PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Battlefield: Bad Company

a.salireza
14-12-2007, 17:39
کمپانی EA Games خبر از ساخت نسخه ی جدید بازی Battlefield داد. این نسخه با نام
Battlefield : Bad Company برای ps3 ، xbox 360 در بهار 2008 منتشر خواهد شد.:46:

p3yman_xl
12-06-2008, 16:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.
چند روزی بیشتر به عرضه ی این بازی نمونده! ( این بازی دقیقا 11 روز دیگه منتشر میشه ).
این همه مدت منتظر هستم ببینم DICE چه کرده ... محیط بازی و تریلرهای پخش شده نشون میده تخریب پذیری بازی بسیار بالاست و این همون چیزی هست که لذت انجام این بازی رو چند برابر میکنه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب این تریلر رو از بازی ببینید آخریش که منتشر شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Sweetwater Confessional ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

joey jordison
12-06-2008, 17:12
سلام
این بازی یکی از عناوین ناب کنسولی هست که اشک من داره در میاد که برای Pc نمی اد!!! اما خدا را چه دیدی یهو دیدی تایید شد!!
دوست عزیز لطف میکنی کمی در مورد موتور پرقدرت این بازی که خود شرکت Dice ساخته به نام Frost Bit بدی؟؟؟؟

p3yman_xl
12-06-2008, 18:03
سلام
این بازی یکی از عناوین ناب کنسولی هست که اشک من داره در میاد که برای Pc نمی اد!!! اما خدا را چه دیدی یهو دیدی تایید شد!!
دوست عزیز لطف میکنی کمی در مورد موتور پرقدرت این بازی که خود شرکت Dice ساخته به نام Frost Bit بدی؟؟؟؟

سلام.
خوب اول از همه موضوع جالب اینه که 90 درصد محیط قابلیت تخریپ پذیری داره! ( مراجعه شود به عکس پیوست )
هر چیزی که فکرش رو بکنی قابلیت تخریپ پذیری داره ... از چمن بگیر تا خونه ها! فقط فریم خونه ها تخریپ ناپذیرن! همچنین قابلیتهای نور پردازی این موتور هم بسیار پیشرفته هست تا با تخریپ پذیری وحشتناک محیط تطابق داشته باشه.

sasanjfr
12-06-2008, 18:08
سلام
شرکت DICE فعلاٌ Battlefield Heroes را برای pc در دست ساخت دارد که امسال منتشر خواهد شد.بنابراین بسیار بعید است که فعلاٌ عرضه ی این بازی برای pc تأیید شود.

joey jordison
12-06-2008, 21:40
دستتون درد نکنه عجب موتوریه این موتور شاید هم بزنه رو دست Ce 2 ولی من یکمی بعید میدونم باید دید گیم پلی چه جوریاست که به نظر من بد نیست!!!
حالا داستانش چی هست؟؟؟ یه مختصری توضیح بدین
ولی موتورش به نظر من چیزی کمتر از Ue 3_ce2_source Engine_tech 5 کم نداره خدا کنه فراگیر بشه دیگه بازیهای ساخت Ue 3 را نبینیم

p3yman_xl
13-06-2008, 12:09
دستتون درد نکنه عجب موتوریه این موتور شاید هم بزنه رو دست Ce 2 ولی من یکمی بعید میدونم باید دید گیم پلی چه جوریاست که به نظر من بد نیست!!!
حالا داستانش چی هست؟؟؟ یه مختصری توضیح بدین
ولی موتورش به نظر من چیزی کمتر از Ue 3_ce2_source Engine_tech 5 کم نداره خدا کنه فراگیر بشه دیگه بازیهای ساخت Ue 3 را نبینیم

بازیباز در نقش Preston Marlowe قرار میگیره ؛ سرباز تازه کاری که به گردان 222ام از ارتش وابسته است.... بعلاوه چند سرباز دیگه که برخلاف جنگ علیه تروریسم ، به قصد تصاحب طلا به عمق نیروهای دشمن نفوذ میکنن!
داستان از جهاتی خیلی ناب و از جهاتی خیلی آبکی به نظر میرسه! به هر حال باید منتظر روز عرضه بود ( 10 روز دیگه ).
موفق باشی

Sam Fisher 11
26-06-2008, 13:40
سلام بازی منتشر شده...
امتیازات خوبی گرفته که نشون میده سازنده ها به وعده هاشون عمل کردن...

1UP.com B
Eurogamer 8/10
Game Informer 9.25/10
GamePro 90
GameSpot 8.5/10
IGN 8.6/10
TeamXbox 9.1/10

بازی فقط برای Xbox360 و PS3 منتشر شده!

