PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [REQ] چه طوری می توانم System Volume Information را پاک کنم ؟!

Cyber-DL
26-12-2007, 22:23
سلام به شما دوستان عزیز . فروم قوی و علمی خیلی خوبی دارید .
یک سوالی برای من پیش آمده که اگه جوابی برایش پیدا کنم سوال خیلی ها و مشکل خیلی ها رو حل کنه .

من از NTFS برای پارتیشن هام استفاده می کنم . در تمامی درایو های من فولدری با اسم System Volume Information وجود دارد ( برای همه این طور هست ) . اما متاسفانه نمیشه به آن داخل شد و ویرایش و یا حذف کرد.
وقتی می خواهم آن را باز کنم این پیغام رو به من می دهد :

c:\System Volume Information is not accessible
Access is denied

در ویندوز 98 امکان باز کردنش وجود داشت ، اما XP نه ! فکر کنم مشکل در سطح دسترسی باشه .
با اکانت Administrator هم امتحان کردم که فرقی نداشته . لطفا کمک کنید . این فولدر مکان و مسافر خانه هرچی ویروس و تروجان و ... است . !!!

ocz
26-12-2007, 23:28
اگر هدف شما پاك كردن محتويات داخل اين پوشه ها است ، به راحتي با كليك راست بر روي My Computer و گذاشتن تيك Turn off system restore on all drive در سربرگ System restore مي توانيد اين قابليت را غير فعال و فايلها رو بطور خودكار پاك كنيد.
اگر هم هدف شما ورود به پوشه ي System Restore و ديدن محتويات و يا پاك كردن دستي است ، نخست از مسير زير :
Tools>Folder Options>View>Advanced Settings
تيك گزينه ي Use Simple sharing را برداريد و Ok كنيد ؛ حال با كليك راست بر روي پوشه ي System Volume information و ورود به سربرگ Security ، با استفاده از دكمه ي Add ، و بخشهايي كه بدنبال خواهد آمد و در تصوير زير نيز نمايان است :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

، سعي كنيد User Account خود را Add كنيد و از بخش و در قاب Permissons for Administrators ، سطح اختيارات Full control را براي آن انتخاب و در پايان OK كنيد ؛ اگر مراحل كار را بدرستي انجام داده باشيد اكنون به داخل پوشه ي System Volume information دسترسي خواهيد داشت .

Cyber-DL
27-12-2007, 08:51
واقعا ممنونم ! دوست عزیز مرسی . شما دوتا چیز رو نشون دادی . یکی ورود به پوشه و دومی سطح دسترسی به فولدر ها . مرسی