PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم ساب دامین دهی

iropic
02-01-2008, 13:31
من دنبال یه سیستمی مشابه سیستم های سابدامین دهی هستم .
مانند سایت های coo.ir & ------- & 2ir.ir و ...
خوب اگه کسی هست یا سیستم اونو داره یا برای فروش هست امکاناتش رو بگه یعنی از لحاظ امنیتش و کنترلش خلاصه همه چیزش /
ولی باقیمت مناسب باشه /
منتظرم

darvish1900
02-01-2008, 16:39
دوست عزیز به طور رایگان هست ولی اون چیزی که مثل سایتهایی که گفتی رایگان نیست. بعدشم ارزش نداره چون برا یاینکار هاستی که سای دومین بینهایت میده جواب گو نیست. باید یک سرور خصوصی اجاره کنی.

delta-pt
02-01-2008, 19:31
منم موافقم مثل بلاگفا

hamedvahedi
02-01-2008, 20:49
يک روشي هست با نام Rewrite URL. سرچش کن تو زباني که بلدي. در اين شيوه نياز نيست ساب دومين فيزيکي بسازي

iropic
02-01-2008, 22:27
ببخشید جناب Darvish1900 اول ممنون از شما بعدش
یعنی هاست هایی که ساب دامین بی نهایت میدن چطور جوابگو نیستن چون که من از یه هاستی پرسیدم گفت مشکلی نداره میشه !!!
به نظر شما اگه روی همین هاست که میگه ساب دامین بی نهایته نصب بشه مشکل سازه ؟
من یه سیستم از اون بالایی ها پیدا کردم ولی یکم گرونه میگه پنل مدیریت نداره با phpmyadmin مدیریت میشه ولی برای کاربراش پنل داره / به نظر شما خوبه ؟

--------
delta-pt & hamedvahedi ممنون

iranphp_it
08-01-2008, 14:28
من دارم بگو برات نصب کنم

اطلاعات هاستید بده

admin@iranphp-it.com
09352628195

mashaheeer
09-01-2008, 17:10
یعنی هاست هایی که ساب دامین بی نهایت میدن چطور جوابگو نیستن چون که من از یه هاستی پرسیدم گفت مشکلی نداره میشه !!!
به اين هاستينگ ها زياد اعتماد نكن!:41:

iropic
09-01-2008, 21:25
ببخشید mashaheeer یعنی بنا به قولتون ازشون هاست نگیرم / اگه تونستید یه هاست مطمئن معرفی کنید

mohammadrezag
11-01-2008, 13:42
آگه از سابدومين مجازي استفاده كنيد نيازي به سابدومين بي نهايت نداريد

alimosavifard
14-01-2008, 11:32
سلام

با دروپال می شه این کارو کرد . مثلا این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو ببین همین امکان رو راه اندازی کرده . اینم وبسایت من توی اون
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این کارو با ماجول domain acces
کرده ولی خودم خیلی باهاش ور نرفتم این که چطور به کاربران اجازه ایجاد دامین جدید رو در یک فرم جداگانه داده برا خودم هم سوال هست.

توی گروه های دروپال یک گروه برای اینکار هست پر از مطلب و راهنمایی. ولی با توجه به وقتم هنوز فرصت نکردم مطالبشو ترجمه کنم.

اگر کامل مثل سایت بالایی بفهمم چطور این کارو کرده باید دور تموم وبلاگ های فارسی مثل بلاگفا و پرشن بلاگ رو خط گرفت این سیستم واقعا خیلی کارا است با توجه به اینکه من توی ایران شاید جزو 20 نفری باشم که بیشتر از همه در مورد این سیستم اطلاع دارم ولی هر روز به نکته های تازه ای توش پی می برم.

ali_golden
15-01-2008, 01:57
اگر کامل مثل سایت بالایی بفهمم چطور این کارو کرده باید دور تموم وبلاگ های فارسی مثل بلاگفا و پرشن بلاگ رو خط گرفت این سیستم واقعا خیلی کارا است با توجه به اینکه من توی ایران شاید جزو 20 نفری باشم که بیشتر از همه در مورد این سیستم اطلاع دارم ولی هر روز به نکته های تازه ای توش پی می برم.

