PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

sinaset
22-01-2008, 11:21
سلام دوستان همون جور که می دانید نسخه جدید بازی S.T.A.L.K.E.R CLEAR SKY در راه است و من این تاپیک رو زدم برای اینکه نسخه جدید رو معرفی و در مورد همه چیز ان ها بحث کنیم

گروهي از جويندگان براي اولين بار به قلب منطقه حفاظت شده هسته اي چرنوبيل نفوذ کردند و سبب ايجاد ماجراها و حوادث بسياري در اين منطقه شدند.نوعي انرژي بي پايان سبب تغيير عمده و ناگهاني منطقه شد.ديگر راه ها قابل اعتماد نيستند،موجودات منطقه تماماً تغيير شکل يافته و هولناک شده اند.در اين شرايط STALKER ها در منطقه چرنوبيل گيرافتاده و راه بازگشتي ندارند.آن ها وارد مناطقي مي شوند که تا پيش از رخ دادن فاجعه هرگز شناخته نشده بودند...منطقع کاملاً ناامن است و هر روزه از شدت انفجارها کاملاً به لرزه مي افتد.
تغييرات عمده ايجاد شده در محيط،تعادل و توازن نيروهاي منطقه را به هم ريخته است و STALKER ها در اين شرايط وارد منطق نفوذ کاملاً جديد و ناشناخته شده و با موجوداتي عجيب روبرو مي گردند.ديگر مانند گذشته دوست و دشمن وجود ندارد؛هر کسي براي خودش کار مي کند و جنگ هاي حزبي ميان گروه هاي مختلف جويندگان آغاز مي گردد.
شخصيت اول بازي نيز سربازي مزدور است که در بحبوحه جنگ ميان گروه هاي مختلف جويندگان در منطقه ظاهر مي شود.در اين حالت،او نقشي کليدي را در رخ دادن حوادثي که باعث آغاز نسخه اوليه بازي،S.T.A.L.K.E.R.:Shadow of Chernobyl مي شود،ايفا خواهد کرد.
چه حوادثي سبب به وجود آمدن فاجعه اتمي چرنوبيل شد؟! دليل رخ دادن انفجارها چيست؟! چرا منطقه به ناگهان دچار تغيير شد؟! چگونه مي توان اين ناامني را در منطقه از ميان برد؟! کدام گروه از جويندگان سرانجام موفق خواهند بود؟! استرلوک چگونه از بين رفت؟! پيش از آن چه اتفاي براي او افتاده بود؟!... اين ها همه و همه سؤالاتي هستند که S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky،نسخه دوم از بازي محبوب S.T.A.L.K.E.R که يک سال پيش از آن به وقوع مي پيوندد،پاسخگوي آن خواهد بود... .

ويژگي هاي بازي:

وجود جو مرموز آشناي بازي
جستجو در اعماق منطقه،مناطقي نظير Limansk،Red Forest،منطقه مخروبه Pripyat و بسياري مناطق ديگر... .
چنگ هاي A-Life گروه هاي مختلف STALKER ها
امکان هدايت و سرپرستي هرکدام از گروه ها براي رسيدن به موفقيت
سيستم پيشرفته A-Life
وجود رفتارها و حرکات کاملاً متفاوت و مختلف از استاکرهاي کنترل شده توسط رايانه(NPC ها) در دنياي A-Life
صحنه هاي نمايش داستاني بسيار پيشرفته و ديدني
هوش مصنوعي بهتر کاراکترهاي کنترل شده توسط رايانه
استفاده NPC ها از نارنجک
امکان جستجوي سريع محيط بازي
طراحي و تجسم بهتر مصنوعات و ساير وسايل
سيستم جديد آپگريد شکردن اسلحه ها و مهمات
امکان تعمير اسلحه ها و مهمات
طراحي مجدد HUD و PDA استاکرها
نسخه جديد موتور گرافيکي بازي-X-Ray 1.5
سيستم رندرکننده DirectX 10
بهبود سيستم رندر DirectX 9 نظير طراحي بهتر شکست هاي پارالاکس،Motion Blur،افکت هاي تصوير ذره اي و نمايشي و... .
گرافيک بسيار پيشرفته و پرجزئيات در محيط بازي
سيستم حرکات وارونه(Inverse kinematics)
موتور انيميشن جديد بنابراين و با وجود اين ويژگي هاي جديد بازي،کاربران مي بايست براي تجربه سفري ديگر به قلب منطقه چرنوبيل اکراين تا سه ماهه اول سال آينده ميلادي آماده شوند... .
برای دیدن عکس های بازی بر روی این پست بروید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
-------------------------------
این تاپیک ادامه تاپیک که در باره نسخه قبلی بازی استالکر بود

sinaset
22-01-2008, 11:24
اکشن اول شخص GSC و THQ سال آينده بار ديگر بر روي رايانه هاي شخصي ظاهر خواهد شد.

نسخه جديدي از بازي مطرح S.T.A.L.K.E.R،موسوم به S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky در آغاز سال آينده ميلادي براي رايانه هاي شخصي به بازار عرضه خواهد شد.
داستان بازي Clear Sky،يک سال پيش از به وقوع پيوستن داستان بازي اصلي،يعني در سال 2010 ميلادي به وقوع خواهد پيوست و در آن گروهي از افراد که خود را S.T.A.L.K.E.R مي نامند(دزدان،متجاوزان،ماجر ?جويان و کاوشگران) براي اولين بار به قلب نيروگاه اتمي چرنوبيل نفوذ مي کنند.در اين شرايط اوضاع منطقه ناامن مي شود و گروهي از اتفاقات عجيب و غيرمعمول در منطقه رخ مي دهد.شخصيت اصلي بازي نيز يک سرباز مزدور خواهد بود که در به وقوع پيوستن اتفاقاتي که منجر به شکل گيري داستان نسخه اول بازي مي شود،نقشي کليدي ايفا مي کند.
سازنده بازي،GSC Game World،قول داده است که در Clear Sky،بسياري از ابهامات و مسائل حل نشده Shadow of Chernobyl مانند چگونگي از بين رفتن استرلوک و يا دليل تغيير منطقه را حل نمايد.
نسخه اول بازي،S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl پس از مدت ها تأخير و تعويق سرانجام در مارچ سال 2007 به بازارها عرضه شد.اين بازي يک FPS تمام عيار بود که در شهر راديواکتيوي چرنوبيل اکراين به وقوع مي پيوست و در آن گيمر با حجم عظيمي از موجودات جهش سافته و عجيب روبرو مي شد و با آن ها به مبارزه مي پرداخت.مکان هاي طراحي شده توسط ناشر اکراين بازي،GSC Game World کاملاً الهام گرفته از محيط اصلي نيروگاه اتمي چرنوبيل بودند.
اين بار سازندگان بازي وعده داده اند که در نسخه دوم بازي نيز جو موجود در نسخه اول را به همان صورت حفظ نمايند.همچنين گيمرها خواهند توانست اين بار نيز در تمامي نواحي اطراف نيروگاه چرنوبيل اعم از Red Forest و شهر متروکه Pripyat به جستجو بپردازند.S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky همچنين از يک موتور انيميشن جديد،هوش مصنوعي بالاتر و نيز سيستم بهبود يافته استفاده از اسلحه ها و مهمات نيز بهره خواهد برد.
لازم بذکر است که S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky در سه ماهه اول سال 2008 و صرفاً براي رايانه هاي شخصي به بازار عرضه خواهد شد.

sinaset
22-01-2008, 11:31
سلام 3 پست اخر که در مورد استالکر بود رو می زارم در تاپیک قبلی

تقدیمممممممم به شماااااااااااااااااا:11:

mohamad.hejazi
22-01-2008, 11:36
سلام.
بازی خیلی زیبایی باید باشه(مثل نسخه ی قبلیش)
فقط خدا کنه تاریخ انتشارش به عقب نیفته.
از sinaset عزیز هم به خاطر این مطالب تشکر میکنم.

sinaset
22-01-2008, 11:51
سلام دوستان امکان جستجوي سريع محيط بازي یعنی چی کسی می دونه این چه کار می کنه؟:13:

mohamad.hejazi
22-01-2008, 12:27
سلام دوستان امکان جستجوي سريع محيط بازي یعنی چی کسی می دونه این چه کار می کنه؟:13:
شاید منظورش اینه که میشه سوار وسایل نقلیه شد.یا اینکه از طریق نقشه بشه مکانها را دقیق تر وبهتر و با جزییات بیشتر دید.
البته این نظر منه.:20:

MAXXX
22-01-2008, 12:30

سلام
دستت درد نکنه دیگه کمکم باید با اون یکی تاپیک خداحافظی کرد
یعنی اینکه وقتی دنبال یه مکان یا منطقه ای میگردی بتونی سریع پیداش کنی نه اینکه 2 ساعت رو نقشه دنبالش بگردی

sinaset
22-01-2008, 13:34
سلام
دستت درد نکنه دیگه کمکم باید با اون یکی تاپیک خداحافظی کرد
یعنی اینکه وقتی دنبال یه مکان یا منطقه ای میگردی بتونی سریع پیداش کنی نه اینکه 2 ساعت رو نقشه دنبالش بگردی
سلام مکس
فکر نکونم
بنظر نقشه جدید با جزییات بیشتر باشه و با امکانت بیشتر؟:13:

joey jordison
22-01-2008, 13:48
سلام دوستان
من فکر می کنم این بازی خیلی گرد و خاک به پا خواهد کرد و به احتمال زیاد فقط هم برای pc می یاد و کنسولها هم حسرت این عنوان زیبا را خواهند خورد و این برای pc بازها خوشحال کننده هست مثل Crysis

MAXXX
22-01-2008, 14:34
سلام مکس
فکر نکونم
بنظر نقشه جدید با جزییات بیشتر باشه و با امکانت بیشتر؟:13:
الان داشتم سایت بازی رو نگکاه میکردم نوشته بود fast travel یعنی مسافرت یا همون حرکت سریع (نه جستجو سریع) به این معنیه که وقتی بخوای از یه منطقه به یه منطقه دیگه بری لازم نیست همه راه رو پیاده گز کنی رویه منطقه مورد نظر کلیک میکنی و اونجا ظاهر میشی که یه طورایی هم خوبه مثلا یه بار مجبور شدم از پیش چرنوبیل تا همون دهکده اول بازی رو برگردم که 1 روز طول کشی و از یه جهت بده و اون اینه که دیگه کسی حال نمیکنه بین جاده ها گشت و گزار کنه و همه سوراخ سنبه ها رو کشف کنه

من فکر می کنم این بازی خیلی گرد و خاک به پا خواهد کرد و به احتمال زیاد فقط هم برای pc می یاد و کنسولها هم حسرت این عنوان زیبا را خواهند خورد و این برای pc بازها خوشحال کننده هست مثل Crysis دمو هاش که طوفانی بودن من که به گرد و خاک راضی نمیشم:27:

sinaset
22-01-2008, 14:53
الان داشتم سایت بازی رو نگکاه میکردم نوشته بود fast travel یعنی مسافرت یا همون حرکت سریع (نه جستجو سریع) به این معنیه که وقتی بخوای از یه منطقه به یه منطقه دیگه بری لازم نیست همه راه رو پیاده گز کنی رویه منطقه مورد نظر کلیک میکنی و اونجا ظاهر میشی که یه طورایی هم خوبه مثلا یه بار مجبور شدم از پیش چرنوبیل تا همون دهکده اول بازی رو برگردم که 1 روز طول کشی و از یه جهت بده و اون اینه که دیگه کسی حال نمیکنه بین جاده ها گشت و گزار کنه و همه سوراخ سنبه ها رو کشف کنه
دمو هاش که طوفانی بودن من که به گرد و خاک راضی نمیشم:27:
اینطور که شما می گید که مثلان یک جا یک دفعه ظاهر بشه خیلی تخیلی می شه که؟:13::2:

sinaset
22-01-2008, 16:26
سلام دوستان
یک چیزی جالب پیدا کردم سایت گیم اسپات بین 5 بازی می خواد یکی رو انتخاب کنه که استالکر هم توشه
دوست دارید برید رای بدید(هر کی به استالکر رای بده یک کارت 24 ساعته اینترنت بهش می دم:46::31:شوخی کردم)

chaos theory
22-01-2008, 19:04
در نظر سنجی ها دو گزینه اول و دوم شبیه به هم هستند.

sinaset
22-01-2008, 19:59
در نظر سنجی ها دو گزینه اول و دوم شبیه به هم هستند.
اول گزینه یعنی من برد توی بازی یعنی واقعان حس بازی رو بهم داد که واقعان به من داده
دو گزینه یعنی خیلی حال کردم یعنی خوشم اومد

Oracle_Eldorado
22-01-2008, 21:31
ممنون ولی دوست من شما که میدونی هر بازی نیومده باید در قسمت اخبار مطرح بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی مطالبت خیلی جالب بود .
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MAXXX
23-01-2008, 05:11
اینطور که شما می گید که مثلان یک جا یک دفعه ظاهر بشه خیلی تخیلی می شه که؟:13::2:
سلام
نه اونطوری که شما فکر میکنی نیست من تجربشو تا بازی هایه دیگه داشتم زیادم بد نیست
اینطوری نیست که یک دفعه از تو زمین در بیای
انگار که مسیر رو خودت طی کردی وقتی اونجا ظاهر میشی زمان تفییر کرده و شب و روز عوض شده انگاری که خودت اومدی خلاصه انقدر هم بد نیست

sinaset
23-01-2008, 11:00
سلام مکس من یک نظر دارم
ببین مثلان در نسخه قبلی وقتی می خواسی بری نقطه اول بازی باید چند در اصلی رو رد می کردی ولی شاید در این نسخه بهش می گی که از این و فلان در رد شو و برو به اون در اخری اونجا وایسا:13:هان؟؟:46:
---------
اقا در مورد یک چیز دیگش صحبت می کنیم
اقا این یکی هم خیلی خوب بعضی موقعه ها کارکترها قاطی می کردن وقاطی می کردند ادم نمی دونست چه کار کنه:10::2:
----------------
اقا من با این یکیش خیلی حال کردم در نسخه قبلی یک مشت اصلحه بودن که کم یاب بودن وقتی خراب می شودنند ادم نمی دونست چه کارررررر کنه:13:
-------------------------
اقا من این یکو رو نمی دونم چی؟
سيستم حرکات وارونه:13:
-----------
راستی اینگار این اصلحه بهش اشافه شده همون لوله چرخون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
--------
من یک دمو از نسخه قبلی داشتم که یک اصلحه 2 لول داشت این شکلی که البته اینم مال استالکر کسی این توی بازی دیده

Oracle_Eldorado
23-01-2008, 12:43
چه شاتگان های باهالی ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسم اون یکی اسلحه چیه ؟ من که آخرش نفهمیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sinaset
23-01-2008, 16:12
در مورد سوار شدن در ماشین نسخه قبلی اقا ما هر کاری می کنیم نمی شه
هر تونسته به ما هم بگه
Readme FileTransport Mod v1.0

For STALKER - Shadow of Chernobyl v1.0001.

REQUIRES PATCH V1.0001.

-Description-

Maybe the long awaited mod. Adds vehicles into game!
You can shoot with pistol as it was desired before. Vehicles have health meter.

-Installation-

Unzip the contents into your STALKER installation folder (for me D:\Games\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl).

-Using-

Open console and write "bind turn_engine kT" (without quotes). You can replace T with whatever key you want.

OR

Go to Shared Documents\STALKER-SHOC and open user.ltx. Write the same "bind turn_engine k~" in it (without quotes),(~ - desired key).

