PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نياز به راهنمايي براي انتخاب سيستم مديريت سايت مناسب

personal fire wall
01-11-2007, 17:51
کدام از این ها بهتره

zen cart tikiwiki sblog mambo xoop campermine wikiwig wordpress cutenews joomla usebb oscomrse my little forum 4image phpb22 smf mybb bblog

soleares
02-11-2007, 06:35
نظر شخصی بنده :

mambo-joomla
یا
wordpress
یا
movableType

این ها بهترین ها و معروفترین ها هستن.

AlirezaSaberi
02-11-2007, 08:40
به اين بستگي داره كه چه نيازهايي داري و چه جور وب سايتي ميخواي داشته باشي. اگه مطابق نيازهات نباشه حتي قويترين سيستم ها هم نميتونه كمكت كنه

soleares
02-11-2007, 12:22
به اين بستگي داره كه چه نيازهايي داري و چه جور وب سايتي ميخواي داشته باشي.

اینم حرفیه !
در ضمن نصف این برنامه ها که گفتی فکر کنم مربوط به مدیریت وبلاگ بشه !

arineyvazi
02-11-2007, 13:08
یه سوال داشتم در مورد همین موضوع:

سیستم مدیریت محتوایی می خوام که:

* فارسی شده باشه

* فروم هم داشته باشه یعنی فروم جدا نمی خوام، در واقع می خوام کاربر هام با ثبت نام کردن در سایت در فروم هم عضو بشن...( و برعکس )

* پشتیبانی خوبی داشته باشه

* سطح دسترسی هر کاربر بسته به نوع کاربر متفاوت باشه، مثلا استاد بتونه قسمت نمره ها رو ادیت کنه ولی دانشجو نه.

ممنون می شم مفصل بنویسید!

mohammad_molana
02-11-2007, 13:18
آیا وردپرس و موویبل تایپ رایگان هستن؟؟؟

Tarkesh
02-11-2007, 16:31
يه پيشنهاد برات دارم
تو ميتوني چندتا سيستم مديريت محتوا روي لوكال كامپيوترت نصب كني و ببيني كه از كدوم خوشت مياد و كدوم يكيشون ارضات ميكنه

دوم اينكه اگه ميخواي يه سايت ساده داشته باشي و راحت با برنامه كار كني و همه چيزم داشته باشه(حتي انجمن) من E107 ور بهت پيشنهاد ميكنم كه ميتوني نسخه فارسي اون رو از سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود كني(اينم بگم كه شايد هيچ سايتي مثل سايتي كه معرفي كردم پشتيباني نداشته باشه. هر سوالي بپرسي كمتر از 10 دقيقه طول نميكشه كه بهت جواب ميدن.)

من خودم E107 رو پيشنهاد ميكنم

اگه ميخواي يه سايت خوشگل بدون زحمت داشته باشي و امكانات بالا برو سراغ Joomla و mambo يا mitra كه خيلي برنامه هاي خوبي هستن.

ولي بهترين راه اينه كه هركدوم رو جداگونه دانلود كني و امتحان كني.
حجم هركدوم حدود 3 تا 6 مگابايته. اگه اين كارو كني ديگه بعدا پشيمون نميشي كه ايكاش اون يكي رو امتحان ميكردم.

بازم بستگي به خودت داره.

arineyvazi
02-11-2007, 22:07
با تشکر از جوابتون که خیلی به دردم خورد.

آیا میشه یک سیستم مدیریت محتوای سایت( مثل مامبو ) رو با یک فروم ترکیب کرد جوری که اگه کاربر در سایت عضو میشه در فروم هم بشه ؟

برنامه واسطی، کامپوننتی، چیزی هست؟

Mohsen khan
03-11-2007, 16:11
با تشکر از جوابتون که خیلی به دردم خورد.

آیا میشه یک سیستم مدیریت محتوای سایت( مثل مامبو ) رو با یک فروم ترکیب کرد جوری که اگه کاربر در سایت عضو میشه در فروم هم بشه ؟

برنامه واسطی، کامپوننتی، چیزی هست؟
اين هم يك سري كامپوننت براي وي بولتين

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

استفاده كرديد حتما نتيجه اش را بگوييد

موفق باشيد
محسن

personal fire wall
03-11-2007, 19:19
با تشکر از همه
به نظر من نیوک از همه بهتره

soleares
03-11-2007, 20:15
با تشکر از همه
به نظر من نیوک از همه بهتره
تائید میشه اما درباره از همه بهتر بودنش رو شک دارم !

salsabil
26-04-2008, 20:16
با سلام خدمت دوستان عزیز
البته من خیلی صاحب نظر نیستم ولی یه برنامه مدیریت محتوا با پشتیبانی عالی به زبان فارسی و دارای سورس باز در ایران وجود داره به نام Xoops . که اگه خواستید سایتهایی که با این برنامه راه اندازی شده رو بهتون معرفی می کنم.
سایت پشتیبانی فارسیش اینه:

موفق باشید.

alimosavifard
27-04-2008, 10:27
یه سوال داشتم در مورد همین موضوع:

سیستم مدیریت محتوایی می خوام که:

* فارسی شده باشه

* فروم هم داشته باشه یعنی فروم جدا نمی خوام، در واقع می خوام کاربر هام با ثبت نام کردن در سایت در فروم هم عضو بشن...( و برعکس )

* پشتیبانی خوبی داشته باشه

* سطح دسترسی هر کاربر بسته به نوع کاربر متفاوت باشه، مثلا استاد بتونه قسمت نمره ها رو ادیت کنه ولی دانشجو نه.

ممنون می شم مفصل بنویسید!

دروپال یک فروم ساده روی خودش داره همینطور امکان وبلاگ ساده به کاربران.
همینطور تایین سطح دسترسی برای گروه هایی که تو ایجاد می کنی.

composer_kuchulu
11-05-2008, 02:39
این سیستم ها از لحاظ قیمت فری هستند؟ ویا هزینه داره؟ و با این cms ها دیگه برای تغییرات جزئی نیاز به دانش طراحی هست یا خیر؟
ممنون

Mohsen khan
12-05-2008, 16:28
این سیستم ها از لحاظ قیمت فری هستند؟ ویا هزینه داره؟ و با این cms ها دیگه برای تغییرات جزئی نیاز به دانش طراحی هست یا خیر؟
ممنون
همشون مجاني هستند
نيازي هم به تغيير نداريد

composer_kuchulu
14-05-2008, 19:43
با سلام دوباره

آیا با این سیستم های مدیریت محتوا میشه یه فروشگاهی مثلا این رو راه اندازی کرد؟:

یه سایت هست بنام sabadkharid.com که ادعا میکنه نرم افزارهایی میفروشه که با اونها مثلا این فروشگاه اینترنتی (که آدرسش رو بالا گذاشتم)ساخته شده.قیمتهاش هم از 200000 تومان تا 380000 تومان هست. سوالم اینه که برای یه چیزی شبیه این با cms میشه کار کرد؟وجوابگو هست؟ یا نیاز به صرف این هزینه ها هم هست؟

مرسی

Mohsen khan
14-05-2008, 21:18
با سلام دوباره

آیا با این سیستم های مدیریت محتوا میشه یه فروشگاهی مثلا این رو راه اندازی کرد؟:

یه سایت هست بنام sabadkharid.com که ادعا میکنه نرم افزارهایی میفروشه که با اونها مثلا این فروشگاه اینترنتی (که آدرسش رو بالا گذاشتم)ساخته شده.قیمتهاش هم از 200000 تومان تا 380000 تومان هست. سوالم اینه که برای یه چیزی شبیه این با cms میشه کار کرد؟وجوابگو هست؟ یا نیاز به صرف این هزینه ها هم هست؟

مرسی
خب شما اول ببينيد نيازتون از يك سيستم فروشگاهي چيه
بعدا هم قيمت اينها خيلي بالاست
و سيستم هاي جالبي هم نيستند

aquaquest
14-05-2008, 21:27
سلام
به نظر من از نیوک استفاده کن . همه چیز داره :

composer_kuchulu
15-05-2008, 01:19
خب شما اول ببينيد نيازتون از يك سيستم فروشگاهي چيه

با تشکر از aquaquest عزیز.

محسن خان باید بگم انتظار من خیلی پایینه .یه منوی ساده در یک سمت که موضوع بندی شده باشه.و با کلیک روی هر منو لیست محصولات مربوط به اون کتگوری باز بشه وهرکدوم یک تصویر کوچک با حجم کم کنارش باشه به همراه یک سری توضیحات راجع به اون محصول ویک فرم کوچک تقاضا.و اینکه هوم پیج سنگین لازم نیست اگه همیشه سبک باشه که دارای لیست کوچکی از نمونه های هر کتگوری باشه افاقه می کنه.

Mohsen khan
16-05-2008, 08:36
با تشکر از aquaquest عزیز.

محسن خان باید بگم انتظار من خیلی پایینه .یه منوی ساده در یک سمت که موضوع بندی شده باشه.و با کلیک روی هر منو لیست محصولات مربوط به اون کتگوری باز بشه وهرکدوم یک تصویر کوچک با حجم کم کنارش باشه به همراه یک سری توضیحات راجع به اون محصول ویک فرم کوچک تقاضا.و اینکه هوم پیج سنگین لازم نیست اگه همیشه سبک باشه که دارای لیست کوچکی از نمونه های هر کتگوری باشه افاقه می کنه.
خب از جوملا استفاده كنيد