PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک اسپیکر فوق العاده میخام

abbas13677_2005
14-09-2005, 15:09
دوستان من مبخام یک اسپیکر خیلی عالی دالسته باشم که با اون صدا های استریو را به خوبی بتونم گوش کنم و کیفیت خیلی خوبی داشته باشه و بتونم باهاش فیلمهای ترسناک را با هیجان بیشتری ببینم
هر کی همچین اسپیکری میشناسه نام و مدلش را بگه
دستتون مرسی

Navid
14-09-2005, 17:59
برو بازار مدل های زولتریکس و کریتیو رو ببین . هر چی پول بیشتر بدی صدای بهتر می شنوی ( من کریتیو رو پیشنهاد می کنم )

Ferrari
14-09-2005, 18:03
کريتيو بخر يه مدل 700 دلاری توپ داره

Lord_theOne
14-09-2005, 19:16
بهترين اسپيكر دنيا Edi fire است كه از بهترين چوب كه اسمشم MDF درست شده توي بازار سوال كني بهت مي گن كه چه شفافيتي داره بعدشم Microlab بهترنه از نظره شفافي البته اين جديداش خوبه نگاه به ظاهر باندهاي ديگه نكن فقط كارايشونو نگاه كن

HamidFULL
14-09-2005, 20:39
abbas13677_2005 به نظر من شما از Creative 7.1 استفاده کن که همونی که ميخوای باشه!!!

abbas13677_2005
14-09-2005, 21:31
دوستان ممنون از راهنمایی هایتان
اگر خدا بخواهد فردا به کریتیو7.1با توجه به توصیه دوستان میخرم
باز هم ممنون

Mehdi_Best
17-09-2005, 22:42
عباس جان سلام
اگه هنوز نخريده اي، روي مارك Jbl هم يه فكري بكن.

Hossein_Bahal
17-09-2005, 22:44
من اگه جای طرف بودم مخم می پکید . اخه هرچی مدل تو بازار بود گفتید .

Lord_theOne
18-09-2005, 11:25
من نفهميدم شما اسپيكر مي خواستيد يا كارت صدا؟ گفتيد يك اسپيكر مي خواهم حالا مي گي مي خوام برم كارت صدا بخرم لطفآ در موضوع تايپيك دقت بيشتري كنيد

نيلا فيلم
16-10-2005, 15:55
سلام به همه
اقاي لرد تون بنظزر من اطلاعات شما در مورئد قطعات كامپيوتر خيلي پايينه
اصلا بهترينها رو در نوع خودش نمي شناسي فقط يه چيزهايي شنيدي من اكثر جوابهاي شما رو در مورد سخت افزار خوندم بنظرم خيلي الكيه
در مورد اسپيكر هم بهترينها رو اين سه تا ميزنند altec lancing creative logitech البته logitech جديدا محصولات خوبي رو با تبليغات فراوان وارد بازار كرده
در مورد creative نسبت به پولي كه خرج مي كني چيز بدرد بخوري ميبري ولي صداي ساب اون خيلي زياده و نمي توني كنترل خوبي روي ساب داشته باشي خلاصه يه مارك بي دردسري براي معرفي به ديگرانه
مدل 2900 اون با قيمتي در حدود 40000 تومان چيز خوبي ولي حجم صدا زياد نيست و صداي بم الكي زياد داره
مدل 7.1 اون به نسبت قيمت خيلي خوبه ولي اكثرا بدون فايده مي مونه من 5.1 رو بيششتر ترحيح مي دم
مدلهاي ديجيتال اون هم كه خيلي خوبند ولي قيمت اونها هم زيادي خويه ؟؟؟؟؟؟
در مورد altec هم كه تو بازار نيست بحثي نمي كنيم
مي مونه logitech
من در مورد اون فقط يه بار سيستم z _ 5500 اون رو ديدم و ديگه بيخيال همه چي شدم واقعا به معناي واقعي عاليه
اكثر دكودرهاي اون هم سخت افزاريه
خسته شدم تا بعد
راستي گول جنگولكهاي روي اسپيكرها رو نخوريد اسپيكر بايد صداي خوب داشته باشه نه رقص نور و .....

Lord_theOne
18-10-2005, 18:37
نيلا فيلم جان ايني كه من گفتم رو امتحان كردي Edifireيا Microlab

saghy
19-10-2005, 02:25
سلام
دوست عزيز Altec و Logitech اصلي توي بازار ايران پيدا ميشه ولي به دليل قيمت بالاي اون خريدار كمي داره .
بگردي ميتوني پيدا كني .. من Altec ها رو خيلي ميپسندم ولي بي انصاف ها گرونن !!!
بعد از اينها Edifire خوبن ولي كريتيو را به قول خودت اصلا نميپسندم چون بيخودي قيمت دارن و در ازاي پولي كه ميدي چيز خاصي نظرتو جلب نميكنه . ميكرولب اصل !!! هم به شدت آشغال شده و هيچ كدوم از مدلهاش بدرد نميخوره ... بازار ما بازار مصرفيه نه تخصصي .!
اگر دو كانال بدردت ميخوره يه مارك غير معروف من ديدم و تست كردم كه واقعا عالي و بي دردسر بود : Mingo
البته نه كنترل داره و دو تيكه هم هست ولي داراي دو ورودي كارايوكه با قابليت تيون و اكو هست و من نديدم كه كم بياره .

Lord_theOne
19-10-2005, 08:24
ميكرولب اصلش كم پيدا مي شه من خيلي به صداها حساسم و ميكرلب بهترين هست اينهايي كه تو ايران بدرد نمي خوره ولي بعضيهاشون صداي شفافي دارن خيلي هم توپه من كه دارم خيلي باهاش حال مي كنم بانداهاي دگه ام استفاده كردم ولي ميكرولب گزينه خوبيه البته قبلش تستش كنيد

نيلا فيلم
19-10-2005, 11:09
سلام به همه
من با ساقي موافقم بنظرم اقا لرد عزيز صداها رو با هم مقايسه نكرده
منظورم اينه altec و يل logitech رو با ميكرولب
در ضمن اقا ياقي altec ديگه تو بازار پيدا نمي شه اين چند تايي كه هم اگه باشه مال قبله
بهر حال من روي logitech كاملا مطمئن هستم واقعا عاليه در مقابل همه اسپيكرهاي تو بازار
من توي خونه 24 ساعته دارم موزيك گوش ميكنم اگه واسه خريد اسپيكر پول زياد بدي ضرر نكردي چون بيشترين استفاده رو از اون مي كني

mehy10132
29-10-2005, 01:07
من 3 سال پيش از دبي Edifier R 501 كه ساخت كانادا هست با خودم آوردم ، هنوز هم رو دستش اينجا پيدا نكردم :
اين اسپيكر 5.1 هست و فول ريموت و با صدايي محشر

Lord_theOne
29-10-2005, 08:26
مهدي جان ما كه هرچي گفتي ادي فاير بهترينه كسي به داد ما نرسيد
ممنون