----

Then start a new game, when in vehicle press T (or the key you stated). Engine starts. You're ready to go

اینم چند تا زا عکساش(ماشین)

خود پکیج ماشین رو از اینجا دانلواد کنید

MAXXX
23-01-2008, 16:20
سلام مکس من یک نظر دارم
ببین مثلان در نسخه قبلی وقتی می خواسی بری نقطه اول بازی باید چند در اصلی رو رد می کردی ولی شاید در این نسخه بهش می گی که از این و فلان در رد شو و برو به اون در اخری اونجا وایسا:13:هان؟؟:46:
---------
اقا در مورد یک چیز دیگش صحبت می کنیم
اقا این یکی هم خیلی خوب بعضی موقعه ها کارکترها قاطی می کردن وقاطی می کردند ادم نمی دونست چه کار کنه:10::2:
----------------
اقا من با این یکیش خیلی حال کردم در نسخه قبلی یک مشت اصلحه بودن که کم یاب بودن وقتی خراب می شودنند ادم نمی دونست چه کارررررر کنه:13:
-------------------------
اقا من این یکو رو نمی دونم چی؟
سيستم حرکات وارونه:13:
-----------
راستی اینگار این اصلحه بهش اشافه شده همون لوله چرخون
--------
من یک دمو از نسخه قبلی داشتم که یک اصلحه 2 لول داشت این شکلی که البته اینم مال استالکر کسی این توی بازی دیده
عجب تفنگی آدم یاد سام ماجراجو میفته اون دومیه شبیه شات گان دو لولست که تو قسمت قبلی بود

sinaset
23-01-2008, 16:37
سلام دوستان
اقا کسی کرک پچ 1.4 امریکا رو داره بد به ما زا صبح تا حالا دارم دمبالش می گردم پیداش نکردم:41:
crack pach.1.4 us
هر داره خیلی خیلی ممنونش می شم بهم بده:11::41:

mohamad.hejazi
23-01-2008, 19:07
سلام دوستان
اقا کسی کرک پچ 1.4 امریکا رو داره بد به ما زا صبح تا حالا دارم دمبالش می گردم پیداش نکردم:41:
crack pach.1.4 us
هر داره خیلی خیلی ممنونش می شم بهم بده:11::41:
دوست عزیز من کرک نسخه ی جهانی رو دارم.
راستی تو تاپیک در خواست کرک و پچ درخواست دادی؟اونجا اگه بگی حتمآ برات میزارن.:46:

sinaset
23-01-2008, 19:25
ممنون فکر نکونم کسی بتونه مشکله من رو حل کنه جز خدا
:10::41:

sinaset
23-01-2008, 19:40
سلام دوستان راستی یک سیو خیلی باحال از بازی پیدا کردم که هر کی می خواد از اول بازی کنه با این سیو بره
چون بهترین اصلحه بازی +لباس های که اصلان توی بازی نیست مال دیوتی ونزدیک به 3000 تیر و 60 نارنجک تفنگی+چند شی

H M R 0 0 7
23-01-2008, 23:20

این مورد رو من توی چند تا بازی دیگه هم دیدم.
یعنی اینکه روی نقشه یه مکانی رو انتخاب میکنی بعد سریعا از اونجا ظاهر میشی.این روش معمولا برای بازیهایی خوبه که مکان وسیعی برای بازی داشته باشن.مثل همین استالکر:46:

@R3Z
24-01-2008, 00:38
آره توي just cause هم سيستم teleport بود!

sinaset
24-01-2008, 10:21
سلام دوستان برخره اسلحه رو که صفحه قبلی دبد رو پیدا کردم باید اول دانلودش کنید بعد نصبش کنید
اون وقت اون وینچستر میاید
اینم چند تا از عکساش
عکس با ابعاد بزرگ

دانلواد این پچ یا مود با 3 لینک

اینم توضیحات برای نصب(خارجی)

Extract the directory "gamedata" in "C:\Program File\THQ\S.T.A.L.K.E.R. -
Shadow of Chernobyl" (or wherever you installed the game). Note that this mod
adds modifications for the weapons and for the trade system, so I don't know how
it reacts with other complex mods. For this reason, I suggest to use it with the
vanilla version of the game or just with some small retexture mods. As soon as
possible, I'll try to make it compatible with other mods (I put almost all the
new icons in the file "ui_icon_equipment.dds" that I think most complete).

In the archive you'll find two more directories, containing the textures for
the shotguns:
- Toz 34: contains the files "wpn_toz-34" that you can add in
"gamedata\textures\wpn" to modify the textures of the normal Toz 34 in the
game;
- Special Toz 34: contains the files "wpn_toz-hy" that you can copy in
"gamedata\textures\wpn" to modify the default texture for the new modified Toz
34.

If it's the first time you install a mod, you have to:

- Reach the directory in which you installed the game (i.e. "C:\Program
File\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl") and open the file fsgame.ltx
with Notepad;
- Change the second line of the file you have just opened from "$game_data$ =
false| true| $fs_root$| gamedata" to "$game_data$ = true| true| $fs_root$|
gamedata". Save the changes and close the file.

sinaset
24-01-2008, 11:06
سلام دوستان این یکی هم قشنگه تلویزیون برای استالکر درست شنیدن:46:
این که نصب کردید می تونید همون اول بازی که پیش ریستون هستید تلویزیون شو نگاه کنید
نگته مهم:اقا لطفان کسی بهش دست نزنه صاحبش گفته اگر یک خط روش بی اندازه .....:13:
می دونید چرا چون تو محل STALKER اصلان تلویزیون گیر نمی یاد:13:شوخی )
اینم لینکش

تمام توضیحات نصب این چیزها در خود فایل توضیح داده:11:
-----------------
اقا این یکی هم قشنگه اپدیت شدن صدا ها اصلحه ها
اینم لینکش(عکس ازش نداشتم:31::46:)

توضیح
در F:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl قسمت یا هر درایو دیگه که بازی رو نصب کردید پوشه به نامgamegata به همین شکلی که من نوشتم ایجاد می کنید ودر ان پوشه به نام sounds ایجاد می کنیدو بعد در این صفحهF:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl رو گزینه
fsgame.ltx کلیک کرده و ان را به notepat تبدیل می کنید تا به توانیدان را ببینید ور قسمت که باز شده است
در ردیف $game_sounds$ = true| true| $game_data$| sounds\ اگر یکی از دوگزینه false باشد ture می کنید که البته مال من الان دوتاش ture
تقدیم به شمااااااا:11:

sinaset
25-01-2008, 13:43
سلام دوستان چهار تا عکس جدید از clear sky برید حال کنید:2::46::31::11:

در ابعاد بزرگگگگگگگگگگگگگگگگگگ تقدیم به شما:11:

sinaset
25-01-2008, 21:23
سلام دوستان اقا این اصلحه که دست استالکر است رو نگا کنید جدید مال نسخه جدید بازیه عجیب قریبه:13::46:

sinaset
25-01-2008, 22:37
سلام یک مدیا پریر به سبک استالکر
اینم لینک دانلوادش

sinaset
25-01-2008, 22:50

سلام دوستان یک دمو از استالکر که در نمایشکاه است نمی دونم در کدوم نما یشگاه با حجم 36 مگه و 12 دقیقه
لینک دانلواد
و لینک نمایش به صورت اون لاین

mohamad.hejazi
25-01-2008, 23:03
سلام.
sianset جان تو این تاپیک خیلی زحمت میکشی.دستت درد نکنه.
ممنون.
راستی این دمو رو هم من فردا دانلود میکنم.
خودم تا حالا هیچ ویدیویی از clear sky ندیدم..

sinaset
25-01-2008, 23:30
سلام دوست من اول از همه این تقدیم به شما:11:
بعد شرکت استالکر یک دمو داده بود بیرون و روش کار کرده بود اون بهتره اگر می خوای دانلواد کنی
بهترین بری توی این صفحه در این صفحه با کیفیت ها ی مختلف دمو قرار گرفته است (دمو اول استالکر)

sinaset
26-01-2008, 00:05
اقا خواستم چند کلمه حرف در باره امتیازهای برتر استالکر نسبت به بازی های دیگه رو بگم
استالکر داری محیط باز و خفن می باشد که تقریبا هر گوشه از محیط ان رمز و رموزهای است و اسلحه های زیاد که شاید تا اخر بازی بری بیشتر ان ها رو نبینی و دارا بود 7 راه برای پایان رو می توان از نقاط قوت ان نامید و فیلم نامه جذاب
در کل امکانات خیلی زیاد است و وسایل زیاد و چیز های عجیب و غریب رو که به بازی حیجان زیادی می دهد و ماموریت گرفتن که در کل به 2 دسته تقسیم می شود فرعی و اصلی که باز هم این جذابیت های بازی می افزاید
در کل بازی استالکر خیلی بهتر از بازی های دیگه است در سبک اکشن مثل بازی کریس یا Crysis یاSoldier of Fortune : Payback یاQuake Wars : ETیاShadowrunیامدال افتخار هوابورد یا خیلی از بازی های دیگه که خیلی تکرار شده مضوع هایشون همش بکوش بکوشه هیچ حیجانی نداره فقط باید یک راه رو بری فقط یک فیلم نامه است و فقط تقریبان یک روزیا 2 روز طول می کشه تا تمامشون کنی هدفه من تو بازی اینکه سریتر تمامش کنم چون خودم وسط بازی حالم بهم می خوره از بازی من خودم یک مدت زیادی بازی می خریدم و بازی می کردم بعدم از خودم پرسدیم انسافان داری چه کار می کنی تو که وسط بازی حالت بهم می خوره حال حوصله هم نداری چون همشون یک جور تمام می شند دیگه از اون به بعد اصلان دیگه بازی نمی خرم فقط فقط چند بازی که من ازشون خوشم میاد که استالکر یکی از اون است
که استالکر در سبک خودش خیلی عالی است بنظر من در سبک اکشن هیچی بازی به پاش نمی رسه فعلان

کلام اخر دوستان فقط اون بازی رو که فکر می کنید ازش خوشتون میاید بازی کنید وقت خودتون رو بازی های که می دونید هیچ حالی بهتون دست نمیده هدر ندیدوفقط فقط پول خرج می کنید و از کار زندگی می اندازتون

اینطوری تو طول زندگی فقط چند تا بازی است که می کنید اینطوری از کار زندگی هم نمی افتید تازه شور اشتیاقتون بیشتر هم می شه:11::10::40::10:

B3HZ@D
26-01-2008, 09:45
از همه دوستان بابت پستها ممنونم
من هم یکی از عاشقان استالکر هستم
بازیش محشر بود و من یکی که خیلی حال کردم
در ضمن میشه یک کمک بکنید و بگید چطور میشه بازی را با پایانهای مختلف دید
من یکیش را بیشتر ندیدم . دو با بازی را تمام کردم و یک پایان را دیدم
(همونی که فکر میکنه پولدار شده و پیچ ها و ذره های اهن را طلا میبینه)
اگه کمک کنید ممنون میشم
راستی من که خیلی منتظر این بازی هستم

B3HZ@D
26-01-2008, 09:53

djmd
26-01-2008, 10:24
اگه کمک کنید ممنون میشم

اه اگه استالکر (1) رو میگی من آخرش که رسیدم به اون جسم اسمش چی بود یادم نیست . اونجا رفت تویه یه دنیایی که خیلی محیط گرم و باحالی داشت و خیلی داشت حال می کرد و از هوا لذت می برد که وقتی چشماشو باز کرد دیدیم چشماش سفید شده .:18:

sinaset
26-01-2008, 11:00
اه اگه استالکر (1) رو میگی من آخرش که رسیدم به اون جسم اسمش چی بود یادم نیست . اونجا رفت تویه یه دنیایی که خیلی محیط گرم و باحالی داشت و خیلی داشت حال می کرد و از هوا لذت می برد که وقتی چشماشو باز کرد دیدیم چشماش سفید شده .:18:
این پایان رو کی می گه بهش می گن پایان اصلی توی یک محوطه هستی که هی میری توی یک چیز های روشن هی از یکی به یکی دیگه در میاید اون پایان اصلی
تقدیمممممممم به شما:11:

MAXXX
26-01-2008, 18:29
اگه کمک کنید ممنون میشم
سلام
چون پولات زیاد بوده این پایانو دیدی
اگه هر دو رییس گروه هایه دیوتی و فریدوم رو بکشی یه پایان دیگه رو هم میبینی اگه پولت هم خیلی کم باشه و رنکت بالا باشه هم یه پایان دیگه
ولی همه اینا پایان هایه فرعی هستن اگه میخوای اصلی رو ببینی نباید پیش ویش جنریتور(همون که آخر بازی تویه جایه نورانی ایستاده) بری تو تاپیک قدیمی بازی هست اونجا بگرد نقشه رو پیدا میکنی کجا بری اگه پیدا نکردی همونجا بگو میگردم برات

sinaset
29-01-2008, 00:36
این پست ویرایش شود در
این تاپیک

sinaset
02-02-2008, 13:24
سلام دوستان 2 تا اهنگ گیتار که توسط کمپ لونر و دیوتی . باقی کمپ های می زدن (لونر) رو پیدا کردم اپلوادش کردم براتون اخر اهنگن دلم نیومد نزارمشون:41::10::11:
دانلواد با حجم 1.مگا تقریبان

sinaset
02-02-2008, 15:18
سلام دوستان یک خبر خوب

کمپانی سازنده بازی یعنی GSC Game World ، اعلام کرد که عنوان Stalker: Clear Sky به کمک نسخه جدیدی از موتور پایه X-Ray 1.5 در دست ساخت است. سازندگان اظهار داشتند که استفاده از این موتور پایه باعث ایجاد فضاهایی بهتر و طبیعی تر و نیز جلوه های تصویری بهتر و از همه مهمتر هوش مصنوعی بالای بازی میشود. داستان بازی یک سال قبل از ماجرای Stalker (نسخه ابتدایی) رخ میدهد. این بازی برای پلتفورم PC منتشر خواهد شد و تاریخ انتشار دقیقی از آن در دست نیست ولی انتظار میرود در اواسط سال 1387 عرضه شود.
</SPAN>
منبع

mohamad.hejazi
02-02-2008, 21:37
سلام دوستان یک خبر خوب

کمپانی سازنده بازی یعنی GSC Game World ، اعلام کرد که عنوان Stalker: Clear Sky به کمک نسخه جدیدی از موتور پایه X-Ray 1.5 در دست ساخت است. سازندگان اظهار داشتند که استفاده از این موتور پایه باعث ایجاد فضاهایی بهتر و طبیعی تر و نیز جلوه های تصویری بهتر و از همه مهمتر هوش مصنوعی بالای بازی میشود. داستان بازی یک سال قبل از ماجرای Stalker (نسخه ابتدایی) رخ میدهد. این بازی برای پلتفورم PC منتشر خواهد شد و تاریخ انتشار دقیقی از آن در دست نیست ولی انتظار میرود در اواسط سال 1387 عرضه شود.
</SPAN>
منبع

سلام.
پس عقب افتاد:41:
به نظر من بازم عقب می افته.
به هر حال منتظر میمونیم.

sinaset
03-02-2008, 11:54
سلام.
پس عقب افتاد:41:
به نظر من بازم عقب می افته.
به هر حال منتظر میمونیم.
بنظر م ای سایت اشتباه کرده حتمان می خواسته بنویسه اویل نوشته اوسط چون توی گیم اسپات نوشته بود که q1 2008 یعنی نیم اول سال 2008 یعنی می شه فکر کنم 3 ماه اول سال 2008:13:

sinaset
04-02-2008, 17:13
سلام دوستان 3 عكس جديد از استالكر تقديمه به شما:10::11:

با ابعاد بزرگ

دوستان ايم عكس رو نگاه كنيد حتمان گرافيك بازي انگار تغيير كرده:13:؟

------------------------------
اقا من يك سوال داشتم خواستم ببين كسي مي دوني كسي مي دونه اين تقويم هاي چه كه هر ماه سايت مي دن بيرون در مورد استالكر هم است:13:

sinaset
11-02-2008, 17:12
--------
قبلان توي اين پست يك مشكلي مطرح كردم ولي مشكلم حل شد با عرض پوزش

sinaset
13-02-2008, 17:46
سلامممم دوستان كسي خبر چيزي سخني جديد از استاركر كرير اسكاي نداره به ما بدهههههههه :11::20:

sinaset
15-02-2008, 13:12
سلام دوستان 8 عكس جديد بازي STALKER CLEAR SKY از گيلم پلي بازي كه از نظر من خيلي خيلي خوب شوده و جزييات بيشتر شده مثل اينكه طبيعي تر شده:20:
بچه ها كلالن اينگار عكس اش خيلي قشنگه
(بچه ها يك 3 بزرگ توي اين عكس پاييني هوا روشنه ولي بچه ها كمپ استيش روشن كردن؟:31::20:)
با ابعاد بزرگ

با باعاد بزرگ

با ابعاد بزرگ

با ابعاد بزرگ

با ابعاد بزرگ

با ابعاد بزرگ

با ابعاد بزرگ

با ابعاد بزرگ

--------------------------
اقا من عكسو رو نگاه كردم گرافيكش بهتر شده و از همه مهم تر افتابش خيلي بهتر شده انگار واسط گرامه تابستانه نور پردازيش خيلي بهتر شده من كه مي گم داره خيلي بهتر مي شه:10::11:

sinaset
17-02-2008, 10:11
2 عكس جديد از STALKER CLEAR SKY عكس هاي از كوچه پس كوچه هاي بازي
عكس هاي بالا با ابعاد بزرگ

sinaset
22-02-2008, 11:51
تصاويري از ساخت كاركتر ها بازي و و صحنه اي كه از طبيعت گرفته شده و به بازي تبديل شده:5::20:
با ابعاد بزرگ

sinaset
03-03-2008, 22:43
سلام دوستان 12 عكس جديد استالكر از بازي استالكر كه تازه داده شده بيرون بچه ها اينطوري كه بنظر مي رسه روز به روز داره تكميل تر مي شه بازي از اين عكس ها پيداست كه كمك داره امده مي شه بازي:20:
با ابعاد بزرگ

با ابعاد بزرگ

با ابعاد بزرگ

با ابعاد بزرگ

با ابعاد بزرگ

با ابعد بزرگ

با ابعاد بزرگ

با ابعاد بزرگ

با ابعد بزرگ

با ابعاد بزرگ

با ابعاد بزرگ

با ابعاد بزرگ

منبع(سايت اصلي بازي استالكر)

