PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فقط میتونم با فایر فکس وارد جی میل شوم و اونهم با قست آماتور اون دیگه تو انجمن ها نمیتونم

مبتدی2
24-12-2007, 15:20
سلام
بدبخت شدم فقط میتونم با فایر فکس وارد جی میل شوم و اونهم با قست آماتور اون دیگه تو انجمن ها نمیتونم
بیش از 1خط بنویسم چون اگه بنویسم سیو نمیشه نمیتونم فایل ها رو آپلود کنم راستی ویندوز هم عوض کردم

مبتدی2
24-12-2007, 22:21
کسی نیست
بابا من اصلا نمی تونم فایل رو ی هاستها آپلود کنم مشکل چیه فایل رو آپلود میکنه وقتی که میخواد آدرس رو بده صفحه خراب میشه با هر سایتی همینطوره

golmohammadi
25-12-2007, 02:34
با مرورگر خود ويندوز هم همين مشكل را داري؟

مبتدی2
25-12-2007, 13:44
آره اون اصلا ایمیلمو بالا نمیاره ( اپرا هم همینطوره) ولی فابرو فکس ایمیلمو با حالت بیسیک بالا میاره که اصلا نمیشه یک نامه رو هم دلیت کرد

مبتدی2
25-12-2007, 13:51
اصلا نمیتون فایلی رو در اینترنت آپلود کنم یا نامه ای رو سند کنم ودر پی سیورد هم فقط یا یا 2 خط رد میکنم بیشتر که میشه صفحه ارور میده

BEHZAD2007
25-12-2007, 14:34
دوست عزیز شما از dial up استفاده میکنی برو اکانت رو عوض کن
بعدش هم از یه آتنی ویروس خوب با آپدیت استفاده کن

مبتدی2
25-12-2007, 14:54
من از adsl استفاده می کنم در شهرستان هم هستم مشکل چیه و وقتی سرعتم رو با سایت چک کردم 113 نشون داد و اکانت من محدودیت دانلود نداره computers4sure.com

lord_ashkan_z
25-12-2007, 16:27
در مورد این که فقط با یک مرورگر خاصی می تونی بری توی gmai ت هیچ نگران نباش چون کوکی های gmail با خیلی از مرورگر ها مشکل داره. البته می تونی مشکلت رو به سرویس دهندت ربط بدی اما چون با یکی از مرورگر هات میاد پس نتیجه می شه گرفت مشکل از سرویس دهنده نیست.

این از این. ولی مشکل باز شدن صفحه basic برای gmail هم به مرورگرت بستگی داره. اصلا کلا برای بهره برداری کامل از Gmail باید از یک سری مرورگرهای خاص استفاده کنی. به نظر می یاد که Internet Explorer ورژن 6.0.2900.2180 تمام مشکلات را برای gmail رفع کرده باشد. ولی نسخه هفتش یا کلا مثل opera نمی یاره یا مثل چیزی که گفتید فقط بخش basic را باز می کند.

مبتدی2
25-12-2007, 20:18
ممنون _ خوب با جی میل کاری نداریم_ من نمیتونم بیش از سه خط در پی سی بنویسم چی --- نمیتونم در هیچ سایتی فایل آپلود کنمن چی ____ نمیتونم ایمیل بنویسم چی ------ نمیتونم چیزی رو سایتم بنویسم چی -------

siavash2death
25-12-2007, 21:05
این کارها رو که نمی تونی انجام بدی از اینترنتت حتما هستش.من با دایل آپ کانکت می شم.ولی مواقعی برام پیش اومده که اینطوری بشه.برای من که تنظیمات اینترنتم توی ویندوز و رجیستری به هم می ریزه این طوری می شه.
شما اول سعی کن با برنامه تعمیر ویندوز مثل registry mechanic امتحان کنی و ایراد هاش رو فیکس کنی.
اگه درست نشد راهی نداری به جز اینکه ویندوزت رو عوض کنی.
البته برای من این طوری درست می شه و شاید قضیه شما فرق کنه ولی امتحان کردنش به نظرم ضرری نداره.

lord_ashkan_z
25-12-2007, 21:45
جدیدا برنامه خاصی نریختی ؟ مثلا برنامه ای مثل میرعماد یا چیزی که در فونت ها و نوشتن تاثیر بگذارد.

مثلا وقتی میرعماد در حال اجرا باشد در محیط هایی خارج از office در نوشته ها مشکل ایجاد می کند ( <ک> و<گ> را نمی زنه) حتی در انگلیسی هم مشکل ایجاد می کند.

پس دنباله همچین برنامه هایی بگرد که جدیدا نصب کرده باشی.

البته می تونه کار ویروس هم باشه که در این صورت بهت پیشنهاد می کنم یه kaspersky Internet Security7 را نصب کنی و یک بار scan کنی.

البته قبلش این برنامه رو دانلود کن و یک بار با این اسکن کن. این برنامه که اسمش Advanced WindowsCare V2 Personal است تمام اشکالات کامپیوتر را در هر ضمینه ای (مثل امنیت ، ریجستری و ...) پیدا کرده و با یک کلیک ترمیم می کند.در ضمن باعث بالا رفتن سرعت کامپیوتر هم می شود.

مطمئن باش این برنامه همیشه به دردت می خوره.

این هم لینکش::46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lord_ashkan_z
25-12-2007, 22:57
نه از registry mechanic استفاده نکن فقط از این که لینکش رو دادم هم کم حجمه و هم جالب و بدرد بخور.
اگز نشد ویندوزت را عوض کن و kaspersky Internet Security7 هم بریز چون این نرم افزار از بروز این چنین مشکلاتی هم پیش گیری می کنه

مبتدی2
26-12-2007, 12:12
سلام

ممنون از جواباتون من ویندوز هم عوض کردم و هیچ تاثری نداشت نمی دونم چکار کم مگر برم یه کیس گیر بیارم با خط adsl خودم امتحان کنم ببینم مشکل از کامپیوتر منه یا از اینترنت باز تشکر می کنم از شما

Jalal
26-12-2007, 12:47
عنوان تاپیک ویرایش شد

lord_ashkan_z
28-12-2007, 12:30
من که گفتم مشکل از نوع و ورژن مرورگرت است ...