PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرخ سیم کارت پیامک اپراتور اول 240 هزار ریال در نظر گرفته شد

hessam_sz
31-10-2007, 22:57
ر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6.jpgییس هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار گفت: قیمت سیم کارت های مخصوص پیامک اپراتور اول معادل نرخ سیم کارت های اعتباری این شرکت است.
سید علی علویان در گفت و گو با خبرنگار "موبنا" در خصوص ارایه سیم کارت های مخصوص پیامک شرکت ارتباطات سیار گفت : پیشنهاد ارایه این نوع سیم کارت توسط شرکت ارتباطات سیار به مجمع مخابرات ایران ارسال شده است .
وی واگذاری این سیم کارت ها را مستلزم تصویب در مجمع شرکت مخابرات ایران و سازمان تنظیم مقررات عنوان کرد و گفت: پیشنهاد ارایه سیم کارت های مخصوص پیامک پس از تصویب مجمع مخابرات باید به سازمان تنظیم مقررات ارسال شود و در نوبت تصویب قرار گیرد.
دکتر علویان با بیان اینکه زمان قطعی عرضه این سیم کارت ها به بازار مشخص نیست،در خصوص تعرفه این سیم کارت ها ، میزان هزینه و نحوه استفاده از آن یادآور شد:قیمت سیم کارت های مخصوص پیامک اپراتور اول 240 هزار ریال و معادل قیمت سیم کارت اعتباری موجود در بازار است اما تعرفه استفاده از آن پس از تصویب مجمع اعلام خواهد شد .
گفتنی است عرضه سیم کارت های مخصوص پیامک (sms only ) از ابتدای سال جاری توسط شرکت ارتباطات سیار مطرح شده است .
تعرفه پیام کوتاه سیم کارت های دولتی اعتباری 160 ریال است.
منبع خبر : موبنا

TheMohammad
31-10-2007, 23:19
من نمیدونم چرا اینا انقدر مسخره بازی در میارن ؟
سیم کارت 24 هزار تومنی بخری که فقط باهاش میشه اس ام اس گرونتر از سیم کارت عادی فرستاد ؟ مسخره نیست ؟
اونوقت ایرانسل داره میده 10 هزار تومن که هم سیم کارت ارزون تره هم خدماتش بیشتر و هم اس ام اس ارزونتره !!!

TheMohammad
01-11-2007, 23:17
شما برو ایرانسل بخر. چه دلیلیه هر جا که یک بحث دربراه اپراتور اول میشه ایرانسلیها میپرن وسط.چ
در ضمن تعرفه اپراتور اول کمتره و آنتن دهیشم اصلا با ایرانسل قابل مقایسه نیست.
دیدید شما توجه نمیکنید ؟
اصلا متوجه شدید در این تاپیک بحث بر سر چی هست ؟ سیم کارت پیام رسان !!!
در ضمن اینجا انجمن هست نه سایت شخصی، هر کسی میتونه اظهار نظر کنه

iman_s
03-11-2007, 01:35
تازه قیمت سیمکارتش هم که 24 هزار تومنه که نه اینترنت داره - نه حساب اینترنتی داره -نه سرویس ویترین داره -نه مسنجر داره و .....
در عوض همه جا جواب میده و مشکل نرسیدن یا دیر رسیدن sms رو نداره(به جز مواقع خاص مانند اعیاد).نه اینکه هنوز از شهر خارج نشدی عملا تبدیل یه یک وسیله بی مصرف بشه.هر چند که تو شهر هم زیاد ...

دیدید شما توجه نمیکنید ؟
اصلا متوجه شدید در این تاپیک بحث بر سر چی هست ؟ سیم کارت پیام رسان !!!
در ضمن اینجا انجمن هست نه سایت شخصی، هر کسی میتونه اظهار نظر کنه
اتفاقا شما توجه کنید پیام رسان اپراتور اول.
اگه نگاهی به آرشیو اخبار بندازید تو عید بود اعلام کردند که میخواهند یک سیمکارت بدند که فقط بشه باهاش sms زد.ولی مثل اکثر قولهاش دیر بهش عمل کرد.
البته من اسم پستهای شما رو در این تاپیک و چندتای دیگه اظهار نظر نمیزارم. اسمش هم نمیتونم بگم.چون سایت شخصی نیست.انجمنه.

Maziar_69
03-11-2007, 21:18
در عوض همه جا جواب میده و مشکل نرسیدن یا دیر رسیدن sms رو نداره(به جز مواقع خاص مانند اعیاد).نه اینکه هنوز از شهر خارج نشدی عملا تبدیل یه یک وسیله بی مصرف بشه.هر چند که تو شهر هم زیاد ...

اتفاقا شما توجه کنید پیام رسان اپراتور اول.
اگه نگاهی به آرشیو اخبار بندازید تو عید بود اعلام کردند که میخواهند یک سیمکارت بدند که فقط بشه باهاش sms زد.ولی مثل اکثر قولهاش دیر بهش عمل کرد.
البته من اسم پستهای شما رو در این تاپیک و چندتای دیگه اظهار نظر نمیزارم. اسمش هم نمیتونم بگم.چون سایت شخصی نیست.انجمنه.

اتفاقا همین 2 هفته پیش رفتم سمنان. از خود تهران تا خود سمنان حتی تو جاده آنتن داشتم. یکی از دوستام گفت تا مشهد هم میده ولی چون خودم ندیدم قطعا نمیگم.
جالبه بدونی با همین وسیله ی بی مصرف از تهران تا سمنان حدود 120 مگابایت دانلود کردم. یعنی یه آلبوم موزیک 13 آهنگه با کیفیت 320.

milad_milad_milad
03-11-2007, 21:31
بابا دیگه چرا واضحا دارید حرف بی ربط میزنید؟
تعرفه 10 تومن کمتره یا 16 تومن؟ تازه قیمت سیمکارتش هم که 24 هزار تومنه که نه اینترنت داره - نه حساب اینترنتی داره -نه سرویس ویترین داره -نه مسنجر داره و .....

سیم کارت 24 هزار تومنی بخری که فقط باهاش میشه اس ام اس گرونتر از سیم کارت عادی فرستاد ؟ مسخره نیست ؟
اونوقت ایرانسل داره میده 10 هزار تومن که هم سیم کارت ارزون تره هم خدماتش بیشتر و هم اس ام اس ارزونتره !!!

اتفاقا همین 2 هفته پیش رفتم سمنان. از خود تهران تا خود سمنان حتی تو جاده آنتن داشتم. یکی از دوستام گفت تا مشهد هم میده ولی چون خودم ندیدم قطعا نمیگم.
جالبه بدونی با همین وسیله ی بی مصرف از تهران تا سمنان حدود 120 مگابایت دانلود کردم. یعنی یه آلبوم موزیک 13 آهنگه با کیفیت 320.

کاملآ با شما موافقم
اگه :2:همراه اوله:2: 14 سال بدون اسم و ارم به انتن دهیش مینازه میخوام ببینم وقتی:40: ایرانسل:40: انتن دهیش خوب شد به چیش میخواد بنازه؟!! حتمآ به تکنولوژیه پیشرفته دایورت :39:

shazdeh23
04-11-2007, 01:21
دوستان راست میگن دیگه.
این مخابرات هم دیگه شورش رو در آورده.
داره از سادگیه مردم سو استفاده میکنه و پول های هنگفت میزنه به جیب.

iman_s
04-11-2007, 03:52

اگه اینطوره منم رفته بودم ته یک معدن ذغال سنگ اونجا هم فول آنتن بودم.
راستی آقای 3تا میلاد شما چیز دیگه نمونده تایید کنی. پستهای شما رو در چند تا تاپیک خوندم و با طرز فکرتون آشنا هستم........

S E V E N
04-11-2007, 13:49
ایرانسل داره خوب پیش میره !

باید پوشش شبکش رو بیشتر کنه !

البته فکر نمیکنم مخابرات هم دست رو دست بذاره !

CD-RW
05-11-2007, 08:41
به بحثهای الکی بین ایرانسلی ها و همراه اولی ها کاری ندارم , کمتر کسی هست که واقعا ببینه دارن خون ملت رو دارن میکنن تو شیشه ( خواهشا باز تعصب و ایرانسل و این چیزها رو قاطی نکنید ) , ملت خودشون میفهمند که چی درسته و چی غلط منتها با جو سازی و تبلیغات و عنوان نکردن حقایق یه بازاری درست شده که آدمهای فقیر , فقیر تر و آدمهای سرمایه دار , سرمایه دار تر میشند , واقعا خودتون قضاوت کنید , دولت داره شعار خدمت بی منت میده یا مثلا دولت مهرورز , اگه راست میگن حداقل سازمانها و نهادهای وابسته به دولت باید یه سیاستی پیش بگیرند که این شعار ها دروغ از آب در نیاد . من خودن از خوانندگان هر روز زونامه خراسان هستم , داغترین عنوانهای مربوط به همراه اولش اینه " با پیگیری خراسان , تعرفه پیامک همراه اول کاهش میابد " یا عناوین مشابه . خودتون قضاوت کنید دولتی که باید به فکر مردم باشه , بیشتر به فکر جمع کردن مال و منال میگرده , کجاش دولته مردمیه .

Maziar_69
05-11-2007, 22:12
اگه اینطوره منم رفته بودم ته یک معدن ذغال سنگ اونجا هم فول آنتن بودم.
راستی آقای 3تا میلاد شما چیز دیگه نمونده تایید کنی. پستهای شما رو در چند تا تاپیک خوندم و با طرز فکرتون آشنا هستم........

خب دیگه اگه نمیخوای خودت قبول کنی به ما ربطی نداره. برام مهم هم نیست باور کنی یا نه. میخوای باور کن میخوای نکن.
در ضمن همه ی بچه های انجمن با طرز فکر شما هم آشنا هستن.
فکر کنم ایرانسل از خداش باشه که مشترکهایی مثل شما نداشته باشه.

iman_s
06-11-2007, 02:40
خب دیگه اگه نمیخوای خودت قبول کنی به ما ربطی نداره. برام مهم هم نیست باور کنی یا نه. میخوای باور کن میخوای نکن.
در ضمن همه ی بچه های انجمن با طرز فکر شما هم آشنا هستن.
فکر کنم ایرانسل از خداش باشه که مشترکهایی مثل شما نداشته باشه.
شما اگه میخواستی مثال بیاری از یک جای دیگه مثال میزدی. این مسیری که شما میگی من تو این 3ماها حداقل 5 یا 6 بار رفتم و به عینه کیفیت شبکه های موبایل رو امتحان کردم و مطمئنم شما روغن داغ مطلبتو بیش از حد زیاد کردی.
در ضمن شما نمیتونی طرز فکر خودت رو برای دیگران هم منظور کنی.
تیرانسل باید کلاهشو بندازه بالا که مشترکانی مثل شما داره که... بیخیال دوست ندارم اخطار بگیرم.

jackhammer
06-11-2007, 14:34
دوستان راست میگن دیگه.
این مخابرات هم دیگه شورش رو در آورده.
داره از سادگیه مردم سو استفاده میکنه و پول های هنگفت میزنه به جیب.
اینجوری قضاوت نکن.
حداقلش مخابرات بابت پولی که میگیره سرویس میده.نه مثل ایرانسل همیشه تعطیل باشه.

arman4459
06-11-2007, 14:35
مهمترین مشکلی که همراه اولیها با ایرانسل دارن اینه که ایرانسل با همه مشکلاتش کلی امکانات رایگان و غیره داره.ما هستیم شما هی پول بریز به حلقوم افعی مخابرات تا گردنش کلفتر بشه.و مردم رو بیشتر بچاپه.ما که با کلی امکانات رایگان ایرانسل و سرویس هاش حال می کنیم.شما فقط با انتن دهیتون حال کنید.ما هم با مکالمه اس ام اس رایگان.

Maziar_69
07-11-2007, 00:19
شما اگه میخواستی مثال بیاری از یک جای دیگه مثال میزدی. این مسیری که شما میگی من تو این 3ماها حداقل 5 یا 6 بار رفتم و به عینه کیفیت شبکه های موبایل رو امتحان کردم و مطمئنم شما روغن داغ مطلبتو بیش از حد زیاد کردی.
در ضمن شما نمیتونی طرز فکر خودت رو برای دیگران هم منظور کنی.
تیرانسل باید کلاهشو بندازه بالا که مشترکانی مثل شما داره که... بیخیال دوست ندارم اخطار بگیرم.

همین آقا آرمانی که پستش بالا سر منه دو هفته پیش اومده تهران خونشونم سمنانه.
دیگه واسه ماها نمیخواد چیز ببافی که از خودت. بالا هم گفتم میخوای باور کن میخوای نکن.
برای من اصلا مهم نیست.

iman_s
07-11-2007, 01:13
همین آقا آرمانی که پستش بالا سر منه دو هفته پیش اومده تهران خونشونم سمنانه.
دیگه واسه ماها نمیخواد چیز ببافی که از خودت. بالا هم گفتم میخوای باور کن میخوای نکن.
برای من اصلا مهم نیست
اتفاقا تو تاپیک ویترین خدمات ایرانسل هم بچه های سمنانی خیلی ازش تعریف کردند. برو یک نگاه بنداز.

iman_s
07-11-2007, 01:20
مهمترین مشکلی که همراه اولیها با ایرانسل دارن اینه که ایرانسل با همه مشکلاتش کلی امکانات رایگان و غیره داره.ما هستیم شما هی پول بریز به حلقوم افعی مخابرات تا گردنش کلفتر بشه.و مردم رو بیشتر بچاپه.ما که با کلی امکانات رایگان ایرانسل و سرویس هاش حال می کنیم.شما فقط با انتن دهیتون حال کنید.ما هم با مکالمه اس ام اس رایگان.

وقتی آنتن درست حسابی نداره شما چجوری مکالمه میکنی.یا الان sms میزنی فردا 4تا sms بدست طرف میرسه بدون اینکه دلیوریش بیاد. فقط ایرانسل به ایرانسل یک کم بهتر جواب میده که زیاد به درد من نمیخوره.چون اکثر دوستام اپراتور اول دارند.

Maziar_69
07-11-2007, 23:31
من که چیزی ندیدم. منظورت هوا که نبوده ؟؟؟؟؟؟

iman_s
08-11-2007, 01:30
اینم جوابت:

اخطار

حذف پست های اضافی

اخطار بعدی=؟

mehdi_vsgh
08-11-2007, 18:45
alex_pk همکار انجمن موبایل پستهای اضافی را پاک کرده باسه همینم نمیتونی ببینشون

CD-RW
10-11-2007, 12:18
ای بابا ... تا کی حرف , تا کی رجز خونی , بلند شید همدیگه رو بزنید , له و لت و پار کنید . به اپراتورهای محبوبتون هم هیچ ربطی نداره .
مشت اول 15 هزار تومن ( قیمت رفت بالا تر ) .

p 3 0 world
10-11-2007, 13:59
شما از كجاش فهميدي كه تعرفش گرونتره؟:40::11:

TheMohammad
10-11-2007, 16:38
شما از كجاش فهميدي كه تعرفش گرونتره؟:40::11:
یه کمی حوصله کن، پست اول رو بخون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
10-11-2007, 22:20
یه کمی حوصله کن، پست اول رو بخون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت سیم کارت های مخصوص پیامک اپراتور اول 240 هزار ریال و معادل قیمت سیم کارت اعتباری موجود در بازار است اما تعرفه استفاده از آن پس از تصویب مجمع اعلام خواهد شد .

تعرفه اس ام اس ها هنوز اعلام نشده ولی قطعا ارزونتر از ایرانسل خواهد شد (هرچی باشه دولتیه باید ارزونتر باشه)
ولی خوب خدمات ایرانسل خیلی ببیشتره