنه دلیل نمیشه تو این فاصله کلی آپدیت اضافه شده به نظر شما منطقیه که حجم فایل ثابت بمونه ؟
من چند بار دیگر با فایلهای مختلف تست کردم به نظر من فقط تاریخشو تغییر میده و فایل ایجاد شده با آپدیتهای آنتی ویروس آپدیت نمیشه

alirafaat
08-08-2009, 15:17
سلام

من از کاسپر 2010 استفاده می کنم (البته ا ین مشکلی رو که عرض می کنم با ورژن 2009 هم داشتم)

کاسپر هنگام اسکن درایوهای یه کم بزرگ (مثلا 200 به بالا ) هنگ میکنه

چند بار هم که این کار رو انجام میدم دقیقا روی همون فایلی هنگ می کنه که قبلا هنگ کرده بود

اینو تو ویندوزهای مختلف هم امتحان کردم فرقی نکرد

سیستم من هم ضعیف نیست

cpu:E 8500
RAM: 2 GIG BUS 1200
MAIN : P45

البته من 5 تا هارد دارم ممکنه علت همین باشه

با تشکر

timsar jackson
08-08-2009, 18:05
يا سريال قانوني داريد و قسمت Activation Online را انتخاب ميكنيد(در حاليكه به اينترنت متصل هستيد).اما اگر سريال قانوني نداريد و ميخواهيد از key استفاده كنيد در حاليكه به اينترنت متصل نيستيد گزينه Activate Trial را انتخاب كنيد.پس از تلاش ناموفق كاسپر براي اتصال به سرور خودش صفحه اي براي شما باز ميشه كه شما ميتونيد با استفاده از گزينه Browse كليد مورد نظر خود را وارد كنيد.

میشه یه key به من بدین؟

sinasalar2007
08-08-2009, 23:24
میشه یه key به من بدین؟

این جا پر کی هست :31: :

mohammadirani
09-08-2009, 02:12
سلام
من الان Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.506 Final رو سیستمم نصبه
براش همیشه Key هست و هر روزم اپدیت میکنم

ایا ارزش داره که ورژن جدیدتری رو دانلود کنم به خصوص که اخرین ورژن سکیوریتی که Trial version of Kaspersky Internet Security 2010 (9.0.0.463) باشه ورژن تریال و ازمایشیه و هنوز نسخه فاینال و کاملش نیومده

با این اوصاف ایا ارزش داره؟

راستی بعد از اینکه بر فرض ورژن جدیدی رو دانلود و ورژن قبلی رو پاک کنم از سیستم و این ورژن جدید رو دانلود کنم میشه از مهلت 30 روزه استفاده کرد یا نه باید حتما اپدیت بشه؟

adel28
09-08-2009, 02:43
سلام

ایا ارزش داره که ورژن جدیدتری رو دانلود کنم به خصوص که اخرین ورژن سکیوریتی که Trial version of Kaspersky Internet Security 2010 (9.0.0.463) باشه ورژن تریال و ازمایشیه و هنوز نسخه فاینال و کاملش نیومده

راستی بعد از اینکه بر فرض ورژن جدیدی رو دانلود و ورژن قبلی رو پاک کنم از سیستم و این ورژن جدید رو دانلود کنم میشه از مهلت 30 روزه استفاده کرد یا نه باید حتما اپدیت بشه؟

این نسخه (9.0.0.463) دیگه تریال نیست . کامل شده.
بستگی به خودتون داره
ولی اگه دوست دارید از قابلیت های جدیدش استفاده کنید من بهتون 2010 رو پیشنهاد می کنم.
سرعتش نسبت به 2009 بهینه تر شده.

hamilton
09-08-2009, 09:19
سلام

نسخه 2010 اين محصول متاسفانه بنظر من فعلا براي استفاده مناسب نيست.من خودم از محصول 2010 كاسپر استفاده كردم و اشكالات عجيب و غريبي ديدم كه واقعا باعث تعجب و بعضا اعصاب خوردكني ميشد.توصيه من اينه كه از همون نسخه 8.0.506 استفاده كنيد كه واقعا كم نقص ميباشه و عملكرد خيلي خوبي هم داره.

