PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در AutoPlay Media Studio

khatat
22-09-2005, 19:56
آقا من یه مشکلی دارم و اون هم اینه که میخوام بوسیله این برنامه یک فایل پی دی اف رو با ریدر آکروبات ریدر باز کنم حالا اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم .

IVAN
01-10-2005, 08:18
سلام شما اول روي كليد يا tableيا هر چيز ديگه اي كه ميخواهيد با كليك بر روي آن فايل مورد نظر باز شود راست كليك كرده و Propertiesرو انتخاب كيند و به مسير زير برويد
فايل مرد نظر=properties->>script->>on click->>add action->>step1=file->>step2=File.open->>Next->>file name

khatat
01-10-2005, 16:58
هادی آقا دستت درد نکنه با اینکه منظورم این نبود ولی حالا یه مشکل اساسی دیگه دارم که بدجوری حالم رو گرفته من یه اتوران درست کردم که حجمش از 700 مگابایت بیشتر و تو یه سی دی جا نمیشه ( حدود 1.8 گیگا بایت ) و باید تو دو تا سی دی بریزم حالا من میخواستم بپرسم که چه طور میتونم یه کاری کنم که هر وقت بر روی یک کلید کلیک کردم یه پیغام بهم نشون بده و بگه که سی دی دوم رو داخل دستگاه بذار و وقتی سی دی دوم رو داخل دستگاه گذاشتم اطلاعات مربوط به اون صفحه نشون داده بشه (مثلاً یه فیلم) اگه کسی میتونه بهم بگه خواهشاً سریعتر بهم کمک کنید چون باید این سی دی رو به یکی بدم
ممنون .

mpsjavad
01-10-2005, 23:18
با سلام ..

دوست عزيز با چه نسخه اي از اين نرم افزار كار ميكني ؟؟

چه طور میتونم یه کاری کنم که هر وقت بر روی یک کلید کلیک کردم یه پیغام بهم نشون بده و بگه که سی دی دوم رو داخل دستگاه بذار

شما بايد از اكشن ها كمك بگيري مثلا از سريرگ اكشن برو به قسمت Dialog بعد DialogMessage رو انتخاب كن و پيغام خودت رو بنويس ...

وقتی سی دی دوم رو داخل دستگاه گذاشتم اطلاعات مربوط به اون صفحه نشون داده بشه (مثلاً یه فیلم)

مثلا شما يك فيلم داري كه ميخواي اتوران CD كه ساختي اون فيلم رو نمايش بده و حجم اون فيلم زياده و بايد روي دو تا CD عرضه بشه پس شما بايد فيلم رو دو قسمت كني در اين صورت وقتي نمايش فيلم CD اول تموم ميشه اتوران از كاربر درخواست CD دوم ميكنه كه در CD دوم شما مشخص ميكني كه از فلان ثانيه فيلم نمايش شروع بشه ... :blink:

براي اين كار بايد از چند مدل اكشن كمك بگيري ... من زياد با اكشن هاي اين برنامه كار نكردم .. بهترين پيشنهاد از طرف من براي شما رفتن به اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و دانلود كردن اموزش اكشن هايي هست كه دوست عزيزم اقا عليرضا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اماده كردند .. فكر اگر زمان خوندن اون اموزش ها رو پيدا كني فكر كنم كارت به كلي راه يفته ...

موفق باشيد . :)

khatat
01-11-2005, 22:05
آقا من می خواستم ببینم که چطور می تونم Resolution تصویر رو وقتی اتوران اجرا می شه تغییر بدم .
مثلاً از 600*800 به 1024*1280 تغییر بدم یا برعکس.
ممنون

mpsjavad
02-11-2005, 03:13
با سلام ..

به دستور زير دقت كنيد:

-- Get the user's display information.
display = System.GetDisplayInfo();

if (display ~= nil) then
-- If the user's running less than 800 x 600, display a dialog.
if (display.Height < 600) then
Dialog.Message("Notice", "Your resolution is currently set to "..display.Width.." x "..display.Height..".\r\n"..
"You must have at least 800 x 600 to view this application properly.", MB_OK, MB_ICONINFORMATION);
end
end

در اين دستور Resolution مانيتور كاربر مورد ارزيابي قرار گرفته ميشود و اگر با مقدار مورد نظر شما مطابقت نداشت پيغامي به كاربر مبني بر عدم مطابقت داده ميشود .. اين دستور رو ميتونيد گسترش هم بديد !

اگر مشكلي بود در حد توان شما رو راهنمايي ميكنم !

khatat
02-11-2005, 04:56
آقا این رو که می دونم ولی من می خوام اتوماتیک خودش تغییر بده

Alireza_Shafaei_PCworld
02-11-2005, 05:15
سلام

من خیلی دنبال این موضوع بودم ولی اینگار چنین اکشنی نداره
یادمه یک برنامه بود که وقتی اجراش میکردم تصویر را میکرد 640 در 480
من که خیلی به سازندش لعنت فرستادم
حالا اگر میخوایید در هنگام اجرا کاربر فقط روی همون صفحه باشه و جاهای دیگه دیده نشه میتونی از حالت Kiusk استفاده کنی
که مثلا وقتی برنامه اجرا شده جاهای اضافی در صفحه به یک رنگ خاص مثلا سیاه در بیاد

khatat
02-11-2005, 11:43
آقایون از راهنمایاتون ممنون

khatat
05-11-2005, 12:46
آقا من قبلاً درخواست کرده بودم که یکی یه اکشنی که بشه باهاش فایلهای پی دی اف رو بوسیله آکروبات اینستال شده درون سیدی اجرا بشه بهم معرفی بکنه جوابی دریافت نکردم ، امروز که داشتم Help برنامه AutoPlay Media Studio رو می خوندم به مطلب زیر برخورد کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و اون اکشنش :

حالا من می خوام بدونم که تو قسمت path_short = File.GetShortName(_SourceFolder); به جای SourceFolder_ چی بنویسم ؟ همین اگه می تونید راهنماییم کنید ممنون می شم .
------------
فقط AutoPlay Media Studio :cool:

mpsjavad
05-11-2005, 15:28
با سلام ..

یه اکشنی که بشه باهاش فایلهای پی دی اف رو بوسیله آکروبات اینستال شده درون سیدی اجرا بشه

براي باز كردن يك فايل PDF به اين صورت که با کليک کاربر اون فايل باز بشه شما ميتونيد از File.Open استفاده کنيد ! که اگر کاربر Adobe Acrobat Reader يا هر برنامه ديگه اي براي باز کردن فايل PDF داشته باشه شما به مقصودتون رسيديد و اگر هم کاربر برنامه Adobe Acrobat Reader رو نداشته باشه اتوران خودکار پيغامي رو مبني بر نبود چنين نرم افزاري به کاربر ميده .. حالا مشکل کجاست ؟ !

آکروبات اینستال شده درون سیدی

اين جملتون رو من متوجه نشدم ! يعني Adobe Acrobat Reader رو کاربر از روي CD اتوران شما نصب کنه !

---

درمورد اين سوال ( پست اخرتون) من متوجه نشدم اما فکر نميکنم اين اکشن به درد کار شما بخوره و تنها جنبه چک کردن داشته باشه ... منتظر نظر اقا عليرضا عزيز !

بهتر نيست اين تبادل نظر ها در تاپيک مخصوص نرم افزارهاي اتوران ساز دنبال بشه شايد دوستان بيشتري شرکت کنند و مفيد تر باشه ..

ممنون .

khatat
05-11-2005, 19:52
آقای mpsjavad من منظورم این نبود !!!!

اگر شما AutoPlay Media Studio Help را از طريق منوي Help باز كنيد و از داخل Help به قسمت ?... How do I بريد و از ليست سوالات ، سوال Run Adobe Acrobat reader directly from the CD-ROM را انتخاب کنید سپس طبق توضیحاتی که داه شما بایست اول آکروبات رید (ورژن 4 به بالا) را روی سیستم نصب کنید سپس از محل نصب فایل Acrobat x.x را داخل سی دی كپي كنيد و طبق اكشني كه خودش داده شما مي تونيد با استفاده از يه فايل اجرايي داخل همون پوشه فايل پي دي اف رو بدون اينكه كاربر روي سيستمش آكروبات ريدر داشته باشه اجرا كنيد (در واقع از همون فولدري كه از داخل سيستمتون داخل سي دي كپي كرديد استفاده مي كنه) و در نتيجه فايل پي دي اف بدون احتیاج به هيچ نرم افزار خاصي بر روي سيستم طرف اجرا مي شه .

khatat
07-11-2005, 13:25
يعني هيچ كس نيست جواب من رو بده من فقط مي خوام بدونم در قسمت path_short چي بنويسم؟!!