بوکس شات های بازی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصاویری از بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

p3yman_xl
30-06-2008, 21:21
سلام دوستان
بازی رو امروز گرفتم. در نگاه اول یه اول شخصه معمولی به نظر میاد، اما اصلا اینطور نیست!
تخریب پذیری بازی فوق العاده هست! تمام اشیا قابلیت خراب شدن دارن . از درخت ها بگیرید تا خونه ها. سازنده ها به قول خوشدون عمل کردن . صداگذاری هم عالیه..... اما به نظرم به هیچ عنوان به کال 4 نمیرسه.
سخن آخر:
این تجربه زیبا رو از دست ندید.
موفق باشید

mohammad_twe
30-06-2008, 21:56
manam baziro emrooz gereftam bazi toopie vali be ghole agha peyman be cod 4 nemirese vali bazam terekoonde

p3yman_xl
08-07-2008, 20:43
سلام

بازی دیشب تمام شد ... اول از همه بگم که بازی به احتمال 99 درصد ادامه داره!! ( آخر بازی میفهمید خودتون ).
واقعا از قدرت این موتور گرافیکی Frostbite متعجب شدم تا حدودی. امیدوارم باز هم در بازیهای آینده از این موتور در بازیهای مختلف استفاده بشه. جزییات شخصیت های بازی به حدی بالاست که با انسانهای واقعی اشتباه گرفته میشند! اصلا بازی Call of Duty 4 در این فاکتور نمیتونه حتی به این بازی نزدیک بشه!! ( باور نمیکنید ؟ خودتون باید تار و پود لباس ها و جزییات چهره ی جوخه رو ببینید! )
بازی چند تا باگ کوچیک داره که میشه ازشون چشم پوشی کرد . نکته ی جالب بعدی موسیقی بازی هست ... درست نمیتونم موسیقی زیبای بازی رو توضیح بدم، چون واقعا یه چیز تازه هست و ندیدم تا حالا در بازیهای اول شخص... حماسی، زیبا، دلنشین و ... اینها تنها کلماتی هستن که میتونم به کار ببرم.
در آخر تعجب میکنم این تاپیک اینقدر خلوته ... این بازی رو کنسول بازان از دست ندن ... تجربه ی نابی هست. باور کنید!
موفق باشید

mohammad_twe
08-07-2008, 21:39
bazio 4 / 5 roozi mishe kharidam vali asan vaght nakarde boodam bazi konam ba in tarifi ke peyman jan kardan hatman hartor shode mishinam bazi mikonam

Battlefield2
09-07-2008, 00:49
سلام

بازی دیشب تمام شد ... اول از همه بگم که بازی به احتمال 99 درصد ادامه داره!! ( آخر بازی میفهمید خودتون ).
واقعا از قدرت این موتور گرافیکی Frostbite متعجب شدم تا حدودی. امیدوارم باز هم در بازیهای آینده از این موتور در بازیهای مختلف استفاده بشه. جزییات شخصیت های بازی به حدی بالاست که با انسانهای واقعی اشتباه گرفته میشند! اصلا بازی Call of Duty 4 در این فاکتور نمیتونه حتی به این بازی نزدیک بشه!! ( باور نمیکنید ؟ خودتون باید تار و پود لباس ها و جزییات چهره ی جوخه رو ببینید! )
بازی چند تا باگ کوچیک داره که میشه ازشون چشم پوشی کرد . نکته ی جالب بعدی موسیقی بازی هست ... درست نمیتونم موسیقی زیبای بازی رو توضیح بدم، چون واقعا یه چیز تازه هست و ندیدم تا حالا در بازیهای اول شخص... حماسی، زیبا، دلنشین و ... اینها تنها کلماتی هستن که میتونم به کار ببرم.
در آخر تعجب میکنم این تاپیک اینقدر خلوته ... این بازی رو کنسول بازان از دست ندن ... تجربه ی نابی هست. باور کنید!
موفق باشید

سلام شما با چه کنسولی بازی کردید ؟ میشه یکم بیشتر ازش بگین ؟این قضیه اخرش چیه که تموم نمیشه ؟
اخه من خیلی دوست دارم بازیش کنم(دارم میمیرم) اما کنسول ندارم:41:

a.salireza
09-07-2008, 11:04
سلام شما با چه کنسولی بازی کردید ؟ میشه یکم بیشتر ازش بگین ؟این قضیه اخرش چیه که تموم نمیشه ؟
پس هم دردیم.( غصه میخوریم...) راستی هیچ خبری از عرضه ی بازی بر رو PC نیست؟

p3yman_xl
09-07-2008, 11:28
سلام
من با xbox360 بازی میکنم.... بازی 8 مرحله داره که هر کدومشون حدودا 45 دقیقه الی 1 ساعت طول میکشند. در بازی وسائل نقلیه ای اعم از تانک، جیپ، هلیکوپتر، قایق و ... وجود داره که در زمان خودش به شما داده میشه. بازیکن در نقش Preston Marlowe قرار میگیره که باید با سایر افراد جوخه با اسامی Haggard ، Sweetwater و Redford به جنگ با روس ها بروند. داستان واقعا زنجیر وار به هم وصله و اگه بخوام آخر رو توضیح بدم باید از اول همه رو بگم ... که به نظرم برای دوستانی که بازی نکردن گفته نشه بهتره. :)

پس هم دردیم.( غصه میخوریم...) راستی هیچ خبری از عرضه ی بازی بر رو PC نیست؟

فعلا که خبری نیست ... باید منتظر بمونیم.

Professor Massoud
09-07-2008, 11:40
خیلی نامردیه. باید برای پی سی هم منتشر می کردن.

a.salireza
09-07-2008, 11:43
اصولآ این Ea با Pc لجه! الهی هر چی زودتر حلوای مور رو توی P30 پخش کنن.( همگی با هم : آمین...):27: