PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : و باز یه خبر دیگه برای تالیا داراها!!!!!!!!!!بیا تو

nima_949
31-10-2007, 02:23
همین امروز تو نمایشگاه دیدم که اینترنت برای تالیا فعال شده و راه افتاده با اپراتور تالیا تماس بگیرید تا براتون فعالش کنن
اینجور که اونا میگفتن سرعت و قیمتش از ایرانسل خیلی بهتره حالا قضاوت باشما استفاده کردید
بیاین نحوه استفاده و سرعتتون رو بگید

TheMohammad
31-10-2007, 04:10
همین امروز تو نمایشگاه دیدم که اینترنت برای تالیا فعال شده و راه افتاده با اپراتور تالیا تماس بگیرید تا براتون فعالش کنن
اینجور که اونا میگفتن سرعت و قیمتش از ایرانسل خیلی بهتره حالا قضاوت باشما استفاده کردید
بیاین نحوه استفاده و سرعتتون رو بگید
خود شما فعال کردی ؟

nima_949
31-10-2007, 16:12
بله دوست عزیز زنگ بزن راهنماییت میکنن

M_E_H_D_I
31-10-2007, 21:13
درسته ؟
من توي نمايشگاه ازشون پرسيدم و گفتن كه توي همين يكي دو هفته اجرا مي شه؟

iman_s
01-11-2007, 02:42
تنها بدیه تالیا محدودیت ماهیانه سیمکارت بود که بعد ا ز 2ماه اعتبارش تموم میشد که شنیدم تغییرش دادند.
اگه اینطوری باشه که خیلی بهتره. هم آنتن دهیش بهتره. هم کیفیت صداش.(البته نسبت به ایرانسل)

hessam_sz
01-11-2007, 17:09
تنها بدیه تالیا محدودیت ماهیانه سیمکارت بود که بعد ا ز 2ماه اعتبارش تموم میشد که شنیدم تغییرش دادند.
اگه اینطوری باشه که خیلی بهتره. هم آنتن دهیش بهتره. هم کیفیت صداش.(البته نسبت به ایرانسل)

ببخشيد كي گفته آنتن دهي تاليا از ايرانسل بهتره؟اين از اون حرفها بود هاااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
يعني شما نميدونيد ايرانسل 240 تا شهر آنتن ميده ولي تاليا فقط 30 شهر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نميخوام از ايرانسل طرفداري كنم ولي من خودم هم همراه اول دارم هم ايرانسل هم تاليا.خداييش آنتن دهي ايرانسل از همراه اول تو شهر خيلي بهتره ديگه چه برسه به تاليا.اون كه ديگه تعطيل.فقط شبكه تاليا نسبت به ايرانسل خلوت تره اونم به اين خاطره كه تاليا فقط 700000 مشترك داره ولي ايرانسل 4.5 ميليون مشترك داره.دقت كن ايرانسل 1 سال اومده ولي تاليا نزديك 3 سال

nima_949
01-11-2007, 18:50
نه عزیز با این حرفت مخافلم الان چند تا از رفیقام خسته شدن از بس از دست ایرانسل شاکی اند چرا چون نتونسته به وعده اش عمل کنه
البته تقصیری هم نداره رقیب همراه که باشی همینه جلوت سنگ میندازن

Maziar_69
01-11-2007, 20:45
اپراتور مخابراتی تالیا همزمان با نمایشگاه ایران تله کام 2007، سیستم اینترنت دیتا را راه اندازی کرد.

یکی از غرفه داران شرکت تالیا در هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات، ارتباطات و تکنولوژی اطلاع رسانی این خبر را به به خبرنگار Gsm اعلام کرد و ارایه سیستم های Mms و Gprs را هم توسط اپراتور تالیا، در آینده نزدیک نوید داد. مشترکان سیم کارت های اعتباری تالیا می توانند با فرستادن پیام کوتاه به شماره 50003232 از شرایط استفاده از اینترنت دیتا مطلع شوند.

اپراتور مخابراتی تالیا هم اکنون به 800 هزار مشترک، خدمات مخابراتی ارائه می دهد و قیمت سیم کارت اعتباری تالیا در بازار 45 هزار و 200 تومان است که 20 هزار تومان از این مبلغ هزینه شارژ محسوب می شود

Maziar_69
01-11-2007, 20:49

درسته که ایرانسل تو بعضی شهرستانها نتونسته زیاد خوب عمل کنه ولی من ازش تو تهران واقعا راضیم .
تازگی ها پوشش جاده ای هم به میزان قابل توجهی بهبود پیدا کرده.
البته اگه ایرانسل نداشته باشم ترجیح میدم تالیا داشته باشم.
این همراه اول گندشو درآورده هنوزم معلوم نیست اینترنتی تو کار هست یا مردم سر کارن !!!
البته آقا حسام اینو اضافه کنم که طبف آخرین آمار ایرانسل 5 میلیون و 250 هزار مشترک داره.

Ali_BlueBoy
01-11-2007, 22:16
این ایرانسل جدیدا افتضاح شده خیلی هم زیاد مخصوصا توی تهران
اصلا نمیشه گرفتش!!

TheMohammad
01-11-2007, 23:20
ببخشيد كي گفته آنتن دهي تاليا از ايرانسل بهتره؟اين از اون حرفها بود هاااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
يعني شما نميدونيد ايرانسل 240 تا شهر آنتن ميده ولي تاليا فقط 30 شهر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نميخوام از ايرانسل طرفداري كنم ولي من خودم هم همراه اول دارم هم ايرانسل هم تاليا.خداييش آنتن دهي ايرانسل از همراه اول تو شهر خيلي بهتره ديگه چه برسه به تاليا.اون كه ديگه تعطيل.فقط شبكه تاليا نسبت به ايرانسل خلوت تره اونم به اين خاطره كه تاليا فقط 700000 مشترك داره ولي ايرانسل 4.5 ميليون مشترك داره.دقت كن ايرانسل 1 سال اومده ولي تاليا نزديك 3 سال
تالیا تو بیشتر از 200 شهر آنتن میده، در ضمن آنتن دهی ایرانسل توی مشهد از شهر های دیگه بهتره
در مورد اینترنت تالیا ، من که علامت GPRS رو ندیدم ، زنگ هم نزدم
هنوز طرحش رو دادن یا واقعا راه افتاده ؟

yoosef_st
01-11-2007, 23:38
بابا یه قیمتی هم بگین. ببینیم فی چنده. اگر میارزه استاد کنیم.

jackhammer
02-11-2007, 16:17
درسته که ایرانسل تو بعضی شهرستانها نتونسته زیاد خوب عمل کنه ولی من ازش تو تهران واقعا راضیم .
تازگی ها پوشش جاده ای هم به میزان قابل توجهی بهبود پیدا کرده.
البته اگه ایرانسل نداشته باشم ترجیح میدم تالیا داشته باشم.
این همراه اول گندشو درآورده هنوزم معلوم نیست اینترنتی تو کار هست یا مردم سر کارن !!!
البته آقا حسام اینو اضافه کنم که طبف آخرین آمار ایرانسل 5 میلیون و 250 هزار مشترک داره.

این ایرانسل جدیدا افتضاح شده خیلی هم زیاد مخصوصا توی تهران
اصلا نمیشه گرفتش!!

خداوکیلی اگه یکی بیاد توی این فروم خل میشه میبرنش تیمارستان!!
2 نفر توی تهرانند 2 تاشون از ایرانسل استفاده میکنن یکی میگه عالیه یکی میگه افتضاحه!!!

nima_949
02-11-2007, 17:56
واسه اینه هنوز نقاط کور تحت پوشش قرار نگرفته بعد این آقا میاد میگه بده اون میگه خوبه
شما میدونید میخوان یه شهر تحت پوشش قرار بدن چقدر طول میشکه چقدر کار میبره

Babak
02-11-2007, 18:33
گلا
تو تاپیک های دیگه کم بحث شده درباره خوبی و بدی ایرانسل و تالیا و دولتی ؟ :2:
خبر : اینترنت تالیا راه افتاد : موضوع اینه . نه اون :19:

Maziar_69
02-11-2007, 21:34
خداوکیلی اگه یکی بیاد توی این فروم خل میشه میبرنش تیمارستان!!
2 نفر توی تهرانند 2 تاشون از ایرانسل استفاده میکنن یکی میگه عالیه یکی میگه افتضاحه!!!