hamilton
09-08-2009, 11:58
pakbakhteh عزيز شما مشكل را كامل مطرح كرديد.يك زحمتي بكشيد عين اين مطلب را در تاپيك اختصاصي Spyware Doctor مطرح كنيد تا با كمك هم مشكل را بررسي و جل كنيم.چون اين تاپيك صرفا به مباحث كاسپر اختصاص داره.
با تشكر.

pakbakhteh
09-08-2009, 12:57
مرسي عزيز
اينجا مطرح كردم

با تشكر

Majid393
09-08-2009, 13:47
دوستان وقتی KIS در حال اجرا هست IDM چیزی دانلود نمی کنه ..... IDM 5.17 و KIS 9.0.0.463 رو سیستمم نصبه .
تنها در صورتی میتونم دانلود کنم که KIS
Exit شده باشه .

چجوری میشه این مشکل رو حل کرد ؟؟؟

hamilton
09-08-2009, 14:34
دوستان وقتی KIS در حال اجرا هست IDM چیزی دانلود نمی کنه ..... IDM 5.17 و KIS 9.0.0.463 رو سیستمم نصبه .
تنها در صورتی میتونم دانلود کنم که KIS
Exit شده باشه .

چجوری میشه این مشکل رو حل کرد ؟؟؟

شما برنامه IDM را به گروه Trusted منتقل كنيد و تمام پنجره هاي باز شده را Apply و Ok كنيد تا تغييرات ذخيره بشه.

hamilton
09-08-2009, 14:36
مرسي عزيز
اينجا مطرح كردم

با تشكر

شما ميتونستيد مشكل خود را در تاپيك زير در همين انجمن نيز مطرح كنيد:

تاپیک اختصاصی Spyware Doctor (جديدترين مطالب در پست اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yaghob.boss
09-08-2009, 15:55
این سوال رو یک بار مطرح کردم کسی جواب نداد دوباره مطرح میکنم :19:
من از وقتی اینترنت سکوریتی 2010 رو نصب کردم تا موقعی که این برنامه فعال هست نمیتونی هیچ چیزی رایت کنم . با چندین برنامه معروف مثل nero , alchol , ashampo,....‌امتحان کردم . بلافاصله رایتر بیرون میاد و سی دی هم خراب میشه و دیگه نمیشه چیزی رایت کرد . رایتر من ASUS‌هست وقتی کاسپر غیرفعال هست به راحتی رایتر می کنم اما فعال که هست این مشکل وجود داره .

خواهش می کنم به این سوال پاسخ بدید دوستان عزیز :10:

prance666
09-08-2009, 16:58
سلام دوستان من تازه اینترنت سکیوریتی رو ریختم و آپدیت هم کردم ولی میخام بدونم چطوری میتونم آپدیت ها رو تو یه جایی ذخیره نگه دارم بعدا که خواستم دیگه آپدیت نکنم و از همون روش دستی این کار رو انجام بدم
ممنون میشم کمکم کنید

Meisam Khan
09-08-2009, 17:14
سلام دوستان من تازه اینترنت سکیوریتی رو ریختم و آپدیت هم کردم ولی میخام بدونم چطوری میتونم آپدیت ها رو تو یه جایی ذخیره نگه دارم بعدا که خواستم دیگه آپدیت نکنم و از همون روش دستی این کار رو انجام بدم
ممنون میشم کمکم کنید

hamilton
09-08-2009, 17:34
این سوال رو یک بار مطرح کردم کسی جواب نداد دوباره مطرح میکنم :19:
من از وقتی اینترنت سکوریتی 2010 رو نصب کردم تا موقعی که این برنامه فعال هست نمیتونی هیچ چیزی رایت کنم . با چندین برنامه معروف مثل nero , alchol , ashampo,....‌امتحان کردم . بلافاصله رایتر بیرون میاد و سی دی هم خراب میشه و دیگه نمیشه چیزی رایت کرد . رایتر من ASUS‌هست وقتی کاسپر غیرفعال هست به راحتی رایتر می کنم اما فعال که هست این مشکل وجود داره .

خواهش می کنم به این سوال پاسخ بدید دوستان عزیز :10:

كلا نسخه 2010 كاسپر تا اينجاي كار نسخه خوب و موفقي از كار درنيموده.متاسفانه اشكالات عجيب و غريبي داره كه اميدوارم در Buildهاي بعدي مرتفع بشه.من مشكل شما را با پشتيباني كاسپر مطرح كردم و منتظر پاسخ آنها هستم.

yaghob.boss
09-08-2009, 18:28
كلا نسخه 2010 كاسپر تا اينجاي كار نسخه خوب و موفقي از كار درنيموده.متاسفانه اشكالات عجيب و غريبي داره كه اميدوارم در Buildهاي بعدي مرتفع بشه.من مشكل شما را با پشتيباني كاسپر مطرح كردم و منتظر پاسخ آنها هستم.

ممنون از لطفت فقط اگه پاسخ دادن برام ایمیل کن yaghob.master@gmail.com

ssima
09-08-2009, 18:29
عكسها را ديدم.شما كارهاي زير را انجام بديد:
1-شما بايد ابتدا System Restore همه درايوها را غيرفعال كنيد.
2-برنامه Autorun Virus Remover v2.3 را از انجمن نرم افزار دانلود و نصب كنيد و سيستم خود را با آن اسكن كنيد.
3-برنامه آنتي اسپايور قدرتمندي مانند Malwarebytes' Anti-Malware نسخه 1.40 و نيز Super Antispyware را دانلود و نصب كنيد و پس از آپديت آنها سيستم خود را كامل اسكن كنيد.
4-نسخه 2010 كاسپر را دانلود و فعال كرده و بعد از آپديت سيستم خود را كاملا اسكن كنيد.
نتيجه را اعلام بفرماييد.

hamilton ممنون. با اینکه وقتی این دو تا نرم افزارو دانلود و اجرا کردم فقط کار خودشو کرد و چیزی به من نشون نداد ولی بعد از اسکن کردن با کسپراسکای دیگه تروجان پیدا نکرد، حتما پاک کرد دیگه! :20:
البته من چون هارد جدید نصب کردم وقتی می خواستم اطلاعات هارد قبلیو کپی کنم کسی این کارو انجام میداد با ناد32 هم اسکن کرد و هیچ ویروس و تروجان و... پیداش نشد. براش تعجب آور بود. :21:
خلاصه بسیار از راهنمایی شما ممنون!:20:
الان ناد 32 روی سیستم من نصبه. میدونم اینجا قسمت کسپراسکای ولی فکر می کنید کسپر جدید نصب کنم یا این آخرین ورژن ناد هم خوبه؟

Ehsanpark
09-08-2009, 21:02
سلام. یه سوالی پیش اومده واسم. فرق KIS با KAV چیه ؟ کدوم بهتره نصب باشه ؟

hamilton
09-08-2009, 21:05
ممنون از لطفت فقط اگه پاسخ دادن برام ایمیل کن yaghob.master@gmail.com

دوست عزيز.پاسخي كه دريافت كردم متاسفانه جزء اشكالات و باگهاي نسخه 2010 ميباشه.تنها راهكاري كه داريد اينه كه برنامه اي كه براي رايت استفاده ميكنيد را با راهكار زير در ليست Trusted قرار بديد تا مشكل شما حل بشه:

شما كاسپر را باز كنيد و وارد بخش Settings شويد.
گزينه Threats and exclusions را انتخاب كنيد.
سپس exclusions/settings را انتخاب كنيد.
گزينه Trusted applications را باز كنيد.
حال با استفاده از گزينه هاي add و browse بايد به محل نصب نصب برنامه مثلا Nero برويد و فايل اجرايي برنامه مثلا nero.exe را انتخاب كنيد.مثلا در مسير زير:

C:\Program Files/Nero/Nero X /core/nero.exe

بعد از انجام كارهاي فوق بايد گزينه اول يعني Do not scan opened files را تيك كنيد و تمام پنجره هاي باز شده را Apply و Ok كنيد.
با انجام كارهاي فوق كاسپر ديگه با برنامه هاي رايت شما كاري نداره و بدون مشكل ميتونيد برنامه هاي خود را رايت كنيد.

hamilton ممنون. با اینکه وقتی این دو تا نرم افزارو دانلود و اجرا کردم فقط کار خودشو کرد و چیزی به من نشون نداد ولی بعد از اسکن کردن با کسپراسکای دیگه تروجان پیدا نکرد، حتما پاک کرد دیگه! :20:
البته من چون هارد جدید نصب کردم وقتی می خواستم اطلاعات هارد قبلیو کپی کنم کسی این کارو انجام میداد با ناد32 هم اسکن کرد و هیچ ویروس و تروجان و... پیداش نشد. براش تعجب آور بود. :21:
خلاصه بسیار از راهنمایی شما ممنون!:20:
الان ناد 32 روی سیستم من نصبه. میدونم اینجا قسمت کسپراسکای ولی فکر می کنید کسپر جدید نصب کنم یا این آخرین ورژن ناد هم خوبه؟

توصيه ميكنم از نسخه 8.0.506 كاسپر استفاده كنيد.نسخه 2010 محصولات كاسپر با وجود افزوده شدن امكانات جديد هنوز داراي اشكالات و باگهاي عجيب و غريب ميباشه و ممكنه با مشكل مواجه بشيد.برنامه Autorun Virus Remover v2.3 را هم حتما در سيستم خود نصب كنيد.

Majid393
09-08-2009, 21:13
توصيه ميكنم از نسخه 8.0.506 كاسپر استفاده كنيد.نسخه 2010 محصولات كاسپر با وجود افزوده شدن امكانات جديد هنوز داراي اشكالات و باگهاي عجيب و غريب ميباشه و ممكنه با مشكل مواجه بشيد.برنامه Autorun Virus Remover v2.3 را هم حتما در سيستم خود نصب كنيد.

منم با کاسپر مشکل پیدا کردم ..... از کار افتاد .... ارور میداد ... ریموو کردم که دوباره نصب کنم اما بعدش سیستم مشکل پیدا کرد .... مجبور شدم ویندوز عوض کنم .
الان این برنامه ی Autorun Virus Remover فقط برای حذف ویروسهای Autorun هست ؟؟؟
چه برنامه ای دیگه ای نصب کنم که این مشکلات کاسپر رو برطرف کنه ؟؟؟ ( در واقع مکمل کاسپر باشه )

hamilton
09-08-2009, 22:43
منم با کاسپر مشکل پیدا کردم ..... از کار افتاد .... ارور میداد ... ریموو کردم که دوباره نصب کنم اما بعدش سیستم مشکل پیدا کرد .... مجبور شدم ویندوز عوض کنم .
الان این برنامه ی Autorun Virus Remover فقط برای حذف ویروسهای Autorun هست ؟؟؟
چه برنامه ای دیگه ای نصب کنم که این مشکلات کاسپر رو برطرف کنه ؟؟؟ ( در واقع مکمل کاسپر باشه )

Autorun Virus Remover در واقع يك برنامه خيلي خوب و موثر براي جلوگيري از آلوده شدن سيستم به ويروسهاي اتوران ميباشه كه بر اساس هوش مصنوعي هم كار ميكنه.بخصوص در زمانهايي كه افراد موبايل يا فلش مموريهاي آلوده خود را به سيستم وصل ميكنند.
وجود 2-3 آنتي اسپايور قدرتمند بصورت غيرفعال و آپديت حداقل هفته اي يكبار آنها و اسكن سيستم با آنها(در كنار اينترنت سكيوريتي كاسپر با داشتن فايروال قدرتمند و قابل اعتماد) بسته امنيتي نسبتا خوبي را براي سيستم فراهم ميكنه.

Majid393
10-08-2009, 00:16
Autorun Virus Remover در واقع يك برنامه خيلي خوب و موثر براي جلوگيري از آلوده شدن سيستم به ويروسهاي اتوران ميباشه كه بر اساس هوش مصنوعي هم كار ميكنه.بخصوص در زمانهايي كه افراد موبايل يا فلش مموريهاي آلوده خود را به سيستم وصل ميكنند.
وجود 2-3 آنتي اسپايور قدرتمند بصورت غيرفعال و آپديت حداقل هفته اي يكبار آنها و اسكن سيستم با آنها(در كنار اينترنت سكيوريتي كاسپر با داشتن فايروال قدرتمند و قابل اعتماد) بسته امنيتي نسبتا خوبي را براي سيستم فراهم ميكنه.

شما چه آنتی اسپایوری رو پیشنهاد میکنید ؟ Spyware Doctor چطوره ؟
فایروال دیگه ای هم نصب کنم یا فایروال کاسپر مطمئنه ؟

adel28
10-08-2009, 01:43

آیا رو سیستمی که KIS نصب هست،
نیازی به آنتی اسپای یا فایروال جداگانه هست؟

hamilton
10-08-2009, 08:33
شما چه آنتی اسپایوری رو پیشنهاد میکنید ؟ Spyware Doctor چطوره ؟
فایروال دیگه ای هم نصب کنم یا فایروال کاسپر مطمئنه ؟

Spyware Doctor يكي از بهترينها و قدرتمندترينهاست ولي ظاهرا با كاسپر سازگاري نداره.يعني اگر ابتدا اين آنتي اسپايور را نصب كرده باشيد موقع نصب نسخه 8.0.506 به پايين به شما هشدار ميده كه آنرا حذف كنيد ولي در نسخه 2010 اين مورد وجود نداره.
شما ميتونيد از آنتي اسپايورهاي خوب و قدرتمندي نظير Malwarebytes' Anti-Malware و نيز Super AntiSpyware استفاده كنيد.
اگر از اينترنت سكيوريتي كاسپر استفاده ميكنيد به هيچ وجه فايروال ديگري در سيستم نصب نكنيد چون خود KIS داراي فايروال قدرتمندي نيز ميباشه.

آیا رو سیستمی که KIS نصب هست،
نیازی به آنتی اسپای یا فایروال جداگانه هست؟

با توجه به توضيحي كه براي دوستمون دادم وجود آنتي اسپايور ضروريه ولي فايروال در كنار KIS برابر است با ايجاد مشكلات حاد براي سيستم.

gggmail
10-08-2009, 09:57
دوستان من KIS 2010 رو نصب کردم ولی وقتی اسکن میکنم ویروس یا تروجان پیدا میکنه خودش پاک میکنه
من میخوام ازم سوال کنه پاک کنم یا نه میشه؟

saeed_m_jj
10-08-2009, 12:10
سلام.
چرا من در قسمت Activate commercial license با اینکه اینترنت هم قطع هست ولی نمیتوونم عدد صفر را وارد کنم؟

ssima
10-08-2009, 14:01
منم یه سوالی شبیه سوالی که gggmail پرسیده دارم. واسه من برعکس بود.یعنی من میخوام خودش پاک کنه.روش پاک کردن با نسخه های جدید چطوریه؟ مث نسخه های قدیمیش نیست چون اگه اشتباه نکنم توی نسخه قدیمی با راست کلیک و دلیت پاک می کردیم و لی با این ورژن 8 به بالا چطور تروجان ها و ویروس هایی که پیداشون میکنه رو باید پاک کرد ؟ چون بعضی هاشو فقط می خواد قرنطینه کنه و بعضی های دیگه هم پیدا میکنه ولی قرنطینه هم نمی شن!

یه سوال دیگه: یه پنجره ی آپلود دیتابیس باز میشه بعضی وقت ها یعنی چی؟

hamilton
10-08-2009, 15:53
دوستان من KIS 2010 رو نصب کردم ولی وقتی اسکن میکنم ویروس یا تروجان پیدا میکنه خودش پاک میکنه
من میخوام ازم سوال کنه پاک کنم یا نه میشه؟

شما در قسمت Setting در بخش File Antivirus و نيز تنظيمات مربوط به Scan my computer ميتونيد تعيين كنيد كه عملكرد آنتي ويروس در مواجهه با بدافزارها به چه صورت باشه(در قسمت Action).

سلام.
چرا من در قسمت Activate commercial license با اینکه اینترنت هم قطع هست ولی نمیتوونم عدد صفر را وارد کنم؟

پاسخ شما در تاپيك كرك و سريال كاسپر دادم.

منم یه سوالی شبیه سوالی که gggmail پرسیده دارم. واسه من برعکس بود.یعنی من میخوام خودش پاک کنه.روش پاک کردن با نسخه های جدید چطوریه؟ مث نسخه های قدیمیش نیست چون اگه اشتباه نکنم توی نسخه قدیمی با راست کلیک و دلیت پاک می کردیم و لی با این ورژن 8 به بالا چطور تروجان ها و ویروس هایی که پیداشون میکنه رو باید پاک کرد ؟ چون بعضی هاشو فقط می خواد قرنطینه کنه و بعضی های دیگه هم پیدا میکنه ولی قرنطینه هم نمی شن!

یه سوال دیگه: یه پنجره ی آپلود دیتابیس باز میشه بعضی وقت ها یعنی چی؟

شما در قسمت Setting در بخش File Antivirus و نيز تنظيمات مربوط به Scan my computer ميتونيد تعيين كنيد كه عملكرد آنتي ويروس در مواجهه با بدافزارها به چه صورت باشه(در قسمت Action).

عكسي از اون پيغامي كه براي شما نمايش داده ميشه را لطفا قرار بديد.

Ehsanpark
10-08-2009, 18:18
یعنی واقعا کسی نمی دونه فرق KAV با KIS چیه ؟ :18:

Markus
10-08-2009, 18:25
یعنی واقعا کسی نمی دونه فرق KAV با KIS چیه ؟ :18:

شما اگر يک نگاه به صفحه اول مينداختين جواب سؤال خودتون رو پيدا ميکردين:

mohammadirani
10-08-2009, 19:20
این Worm لعنتی رو چه شکلی میشه پاک کرد؟

Net-Worm.Win32.kido.ih

وقتی دیلت میزنم همچنان وضعیت قرمزه و وقتی روی دایره قرمز کلیک میکنم پیغامی میاد که سیستم رو ریست کن تا مشکل حل شه ولی با ریست کردن سیستم و بالا اومدن اون دوباره روز از نو روزی از نو و همچنان مشکل پا برجاست و دوباره همین روند رو باید طی کنم
راهی برای پاک کردن این ویروس وجود داره

adel28
10-08-2009, 21:54

Net-Worm.Win32.kido.ih

وقتی دیلت میزنم همچنان وضعیت قرمزه و وقتی روی دایره قرمز کلیک میکنم پیغامی میاد که سیستم رو ریست کن تا مشکل حل شه ولی با ریست کردن سیستم و بالا اومدن اون دوباره روز از نو روزی از نو و همچنان مشکل پا برجاست و دوباره همین روند رو باید طی کنم

به این یه نگاه بنداز:

Ehsanpark
10-08-2009, 22:57

Net-Worm.Win32.kido.ih

من دقیقا همین مشکل رو داشتم KAV نصب کرده بودم با KIS ظاهرا مشکل برطرف شده ...

sarmast65_ata
10-08-2009, 23:00
با سلام
من چند روز پیش ویروس اتوران گرفتم که هیچ درایوی باز نمیشد بالاخره توی همین انجمن یه برنامه ایی پیدا کردم که این ویروس رو پاک کرد حالا سوالم اینه که برنامه ایی هستش که بصورت فعال روی سیستم باشه تا از ورود این ویروس جلوگیری کنه؟یا همه برنامه ها مثل این برنامه ایی هستش که فقط موقعی که دستگاه ویروسی شد باید فعالش کرد تا شناسایی کنه؟
اگه هست ممنون میشم لینک دانلود رو بدید
ممنون

adel28
10-08-2009, 23:12
پیشنهاد من:
1- Autorun Virus Remover
USB Disk Security -2

..hamed..
12-08-2009, 10:05
اقا من از وقتی که این انتی ویروس کسپرسکی رو نصب کردم ویندوز ایکس پی مرتبا هنگ میکنه یا خیی دیر نرمافزارها اجرا میشن ولی بیشتر وقت سیستم هنگ کیکنه راه حلی برای این مشکل من هست
در ضمن من از Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.463 Final اسفاده میکنم
با تشکر

hamilton
12-08-2009, 10:39
اقا من از وقتی که این انتی ویروس کسپرسکی رو نصب کردم ویندوز ایکس پی مرتبا هنگ میکنه یا خیی دیر نرمافزارها اجرا میشن ولی بیشتر وقت سیستم هنگ کیکنه راه حلی برای این مشکل من هست
با تشکر

شما چه برنامه يا برنامه هاي امنيتي ديگري داريد كه همزمان و در كنار كاسپر با استارت شدن ويندوز آنها نيز لود ميشوند؟
قبلا از چه محصولي استفاده ميكرديد؟

..hamed..
12-08-2009, 12:58
قبلا از NOD استفاده ميكردم الان هم دارم ولي اونو تو سون نصب كردم و در ايكس پي هم كسپر دارم و نرمافزار امنيتي فقط كسپرسكي رو دارم
اينم بگم كه موقع هنگ كردن ويندوز task manager هم نماد بالا و ايكنهاي موجود در my computer به هم ميريزن و فونت ويندوزهم بعد از اولين هنگ كردن سيستم بعد از نصب كسپر bold شده

hamilton
12-08-2009, 13:28
قبلا از NOD استفاده ميكردم الان هم دارم ولي اونو تو سون نصب كردم و در ايكس پي هم كسپر دارم و نرمافزار امنيتي فقط كسپرسكي رو دارم
اينم بگم كه موقع هنگ كردن ويندوز task manager هم نماد بالا و ايكنهاي موجود در my computer به هم ميريزن و فونت ويندوزهم بعد از اولين هنگ كردن سيستم بعد از نصب كسپر bold شده

شما نسخه كاسپر را عوض كنيد ببينيد مشكل حل ميشه يا خير.توصيه ميكنم از نسخه 8.0.506 استفاده كنيد.

prance666
12-08-2009, 13:35
آقا من این کاسپر اینترنت سکیوریتی و خود آنتی ویروسش رو ریختم ولی چطوری میشه آپدیت هایی رو که انجام دادیم ذخیره کرد من تاپیک آقای majid20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو خودندم ولی متوجه نشدم ممنون میشم یکی توضیح بده

sharghi
12-08-2009, 13:58
[quote=..hamed..;4076794]اقا من از وقتی که این انتی ویروس کسپرسکی رو نصب کردم ویندوز ایکس پی مرتبا هنگ میکنه یا خیی دیر نرمافزارها اجرا میشن ولی بیشتر وقت سیستم هنگ کیکنه راه حلی برای این مشکل من هست
با تشکر

منم دقیقا همین مشکل این دوست عزیز رو دارم و همین ورژن رو هم نصب کردم به حد اعصاب خوردکنی سیستم کند شده و همش هنگ میکنه . ایا در تنظیمات این ورژن جایی وجود نداره که بشه کمی روانترش کرد چون من همواره دوست دارم از جدید ترین نسخه kis استفاده کنم.در ضمن من قبلا از kis8.506 ستفاده میکردم و مشکلی نبود.

baghozi
12-08-2009, 14:17
سلام

من امروز کسپر 2010 را نصب کردم

می خواستم بدونم از کجا میتونم آپدیت های Kaspersky Internet Security 9.0.0.459 را دریافت کنم؟

(می خوام برم کافی نت دانلود کنم بعد برنامه رو بروزش کنم)