با سلام به شما
علی آقا من هر کاری کردم نتونستم در سایت پشتیبان دروپال فارسی عوض بشم ، نمی دونم سایتتون مشکل داره یا مشکل از منه ارور زیر رو میده !

میشه راهنمایی کنید
من سعی می کنم ، تمام سیستم های مدیریت محتوا رو تجربه کنم
خیلی دوست دارم دروپال رو هم تجربه کنم
ممنون منتظرم :10:

alimosavifard
15-01-2008, 10:07
با سلام به شما
علی آقا من هر کاری کردم نتونستم در سایت پشتیبان دروپال فارسی عوض بشم ، نمی دونم سایتتون مشکل داره یا مشکل از منه ارور زیر رو میده !

میشه راهنمایی کنید
من سعی می کنم ، تمام سیستم های مدیریت محتوا رو تجربه کنم
خیلی دوست دارم دروپال رو هم تجربه کنم
ممنون منتظرم :10:

سایت دیروز یم مشکلی داشت . امروز درست شده.
منم از تجربه کردن به دروپال رسیدم.

اینو بگم توی مسئله چند زبانه بودن و انعطاف پذیری هیچی به دروپال نمی رسه

iropic
20-01-2008, 15:58
سلام دوستان من این سیستم ساب دامین سایت coo.ir رو از یه سایتی دانلود کردم ولی مثل اینکه برای نصب فایل Sql ون نیست کسی میدونه چطور باید نصب بشه یا فایل sql اون را ساخت / چون من به زبان php وارد نیستم !!! :41:

اگه سورس رو خواستین بگین بزارم که هرکی تونست روش کار کنه :46: شاید این فایلشو آماده کرد . بعد بزاره اینجا :31:
منتظرم :10:

tabriz-info
20-01-2008, 18:54
یک ماژول هست برای سرویس وبلاگ دهی میتونی از اون استفاده کنی میخوای آدرسشو؟

alikamyab
04-04-2008, 23:41
سلام.
من هم مدتهاست به دنبال اسکریپتی برای ایجاد ساب دامین مجازی میگردم.
یعنی فقط چیزی میخوام که وقتی کاربر
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو وارد کرد به صفحه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و یا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هدایت بشه.
البته من asp کار میکنم.
اگر کسی میتونه در این مورد راهنمایی کنه من حتما هزینه اون رو پرداخت میکنم.
09352352398

toolz
13-04-2008, 08:54
خوب دوست عزیز همان طور که دوستان دیگر گفتن هر سروری این جور سایتارو ساپورت نمیکنه و برای سایتایی که میگن اشکال نداره باید ساب دامین مجازی بسازی در ضمن دوستی که گفته مثل بلاگفا اون سیستم ساب دامین دهی نیست یک سیستم وبلاگ دهی است که سرور خصوصی داره.
شما دوست عزیز این cmsرو میتونین از سایت زیر دانلود کنید که در قسمت ابزار وب مستمر قرار گرفته در ضمن از این سایت میتونیین اسکریپت های راپیت شیر و یا یه اپلود سنتر عکس و حتی دوستان اسکریپت موتور جستجوگر گوگلم گذاشتن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]
امید وارم این سایت به دردت بخوره:10:

Mohsen khan
13-04-2008, 08:58
در صورت امكان فايل ها را بصورت لينك مستقيم بگذاريد

alimosavifard
13-04-2008, 11:05
من یکبار دیگه راهنمایتون می کنم . دروپال براحتی اینکارو انجام می ده.

ماجول دامبن آدرس زیر :

براتون امکان ایجاد سابدامین مجازی برای هر یوزر به نام کاربری اون یوزر رو می ده.

حالا شما می تونید در منوی مدریت ماجول اننخاب چه قجداولی از سایتتون برای سایت جدید که ساخته می شه بصورت جداگانه باشه و چه جداولی بصورت مشترک .

بدینترتیب به هر کاربر می تونید یک سایت کامل بدهید ( خیلی بالاتر از بلاگفا و سیستم های مشابه )

من دارم توی لوکال هاست روش کار می کنم . واقعا امکانات خوبی داره. ( 1 ماه دگه یک سایت مخصوص دادن سایت به کاربران راه اندازی می کنم)