---------------------------------------------------------------
سلام دوستان اينگار توي اين نسخه جديد بازي حال هواي بازي عوض شده يعني در واقع عوض نشده مخلوت شده هم حال هواي گزشته رو داره و همه حال هواي جديد در اين عكس ها ديده شده توي شهر هم ميره توي نيزار هم هست توي بيابان هم هست توي شهر هم كه ميره توي جنگل هم ميره داره كم كم جالب مي شه
در كل به نظر مي رسه نسخه جديد بيش از حد جالب باشه :20::5::11:

MAXXX
04-03-2008, 14:03
ممنون سینا جان عجب محیط هایه جالبی داره
من که از الان دارم لحظه شماری میکنم

a.salireza
04-03-2008, 14:20
بهتر نبود این تاپیک رو تو بخش اخبار و رمز بازی ها می ساختی؟:46::10:

sinaset
04-03-2008, 15:56
ممنون سینا جان عجب محیط هایه جالبی داره
من که از الان دارم لحظه شماری میکنم
سلام مكس
به نظر مي رسه كه محيط بازي داره جالب مي شه
به نظرم من اينطور كه داره پيش ميره از نسخه قبليش خيلي بهتر مي شه
فقط من نمي دونم اين نسخه از چند راه تمام مشه يا اصلان از چند راه تمام مي شه؟:13:
:20::11:

sinaset
04-03-2008, 15:58
بهتر نبود این تاپیک رو تو بخش اخبار و رمز بازی ها می ساختی؟:46::10:
سلام دوست من ممنون از پيشنهادتون
ولي تاپيك همين جا باشه بهتر چون چند وقته ديگه بازيش ميايد اگر عقب نيافته:20::11:

Sam Fisher 11
05-03-2008, 17:31
سلام
تاپیک منتقل شد به اخبار، هر وقت ریلیز شد دوباره به صفحه اصلی برمیگرده.

sinaset
05-03-2008, 22:22
سلام
تاپیک منتقل شد به اخبار، هر وقت ریلیز شد دوباره به صفحه اصلی برمیگرده.
سلامم سم جان حق با شماست:10::11:

end_of_world
06-03-2008, 02:07
بازي قشنگيه

sinaset
07-03-2008, 12:05
سلام دوستان
چهار عكس جديد

با ابعاد بزرگ

با ابعاد بزرگ

با ابعاد بزرگ

با ابعاد بزرگ

--------------------------------------------
دوستان اين شركت استالكر كه همين جور داره عكس مي ده بيرون
شايد تا چند وقته ديگه يك دموي از اين بازي شاهد باشي اين حرف رو همين جوري زدم
به نظر ميايد بازي ديگه داره امده مي شه:10::11:

djmd
14-03-2008, 10:21
تازگی ها یک سری از عکس های in game بازی Stalker Clear Sky وارد اینترنت شده که به نظر بیشتر صاحب نظران Stalker بعدی Crysis سی هست که با oblivion ترکیب شده . حالا من چند تا از این عکس ها رو می زارم و شما هم نظرتون رو بدین .
(چون این بازی هنوز نیومده ما فقط در قسمت اخبار اون رو مطرح می کنیم و به تاپیک خودش هم (که پیدا نکردم معلوم نیست کجا رفته) کاری نداریم چون این یه بحث مقایسه ای است) .
در ضمن تمام عکس ها DX10 می باشد .

djmd
14-03-2008, 10:23

Amin Asterix
14-03-2008, 10:58
اگر گیم پلیش مثل قبلی باشه که به درد نمی خوره.اونقدر که صدا کرد اوندفه جواب نداد.امیدوارم مشکلای قبلی رو درست کرده باشن.اما معلوممه گرافیکو بردن بالا.
البته من از تریپ کرایسیس خوشم نیومد!!پس نسخه بدون ایراد استاکر رو ترجیح مسدم

Oracle_Eldorado
14-03-2008, 11:27
گرافیکش خوب شده .
Shadow Of Chernobyl که خیلی مشکلات گرافیکی داشت .

saiiddz
15-03-2008, 17:23
با سلام
به نظر من کرایسس یه بازیه باحال و عالیه و گرافیکش واقعآ بالاست
فقط توی سیستم های پایین جواب نمیده

yasser1680
16-03-2008, 01:05
عجب گرافیک وحشتناکی داره؟

end_of_world
16-03-2008, 01:17
اين بازي هم گرافيك قابل ملاحظه اي داره اما فكر نكنم با كرايسيس برابري بكنه

saiiddz
16-03-2008, 10:10
اين بازي هم گرافيك قابل ملاحظه اي داره اما فكر نكنم با كرايسيس برابري بكنه
بله گرافیکش عالیه ولی نه به اندازه ی کرایسس
منم حرف شما رو تایید میکنم

Amin Asterix
16-03-2008, 10:35
تو تریلرش که من دیدم کمتر نبود
گیم پلیش از کرایسیس بهتر بود

joey jordison
18-03-2008, 13:42
سلام
عجب گرافیکی داره ولی به هیچ وجه به کرایسیس نمی رسه

MILIN3M
19-03-2008, 00:42
امیدوارم مثل نسخه قبلیش روزی 5تا پچ باسش ندن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sam Fisher 11
19-03-2008, 03:33
ممنون djmd جان بابت تصاویری که قرار دادید. تاپیک شما(مقایسه Crysis با Stalker Clear SKY ) با این تاپیک ادغام شد.

MILIN3M
19-03-2008, 08:35
فکر میکنید با 8800 gts 512 اجرا بشه؟؟شما که تجربه بازی دارید بگید.............نکنه کم بیاره

sinaset
19-03-2008, 12:00
سلام دوستان
من از 1 ماه پيش مي دونستم گرافيك نسخه جديد بالا است شما مي تونيد به صفحه 6 و 5 مرجعه كنيد عكس ها رو ببيند كه چقدر گرافيك اين بازي بالا و گستردگي مناطق ان بالا مثل توي يك قسمت توي نياز يك قسمت روي كوير كه افتاب خيلي تيز هم دار و يك قسمت توي جنگل و يك قسمت توي شهر واقعان نسخه جديد به نظر خيلي خوب مياد گرچه من نسخه قبلي رو خيلي دوستش دارم
-------------------------------------------
اقا من كريس رو بازي كردم و تمامش هم كردم ولي به اندازه استالكر اصلان حال نداد واقعان استالكر يك جذابيتي ديگه داره اوليش به خاطهر امكانت خيلي زيادش و بعد به خاطره اينكه از 7 راه فكر كنم تمام مي شود و اصلان يكي چيز ديگه است به نظر من استالكر يك چيزي ديگه استتتتتتتتت
:10::11:

MAXXX
22-03-2008, 02:04
البته عکسایه خیلی جالبی هستن ولی استاکر به خاطر فضایه گرفته آسمون آبری بازرونی و مه گرفته و کلا به خاطر فضا سازیش معروف بود ولی ضاهرا تو این نسخه زیادی هوا آفتابیه !!! :31::31:

saiiddz
22-03-2008, 09:57
البته عکسایه خیلی جالبی هستن ولی استاکر به خاطر فضایه گرفته آسمون آبری بازرونی و مه گرفته و کلا به خاطر فضا سازیش معروف بود ولی ضاهرا تو این نسخه زیادی هوا آفتابیه !!! :31::31:
شاید
باید دید

sinaset
28-03-2008, 23:15
سلام دوستان
مثل اين كه تاريخ انتشار بازي معلوم شود

Release in August 2008

فكر كنم مي شه شهريور ماه
اينم متن خراجيش

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Release in August 2008 now official
A long period of uncertainty is over, as GSC World Publishing has officially announced a release date for the prequel of Shadow of Chernobyl, Clear Sky. According to the agreed plan, the game will be released worldwide on August 29, 2008, and will be published under labels of Deep Silver and GSC World Publishing. We also got comments on the announced release date from the Managing Director of Koch Media, Dr. Klemens Kundratitz:

"The topic of the release date for S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky has created a lot of interest among gamers, press and fans. We’re pleased to announce an exact date for this highly anticipated game now,"

as well as from Sergiy Grygorovych, GSC World Publishing CEO:

"Our intention to deliver the game simultaneously worldwide is both a challenge and big responsibility to the many fans of the game around the globe. We are looking forward to achieve this ambitious goal in August."

Does anyone else have the feeling that history is repeating itself?

منبع

sinaset
04-04-2008, 11:32
سلام دوستان
اينطوري كه پيدا از عكس ها همين جوري داره بهتر هم مي شه
اينطور كه توي عكس ها معلوم است توي اين نسخه
رود خانه هم بهش اضا فه شده

منبع

saiiddz
04-04-2008, 11:41
ارزشش رو داره که بازی کنیم

sinaset
23-04-2008, 10:08
سلام بر همه دوستان
برخره دمو دوم این بازی بیرون اومد

-------------------
اینم عکس ها جدید

-------------------------------------------
دوستان به گذشت مدت نسبت طولانی دمو جدید استالکر اومد
البته کمی لازم به ذکر است من دیشب خودم این دمو رو دانلواد کردم
و در این دمو گرافیک واقعان خیلی افزایش یافته و البته همش به diractx 10باز رو نشون می داد
که واقعان خیلی گرافیکش بالا بود و جزییاتش خیلی زیاد شده
اینطور که بوش میاید یک سیستم بالا می خواد برای اجراش
لازم به ذکر است بیشتر توی مناطق قبلی بازی رو نشون می ده
اینطوری که بوش میاید این سری جدید به قسمت قبلی مراحلشون وصل است:20:
اینطوری یک خورد طیف طبیعی بودن بازی و داستانی بودن خودش رو طی می کنند
در کل این دمو ببیشتر به گرافیک بازی چسبید و درمورد کارهای جدید و گرو و اشخاصی چیزی نشون نمی ده
ببیشتر مناطق بازی رو نشون می ده
و گرافیک در کل خیلی فرق کرد حالا خودتون دانلواد کنید نگاه کنید

---
دانلواد دمو دوم این بازی به حجم تقریبان 36 مگا بایت

منبع

davoodf
23-04-2008, 12:04
wow
حالا چه سیستمی می خواد این گرافیک خفن رو اجرا کنه؟

sinaset
23-04-2008, 13:11
سلام دوست من
از دمو جدید پیداس که گرافیک و رم بالا می خوا د احتمالان
-------------
دانلواد دمو دوم این بازی به حجم تقریبان 36 مگا بایت
لینک دانلواد دمو جدید

و در این پست توضیح دادم

-----------------------------------------
اقا امروز داشتم دمو رو با دقت نگاه می کردم
دیدم کرد خاک بهش اضافه شود
و خیلی جالب بود از توی یک فن داشت گرد خاک می امد تو به شکلک خیلی جالب و طبیعی
در کل گرافیکش خیلی بالا رفته نسبت به اون دمو اولی این دمو خیلی گرافیکش بالا رفته
بنظر میاید خیلی جالب شود
باید یک دمو دیگه در مورد کارهای و جنگ این جوری چیزا ها می زاشت تا ببیشتر متوجه اتفاقات جدید بشیم
در نسخه اب رودخانه اش خیلی طبیعی شود
و خیلی جالب بود وقتی باران می زاد با روی دیوار ها اب جاری شود بود به سمت پایین
تا حالا چنین چیزی نیدید بودم
در کل فکر کنم نسخه جدید خیلی عالیه باشه
خدا حافظ

sinaset
11-05-2008, 20:00
سلام دوستان
به نظر شما به توجه به دمو جدید بازی به نظر شما برای اجرای این بازی چه سیستم نیاز است
کسی می تونه راهنمایی کنه
ممنون می شم
خدا حافظ

sinaset
04-06-2008, 13:35
سلام دوستان
این سایت تاریخ انتشار به ساعت و روز زده (ساعت و روز باقی مانده):10:
هر وقت دوست داشتید که بودنید چند روز دیگه باقی مونده به انشار بازی به این سایت سری بزنید

و اول صفحه است
خدا حافظ
:11:

MILIN3M
04-06-2008, 14:42
99 روز دیگه...نمیدونم اما اگه رو سیستم من نیاد یه بلایی سر خودم میارم.. به خدا دیگه پول خرید ندارنم

sinaset
05-06-2008, 10:32
99 روز دیگه...نمیدونم اما اگه رو سیستم من نیاد یه بلایی سر خودم میارم.. به خدا دیگه پول خرید ندارنم
سلام دوست من
کجا 99:13::31:
84 روز دیگه اصلان اون صفحه رو شما دید دوست خوبم:46:
اینم عکسش پایین نگاه کنید

---------------------------
اقا ما که سیستم رو می خواییم ببریم بالا بیشتر به خاطره بازی STALKER CLEAR SKY
می خوام 3 تا رم ddr2 800 1gb بخرم یعنی 3 گیگ رم با یه سی پی یو 100 تومانی احتمالان اینتل و یه کارت گرافیک ببین 250 تا 300 تومانی بخرم که دیگه بازی رو توپ بیارم:31::10::10::10::27::11:

MILIN3M
05-06-2008, 10:49
سلام دوست من
کجا 99:13::31:
84 روز دیگه اصلان اون صفحه رو شما دید دوست خوبم:46:
اینم عکسش پایین نگاه کنید

---------------------------
اقا ما که سیستم رو می خواییم ببریم بالا بیشتر به خاطره بازی STALKER CLEAR SKY
می خوام 3 تا رم ddr2 800 1gb بخرم یعنی 3 گیگ رم با یه سی پی یو 100 تومانی احتمالان اینتل و یه کارت گرافیک ببین 250 تا 300 تومانی بخرم که دیگه بازی رو توپ بیارم:31::10::10::10::27::11:
شاید من اشتباه دیدم...ای خدا من همین سیستمومو تو فروردین بدون مانیتور گرفتم یکو صد...به نظرت میادش؟؟
میگم مشکوکه ها برای تو زده84 روز اما برای من زده 100 روز ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sinaset
05-06-2008, 11:04
شاید من اشتباه دیدم...ای خدا من همین سیستمومو تو فروردین بدون مانیتور گرفتم یکو صد...به نظرت میادش؟؟
میگم مشکوکه ها برای تو زده84 روز اما برای من زده 100 روز ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست من
سیستم رو یک میلیون 100 تومان خریدید؟
قطعاتون چی هستن می تونید بگید ممنون می شم؟
---
در مورد اون 100 روز فکر کنم مشکل از طرف شما باشه
شما حساب کنید تا شهریور چند روز دیگه مونده 100 روز که نیست!!!!!!!!!!:31:

MILIN3M
05-06-2008, 11:49
سلام دوست من
سیستم رو یک میلیون 100 تومان خریدید؟
قطعاتون چی هستن می تونید بگید ممنون می شم؟
---
در مورد اون 100 روز فکر کنم مشکل از طرف شما باشه
شما حساب کنید تا شهریور چند روز دیگه مونده 100 روز که نیست!!!!!!!!!!:31:

تازه چیزیو فهمیدم اگه تاریخ کامپیوترتو دسکاری کنی... تاریخ اونم عوض مشه برات برای همین برای من100 روزه برای تو84 روز.
.
.CPU:E6750.
VGA:8800 GTS 512 EVGA
RAM:2GB OCZ 800 CL4
MAIN:ASUS P5K
HARD:320GB WD 16MB
CASE:SILENT STORM
POWER:GREEN 580EPS B
همین ها شد یکو صد
ولی بعیدمیدونم بتونه فارکرای2 رو بکشه ...

sinaset
05-06-2008, 15:39
تازه چیزیو فهمیدم اگه تاریخ کامپیوترتو دسکاری کنی... تاریخ اونم عوض مشه برات برای همین برای من100 روزه برای تو84 روز.
.
.CPU:E6750.
VGA:8800 GTS 512 EVGA
RAM:2GB OCZ 800 CL4
MAIN:ASUS P5K
HARD:320GB WD 16MB
CASE:SILENT STORM
POWER:GREEN 580EPS B
همین ها شد یکو صد
ولی بعیدمیدونم بتونه فارکرای2 رو بکشه ...