اولا اون دوستمون گفته که نمیشه ایرانسل رو بگیری یعنی خودش نداره و با سیم کارت خز همراه آخر میگیره.
اگه شما هم دور از جون رفتی اونجا سلام منم به مسئولینش برسون. :46:
البته با معذرت از آقا بابک.

Hpower_sl3
02-11-2007, 23:13

دوست عزیز چرا انقدر تند به دوست ما پریدی!!!

اول این رو بگم منظور از آنتن ده کیفیت اون محسوب میشه نه کمیت.منظور دوست ما کیفیت بود که تو نشریه جی اس ام تالیا لول شد.ایرنسل هم انتن دهی داره مثلآ زیر سنگ که اونم به لطف شبکه پر شتاب هست اما اگه به خوای باهاش صحبت کنی هی قطع و وصل میشه.برای شمار مشترکین ایرانسل هم بگم ارینسل فقط به خاطرجایزه هاش و نمیدونم 5 تا ماشین و 100 میلیون پول و این وعده هاست که مشترک جمع کرده.

موفق باشید

iman_s
03-11-2007, 01:28
جوابتو Hpower_sl3 دادند.من میگم تالیا کیفیتش خوبه تو میای جیغ و داد میکنی که کی گفته تالیا خوبه.ایرانسل خوبه.شما که اینقدر به نهصدو زاغارتت مینازی برو تو تاپیک خودش تا میتونی ازش تعریف کن.نه اینکه بیای تو یک تاپیک دیگه که اصلا ربطی بهش نداره اینهمه به خودت فشار بیاری. اگر گفتم کیفیت تالیا بهتره چون امتحان کردم و بی دلیل نمیگم. حتی با داشتن یک انتن تونستم باهاش صحبت کنم بدون اینکه حتی یک صدم ثانیه صدا قطع و وصل بشه در صورتی که اگه اپراتور اول یا ایرانسل بود یا نمیشد تماس گرفت یا اصلا صدا نداشت.

اولا اون دوستمون گفته که نمیشه ایرانسل رو بگیری یعنی خودش نداره و با سیم کارت خز همراه آخر میگیره.
خداییش خیلی خندیدم این متن رو تو قسمت sms های جالب و خنده دار بزار تا بقیه هم بخندند.شما فقط برو تو خیابون و شمارتو به یکی بده اونوقت میفهمی ارانسل خزه یا اپراتور اول.

Maziar_69
03-11-2007, 21:14
جوابتو Hpower_sl3 دادند.من میگم تالیا کیفیتش خوبه تو میای جیغ و داد میکنی که کی گفته تالیا خوبه.ایرانسل خوبه.شما که اینقدر به نهصدو زاغارتت مینازی برو تو تاپیک خودش تا میتونی ازش تعریف کن.نه اینکه بیای تو یک تاپیک دیگه که اصلا ربطی بهش نداره اینهمه به خودت فشار بیاری. اگر گفتم کیفیت تالیا بهتره چون امتحان کردم و بی دلیل نمیگم. حتی با داشتن یک انتن تونستم باهاش صحبت کنم بدون اینکه حتی یک صدم ثانیه صدا قطع و وصل بشه در صورتی که اگه اپراتور اول یا ایرانسل بود یا نمیشد تماس گرفت یا اصلا صدا نداشت.

خداییش خیلی خندیدم این متن رو تو قسمت sms های جالب و خنده دار بزار تا بقیه هم بخندند.شما فقط برو تو خیابون و شمارتو به یکی بده اونوقت میفهمی ارانسل خزه یا اپراتور اول.

جدی؟بپا رودل نکنی! تا اونجایی که من میدونم هر چیزی که دست هر ننه قمری باشه بهش میگن خز.
حالا 18 میلیون تا سیمکارت میشه خز یا5 میلیون؟؟؟؟؟؟؟
حالا تو برو شماره ی 919 بده مردم ببین فحش میشنوی یا نه !!!!!! :31::8::27:
در ضمن خودت که ادعای ادب وفهم داری و به بقیه میگی چرا اومدی تو تاپیک یه اوپراتور دیگه خودت چرا اومدی تو تاپیک تالیا؟؟؟؟؟

Hpower_sl3
03-11-2007, 22:03
آقایون چرا با هم درگیر میشین؟

اولآ این رو بگم خز بودن اصلآ ربطی به شماره نداره

ثانیآ بحث رو به بیراهه نکشید

تو کیفیت :

1-تالیا
2-ایرانسل+همراه اول

Pario
04-11-2007, 03:10
جدی؟بپا رودل نکنی! تا اونجایی که من میدونم هر چیزی که دست هر ننه قمری باشه بهش میگن خز.
حالا تو برو شماره ی 919 بده مردم ببین فحش میشنوی یا نه !!!!!! :31::8::27:

1.خزیت مهم نیست.(3) مهم کیفیت و کمیت آنتن دهیه که همه میدونن نه کیفیت ایرانسل به تالیا میرسه و نه کمیتش به همراه اول.
2.چه 0919 و چه 0912 جفتشون سر و ته یه کرباسن
3.وقتی معده آدم خراب شده باشه 32 تا دندون طلا هم نمیتونن کاری کنن

shahabmusic
04-11-2007, 03:35
3.وقتی معده آدم خراب شده باشه 32 تا دندون طلا هم نمیتونن کاری کنن
pario اجب چیزی گفتی تا حالا نشنیده بودم، از ختده دارم میمیرم.مرسی.

چیزایی که من نشنیدم و میدونم:
اول اینکه ایرانسل از شبکه و امکانات 0912 و سیم کارت دولتی استفاده میکنه و خدمات می ده! پس یه جورایی میشه باور کرد که این دوستان می گن ایرانسل و دولتی جوفتشون سرو ته یه کرباسن.
ولی تالیا شبکه خاص خودشه داره و مستقل عمل می کنه.

حالا من یه چبزی شنیدم که می گن تالبا و دولتی از تکنولوژی 2G استفاده می کنه و ایرانسل 2.5G هست. گرچه زیاد فرقی نداره و خوب اصولا 2.5 باید کیفیت بهتری داشته باشه هم از نظر دیتا هم مکالمه.
حالا باز موندم که چیجوری دولتی و ایرانسل از یه شبکه خدمات ارائه میدن ولی یکیش 2 و یکی دیگه 2.5 !!!؟؟؟!!؟؟!؟؟ چیجوری؟ اگه کسی می دونه بگه ما هم بدونبم.

دز ضمن همه جای دنیا 3G هم قدیمی شده دارن یه تکنولوژی جدیدتر میارن، بعد دولت ما هنوز تو 2.5G مشکل داره.

iman_s
04-11-2007, 03:55
حالا تو برو شماره ی 919 بده مردم ببین فحش میشنوی یا نه !!!!!!

خودت یکبار دیگه نوشتت رو بخون.مخصوصا اون قسمت رنگی.

در ضمن خودت که ادعای ادب وفهم داری و به بقیه میگی چرا اومدی تو تاپیک یه اوپراتور دیگه خودت چرا اومدی تو تاپیک تالیا؟؟؟؟؟
شما یک نگاه به صفحه اول بنداز

milad_milad_milad
04-11-2007, 11:31
3.

چیزایی که من نشنیدم و میدونم:
اول اینکه ایرانسل از شبکه و امکانات 0912 و سیم کارت دولتی استفاده میکنه و خدمات می ده! پس یه جورایی میشه باور کرد که این دوستان می گن ایرانسل و دولتی جوفتشون سرو ته یه کرباسن. .

دوست عزیز پس تا اونجایی که شنیدی و میدونی رو ول کن و بی خیال شو!!! بهت بد رسوندن :46:

temochin
04-11-2007, 11:48
اول اخرش فقط تالیا

shahabmusic
04-11-2007, 12:48
دوست عزیز پس تا اونجایی که شنیدی و میدونی رو ول کن و بی خیال شو!!! بهت بد رسوندن :46:

اینو تو سایت ایرانسل چند ماه پیش خوندم