ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نت ساپورت ...

lord_ashkan_z
17-11-2007, 15:31
همان طور که احتمالا می دانید این برنامه (نت ساپورت) یک برنامه است که با تهیه یک backup از روی ویندوز شما و اجرای ویندوز از روی آن احتمال خرابی ویندوز را بسیار پایین می آورد.

من می خواهم این برنامه را از روی یک کامپیوتر هست را پاک کنم ( که مال خودم نیست و من این برنامه را نریختم). هربار که این برنامه را پاک می کنم و restart می کنم دوباره همون وضعیت است و برنامه دوباره باز گشته است.

در ضمن نمی توانم با safemode نیز بالا بیایم.( وقتی F8 را می زنم گزینه هایی می آید که معلوم است آن را دست کاری کرده اند و...)

همچنین یک سوال داشتم که نمی دونستم کجا بپرسم : چه جوری می شه یک کاری کرد که وقتی با safemode بالا می آیی نیز از شما پسورد بخواهد؟ در ضمن راه از کار انداختن آن را نیز لطفا بگویید.

Jalal
18-11-2007, 11:13
مطمئن هستید برنامه NetSupport این کار رو انجام میده ؟
میشه یک عکس ازش بزارین

در مورد مطلب دومتون یک تاپیک جدا ایجاد کنید (در همین انجمن)

blackcode.writer
18-11-2007, 11:37
همان طور که احتمالا می دانید این برنامه (نت ساپورت) یک برنامه است که با تهیه یک backup از روی ویندوز شما و اجرای ویندوز از روی آن احتمال خرابی ویندوز را بسیار پایین می آورد.

من می خواهم این برنامه را از روی یک کامپیوتر هست را پاک کنم ( که مال خودم نیست و من این برنامه را نریختم). هربار که این برنامه را پاک می کنم و restart می کنم دوباره همون وضعیت است و برنامه دوباره باز گشته است.

در ضمن نمی توانم با safemode نیز بالا بیایم.( وقتی F8 را می زنم گزینه هایی می آید که معلوم است آن را دست کاری کرده اند و...)

همچنین یک سوال داشتم که نمی دونستم کجا بپرسم : چه جوری می شه یک کاری کرد که وقتی با safemode بالا می آیی نیز از شما پسورد بخواهد؟ در ضمن راه از کار انداختن آن را نیز لطفا بگویید.
این نرم افزاری که شما میگی برا مانیتور کردن شبکه و کنفرانس تو شبکه هست اصلا هیچ ربطی به Back up نداره

lord_ashkan_z
18-11-2007, 13:58
جناب جان این برنامه ( نت ساپورت منیجر) کاری می کند که که در درایوی که وینذوز هست هر فایل جدیدی که بریزی یا هر تغییری ایجاد کنی بعد restart به حالت اولیه بر می گرداند.

البته این را از آنجا فهمیدم که وقتی می خواهی log on بشی اینم برنامه در حال اجراست و یک حالت آیکون مانند دارد( وقتی که ویندوز بالا می آید و ازت یا پسورد می خواهد )

lord_ashkan_z
20-11-2007, 14:56
نه خیر مثل اینکه حرفه ای ها از این انجمن ها کوچ کردن.

هر سوالی که می پرسیم جواب که نمیاد هیچی تازه سوال می شه مگه همچین چیزی هست؟