سلام دوست من
سیستم خیلی بالای داری
فکر نکونم مشکلی پیدا کنی
ببخشید کارت گرافیکتون رو چند خریدید

اتفاقان من می خوام مین
ASUS - P5K SE
خوب مینی هست یا نه؟

رم ها خوب هستن

می گم فکر نکونم مشکلی داشته باشی :46:
خیلی سیستم بالاست:18:
-----------------------
در مورد تاریخ انتشار
تاریخ انشارش می شه 8شهریور
حساب کردم می شه 84 روز
------------------------------------
اقا یه سوال خواستم ببینم در جریان هستید

بازی استالکری نسخه جدیدش dircit 10 هست
بعد انگار من شنیدم که dir 10 ویندوز xp است یعنی dir 10 روی همین ویندوز XP هم قابل اجراست
تو خبری نداری ؟:31::20::10::11:

MILIN3M
05-06-2008, 20:14
سلام دوست من
سیستم خیلی بالای داری
فکر نکونم مشکلی پیدا کنی
ببخشید کارت گرافیکتون رو چند خریدید

اتفاقان من می خوام مین
ASUS - P5K SE
خوب مینی هست یا نه؟

رم ها خوب هستن

می گم فکر نکونم مشکلی داشته باشی :46:
خیلی سیستم بالاست:18:
-----------------------
در مورد تاریخ انتشار
تاریخ انشارش می شه 8شهریور
حساب کردم می شه 84 روز
اقا یه سوال خواستم ببینم در جریان هستید

بازی استالکری نسخه جدیدش dircit 10 هست
بعد انگار من شنیدم که dir 10 ویندوز xp است یعنی dir 10 روی همین ویندوز XP هم قابل اجراست
تو خبری نداری ؟:31::20::10::11:

اره بعد 4سال باید یه چیزی میگرفتم.
.
.8شهریور که این بازی میاد پس کی وارد ایران میشه؟؟؟؟؟؟ حتما مثل نسخه قبلشم روزی 100پچ با حجم خفن میدن بیرون
.
.کارتو من گرفتم395 تومن.مادربورد اول خواستم اون مدل کی شما گفتی رو بگیرم...اما بعد پشیمون شدم اینو گرفتم.
..
.
تا اونجا که من میدونم DX10 برای ویستا هست...یه سری لینک بود میگفتن روXP هم نصب میشه اما میگفتنمسولیتش پا خودت

sinaset
05-06-2008, 20:59
اره بعد 4سال باید یه چیزی میگرفتم.
.
.8شهریور که این بازی میاد پس کی وارد ایران میشه؟؟؟؟؟؟ حتما مثل نسخه قبلشم روزی 100پچ با حجم خفن میدن بیرون
.
.کارتو من گرفتم395 تومن.مادربورد اول خواستم اون مدل کی شما گفتی رو بگیرم...اما بعد پشیمون شدم اینو گرفتم.
..
.
تا اونجا که من میدونم DX10 برای ویستا هست...یه سری لینک بود میگفتن روXP هم نصب میشه اما میگفتنمسولیتش پا خودت
سلام دوست من
من فکر کنم دو یا سه هفته حداقل حداکثر بیاید تو ایران

منظورتون از این جمله چی بود:31:

حتما مثل نسخه قبلشم روزی 100پچ با حجم خفن میدن بیرون
متوجه نشودم
:10:

MILIN3M
05-06-2008, 21:10
مگه چرنوبیلش یادت رفته تو سایتش هر روز براش یه پچ میومئ بعضی هاشونم حجم بالایی داشتن...امیدوارم اینطوری این نسخشون دیگه نشه

sinaset
05-06-2008, 21:29
مگه چرنوبیلش یادت رفته تو سایتش هر روز براش یه پچ میومئ بعضی هاشونم حجم بالایی داشتن...امیدوارم اینطوری این نسخشون دیگه نشه
یادش بخیر ..
واقعی تازگی ها اومده بود من اولش فکر می کردم بازی ضایعی هست عکسش رو دیده بودم وقتی اومد:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::31:
خیلی بازی رویایی

اگر منظورت پچ هست اره فکر کنم هنوز هم براش پچ می زند
تو سایت استراتژی گیم
من خودم یه چند از پچ هاش رو دانلواد کردم حدود 3 یا 4 ماه پیش فکر کنم هنوز هم می زنه
پچ ها گرافیکی اسحله ها جدید و خیلی چیزها دیگه :46:

من که خیلی منتظر نسخه جدیدش هستم:20: بیشتر بازی ها دیگه چون تازگی ها خیلی از استالکر خوشم میادددددددددددد شاید بیشتر از همه........

sinaset
06-06-2008, 15:59
سلام دوستان
عکس های جدید از بازی استالکر از گیم پلی بازی و فکر کنم کم کم دیگه داره امده می شه:46::31:

دیدن تصویر با ابعاد بزرگ

دیدن تصویر با ابعاد بزرگ

دیدن تصویر با ابعاد بزرگ

دیدن تصویر با ابعاد بزرگ

------------------------------------------------------
دوستان این منطقه پایین رو نگاه کنید خیلی اشناست فکر کنم همون اول بازی است نسخه قبلی رو می گم:13:

دیدن تصویر با ابعاد بزرگ

دیدن تصویر با ابعاد بزرگ

دیدن تصویر با ابعاد بزرگ

دیدن تصویر با ابعاد بزرگ

دیدن تصویر با ابعاد بزرگ

دیدن تصویر با ابعاد بزرگ

دیدن تصویر با ابعاد بزرگ

دیدن تصویر با ابعاد بزرگ

دیدن تصویر با ابعاد بزرگ

دیدن تصویر با ابعاد بزرگ

دیدن تصویر با ابعاد بزرگ

sinaset
06-06-2008, 16:51
سلام دوستان
این عکس ها رو من تازه دیدم نگاه کنید چی شوده
این :18::18::18::18::18::18:
نگاه بچه زدن تو کار خالف:31::31::31::46:

MILIN3M
06-06-2008, 17:12
ببینم این عکسها برای استالکرن؟؟؟ چرا اینقدر بی احساس

sinaset
06-06-2008, 22:32
ببینم این عکسها برای استالکرن؟؟؟ چرا اینقدر بی احساس
سلام دوست من کجاش بی احساس اخرش راستی تو دمو جدید رو دید که داده بیرون با dx 10 است :46:

بابا این همه باهال شود این نسخه جدید فکر کنم دیگه ترکونده باشه
این همه منطقه عوش کرده توی نی زار توی اب توی صحرا توی جنگ تو شهر و........:31:
این همه تغییرات
فکر کنم نسخه جدید خیلی خوب شود
چی شود این حرف رو زدید:31:؟

MILIN3M
06-06-2008, 22:49
سلام دوست من کجاش بی احساس اخرش راستی تو دمو جدید رو دید که داده بیرون با dx 10 است :46:

بابا این همه باهال شود این نسخه جدید فکر کنم دیگه ترکونده باشه
این همه منطقه عوش کرده توی نی زار توی اب توی صحرا توی جنگ تو شهر و........:31:
این همه تغییرات
فکر کنم نسخه جدید خیلی خوب شود
چی شود این حرف رو زدید:31:؟
نمیدونم حس کردم بی روحن...........اره باید بازیش باحال بشه...من نتونستم با اینترنت زغالی دانلود کنم

sinaset
07-06-2008, 13:50
نمیدونم حس کردم بی روحن...........اره باید بازیش باحال بشه...من نتونستم با اینترنت زغالی دانلود کنم
سلام دوست من
منم اینترنت کم سرعت است
فکر کنم از مال شما هم پایین تر باشه
ولی دانلود ش کردم
خیلی گرافیکی بالا داشت به طوری که توی فن گرد خاک بود و زمین برق می زد اصلان کرافیکی خیلی خوب شوده بود با dx 10 بود واقعان عالی شود بود حتمان دانلود کنید ارزش رو داره:46:

sinaset
12-06-2008, 18:05
سلام دوستان چهار عکس جدید

با ابعاد بزرگ

-------------------

با ابعاد بزرگ

------------

با ابعاد بزرگ

----------------------

با ابعاد بزرگ

mehdi_pro2
19-06-2008, 22:28
یک گرافیک خوب میخواستم

alizshah
20-06-2008, 16:17
این بازی اومده ؟یا میخواد بیاد

djmd
20-06-2008, 22:30
به به امثال عجب title باحالی برای PC میاد اونم اختصاصی !!!

عکس ها خیلی بزرگن! و لود صفحه رو با تاخیر مواجه میکنن!
لطفا لینک عکس هارو بذارید.
ممنون
sam fisher 08
Okay عزیز !!!
اینم از لینک ها (البته اگه firefox داشته باشی اونم 3 خودش عکسها رو فیت می کنه و کلیک روی اونها بزرگ می شن) :

MAXXX
21-06-2008, 16:02
نه این پازی حدود مهر ماه میاد

sinaset
23-06-2008, 12:37
نه این پازی حدود مهر ماه میاد
سلام مکس جان
خوبی خوشی چه خبر:46:
کجا بودی نیستی؟:10::11:
--
خدمتون عرض کنم همونجور که مکس فکر کنم در اطلاع باشید این بازی قرار 8 شهریور بیرون بیاید:10::11::20:

121314
23-06-2008, 17:46
برای 360 نمی یاد؟.

121314
23-06-2008, 17:50
ببخشید این بازی ربطی به استالکر قبلی داره؟.اگر واسه 360 بیاد کی میاد؟.

sasanjfr
23-06-2008, 17:59
بببخشید این بازی ربطی به استالکر قبلی داره؟.اگر واسه 360 بیاد کی میاد؟
بله stalker:clear sky در واقع یک prequel برای stalker:shadow of chernobyl محسوب میشه(یعنی حوادث clear sky مربوط میشه به قبل از shadow of chernobyl).فعلاٌ خبری از انتشار این بازی برای xbox 360 نیست ولی Sergiy Grygorovych مدیر اجرایی GSG Game world(سازنده ی بازی) گفته اگر clear sky روی pc فروش مناسبی داشته باشه در آینده ای نه چندان دور برای کنسول های xbox 360 و ps3 هم ساخته خواهد شد.

121314
23-06-2008, 21:23
ایول!.دستت درد نکنه.

MAXXX
26-06-2008, 11:48
سلام مکس جان
خوبی خوشی چه خبر:46:
کجا بودی نیستی؟:10::11:
--
خدمتون عرض کنم همونجور که مکس فکر کنم در اطلاع باشید این بازی قرار 8 شهریور بیرون بیاید:10::11::20:
سلام
شرمنده گرفتاری نمیزاره سر بزنم انشالله با ورود این بازی بازم تاپیکش رو گرم میکنیم
راستش جایی خوندم مهر ماه حالا شما میگی شهریور چه بهتر :31:

sinaset
26-06-2008, 16:21
سلام
شرمنده گرفتاری نمیزاره سر بزنم انشالله با ورود این بازی بازم تاپیکش رو گرم میکنیم
راستش جایی خوندم مهر ماه حالا شما میگی شهریور چه بهتر :31:
سلام مکس
مطمعان باش 8 شهریور بیا برو به این سایت بالاش نوشته

اصلان همین گیم اسپات هم برید نوشته
----
مکس راستی دمو رو دید با DX 10 :18: واقعان عجعب گرافیکی پیدا کرده:18::10:
اقا ما برنامه ریزی ها رو کردیم تبغ برنامه ما تا مرداد یه سیستم توپ خریدم :31:(انشالله)
این احتمالان مشخصاتش هست
CPU:E8400
VGA:ATI 4870 که هنوز نیومده :31: ولی رمش ddr5 است
و رمCORSAIR- Dual Channel 2GB - 800-(2x1GB)XMS2
مینم ASUS P5K SE که خریدمش
با یه پاور احتمالان جرین
که دیگه با این سیستم بترکونم باز رو با بهترین کیفیت اجرا کنم:31::18:
شما چه کار کردید
خدا حافظ

mohamad.hejazi
26-06-2008, 16:31
سلام.
بی صبرانه منتظره این بازی هستم.
راستی دوستان به نظر شما با این سیستم میشه بازی رو با گرافیک خوب بازی کرد؟
vga:geforce 8500 256 ddr2
ram:2gig ddr2
cpu intel 3.2 2mb
راستی هنوز readme نیومده؟؟

sinaset
26-06-2008, 16:38
سلام.
بی صبرانه منتظره این بازی هستم.
راستی دوستان به نظر شما با این سیستم میشه بازی رو با گرافیک خوب بازی کرد؟
vga:geforce 8500 256 ddr2
ram:2gig ddr2
cpu intel 3.2 2mb
راستی هنوز readme نیومده؟؟
سلام رفیق:46:
تو کجا بود این چند وقته:31::10::11:
خوبید:40:
فکر کنم با این سیستم شما بیاید
البته شایدهم بیاد ولی بعضی از چیزها رو پایین باید بیارید:46:
منظورتون از readme چی بود:27:؟
منظورتون همین 4870 نه هنوز نیومده ولی احتمالان تا اخر همین ماه میاید:10::11:

mohamad.hejazi
26-06-2008, 16:43
سلام رفیق:46:
تو کجا بود این چند وقته:31::10::11:
خوبید:40:
فکر کنم با این سیستم شما بیاید
البته شایدهم بیاد ولی بعضی از چیزها رو پایین باید بیارید:46:
منظورتون از readme چی بود:27:؟
منظورتون همین 4870 نه هنوز نیومده ولی احتمالان تا اخر همین ماه میاید:10::11:

سلام سینا جون کاربر فعال شدنت رو تبریک میگم.
با سیستم من که میاد اگه هم نیاد کارت گرافیک 8600gt میخرم.
منظورم از readme سیستم مورد نیاز بازی بود.
موفق باشی:11:

sinaset
26-06-2008, 16:56
سلام سینا جون کاربر فعال شدنت رو تبریک میگم.
با سیستم من که میاد اگه هم نیاد کارت گرافیک 8600gt میخرم.
منظورم از readme سیستم مورد نیاز بازی بود.
موفق باشی:11:
سلام دوست من
ممنون البته این لغب تا چند وقته دیگه گرفته می شه:46:
می گم 8600 نخریااااااااااا
اگر خواستی بخریه یه کارت گرافیک جدید تو راه مال ATI خیلی خوبه قیمتش هم گفته که 190 دلار است:10::11:
اون رو بگیره خیلی خوبه نسبت به 8600

mohamad.hejazi
27-06-2008, 11:05
سلام دوست من
ممنون البته این لغب تا چند وقته دیگه گرفته می شه:46:
می گم 8600 نخریااااااااااا
اگر خواستی بخریه یه کارت گرافیک جدید تو راه مال ATI خیلی خوبه قیمتش هم گفته که 190 دلار است:10::11:
اون رو بگیره خیلی خوبه نسبت به 8600
چشم دوست عزیز 8600GT نمیخرم.
ممنون.:11:

sinaset
04-07-2008, 17:55
سلام دوستان
با ابعاد بزرگ

با ابعاد بزرگ

منبع

برای دنلود دمو جدید از لینک زیر می توانید استفاده کنید
حجم : 88 مگابایت

ما که نمی تونیم دانلودش کنیم شما دانلود کنید بگید چه جوره؟؟؟؟؟:20::10::11:

B3HZ@D
04-07-2008, 19:57
عجب پک باحالی داره
اگه با همین پکها میومد توی ایران خیلی حال میداد
من که رفتم تو کف پک
من که از نسخه قبل هیچی حالیم نشد به یه بدبختی تمومش کردم ... بعد اخرش هم توی دمو که نشون داد مردم
رفتیم زیر آوار
ببینیم از این چیزی حالیمون میشه یا نه

sinaset
04-07-2008, 22:31
عجب پک باحالی داره
من که رفتم تو کف پک
من که از نسخه قبل هیچی حالیم نشد به یه بدبختی تمومش کردم ... بعد اخرش هم توی دمو که نشون داد مردم
رفتیم زیر آوار
ببینیم از این چیزی حالیمون میشه یا نه
سلام دوست من
دمو رو دیدید چطور بود؟:20::11:
متوجه این حرف شما هم نشودم؟:20:

در مورد نسخه قبلی اگر یه خورده تلاش می کردید می تونستید از راه هایی دیگه هم تمامش کنید
من که از 6 راه تقریبان تمامش کردم
اون راهی که شما تمامش کردید راه اصلی نبود
راه اصلی یک مرحله دیگه بهش اضافه می شه:46:

B3HZ@D
05-07-2008, 02:23
دوست عزیز منظور من این پک بود که خیلی توپه

من همون یک بار را بیشتر نرفتم و وقتی تموم شد از این پایانش حالم بهم خورد
به خودم گفتم کلی جون کندم تا اینجا اومدم آخرش به رحمت خدا رفت...مثل این که ارزو کرد پولدار شه
ولی دم شما گرم که از 6 راه تمامش کردی
برای هر 6 پایان باید از اول شروع کرد؟

ali_ranger22
05-07-2008, 14:52
چند تا تریلر

78 مگ

89 مگ

38 مگ

35 مگ این یکی ویژگی های DX 10 رو نشون میده تو بازی

sinaset
06-07-2008, 16:15
دوست عزیز منظور من این پک بود که خیلی توپه

من همون یک بار را بیشتر نرفتم و وقتی تموم شد از این پایانش حالم بهم خورد
به خودم گفتم کلی جون کندم تا اینجا اومدم آخرش به رحمت خدا رفت...مثل این که ارزو کرد پولدار شه
ولی دم شما گرم که از 6 راه تمامش کردی
برای هر 6 پایان باید از اول شروع کرد؟
سلام دوست من
اره از اول شروع کردم تقریبان
ولی کلان حال می داد نمی دونم چرا فکر می کنم بهترین بازی عمرم بود این بازی:31:
باور کن شاید 4 یا 6 ماه من این رو بازی می کردم خیلی توپ بود هر قسمتش یه رمز رازی بود
و ادم خسته نمی شود حتا من هنوز بعضی از مراحل فرعیش رو نرفتم
من هر وقت که بازی رو می رفتم یه اصلحه جدید می دیم واقعان اصلحه هاش زیاد بود:19:
در کل خیلی توپ بود:20:

S A A M
08-07-2008, 14:37

دوستان دمو قابل بازي منتشر شده ميتونيد از پست زير دانلودش كنيد:

اين هم سيستم مورد نياز بازي:

Minimum:

Microsoft Windows 2000 (SP4) / XP /Vista
Intel Pentium 4 mit 2 GHz / AMD XP 2200 +
512 MB Ram
10 GB free hard disc space
128 MB Direct X 9c compatible card
Keyboard, Mouse
Lan/Internet for Multiplayer
Recommended

Microsoft Windows XP /Vista
Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200 +
1,5 GBRam
256 MB Direct X 9c compatible card
Keyboard, Mouse

Professor Massoud
09-07-2008, 08:41
من از این بازیهایی که توش غول و موجودات عجیب هستن دوست ندارم . بازی باید واقع گرایانه طراحی بشه.

sinaset
09-07-2008, 14:58
سلام دوست من
احتمالان این نسخه دمو هست
نسخه اصلی 8 شهریور میاید:20::11:

3Dmajid
09-07-2008, 16:44
من از این بازیهایی که توش غول و موجودات عجیب هستن دوست ندارم . بازی باید واقع گرایانه طراحی بشه.

مگه این بازی اینجوریه من که نسخه ی اولش رو یه کم بازی کردم این جوری نبود.

S A A M
09-07-2008, 16:54
سلام دوست من
احتمالان این نسخه دمو هست
نسخه اصلی 8 شهریور میاید:20::11:
بله درسته اشتباه از من بود معذرت ميخوام ويرايش شد...

sinaset
09-07-2008, 17:49
مگه این بازی اینجوریه من که نسخه ی اولش رو یه کم بازی کردم این جوری نبود.
سلام دوست من
توشه موجودات عجییعب و قریب هست
ولی جلوتر میاید
کلان به خاطره رادیو اکتیو باعث شود چنین موجوداتی به وجود بیاید کمتر هم میان ولی بعضی هاشون بدجوری حالتو رو می گرن وقتی گرفتنن ................:31:
به نظر من که یکی از بهترین بازی هایی جهان بود به خاطره منطقه بزرگ به خاطره راز و رمز موجود و به خاطره و......... کلان خیلی حال دادم من که حدود 10 ماه یا بیشتر هست منتظر نسخه جدیدش هستم:10::11:

B3HZ@D
09-07-2008, 19:41

موجود عجیب غریبی که میگی به خاطر جهش ژنی که دلیلش مواد رادیو اکتیویته بوده بوجود اومدن
در ضمن شما یک بار این بازی را برو نظرت کلا عوض میشه
طبق امار رسمی شماره یک این بازی با مساحت حدود 300 کیلومتر وسیع ترین بازی بوده که تا حالا ساخته شده

Professor Massoud
10-07-2008, 12:06
بازی کردم ........... به خاطر همین میگم.

sinaset
27-07-2008, 15:31
سلام دوستان
فقط 1 ماه و چند روز دیگه باقی موند تا انتشار بازی........

Mostafa-Sabab
29-07-2008, 08:53
سلام دوستان
فقط 1 ماه و چند روز دیگه باقی موند تا انتشار بازی........
پس خیلی خوبه...

Feron
04-08-2008, 02:03
دانلود بازي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rar

B3HZ@D
04-08-2008, 04:22
اقا این لینکی که گذاشتی ماله شماره دومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sinaset
05-08-2008, 15:48
سلام دوست من
منم فکر این همون لینک دمو باشه............
هنوز بازی نیومده بیرون..:11:

yasser1680
06-08-2008, 02:28

دوست عزیز دمو هست.

sasanjfr
07-08-2008, 21:41
تصاویر جدید از محیط بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(مشاهده ی سایز کامل___از راست به چپ)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin Asterix
07-08-2008, 22:46
کسی دمو رو بازی نکرده بیاد تعریف کنه چجوریه؟من خیلی تو کف فار کرای ام!

yasser1680
08-08-2008, 00:44
کسی دمو رو بازی نکرده بیاد تعریف کنه چجوریه؟من خیلی تو کف فار کرای ام!

دموی استالکر اومده نه فارکرای! :)

Amin Asterix
08-08-2008, 11:30
دموی استالکر اومده نه فارکرای! :)
راست میگی من دو تاپیکو با هم باز کردم اشتباه شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلی ذوق کردم گفتم دموی فار کرای اومده!

sinaset
10-08-2008, 14:48
سلام دوستان
فقط 19 روز دیگه تا انتشار نسخه جدید Stalker
به نظر میاید نسخه جدید ار لحاظ گرافیکی خیلی خیلی بهتر از نسخه قبلی باشه و همچنین طراحی مراحل
همچنین سیستم روز و شب شودن بازی که اینطوری که از تویه دمو ها دیدم خیلی خیلی زیبا شوده...
در کل به نظر من که خیلی خوب شوده...
حالا ببیند نسخه جدید چطور از اب درمیاید:10::11:

B3HZ@D
10-08-2008, 17:15
یعنی روز و شب حالت طبیعی خودش رو طی می کنه
اگه اینطوری باشه خیلی خوبه

sinaset
10-08-2008, 18:10
یعنی روز و شب حالت طبیعی خودش رو طی می کنه
اگه اینطوری باشه خیلی خوبه
سلام دوست من
مگه شما دمو ها رو مشاهد نکردید:31:
یک سیستم شب و روزی داره که نگو و نپرس
ادم واقعان احساس می کنه همونجایه...........:18:
واقعان خودت باید دمو رو ببینی
حجمش حدود 88 گیگ بود چند صفحه قبل فکر کنم گزاشتمش :20:
نکات جالب درباره نسخه جدید می شه اینا رو گفت
بالا رفتن گرافیک بازی سیستم روز و شب شودن به صورت زیبا
باران های زیبا طوری که وقتی باران امد روی دیوارها بارانها سور می خورند میان پایین
گرد و غبارهایی که از طویه فن به داخل اتاق ها نفوذ می کنه...
و همچین من یه عکس رو دیدیم که چند شخص وسط بیابان وایسادان موقعه ظهر
واقعان احساس اون لحظه بهت دستت می داد:31:
و همچینی سیستم ابری شودن هوا که واقعان ترسناک می شه وقتی هوا ابری می شه
ابرهای سیاه.....................:13:
و همچین من تویه یه عکس یه جنگل هم دیدیم ( پر از درخت و تاریک)
اینا همه نکات جالب در رابطه با محیط بازی بود
در مورد امکانات هم من شنیدم یه سیستم به بازی اضافه شوده که می تونی یارات رو کنترول کنید...
دمو رو نگاه کن فکر کنم خودتون متوجه بشید..

djmd
10-08-2008, 19:13
سلام دوست من
مگه شما دمو ها رو مشاهد نکردید:31:
یک سیستم شب و روزی داره که نگو و نپرس
ادم واقعان احساس می کنه همونجایه...........:18:
واقعان خودت باید دمو رو ببینی
حجمش حدود 88 گیگ بود چند صفحه قبل فکر کنم گزاشتمش :20:
نکات جالب درباره نسخه جدید می شه اینا رو گفت
بالا رفتن گرافیک بازی سیستم روز و شب شودن به صورت زیبا
باران های زیبا طوری که وقتی باران امد روی دیوارها بارانها سور می خورند میان پایین
گرد و غبارهایی که از طویه فن به داخل اتاق ها نفوذ می کنه...
و همچین من یه عکس رو دیدیم که چند شخص وسط بیابان وایسادان موقعه ظهر
واقعان احساس اون لحظه بهت دستت می داد:31:
و همچینی سیستم ابری شودن هوا که واقعان ترسناک می شه وقتی هوا ابری می شه
ابرهای سیاه.....................:13:
و همچین من تویه یه عکس یه جنگل هم دیدیم ( پر از درخت و تاریک)
اینا همه نکات جالب در رابطه با محیط بازی بود
در مورد امکانات هم من شنیدم یه سیستم به بازی اضافه شوده که می تونی یارات رو کنترول کنید...
دمو رو نگاه کن فکر کنم خودتون متوجه بشید..

88 گیگ مگه فرمتش یا کیفیتش چی بوده !!!!!!!!!!!!! 88 گیگ

sinaset
10-08-2008, 20:41
سلام دوست من
فرمتش نوشته divx
اون رو اگر نمی تونید دانلود کنید این یکی رو دانلود کنید

همون فقط 66 مگ است کیفیت پایین تر...
راستی قسمتی هایی رو رفتن اونجا و طراحی کردن مثل خانه و از اینجور موارد
و همچنین بعضی شخصیت ها رو از روی ادم های واقعی طراحی کردن
که تویه دمو نشون می ده

B3HZ@D
11-08-2008, 00:25
مطمئنی 88 گیگ بوده
اخه اینطوری پدر سرور در میاد
فکر کنم 88 مگ بوده نه گیگ
در کل من دمو رو ندیدم ولی با این اوصاف با یه شاهکار طرفیم

djmd
11-08-2008, 07:39
مطمئنی 88 گیگ بوده
اخه اینطوری پدر سرور در میاد
فکر کنم 88 مگ بوده نه گیگ
در کل من دمو رو ندیدم ولی با این اوصاف با یه شاهکار طرفیم

همون یکش هم فکر کنم خودش شاهکاری بود !!! یه حس جدید و نو می داد به انسان !!!
RPG رو رسما با این بازی شروع کردم البته شاید هم قدیما RPG بازی کرده بودم ولی سبکش رو نمی دونستم :31:

milky way
11-08-2008, 11:59
چی بود بابا این , با کلاش یه ساعت گرفتم تو صورت یارو یه آخم نگفت بعد یدونه تیر میزنه درجا میمیری مسخرست حداقل باید جونه تو هم اندازه دشمنات باشه خیلی غیر طبیعی میشه اینطوری .

ali_ranger22
11-08-2008, 12:52

فک کنم منظورش مگ بوده

B3HZ@D
11-08-2008, 13:30
چی بود بابا این , با کلاش یه ساعت گرفتم تو صورت یارو یه آخم نگفت بعد یدونه تیر میزنه درجا میمیری مسخرست حداقل باید جونه تو هم اندازه دشمنات باشه خیلی غیر طبیعی میشه اینطوری .

ما که همچین چیزی ندیدیدم
راحت با یه تیر توی سرشون می کشتمشون
یکی از بهترین بازی های عمرم بود

B3HZ@D
11-08-2008, 14:16
یه سوال دارم و میدونم جاش اینجا نیست
من دارم برای چهارمین بار استالکر رو میرم و الان مرحله اخرم
من دو پایانی که پولدار میشه و کور میشه رو دیدم
کسی میتونه برای پایان اصلی راهنماییم کنه
پدرم در اومده نمیدونم دیگه بازی رو چطور برم که پایان اصلی رو ببینم

milky way
11-08-2008, 14:19
ما که همچین چیزی ندیدیدم
راحت با یه تیر توی سرشون می کشتمشون
یکی از بهترین بازی های عمرم بود
شما احتمالا خیلی آسون رو بازی میکنی , من که بازی میکردم مثلا اصلا کلت ها اسلحه های مسخره ای بودن واقعا باهاشون نمیشد هیچکسو کشت .

MAXXX
11-08-2008, 14:46
اتفاقا حاله بازیش به این بود که مثل ماست کشته نمیشندن من که اول تا آخر بازی هد شان میکردم با حد اکثر دوتا هدشات میمردن رو درجه stalker هم بازی میکردم

یه سوال دارم و میدونم جاش اینجا نیست
من دارم برای چهارمین بار استالکر رو میرم و الان مرحله اخرم
من دو پایانی که پولدار میشه و کور میشه رو دیدم
کسی میتونه برای پایان اصلی راهنماییم کنه
پدرم در اومده نمیدونم دیگه بازی رو چطور برم که پایان اصلی رو ببینم
البته همونطور که گفتی جاش تو تاپیک خود بازیه پستایه منو تو تاپیک سایه چرنوبیل بخون تو همین 5-6 پست آخرم راهنمایی کردم چطور بری پایان اصلی رو ببینی اگه پیدا نکردی همونجا بپرس تا برات پیداش کنم

sinaset
11-08-2008, 21:42
اتفاقا حاله بازیش به این بود که مثل ماست کشته نمیشندن من که اول تا آخر بازی هد شان میکردم با حد اکثر دوتا هدشات میمردن رو درجه stalker هم بازی میکردم
البته همونطور که گفتی جاش تو تاپیک خود بازیه پستایه منو تو تاپیک سایه چرنوبیل بخون تو همین 5-6 پست آخرم راهنمایی کردم چطور بری پایان اصلی رو ببینی اگه پیدا نکردی همونجا بپرس تا برات پیداش کنم
سلام بر مکس:31::11:
خوبید شما
اقا ما سیستم رو بوردیم بالا دیگه خیالمون راحته...:31:
شما چه کار کردید؟:20:
می گم مکس منم درست یادم نیست ولی به احتمال خیلی زیاد برای رفتن به مرحله پایان اول باید بره پیش دکتره( یعنی پیداش کنه) بعد باید بره مرحله یکی مونده به اخری اون ماشین حساب با یه کاغد دیگه رو برداره:13:
البته فکر کنم درست یادم نیست:13::31:
من خودم خیلی وقت پیش تونستم از 6 راه تمامش کنم
اخریش رو هم دموش رو دیدم:31:
مکس راستی دمو هایی جدید رو دیدی
اقا این نسخه فکر کنم دیگه بتروکونه....
گرافیکی خیلی خیلی بالایی داره مخصوص سیستم روز و شب شودنش و همچنین ابرها...
فوق العاده زیباست...
اون دمو 66 مگی رو اگر تونستی دانلودش کن ببین چه کار کرده clear sky:18::27::20::11::10:

MILIN3M
12-08-2008, 00:49
ببینم سیستم مورد نیازش چیه؟ رو 8800 gts 512 میاد انشاالله که؟

B3HZ@D
12-08-2008, 01:36
شما احتمالا خیلی آسون رو بازی میکنی , من که بازی میکردم مثلا اصلا کلت ها اسلحه های مسخره ای بودن واقعا باهاشون نمیشد هیچکسو کشت .

نه من روی درجه استالکر بازی می کنم....ولی اگه بدونی کجا بزنی درجا میمیره
من هم بیشتر به سرشون شلیک می کنم چون در غیر لینصورت خیلی سخت میشه کشتشون

MAXXX
12-08-2008, 04:34
سلام بر مکس:31::11:
خوبید شما
اقا ما سیستم رو بوردیم بالا دیگه خیالمون راحته...:31:
شما چه کار کردید؟:20:
می گم مکس منم درست یادم نیست ولی به احتمال خیلی زیاد برای رفتن به مرحله پایان اول باید بره پیش دکتره( یعنی پیداش کنه) بعد باید بره مرحله یکی مونده به اخری اون ماشین حساب با یه کاغد دیگه رو برداره:13:
البته فکر کنم درست یادم نیست:13::31:
من خودم خیلی وقت پیش تونستم از 6 راه تمامش کنم
اخریش رو هم دموش رو دیدم:31:
مکس راستی دمو هایی جدید رو دیدی
اقا این نسخه فکر کنم دیگه بتروکونه....
گرافیکی خیلی خیلی بالایی داره مخصوص سیستم روز و شب شودنش و همچنین ابرها...
فوق العاده زیباست...
اون دمو 66 مگی رو اگر تونستی دانلودش کن ببین چه کار کرده clear sky:18::27::20::11::10:

سلام
من که زورم نرسید سیستم رو ببرم بالا در عوض یه بنر clear sky ساختم انداختم تو امضام:31:
جدیدا یه لپتاپ گرفتم 3 گیگ رم داره گرافیک هم در حد 8600 هست همون برا بازی جواب میده
انشالله چند روز دیگه میرم دانشگاه اونجا دموی بازی رو دانلود میکنم (اون که میشه بازی کرد)

ببینم سیستم مورد نیازش چیه؟ رو 8800 gts 512 میاد انشاالله که؟
اره میشه البته باید دید رم و cpu در چه حده حد اقل 2 گیگ رم برایه اجرایه روون بازی فکر میکنم لازم باشه

Abolfazl3007
12-08-2008, 08:01
با شماره قبلیش حال نکردم
حالا این بیاد شاید بهتر باشه

MILIN3M
12-08-2008, 10:58
اره میشه البته باید دید رم و cpu در چه حده حد اقل 2 گیگ رم برایه اجرایه روون بازی فکر میکنم لازم باشه
_
E6750
ram:2gb ocz
چطوره؟؟

sinaset
12-08-2008, 18:24
E6750
چطوره؟؟
سلام دوست من
فعلان نمی شه نظر داد..

MAXXX
12-08-2008, 23:41
E6750
چطوره؟؟
به نظر من که میتونی بازی کنی یعنی حد اقل سیستم برایه اجرا کردنش رو داری برایه اطلاعات دقیق تر باید صبر کنی تا بازی بیاد

B3HZ@D
13-08-2008, 00:50
اقا کسی توی تاپیک stalker shadow of chernobyl جوابم رو نمیده
چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Abolfazl3007
13-08-2008, 07:17
آیا این یه بسته مکمل حساب میشه؟

djmd
13-08-2008, 08:06
آیا این یه بسته مکمل حساب میشه؟

هیچ جایی من که ندیدم همچین چیزی رو نوشته باشه !! در کل بازی از موتور ارتقاع یافته نسخه قبلی استفاده می کنه و همچنین یه بازی مستقل هست و داستانش هم که جریانات قبل واقعه شماره 1 هست !

Abolfazl3007
13-08-2008, 12:47
هیچ جایی من که ندیدم همچین چیزی رو نوشته باشه !! در کل بازی از موتور ارتقاع یافته نسخه قبلی استفاده می کنه و همچنین یه بازی مستقل هست و داستانش هم که جریانات قبل واقعه شماره 1 هست !
ممنون
آخه خیلی وقت پیش تو تایپیک chernobyl ددیدم که نوشته بود قراره یه بسته مکمل برای استالکر بیاد

sinaset
13-08-2008, 13:52
به نظر من که میتونی بازی کنی یعنی حد اقل سیستم برایه اجرا کردنش رو داری برایه اطلاعات دقیق تر باید صبر کنی تا بازی بیاد
سلام مکس جان
اره به احتمال خیلی قوی رو سیستم این دستمون میاید
ولی من از یه لحاظ دیگه گفتم
مثلان امکان داره بعضی تنظیمات رو پایین بیاره تا بازی بهتر اجرا بشه :20::11:

sinaset
13-08-2008, 14:00
ممنون
آخه خیلی وقت پیش تو تایپیک chernobyl ددیدم که نوشته بود قراره یه بسته مکمل برای استالکر بیاد
سلام دوست من
قبلان حدود 343 پکیج انواع اقسام مختلف برای استالکر زدن
از قبیل تنظیم های گرافیک اپدیت های اسلحه اپدیت های صدای اسلحه
اسلحه ها جدید و ..................
که خیلی زیاد بودن
فکر کنم هنوز هم براش می زنند
تویه

ولی موتور گرافیکی جدید بازی خیلی خیلی با نسخه قبلی فرق کرده
واقعان یه چیز دیگه شوده:46:

B3HZ@D
13-08-2008, 14:35
اقا قبلا تاریخ نگار استالکر رو میزدید
حالا هم بذارید بدونیم کی میاد..........بدجوری توی کفیم
عکساشو که دیدم و مطالبی که ازش خوندم خبر از یک بازی شاهکار میده
البته شماره 1 هم خیلی خوب بود ولی 2 قراره بترکونه

sinaset
13-08-2008, 14:44
اقا قبلا تاریخ نگار استالکر رو میزدید
حالا هم بذارید بدونیم کی میاد..........بدجوری توی کفیم
عکساشو که دیدم و مطالبی که ازش خوندم خبر از یک بازی شاهکار میده
البته شماره 1 هم خیلی خوب بود ولی 2 قراره بترکونه
سلام دوست من
16 روز دیگه این بازی میاید
اگر شما تویه این چندماهه منتظزر این بازی بود
من و بعضی از دوستان حدود 1 سال که منتطزر نسخه جدید بازی هستیم:10::11:
راستی برای این که از گرافیک بازی لذت ببرید
یک ویندوز ویستا هم نسب کنید تا بازی رو بتونید روی dx10 اجرا کنید( البته برای اون موقعه که بازی میاید)
:27::10::11:

MILIN3M
13-08-2008, 15:28
سلام مکس جان
اره به احتمال خیلی قوی رو سیستم این دستمون میاید
ولی من از یه لحاظ دیگه گفتم
مثلان امکان داره بعضی تنظیمات رو پایین بیاره تا بازی بهتر اجرا بشه :20::11:
خدای من یعنی e6750
ram 2gb ocz
vga 8800gts 512
برای این بازی کمه؟؟؟ چیش کمه رم؟؟

B3HZ@D
13-08-2008, 15:30
راستی برای این که از گرافیک بازی لذت ببرید
یک ویندوز ویستا هم نسب کنید تا بازی رو بتونید روی dx10 اجرا کنید( البته برای اون موقعه که بازی میاید)
:27::10::11:

من الان ویستا نصب کردم وهمه بازی هارو با ویستا اجرا می کنم
راستی چند تا dvd هستش؟؟؟؟

MAXXX
13-08-2008, 16:17
خدای من یعنی e6750
ram 2gb ocz
vga 8800gts 512

نه بابا دستگاهت خیلی هم خوبه ولی کلا بازی های با محیط هایه بزرگ که اکثر هم advanture/rpg هستن رویه بهترین دستگا ه هایه زمان خودشون هم رو بعضی تنظیمات بالا لنگ میزنن و باگ دارن مثل oblivion ,tow world , gothic ....witcher
ولی در کل شما خودتو نگران نکن راحت اجراش میکنی

من الان ویستا نصب کردم وهمه بازی هارو با ویستا اجرا می کنم
راستی چند تا dvd هستش؟؟؟؟
هنز که نیومده از کجا بدونیم چند تا dvd

B3HZ@D
13-08-2008, 17:38
گفتم شاید حجم بازی مشخص شده که چقدره؟؟؟؟
بالاخره باید یه چیزی درباره حجم بازی گفته باشن یا ساتایی که پیش فروش می کنن میگن وضعیت چطوره؟؟

milky way
13-08-2008, 19:29
خدای من یعنی e6750
ram 2gb ocz
vga 8800gts 512
مهمه که رو چه رزولوشنی با چه جزئیاتی بخواید بازی کنید اگر مثلا رو 1024x1280 بازی میکنید احتمال زیاد مشکلی وجود نداره میتونید راحت با جزئیات بالا بازی کنید .ولی مثلا تو Crysis تو رزولوشن خیلی بالا و در حداکثر جزئیات این کارت که چیزی نیست دو تا 9800GX2 در حالت Sli هم کم میاره حالا این بازی هم بهتر از اون نیست .

djmd
13-08-2008, 20:20
در آستانه اومدنش چقدر تاپیکاش فعال شده ایول ...... خدایی هم بازیه ها !

mohamad.hejazi
13-08-2008, 20:32
آخ جون بعد چند وقت یه بازی درست و حسابی میکنم.

sinaset
13-08-2008, 20:46
مهمه که رو چه رزولوشنی با چه جزئیاتی بخواید بازی کنید اگر مثلا رو 1024x1280 بازی میکنید احتمال زیاد مشکلی وجود نداره میتونید راحت با جزئیات بالا بازی کنید .ولی مثلا تو Crysis تو رزولوشن خیلی بالا و در حداکثر جزئیات این کارت که چیزی نیست دو تا 9800GX2 در حالت Sli هم کم میاره حالا این بازی هم بهتر از اون نیست .
سلام دوست من
ببیند این بازی از لحاظ گرافیکی در بعضی از موارد از کرایسیس هم بالاست
مثل نور افتاب
مثلان هوا شب و روز می شود و افتاب بالا و پایین می شود
حال نکته قابل توجه اینجاست که سایه درختان و کلان همه چیز با نور افتاب هماهنگی دار یعنی در هر ساعت نور افتاب تغییر می کنند و همچنین با تغییر کردن جهت تابش نور افتاب سایه اجساسم هم تغییر می کنند
به عبارت دیگر سیستم شب و روز شودن کاملان طبیعی..:46::27:
و همچنین سیستم گرد و غبار هم می شه یکی از نکات جالب این بازی دونست
تویه دمو نشون می داد که از تویه فن گرد غبار وارد محیط می شود..( به شکل کاملان طبیعی)
به طوری که فن اگر روشن می شود یا حرکت می کرد دیگه گرد غبار وارد نمی شود( باید خودتون ببینید)
در کل نکات درون نسخه جدید است
که به نظر من بعضی کارت گرافیک ها باید بعضی تنظیمات رو پایین بیارند
ولی فعلان معلوم نیست باید تست بشه
یکی از دوستان پرسید بود که حجمش چقدر است
به احتمال زیاد یا 2 dvd یا بیشتر:31:

B3HZ@D
13-08-2008, 21:54
من الان هم دارم استالکر 1 رو میرم
میخوام بالاخره پایان اصلی رو ببینم
و هم دارم خودم رو برای استالکر کلیر اسکای گرم می کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه بازیی بشه این استالکر

MILIN3M
14-08-2008, 00:04

اون که البته...منم رو 1024*1280 منظورم بود

sinaset
16-08-2008, 15:17
A couple of days ago, GSC Game World have, due to many requests, officially announced the system requirements for S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky. These go as follows:
Minimum configuration:
Microsoft® Windows® XP(Service Pack 2)/Microsoft® Windows® 2000 SP4
Intel Pentium 4 2.0 Ghz / AMD XP 2200+
512 MB RAM
128 MB DirectX® 8.0 compatible card / nVIDIA® GeForce™ 5700 / ATI Radeon® 9600
DirectX® 9.0 compatible sound card
LAN/Internet/Cable/DSL for Internet games
Keyboard, Mouse
Recommended configuration:
Microsoft® Windows® XP/Vista (SP1)
Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+
2 GB RAM
256 MB DirectX® 9.0c compatible card* / nVIDIA® GeForce™ 8800 GT / ATI Radeon® HD 2900 XT
DirectX® 9.0 compatible sound card
LAN/Internet/Cable/DSL for Internet games
Keyboard, Mouse

اینم یک عکس از پک های دی وی دی

اینم چندتا عکس از منو های بازی

در ابعاد بزرگ

نقشه

اینم منو رد بدل کردن وسایل

سلام دوستان
اگر اشتباه نکرده باشم
در نسحه جدید می شه پول کسانی رو که کشتید رو بردارید.....
البته نمی دونم فقط از تویه عکس شماره 3 یه همچین چیزی متوجه شودم
یه نکته دیگه
در نسخه جدید چند گروه دیگه به بازی اضافه شوده
مثل
clear sky
فقط همین clear sky رو متوجه شودم ( قبلی ها رو یادم نمی یاد )
مثل این که نسخه جدید هر گروهی برای خودش یه ارم مخصوص دارند
مثلان گروه استالکر (stalkers) همون ارم زرد رنگ انرژی اتمی( که تویه نسخه قبلیی به عنوان منویه میانبر در دسکتاپ قرار می گرفت)
نکته بعد این که به احتمال زیاد تویه گروه clear sky هستید:31:
چون من عکس های که از بازی دیدم بیشترش با همین گروه clear sky بود
یه نکته دیگه هم هست در عکس زیر درصد دشمنی و دوستی شما رو با گروها زده البته به صورتی گرافیکی( اگر اشتباه نکنم باید همین باشه)
این عکس رو نگاه کنید کلیه نکات بالا که گفتم تویه این عکس است

سلام دوستان یه خبر خوشحال کنند
زمان انتشاری بازی 7 روز جلوتر اعلام شود
یعنی 22 اکوست
6 روز دیگه این بازی انتشاری می یابد(جهانی)
22.8.2008
منبع

MILIN3M
16-08-2008, 18:24
ببینم ما که قسمت قبلو وقت نکردیم بازی کنیم حالا از این نسخه سر در میاریم؟؟؟

Fusi0n
16-08-2008, 19:02
سلام
دوستان اين نسخه در بخش مولتي پليرش چه تغييراتي كرده ميخوام نسخه اورجينال بگيرم به نظرتون بگيرم ؟

alvin
16-08-2008, 19:27
من که بازی کردم خیلی گرافیکش بالا بود.

B3HZ@D
17-08-2008, 20:03
بابت ترجمه ممنون
عکسها خیلی باحال بود یه حال کلی به بازی دادن
دمشون گرم من یکی دیگه داره صبرم تموم میشه
راستی من توی عکیها ندیدم که پول برمیداره....کدوم عکسه
فقط یکی بود که قیمت بند و بساط یارو رو زده بود

sinaset
18-08-2008, 11:52
بابت ترجمه ممنون
عکسها خیلی باحال بود یه حال کلی به بازی دادن
دمشون گرم من یکی دیگه داره صبرم تموم میشه
راستی من توی عکیها ندیدم که پول برمیداره....کدوم عکسه
فقط یکی بود که قیمت بند و بساط یارو رو زده بود

سلام دوست منهیچ ترجمه در کار نبود فقط براساس اسناد و شواهد من اون مطالب رو نوشتمدر مورد پول من یه جا دیدم بالایی بند بسات اون یارو مرد مقداری پول نوشته..احتمال دادم که شاید بشه پولش رو ازش دریافت کرده این فقط یک حدس استشاید درست باشه شایدم هم نه..

B3HZ@D
18-08-2008, 12:16
چند روز دیگه به عرضه این بازی مونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
تاریخ نگار رو باز هم یادتون رفته..........................

sinaset
18-08-2008, 17:46
چند روز دیگه به عرضه این بازی مونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
تاریخ نگار رو باز هم یادتون رفته..........................

سلام دوست منتاریخ رو که اون بالا زدم22 اگوست ( 6 روز جلوتر اعلام شود)یعنی جمعه همین هفته

B3HZ@D
18-08-2008, 21:04
سلام دوست منتاریخ رو که اون بالا زدم22 اگوست ( 6 روز جلوتر اعلام شود)یعنی جمعه همین هفته

ببخشید اون قسمت رو دقت نکرده بودم
رفته بودم توی حال و هوای عکسها...............[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ممنون که جواب دادی
توی این بازی منطقه های جدید هم اضافه شده؟؟؟؟؟؟؟

sasanjfr
18-08-2008, 21:08
S.T.A.L.K.E.R.:Clear Sky تأخیر خورد

تاریخ عرضه ی بازی با تأخیر مواجه شده و بازی 5 سپتامبر(15 شهریور) منتشر خواهد شد.

منبع:

mohamad.hejazi
19-08-2008, 10:05

تاریخ عرضه ی بازی با تأخیر مواجه شده و بازی 5 سپتامبر(15 شهریور) منتشر خواهد شد.

منبع:

خبر ضده حال تر از این میشد؟:41:
نکنه مثل نسخه ی قبل 5 سال تخیر بخوره؟!!

sinaset
19-08-2008, 13:44

منبع:

سلام دوست من درست مشخص نیست این خبرچون هیچ کدوم از این سایت چیزی نگفتنstalker-game.com/enoblivion-lost.destalkerzone.de****تازه سایت stalkerzone.de اعلام کرده که بازی 6 روز به جلو افتاده یعنی بجایی 29 اگوست 22 اگوست بازی میاید****ولی گیم اسپات زدن 5 سپتامبرgamespot.com/pc/action/stalkerclearsky/index.html?tag=result;title;0احتمالان بازی به عقب افتاده متاسفانه..

sasanjfr
19-08-2008, 22:04
سلام دوست من درست مشخص نیست این خبرچون هیچ کدوم از این سایت چیزی نگفتنstalker-game.com/enoblivion-lost.destalkerzone.de****تازه سایت stalkerzone.de اعلام کرده که بازی 6 روز به جلو افتاده یعنی بجایی 29 اگوست 22 اگوست بازی میاید****ولی گیم اسپات زدن 5 سپتامبرgamespot.com/pc/action/stalkerclearsky/index.html?tag=result;title;0احتمالان بازی به عقب افتاده متاسفانه..
IGN هم به تعویق افتادن بازی رو تأیید کرده:

البته جای نگرانی نیست چون بازی golden شده یعنی رفته زیر چاپ(یعنی کارخونه!!! داره dvd های بازی رو کپی می کنه.چقدر پیدا کردن معادل برای این واژه سخته!!!)
خوشبختانه این آخرین تعویق بازی خواهد بود

B3HZ@D
19-08-2008, 23:38
به خیر گذشت.....گفتم داره جریان شماره یک این بازی تکرار میشه
ترسیدم یه وقفه چند ساله توش بیفته که رد شد
حالا بازی تاریخ عرضه اش کی میشه....تاریخ میلادی رو نمیخوام....به فارسی؟؟؟؟

sinaset
20-08-2008, 14:29
به خیر گذشت.....گفتم داره جریان شماره یک این بازی تکرار میشه
ترسیدم یه وقفه چند ساله توش بیفته که رد شد
حالا بازی تاریخ عرضه اش کی میشه....تاریخ میلادی رو نمیخوام....به فارسی؟؟؟؟
سلام دوست من
این دوستمون اون بالا زده بود که
تاریخ انتشار 15 شهریور:10::11:

B3HZ@D
20-08-2008, 16:28
والا من هر چی دارم نگاه می کنم 15 شهریور رو نمی بینم..!!!
مطمئنی نوشته؟؟

sinaset
20-08-2008, 18:09
والا من هر چی دارم نگاه می کنم 15 شهریور رو نمی بینم..!!!
مطمئنی نوشته؟؟
سلام دوست من

خوب خودت هم می تونی حساب کنیی ببینی 5 سپتامبر به تاریخ ایران می شه چندوم...:11:

sinaset
26-08-2008, 20:46
سلام دوستان
می تونید ابزار و موجودات و گروه های جدید اضافه شوده به بازی رو ببینید
البته بعضی هاش رو

دوستان راستی خبر عقب افتاده بازی هم کلان تایید شوده و همون 5 سپتامبر است
:10:

sinaset
30-08-2008, 17:32
سلام دوستان
سیستم مورد نیاز ..........
البته فکر کنم روی درجه هاگ روی ویندوز ویستا سرویس پک 1 :18:
منبع

Wer S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky in vollster Grafikpracht genießen will, weiß nun endlich mit welcher Hard-
und Software er dies mit Sicherheit erreichen kann. Denn PCGames Hardware hatte heute, eine Woche vor dem Release, die Möglichkeit alle Grafikeinstellungen mit jeweiliger Performance in der finalen Version zu testen. Herausgekommen ist, dass wer Clear Sky ohne grafische Einschränkungen spielen will, mindestens folgende Komponenten in seinem PC verbaut haben sollte.
- Windows Vista (Service Pack 1 erforderlich)
- Prozessortyp: Intel Core2 Duo E8500 / AMD 64 X2 6000+
- RAM: 4 GiByte
- 10 GByte freier Platz auf der Festplatte
- Direct X 10 kompatible Grafikkarte mit 512 MiByte RAM / Geforce 9800 GX2 / Radeon HD 3870 X2
Und das auch nur für einer Auflösung von 1280x1024!

