PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا آپ دیتهای bit defenderرا می شود ذخیره کرد؟

صادقی
19-09-2005, 05:56
با سلام به همه دوستان
می خواستم ببینم کسی می تونه به من راهی نشان بده که آپ دیتهای بیت دفندر رو بتونم ذخیره کنم یا اینکه اصلاً امکان چنین کاری وجود نداره.
با تشکر

Mehdi_Best
19-09-2005, 09:09
صادقي جان سلام
لطف كنيد هرگونه بحث آنتي ويروس را در تاپيك مخصوص آنتي ويروس ها مطرح نماييد.
در ضمن فكر مي كنم در مورد سؤال شما در همان تاپيك قبلا بحث شده بود.

صادقی
19-09-2005, 13:25
Mehdi_Bestجان سلام
با تشکر از راهنمایی شما باید به یکی از اشکالات انجمنها اشاره کنم و آن اینکه وقتی یک تایپیک پر بار شد دیگه انسان را از جستجو کردن در این تایپیکها خسته می کند به همین خاطر من این سوال را در اینجا مطرح کردم چون نتوانستم در اون تایپیک چیزی پیدا کنم.
اگر شما می دانید در کجای اون تایپیک این مطلب پیدا می شه لینک اون صفحه رو بفرستید.
با تشکر

Mehdi_Best
19-09-2005, 13:48
صادقي جان سلام
درسته كه به دليل زياد شدن صفحات اون تاپيك جستجو در آن سخت شده، ولي اگه لطف كني همين درخواست رو در همان تاپيك مطرح كني ممنون مي شم. چون اينطوري يكپارچگي موضوعات و مباحث حفظ مي شه. ممنون از توجهت.
راستي به اين صفحه هم كه بري مي توني آپديت هاي بيت دفندر رو به صورت دستي دانلود كني:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

صادقی
19-09-2005, 13:56
صادقي جان سلام
درسته كه به دليل زياد شدن صفحات اون تاپيك جستجو در آن سخت شده، ولي اگه لطف كني همين درخواست رو در همان تاپيك مطرح كني ممنون مي شم. چون اينطوري يكپارچگي موضوعات و مباحث حفظ مي شه. ممنون از توجهت.
راستي به اين صفحه هم كه بري مي توني آپديت هاي بيت دفندر رو به صورت دستي دانلود كني:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با تشکر از جواب دادن سریعتان
ممنون از راهنمای شما
باشه من همین سوال را مطرح می کنم در آنجا خدا کند آنجا هم نگویند که بیشتر بگرد یا صفحات پیش را بخوان

Tornado2800
20-09-2005, 15:42
چرا حالا داری می زنی آقا صادق

صادقی
20-09-2005, 16:46
چرا حالا داری می زنی آقا صادق

چون همونطور که حدس می زدم تا حالا اونجا هم جوابی به من نداده اند

Mehdi_Best
20-09-2005, 18:48
صادقي جان سلام
من ديدم كه در تاپيك آنتي ويروس ها جواب سؤال شما داده شده. يك بار ديگه به يكي دو صفحه آخر اون صفحه دقت كن خواهي ديد.

milad babazadeh
25-04-2006, 00:30
سلام صادقی جان این کار امکان پذیر نیست من تا الان 1 ساله از بیت دفندر استفاده میکنم آنتی ویروس عالی هست من شخصا قبولش دارم و جون علاقه شدید به شما دارم به این لینک رفته و منو دعا کنید ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] defender.ir
موفق باشی میلاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]