PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باز نشدن سایت

mrmmnb
05-11-2007, 23:57
یه چند روزیه که به اینترنت وصل میشم یه مدت سند وریسیو دارم و یه مدت ندارم سرعتمم اومده پایین با Isp که تماس گرفتم گفت چون شما وصل میشید مشکل از ما نیست احتمال زیاد از خطوط تلفن هست در صورتی که خطوط تلفن منطقه ما فیبر نوری هست رفتم مخابرت گفت از خطوط نیست چون فیبر هست (یه یک سالی هست که فیبر شده ولی یه هفته هست که اینجوری شده) تازه روی خطوط هم خود مخابرات کال ویتینگ گزاشته من چند روزه فهمیدم ولی اونا میگفتند خیلی وقته میشه ایا میشه مربوط باشه به کال ویتینگ؟ ضمن اینکه تازگیا کسی که خونه زنگ میزنه اینترنت خود به خود قطع میشه قبلا اینطوری نبود این دلیلش چیه وچطوری اینجوری شده وچطور میشه به حالت قبل برگردوند؟(ایا اینم میشه به همون کال ویتینگ ربط داشته باشه؟)

یه چیز دیگه هم هست میخواستم جوری بشه که وقتی تو اینترنتم وقتی کسی زنگ میزنه بفهمم(چون کال ویتینگ داره باید بشه ولی نمیدونم چرا قطع میشه) ودر صورتی که خواستم اینترنت رو قطع کنم وتماس رو جواب بدم چه کار باید کرد؟ (یه جا هم خوندم که حتی میشه کاری کرد که اینترنت هم در حالت انتظار بمونه مثلا وسط دانلود که هست قطع نشه و تلفن جواب داده بشه و بعدش دوباره به اینترنت متصل بشه این چه جوری هست؟)

mrmmnb
20-11-2007, 15:43
دوستان کمک کنید لطفا

reza_active
22-11-2007, 00:37
با سلام
دوست عزیز شما باید چک کنید که send شما نباید بیشتر از رسیو شما باشد در ضمن اگر از پراکسی استفاده می کنید باید آنرا غیر فعال کنید . و یکی دیگر از مواردی که باعث می شود نتوانید صفحه ی وبی باز کنید از update می باشد یعنی احتمالا یکی از نرم افزار های شما در حال به روز رسانی می باشد و قسمت بیشتری از رسیو شما را صرف آن می کند .
در مورد تلفنتان هم چون حالت call waiting شما فعال می باشد باعث قطعی می گردد.
موفق باشید

kavehtala
22-11-2007, 11:06
عرض شود که سرویس CallWaiting دلیل قطعی می باشد و خود بنده نیز این مشکل را داشته ام که درآخر
این سرویس را غیرفعال کردم و در مورد دوم باید هم مودم و هم خط مخابراتی و احتمالا ISP با پشتیبانی از پروتکلهای V90 ,V92 و مشابه , این کار را برایتان انجام دهند .

peyman_nn
22-11-2007, 19:50
یک بار کانکتتو پاک کن
و دوباره بساز

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrmmnb
22-11-2007, 20:56
یک بار کانکتتو پاک کن
و دوباره بساز

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کار رو کردم حتی ویندوز هم عوض کردم فکر کنم مال همون کال ویتینگ لعنتی (والبته برا تلفن چیز خوب) باشه باید برم مخابرات بگم قطع کنن شاید خوب بشه حالا اگه مودمv92 داشته باشه وبخواهی پشت خطی واز این جور چیزا رو داشته باشی چه باید کرد؟(به این خاطر میگم اگه بخوهی اینا رو داشته باشی باید کال ویتینگ داشته باشی که من میخوام قطع کنم)

iman_s
23-11-2007, 04:06
خط تلفن ما هم خیلی وقته کال ویتینگ داره و هنگام اتصال به اینترنت اگه کسی زنگ بزنه دیسکانکت میشم ولی سرعتم خیلی خوبه.
راستی یک کدی هست که اول شماره میزاری تا وقتی کسی بهت زنگ میزنه دیسکانکت نمیشی.اگه کسی میدونه بگه.
بعهضی از مودمهای V.92 هم این قابلیت رو دارند.

mrmmnb
24-11-2007, 22:00
ولی برا من سرعت کم شده یعنی صفر میشه چند دقیقه خوبه چند دقیقه اصلا صفر میشه وریسیو ندارم (سند هست ولی هیچ چیزی ریسیو نمیشه) حالا میخوام برم بگم کال ویتینگ رو بردارن امیدوارم درست بشه(هر چند که فکر نکنم مال اون باشه)
راستی جریان اون کد چیه ؟(اگه کسی چیزی میدونه بگه ما هم استفاده کنیمو ایا مودم خاصی میخواد البته مودم من v92 رو ساپورت میکنه یعنی روش نوشته که میکنه مدل زولتیریکس هست ولی بچه میگفتند بیخودی نوشته وساپورت نمیکنه)(یه چیز دیگه هم هست برا ما با اینکه کال ویتینگ هست بعضی وقتا قطع میشه بعضی مواقه نمیشه و به اونی که زنگ زده پیغام میده که منتظر بمانید وبا اینکه برنامه نصب کردم هیچی نشون نمیده دلیلش چیه؟)