دوستان با این حساب متوسط سیستم این می شه
• Optimale Anforderungen:
- Windows XP (Service Pack 2)/Windows 2000 SP4
- Prozessor: Intel Core2 Duo E6700 / AMD 64 X2 5200+
- RAM: 2 GiByte
- 512 MiByte Direct X 9.0c kompatible Grafikkarte / GeForce 8800 / Radeon X2900

به منبع زیر برین خودش به طور کامل مشخص کرده ( چهار درجه گرافیکی بازی رو)
منبع اصلیه

MILIN3M
30-08-2008, 17:56
یکی بیاد منو معاینه کنه ببینه چشمام سالمن..این سیستمو!!!
• Extreme Anforderungen:
- Windows Vista (Service Pack 1 erforderlich)
- Direct X 10 kompatible Grafikkarte mit 512 MiByte RAM / Geforce 9800 GX2 / Radeon HD 3870 X2

MAXXX
30-08-2008, 20:16
نه بابا شایعست
البته این مشخصه شاید برایه اجرایه بازی بابالاترین تنظیماته که با عقل جور در میاد
یادمه تو نمیشگاه e3 قبل از عرضه بازی کریسیس برایه اجرایه بازی با آخرین تنظیمات از دوتا کارت گرافیک 8800 رو کراس کرده بودن

djmd
30-08-2008, 21:00
نمی دونم خبر دار شدین یا نه !!! امروز ظاهرا نسخه روسی بازی leak شده و حجمش هم حدود 4.2 gb بود !!! ولی یه نسخه دیگه هم اومده 2.1 gb اون صد در صد fake هست ! برای مطمئن شدن از موضوع اومدن بازی سایت gamecopyworld هم کرکش رو قرار داده !

sinaset
30-08-2008, 21:24
نه بابا شایعست
البته این مشخصه شاید برایه اجرایه بازی بابالاترین تنظیماته که با عقل جور در میاد
یادمه تو نمیشگاه e3 قبل از عرضه بازی کریسیس برایه اجرایه بازی با آخرین تنظیمات از دوتا کارت گرافیک 8800 رو کراس کرده بودن
سلام مکس جان
درسته تاید می شه
Windows Vista (Service Pack 1 erforderlich)

این مشخصات برای بالاترین تنظیمات روی ویندوز ویستا سرویس پک 1 dx 10 است
احتمالان فروارن گرافیک خیلی خیلی خیره کننده داریه این نسخه جدید
به نظر من همین جور است:10::11:

Abolfazl3007
30-08-2008, 22:09
چه سیستم مسخره ای
کلی خندیدیم
ما که عکساشو دیدیم چیزی نبود
دیگه گرافیک هر چقدر هم بالا باشه دیگه به شاهکارهایی مثل AC یا crysis نمیرسه که
با این وجود شرکت سازنده نباید انتظار فروش بالایی رو داشته باشه

djmd
30-08-2008, 22:35
سلام مکس جان
درسته تاید می شه

این مشخصات برای بالاترین تنظیمات روی ویندوز ویستا سرویس پک 1 dx 10 است
احتمالان فروارن گرافیک خیلی خیلی خیره کننده داریه این نسخه جدید
به نظر من همین جور است:10::11:

چه سیستم مسخره ای
کلی خندیدیم
ما که عکساشو دیدیم چیزی نبود
دیگه گرافیک هر چقدر هم بالا باشه دیگه به شاهکارهایی مثل AC یا crysis نمیرسه که
با این وجود شرکت سازنده نباید انتظار فروش بالایی رو داشته باشه

اتفاقا بازی داستان خیلی قشنگی داره گرافیکش هم خیلی بالاست بی خود وقتی درباره چیزی اطلاعات کافی ندارید صحبت نکنید !!!
همین یکش یه عکسایی می تونم ازش بزارم تازه هنوز ماله 1 2 سال پیشه ببینه گرافیکش چی بوده ! از جدید ترین تکنیکهای انویدیا توش بکار برده شده ! از صد تا از این بازیهای بی دونه داستان چرت هم بهتره ! بنظر من که از bioshock خیلی قشنگتر بود !!! بایو هرچی بود باز هم تکرار مکررات بود !!! ولی استالکر یه چیز دیگه ای بود !
بایوشاک رو بصورت مثال گفتم چون اینقدر گفتن خوبه هو فلان و اینها ولی در عمل هر چی بازی کردیم ما با این بازی کنار نیمودیم تا 70 80 درصد می رفتیم دیگه اصلا حسش نبود بقیش رو بریم ! ولی تو استالکر همینطور جذب میشه می خواد ببینی بعدش چیه !!! حتی AC هم تکراری می شد بعد از چند میژن اولی ! حتی کرایسیس فقط گرافیک داشت ولی اصلا war جالبی نداشت !
استالکر 1 همون یکش 7 تا پایان داشت ! دقیقا طبق شخصیت واقعیت پایان بازی رو می دیدی !!! اگه بر اساس حس خودت بازی می کردی پایانی رو می دیدی که حقت بود !

milky way
31-08-2008, 01:09
اتفاقا بازی داستان خیلی قشنگی داره گرافیکش هم خیلی بالاست بی خود وقتی درباره چیزی اطلاعات کافی ندارید صحبت نکنید !!!
همین یکش یه عکسایی می تونم ازش بزارم تازه هنوز ماله 1 2 سال پیشه ببینه گرافیکش چی بوده ! از جدید ترین تکنیکهای انویدیا توش بکار برده شده ! از صد تا از این بازیهای بی دونه داستان چرت هم بهتره ! بنظر من که از bioshock خیلی قشنگتر بود !!! بایو هرچی بود باز هم تکرار مکررات بود !!! ولی استالکر یه چیز دیگه ای بود !
بایوشاک رو بصورت مثال گفتم چون اینقدر گفتن خوبه هو فلان و اینها ولی در عمل هر چی بازی کردیم ما با این بازی کنار نیمودیم تا 70 80 درصد می رفتیم دیگه اصلا حسش نبود بقیش رو بریم ! ولی تو استالکر همینطور جذب میشه می خواد ببینی بعدش چیه !!! حتی AC هم تکراری می شد بعد از چند میژن اولی ! حتی کرایسیس فقط گرافیک داشت ولی اصلا war جالبی نداشت !
استالکر 1 همون یکش 7 تا پایان داشت ! دقیقا طبق شخصیت واقعیت پایان بازی رو می دیدی !!! اگه بر اساس حس خودت بازی می کردی پایانی رو می دیدی که حقت بود !
اتفاقا دقیقا من همچین حسی در استالکر داشتم واقعا بازی بعد از مدتی خسته کننده و یکنواخت میشه و داستان بازی هم حقیقتا سر در گم اصلا من خودم حدود 80% بازی رفتم ولی واقعا خسته کننده شده بود برام و دیگه جذابیتی نداشت به نظر من که اصلا این بازی رو نمیشه با بازیهای درجه یک مقایسه کرد Bioshock فوق العاده بود نسخه جدیدش هم بهتر نخواهد بود با این حال بازی بدی نبود .

ولی در مورد گرافیک بازی و سیستم مورد نیاز که بحث شد در مقاله ای خوندم در مورد نسخه جدید این بازی یه چیز خیلی خوبی که داره اینه که با هر سطح سیستمی کاملا مچ میشه و شما میتونید حتا با سیستم نچندان قوی هم این بازی رو بازی کنید البته اگر سیستم قوی دارید هم نگران نباشید چون بازی گرافیک خیلی بهتری را حتی با قویترین کارت گرافیک (4780x2) و CPU به شما ارائه میده .

H M R 0 0 7
31-08-2008, 01:22
نه بابا شایعست

کراس؟ کراس فایر رو میگی؟ اون که برا کارتهای Ati هستش.برای انویدیا SLI به کار برده میشه.(جهت اطلاع)

چه سیستمه خری! :18:

B3HZ@D
31-08-2008, 01:25
سلام
بالاخره این بازی عرضه شده یا نه؟؟؟؟؟؟همش دارم میرم به فروشگاه ها سر میزنم هی جواب منفی (نه) میشنوم
کی میاد بالاخره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

milky way
31-08-2008, 01:29

این حداقل سیستم مورد نیاز این بازی هست :

Microsoft(R) Windows(R) 2000(SP4)/XP/Vista (SP1)
512 MB RAM
128 MB DirectX(R) 8.0 compatible card / nVIDIA(R) GeForce(tm) 5700 / ATI Radeon(R) 9600
Keyboard, Mouse
LAN / Internet for Multiplayer

میبینید که اصلا سیستم قوی برای اجرا نمیخواد

B3HZ@D
31-08-2008, 01:35
خوب اگه با این مشخصات بازی رو اجرا کنی معلومه خیلی از جزئیات بازی رو از دست میدی
جلوه های بصری روی یکی از مهمترین قسمتهای بازیه که اگه بخوایم با این جزئیات بازی رو اجرا کنیم بهتره که اصلا بیخیال شیم
گرافیک بازی خیلی روی جذب بازیکن تاثیر داره

djmd
31-08-2008, 05:07

این حداقل سیستم مورد نیاز این بازی هست :

Microsoft(R) Windows(R) 2000(SP4)/XP/Vista (SP1)
512 MB RAM
128 MB DirectX(R) 8.0 compatible card / nVIDIA(R) GeForce(tm) 5700 / ATI Radeon(R) 9600
Keyboard, Mouse

میبینید که اصلا سیستم قوی برای اجرا نمیخواد

بعله همین حال حاضر دارن با همین سیستم گفته شده بالا ملت بزور COD 2, 4 بازی می کنن پس کود هم بازیه ظعیفیه ها ! خیلی از بازی ها هستن که جوری طراحی میشن که رویه سیستم های ظعیف هم اجرا بشن و رویه سیستم های خیلی قوی هم اجرا بشن ! با کمترین گرافیک و با بالاترین گرافیک !!! شما اگر tech demo این بازی درباره dx10 رو دیده باشی می فهمی اینا چی کار کردن !
================================================== ===
شما داستان استالکر رو اگه بفهمی یکنواخت نمیشه !!! من همون بایوشاک رو کی می گم داستانش رو فهمیدم تا همون جایی که رفته بودم ولی خوب چیزی واسه ادامه توش ندیدم !

davoodf
31-08-2008, 07:58
با این سیستم امکان داره بتونم به خوبی بازی رو اجرا کنم؟
cpu:e8400
ram:2 gb/bus:1066
vga:8800 gt

djmd
31-08-2008, 08:23
بعله همین حال حاضر دارن با همین سیستم گفته شده بالا ملت بزور COD 2, 4 بازی می کنن پس کود هم بازیه ظعیفیه ها ! خیلی از بازی ها هستن که جوری طراحی میشن که رویه سیستم های ظعیف هم اجرا بشن و رویه سیستم های خیلی قوی هم اجرا بشن ! با کمترین گرافیک و با بالاترین گرافیک !!! شما اگر tech demo این بازی درباره dx10 رو دیده باشی می فهمی اینا چی کار کردن !
================================================== ===
شما داستان استالکر رو اگه بفهمی یکنواخت نمیشه !!! من همون بایوشاک رو کی می گم داستانش رو فهمیدم تا همون جایی که رفته بودم ولی خوب چیزی واسه ادامه توش ندیدم !

با این سیستم امکان داره بتونم به خوبی بازی رو اجرا کنم؟
cpu:e8400
ram:2 gb/bus:1066
vga:8800 gt

درمورد گرافیک بالایه بازی شک نکنید ! اگه tech demo مربوط به گرافیک بازی رو دیده باشید می فهمید چقدر از تکنیک های dx10 توش استفاده شده !
بله شما با اون سیستم به خوبی اجرا می کنید !!!
اگه توجه کرده باشید استالکر بیشتر یا جاها یا تو بعضی از سایت ها همیشه جزو یکی از بنچمارکهای گرافیکی بوده و هست !

milky way
31-08-2008, 12:19
نسخه روسی رو میتونید تورنتش رو با حجم 4.25gig از اینجا بگیرید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

djmd
31-08-2008, 19:10
دوستان اینم عکسهای بازی واسه اینکه بفهمید گرافیک رو :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم لینک صفحه مربوط به عکسهای که به صورت آلبوم هست و با زدن نکست به عکسی بروید !

djmd
31-08-2008, 19:13
البته عکسها DX10 هستند ! و همچنین همه در حین بازی هستند !!!
حالا با اجازه دوستان یه چند تا عکس بزرگتر هم بزارم حجمشون تقریبا هر کدوم حول هوش 100 kb (زیر 100 کیلو) هستند !

djmd
31-08-2008, 19:15
منظره و مساحت منطقه رو ببینید !!!

djmd
31-08-2008, 19:17
درسته ممکنه بازی امتیازهای خیلی فوق العاده ای نیاره و من پیش بینی می کنم در حدود 85% امتیاز رو بیاره ولی حتما برای دوست دارانش 100 خواهد بود !!! گرافیک بازی رو واقعا اگر در آخرین تنظیمات بازی کنید لذت خواهید برد !

MILIN3M
31-08-2008, 21:22
ببینم این بازی چون از یک محیط با مساحت باز و زیاد تشکیل شده به این سیستم غول احتیاج داره؟؟ اگه محیط بازی رو با همین گرافیک تو بازی های محیط بسته بزاریم فکر نکنم همچین سیستمی بخواد!!! نه؟

djmd
31-08-2008, 21:42
ببینم این بازی چون از یک محیط با مساحت باز و زیاد تشکیل شده به این سیستم غول احتیاج داره؟؟ اگه محیط بازی رو با همین گرافیک تو بازی های محیط بسته بزاریم فکر نکنم همچین سیستمی بخواد!!! نه؟

آره پارسال که بزرگترین نقشه رو داشت تو همه ی بازیها !!!
البته اون سیستم رو گفتن اگه بخوای تو بالاترین رزلوشن اجرا کنی !
که میشه 2600*1600 همچین چیزایی !
اگه پایین تر باشه فک نکنم ! :10:

sinaset
31-08-2008, 22:04
سلام دوستان
ممنون از کاربر djmd که این تاپیک رو اپدیت می کنه
تشکر ویژ:10::11:
دوستان باید اماده باشید
که یه بازی فوق العاد دیگه از سری STALKER بیاد بیرون..
این دفعه با یه گرافیک خیلی خیلی زیبا
واقعان این نسخه که از لحاظ گرافیک خیلی خوب شوده
به نظر میاید حسی بازی دیگه کاملان به ادم دسته بده
فقط من نمی دونم نسخه جدید هم مثل نسخه قبیلی از چند راه تمام می شه
که احتمال می دم از چند راه تمام بشه :13:؟

djmd
03-09-2008, 18:46
آخرین خبر از بازی که قراره این بازی بر روی Steam هم قرار بگیره که می تونید از طریق اون یه بازی اوریجینال رو دانلود کنید !!!
و همچنین امتیازاتی که بازی تاکنون آورده :

PC Zone 88 % for S.T.A.L.K.E.R.: CS
The next 88 % for Clear Sky : توسط یه مجله انگلیسی

djmd
03-09-2008, 18:52
سیستم مورد نیاز بازی که بصورت رسمی منتشر شده رو می زارم :

: MINIMAL

Microsoft® Windows® 2000 (SP4)/ XP /Vista (SP1)
512 MB RAM
128 MB DirectX® 8.0 compatible card / nVIDIA® GeForce™ 5700 / ATI Radeon® 9600
Keyboard, Mouse

RECOMMENDED :
Microsoft® Windows® XP / Vista (SP1)
Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+
1.5 GB RAM
256 MB DirectX® 9.0c compatible card / nVIDIA® GeForce™ 8800 GT / ATI Radeon® HD 2900 XT
Keyboard, Mouse

mohamad.hejazi
03-09-2008, 19:46
سلام.
دوستان به نظر شما من با این سیستم میتونم بازی رو با دایرکس 10 اجرا کنم؟
cpu:3.2 full
ram:3gig
graphice:gigabyte geforce 8500gt 256mb

sinaset
03-09-2008, 21:15
آخرین خبر از بازی که قراره این بازی بر روی Steam هم قرار بگیره که می تونید از طریق اون یه بازی اوریجینال رو دانلود کنید !!!
و همچنین امتیازاتی که بازی تاکنون آورده :

PC Zone 88 % for S.T.A.L.K.E.R.: CS
The next 88 % for Clear Sky : توسط یه مجله انگلیسی

سلام دوست من
می شه بیشتر توضیح بدید در مورد این امکان
راستی شما خبر ندارید نسخه جدید از چند راه تمام می شه...........

sinaset
03-09-2008, 21:20
سلام.
دوستان به نظر شما من با این سیستم میتونم بازی رو با دایرکس 10 اجرا کنم؟
cpu:3.2 full
ram:3gig
graphice:gigabyte geforce 8500gt 256mb
سلام دوست من
احتمالان میاید
ولی باید گرافیک رو پایین بیارید:31::11:

joey jordison
03-09-2008, 21:43
سلام
خوب این بازی هم توسط چند ایت نقد شده و امتیازات نسبتا خوبی گرفته!!!
Eurogamer
7 out of 10
-------------
Pc Gamer UK
68 out of 100
------------
GamesTM
9 out of 10
------------
Pc Format UK
70 out of 100
------------
Pc Zone UK
88 out of 100
------------
Games Master UK
88 out of 100
------------
Edge Magazine
7 out of 10
و میانگینش هم از سایت Gamerankings هم 77.7 % هستش البته فعلا و 7 تا سایت هم امیتاز ندادن فعلا
در کل بازی خوبی هستش

mohamad.hejazi
03-09-2008, 22:02
سلام دوست من
احتمالان میاید
ولی باید گرافیک رو پایین بیارید:31::11:
سلام آقا سینا.
راستی شما قرار بود سیستمت رو برای این بازی عوض کنی,انشاالله عوض کردی؟:40:

mohamad.hejazi
03-09-2008, 22:13
گیم اسپات هم به بازی نمره ی 8.5 رو داد.
منبع:

MILIN3M
04-09-2008, 00:16
آره پارسال که بزرگترین نقشه رو داشت تو همه ی بازیها !!!
البته اون سیستم رو گفتن اگه بخوای تو بالاترین رزلوشن اجرا کنی !
که میشه 2600*1600 همچین چیزایی !
اگه پایین تر باشه فک نکنم ! :10:
حق باتوئه راستی فیزیک انویدیا هم تاثیری داره یا نه؟؟

djmd
04-09-2008, 06:43
حق باتوئه راستی فیزیک انویدیا هم تاثیری داره یا نه؟؟

انویدیا که رسما بازی رو پشتیبانی می کنه ولی حالا فیزیک (فیزیک که داره 100%) ولی حالا نمی دونم ماله انویدیاست یا اجیا !؟!

ali_ranger22
04-09-2008, 12:04
انودیا که فیزیک نداره ! یا اجیا هست یا هاوک

davoodf
04-09-2008, 13:01
چرا دوست من انویدیا فیزیک داره!مگه تازگی درایور فیزیکش رو ندیدی که همرا با درایور 177.92 داد بیرون؟

sinaset
04-09-2008, 20:14
سلام آقا سینا.
راستی شما قرار بود سیستمت رو برای این بازی عوض کنی,انشاالله عوض کردی؟:40:
سلام دوست من
اره بردمش بالا
منمون
من که مشکلی ندارم
می تونم روی درجه یه ضرره مونده به اخری روی dx10 بازی کنم(احتمالان بازم خدا رو شکر)

گیم اسپات هم به بازی نمره ی 8.5 رو داد.
منبع:
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تقریبان اندازه نمره قبلیش گرفته:13:
ولی فکر کنم باید بیشتر از اینا می گرفت
*
بچه ها فردا انتشار می یابد:27::31:

sinaset
04-09-2008, 20:22
چرا دوست من انویدیا فیزیک داره!مگه تازگی درایور فیزیکش رو ندیدی که همرا با درایور 177.92 داد بیرون؟
سلام دوست من
لطفان بحث های این چنین رو تویه تاپیک بیان نکنید
ممنون می شم
خواستید بحث کنید به این تاپیک مراجعه کنید(در مورد کارت فیزک است)

لازم به ذکر است انویدیا فیزک رو پشتبانی می کند البته سری ها جدید(برای این که بدونید کارتتون پشتبانی می کنه یا نه به تاپیک مراجعه کنید)
فعلان ati پشتبانی نمی کنه

mohamad.hejazi
04-09-2008, 20:23
سلام دوست من
اره بردمش بالا
منمون
من که مشکلی ندارم
می تونم روی درجه یه ضرره مونده به اخری روی dx10 بازی کنم(احتمالان بازم خدا رو شکر)

تقریبان اندازه نمره قبلیش گرفته:13:
ولی فکر کنم باید بیشتر از اینا می گرفت
*
بچه ها فردا انتشار می یابد:27::31:
سلام.
بله به نظر من هم نمره ی کمی گرفته.کلآ گیم اسپات به بازیها سخت نمره ی بالا میده.
من که دیگه تو پوست خودم نمیگنجم.فکر کنم بازی پس فردا تو ایران باشه.:27:
یا علی.

sinaset
04-09-2008, 20:28
سلام.
بله به نظر من هم نمره ی کمی گرفته.کلآ گیم اسپات به بازیها سخت نمره ی بالا میده.
من که دیگه تو پوست خودم نمیگنجم.فکر کنم بازی پس فردا تو ایران باشه.:27:
یا علی.
سلام
نمی دونم درست
ولی من تویه چندتا سایت دیدم که نوشته بود 15 سپتامبر بازی تویه امریکا ... بیرون میاید:13:
نمی دونم ربطی داره با این موضوع یا نه..
اگر نداشته باشه احتمالان باید هفته دیگه بازی ایران باشه:27::31::10::8::5::20::18::11::40::27::21:

djmd
04-09-2008, 21:15
بازی همچنان قراره 5 سپتامبر تو اروپا بیاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mohamad.hejazi
04-09-2008, 21:26
بازی همچنان قراره 5 سپتامبر تو اروپا بیاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام.
دوست عزیز به نظر شما بازی کی تو ایران میاد؟:11:

djmd
04-09-2008, 21:28
سلام.
دوست عزیز به نظر شما بازی کی تو ایران میاد؟:11:

اگه فردا تو اروپا بیاد ! که باید بیاد ! و کرکش هم بیاد همون روز یا فرداش
احتمالا تا اواسط هفته دیگه باید ردیف شه !

djmd
04-09-2008, 23:26
خوب الان دیگه به زمان ایران رسما 5 september هست !!!

B3HZ@D
05-09-2008, 03:24
به به بالاخره به زمان عرضه این بازی رسیدیم
خیلی صبر کردیم ولی ارزشش رو داشت
حالا خدا کنه توی ایران زود عرضه بشه و کرک کردنش اذیتمون نکنه

djmd
05-09-2008, 07:08
خوب مدیران اگه می خوان تاپیک رو به صفحه اصلی انتقال بدن !!!
================================================== =======
خوب دوستان آخرین اخبار اینه که اون نسخه روسی که هفته پیش اومد همون روزا واسش یه پچ اومده بود که کلا از روسی به انگلیسی تبدیلش می کرد !!!
خوب ولی در هر صورت اولین پچ بازی هم اومده با حجمی حدود 55 مگ و تغییرات زیر رو تو بازی حاصل می کنه ! :

Clear Sky English Patch (1.01 Download) - Readme
Changes:

• MultiSample Anti Aliasing
• Added use of special cover during fights.
• Improved dynamic lighting.
• Changes to combat balance: some enemies are now stronger.
• Changes to economic balance.
• Added secondary objectives.
• Changed some animations in the multiplayer.
• Improved sorting of secondary objectives in the PDA.
• Added the ability to communicate with storyline characters, squad leaders and guides without holstering weapons.
• Added description of stash contents when purchasing information about the stash.
• Added additional information to pop-up tips in the PDA.
• Changed traders’ item stocks in certain areas.
• Changed life simulation balance (event intensity, mutant strength).
• Added the opportunity to get your items back after being mugged at the Garbage. Only part of your money is now taken when you enter/leave the Garbage.
• Added rewards for joining factions.
• Changed the PDA log message filtering system.
• Added flares in Limansk and the Red Forest.
• Increased reward for capturing enemy bases in the Faction War.
• Save/load file names can no longer contain brackets.
• Added use of localized strings in game console, chat etc.

Fixes:

• Game optimization (approximately 5% improvement).
• Overall game stability improved considerably.
• Fixed errors in saving the game, which caused consistent crashes during long games.
• Game loading speed increased by 10-15%.
• Fixed error with the emission.
• Fixed error which caused characters to run around with activated grenades in their hands.
• Fixed random enabling of music which had been disabled in settings.
• Fixed stash errors, including incorrect saving and accumulation (disappearance) of items in stashes.
• Fixed error with automatic failure of a number of objectives, which prevented them from failing.
• Fixed errors in some secondary quests.
• Fixed the guide algorithm. Guides can now take you to more locations.
• Fixed an error which caused the player to become an enemy of Clear Sky.
• Fixed the player’s starting position when entering areas.
• Fixed errors in the response of detectors to anomalies and artifacts. The detector no longer responds to artifacts it can’t detect.
• Fixed reward at the Duty base.
• Fixed minor issues in the PDA interface and in the multiplayer main menu.
• Fixed errors which caused the game to crash when the player joined Duty.
• Fixed minor bugs in mutant behavior after death (vanishing corpses, continuing animations).
• Fixed appearance of items in crates owned by camps.
• Fixed tree penetrability, including the ability to be penetrated by machine gun fire.
• Improved visual presentation of some anomalous areas.
• Fixed appearance of some Freedom stalkers.
• Fixed some text errors.
• Fixed errors which made it impossible to upgrade some items.
• Fixed the error which made it impossible to use grenades in the player’s inventory.
• Characters no longer give out secondary objectives during camp attacks and defense.
• Some traders now sell upgraded weapons.
• Added places to hide from emissions in the Dark Valley.
• Fixed an error with detector activation from the inventory.
• Fixed FPS drop in the main menu.
• Fixed double super-sampling buffering.
• Fixed bug with night vision effect which remained after the suit which provided it was removed.
• Fixed font display in DX10.
• Fixed errors in key assignment in game options.
• Fixed team history in the console following log clearance.

Multiplayer

• Added the Repair Base map
• Changed multiplayer balance.
• Fixed health indicator bug caused by using medkits while invulnerable.
• Fixed inventory opening bug, which occurred when the player died in DM, TDM and AH modes.
• Fixed the bug which caused a pause after client connection.
• Buy menu improved.
• Fixed BattlEye support.
• Fixed patching system.
• Fixed incorrect error message.
• Fixed error with movement of items in the backpack.
• Fixed first bullet dispersion.

MILIN3M
05-09-2008, 11:05
بازی نیومده باسش پچ دادن بیرون؟؟؟؟

djmd
05-09-2008, 12:04
بازی نیومده باسش پچ دادن بیرون؟؟؟؟

عزیز بازی اومده !!! کی گفته نیومده ؟؟؟
همین الان سایت های خارجی رو چک می کردم همین فروشگاه معروف اینترنتی آمازون !!! قسمت اروپا بازی رو برای فروش گزاشته بود و نوشته بود In Stock !!!!
البته واقعا نمی دونم چرا این فروشگاه اینترنتی سایتش فتلر (خودتون می دونید منظورمو دیگه :31:) هست !
اینم لینک : البته فتلر شکن باید داشته باشین (حداقل صبانتی ها)

البته لینکی که گزاشتم فکر کنم با استفاده از یه فتلر شکن داخل میشه !

بازی اومده تو اروپا !
فقط در آمریکا هنوز تاریخ همون 15 سپتامبر هست !
وقتی که گیمرزهل پچ بازی رو گزاشته و نوشته نسخه اروپایی یعنی چی ؟؟؟ یعنی بازی اومده !!!
اینم صفحه دانلود پچ !!!

================================================== =====
نکته بعدی فعلا هنوز رو سایت های ترونت کسی بازی رو آپلود نکرده !

sinaset
05-09-2008, 14:03
سلام دوستان
شاید وقتی بازی بیاید تویه ایران پکیج بازیش هم باهش باشه...

MILIN3M
06-09-2008, 00:19
این بازی خاطره خوبی از پچ دادن بجا گذاشته هنوز چند روز از پخشش نگذشته پچ دادن بیرون!! وای به حال 6 ماه بعد!

vegas
06-09-2008, 06:23
فعلا کرکی برای این بازی منشر نشده ولی لینکهای روسی این بازی یر روی نت پخش شدند ...

sinaset
06-09-2008, 14:00
While 'S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky' is already stocked on the shelves of electronic and gaming stores, and while those of you who pre-ordered it have to wait for the morning mail to arrive, we at Oblivion-Lost already had an opportunity to take a peek at the final retail version of the German version of 'Clear Sky', along with the test of the first patch, v1.01.
We got our first proper impressions even before starting the actual game. The installation, the main menu and our first steps around the game world were a confirmation of what we suspected all along -- Clear Sky has relatively few things in common with Shadow of Chernobyl. It is essentially stable and you can see that the guys at 'GSC Game World' have learned some valuable lessons from development of Shadow of Chernobyl.
One advertised feature surprised us in particular -- The DirectX 10 mode ("Advanced Dynamic Lighting") has only one prerequisite: Windows Vista. You can use it on DirectX 9 graphics cards as well, excepting the new shader effects of "wet shaders" and "volumetric smoke". Especially in DX10 mode, the Nvidia's "The way it's meant to be played" is the law -- because the "way" requires a graphics card in the range of GeForce 260 GTX or better for the best "well played" gaming session.
If you wish to add your impressions or post screenshots, our forum awaits you. We are looking forward to your participation!
The links to the forum thread and patch download can be found under related links.
Related links:

- S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - Patch v1.01 - Download! (55Mb

لینک مستقیم

Finally, it has arrived! S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky has been officially released. In a few moments you should be able to download it via Steam, or, if you're a bit more into the whole "being able to hold it in your hands" thing, you'll be able to purchase it at your favourite electronics or videogames outlet.
Even though we did not have to wait as long as we did with S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, we still had to endure a 12 months development time, but finally, we are able to hold it in our hands. And while some of you might already have it, as it was released to certain outlets, the rest of you need not to worry, as you will be able to hold it in your hands soon, and thus take part in this historic event.
For Oblivion-Lost.de team, the past year has been full of excitement. We have expanded our connection with the publishers and developers, which also lead us to Ukraine where we spent 4 days on the first Oblivion-Lost community trip; we were even taken to Chernobyl! The pictures from the community trip can be found under Related links. In addition to that, we had the opportunity to represent you all as an Oblivion-Lost team on 2008 Game Convention in Leipzig, where we exclusively manned the S.T.A.L.K.E.R. stand for 6 days and even had the opportunity to appear on stage in front of thousands of spectators with Oleg Yavorsky.
And what does the future have in store for us? Who knows... Perhaps the S.T.A.L.K.E.R. series will be continued, or maybe GSC Gameworld will create a whole new genre? One cannot tell. But one thing is certain: The future will be very exciting.

منبع
oblivion-lost.de

sinaset
06-09-2008, 14:31
سلام دوستان
من فکر کنم گیم اسپات وقتی بخواد یه بازی رو نقد کنه باید 3 مراحله رو طی کنه
به این ترتیب
Critic Score
User Score
Your Score
که فعلان سومیش هنوز امتیازه نیاورده
ولی باقی موارد امتیاز داده شوده
Critic Score:7.8
User Score:9.1
Your Score:n/a
زیر مجموعه Critic Score

.R.: Clear Sky ReviewsPC Zone UK 88 / 100 Oct 1, 2008
Games Master UK 88 / 100 Oct 1, 2008
Edge Magazine UK 7 / 10 Oct 1, 2008
gamesTM 9 / 10 Oct 1, 2008
PC Format UK 70 / 100 Oct 1, 2008
Eurogamer 7 / 10 Sep 2, 2008
PC Gamer UK 68 / 100 Sep 2, 2008
به نظر من امتیاز نهایی گیم اسپات احتمالان ببین 9 تا 8 است
نباید زیاد انتظار امتیاز گرفتن استالکر باشید (مثل نسخه قبل)
دوست کسی می تونه این مقاله صفحه اولی در مورد استالکر رو ترجمه کنه
ممنون می شم

برای دیدن اخرین عکس مربوط به بازی به این قسمت مراجعه کنید